Czy wiesz, że...
BOLEŃ:
- Rekord Polski - 8,05 kg
- Złoty medal - od 5,00kg
- Srebrny medal - od 4,00 kg
- Brązowy medal - od 3,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 617
 Zalogowani 0
 Wszyscy 617

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198355) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie coś przed nami ukrywasz :hihi ...(198355) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198355) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198355) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w piątek prosto z ...(198355) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198355) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198355) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198355) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198355) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198355) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2201
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Polityka a forum PW
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Polityka a forum PW
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 7:42 pm    Temat postu: Polityka a forum PW Odpowiedz z cytatem

Moi Drodzy,

Od czasu do czasu zauważa się w niektórych wypowiedziach tzw. wtręty polityczne. Ostatnio np. pojawiły się przy temacie Kolegi Bombla "władzunia, władzunia". Uważam, że postów dotyczących polityki nie powinno być tutaj wogóle. Przemawia za tym szereg istotnych powodów. Wymienię tylko kilka nawiązując m.in. do postów w w/w temacie Bombla:
1. mogę być np. zwolennikiem LPR-u więc dlaczego mam doświadczać obraźliwych komentarzy Oldiego, Bombla i Dziureqa (chętnie poznałbym post Roxena ale Torque wymazał, więc nie mogę ocenić smutny);
2. mogę się zgadzać z intencją min. Gertycha szczerej pomocy uczennicom w ciąży, ale widząc zajadłość oponentów w osobach userów PW stwierdzę, że żaden racjonalny argument nie jest w stanie przebić się przez tą zajadłość;
3. czytając komentarze autorytetów PW, w szczególności adminów, a już w najwyższej szczególności Pana Sazana, mogę ulec pokusie PW-u-oportunizmu by wyjść na PW-u-równiachę i uzanć za słuszne poglądy takich autorytetów PW kosztem moich własnych ugruntowanych już politycznych przekonań;
4. nawet forum off topic powinno mieć swoje granice tematyczne i jeżeli uczeni interpretatorzy regulaminu PW nie widzą kolizji postów politycznych z regulaminem forum PW to proponuję dokonać jego uzupełnienie poprzez dodanie odpowiedniego zakazu.

Pamiętajcie, że to wszystko co piszę powyżej dokonałem w trosce o jakość i dobry smak dyskusji na PW, a nie z jakiejś tam znowu prowokacji 8) 8) 8)

Pozdrawiam
DP :roll:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 7:53 pm    Temat postu: Re: Polityka a forum PW Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
(chętnie poznałbym post Roxena ale Torque wymazał, więc nie mogę ocenić smutny);


Nie wyciął go Torque, tylko ja.

Off topic jest tym miejscem, w którym można sobie na luzie porozmawiać na bardzo różne tematy. Jeśli zostaną przekroczone granice określone w regulaminie - post jest usuwany.

Dobrą tradycją PW od momentu jego powstania było m.in. to, że sprawy polityczne nie miały wpływu na panującą tutaj atmosferę. Postaraj się wobec tego mieć to na uwadze i nie obnoś się ze swoimi poglądami i zapatrywaniami, bo przecież właśnie tutaj przychodzimy po to, aby zapomnieć o otaczającej nas mocy "świetlanych perspektyw" i cudownych pomysłów / te określenia nie odnosiły się do konkretnych pomysłów i dalekie były od wycieczek personalnych!/. Cuda mamy w tv i prasie - tutaj niech panuje normalna atmosfera...
Gorąco pozdrawiam
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 7:57 pm    Temat postu: Re: Polityka a forum PW Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Don_Pedro napisał:
(chętnie poznałbym post Roxena ale Torque wymazał, więc nie mogę ocenić smutny);


(...) nie obnoś się ze swoimi poglądami i zapatrywaniami(...)
tia....., tia....., hm...... :roll: :roll: 8) 8)
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don, nie wątpię, że nie jest to prowokacja. ;) Ale, wybacz, rżę jak łysa kobyła. wesoly wesoly wesoly To jeden z lepszych postów, jakie miałem okazję przeczytać na PW lol
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 8:19 pm    Temat postu: Re: Polityka a forum PW Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:

Przemawia za tym szereg istotnych powodów. Wymienię tylko kilka nawiązując m.in. do postów w w/w temacie Bombla:
1. mogę być np. zwolennikiem LPR-u więc dlaczego mam doświadczać obraźliwych komentarzy Oldiego, Bombla i Dziureqa (...)


Tajemniczy Kolego z Krainy Deszczowców: w przywoływanych przez Ciebie komentarzach nie zauważyłem niczego obraźliwego. Jeno tyle, że jajki se czasem robimy wink:
Co zabronionym nie jest. Ani przez prawo stanowione, ani przez Adminów.
To tylko kwestia poczucia humoru. Z czym bywa różnie :roll:

Forum Off Topic, jeśli trafnie zgaduję, przeznaczone jest dla takich właśnie, a i podobnie niewędkarskich tematów.
Tematy polityczne i okołopolityczne są tu dozwolone. Dlatego, że dotyczą nas wszystkich.

W przywołanym prez Ciebie wątku nikt nikomu nie deptał po uczuciach religijnych, nikt nie nawoływał do nienawiści rasowej itp. Nikt nie przekroczył granic granic prawnych (na co Admini niewątpliwie natychmiast by zareagowali), nikt nie przekroczył Regulaminu PW.

Więc w czym widzisz problem? 8O
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 8:40 pm    Temat postu: Re: Polityka a forum PW Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Don_Pedro napisał:

Przemawia za tym szereg istotnych powodów. Wymienię tylko kilka nawiązując m.in. do postów w w/w temacie Bombla:
1. mogę być np. zwolennikiem LPR-u więc dlaczego mam doświadczać obraźliwych komentarzy Oldiego, Bombla i Dziureqa (...)


Tajemniczy Kolego z Krainy Deszczowców: w przywoływanych przez Ciebie komentarzach nie zauważyłem niczego obraźliwego. (...)
Ależ wprost przeciwnie, przykładowo post Oldiego byłby dla mnie obraźliwy jeśli utożsamiałbym się z tym co przedstawił na konferencji min. Gertych. Oldi przecież przyrównał to do "obrazku debilizmu", a ja nieuważam się za debila :roll:. Dlatego ten kontrast mnie razi i wywołuje uczucie obrażania. :roll:

Bombel napisał:
(...) Więc w czym widzisz problem?

Niewłaściwie ująłeś sens mojego postu. Ja poruszyłem ogólny temat zamieszczania postów o charakterze politycznym na PW. Uważam, że w trosce o jakość i smak dyskusji nie powinno ich być, zaś przykłady powodów dla których tak sądzę p[o prostu podałem w 4 punktach. To wszystko i nic poza tym.

Ciekaw jestem zdania innych userów.
Pozdrawiam
DP 8)
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don jak jest coś nie tak z twoim smakiem to proponuję zmień dietetyka. lol lol lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

wobler123
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 19, 2006
Posty: 336

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Ostrołęka
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Don gdzieś Ty był jak Ciebie nie było? Już się martwić zaczłem. wink: Tak w temacie to jeśli miałbym się podpisać pod wszystkim co robi partia której powiedzmy kibicuję (a wtej chwili żadna)to tak jak bym im wierzył na ślepo. Nie ważne co robią ważne że to ONI. 8O A przecież to tylko politycy którzy jak widać barrrdzo często się mylą. A Pan Roman no cóż jakoś wcale mi nie przeszkadza a nawet czasami lubię go posłuchać.
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
Don jak jest coś nie tak z twoim smakiem to proponuję zmień dietetyka. lol lol lol lol

W związku z rażącym naruszeniem przez ten post następujących przepisów regulaminu forum PW
pkt.11.b) (to post o infantylnej treści);
pkt. 11.c) (to post rażąco odbiegających od tematu);
pkt. 11.f) (to post charakteryzujący się brakiem szacunku dla DP w kontekście tego, iż post mario-z odbiega od tematu)
uprzejmie proszę Pana Admina Monka o natychmiastowe usnięcie postu mario-z.
Dziękuję z góry za pozytywnie rozpatrzoną prośbę i pozdrawiam
DP
:roll:


Ostatnio zmieniony przez Don_Pedro dnia Czw Gru 28, 2006 9:16 pm, w całości zmieniany 2 razy
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:14 pm    Temat postu: Re: Polityka a forum PW Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
[post Oldiego byłby dla mnie obraźliwy jeśli utożsamiałbym się z tym co przedstawił na konferencji min. Gertych. Oldi przecież przyrównał to do "obrazku debilizmu", a ja nieuważam się za debila :roll:. Dlatego ten kontrast mnie razi i wywołuje uczucie obrażania. :roll:


Uczucie nie jest tożsame ze stanem prawnym.
Możesz wystąpić na sądową drogę cywilno-prawną. Jakby cuś - to Oldiemu paczkę jakąś okazjonalnie podrzucę.
(Oldi: uprzedzam: dopiero wtedy, gdy ewentualnie Cię zamkną wesoly )


Bombel napisał:
(...) Więc w czym widzisz problem?


Cytat z wypowiedzi Don_Pedro:

Cytat:
Niewłaściwie ująłeś sens mojego postu. Ja poruszyłem ogólny temat zamieszczania postów o charakterze politycznym na PW. Uważam, że w trosce o jakość i smak dyskusji nie powinno ich być, zaś przykłady powodów dla których tak sądzę p[o prostu podałem w 4 punktach. To wszystko i nic poza tym.


Stawiam na to:

Cytat:
i nic poza tym.


wesoly

Cytat:
Ciekaw jestem zdania innych userów.


Także jestem ogromnie ciekaw.
Także pozdrawiam
Andrzej "Bombel" Bombola

P.S. Problemu nie dostrzegam wesoly
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:21 pm    Temat postu: Re: Polityka a forum PW Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
(...) Możesz wystąpić na sądową drogę cywilno-prawną. Jakby cuś - to Oldiemu paczkę jakąś okazjonalnie podrzucę.
(Oldi: uprzedzam: dopiero wtedy, gdy ewentualnie Cię zamkną wesoly )

W kwestii wpadkowej, na tyle na ile mi wiadomo wystąpienie na tzw. "sądową drogę cywilno-prawną" nie prowadzi do więzienia, więc nie widzę powodu byś Kolego Bombel straszył poczciwego Oldiego. A propos, nie jestem pieniaczem więc nie przypisuj mi cech, których nie posiadam, że tam od razu do sądu itp itd
pozdrawiam
DP 8)
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don pozwolisz, że odpowiem cytatem:
Bombel napisał:
P.S. Problemu nie dostrzegam

_________________
Oby do jutra......
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sigi napisał:
Don pozwolisz, że odpowiem cytatem:
Bombel napisał:
P.S. Problemu nie dostrzegam

Sigi, pozwalam i zauważam jednocześnie, że głos admina choć ważny to rangą w dyskusji nie przewyższa głosu np. muzika21. Zatem poczekajmy na resztę userów, bo to ważna kwestia z tą polityką.
Pozdrawiam
DP :roll:


Ostatnio zmieniony przez Don_Pedro dnia Czw Gru 28, 2006 9:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze poszukasz znajdziesz użytkownika o nicku " Sig".

Nigdzie też nie napisałem, ze mój głos ważniejszy.

Czy ważna kwestia.......na PW moim zdaniem...zaznaczam moim, tyle samo ważna co wybory Miss Polonia.
_________________
Oby do jutra......
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:41 pm    Temat postu: Re: Polityka a forum PW Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
więc nie widzę powodu byś Kolego Bombel straszył poczciwego Oldiego.


A gdzież ja straszę? 8O
Jeno nadzieję niosę. Humanitarną jak najbardziej. :P

Mój problem jedynie w tym, że jak Oldiego zamkną, to nie będę miał na datki dla WOSP Owsiaka. wink:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
mario-z napisał:
Don jak jest coś nie tak z twoim smakiem to proponuję zmień dietetyka. lol lol lol lol

W związku z rażącym naruszeniem przez ten post następujących przepisów regulaminu forum PW
pkt.11.b) (to post o infantylnej treści);
pkt. 11.c) (to post rażąco odbiegających od tematu);
pkt. 11.f) (to post charakteryzujący się brakiem szacunku dla DP w kontekście tego, iż post mario-z odbiega od tematu)
uprzejmie proszę Pana Admina Monka o natychmiastowe usnięcie postu mario-z.
Dziękuję z góry za pozytywnie rozpatrzoną prośbę i pozdrawiam
DP
:roll:


Śmiać się, czy płakać. :roll:

Naprawdę szczerze ubolewam, że człowieka na Twoim poziomie stać tutaj jedynie na jątrzenie i robienie nikomu niepotrzebnego zamieszania. Chcąc być w zgodzie z panującymi tutaj obyczajami muszę Tobie uświadomić, że tego typu praktyki też mogą być tolerowane tylko do pewnego momentu, który dzięki takiej postawie zbliża się milowymi krokami.
W cytowanym przez Ciebie poście nie dostrzebam znamiom czynu, na który tak gorliwie się powołujsz i dlatego nie zostanie on usunięty.

Jeśli w innych postach pojawiły się jakieś epitety, uważam to za postępowanie naganne lecz trudno wertować codziennie całą zawartość portalu. Gdyby post został "wyłapany" przez któregokolwiek z administratorów, z pewnością spotkał by się z jego interwencją.
Apeluję wobec tego do wszystkich o zachowanie rozsądku i poziomu wypowiedzi godnego ludzi na poziomie.
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sigi, już poprawiłem, to zwykła omyłka pisarska, ale z Ciebie niedobry leniuszek bo nicku Don też nie znajdziesz na PW - przpominam jestem Don Pedro 8) A że ważna kwestia by nie zamieszczać polityki na PW to mam nadzieję przekonasz się w przyszłości 8) :roll:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedna prośba do Don_Pedro: bądź tak dobry i nie poprawiaj w nieskończoność tych postów tak, jak robiłeś to przed kilkoma miesiącami w rozdmuchanej "dyskusji"...
Szczerze ubolewam, że do internetu wejdę dopiero w południe w sobotę...


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Czw Gru 28, 2006 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
Sigi, już poprawiłem, to zwykła omyłka pisarska, ale z Ciebie niedobry leniuszek bo nicku Don też nie znajdziesz na PW - przpominam jestem Don Pedro 8) A że ważna kwestia by nie zamieszczać polityki na PW to mam nadzieję przekonasz się w przyszłości 8) :roll:


Mam nadzieję, że nigdy sie o tym nie przekonam.
_________________
Oby do jutra......
Treyk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 05, 2005
Posty: 626

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma tu żadnego problemu, wolność słowa lol
_________________
Ten kto powiedział, że wędkarstwo uspokaja, nigdy nie łowił ryb.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety - nadal zmieniasz. Wieeelka szkoda, ale jest to wieeelce wymowne... :oops:
marcino
Mistrz Czatu


Dołšczył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gliwice
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Don Pedro, dlaczego nikomu innemu post Bombla nie przeszkadzał, nikt nie miał zastrzeżeń do jego treści, tylko akurat Ty?
_________________
Pozdrawiam Marcino
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołšczył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Oj Oj... Czytam, czytam i oczom nie wierzę... Don proszę cię, nie od dzisiaj jesteś na Pw i nie raz Twoje posty były o wiele bardziej uszczypliwe, przekorne, zaczepne a czasem przykre dla ich adresatów. Nikt jednak nie zachwoywał sie tak jak Ty w tym momencie...
O polityce rozmawia się wszędzie, przy kolacji, na imprezie ba nawet ostatnio będąc w jednym z warszawskich młodzieżowych klubów usłyszalem debatę na ten własnie temat. CZemu więc i wędkujący bądź co bądź w większość Polacy mieli by swojego ulubionego tematu nie poruszyć i tu????
Ja osobiście od polityki trzymam się z daleka, nie czytam jeśli nie mam ochoty, nie oglądam jeśli mnie to mierzi. Może więc jest to i sposób dla Ciebie????
Gorąco pozdrawiam
PZ. Dystans to słowo, które ostatnio coraz bardziej mi się podoba ;-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz mieć dziś kiepski dzień Monk, gdyż ten post odbiega znacząco od Twego autorytetu admina, który sobie tutaj wypracowałeś. Jako że pozwoliłeś sobie na subtelną wycieczkę personalną pod moim adresem mieszając przy tym funkcję dyskutanta i admina (na co już zwracałem uwagę na PW) zmuszony jestem odnieść się do poszczególnych kwestii.
No to po kolei:

Monk napisał:
(..) Śmiać się, czy płakać. :roll: (..)

Wydaje się, że odpowiedź jest prosta - "śmiać", wtedy będzie to w zgodzie z Twoim mądrym podpisem: "I śmiech niekiedy może być nauką,
kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa..." :roll: 8)

Monk napisał:
Naprawdę szczerze ubolewam, że człowieka na Twoim poziomie stać tutaj ....

Proszę nie używaj wobec mnie kryterium tzw. poziomu, albowiem wogóle mnie nie znasz, zaś moje posty nie są nośnikiem żadnej, miarodajnej informacji o osobie DP i jego poziomie.

Monk napisał:
(...) człowieka na Twoim poziomie stać tutaj jedynie na jątrzenie i robienie nikomu niepotrzebnego zamieszania (...) muszę Tobie uświadomić, że tego typu praktyki też mogą być tolerowane tylko do pewnego momentu, który dzięki takiej postawie zbliża się milowymi krokami (...)


Ten fragment jest szczególnie krzywdzący, nadto zawierający nieprawdziwe informacje. Ponadto, w tym fragmencie następuje pomieszanie roli dyskutanta i admina.

Wyjaśniam, iż na PW istnieje szereg moich postów, kilka fotek oraz liczne komentarze pod fotkami, które są przyjazne, miłe i sympatyczne. Znieznanych mi powodów pod niektórymi moimi komentarzami niektórzy dopatrują się niesłusznie złej woli lub prowokacji.

W nowym zagajonym przeze mnie temacie wyraźnie zaznaczyłem, iż nie ma tu żadnej prowokacji, a prawdziwym motywem jego zamieszczenia było przypomnienie żywiołowej dyskusji o połowach dorszy,którą rozpętał Torque. W dyskusji tej poparłem Tom_Roy'a przypomnę, zaś skojarzenie z postem Bombla polegało na tym, iż obawiałem się rozdmuchania wątpku politycznego i przeniesienia niezdrowej atmosfery z polityki na PW. Stąd zamieściłem ten temat, zaś od strony ocennej motywem była troska o PW wyrażona przez usera DP. Ty z kolei Kolego Monk w swoim poście ujawniłeś zapędy o charakterze cenzorskim, których źródłem w mojej ocenie jest po prostu Twoje odmienne zdanie od mojego. Skoro je wyraziłeś to dla wzmocnienia słuszności własnych poglądów nie musisz używać niemerytorycznego argumentu w postaci doszukiwania się rzekomego jątrzenia i w konsekwencji kierowania pod moim adresem gróźb o wykluczeniu z PW. Zwracam Ci uwagę kolego Monk, że pod tym tematem znajdują się (przynajmniej do momentu Twojego dyskutancko-autorytarnego komentowanego postu) spokojne wpisy. Szczególnej uwadze polecam Ci kolego Monk post Adalina (dla przypomnienia pogawędkowego trzygwazdkowego twardziela o jednym z najdłuższych staży na PW, który dołączył dogrona userów PW raptem ponad tydzień po Tobie Kolego Monk). W poście tym Adalin pisze, iż szczerze się ubawił zagajonym przeze mnie tematem i że mój post
Adalin napisał:
To jeden z lepszych postów, jakie miałem okazję przeczytać na PW
Zaiste podaj mi przykład choć jednego Twojego postu kolego Monk tak ocenionego przez poważanego usera PW. Jeśli mnie nie szanujesz, uszanuj choć ocenę Adalina i z tego powodu przynajmniej zaniechaj wycieczek personalnych pod moim adresem.

Odnośnie Twojej groźby wykluczenia mnie z PW to mam tutaj dwie kwestie do męskiego poruszenia.
Po pierwsze - racz nie mieszać swoich uprawnień admina w dyskusji na PW. Jeśli coś jest niewłaściwe z mojej strony i narusza regulamin PW to zwróć mi uwagę w wiadomości prywatnej, nie zaś na forum publicznym przy okazji merytorycznej dyskusji nota bene pod moim tematem. Wszystkim userom PW wyjaśniam, iż ani Kolega Monk ani żaden inny Admin nie zwrócił mi uwagi, że naruszam regulamin PW lub moje posty są niestosowne w żadnej wiadomości prywatnej. Moją prośbą o usunięcie postu mario-z chciałem zwrócić jedynie uwagę, iż jedyne usunięcie mego postu przez Torque przy okazji dyskusji o łososiach albo magazynach wędkarskich (jużnie pamiętam tematu) było pochopne i niesłuszne i jeśli Torque chce być konsekwentny to powinien i ten post mario-z usunąć. Na margniesie zwracam uwagę, że jedynie zwróciłem się z "uprzejmą prośbą" do Torque i jeżeli jej nie spełniliście to na tym należało poprzestać, a nie zaś wycieczki personalne pod moim adresem czynić.

Po drugie - zamierzam ułatwić Ci zadanie ewentualnego wykluczenia mnie z PW i dokonać prostej operacji poddając jednocześnie weryfikacji słuszność Twojej opinii odnośnie mojej osoby. Mianowicie zamieszczę nowy temat, w którym poproszę o głosowanie userów PW czy są za moim wykluczeniem, czy pozostaniem przyjmując jako kryterium treść moich postów i ich wpływ na dobro portalu PW. Jeżeli większość opowie się za moim wykluczeniem obiecuję, że nie wejdę na PW więcej, jeżeli zaś za pozostaniem przeprosisz mnie Kolego Monk na forum w osobnym temacie jak to uczynił ostatnio Kolega 2Wrony za użycie wobec mnie nieuzasadnionych gróźb wykluczenia z PW w ramach swobodnej dyskusji. Czy masz zatem Kolego Monk odwagę podjąć takie wyzwanie ?
Pozdrawiam
DP 8) :roll:
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołšczył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:-) No nie, tego jeszcze nie było ;-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
marcino
Mistrz Czatu


Dołšczył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gliwice
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
:-) No nie, tego jeszcze nie było ;-)


Zawsze jest ten pierwszy raz wesoly
_________________
Pozdrawiam Marcino
LOBUZ
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2005
Posty: 807

Kraj: Polska
Miejscowoœć: ZEBRZYDOWICE
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcino napisał:
wykrzyknik napisał:
:-) No nie, tego jeszcze nie było ;-)


Zawsze jest ten pierwszy raz wesoly

nie było i chyba juz nie będzie
_________________
wszystkie rybki śpią w jeziorze tylko jedna spać nie może .
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, i jeszcze jedno. Mam nadzieję, że decydentom starczy odwagi i pozostawią mój poprzedni post pozwalając innym userom na zabranie głosu tak w dyskusji głownej, jak i w poruszonym przeze mniew ostatnim poście ważnym wątku pobocznym. Liczę na opinię Piwoniusza, Bombla, Tiura, Muzika21, Megalodona, Wykrzyknika, Dzasa, Pietrucha, Andrzeja28 i wielu innych.
Pozdrawiam
DP :roll:
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOBUZ napisał:
marcino napisał:
wykrzyknik napisał:
:-) No nie, tego jeszcze nie było ;-)


Zawsze jest ten pierwszy raz wesoly

nie było i chyba juz nie będzie


Nie rozumiem Drodzy Koledzy Userzy PW co jest niestosownego w moim poście. Czy jego treść czy fakt, że publicznie zwróciłem uwagę Koledze Monkowi czy może to że mam rację w pewnych kwestiach ?
Wyjaśnijcie, bo Wasze zdanie jest dlamnie ważne.
Pozdrawiam
DP :roll:
LOBUZ
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2005
Posty: 807

Kraj: Polska
Miejscowoœć: ZEBRZYDOWICE
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
Aha, i jeszcze jedno. Mam nadzieję, że decydentom starczy odwagi i pozostawią mój poprzedni post pozwalając innym userom na zabranie głosu tak w dyskusji głownej, jak i w poruszonym przeze mniew ostatnim poście ważnym wątku pobocznym. Liczę na opinię Piwoniusza, Bombla, Tiura, Muzika21, Megalodona, Wykrzyknika, Dzasa, Pietrucha, Andrzeja28 i wielu innych.
Pozdrawiam
DP :roll:
don bez kometarza
_________________
wszystkie rybki śpią w jeziorze tylko jedna spać nie może .
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don, przyznaj się, co jadłeś? wesoly I ile tego zjadłeś, że tak długo Cię trzyma? ;) lol
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don Pedro napisał:
Cytat:
mam tutaj dwie kwestie do męskiego poruszenia.

Cytat:
Liczę na opinię Piwoniusza


Mam Cię męsko poruszać po kwestiach ??? ... a znajdż sobie babę, świntuchu !!! zly: :oops: wink: lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypraszam sobie zarzuty typu "nieprawdziwe informacje"!

Jeśli Twoje posty nie są miarodajną wykładnią twojego poziomu - zbędę to milczeniem, bo co tu komentować? :roll:
Dalsza dyskusja z osobą, która nie utożsamia się z wypowiadanymi przez siebie słowami jest jakby zbędna. Ale trudno - tyle pracy należy uszanować...

Admini nie są od uświadamiania w prywatnej poczcie naruszeń obowiązujących zasad. Raz to zrobiłem w dłuższej rozmowie z tobą na czacie i czytając twe dzisiejsze wywody mam z tego powodu wyrzuty sumienia. Wybacz - potraktowałem ciebie zbyt poważnie, ale na błędach się ludzie uczą...

Mój stosunek do twojej bytności na pw jest nad wyraz obojętny, o ile będziesz się zachowywał tak, jak wszyscy inni użytkownicy. Nie interesują mnie twoje rozdmuchane ankiety, a powodów do przepraszania kogokolwiek z pewnością nie mam.

I na zakończenie: gwarantuję, że decydenci mają dużo odwagi - bądź spokojny...
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gniezno
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro, Twoja ekwilibrystyka słowna i opinia użytkowników jednoznacznie określają Ciebie jako osobę inteligentną i mądrą. Z drugiej strony dość trudno jest mi mieć szacunek dla osoby, która tak wiele kontrowersji wywołuje, ale się staram. Przypominasz mi bowiem zamkniętą księgę, która aż krzyczy, żeby ją otworzyć i przeczytać - i pewnie warto to zrobić. Nikt tego jednak nie chce uczynić i w tym cały problem powtarzalności kontrowersyjnych epizodów. W praktyce przypominasz mi też małego chłopca (bez urazy), który położywszy krzesło na stole - bo tak mu się podobalo - dziwi się, że każdy z domowników zdejmuje to krzesło i stawia na podłodze - najczęściej jeszcze karcąc niewinnego chłopca za jego wybryk, którego malec w ogóle nie jest świadom. Mam też podobnego kolegę, prezentuje ten sam zespół osobowości. Typowy inteligencik, pedantyczny aptekarz - w jego otoczeniu wszystko musi pasować i być tak, jak on by tego chciał. Ale nie jest autokratą, wcale nie zamierza rządzić ludźmi, rzadko się też obraża. Jako ulubiony zawód wybrałby sobie komornika - zwierzył mi się kiedyś, że najlepiej spełniłby się w tym charakterze. Jako projekt z elektroniki wybrał sobie wariograf obrączkowy (wykrywacz kłamstw), który z dziką chęcią testuje na kolegach. Często przeszkadzają mu setki spraw, które każdemu innemu człowiekowi są obojętne lub niedostrzegalne. Nigdy nie podpowiada na kartkówkach, nie daje ściągnąć. Nie ma przyjaciół i co ciekawe, sam doszedł do tego, dlaczego ich nie ma wymieniając powody, o których napisałem. To dobry i pracowity człowiek, wyjątkowy optymista. Obserwując dokładność przygotowania Twoich postów, ich porządek, układ treści i symetryczność zdań widzę w Tobie kogoś przesadnie dokładnego, kogoś, komu nie pasuje najdrobniejsza bryłka kurzu - a zupełnie niepotrzebnie usmiech Don_Pedro - nie jesteś sam na tej planecie i nie tylko Twoje zdanie musi się liczyć, a słowo być ostatnim. Nie można też traktować ludzi tak, jakby byli jedynie czytelnikami Twojej księgi. Chcesz zrozumieć, dlaczego tyle jest głosów niechęci ze strony innych osób? Spróbuj uświadomić sobie, że ich racje są równoprawne, że mogą być bardziej istotne, że ludzie ci mogą być równie inteligentni, a świat nie musi być taki, jakim go planujesz kroczek po kroczku. Edukacja człowieka trwa całe życie i polega na rozmowie z żywymi, z umarłymi i z samym sobą. Wielu ludzi zaniedbuje któryś z tych aspektów (ja np. ten drugi, bo nie cierpię czytać), Tobie zaś przypisałbym ten pierwszy - tj. brak umiejętności poszanowania myśli drugiego człowieka. Nasze umiejętności są na tyle wartościowe i akceptowalne przez drugiego człowieka, na ile potrafimy realizować jednocześnie rozwój w każdym z tych trzech kierunków. Często warto dać sobie na wstrzymanie, napisać tekst, który się chciało wysłać na forum i najzwyczajniej w świecie skasować nim przyjdzie pokusa naciśniecia klawisza WYŚLIJ (tym razem mi się to nie udało) - ot, choćby po to, żeby następnego dnia nie musieć wertować 10 postów z pretensjami, chyba, że jest to nasze hobby... Wiem, że albo zlejesz moją wypowiedź albo odpiszesz, że się mylę we wszystkim, ale dla mnie to jedyne wyjaśnienie. Bo przypuszczam, że nie robisz tego specjalnie, ale zupełnie nieświadomie nie mając nawet pojęcia o tym, jak egocentryczne mogą być Twoje wypowiedzi. Dystans w takiej sytuacji to dobry pomysł. Nie znam Ciebie osobiście, dlatego wierzę, że w życiu jesteś innym człowiekiem, choć prezentującym ten sam poziom. Znam Ciebie tylko z Twoich postów, a te malują mi taki Twój obraz. Jak widzisz, nie jest to próba osądzenia, lecz nakreślenia sylwetki i zaproponowania jakiegoś wyjścia z sytuacji.
Zapomniałbym o najwazniejszym - zanim zabierzesz się do odpowiedzi na słowa wyżej i niżej podpisanych, pamiętaj, iż nawet będąc największym mędrcem, czasem warto pomyśleć dwa dni nim napisze się jedno zdanie, bo ze zdań, których nikt nie pamięta choćby przez dwa dni, nie ma żadnego pożytku. To by było na tyle moich przemyśleń w tym temacie. Już nic więcej nie dodam.
_________________
Konkrety pod wami ryją.
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 2:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nieźle, Gismo też się czegoś najadł... :? wink:
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gniezno
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 3:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:
No to nieźle, Gismo też się czegoś najadł... :? wink:


Święta za nami, a Ty ciągle o jedzeniu... wink:
_________________
Konkrety pod wami ryją.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 3:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię czytać co pisze Gismo (najbardziej komentarz pod zdjęciem z Sazanem wink: ), bo jest to jak ściągawka na klasówce zamiast 50-ciu rozdziałów czasami nudnej epopei.
Don Pedro ... "mane, tekel, fares". Niemniej mam potrzebę dorzucenia kilku uwag na wagę. Z jednej strony Don Pedro reprezentuje bardzo dojrzały typ posługujący się czasami "ekwilibrystyką słowną", której niełatwo dorównać a z drugiej strony "stawia krzesło na stole" a potem tupie nóżkami ze złości, że dostał za to klapsa. Z jednej strony zdaje sobie sprawę z przewrotności swoich komentarzy typu "byłem miły" lub "dla dobra PW" a z drugiej strony liczy na poważne traktowanie. Z jednej strony kopie po kostkach adminów a z drugiej strony ... (wiadomo co admini mają z drugiej strony do lizania) woła ich na pomoc gdy ktoś go uszczypnie z drugiej strony.
Podsumowując, to co u jednych nazywamy niekonsekwencją u drugich rozdwojeniem jażni. Don Pedro, wybór należy do Ciebie.
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowoœć: Floryda
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro. Nie mnie Ciebie oceniać ... ale jeśli pytasz o zdanie to odpowiem krótko: Take it easy, wyluzuj się. Popatrz na tematy poruszane na forum trochę z przymrużeniem oka.

Aha, jeśli chcesz przyjąć radę

Don_Pedro napisał:
Musisz mieć dziś kiepski dzień Monk, gdyż ten post odbiega znacząco od Twego autorytetu admina


Don_Pedro, nie kwestionuj bezpodstawnie niczyjego autorytetu ani nie wyzywaj na pojedynek ( szczególnie admina ). Pozdrawiam
salmiak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 20, 2002
Posty: 374

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bolesławiec
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
Bo przypuszczam, że nie robisz tego specjalnie, ale zupełnie nieświadomie nie mając nawet pojęcia o tym, jak egocentryczne mogą być Twoje wypowiedzi.

A ja zaczynam coraz bardziej utwierdzać się w przekonaniu, że wypowiedzi Don_Pedro są w pełni przemyślane i pisane z premedytacją.
Ten wątek jest kolejnym w którym udało mu się skupić na sobie uwagę kilkudziesięciu osób. Mam wrażenie, że Pan Don_Pedro poprostu chce być w centrum uwagi i bawi się tym całym zamieszaniem wokół jego osoby.

Don_Pedro napisał:

Adalin napisał:
To jeden z lepszych postów, jakie miałem okazję przeczytać na PW
Zaiste podaj mi przykład choć jednego Twojego postu kolego Monk tak ocenionego przez poważanego usera PW. Jeśli mnie nie szanujesz, uszanuj choć ocenę Adalina i z tego powodu przynajmniej zaniechaj wycieczek personalnych pod moim adresem.

Ja nieco inaczej odczytałbym sens treści tego postu, ale skoro traktujesz go jako pochwałę niech tak zostanie wink:
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołšczył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:-) Moje zdanie napisałem w pierwszym moim poście w tym wątku...
W wielu miejscach zgodzę się też z Gismo...
W wielu osobach wzbudzasz niecheć, tak zresztą było i ze mną gdy mieliśmy ze sobą pierwszą styczność na Pw. Pod relacją z targów wędkarskich... Jednak staram się patrzeć na ludzi z większej odległości niż kiedyś, z wielu stron i nie zamykać im drzwi przed nosem po pierwszej wpadce...
Może poprostu się starzeję ;-) hihihihihi
Będąc już całkiem poważny, to czy będziesz na PW zalęży tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie od mojego widzi mi się ani Dzasa czy kogokolwiek z userów.
Ps. Ja ciągle czekam na film ze szczupakiem ;-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
bedmar58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 20, 2004
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 3:56 pm    Temat postu: polityka na forum PW Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyjściem było by, podanie sobie ręki. wesoly
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowoœć: GRUNWALD
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:
No to nieźle, Gismo też się czegoś najadł... :? wink:


Rybę należy spożywać tylko w stanie świeżym :P
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołšczył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głodnemu ryba na mysli ;-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Piš Gru 29, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:

[...] ostatnio będąc w jednym z warszawskich młodzieżowych klubów [...]


Michał, to Ty już młodzież :?:

... o kurna ale czas zapiernicza wink:
_________________
Marillion&Fish
Mundi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 15, 2005
Posty: 341

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bielsk Podlaski
PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sledzę tą wymianę zdań i coraz bardziej dochodzę do przekonania ,że nasz tajemniczy Don_Pedro 8) jest socjologiem lub studentem tejże, i właśnie przeprowadza dyskusje na różne tematy ze społecznością wędkarską.Może powstanie z tego jakaś praca magisterska , :roll: ewentualnie naukowa :roll:
Cytat:
Pamiętajcie, że to wszystko co piszę powyżej dokonałem w trosce o jakość i dobry smak dyskusji na PW, a nie z jakiejś tam znowu prowokacji


A to ,to normalnie wręcz zaproszenie na siłe do dyskusji.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Don Pedro, ahm bhumba ... salam dalam - rumba trumba


To były ostatnie słowa dyktatora Iraku. W dowolnym tłumaczeniu: "Don Pedro, miałeś rację ... polityka jest jak papierosy - skraca życie"
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 156