Czy wiesz, że...
KARA¦:
- Rekord Polski - 4,05 kg
- Złoty medal - od 1,50 kg
- Srebrny medal - od 1,20 kg
- Br±zowy medal - od 1,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 602
 Zalogowani 0
 Wszyscy 602

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198359) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198359) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198359) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198359) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198359) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198359) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198359) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198359) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198359) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198359) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2202
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Galerianki.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Galerianki.
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 10:13 am    Temat postu: Galerianki. Odpowiedz z cytatem

Co z t± Polsk±?
KLIK
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już w tym wieku, aby pamiętać, i w takim, aby mieć jeszcze pewno¶ć, że to słyszałem, jak w czasie wprowadzania pewnego przedmiotu do szkoły wrzeszczano, jak to pozytywnie wpłynie na ¶wiadomo¶ć młodzieży i podniesienie jej warto¶ci moralnych. A wyszło jak zwykle. Co robi± instytucje, które za punkt honoru stawiaj± sobie czysto¶ć społeczeństwa? "Takie będ± Rzeczypospolite, jakie Ich młodzieży chowanie...". Ano będ± niestety.
Celowo w tym po¶cie pomijam rolę wychowania w domu, bo jest ono najważniejsze i to nie ulega kwestii. Co jednak pozostaje, gdy dom - z różnych względów - zawodzi?
Przykład "jeszcze ciepły" : 7 letnia dziewczynka, na prywatnej lekcji angielskiego / 3 uczennice - rówie¶niczki/ bije po głowie swoj± koleżankę. Zanim zareagowała belferka, dzieciak dostał trzy strzały. Matka sprawczyni jest pedagogiem, kilka dni wcze¶niej w rozmowie ze mn± karciła inne dziecko /dziewczynka/ za sadyzm psychiczny zaznaczaj±c, że jego matka jest... pedagogiem.
Ofiara napa¶ci już wie, że zakaz bicia, któremu jest wierna, obowi±zuje tylko wtedy, gdy nie zostanie zaatakowana. Ma się bronić - i już to robi...

Ale jak może być inaczej, skoro "autorytety" staj± w obronie pedofila tylko dlatego, że ma on "nazwisko"? Czy zwykły statystyczny Kowalski też może liczyć na takie wsparcie za niegodziwe postępowanie (Ľródło- Infobot) , którego się dopu¶cił?!


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Wto Wrz 29, 2009 12:46 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk, idĽ do kina a będziesz miał przejrzysto¶ć własnej recenzji.
Jaki jest ¶wiat, jaka Polska każdy widzi. Masz rację co do wagi roli rodzica ale idĽ do kina.
Nie takie to proste a może nie takie łatwe potem jest ocenianie.
IdĽ.
_________________
Mnie bior± zawsze.
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
(...) Ale jak może być inaczej, skoro "autorytety" staj± w obronie pedofila tylko dlatego, że ma on "nazwisko"? Czy zwykły statystyczny Kowalski też może liczyć na takie wsparcie za kurewstwo, którego się dopu¶cił?!

Autorytety s± głuche i ¶lepe. Same chc± wierzyć w to co wierz±. Zapominaj± albo chc± nie pamiętać jak ten sławny Polak Polański wyparł się Polaków mówi±c: "nie czuję się polakiem, czuje się francuzem".
Dla mnie jest to proste. Był czyn przestępczy - ma być kara.
Ps. Bywa tak że pedofil jest sławny a zdarza się że pedofil jest także autorytetem.
_________________
Mnie bior± zawsze.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kina pewnie się wybiorę, choć moja wypowiedĽ odnosiła się do "możliwo¶ci" dzisiejszej młodzieży, a nie konkretnie do tre¶ci, zawartych w filmie. Co¶ na jego temat słyszałem, ale daleki byłbym od jego oceny bez "zaliczenia seansu". usmiech
Zdaję sobie doskonale sprawę, że nie jest to proste i dlatego brakuje mi tutaj zaangażowania z którejkolwiek ze stron. Chora szkoła, chory dom, chory ko¶ciół. Buduj±ce ... ;)
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobi¶cie najbardziej byłem zszokowany(nie wiem czy to dobre okre¶lenie ale nic lepszego w tej chwili do głowy mi nie przychodzi) reakcj± młodzieży na prezentowany film niż tym, że nie ma autorytetów i że jest jak jest, bo ja o tym wiem i dobrze z tego zdaję sobie sprawę.
Co do Polańskiego.
Nie tak dawno temu jak pewni ludzie chcieli zaostrzenia kar za pewne przestępstwa to ¶wiatłe autorytety twierdziły, że nie tędy droga. Nie chodzi o to aby kara była wysoka lecz żeby BYŁA NIEUNIKNIONA! No to jest! W USA nie ma przedawnienia! No i co też niedobrze?
Nic więcej nie piszę gdyż mogę być posadzony (nie bardzo wiem dlaczego, ale wiem, że tak się w podobnych przypadkach dzieje) o antysemityzm.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
Jarpo napisał:
Ja osobi¶cie najbardziej byłem zszokowany(nie wiem czy to dobre okre¶lenie ale nic lepszego w tej chwili do głowy mi nie przychodzi) reakcj± młodzieży na prezentowany film niż tym, że nie ma autorytetów i że jest jak jest, bo ja o tym wiem i dobrze z tego zdaję sobie sprawę.
Co do Polańskiego.
Nie tak dawno temu jak pewni ludzie chcieli zaostrzenia kar za pewne przestępstwa to ¶wiatłe autorytety twierdziły, że nie tędy droga. Nie chodzi o to aby kara była wysoka lecz żeby BYŁA NIEUNIKNIONA! No to jest! W USA nie ma przedawnienia! No i co też niedobrze?
Nic więcej nie piszę gdyż mogę być posadzony (nie bardzo wiem dlaczego, ale wiem, że tak się w podobnych przypadkach dzieje) o antysemityzm.

Co to takiego -autorytety??
pytam ,bo tak nie dawno, pewien pan autorytet go nazywano ,zasiadał często w TV ,przed kamerami , jaka¶ zapewne ¶winia pod rzuciła mu do ¶mietnika fotki z dziećmi ,z rodzaju "niegrzecznych" ,i szybciutko przestał nim być
To jak to jest ?
dzisiaj się jest ,a jutro juz nie?
tutaj go¶ciu po używał sobie jako że Francuz również tym językiem z trzynastolatk± , no i raban w ¶wiecie ,bo jakiż on niewinny
i jeszcze
TO


Ostatnio zmieniony przez Zenon dnia Sro Wrz 30, 2009 4:13 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
Jarpo napisał:
Ja osobi¶cie najbardziej byłem zszokowany(nie wiem czy to dobre okre¶lenie ale nic lepszego w tej chwili do głowy mi nie przychodzi) reakcj± młodzieży na prezentowany film niż tym, że nie ma autorytetów i że jest jak jest, bo ja o tym wiem i dobrze z tego zdaję sobie sprawę.
Co do Polańskiego.
Nie tak dawno temu jak pewni ludzie chcieli zaostrzenia kar za pewne przestępstwa to ¶wiatłe autorytety twierdziły, że nie tędy droga. Nie chodzi o to aby kara była wysoka lecz żeby BYŁA NIEUNIKNIONA! No to jest! W USA nie ma przedawnienia! No i co też niedobrze?
Nic więcej nie piszę gdyż mogę być posadzony (nie bardzo wiem dlaczego, ale wiem, że tak się w podobnych przypadkach dzieje) o antysemityzm.

Co to takiego -autorytety??
pytam ,bo tak nie dawno, pewien pan autorytet go nazywano ,zasiadał często w TV ,przed kamerami , jaka¶ zapewne ¶winia pod rzuciła mu do ¶mietnika fotki z dziećmi ,z rodzaju "niegrzecznych" ,i szybciutko przestał nim być
To jak to jest ?
dzisiaj się jest ,a jutro juz nie? 8O
tutaj go¶ciu po używał sobie jako że Francuz również tym językiem z trzynastolatk± , no i raban w ¶wiecie ,bo jakiż on niewinny
i jeszcze
TO


„Autorytety” s± dla „Elity”

Tutaj pozwolę zacytować sobie jeden z komentarzy z zalinkowanej przez Zenona wiadomo¶ci.
„Elita może uważać się za elitę. Ale przychodzi moment próby i wszystko wyłazi na wierzch. Nie umniejszam absolutnie zasług dla kultury, nie mniej jednak list z ż±daniem natychmiastowego wypuszczenia pedofila jest haniebny. ¦wiadczy to wła¶nie jakiej miary jest owa "elita". dla mnie ci ludzie s± rzemie¶lnikami, perfekcjonistami w swoim zawodzie. Zawodowcami. ale nie s± elit±.

Nie sprostali próbie. A argumentacja, że było dawno, że prostytutka itd..... Po prostu nóż się w kieszeni otwiera.”
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:

TO

Bior±c pod lupę wypowiedĽ Migalskiego i porównuj±c j± do Wypowiedzi niejakiej Karoliny Korwin-Piotrowskiej mogę stwierdzić że ma rację. Chamsk± ale ma.
Ta jedna z tych niby m±drych, kumatych i obeznanych stwierdziła po prostu: "że wielkiemu arty¶cie wolno. Wolno. Nam nie wolno, ale wielkiemu arty¶cie wolno".
A wojewoda to "pr±ć"?
Jaki ten ¶wiat artystów jest moralny. lol
_________________
Mnie bior± zawsze.
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:

Nic więcej nie piszę gdyż mogę być posadzony (nie bardzo wiem dlaczego, ale wiem, że tak się w podobnych przypadkach dzieje) o antysemityzm.

Spoko, spoko Jarpo.
Afryka dla barwnych inaczej.
Ameryka dla wyzwolonych.
Europa dla moralnych inaczej.
A co dla żydów - łajno. I tak s± wszędzie.
To było z mojej strony bezpo¶rednie i oczywi¶cie zamierzone.
PS. Dla eskimosów oczywi¶cie biegun. Oba dla równowagi.
_________________
Mnie bior± zawsze.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziadek Kennedych dorobił się maj±tku na handlu gorzał± w czasie wielkiej prohibicji - dzięki temu, w kolejnych pokoleniach, jego spadkobiercy osi±gnęli szczyty. Z czasem "brudy" się zmyły /czy na pewno?/. A gdzie miały zaistnieć i z czego wyrosn±ć polskie elity?

Po ¶mierci JPII kibice zwa¶nionych / dlaczego?/ klubów, obiecywali sobie wybaczenie i miło¶ć do grobowej dechy. Co z tego wynikło i jak długo panował± ta sielanka - każdy widział. Co oznacza pokolenie JPII? Wystarczy wej¶ć do podstawówki i posłuchać, jak te dzieciaki rozmawiaj± na przerwach - ręce opadaj±! I niestety prym w tym "wyzwoleniu" wiod± ... dziewczyny! Czekaj±c na swoj± pociechę mimo woli słyszałem rozmowę dwóch - z wygl±du pochodz±cych z dobrych domów - panien: k... - co drugie słowo, co nawet było sprzeczne z sensem tej wzniosłej rozmowy! Z racji profesji nie powinienem być specjalnie zgorszony, ale to już przerosło wszelkie wyobrażenia...
I proszę nie wyklinać mnie za te słowa od "czci i wiary" tylko zrozumieć, po co to napisałem. ;)
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Czekaj±c na swoj± pociechę mimo woli słyszałem rozmowę dwóch - z wygl±du pochodz±cych z dobrych domów - panien: k... - co drugie słowo, co nawet było sprzeczne z sensem tej wzniosłej rozmowy! Z racji profesji nie powinienem być specjalnie zgorszony, ale to już przerosło wszelkie wyobrażenia...

Monk ja Ci mówię idĽ do kina w końcu. Podsłuchiwałe¶ galerianki. Te z dobrych domów też na galeriach się bujaj±.
Poza tym cała Twoja wypowiedĽ to 100% realnej prawdy.
_________________
Mnie bior± zawsze.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że nastki prostytuuj± się , nie jest dla nas żadn± tajemnic± , szokiem jest to ze dojrzały facet ,niby poukładany podnieca się i gwałci dziecko, piszę gwałci ,bo jakże nazwać stosunek maj±c ¶wiadomo¶ć że partnerka to dziacko 8O 8O
Powiedzenie które funkcjonuje w naszych stronach , a tyczy totalnego dyletanctwa brzmi tak :
Znasz się na tym jak żyd na ruchaniu, co by wszystko tłumaczyło, również w tym przypadku


Ostatnio zmieniony przez Zenon dnia Wto Wrz 29, 2009 2:28 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ledzzie - wiem. Niestety nie utożsamiam tego chamstwa wył±cznie ze ¶rodowiskami patologicznymi - i to jest przerażaj±ce! Dlatego ponadto napisałem, że te "10-12 letnie panienki" wygl±dały na takie, którym nie brakuje przysłowiowego "ptasiego mleka". Rodzice na pewno by nie uwierzyli, gdyby dostali nawet do odsłuchania zapis tej rozmowy.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:placz
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Ledzzie - wiem. Niestety nie utożsamiam tego chamstwa wył±cznie ze ¶rodowiskami patologicznymi - i to jest przerażaj±ce! Dlatego ponadto napisałem, że te "10-12 letnie panienki" wygl±dały na takie, którym nie brakuje przysłowiowego "ptasiego mleka". Rodzice na pewno by nie uwierzyli, gdyby dostali nawet do odsłuchania zapis tej rozmowy.

Patologia ma różne oblicza. Mówimy patologia gdy w domu jest pijacka melina, ojciec w kryminale, a matka na ulicy. Tak to patologia, ale gdy s± tylko same prawa i nie ma żadnych obowi±zków i nie brakuje w domu przysłowiowego "ptasiego mleka" to niestety wtedy też jest to patologia. W druga stronę ale jest.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAWO DLA TYCH PANÓW
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
BRAWO DLA TYCH PANÓW


Szczególnie wzruszyła mnie zdecydowana wypowiedĽ Z.H. W końcu wie najlepiej jak to mieć w swoim studiu nagraniowym komputer z nielegalnym oprogramowaniem, używać je do obróbki nagrań w produkcji i być na tym złapanym.
Czy on naprawdę s±dzi, że skleroza to horoba cywilizacyjna i ludzie o tym zapomnieli? To się nazywa klasyczna dwulicowo¶ć. ¦więte oburzenie złodzieja.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Czez napisał:
BRAWO DLA TYCH PANÓW


Szczególnie wzruszyła mnie zdecydowana wypowiedĽ Z.H. W końcu wie najlepiej jak to mieć w swoim studiu nagraniowym komputer z nielegalnym oprogramowaniem, używać je do obróbki nagrań w produkcji i być na tym złapanym.
Czy on naprawdę s±dzi, że skleroza to horoba cywilizacyjna i ludzie o tym zapomnieli? To się nazywa klasyczna dwulicowo¶ć. ¦więte oburzenie złodzieja.

8O
A ja w tym nie widzę nic nadzwyczajnego, czy tez dziwnego. ¦rodowiska przestępcze (niezależnie od popełnionego czynu) od zawsze potępiały (że się tak delikatnie wyrażę wink: ) i potępiaj± czyny pedofilskie.

Innymi słowy pedofil pod cel± ma przer±bane wesoly
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze, że ma.
Za panem ZZ.H. nie przepadam, ale pod tymi słowami podpisuję się "ręcyma i nogami"!
Zbychu nie przesadzaj - przecieżta wypowiedĽ bije również we wspomnianego przez Ciebie pirata! lol A jak by go nie oceniać - powiedział bardzo m±drze. Ciekaw jestem, czy pani Staliń¶ka byłaby tak wyrozumiała, gdyby sprawa dotyczyła jej córki /wiem, że ma syna! ;)/. Je¶li chłop plecie takie głupstwa, to jako¶ to jeszcze obleci, ale w ustach kobiety, takie wywody zaprzeczaj± jej kobieco¶ci.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Je¶li chłop plecie takie głupstwa, to jako¶ to jeszcze obleci, ale w ustach kobiety, takie wywody zaprzeczaj± jej kobieco¶ci.

Zanim pedofila Polańskiego aresztowano, widziałem już przypadki jego obrony przez inne kobiety, np. Hannę Bakułę w TVN Style, przy okazji takich seryjek typu "66 największych skandali" czy co¶ w tym stylu, jesli chodzi o tytuł. To było z rok temu!!!! Pomijam osoby innych celebrytek i komentuj±cych w tej serii TVNS, ale Pani Bakuła gadała mniej więcej w ten deseń : niektóre nastolatki wygl±daj± jak 20-latki...podobno ona miała już stosunki seksualne w wieku 9 lat...sama tego chciała i prowokowała...etc.
Jesli kto¶, kiedykolwiek (poza obecn± rozdmuchan± sytuacj±) w ogóle interesował się choćby w najmniejszym stopniu sprawami zwi±zanymi z pedofili±, wie na 100%, że w dokładnie taki sam sposób pedofile tłumacz± się przed prokuratorem i s±dem wykrzyknik :?: Nihil novi...gdyby nie to, że Pani Bakuła jest kobiet±, choć dzieci nie lubi, co z lubo¶ci± deklaruje...

Jeszcze raz powtórzę BRAWO DLA Z.H., wprawdzie pluję czasami na trotuar, ale to nie odbiera mi prawa do zwracania uwagi pierdz±cym przy stole wink:

Edytowałem ten post, gdyz ostatnie zdanie było niefortunnie sformułowane i mogło! z niego wynikać, że Zbychu przy stole czyni co¶ niewłasciwego. Siedziałem ze Zbychem przy stole nie raz i nic niewła¶ciwego nie zauważyłem. Chodziło mi tylko o to, że fakt (?) piractwa ZH nie powoduje wył±czenia Go z zajmowania zdania w przedmiocie pedofilii


Ostatnio zmieniony przez Czez dnia Sro Wrz 30, 2009 1:48 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Łoooo to to" Panie Mecenasie! W pełni popieram, a na trotuar nie pluj, bo to cholernie brzydko - nooo chyba, że będ±c w dresie i ze słotym łańcuchem na szyi! ;)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
"Łoooo to to" Panie Mecenasie! W pełni popieram, a na trotuar nie pluj, bo to cholernie brzydko - nooo chyba, że będ±c w dresie i ze słotym łańcuchem na szyi! ;)

Biżuterii nie noszę, nawet w formie zegarka, dres a i owszem, choć niekoniecznie, za¶ na trotuar plwam sporadycznie, nie robi±c tzw. ławkowego akwarium wink:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee to spoko - uspokoiłe¶ mnie. ;)
Tylko cholercia ten brak zegarka jest frapuj±cy. Na komunię dali Ci Ruhlę i zdechła? ;)
Ale spoko - nie winikam, pozdrawiaj±c. usmiech
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Eeee to spoko - uspokoiłe¶ mnie. ;)
Tylko cholercia ten brak zegarka jest frapuj±cy. Na komunię dali Ci Ruhlę i zdechła? ;)
Ale spoko - nie winikam, pozdrawiaj±c. usmiech

Lepsze marki zegarków znasz jak widzę w tym samym stopniu co ja wesoly Ruhla była git, ale na Komunię dostałem Poljota bez dwóch kamieni wink:
A zegarek posiadam, pamiatkowy Roamer, ale jak go raz w knajpie zastawiłem i odebrałem to już póĽniej przestałem nosić lol

A tak poza tym, szczęsliwi (także wędkarze) czasu nie licz± lol


Ostatnio zmieniony przez Czez dnia Sro Wrz 30, 2009 2:04 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Eeee to spoko - uspokoiłe¶ mnie. ;)
Tylko cholercia ten brak zegarka jest frapuj±cy. Na komunię dali Ci Ruhlę i zdechła? ;)
Ale spoko - nie winikam, pozdrawiaj±c. usmiech

dostał sanki :placz komunia była zim± lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
Jak przyjemnie czyta się takie wyznania i spostrzeżenia. wesoly
Miłego dnia Panowie. usmiech
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, zaraz panowie bo przestałem nad±żać. Czy przez swoje wypowiedzi chcecie mi zasugerować b±dĽ powiedzieć, że złodziej może być autorytetem moralnym w innej sferze przestępczej?

Co powiedział, to powiedział, mnie to rybka. Współczesne media od dłuższego czasu myl± dociekliwo¶ć z arogancj±, wydarzenie z tragedi± a wszystkim rz±dzi czas anenowy i umowy z reklamodawcami. Jak dla mnie to ich problem kogo uważaj± za autorytet i kogo zapraszaj± do programów. Jednak nigdy nie pójdę na taki kompromis, który od pocz±tku do końca, w swojej wymowie, ma jedynie spełnienie okre¶lonego celu reżyserskiego.
Przedstawienie przeciwstawnych stanowisk nie ma w swoim przesłaniu nic błędnego. Forma też nie ma uchybień jednak zdecydowanie oczekuję wypowiedzi osób, którym nie można zarzucić cokolwiek, co podpada pod paragraf. Czy nie czujecie, że swoimi wypowiedziami robicie to samo z czym się nie zgadzacie w tej dyskusji? Gdyby temat dotyczył autorytetów moralnych, to jak odbierane by były Wasze wypowiedzi?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daleki jestem od uznawania tego pana za jakikolwiek autorytet. Po prostu zgadzam się z jego wypowiedzi±, a to jakby dwie różne rzeczy i nie dostrzegam tutaj braku konsekwencji. Powiedział z sensem i wyrażaj±c swoje uznanie, nie wnikałem w jego osobiste "zasługi", oceniaj±c konkretn± wypowiedĽ. Sił± rzeczy tre¶ci, które wyraził, w jakim¶ stopniu odnosz± się do tego, o czym wspomniałe¶ wyżej.
A autorytetów moralnych nie szukam na pierwszych stronach gazet. ;)
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Forma też nie ma uchybień jednak zdecydowanie oczekuję wypowiedzi osób, którym nie można zarzucić cokolwiek, co podpada pod paragraf.

Dociu, mogło być znacznie gorzej. Pirat komputerowy broni±cy pedofila- to dopiero moralno¶ć na głowie postawiona wink:
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Daleki jestem od uznawania tego pana za jakikolwiek autorytet. Po prostu zgadzam się z jego wypowiedzi±, a to jakby dwie różne rzeczy i nie dostrzegam tutaj braku konsekwencji. Powiedział z sensem i wyrażaj±c swoje uznanie, nie wnikałem w jego osobiste "zasługi", oceniaj±c konkretn± wypowiedĽ. Sił± rzeczy tre¶ci, które wyraził, w jakim¶ stopniu odnosz± się do tego, o czym wspomniałe¶ wyżej.
A autorytetów moralnych nie szukam na pierwszych stronach gazet. ;)


A to moje uniżone. :-) Zakręciłem się jak słoik z moczem i zacz±łem Ľle odbierać fale, niczym jak te nieprzestrojone. :-D
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
SSG napisał:
Forma też nie ma uchybień jednak zdecydowanie oczekuję wypowiedzi osób, którym nie można zarzucić cokolwiek, co podpada pod paragraf.

Dociu, mogło być znacznie gorzej. Pirat komputerowy broni±cy pedofila- to dopiero moralno¶ć na głowie postawiona wink:


Hehehe, to byłoby zbyt jednoznaczne. :-) Niemniej kompilacja jak najbardziej w naszych mediach możliwa. :-D
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galerianki, bo szukaj± klientów w galeriach handlowych. A jak zatem nazwać TEN typ nastolatek?
Gdzie s± rodzice, którzy widz±c now±,"wypasion±" komórę u nastoletniej córki, modny ciuch i nie reaguj± na to? Przecież tego sobie nie kupi z kieszonkowego (o ile takowe otrzymuje).
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:

Tylko cholercia ten brak zegarka jest frapuj±cy.


A mnie nie dziwi. Ja swój zdj±łem w 1985 jesieni±. Marki nie pomnę ale chyba też Poljot. Nosiłem za to w kieszeni na łańcuszku, bodaj mu było Zarja. :-) W 1996 przez niecały miesi±c zago¶cił Timex na moim nadgarstku i wyl±dował w szafce. A Zaria, no cóż. Odpi±łem j± 31.12.1998 około 20:00 i również wyl±dowała w szafce. Od tamtej pory wystarcza mi zegarek, który stoi na biurku. :-D
A tak przy okazji. Jaki dzi¶ mamy dzień? ;-)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Galerianki, bo szukaj± klientów w galeriach handlowych. A jak zatem nazwać TEN typ nastolatek?
Gdzie s± rodzice, którzy widz±c now±,"wypasion±" komórę u nastoletniej córki, modny ciuch i nie reaguj± na to? Przecież tego sobie nie kupi z kieszonkowego (o ile takowe otrzymuje).


Czasy nie zmieniaj± ludzi tylko sowa. Kiedy¶ było złodziejstwo, oszustwo, paserstwo, teraz mamy kreatywno¶ć i przedsiębiorczo¶ć.
Problem znany od lat. Pierwsze wzmianki ujrzały ¶wiatło dzienne wraz z odejsciem cenzury, czyli na pocz±tku lat 90-tych. Wtedy mówiło się o boiskach szkolnych, zajęciach pozalekcyjnych itp kółkach zainteresowań. W drastycznych przypadkach była nawet mowa o toaletach w szkołach w czasie przerw a nawet lekcji.
Problem polegał na tym, że wtedy nie było Galeri Handlowych ani Marketów. Były za to Pewex-y ale one były obstawione przez nieco inny kaliber "przedsiębiorców" i gonili małolatki.

A dzi¶ jak jest każdy widzi lub może zobaczyć. Mimo chłodu i wilgoci może nawet teraz zobaczyć. Wła¶nie zaczyna się kolejna impreza nad Wisł± przy "krzywej" główce.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak wędkarstwo uszlachetnia. Ponad 4000 zarejestrowanych i ani jednego postu akceptuj±cego odchylenia od norm społecznych, moralnych, ... no w ogóle od norm wink:
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
A jednak wędkarstwo uszlachetnia. Ponad 4000 zarejestrowanych i ani jednego postu akceptuj±cego odchylenia od norm społecznych, moralnych, ... no w ogóle od norm wink:


Poziom dyskusji zależy wyłacznie od tego w jaki sposób dyskutanci chc± ze sob± rozmawiać. Wystarczy jeden nieprzemy¶lany post i może zrobić się chlew, czego ani sobie, ani Redakcji PW nie życzę. :-)

P.S.
Tajny Mentor przeczytał? ;-) To dobrze, nie będzie w±tpliwo¶ci. :-D
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
A tak przy okazji. Jaki dzi¶ mamy dzień? ;-)


Co za pytanie!!! Końcówkę lipca kurde mamy - przecież od poniedziałku mam urlop!!! lol wink:
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Daleki jestem od uznawania tego pana za jakikolwiek autorytet. Po prostu zgadzam się z jego wypowiedzi±, a to jakby dwie różne rzeczy i nie dostrzegam tutaj braku konsekwencji. Powiedział z sensem i wyrażaj±c swoje uznanie, nie wnikałem w jego osobiste "zasługi", oceniaj±c konkretn± wypowiedĽ. Sił± rzeczy tre¶ci, które wyraził, w jakim¶ stopniu odnosz± się do tego, o czym wspomniałe¶ wyżej.
A autorytetów moralnych nie szukam na pierwszych stronach gazet. ;)

Dobrze gada idea: wykrzyknik dać Mu Poljota, a nawet Pol-pota lol
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na ekranie p. K. Zanussi zauważył, że w Hollywood to normalna praktyka, droga do kariery przez łóżko. Zapewne wie co mówi i nie myli się, ale powiedział to w kontek¶cie sprawy Polańskiego 8O . To znaczy że jak??? Że dzieci też? I że to norma? Tzn. że cały ten szum jest o nic?
Zawsze my¶lałem, że Zanussi jest człowiekiem wierz±cym powyżej normy. Chyba, że to wła¶nie jest norma.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Dzisiaj na ekranie p. K. Zanussi zauważył, że w Hollywood to normalna praktyka, droga do kariery przez łóżko. Zapewne wie co mówi i nie myli się, ale powiedział to w kontek¶cie sprawy Polańskiego 8O . To znaczy że jak??? Że dzieci też? I że to norma? Tzn. że cały ten szum jest o nic?
Zawsze my¶lałem, że Zanussi jest człowiekiem wierz±cym powyżej normy. Chyba, że to wła¶nie jest norma.

O Panu Zanussim kiedy¶ też co¶ się mówiło. Je¶li uznać, że w każdej plotce jest trochę prawdy to może wcale nie jest on taki ¶więty.

Żeby nie nabijać postów.
Można przecież też inaczej. KLIK
KLIK
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!


Ostatnio zmieniony przez Jarpo dnia Czw Paż 01, 2009 8:21 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Dzisiaj na ekranie p. K. Zanussi zauważył, że w Hollywood to normalna praktyka, droga do kariery przez łóżko. Zapewne wie co mówi i nie myli się, ale powiedział to w kontek¶cie sprawy Polańskiego 8O . To znaczy że jak??? Że dzieci też? I że to norma? Tzn. że cały ten szum jest o nic?
Zawsze my¶lałem, że Zanussi jest człowiekiem wierz±cym powyżej normy. Chyba, że to wła¶nie jest norma.

jak widzisz ,normy sami sobie wyznaczaj±
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj TVP1 pokazała kanadyjsk± produkcję "Boska kraina" o Mormonach, w¶ród których małżeństwa dużo starszych mężczyzn z młodymi, 13-to letnimi dziewczynkami były na porz±dku dziennym. Nie wiem czy ta projekcja to przypadek, czy też zapotrzebowanie chwili. A może szczę¶liwy zbieg okoliczno¶ci ;)
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Wczoraj TVP1 pokazała kanadyjsk± produkcję "Boska kraina" o Mormonach, w¶ród których małżeństwa dużo starszych mężczyzn z młodymi, 13-to letnimi dziewczynkami były na porz±dku dziennym. Nie wiem czy ta projekcja to przypadek, czy też zapotrzebowanie chwili. A może szczę¶liwy zbieg okoliczno¶ci ;)

mówi± że Polański jest Żydem,ale zeby Mormonem 8O
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
...
mówi± że Polański jest Żydem,ale zeby Mormonem 8O

Żyd nie Żyd ale go ¶cigaj±, a taki Mormon może legalnie 13-tkę ...
Film nie wart funta kłaków, ale otwieraj±cy oczy ludziom żyj±cym w kulturze nazywanej chrze¶cijańsk±. Tak więc wszystko jest względne, zależne od miejsca, czasu i wyznania. To co dla jednych jest grzechem dla innych może być wielk± cnot±.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cnot± to ona nie była -sama przyznała wink:
A pro po cnoty
Po zdobyciu Berlina tow, Żukow woła do siebie adiutanta
- masz mi przyprowadzić niemke, tylko cnotliw±!!
Następnego dnia Żukow beszta adiutanta - miała być cnotliwa...
_ idż i przyprowadĽ ,tylko żeby była cnotliwa
Następnego dnia Żukow wqny beszta adiutanta - każe cie rozstrzelać miały być cnotliwe...
-Ależ tow Żukow ,wszystkie cnotliwe ,sam sprawdzał
lol
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
Cnot± to ona nie była -sama przyznała wink:
A pro po cnoty
Po zdobyciu Berlina tow, Żukow woła do siebie adiutanta
- masz mi przyprowadzić niemke, tylko cnotliw±!!
Następnego dnia Żukow beszta adiutanta - miała być cnotliwa...
_ idż i przyprowadĽ ,tylko żeby była cnotliwa
Następnego dnia Żukow wqny beszta adiutanta - każe cie rozstrzelać miały być cnotliwe...
-Ależ tow Żukow ,wszystkie cnotliwe ,sam sprawdzał
lol

Inna wersja zakończenia :
- Nie do¶ć, że blać, to na dodatek głucha wink:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiedza moi Drodzy Koledzy nie jest grzechem, lecz z cał± pewno¶ci± nie jest też powodem do dumy. Mnie nie trzeba przypominać o panuj±cych tutaj zasadach i obyczajach, bo nieskromnie powiem, że sam je w jakim¶ stopniu tworzyłem, a swoj± obecno¶ci± na forum PW, od czasu zanim się ono pojawiło w necie udowodniłem, że "jakim¶" zasadom hołduję. I każdemu życzę takiego "rynsztoka". Ich ocenę pozostawię obiektywnym Czytelnikom. Tak więc bardzo proszę darować sobie tego typu zarzuty!

Okre¶lenie, które spowodowało tyle - niesłusznego - zgorszenia nie jest niczym gorsz±cym, o ile zostanie ono wła¶ciwie odczytane, a to z kolei wynika z kontekstu zdania. Ale należy czytać to, co jest napisane, a nie to, co akurat chciałoby sięprzeczytać!
Tak się składa, że Kazimierz Krzywousty w literaturze okre¶lany jest często jako "Curvus", co raczej ciężko uznać za okre¶lenie jego cech charakteru/ sposobu bycia, a tym bardziej nie uda się tutaj dopasować tego okre¶lenia do powszechnie znanej profesji - tak, jak to zrobił Szanowny Kolega i "ciało redakcyjne". Generalnie okre¶lenie to dotyczy skrzywienia, a nie "strażniczek lasu" i na tym poprzestanę, aby się niepotrzebnie nie denerwować.

Tym samym ocenę admina traktuję jako nieuzasadnion± i zbędn±, a w przyszło¶ci bardzo proszę nie traktować moich wypowiedzi jako "przeoczenie redakcyjne" i za nie przepraszać /bo nie maza co!/, a swój zapał przenie¶ć na sytuacje i występki, których tutaj nie brakuje. Z wędkarskim pozdrowieniem...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Paż 01, 2009 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To proszę zamkn±ćoczy albo nie czytać moich wypowiedzi!
Proszę Admina o przywrócenie tego okre¶lenia, bo ma ono z wulgaryzmem tyle wspólnego co słoń z baletem!
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 168