Czy wiesz, że...
Samica sandacza składa od 25 do 500 tys., a jak podaj± niektóre Ľródła do 900 tys. sztuk jaj (¶rednio 200 tys./1 kg masy ciała). Na tarło wraca co roku w te same miejsca tarliskowe.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 587
 Zalogowani 0
 Wszyscy 587

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198349) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198349) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198349) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198349) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198349) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198349) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198349) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198349) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198349) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198349) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2313
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2088
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2136
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2543
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Propozycja
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Propozycja
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 4:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewno piszesz o Zlocie. Mamy takowe TRZY w roku. Zimowy- to miesi±c luty, Wiosenny - to weekend 1 Majowy, oraz jesienny - wrzesień, paĽdziernik. Latem nie organizujemy zlotów - wiadomo wakacje i drogo w o¶rodkach.
Proponować zlot, to jest bardzo duża odpowiedzialno¶ć. Proponować - to znaczy sprawdzić warunki techniczne, ceny, dojazdy, dogadać się z wła¶cicielem. Krótko mówi±ć, trzeba zapi±ć wszystko na ostatni guzik. Potem okaże się, czy miejsce jest wła¶ciwe i czy odbędzie się tam zlot. Tutaj to my już pracujemy nad tym, aby w odpowiednim czasie poinformować Cię, ilu chetnych będzie.
Dlaczego o tym piszę? To proste. Każdy chce, aby zlot taki odbywał sie pod nosem. Po co jechać 500-600 km aby się z nami spotkać? Najlepiej napisać - Mam fajny o¶rodek u nas w Szczecinie - zróbcie tam zlot. Teraz kto¶ z redakcji pojedzie 400 abo 600 km, aby załatwić co trzeba. Nikt z nas kota w worku nie kupuje i zawsze sprawdza miejsce zlotu. Potem telefonuje, uzgadnia zaliczki i wszystko za darmo? :-)
My nie jeste¶my zespołem zarabiajacym. Mało tego, my jeste¶my zespołem dokładajacym. Czy kiedykolwiek kto¶ dostał zwroty za załatwienie takich zjazdów? Nie. Czy to osoba z redakcji, czy tez nasz pogawędkowy kolega, nie tylko nic za to nie dostali, to nawet fundowali jakie¶ atrakcje na zlotach. Jednym słowem, zorganizowanie takiego zlotu, to koszty i po¶więcenie swojego czasu. Dopuki chcemy się widzieć i poznawać, wynagradza nam to pobyt z Wami. Muszę przyznać, że zawsze była miła atmosfera i Ci co raz byli na takim zlocie, tęskni± za nimi. Nie jeden z nas, oszczędza miesi±cami aby móc pojechać na takie spotkanie.
Twoja propozycja pomocy jest bardzo cenna. Przeanalizuj wszystko pod k±tem zlotu zimowego lub 1-Majowego.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi ma racje,niestety.Roboty co nie miara z organizacja zlotu ale Ty przynajmniej daleko nie masz by sie zorientowac co i jak.Mozesz przeciez przepytac w okolicy.Zimowy wyjazd nad Bug raczej jest malo atrakcyjny
jesli chodzi o wedkarstwo co nie przeszkadza ze okolica piekna przez caly rok.Zachodzi pytanie czy koledzy z zachodniej Polski wybrali by sie taki kawal.Ja na szczescie mam blisko a i rzeka i okolica piekna.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz to z kolei ja sie pogubiłem wesoly Oldi wyjasnił wszystko co było do wyja¶nienia. Wakacje to tłok nad wod± + drożyzna + urlopy, ale masz oczywiscie prawo do własnych s±dów na ten temat wesoly
Jednak co do zlotu zimowego to racji nie masz. No chyba, że kurs robienia woblerów przez Siudaka i kurs robienia spławików przez Docia uznamy za stratę czasu :evil:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salmo wyluzuj lol

Nie wiem dlaczego tak bardzo Ciebie dotknęły - jak s±dzę - wypowiedzi kolegów?
W pełni podzielam ich opinie, że organizowanie zlotu w lecie jest pomysłem z lekka niezręcznym. Tak się składa, że w tym okresie frekwencja będzie mizerna albo jeszcze mniejsza. PW i inne portale istniej± już na tyle długo, że mamy pewne do¶wiadczenia w organizowaniu wszelakiej ma¶ci imprez. Lato jest tym okresem, kiedy czas urlopów po¶więca się rodzinie i to należy uszanować.

Jeste¶my Tobie wdzięczni, że jako nowy nasz Kolega zaproponowałe¶ zorganizowanie imprezy, lecz muszę stwierdzić, że nieco opacznie odczytałe¶ intencje Oldiego. Tak się składa, że znam Go osobi¶cie już "kilka lat" i muszę stan±ć w jego obronie, a przynajmniej rozwin±ć to, co już był uprzejmy powiedzieć.
Oczywi¶cie odległo¶ć do miejsca zlotu nie stanowi większego problemu, o ile zagwarantowana będzie na nim odpowiednia ilo¶ć uczestników.
W trakcie dotychczasowych przygotowań do imprezy rolę koordynatora brała na siebie najczę¶ciej Redakcja PW. Można to różnie oceniać, lecz zawsze stawiali¶my sobie za punkt honoru, aby zloty stanowiły swego rodzaju ¶więto dla Pogawędkowiczów i dlatego woleli¶my wszelkie sprawy formalne załatwiać sami, bo dawało to pewno¶ć, że impreza odbywaj±ca się pod naszym szyldem będzie - przynajmniej wg nas - gwarantowała, że będzie udana.
Oczywi¶cie kilka zlotów zorganizowali nasi starzy znajomi, którzy s± aktywni od wielu lat; tacy, których znamy, którym ufamy i nie mamy obaw do firmowania imprezy mianem "zlotu PW". Dlatego - Ľle mnie nie zrozum - gdyby to Oldi krzykn±ł, że chce robić imprezę chętnych byłoby bardzo wielu i mógłby liczyć na okre¶lenie imprezy jako "naszej". Oczywi¶cie, o ile nie robiłby jej w lecie! wink:
Koszty, o których wspomniano wyżej dotyczyły wydatków, jakie musiałyby być poniesione przez członka Redakcji, który musiałby udać się na miejsce i sprawdzić zaproponowane warunki. Nie zawsze jak wiesz da się to potwierdzić za pomoc± telefonu.

Je¶łi o mnie chodzi cieszę się, że zaproponowałe¶ organizację imprezy. W tamtej okolicy jeszcze nie byli¶my i warto ten stan rzeczy zmienić.
Muszę tutaj jednak zaznaczyć, że taka impreza wcale nie musi nosić miana zlotu, ponieważ to miano zarezerwowane jest dla imprez bardziej "wzniosłych" - lepsze warunki lokalowe, pokazy sprzętu, wyrobu woblerów, spławików, pokazy filmów etc. etc. I wcale nie s± to bzdurne przedsięwzięcia. Wielu z nas dzięki nim rozpoczęło produkcję własnych wobków, a ci którzy tego nie rozpoczęli przynajmniej wiedz±, "z czym to się jje".
Imprezy organizowane na łonie natury, pod namiotem nosz± u nas miano "biesiad". Spotyka się na nich mniejsze grono, w warunkach bardziej spartańskich i nastawia się na "podziwianie natury z węd± w ręku".

Istniej± ponadto imprezy nieoficjalne, wiadomo¶ci o których często pojawiaj± się na łamach naszego forum, które odbywaj± się na zasadzie: lecę nad wodę, będę tu i tu - kto ma czas niech przyjeżdża.

Jak widzisz wachlarz możliwo¶ci jest znaczny i wcale nie znaczy, że Twoja propozycja została Ľle przyjęta. Je¶łi o mnie chodzi przyj±łem j± z dużym zainteresowaniem i liczę, że w Twoje ¶lady pójdzie większa ilo¶ć Pogawędkowiczów.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salmo zorganizuj biesiadę usmiech. Zloty zlotami ale na biesiadę nad Bugiem to bym pojechał. Namiocik, ogień nad dzik± wod±, mam nadzieję że się nie zrazisz i w przyszłym roku spotkamy się nad wod± usmiech
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
PiECIA
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 24, 2002
Posty: 232

Kraj: Polska
Miejscowość: Stasi Las
PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salmo, możesz zacz±ć wygniatać trawę pod moje M4, organizuj biesiadę a chętnie zawitam wraz z nieodł±cznym biesiadnym kompanem Martinim (jeszcze o tym nie wie, ale co mi tam;-))
_________________
"Czasem lepiej milczeć sprawiaj±c wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie w±tpliwo¶ci"
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Sie 27, 2004 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salmo,faktem jest ze zloty to jakis osrodek,Ty myslisz o biesiadzie :?
Z taka biesiada tez nie jest tak ze jest latwo,lekko i przyjemnie.
Mozna oczywiscie sie umowic w konkretnym miejscu nad Bugiem
i pojsc na zywiol ale dobrze jest sie upewnic ze w tym akurat miejscu
w terminie biesiadnym nie bedzie np.zawodow jakiegos kola wedkarskiego.Nalezy tez porozumiec sie z jakims wloscianinem czy moglby dowiezc za oplata furmanke drewna na ognisko,chyba ze idziemy na zywiol i wycinamy okoliczne drzewa :oops: wink: Nie watpie ze masz
fajne miejscowki nad rzeka a co do urokow okolicy mnie przynajmniej nie musisz przekonywac a zobacz powyzsze posty,sa ludzie ktorzy by sie chetnie wybrali.Nie oczekuj jednak ze zwala sie tlumy i nie oczekuj ze za Twoja propozycje wszyscy beda Ci wdzieczni do konca dni swoich :?
Mozesz sie oczywiscie obrazic i nigdy wiecej nic nie zaproponowac,ale probujemy Ci wyjasnic ze to nie jest tak-haslo i juz jedziemy.Kazdy ma jakies plany,zapewne zdecydowana wiekszosc pracuje,ma rodziny z ktorymi czasami weekend tez musi spedzic.Ty masz do rzeki blisko wiec
mozesz sobie jechac spontanicznie a ja mam kawalek wiec kolejne wyjazdy w jakis sposob planuje.W najblizszym czasie mam w planach
Narew x2,Zegrze tez ze 2 czy 3x,kilka razy Wisle i moze wlasnie Bug.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Sie 28, 2004 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i sprawa wyja¶niona. Salmo o kozie ( czytaj biesiada ) a My o wozie ( czytaj zlot ) :-)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund :: Zapytania do SQL: 45