Czy wiesz, że...
Głos przypominaj±cy dĽwięk dziecięcej tr±bki rowerowej, rozlegaj±cy się często nad wod± wydaje łyska - czarny ptak wielko¶ci kaczki, z wyraĽn± biał± plam± na czole.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 242
 Zalogowani 0
 Wszyscy 242

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198374) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198374) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198374) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198374) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198374) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198374) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198374) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198374) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198374) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198374) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2202
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2335
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2168
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2224
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Loski na zywo po raz ostatni :)
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Loski na zywo po raz ostatni :)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 5:24 am    Temat postu: Loski na zywo po raz ostatni :) Odpowiedz z cytatem

Zima u mnie trzyma na calego , a ze ostalo sie jeszcze pol flaszki , to wpadlem na pomysl : wstawie video usmiech.Tak powinny wygladac w Polsce wody lososiowo - pstragowe . Choc ostatnio jeden z kolegow z PW po ogladnieciu , skomentowal to tak :" Burdel" .Hmmmmm , o gustach sie nie dyskutuje , no i ma szczescie ,ze zonka jego nie sprawadza o czym pisze na gg . , bo inaczej musialby sie wyniesc gdzies pod most .Dla jednych burdel , dla innych, tak jak powinny wygladac rybne rzeczki usmiech.
No to zaczynamy :
Klik, na muszki
Klik , u mnie nawet psy lowia, choc ten akurat jest jakis "kulawy". Moj poprzedni pies zadnej rybie nie przepuscil, to malo , potrafil wyciagnac z wody o glebokosci 1m kamien - nurkowal . Taka cwana bestia byla , Dlatego po 2 wypadach na ryby , dostal dozywotni zakaz wypadow nad wode gdzie byly ryby usmiech.
Klik , loski na gumisie . Gumisie to takie cukiereczki dla dzieciakow usmiech.OK , to jest tak ; jak juz ryba wejdzie w rzeki , to glownie wali na ikre lub Marshmallows . Marsh. to taka pianka z dodatkiem roznych zpachow .Po pewnym czasie jak ryby przejda 100- tki wedkarzy i na widok ikry zaczyna spierdzielać jak najdalej , zaczynaja "chodzic" muchy i jigi , i tak jest az do konca sezonu ,ale !. Jest krotki okres , w ktorym praktycznie nie bierze na nic i wtedy wlasnie chodza gumisie usmiech.
Klik, tez na gumisie . Tutaj pod koniec fimu widac dlaczego nie warto lowic tam gdzie jest za duzo ryby . Tak ! , za duzo ryb w jedny miejscu konczy sie ..... tym czym widac . Po tej ostatniej rybie , zreszta zerwanej , wynioslem sie z tego miejsca . Wroce tam moze za rok usmiech.
Klik, a tu na koniec troche wspomnien , braly na muszki . Ostanie video jest kiepskiej jakosc , przez co , nie polecam ogladac w Full Screen usmiech
ENJOY usmiech.Nastepne video nakrece z polowu karpi i sandaczy , te ryby na szczescie nie wychodza po za zasieg kamerki usmiech.A moze nawet po cichu na szczubyki wyskocze , tylko ..... zeby kumple sie nie dowiedzieli usmiech.
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitalne miejsce :-)
Dlaczego podczas holu prostujesz kij w poziom? Dajesz uciekać rybie? Przed tob± zwalone drzewo, ciekawe, dlaczego ryba tam nie wparowała?
Gumisie - no szkoda, że na ręce ich do kamerki nie pokazałe¶. Widać to jaka¶ metoda gruntowa, zarzucasz i czekasz aż ryba znajdzie. Czy podkarmiasz gumisiami?
Och te papierosy!! A kysz!!
Czekam na kolejne filmiki - z karpiami :-)
LOBUZ
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2005
Posty: 807

Kraj: Polska
Miejscowość: ZEBRZYDOWICE
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie kapitalne miejsca.
zamienie starego komara,stary rower i dożuce te¶ciow± za bilet do tego miejsca.
pozdrawiam lobuz
_________________
wszystkie rybki ¶pi± w jeziorze tylko jedna spać nie może .
Szahid
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Aug 24, 2005
Posty: 103

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejsce przepiękne, czas zakasać rękawy włożyć więcej wysiłku na rzecz naszych rzek a będzie równie pięknie jak w Kanadzie wink:
_________________

Salmo_Salar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 360

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Hrome,

Co to za kij/kije s± na tych filmach?? Podaj nazwę i ich dane.

Pozdr.

Salmo
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łobuz też pomy¶lałem żeby zacz±ć odkładać na bilet do Kanady lol
Kraj wod± i ryba płyn±cy!
Odno¶nie łoso¶ków na muche to widze że jest to jak się tam u was zwie
"float fishing"-bo jaki¶ spławiczek tam miga.Mucha to imitacja ikry oczywi¶cie?
Szkoda jeszcze że nie pokazale¶ bliżej do kamery tego potwora z piewrszego filmiku.
A ujęcie z komórki wprowadziło nastrój i napięcie rodem z Blair Witch Projcect! usmiech
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I pomy¶leć, że jeszcze nie tak dawno my¶lałe¶ o zaprzestaniu jedynie słusznego zajęcia wesoly .
Cieszę się, że zmieniłe¶ zdanie, bez Twoich filmów nie miałbym bodĽca by kiedy¶ zrealizować swoje marzenia wesoly . Wła¶nie, o co chodzi z tym prostowaniem kija w moim przekonaniu w momencie najmniej odpowiednim 8O wesoly . Pomy¶lałem, że zrobiłe¶ tak by nie biegać za ryb±, kiedy ta poszła jak burza z nurtem na delikatnym zestawie usmiech . Wyja¶nij proszę usmiech .
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kefaspirit napisał:
Łobuz też pomy¶lałem żeby zacz±ć odkładać na bilet do Kanady lol Kraj wod± i ryba płyn±cy!

Jest wyprzedaż w BA, co¶ chyba ok. 2100 plz za bilet.
Tyle że łososie to dopiero jak id± na tarło czyli gdzie¶ tak II połowa wrze¶nia.
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
kefaspirit napisał:
Łobuz też pomy¶lałem żeby zacz±ć odkładać na bilet do Kanady lol Kraj wod± i ryba płyn±cy!

Jest wyprzedaż w BA, co¶ chyba ok. 2100 plz za bilet.
Tyle że łososie to dopiero jak id± na tarło czyli gdzie¶ tak II połowa wrze¶nia.

to poczekam do wrze¶nia wink:
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie , postaram sie odp. na wszystkie pytania jak ........ dojde do siebie na tyle , zebym mogl prowadzic autko . Poczynie odpowiednie ruchy w kierunku zaprzyjaznionego sklepu i zakupie jakas odtrutke ;).
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok , jestem gotowy usmiech.
Old_rysiu :
odnosnie kija - rybe zaraz po zacieciu trzeba utrzymac w dolku .Jak wyrwie w gore , maly problem , walczy z wedkarzem i nurtem , ale dol to juz inna bajka , Wyroslem z tego , zeby ganiac za lososkami po rzeczce , wiec robisz tak :jak juz ryba uparla sie i ciagnie w dol , otwierasz kablak kreciolka i luzujesz zylke .Ryby nie czuje zadnego oporu , zatrzymuje sie , odpoczywa chwile i wraca do dolka .W 70% udaje sie ja w ten sposob oszukac . Zrobilem fotke gumisi , jutro wstawie na PW , aaa i nie podkarmiam nimi , one sa naprawde zaj.... dobre . Sam je wole zezrec usmiech.

Salmo_Salar : moja ulubiona wedka na loski jest Raven IM9 15' ( jakies 4.60m) , 1/8 -3/8 oz . , line wt 4-10 lb.Na wiekszych rzeczkach nie ma tak ,zeby ryba na tym kiju za bardzo mna poniewierala .
Na mniejszych rzeczkach to : Fenwick 12',6'' , 1,8 - 5,8 oz line wt. 4 -10 lb.
lub Sage 13',6'' , 1/8 - 3/8 oz . line wt 2-8 lb . Tak , Sage poza muchowymi blankami robi extra float blanki . Z zeszlym roku testowalem nowy blank Sage ,lzejszy od tego mojego , Line wt 2-10 lb ,i.... dobra wedka , duzo szybsza od mojej ,ale cena samego banku - 500 $ to juz przesada . Moze wlasnie dlatego blank ten jeszcze sie nie pojawil na rynku .Po za tymi wedkami , GL loomis , Gatti i CTS robia extra blanki.
Mialem wedki St croix avid , z tym ,ze jak dla mnie , troche za sztywne .
Przy zacieciu z przyponem 0,16 mm . sporo mialem zerwan .

Kefaspirit , muchy to zwylke : imitacje pijawki , Wooly Bugger , Stonefly i jakies tam warjacje Dzasa . Nigdy nie uzywalem imitacji ikry , po co ? jak moge podac naturalna , lub sztuczna ikre usmiech.

Sacha , sacha , w polowie wrzesnia ryba juz sie trze , lub robi gniazda .Lososie zaczynaja wchodzic pod koniec lipca , poczatek sierpnia , trzeba tylko wiedziec gdzie usmiech.I tak juz jest , ze nawet kumplom nie mowi sie gdzie sie ryby pokazaly .Mam jednego kumpla , ktory jedzi na ryby tylko ze mna , jemu moge ufac .Reszta , ... sorki , od poczatku sierpnia telefonu nie podnosze .Dlaczego ? , tak jak widac na video" Born to fish , forced to work ;)". Caly sierpien wedkowalem tam sam . Kumpel wziol sobie 2 tyg wolnego , nalowil tyle loskow ile przez caly swoj pobyt w Canadzie nie zlowil , ale .... , pod koniec sierpnia , jakis k..... z pol golfowych ( w gorze tego miejsca sa pola golfowe ) , zapodal na najwiekszej wedkarskiej stronie , ze widzial loski i .... nastepnego dnia bylo ZOO . Czyli w miescu gdzie spokojnie moze lowic 6-8 wedkarzy , bylo ponad 30-stu . F....en internet usmiech.
Dobra , musze konczyc , zonka wrocila z zakupow . Kupila sobie torebke w cenie dobrej wedki , ide pale zalac z rozpaczy ;)usmiech.
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hromehunter napisał:
... Zrobilem fotke gumisi , jutro wstawie na PW ...

I jak napisał, tak nie zrobił :P
LOBUZ
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2005
Posty: 807

Kraj: Polska
Miejscowość: ZEBRZYDOWICE
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
hromehunter napisał:
... Zrobilem fotke gumisi , jutro wstawie na PW ...

I jak napisał, tak nie zrobił :P

ale obiecał .pozatym niewiadomo kiedy jest te jutro
_________________
wszystkie rybki ¶pi± w jeziorze tylko jedna spać nie może .
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry , zapomnialo mi sie , juz poszlo usmiech.
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 60