Czy wiesz, że...
Sandacz w ci±gu 2 pierwszych tygodni życia osi±ga długo¶ć 7 mm. Pod koniec pierwszego roku od 8 do 24 cm. W drugim roku: 15 – 42 cm, trzecim 22 – 49 cm, czwartym 28 – 57 cm, pi±tym 34 – 67 cm, szóstym 39 – 76 cm, a w siódmym 43 – 80 cm.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 269
 Zalogowani 1
 Wszyscy 270

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(172701) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(172701) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(172701) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(172701) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(172701) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(172701) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(172701) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(172701) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721913) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721913) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2303
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2083
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2195
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2163
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2535
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2360
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Chyba się nie doczekamy...
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Chyba się nie doczekamy...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mati1112
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 26, 2006
Posty: 373


PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 1:25 pm    Temat postu: Chyba się nie doczekamy... Odpowiedz z cytatem

Czekam i czekam, jak pewnie większo¶ć z Was drodzy forumowicze na t± zimę a jej jak nie ma tak nie ma:( Ja już straciłem nadzieję, że przyjdzie. Pocieszam się jedynie faktem, że niedługo wiosna, bo jak narazie to nie łowie:(
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 4:00 pm    Temat postu: Re: Chyba się nie doczekamy... Odpowiedz z cytatem

mati1112 napisał:
Czekam i czekam, jak pewnie większo¶ć z Was drodzy forumowicze na t± zimę a jej jak nie ma tak nie ma:( Ja już straciłem nadzieję, że przyjdzie. Pocieszam się jedynie faktem, że niedługo wiosna, bo jak narazie to nie łowie:(


A ja czekam i czekam aż w końcu u mnie w kole kto¶ się pojawi żebym mógł opłacić i się nie mogę doczekać. :x A zimy ja nie chcę. Wolę żeby cały czas było ciepło, a do wiosny będę zadowalał się (bez skojarzeń proszę :P ) okoniami wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 4:51 pm    Temat postu: Re: Chyba się nie doczekamy... Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
mati1112 napisał:
Czekam i czekam, jak pewnie większo¶ć z Was drodzy forumowicze na t± zimę a jej jak nie ma tak nie ma:( Ja już straciłem nadzieję, że przyjdzie. Pocieszam się jedynie faktem, że niedługo wiosna, bo jak narazie to nie łowie:(


A ja czekam i czekam aż w końcu u mnie w kole kto¶ się pojawi żebym mógł opłacić i się nie mogę doczekać. :x A zimy ja nie chcę. Wolę żeby cały czas było ciepło, a do wiosny będę zadowalał się (bez skojarzeń proszę :P ) okoniami wink:


Darku chyba żartujesz :?: Pocz±tek sezonu, wędkarze chc± po opłacać karty a koło jest zamknięte :?: W Lublinie się zdarzało, że na pocz±tku roku (dwa, trzy dni) znaczków nie mieli, ale żeby w ogóle nie otwierać, to tylko chyba w naszym kraju możliwe.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcę zimy, wolę jak jest ciepło. Poza tym w weekend wybieram się na pierwsze płocie usmiech
Dla amatorów lodu mam pocieszenie - w przyszłym roku zima może przyjdzie usmiech
theGamer
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Aug 20, 2006
Posty: 21

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze zima bedzie ale gdzies w okolicach lutego dosc krótka ale za to mocna moze tez i w marcu ?

A zima powinna byc zeby w lato tyle komarów nie bylo :]
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

theGamer napisał:


A zima powinna byc zeby w lato tyle komarów nie bylo :]


A to dopiero ciekawe :-) Ostatnio mieli¶my ostr± zimę. Czyżby komarów nie było? :-)
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie może w ogóle nie przychodzić. Odpowiada mi taka "¶ródziemnomorska" wersja zimy. Sezon pstr±gowy na pobliskich rzekach rozpoczęty,także liczę na kontunuację. Łowienie w takich wiosennych warunkach w ¶rodku kalendarzowej zimy to czysta przyjemno¶ć 8) .
_________________
Moja strona domowa:
www.barwena.bialystok.pl
hanibal_lekter
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołączył: Oct 09, 2006
Posty: 131

Kraj: Polska
Miejscowość: Paczków
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja to bym na narty chętnie pojechał smutny Tak ze dwa razy. A POTEM NIECH NASTANIE WIOSNA (tzn. już jest) wesoly
_________________
Gdy robota ryb± szkodzi- rzuć robotę, o co chodzi....
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 8:58 pm    Temat postu: Re: Chyba się nie doczekamy... Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
Darek144 napisał:
mati1112 napisał:
Czekam i czekam, jak pewnie większo¶ć z Was drodzy forumowicze na t± zimę a jej jak nie ma tak nie ma:( Ja już straciłem nadzieję, że przyjdzie. Pocieszam się jedynie faktem, że niedługo wiosna, bo jak narazie to nie łowie:(


A ja czekam i czekam aż w końcu u mnie w kole kto¶ się pojawi żebym mógł opłacić i się nie mogę doczekać. :x A zimy ja nie chcę. Wolę żeby cały czas było ciepło, a do wiosny będę zadowalał się (bez skojarzeń proszę :P ) okoniami wink:


Darku chyba żartujesz :?: Pocz±tek sezonu, wędkarze chc± po opłacać karty a koło jest zamknięte :?: W Lublinie się zdarzało, że na pocz±tku roku (dwa, trzy dni) znaczków nie mieli, ale żeby w ogóle nie otwierać, to tylko chyba w naszym kraju możliwe.


No niestety byłem w ostatni czwartek i ten wtorek i zamknięte (na drzwiach jest, że Koło PZW otwarte we wtorek i czwartek od 14:15 do 16:00.). Nie do¶ć, że tak rzadko i krótko otwarte to jeszcze nie mogę karty opłacić. Ale to na szczę¶cie nie jest jeszcze moje koło (przenoszę się z Malczyc do koła we Wrocławiu) i zastanawiam się czy nie wybrać się do innego :roll: Je¶li kto¶ zna jakie¶ normalne koło we Wrocławiu to proszę o namiary wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zima jest beeeeeee,wole to jak jest teraz.
Ostatnia zima dała nam bardzo w ko¶ć,więc teraz niech
się odpocznie wink:
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 10:47 am    Temat postu: Re: Chyba się nie doczekamy... Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
mati1112 napisał:
Czekam i czekam, jak pewnie większo¶ć z Was drodzy forumowicze na t± zimę a jej jak nie ma tak nie ma:( Ja już straciłem nadzieję, że przyjdzie. Pocieszam się jedynie faktem, że niedługo wiosna, bo jak narazie to nie łowie:(


A ja czekam i czekam aż w końcu u mnie w kole kto¶ się pojawi żebym mógł opłacić i się nie mogę doczekać. :x A zimy ja nie chcę. Wolę żeby cały czas było ciepło, a do wiosny będę zadowalał się (bez skojarzeń proszę :P ) okoniami wink:


hm...
A nie lepiej było zapłacic przed sylwestrem???
Ja tak zrobiłem. W "moim" kole znaczki na 2007 były już przed Sylwestrem (widac jak komu¶ zależy to można). Zapłaciłem zaraz po ¶więtach Bożago Narodzenia i mam spokój :-)!
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 5:34 pm    Temat postu: Re: Chyba się nie doczekamy... Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
Darek144 napisał:
mati1112 napisał:
Czekam i czekam, jak pewnie większo¶ć z Was drodzy forumowicze na t± zimę a jej jak nie ma tak nie ma:( Ja już straciłem nadzieję, że przyjdzie. Pocieszam się jedynie faktem, że niedługo wiosna, bo jak narazie to nie łowie:(


A ja czekam i czekam aż w końcu u mnie w kole kto¶ się pojawi żebym mógł opłacić i się nie mogę doczekać. :x A zimy ja nie chcę. Wolę żeby cały czas było ciepło, a do wiosny będę zadowalał się (bez skojarzeń proszę :P ) okoniami wink:


hm...
A nie lepiej było zapłacic przed sylwestrem???
Ja tak zrobiłem. W "moim" kole znaczki na 2007 były już przed Sylwestrem (widac jak komu¶ zależy to można). Zapłaciłem zaraz po ¶więtach Bożago Narodzenia i mam spokój :-)!


Dzisiaj, byłem i otwarte tak jak napisane na kartce wesoly Bardzo miły Pan, polecał mi odwiedzanie czasem koła by dowiedzieć się o organizacji zawodów i wyjazdów, jak to nazwał, na ciekawsze łowiska. wesoly Ogólnie jednak dobre wrażenie wywarło na mnie to koło, mimo wcze¶niejszych "problemów". 8) A więc w weekend czas na rybki lol wesoly
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 8:07 pm    Temat postu: Re: Chyba się nie doczekamy... Odpowiedz z cytatem

mati1112 napisał:
Czekam i czekam, jak pewnie większo¶ć z Was drodzy forumowicze na t± zimę a jej jak nie ma tak nie ma:( Ja już straciłem nadzieję, że przyjdzie. (


IDZIE, IDZIE!!! JUŻ ZA 2 DNI MA NAS ZMROZIĆ!!!:-)
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 9:01 pm    Temat postu: Re: Chyba się nie doczekamy... Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
mati1112 napisał:
Czekam i czekam, jak pewnie większo¶ć z Was drodzy forumowicze na t± zimę a jej jak nie ma tak nie ma:( Ja już straciłem nadzieję, że przyjdzie. (


IDZIE, IDZIE!!! JUŻ ZA 2 DNI MA NAS ZMROZIĆ!!!:-)


Żeby się gdzie¶ po drodze po¶lizgnęła wesoly i złamała nogę a najlepiej OBIE 8O to nie dojdzie. lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

romekk_siedlce
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 53

Kraj: Polska
Miejscowość: Siedlce
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety dopadła już ¦l±sk z tego co w wiadomo¶ciach mówili. Ciekawe kiedy na Mazowsze przyjdzie :?:
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Chorzowie -3 st. i biało jakby ¶niegu nawaliło wink:
Nie po¶lizgnęła się i trzyma się na nogach,niedobra zima :evil:
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

romekk_siedlce napisał:
No niestety dopadła już ¦l±sk z tego co w wiadomo¶ciach mówili. Ciekawe kiedy na Mazowsze przyjdzie :?:

Lada dzień wink:
romekk_siedlce
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 53

Kraj: Polska
Miejscowość: Siedlce
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
romekk_siedlce napisał:
No niestety dopadła już ¦l±sk z tego co w wiadomo¶ciach mówili. Ciekawe kiedy na Mazowsze przyjdzie :?:

Lada dzień wink:


Oby nie.......
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

romekk_siedlce napisał:
Jezier napisał:
romekk_siedlce napisał:
No niestety dopadła już ¦l±sk z tego co w wiadomo¶ciach mówili. Ciekawe kiedy na Mazowsze przyjdzie :?:

Lada dzień wink:


Oby nie.......


Co nie ,co nie ??? Za kilkana¶cie dni odbędzie się Zimowy zlot . Jak ma się odbyć kiedy sniegu i lodu nie będzie ?? Podobno jest zamówiony kulig a ja łyzkę do skrobania lodu juz naostrzyłem. Czyli krótko powiem ZIMO PRZYBYWAJ !!!!
_________________
Łowię i zjadam ......
nostaf
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Feb 01, 2006
Posty: 142

Kraj: Polska
Miejscowość: Sadowne(Mazowieckie)
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jest ZIMA 8O U mnie od rana pada ¶nieg wesoly
_________________
Praca, praca, praca i angielski smutny
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak doczekali¶my się :placz , jeszcze będziemy narzekać. :x
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

nostaf
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Feb 01, 2006
Posty: 142

Kraj: Polska
Miejscowość: Sadowne(Mazowieckie)
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
A jednak doczekali¶my się :placz , jeszcze będziemy narzekać. :x


hehehe pewnie drogowcy już narzekaj±, że ich zima zaskoczyła w tym roku lol lol
_________________
Praca, praca, praca i angielski smutny
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nostaf napisał:
hehehe pewnie drogowcy już narzekaj±, że ich zima zaskoczyła w tym roku lol lol


Stołecznych nie zaskakuje usmiech Gdy prognozy przewiduj± ¶nieg, to w paru bazach MPO s± całodobowe dyżury. I sporo ludzi "pod telefonami", gotowi do natychmiastowego stawienia się do pracy.

A tymczasem ¶nieżek sypie, jest bielu¶ko. Wreszcie odrobina normalno¶ci wink:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Lublinie też tak wczoraj mówili lol , sprzęt sprawny czeka w gotowo¶ci, a dzisiaj na drogach wolna amerykanka 8O , słyszy się, że co która¶ tam płógo piaskarka nawalona stoi gdzie¶ w trasie, a ¶nieg jak sypał tak sypie, do południa wylotówki na Warszawę i Lubartów zablokowane przez ciężarówki :placz , zorganizowano objazdy, za kilka chwil objazdy też były zablokowane, jak zwykle powiedz±, że to wina kierowców :placz , co roku tak samo, wszystko pięknie, ładnie do póki ¶nieg nie spadnie. lol lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Stołecznych nie zaskakuje usmiech

Ale się u¶miałem. Na pewno jednak nie było do ¶miechu tym którzy stali w kilometrowych korkach by dojechać do pracy. My¶lę, że podczas powrotów nie będzie lepiej.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I się doczekałem. Jak nie było zmimy Ľle, jak się przypl±tała w końcu jeszcze gorzej. Drogowcy zaskoczni jak co roku. Ale kto by się tam ¶niegu spodziewał w pod koniec stycznia.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
I się doczekałem. Jak nie było zmimy Ľle, jak się przypl±tała w końcu jeszcze gorzej. Drogowcy zaskoczni jak co roku. Ale kto by się tam ¶niegu spodziewał w pod koniec stycznia.


kilkana¶cie dni wstecz, słyszałem jak w TV progno¶ci zapowiadali że w tym roku sniegu nie nalezy się spodziewać :placz ,więc nie ma się czemu dziwić wink:
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam już do¶ć tej zimy wink:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radwan napisał:
Mam już do¶ć tej zimy wink:


Ja również :x , zaczynam robić Marzannę lol lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
radwan napisał:
Mam już do¶ć tej zimy wink:


Ja również :x , zaczynam robić Marzannę lol lol lol

Mario-z spiesz się, bo za kilka dni pozamarza wszystko i nie będzie gdzie tej cholery utopić.
Ps. Wielka pro¶ba. Utop ja i w moim imieniu. Z góry dziekuję. wink:
Pozdrawiam
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
mario-z napisał:
radwan napisał:
Mam już do¶ć tej zimy wink:


Ja również :x , zaczynam robić Marzannę lol lol lol

Mario-z spiesz się, bo za kilka dni pozamarza wszystko i nie będzie gdzie tej cholery utopić.
Ps. Wielka pro¶ba. Utop ja i w moim imieniu. Z góry dziekuję. wink:
Pozdrawiam


W mojej okolicy jest taka jedna zaje-czysta 8O rzeczka, która nawet przy -20 nie zamarza lol , my¶lę, że zd±żę, chyba ze będzie -30* 8O , może córcie mi pomog± t± cholerę zrobić i zwodować :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
radwan napisał:
Mam już do¶ć tej zimy wink:


Ja również :x , zaczynam robić Marzannę lol lol lol


I w moim imieniu możesz t± cholere utopić,dzięki wesoly
majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to się doczekali¶cie... lol
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czekam na parę dni solidnych mrozów, nie mogę się doczekać podlodowych połowów.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałem dzisiaj łowić podlodówk± 8O , ale nic z tego, za mały prze¶wit nad podłog±. lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

torque napisał:
Ale się u¶miałem. Na pewno jednak nie było do ¶miechu tym którzy stali w kilometrowych korkach by dojechać do pracy.


Marku, temat nieco poznałem kilka lat temu. Otóż w bazach MPO, tudzież "Sita" (i co¶ tam jeszcze) w dyżurach siedzi obsada dla większo¶ci wozów dostosowanych do od¶nieżania. Pada czy nie - czekaj± na sygnał do startu. Na wszelki wypadek wielu pracowników jest "pod telefonem".

Gdy sypie non stop - w ¶rodku nocy bezsensem jest wypuszczanie taboru w miasto. Pojeżdż±, a godzinę póĽniej ulice znów zasypane. Tyle tylko, że do Wisełki spłynie tysi±ce ton soli. Więc do ok. 3 - 4 rano jeżdż± do¶ć nieliczne wozy, oczyszczaj±ce najważniejsze ulice.
Dopiero ok. wła¶nie 3 - 4 rano idzie "główne uderzenie". Z pługami i solarkami. Żeby na 6 - 7 rano drogi były przejezdne. Czyli odgarnięte ze ¶niegu i posypane sol± z czym¶ jeszcze ("pracę" tejże mieszanki widać dopiero po godzinie, może póĽniej).
Je¶li sypie non stop, jak dzisiaj przed południem było, większa czę¶ć roboty idzie w zasadzie na marne. A potem, w porannym ¶cisku, pługi i solarki tak samo staj± w korkach.

Kolejna rzecz: przynajmniej połowa aut osobowych jeĽdzi na oponach letnich, często mocno wyeksploatowanych. Postałem dzi¶ w korku na podjeĽdzie na wiadukt z Puławskiej na Rzymowskiego. Postawiło go¶cia w poprzek jezdni. I ani w tę, ani we w tę :?
Kilku innych kierowców musiało wysi±¶ć i popchn±ć auto pod górkę. Inaczej prawie nikt by nie przejechał.
Widziałem kilka stłuczek - też znakomite powody do powstania korka. Po obydwu stronach ulicy. Bo z drugiej strony robi się korek "z obserwacji".

W takich warunkach, w korkach spowodowanych przez stłuczki i takich, którzy się "rozkracz±" na podjazdach, choćby służby oczyszczaj±ce drogi stawały na rzęsach - nie poradz±.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.16 sekund :: Zapytania do SQL: 125