Czy wiesz, że...
Po niemal stu latach do Sekwany wróciły łososie. Prawie dwukilogramowy okaz tej ryby złowiono w odległo¶ci 10 kilometrów od uj¶cia rzeki.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 611
 Zalogowani 0
 Wszyscy 611

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198352) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198352) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198352) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198352) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198352) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198352) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198352) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198352) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198352) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198352) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2088
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2543
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - EURO 2012
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
EURO 2012
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Amitaf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 14, 2006
Posty: 335

Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin-Police
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:43 am    Temat postu: EURO 2012 Odpowiedz z cytatem

No i mamy swoje mistrzostwa :P Ciekawe, kto na tym skorzysta, poza kibicami lol
_________________
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniała wiadomo¶ć. Mam nadzieję, że zamiast marudzić, wszyscy pozytywnie podejd± do tej wiadomo¶ci, że zakasz± rękawy i wezm± się do pracy.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe od kiedy i na jakich zasadach będzie można nabywać bilety usmiech.
Taka szansa już się więcej nie powtórzy.
Z drugiej strony jestem ciekaw jak to będzie.... tyle km dróg przed nami do wybudowania... zmiany w poci±gach.... usprawnienie lotnisk... szpitale etc.
Nie mówi±c już o stadionach, na które w normalnym ligowym meczu przychodzi ~5.000 osób smutny.
Patrz±c na wszystkie wymogi, mamy b. mało czasu na podjęcie działań.

P.S. My¶lałem, że mi pikawa si±dzie jak Platini droczył się z otworzeniem tej koperty.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietruch nie wiem jak, ale jaki¶ bilet muszę zdobyć usmiech
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo¶ć dobra, ale młodszym kolega muszę w tym miejscu przypomnieć, że już raz mieli¶my olimpiadę – w Moskwie. Mam nadzieję, że te mistrzostwa wpłyn± pozytywnie na rozwój naszej gospodarki, bo tamta olimpiada całkiem nas wykończyła. Dobrze, że choć Kozakiewicz potrafił się tam znaleĽć.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

torque napisał:
Pietruch nie wiem jak, ale jaki¶ bilet muszę zdobyć usmiech

Pewne jest to, że zagraj± tam nasi wykrzyknik usmiech
Dlatego mobilizacja jeszcze większa.
Chociaż biletem na mecz Andorra - Macedonia na Baltic Arena bym też nie pogardził usmiech

Edit: Projekt, koszty i lokacja Baltic Areny
Amitaf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 14, 2006
Posty: 335

Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin-Police
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Wiadomo¶ć dobra, ale młodszym kolega muszę w tym miejscu przypomnieć, że już raz mieli¶my olimpiadę – w Moskwie. Mam nadzieję, że te mistrzostwa wpłyn± pozytywnie na rozwój naszej gospodarki, bo tamta olimpiada całkiem nas wykończyła. Dobrze, że choć Kozakiewicz potrafił się tam znaleĽć.
Jarpo, Twój podpis wszystko tłumaczy lol (w sprawie Moskwy) hehehe. Ja też się cieszę i s±dzę, (choć sędzi± nie jestem), że tu będzie zgoła inaczej wesoly :P lol
_________________
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amitaf napisał:
Jarpo napisał:
Wiadomo¶ć dobra, ale młodszym kolega muszę w tym miejscu przypomnieć, że już raz mieli¶my olimpiadę – w Moskwie. Mam nadzieję, że te mistrzostwa wpłyn± pozytywnie na rozwój naszej gospodarki, bo tamta olimpiada całkiem nas wykończyła. Dobrze, że choć Kozakiewicz potrafił się tam znaleĽć.
Jarpo, Twój podpis wszystko tłumaczy lol (w sprawie Moskwy) hehehe. Ja też się cieszę i s±dzę, (choć sędzi± nie jestem), że tu będzie zgoła inaczej wesoly :P lol


Ja już się zastanawiam czy po Mistrzostwach nie będzie potrzeby powołania kolejnej komisji ¶ledczej w sprawie delikatnie mówi±c nadużyć popełnionych podczas organizacji tej zacnej imprezy.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Amitaf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 14, 2006
Posty: 335

Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin-Police
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem dubla :oops:

Z t± komisj± to nie przesadzaj, bo kasy zabraknie na mistrzostwa, jak trzeba będzie opłacać kolejnych "sprawiedliwych" zly:
_________________
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dubla, zawsze można było skasować. wink:
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska stanela przed wielka szansa, ciekawe jak to wykorzystamy?? Mam nadzieje ze obedzie sie bez komisji sledczych :?


Jarpo napisał:
Wiadomo¶ć dobra, ale młodszym kolega muszę w tym miejscu przypomnieć, że już raz mieli¶my olimpiadę – w Moskwie.



A mnie w szkole uczyli ze Moskwa jest miastem rosyjskim, z reszta byla od zawsze. Masz jakies super tajne informacje o planach przylaczenia Moskwy do Polski ???
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
Pawel_K
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 13, 2004
Posty: 598

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

torque napisał:
Dubla, zawsze można było skasować. wink:

Łatwiej dubla skasować, niż kasę zdublować. St±d moje problemy finansowe. lol
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MichalTch napisał:
Polska stanela przed wielka szansa, ciekawe jak to wykorzystamy?? Mam nadzieje ze obedzie sie bez komisji sledczych :?


Jarpo napisał:
Wiadomo¶ć dobra, ale młodszym kolega muszę w tym miejscu przypomnieć, że już raz mieli¶my olimpiadę – w Moskwie.



A mnie w szkole uczyli ze Moskwa jest miastem rosyjskim, z reszta byla od zawsze. Masz jakies super tajne informacje o planach przylaczenia Moskwy do Polski ???


Miasto rosyjskie a kasa polska lol
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
krzychub2952
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jul 17, 2006
Posty: 27

Kraj: Polska
Miejscowość: Ciechanów
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi drogami stadiony stadionami ale co bedzie jak przyjada anglicy grecy turcy wlosi i spotkaj± pijanych polaków ojejjej bedzie sie działo lol lol lol
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie ME to wielki strzał aktywno¶ci, znakomite ożywienie dla całej gospodarki. Najbardziej mnie cieszy, że powstan± nowe, imponuj±ce nowoczesno¶ci± obiekty sportowe i zwi±zana z nimi infrastruktura. I to jest najpiękniejsze, że nie będzie to odsuwane na dalszy plan, bo nie ma pieniędzy z budżetu, które trawione s± na nie zawsze pożyteczne społecznie cele. Teraz już będzie tylko lepiej. Takie obiekty musz± powstać. Na razie w miastach-gospodarzach zmagań piłkarzy, ale z czasem zgodnie z zasad± "równaj do najlepszego", inne o¶rodki miejskie motywowane aktywo¶ci± ¶rodowisk lokalnych a wspomagane niew±tpliwym "boomem" na piłkę nożn±, zostan± zmuszone do rozpoczęcia stosownych inwestycji.
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy bardzo się cieszę, że będziemy jednym z organizatorów
mistrzostw.

lol lol lol
Na przygotowania mamy 5 lat , ale czuję że z tym wszystkim
będ± takie jajca - stadiony(6) , autostrady ( 1500km), hotele,
lotniska, itd.
lol lol wink:
W tym momencie nie walczymy już z konkurentami ( Węgrzy,
Włosi ). Walczymy z Życiem.
lol lol
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super tylko jedno ALE !sk±d cegły na budowe obiektów lol
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i bardzo dobrze się stało !!!!

Będ± stadiony, kompleksy hotelowe, autostrady i lotniska. Super !!!

Ale jakie będ± układziki, jakie łapówy, jakie targi, jakie podgryzanie konkurentów, jakie afery, jakie ¶winie podkładane. Oj będzie się działo !!!! Obawiam się, że smrodek skandalu będzie wszechobecny.

Ja mam tylko nadzieję, że nie damy ciała, tak jak Grecy podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2004 w Atenach, gdzie w dniu rozpoczęcia olimpiady wiele obiektów nie było skończonych, a biegacze na 100m trenowali na hali, w której bieżnia zostawała im na butach, bo ¶wieżo położona, nie zd±żyła wyschn±ć. W hotelach wci±ż trwały prace budowlane, a miejsca parkingowe zostały wykonane tylko w 65%. Ogólny chaos.

Rok 2012 będzie wielkim sprawdzianem naszej przedsiębiorczo¶ci, dyscypliny i organizacji. Pokażemy ¶wiatu, czy jeste¶my odpowiedzialnym i godnym zaufania partnerem. Nie będzie żadnych taryf ulgowych, ani lito¶ci. Wszyscy będ± Nas obserwować !!! Wierzę, że nie damy plamy.

pozd.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe i duże obiekty sportowe s± potrzebne bo z tego co wiem to Stadion Dziesięciolecia w Warszawie pęka w szwach. wink: lol
Andzia
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2006
Posty: 233

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W¶ród tych wszytkich szczę¶liwych głosów może jeden smutny przejdzie niezauważony. Ale... Ogromnie ¶rodki finansowe z Unii, potencjalny wzrost gospodarczy, promocja kraju - rzeczywi¶cie tak stać się może. Ale nie musi. A co dla przeciętnego robaczka to wszystko oznacza. Duże inwestycje budowlane w Warszawie to dobicie i tak już zdychaj±cej i niewydolnej przepustowo¶ci szlaków komunikacyjnych. Pozostałe po rozgrywkach nowoczesne stadiony to ogromne koszty utrzymania. Kto za to będzie płacił przez kolejne kilkadziesi±t lat - bo przeciez nie utrzymaj± się z przychodów za sprzedane bilety, a w długofalowych sponsorów nie wierzę. No i będziemy mieli stadiony zamiast metra. A czy zastanawiali¶cie się jak taki przedsęwzięcia wpływaj± na ceny. Je¶li nie to poogladajcie wieczorne wiadomo¶ci - już dzisiaj zacznie się wielkie hurra na temat wzrostu cen nieruchomo¶ci. Developerzy tylko czekaj± na takie okazje do podbijania cen. Zdrożej± nawet najgorsze lokalizacje, a normalni ludzie którzy marzyli o własnym mieszkanku mog± o tym już dzi¶ zapomnieć. Nie wspominam o dwóch miesi±cach wyjętych z życia mieszkańców miast, w których będ± odbywały się rozgrywki. Nakazy, zakazy, objazdy, ¶cisk, tłok, i wszędobylskie wysokie ceny na wszystko. Tak, na tym wszystkim obłowi± się wielkie firmy, banki, gminy i miasta ale nie przeciętny zjadacz chleba. Za 6 - 7 lat zobaczymy, czy jest się z czego cieszyć.
Amitaf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 14, 2006
Posty: 335

Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin-Police
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
super tylko jedno ALE !sk±d cegły na budowe obiektów lol
Też się zastanawiałem i... idea: Eureka lol Jakby tak (w dobie dzisiejszych rozliczeń z przeszło¶ci±), pogrzebać w różnych szafach (np. Lesiaka), to można by rozebrać „kilka” budowlanych samowolek, to, kto wie Może ze trzy, albo i więcej stadionów by się wybudowało. I może z dróg dojazdowych do tych „altanek” :P trochę autostrad lol Bo tych, co rz±dzili, wybudowali samowolki (korzystaj±c ze stołków, od sołtysów po prezydentów) i nadal to robi± jest „hohoho, a może i więcej”- jak mawiał B. Smoleń lol lol
_________________
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody.
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andzia napisał:
Ogromnie ¶rodki finansowe z Unii, potencjalny wzrost gospodarczy, promocja kraju - rzeczywi¶cie tak stać się może. Ale nie musi. A co dla przeciętnego robaczka to wszystko oznacza


Robaczki nigdy nie s± brane pod uwagę w takich przedsięwzięciach.
Dobro ojczyzny dobrem narodu i koniec wink: wink: wink: I tak już jest wszędzie na ¶wiecie.
majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że stadiony zostały już wybrane, bo mam taki piękny plan na promocję naszego kraju. Proponowałbym zbudować stadiony rozsławiaj±ce nasze największe atrakcję przyrodnicze, i tak :

1. OKO ŻUBRA- stadion w doliny Rozpudy

2. TATRA ARENA- obiekt położony tuż nad morskim okiem po osuszeniu czarnego stawu - przeciwnicy mogliby się skarżyć co prawda na ci¶nienie, ale widoki niezapomniane.

3. WODNY TEATR- jedyny stadion na wodzie, położony obok rezerwatu ptaków na jeziorze Gopło.
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrać,wygrali¶my, wesoly wszystko wybudować,wybuduj±,
i wszystko jasne. wink: wesoly
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepek napisał:
Wygrać,wygrali¶my, wesoly wszystko wybudować,wybuduj±,
i wszystko jasne. wink: wesoly


Pepek tak się wła¶nie zastanawiam kto to wszystko wybuduje?
Większo¶ć fachowców i pracowników fizycznych wyjechała
za granicę. :roll:
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
krzyko
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 12, 2007
Posty: 208

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony się cieszę a z drugiej tak długo żyję w tym kraju że nie wyobrażam sobie tych wybudowanych dróg, stadionów i innych obiektów zwi±zanych z ME.Zgodzę się z Andzi± i Bonskim w ich umiarkowanym optymiżmie.Obym się mylił.
_________________
Wodom cze¶ć!
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tych wszystkich wypowiedziach zaczynam być optymist±. Zaczynam wierzyć, że ludzie w moim kraju zaczynaj± samodzielnie my¶leć. Nie powtarzaj± w kółko tylko tego co mówi± w telewizji Już kilka głosów na tym forum ludzi którzy ¶miało zaczynaj± wypowiadać swoje pogl±dy. Oby tak dalej. Może dojdzie do tego, że potrafimy wybrać m±drych ludzi (niech nikt czasem nie my¶li że mam tu na my¶li PO) dla których najważniejszy jest interes tego kraju, a nie Unii czy innego wielkiego brata. Może jeszcze dożyję tej chwili. Cała nadzieja w UPR.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wła¶nie podali w TV, że do pracy przy wszystkich niezbędnych
obiektach do oraganizacji ME, zostanie zatrudnionych dodatkowo
12 000 Chińczyków lol :placz .
A.Lepper oczywi¶cie zaraz wyskoczył z tekstem, że musz± być
dodatkowe dopłaty z UE na przekwalifikowanie 5,6% gospodarstw
rolnych na pola ryżowe. lol wink:
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.


Ostatnio zmieniony przez bonski dnia Sro Kwi 18, 2007 6:02 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo - różnie to wychodzi, ale staramy się, aby ten portal był apolityczny. Miej to proszę na uwadze... idea:
Niech chociaż tutaj panuj±"higieniczne warunki".
Bardzo dziękuję za zrozumienie.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Jarpo - różnie to wychodzi, ale staramy się, aby ten portal był apolityczny. Miej to proszę na uwadze... idea:
Niech chociaż tutaj panuj±"higieniczne warunki".
Bardzo dziękuję za zrozumienie.


Jasne masz rację. :oops: To portal wędkarki, a więc polityka tu nie potrzebna. Tak mi się wyrwało. Mam tylko nadzieję, że żadne opcje nie będ± tu preferowane nawet w sposób bardzo miękki prawie niezauważalny. Taki działaj±cy tylko na pod¶wiadomo¶ć. Już więcej nie będę nic sugerował, ale swego motta nie zmienię!
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma prawo do własnych podl±dów.
Dzięki.
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bonski napisał:
Wła¶nie podali w TV, że do pracy przy wszystkich niezbędnych
obiektach do oraganizacji ME, zostanie zatrudnionych dodatkowo
12 000 Chińczyków lol :placz .
A.Lepper oczywi¶cie zaraz wyskoczył z tekstem, że musz± być
dodatkowe dopłaty z UE na przekwalifikowanie 5,6% gospodarstw
rolnych na pola ryżowe. lol wink:


Chińczycy, 8O jak to pomoże,to czemu nie wykrzyknik
Polacy to pracowity naród. wink: wesoly
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepek napisał:
bonski napisał:
Wła¶nie podali w TV, że do pracy przy wszystkich niezbędnych
obiektach do oraganizacji ME, zostanie zatrudnionych dodatkowo
12 000 Chińczyków lol :placz .
A.Lepper oczywi¶cie zaraz wyskoczył z tekstem, że musz± być
dodatkowe dopłaty z UE na przekwalifikowanie 5,6% gospodarstw
rolnych na pola ryżowe. lol wink:


Chińczycy, 8O jak to pomoże,to czemu nie wykrzyknik
Polacy to pracowity naród. wink: wesoly


W tym miejscu powinno pa¶ć pytanie co jest ważniejsze nos czy tabakiera.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
awili
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Nov 19, 2006
Posty: 74

Kraj: Polska
Miejscowość: Piekary ¦l±skie
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie boli ,że najpięknijszy stadion w tym kraju- ¦l±ski jest stadionem rezerwowym smutny . Wybudować stadion narodowy we Włoszczowej- tam maj± już stację kolejow± wesoly wesoly wesoly
krzychub2952
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jul 17, 2006
Posty: 27

Kraj: Polska
Miejscowość: Ciechanów
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jeszcze wszystko możliwe ze ¶l±ski nie bedzie rezerwowym jak w mistrzostwach wezmie udział 24 drużyny a nie 16 ale o tym dowiemy sie troche póżniej
mati1112
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 26, 2006
Posty: 373


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mecz finałowy ma się odbyć na Stadionie 10-lecia w Warszawie... lol
Amitaf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 14, 2006
Posty: 335

Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin-Police
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że w Warszawie, toż to Stolica (bez antagonizmów) Polski!!!
_________________
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody.
fishmaniac
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 18, 2007
Posty: 651

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mati1112 napisał:
A mecz finałowy ma się odbyć na Stadionie 10-lecia w Warszawie... lol


Zgadza się wesoly .Najlepsze miejsca na ''koronie'',przybysze ze wschodu okupuj± już od kilku lat... lol lol lol
Dziureq
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Dec 11, 2005
Posty: 74

Kraj: Polska
Miejscowość: Tychy
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baaardzo mnie ucieszyła wiadomo¶ć o organizacji EURO 2012 w Polsce i Ukrainie. Bardzo w to w±tpiłem.A co będzie dalej...kto ile starci a kto zarobi, poczekamy zobaczymy.

Z niecierpliwo¶ci± czekam na pierwsze mecze na Baltic Arena wesoly
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mati1112 napisał:
A mecz finałowy ma się odbyć na Stadionie 10-lecia w Warszawie... lol


Nie wiem, może to żart, ale na wszelki wypadek sprostuję - mecz finałowy będzie w Kijowie.


Ostatnio zmieniony przez Kamil_M dnia Pią Kwi 20, 2007 4:33 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
krzychub2952
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jul 17, 2006
Posty: 27

Kraj: Polska
Miejscowość: Ciechanów
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kami napisał:
mati1112 napisał:
A mecz finałowy ma się odbyć na Stadionie 10-lecia w Warszawie... lol


Nie wiem, może to żart, ale na wszelki wypadek sprostuję - mecz finałowy będzie w Doniecku.


oj chyba w Kijowie !!!!!!!!!! ale dzisiaj napisali ze wszystko jeszcze mozliwe ze odbedzie się w Warszawie ale kto wie 8)
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogl±daj±c wczorajsze wiadomo¶ci , czarno widzę nowy stadion na miejscu 10lecia do końca roku handelek ,a potem przepychanki kto silniejszy :placz
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Wiadomo¶ć dobra, ale młodszym kolega muszę w tym miejscu przypomnieć, że już raz mieli¶my olimpiadę – w Moskwie. Mam nadzieję, że te mistrzostwa wpłyn± pozytywnie na rozwój naszej gospodarki, bo tamta olimpiada całkiem nas wykończyła. Dobrze, że choć Kozakiewicz potrafił się tam znaleĽć.


nie wykończyła tylko Nas ale całe Rwepuge, no i sportowców z głodu ...po tym jak kolejarze przyspawali wagony z chabasem do torów wink:
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzychub2952 napisał:

oj chyba w Kijowie !!!!!!!!!! ale dzisiaj napisali ze wszystko jeszcze mozliwe ze odbedzie się w Warszawie ale kto wie 8)


No jasne, że w Kijowie! My¶lałem Kijów, napisałem Donieck :oops:
Już poprawione.
Bartek80
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 20, 2006
Posty: 429

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzychub2952 napisał:
Oj chyba w Kijowie !!!!!!!!!! ale dzisiaj napisali ze wszystko jeszcze mozliwe ze odbedzie się w Warszawie ale kto wie 8)

Skoro "kurica nie ptica, Polsza nie zagranica", to i pewnie w drug± stronę to działa lol . Jak Polska będzie w finale to ja i tak pojadę do Kijowa, choćby tam po¶wietować! A tak na serio, to dzięki Ukiraińcom mamy te mistrzostwa i poprostu im się należy ten mecz finałowy.
_________________
Aquila non capit muscas!
krzychub2952
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jul 17, 2006
Posty: 27

Kraj: Polska
Miejscowość: Ciechanów
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no oczywi¶cie ze im sie należy finał ale ja jednak wolałbym go w Warszawie wesoly a z reszt± tak jak pisali na onecie UEFA jeszcze podejmie decyzje w tej sprawie ponieważ Kijów jest daleko od Wrocławia i drużyna która by tam noclegowała i doszła by do finału miała by męcz±ca droge do Kijowa czy jako¶ tak, już nie pamiętam ale przekonamy się o tym w niedalekiej przyszło¶ci wesoly
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
ogl±daj±c wczorajsze wiadomo¶ci , czarno widzę nowy stadion na miejscu 10lecia do końca roku handelek ,a potem przepychanki kto silniejszy :placz


Zenek !!! W 5min się z nimi rozprawi±. Wystarczy jedna wizyta Urzędu Immigracyjnego i Urzędu Celnego i pusto się zrobi.

Tam większo¶ć sprzedaj±cych to lewizna rodem z Armenii i byłego Sojuzu. Bez pobytu i prawa pracy. Towarzystwo o twarzach, których normalny człowiek spotkać w życiu raczej nie chce. A i cała okolica stadionu mocno nieciekawa. Jak to kiedy¶ senator PO
powiedział - Jarmark Europa to jak wielki pryszcz na czole modelki. I miał rację.

Miejsce to jest także mocno nielubiane przez UE, ponieważ jest centrum handlu nielegalnym softwarem i muzyk±. Chociaż sam czuję pewien sentyment lol lol lol bo lubię jazz, to jestem pomimo tego za zlikwidowaniem tej "speluny" Ten "trójk±t bermudzki" nie pasuje pod żadnym względem do Warszawy.

pozd.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

petrus3 napisał:
Ten "trójk±t bermudzki" nie pasuje pod żadnym względem do Warszawy.


To trzeba przenie¶ć Warszawę z powrotem do Krakowa. lol
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale do Krakowa tym bardziej nie pasuje, bo to gród z wielk± klas± !!!!
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petrus, jeste¶ niesamowity ... odpowiadasz na komentarze bez przeczytania ich. lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.16 sekund :: Zapytania do SQL: 167