Czy wiesz, że...
PSTRˇG POTOKOWY
Rekord Polski - 5,525 kg
Złoty medal - od 3,00 kg
Srebrny medal - od 2,00 kg
Br±zowy medal - od 1,50 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 618
 Zalogowani 0
 Wszyscy 618

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198351) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198351) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198351) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198351) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198351) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198351) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198351) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198351) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198351) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198351) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2313
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2088
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2136
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2543
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Internetowe sklepy wędkarskie
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Internetowe sklepy wędkarskie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
luk750
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 28, 2004
Posty: 546

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+ dla FM za dobry kontakt mailowy oraz szybk± realizację zamówienia (4 dni robocze).
waz_2000
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 75

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+ dla Fishing-Mart wszystko gicior. Negocjowałem cenę wędki i opu¶cili tyle co chciałem bo na Kamimarket była 25 zł tańsza.
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odemnie kolejny duuzy plus - dla sklepu p. Gawlika.
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiecałem jaki¶ czas temu, że redakcja zastanowi się jak zapisać trwale opinie o internetowych sklepach wędkarskich. Doszli¶my do wniosku, że zmienimy cał± sekcję recenzji, dodatkowo rozszerzaj±c j± o recenzje sklepów. Zarówno tych internetowych jak i tradycyjnych. Zapraszam, zatem do wysyłania swoich opinii. Tutaj można znaleĽć kilka wskazówek jak to zrobić. Mam nadzieję, że po zamknięciu w±tku temat będzie kontynuowany zarówno poprzez napisane recenzje jak i komentarze pod nimi.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torque, już ze 3 tygodnie temu wysłałem recenzję sklepu internetowego. Nadal jej nie ma.
Wysłałem też do modułu "O¶rodki i stanice wędkarskie" opis jednego. Też już dawno. Nadal nie ma.
_________________
I gdzie ta metrówa ???
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz. Mogło się zdarzyć, że nie dotarło to do nas. Wy¶lij proszę jeszcze raz recenzję sklepu. Ze stanic± wstrzymaj się proszę jeszcze chwilę. T± sekcję też musimy zmienić. Kiedy będzie już aktywna, powiadomimy o tym.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

torque napisał:
Obiecałem jaki¶ czas temu, że redakcja zastanowi się jak zapisać trwale opinie o internetowych sklepach wędkarskich. Doszli¶my do wniosku, że zmienimy cał± sekcję recenzji, dodatkowo rozszerzaj±c j± o recenzje sklepów. Zarówno tych internetowych jak i tradycyjnych. Zapraszam, zatem do wysyłania swoich opinii. Tutaj można znaleĽć kilka wskazówek jak to zrobić. Mam nadzieję, że po zamknięciu w±tku temat będzie kontynuowany zarówno poprzez napisane recenzje jak i komentarze pod nimi.


Rozdziewiczyłem dział recenzji sklepów internetowych dodaj±c pierwsz± usmiech Tylko mam takie małe pytanie... Jeszcze na ten sklep, który wła¶nie opisałem mogłem napisać kilka słów, to jeżeli zechcę napisać recenzje pozytywn± - co mam tam uj±ć? Ile mozna sie na ten temat rozpisywac, skoro zakup wygl±dał mniej więcej tak: zamówiłem sprzęt na stronie, wszystko było na stanie, za 2 dni odebrałem przesyłkę - i jak tu napisać wymagane (?) 100 słów?
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam parę uwag do sklepu Leszcza
1. Po3 dniach od zamówienia okazuje się, że kupiłem łacznik do bata o rozmiarze, ktorego w ogóle nie produkuja a jednak był na stronie sklepu...
2. 2 dni czekam na podanie mi numeru konta na któe mam wplacić należno¶ć za towar
3. Dostaję paczkę za pobraniem mimo, że juz wpłaciłem pieni±dze na konto
4. Na meila wyslanego dwa dni temu z pytaniem o próbę rozwi±znia tego problemu odpowiedzi do dzi¶ nie dostałem...
5. Dzwoni±c na nr telefonu podany na stronie albo jest zajety albo nikt nie odbiera...

Wg mnie może i jest to mała wpadka, jestem z zawodu technikiem handlowcem i wydaje mi się, że każdy klient powinien być traktowany poważnie i rzetelnie a tutaj troszke tego zabrakło. ode mnie minus.
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wplaciles pieniadze i dotychczas nie dostales towaru? Zapraszam do Poznania, jest tutaj stacjonarny 'Leszcz', pogadasz sobie osobiscie z wlascicielem (bardzo mily czlowiek). Pozdrawiam.
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nodi pieni±dze wpłaciłem na konto a paczke mimo to dostałem za pobraniem czyli musiałbym za nia po raz drugi zapłacić. Nie twierdzę, że własciciel nie jest miły ale jakby na to nie patrzeć jest to sytuacja dla mnie nie komfortowa i niestety bł±d nie jest z mojej strony. A brak jakiegokolwiek kontaktu to juz druga sprawa. A co do zaproszenia do Poznania do sklepu stacjonarnego dla mnie niestety jest to troszke za daleko na zakupy. Pzdr
marioha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 02, 2005
Posty: 205

Kraj: Polska
Miejscowość: Tomaszów
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić następuj±ce sklepy internetowe:
1. Kamimarket- upusty, bardzo dobry kontakt (szczególnie e-mail'owy), szybkie przesyłki, w razie jakiego¶ uchybienia staraj± się wszystko wynagrodzić kupujacemu.
2. Fishing-Mart- fachowo¶ć, szybko¶ć.
3. Wiola- dobry kontakt, ale tylko telefoniczny, przesyłka dotarła do mnie szybciej niż się spodziewałem.

Z innych jak do tej pory nie korzystałem
Pozdrawiam
piokrzy
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Apr 08, 2006
Posty: 23

Kraj: Polska
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Dokonywałem dwukrotnie zakupów w
http://www.fhjb.com.pl/sklep/index.php
i zostałem dobrze obsłużony. Dobra obsługa i kontakt (e-mail, telefon).
Polecam ten sklep.
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystał kto¶ może z usług www.brzana.pl ?!
Lineczek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 246

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładam cegiełkę sklep OKONEK. Bat mi się rozpadł po 1 wędkowaniu więc zadzwoniłem i wysłałem "poczt± kompow±" opis sytuacji itd.
Zwrotnie otrzymałem przeprosiny i że czę¶ć złamana juz jest pakowana i jedzie, jedzie, jedzie, jedzie, jedzie,...
I dojechać nie może :-) od 3 tygodni
herostrates
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 47

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie

I ja dodam swoje trzy grosze.

Najlepsze do¶wiadczenia to oczywi¶cie sklep Fish Mart. Realizowałem zamówienia i mniejsze i wieksze i zawsze szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam również Jeżozwierza również szybciutko i fachowo, tutaj kupowałem dwukrotnie. Raz zdarzyło mi się także korzystać ze sklepu Gutkiewicza i tutaj też jestem bardzo zadowolony, również szybko i sprawnie. ZAchęcony nieco tak sprawnymi zakupami poczyniłem wydatki także w innych sklepach i tutaj nieco się zdziwiłem.

Pierwszy sklep to brzana.pl - zamówiłem wędkę garbolino i czekam na ni± już 3 tydzień, odpisano na mojego maila, że już wysyłaj± ale jeszcze jej nie dostałem. Głupio zrobiłem płac±c z góry (przelew), a s±dziłem że to przyspieszy sprawę. No nic czekam dalej - choć zaraz wyjeżdzam na dwutygodniowe wędkowanie.

Kolejny sklep to wedkuj.pl jedyny jaki znalazłem w ofercie posiadaj±cy kołowrotki mitchella. Zamówienie na wymazonego Mitchella 300x złozyłem kilka dni wczesniej niż w Brzanie. I do teraz nic. Nie odpisuj± na maile (juz 3 razy pisałem), nie ma też do nich kontaktu telefonicznego. Całe szczę¶cie wybrałem opcję płatno¶ci przy odbiorze.

Pozdrawiam
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja dorzucę co¶ od siebie usmiech

Spinn.pl-szybka wysyłka, zno¶ne ceny +
Echosonda.pl-¶wietny sklep, dobre ceny, wysyłki docierały do mnie po 2 dniach, naprawdę wielki pozytyw ++
Fishing Mart-tu sie nieco sparzyłem, wysyłka, choć taka jak w zamówieniu, dotarła do mnie dopiero po ponad 2 tygodniach 8O . I nie był to towar jaki¶ trudnodostępny, zwykły chelbak i pokrowiec Salixa plus z minusem ~
Wędkarski ¦wiat-tego sklepu nie polecę najgorszemu wrogowi, nie do¶ćze ceny tam s± często wyższe niż w normalnych sklepach, to na dodatek nie potrafi± realizować zamówienia. Zamiast małego chwytaka Barkleya otrzymałem jaki¶ na wieloryby po prawie 3 tygodniach od zamówienia, a póĽniej się jeszcze pluli dlaczego nie odebrałem przesyłki. Wielki minus --
Jazgarek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 28, 2006
Posty: 323

Kraj: Polska
Miejscowość: Głowno
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plus dla sklepu www.kogutomania.pl . usmiech Na towar czekałem 9 albo 10 dni, dokładnie nie pamiętam. usmiech Do tego dobry kontakt mailowy. usmiech Chyba moge polecić ten sklep. wesoly
herostrates
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 47

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¦pieszę powiadomić, że udało się wędce z Brzana.pl dotrzeć. Swietnie opakowany i zabezpieczony towar, ale jak dla mnie to trochę długo czekałem.
Robik
GliĽdziarz kopacz
GliĽdziarz kopacz


Dołączył: Jul 20, 2006
Posty: 16

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KamiMarket. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Poza tym Pan Andrzej Kara¶ niezwykle miło mnie zaskoczył, gdy zadzwonił z pytaniem, czy zamówiony sprzęt dotarł w jednym kawałku i jak się spisuje. Rewelacja.
_________________
Pozdrowionka
Robik
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

herostrates napisał:




Kolejny sklep to wedkuj.pl jedyny jaki znalazłem w ofercie posiadaj±cy kołowrotki mitchella. Zamówienie na wymazonego Mitchella 300x złozyłem kilka dni wczesniej niż w Brzanie. I do teraz nic. Nie odpisuj± na maile (juz 3 razy pisałem), nie ma też do nich kontaktu telefonicznego. Całe szczę¶cie wybrałem opcję płatno¶ci przy odbiorze.

Pozdrawiam


SprawdĽ ofertę sklepu aquas.pl. Masz do wyboru, do koloru Mitchela, a na dokładkę super szybko i bezstresowo – możesz również targować cenę. Robiłem tam zakupy na ponad 5 tys – silnik, echosonda i trochę innych bajerów. Polecam!
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tym raningiem ? Tak dobrze żarło i zdecho? Do roboty Redakcjo kochana - do roboty !!! zly: zly:
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
herostrates
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 47

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci±g dalszy maniany z wedkuj.pl
Ponad miesi±c oczekiwania na kołowrotek, 6 maili wysłanych do sklepu i inne zabiegi. Kołowrotka nie dostałem, ale na stronie w moim koszyku pojawiła się informacja że dostawę zrealizowano. Po prostu nic mnie nie powiadamiaj±c odwołali zamówienie. Nikt się ze mn± nie skontaktował. Sklep beznadzieja. Kołowrotek zamówiłem w aquas.pl, i na następny dzień już mi go wysłano. Dziękuję za namiar.
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jazgarek napisał:
Plus dla sklepu www.kogutomania.pl . usmiech Na towar czekałem 9 albo 10 dni, dokładnie nie pamiętam. usmiech Do tego dobry kontakt mailowy. usmiech Chyba moge polecić ten sklep. wesoly


Taki czas oczekiwania jest dopuszczaly w przypadku zamówienia w zagranicznym sklepie ale nie w kraju - to nie sklep a hałtura pomimo dobrego kontaktu i milej obsługi. zly:
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
No i co z tym raningiem ? Tak dobrze żarło i zdecho? Do roboty Redakcjo kochana - do roboty !!! zly: zly:

Ozohozi :?: 8O
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarbas napisał:
wolff napisał:
No i co z tym raningiem ? Tak dobrze żarło i zdecho? Do roboty Redakcjo kochana - do roboty !!! zly: zly:

Ozohozi :?: 8O


O to chodzi - a było to w marcu smutny

Torque napisał:

Obiecałem jaki¶ czas temu, że redakcja zastanowi się jak zapisać trwale opinie o internetowych sklepach wędkarskich. Doszli¶my do wniosku, że zmienimy cał± sekcję recenzji, dodatkowo rozszerzaj±c j± o recenzje sklepów. Zarówno tych internetowych jak i tradycyjnych. Zapraszam, zatem do wysyłania swoich opinii. Tutaj można znaleĽć kilka wskazówek jak to zrobić. Mam nadzieję, że po zamknięciu w±tku temat będzie kontynuowany zarówno poprzez napisane recenzje jak i komentarze pod nimi.


I jako¶ tego rankingu nadal nie ma - a może ja mam bielmo na oczach i nie widzę? Propozycja żeby w recenzjach pisać o każdym sklepie osobno wydaje mi się mocno chybiona. zastanówcie nad tym raz jeszcze. Ranking pod jednym linkiem z wyszczególnieniem sklepów i plusikami lub minusami przy nich byłby chyba najodpowiedniejszy.
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilkakrotnie korzystałem z usług sklepu aquas.pl. Zamówiony towar otrzymywałem w ci±gu dwóch dni. Dodatkowym plusem jest możliwo¶ć negocjowania ceny.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolff piszesz, że uważasz za pomysł chybiony, pisanie o każdym sklepie z osobna. Ja przyznam się uważam go za bardzo dobry. Po pierwsze trzeba włożyć trochę pracy by napisać rzeteln± recenzję (wysyłanych recenzji jedno, lub dwu zdaniowych nie publikujemy), istnieje możliwo¶ć dopisania komentarzy, zmian, czasem nawet dyskusji. Dodatkowo w recenzjach jest też swoistego rodzaju ranking. Każda wypowiedĽ w recenzjach ma skalę od 0 do 10 i w ten sposób można stworzyć ranking.

Co za¶ do głosowania (+/-), to informacja o sklepie nie będzie pełna. Przyznam się, że chciałbym wiedzieć czy dany sklep szybko realizuje przesyłki, czy ma dobre ceny, czy jest dobry kontakt, jakie s± rabaty i możliwo¶ci negocjacji ceny, czy szybko działa. Dlatego zdecydowali¶my się na formę recenzji.
Żałuję jednak, że jak do tej pory pojawiła się tylko jedna. Owszem zostały jeszcze wysłane do redakcji inne, ale zazwyczaj sprowadzały się do czego¶ takiego:

Kupiłem wędkę, szybko mi j± przysłali, sklep jest super
albo
Mieli mi wysłać kołowrotek i czekam od miesi±ca, sklep jest do bani

Redakcja udostępniła, zatem narzędzie służ±ce do stworzenia rankingu sklepów, wystarczy je tylko wykorzystać.
Jednocze¶nie przypominam, że można pisać recenzja zarówno sklepów stacjonarnych jak i internetowych
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak łatwo więc policzyć stworzenie sesownego rankingu będzie trwało latami i pożytek z niego za 20-30 lat zly: zly:
Ja bym widział to w takiej formie jak tabela w GPC zwłaszcza że po małych modyfikacjach można by jej wzór wykożystać na ten ranking z uwzględnieniem tego wszystkiego o czym wyżej pisałe¶ z odpowidni± legend± pod ni±. usmiech
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolff czas, w jakim powstanie solidny ranking zależy tylko i wył±cznie od osób, które będ± chciały pomóc w stworzeniu go. Nie wierzę, że nie masz ulubionego sklepu w Zabrzu. Dlaczego nie napiszesz, jego recenzji?. Wystarczy przecież tylko podać adres, napisać, co w sklepie jest, czego brakuje, jaka jest obsługa, ceny, jak się realizuje gwarancje, i jak długo czeka na zamówiony indywidualnie sprzęt.

Ps. A tak mi przyszło do głowy, żeby zachęcić do pisania recenzji, może jaki¶ konkursik z nagrodami:)?
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

torque napisał:
Wolff ... Nie wierzę, że nie masz ulubionego sklepu w Zabrzu.


Jest taki sklep w Zabrzu ale ja nie napiszę na ten temat recenzji bo mogło by to być odczytane jako tekst sponsorowany wink:
_________________
Marillion&Fish
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisz. Jeste¶my w "swoim" gronie. Skoro nikt mnie nie pos±dził o kryptoreklamę to my¶lę, że formuła ma szansę się sprawdzić usmiech
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
NowaHuta
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Huta Kraków
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony moge polecic Fishing Mart, zamowienie skompletowano na drugi dzien, nie bylo tylko jednego wzoru woblera, ale wybrlem szybko inny bardzo podobny i paczka przyszla na 3 dzien. Mialem pewne obawy co do transportu kija spinningowego, bo wiadomo poczta polska to nie przelewki, ale kij zapakowano mi w bardzo twarda (mozna by nia zabic 8O ) tube tekturowa, ze meczylem sie z rozpakowaniem z 20 minut. Ogolnie polecam, z innych nie korzystalem usmiech
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że nie znam zasad kupieckich panuj±cych w UK lol , ale muszę przył±czyć się do pozytywnych recenzji na temat kamimarketu.
Kupowałem w sumie nic wielkiego bo kołowrotek Spro Seasons 520FD. Na pocz±tku (w niedzielę wykrzyknik ) zacz±łem negocjować cenę tego kołowrotka. Utargowałem go o koszt przesyłki (14zł) co daje nam prawie 10% ceny kołowrotka (127). Cała negocjacja odbyła się w niedzielę, gdzie reszta sklepów jest przeważnie nieczynna. Tego samego dnia wysłałem pieni±dze (ile trwało zanim doszły do sprzedawcy na konto nie wiem).
Support maj± b. dobry - co chwilę informowali mnie poprzez e-mail o tym co się dzieje z przesyłk± (1. przesyłka została wysłana. 2. zamówienie zostało zaktualizowane, na maile odpisywali w przeci±gu 2-3 godzin - może mi się tak trafiło). Przesyłka przyszła w bardzo dobrym stanie.
Jedyn± wad± jest to, że przy zamówieniach na kwotę powyżej 100 zł trzeba korzystać z usług kuriera GLS.
Paczka wysłana w poniedziałek przyszła do mnie w ¶rodę, co jak na opłatę za kuriera jak i za mał± odległo¶ć między kupuj±cym a sprzedaj±cym, wyszło troszkę za dużo. Ponadto radzę wej¶ć na kilka for dyskusyjnych na temat fotografii i poczytać troszkę recenzji o tym kurierze.
Kamimarketowi daję +
Kurierowi GLS daję -
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torque a nie widzisz że idea recenzji się nie sprawdzila..? Jak sam piszesz ludzie pisz± w 2 - 3 zdaniach... no bo co tu więcej pisać? Zreszta rankingiem miały być objęte sklepy interenetowe a nie 'stacjonarne'... My¶le ze taki ranking +/- do tego kilka zdań (no bo jeżeli wszystko było ok, to co tu pisać - 'obługa ok, towar był na stanie, przesyłkę dostałem po 3 dniach od zamówienia'...i tyle...) byłby jak najbardziej ok...
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
angelik
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Mar 15, 2005
Posty: 38

Kraj: Polska
Miejscowość: Słupsk
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Jedyn± wad± jest to, że przy zamówieniach na kwotę powyżej 100 zł trzeba korzystać z usług kuriera GLS.
Paczka wysłana w poniedziałek przyszła do mnie w ¶rodę, co jak na opłatę za kuriera jak i za mał± odległo¶ć między kupuj±cym a sprzedaj±cym, wyszło troszkę za dużo. Ponadto radzę wej¶ć na kilka for dyskusyjnych na temat fotografii i poczytać troszkę recenzji o tym kurierze.
Kamimarketowi daję +
Kurierowi GLS daję -


Też co-nieco w KM kupowałem. Te 100 zł. i kurier to może minus ale nigdzie koszt kuriera nie kosztuje tak tanio jak w KM. Płacisz przecież 14zł. bez względu na ilo¶ć paczek i wagę. Przy pobraniu chyba ł±cznie 18zł. Dla mnie to istotne bo zamawiam tam zanęty Mosella a to lekkie paczki nie s±. A tak kiedy¶ mieli¶my dobrze w Słupsku z Mosellk± smutny
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nodi napisał:
Torque a nie widzisz że idea recenzji się nie sprawdzila..? Jak sam piszesz ludzie pisz± w 2 - 3 zdaniach... no bo co tu więcej pisać? Zreszta rankingiem miały być objęte sklepy interenetowe a nie 'stacjonarne'... My¶le ze taki ranking +/- do tego kilka zdań (no bo jeżeli wszystko było ok, to co tu pisać - 'obługa ok, towar był na stanie, przesyłkę dostałem po 3 dniach od zamówienia'...i tyle...) byłby jak najbardziej ok...


My¶lę, że jeszcze się sprawdzi. Zwróć uwagę jak często na forum padaj± pytania o jaki¶ sprzęt, a jak mało jest recenzji takiego sprzętu, a o czym pisać jest.

Pytasz co o sklepie można napisać? Między innymi:

1.Gdzie znajduje się siedziba
2. Jaki sprzęt oferuj±
3. Jakie firmy s± dostępne
4. Jaki jest kontakt ze sklepem
5. Czy pracuj± w weekendy
6. Jakie maj± ceny
7. Jak realizuj± specjalne zamówienia
8. Sposoby realizowania przesyłki

Można do recenzji dodać informację ile tranzakcji się już dokonało, jakiego rodzaju sprzętu, zrobić małe podsumowanie i wystawić ocenę.
I jak lew będę bronił tezy że ta forma jest lepsza.

O kołowrotku też mogę przecież napisać, że ma dodatkow± szpulę, mie¶ci tylt i tyle żyłki, hamulec ma z tyłu, dobrze nawija i mam go dwa lata. My¶lę, jednak że warto¶ciowsz± informacj± będzie taka jak ta
recenzja.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nodi napisał:
Torque a nie widzisz że idea recenzji się nie sprawdzila..? Jak sam piszesz ludzie pisz± w 2 - 3 zdaniach... no bo co tu więcej pisać? Zreszta rankingiem miały być objęte sklepy interenetowe a nie 'stacjonarne'... My¶le ze taki ranking +/- do tego kilka zdań (no bo jeżeli wszystko było ok, to co tu pisać - 'obługa ok, towar był na stanie, przesyłkę dostałem po 3 dniach od zamówienia'...i tyle...) byłby jak najbardziej ok...


torque napisał:

My¶lę, że jeszcze się sprawdzi. Zwróć uwagę jak często na forum padaj± pytania o jaki¶ sprzęt, a jak mało jest recenzji takiego sprzętu, a o czym pisać jest.


No oki, ale problem w tym że nikt nie pisze... Aktualnie recenzji sklepów interentowych (bo o takich tu rozmawiamy) jest 1 (słwonie jeden) i to napisana przez Ciebie 8O :roll: :P


torque napisał:

Pytasz co o sklepie można napisać? Między innymi:

1.Gdzie znajduje się siedziba
2. Jaki sprzęt oferuj±
3. Jakie firmy s± dostępne
4. Jaki jest kontakt ze sklepem
5. Czy pracuj± w weekendy
6. Jakie maj± ceny
7. Jak realizuj± specjalne zamówienia
8. Sposoby realizowania przesyłki


Większo¶ć punktów albo dotyczy sklepów 'stacjonarnych', albo, no przepraszam, ale każdy może sobie sprawdzić we własnym zakresie (jaki sprzęt, jakie ceny) niektóre rzeczy


torque napisał:

Można do recenzji dodać informację ile tranzakcji się już dokonało, jakiego rodzaju sprzętu, zrobić małe podsumowanie i wystawić ocenę.
I jak lew będę bronił tezy że ta forma jest lepsza.


Jak widać dla ludzi niezbyt, skoro recenzji wła¶ciwie nie ma...

torque napisał:

O kołowrotku też mogę przecież napisać, że ma dodatkow± szpulę, mie¶ci tylt i tyle żyłki, hamulec ma z tyłu, dobrze nawija i mam go dwa lata. My¶lę, jednak że warto¶ciowsz± informacj± będzie taka jak ta
recenzja.


Kołowrotek to nie sklep. Zreszt± lać wodę zawsze można a tu nie o to chodzi :P wink:

Z mojej strony EOT, nie za¶miecajmy tematu. Zrobicie jak będziecie uważać za stosowne, ja swoje powiedziałem usmiech
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowuj±c i z mojej strny. Skoro każdy sobie może sprawdzić to, po co opis, recenzja, punkty. Może po prostu zacznijmy "oceniać zasób" tutaj
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 131