Czy wiesz, że...
Warto¶ci± graniczn± tlenu rozpuszczonego w wodzie, poniżej której ryby sn± (w mg/litr) jest dla pstr±ga potokowego 2,2; pstr±ga tęczowego 1,2; leszcza 0,4-0,5; sandacza 0,5-0,8; okonia 0,2 - 0,6, płoci 0,7; szczupaka 0,3- 0,6; karpia 0,2-0,3; lina 0,1-0,2; karasia 0,1.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 632
 Zalogowani 0
 Wszyscy 632

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198356) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198356) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198356) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198356) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198356) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198356) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198356) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198356) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198356) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198356) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2201
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - TV AXN - też tak macie?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
TV AXN - też tak macie?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:18 am    Temat postu: TV AXN - też tak macie? Odpowiedz z cytatem

Od długiego już czasu mam kolosalne problemy z t± telewizj±. Podczas ogl±dania czegokolwiek, obraz nagle się zatrzymuje lub zanika fonia. Doprowadza mnie to do szewskiej pasji! Szlag mnie trafia, gdy np podczas "CSI - kryminalne zagadki...", czy "Zabójcze umysły" tracę jakie¶ ważne sceny. :evil:
Czy to możliwe, że to jest wina samej TV AXN? Czy to może dostawca kablówki daje nam taki kiepski sygnał?
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WeĽ sobie ksi±żke do ręki i nie będziesz miał takich problemów usmiech. Tak pozatym, takie tematy chyba na Off-Topic.
_________________
Bercik
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:
WeĽ sobie ksi±żke do ręki i nie będziesz miał takich problemów usmiech. Tak pozatym, takie tematy chyba na Off-Topic.


Dzięki za radę - życzliw± radę. I pewien jeste¶, że na Off Topic? A spójrz no kilka tematów w dół, znajdziesz tam wcze¶niejszy w±tek o telewizji. usmiech
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że ty się żalisz o jakie¶ CSI, czy jak to tam jest wink:. Natomiast kolega Jarpo zapodał temat zwi±zany z telewizj± WĘDKARSKˇ wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik. Moim zdaniem to spora różnica.
_________________
Bercik
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:42 am    Temat postu: Re: TV AXN - też tak macie? Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
Od długiego już czasu mam kolosalne problemy z t± telewizj±. Podczas ogl±dania czegokolwiek, obraz nagle się zatrzymuje lub zanika fonia. Doprowadza mnie to do szewskiej pasji! Szlag mnie trafia, gdy np podczas "CSI - kryminalne zagadki...", czy "Zabójcze umysły" tracę jakie¶ ważne sceny. :evil:
Czy to możliwe, że to jest wina samej TV AXN? Czy to może dostawca kablówki daje nam taki kiepski sygnał?


Zbyt często nie ogl±dam tego kanału ale od czasu do czasu co¶ nagram. Na szczę¶cie nie zauważyłem tego u siebie niemniej nie może to być zaprzeczeniem.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:
WeĽ sobie ksi±żke do ręki i nie będziesz miał takich problemów usmiech. Tak pozatym, takie tematy chyba na Off-Topic.


Stres przed¶wi±teczny?
Nie ma problemu, najwyżej admini przenios±. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz tak się stanie. :-)
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:59 am    Temat postu: Re: TV AXN - też tak macie? Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Zbyt często nie ogl±dam tego kanału ale od czasu do czasu co¶ nagram. Na szczę¶cie nie zauważyłem tego u siebie niemniej nie może to być zaprzeczeniem.


No ja niestety jestem skazany na AXN, bo na innych kanałach jest totalna porażka - ponad 50 kanałów i nie ma na czym oka zawiesić. Mam kilka wybranych pozycji, które ogl±dam.
Te "zacięcia" przestały już być zabawne, bo w czasie 5 min potrafi mi cztery do nawet pięciu razy przerwać seans. :roll: W gło¶nikach słychać jakby spięcie i następuje "stop-klatka". 8O
Podejrzewam, że może to być wina sygnału od dostawcy kablówki, ale pewno¶ci nie mam i dlatego zapytałem tutaj. Psia ko¶ć, no przecież sama telewizja nie pozwoliłaby sobie chyba na takie transmisje?
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes moim dostawc± kablówki jest UPC i nie mam żdnych problemów z AXNem. wiec w tym momencie przypuszczam że jest to wina dostawcy twojego sygnału. Napisz kto ci dostarcza kablówke to może więcej osób odpowie jak jest u nich z tym dostawc±.
Pzdr. usmiech usmiech usmiech
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dap napisał:
Jotes moim dostawc± kablówki jest UPC i nie mam żdnych problemów z AXNem. wiec w tym momencie przypuszczam że jest to wina dostawcy twojego sygnału. Napisz kto ci dostarcza kablówke to może więcej osób odpowie jak jest u nich z tym dostawc±.
Pzdr. usmiech usmiech usmiech


Masz rację, przeoczyłem ważn± informację. :oops: Kablówkę dostarczaj± mi Multimedia Polska, internet też.

Również pozdrawiam. wink:
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dap napisał:
Jotes moim dostawc± kablówki jest UPC i nie mam żdnych problemów z AXNem. wiec w tym momencie przypuszczam że jest to wina dostawcy twojego sygnału. Napisz kto ci dostarcza kablówke to może więcej osób odpowie jak jest u nich z tym dostawc±.
Pzdr. usmiech usmiech usmiech


Ja mam z Aster ale to nic nie znaczy. Aster ma rejonizację i bywało, ze były różnice pomiędzy jako¶ci± sygnału u mnie i u brata (rózne dzielnice), a nawet różnice w ofercie.
Jotes takie "kwiatki" jakie opisałes na pewno bym zauważył.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Jotes takie "kwiatki" jakie opisałes na pewno bym zauważył.


Czyli, że czeka mnie kolejna batalia z Multimediami, bo skoro Wy nie macie takich problemów, to oznaczałoby, iż sygnał do mnie dochodzi z ogromnymi szumami.
Niedawno walczyłem o internet, teraz o kablówkę - kocham Multimedia. :evil:

Ps. Zapomniałem jeszcze jednego napisać: czasem mam tak, że jak obraz zatrzyma się rano, to trzyma go tak aż do następnego dnia. Głos chociaż wtedy mam. Ale i czasem przez dwa, trzy dni mam obraz, a głosu nie ma. 8O wesoly
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes nie przejmuj się. Po jednej już stoczonej wacle, weĽmiesz i ich teraz do¶wiadczeniem wink: wink: wink: wink: wink:
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dap napisał:
Jotes nie przejmuj się. Po jednej już stoczonej wacle, weĽmiesz i ich teraz do¶wiadczeniem wink: wink: wink: wink: wink:


Tak, tak, a oni się mnie tak boj±, jak zaj±c fuzji. lol Wła¶nie wykonałem rozmowę do BOA i już mi facet powiedział, że jak się da, to się zrobi.
Ja już na tego wstrętnego komercjusza pisałem skargi do Urzędu Komunikacji Elektronicznej i nikt nie raczył tego w żaden sposób sprawdzić na miejscu - to akurat dotyczyło internetu. Podły komercjusz, jak tylko pojawi się w moim mie¶cie jaki¶ chętny, nowy operator, to w dziwnych okoliczno¶ciach i po cichutku ginie st±d, albo go wykupuj±. 8O
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
Kablówkę dostarczaj± mi Multimedia Polska, internet też. wink:

I wszystko jasne. Ja też mam MMP i wprawdzie nie przesiaduję na AXN, ale obserwuje to na innych kanałach np. TV4. Jak obraz zamrozi to tak stoi pół dnia. Całe szczę¶cie internet zachowałem od innego dostawcy, choć on nich też wzi±łem najtańszy w pakiecie, by mieć telefon taniej.
Tak więc jest to choroba tej sieci.
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to wszystko jedna sitwa jest. najgorzej wojować z monopolist±. :evil: :evil: :evil:
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwi±zanie zawsze jakie¶ jest. Przerzuć się na neo i zakup system sat. :-) Albo wręcz jedno z drugim jak TU .
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie mnożyć postów, odpowiem w jednym.

U mnie TV4 odbiera super. Problemy mam z AXN, TVN i Polsat. Te dwa ostatnie to zakłócenia fonii - pstryk i robi się o wiele ciszej. Internet - odpukać w niemalowane - na razie jest ok (no w miarę, bo miewa czasem humory).

No i niestety, pozostała mi tylko walka z monopolist±, bo niedawno podpisałem nowy cyrograf, zmiana operatora nie wchodzi w grę. :roll:
Bziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 01, 2005
Posty: 398

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanał AXN jest good. Ogl±dałem go na pocz±tku kiedy emitowali tam 3 sezony Zagubionych, serialu który warto obejrzeć. Gor±co Polecam.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund :: Zapytania do SQL: 72