Czy wiesz, że...
Od 1 stycznia 2007 roku, na wodach nizinnych, znajduj±cych się na terenie działania okręgu PZW Katowice zostaj± wprowadzone następuj±ce zmiany w zasadach wędkowania:
- podwyższa się wymiar ochronny dla następuj±cych gatunków ryb:
- szczupak: 50 cm
- sandacz: 50 cm
Ogranicza się ponadto dobowy limit szczupaka i sandacza do 2 szt. ł±cznie.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 248
 Zalogowani 0
 Wszyscy 248

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(136106) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(136106) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(136106) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(136106) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(136106) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(136106) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(136106) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(136106) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721859) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721859) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2302
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2081
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2194
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2162
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2534
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2358
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Jaka kompozycja przypraw do smażonej rybki?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Jaka kompozycja przypraw do smażonej rybki?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dam
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołączył: May 28, 2006
Posty: 131

Kraj: Polska
Miejscowość: Z.G.
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 7:59 pm    Temat postu: Jaka kompozycja przypraw do smażonej rybki? Odpowiedz z cytatem

Jakie przyprawy?
Standardowo używam:
-sól
-pieprz czarny mielony
-Vegeta
-curry
-papryka mielona

Co jeszcze pasuje do rybki i jest smakowite?? wink:
aurospit
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Feb 01, 2007
Posty: 13

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
ja uzywam tylko pieprz i sól i nic po za tym bo jak dobra ryba to szkoda j± marnowac jakimis dodatkami smutny : pozdrawiam i połamania języka pa wink: wink:
dam
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołączył: May 28, 2006
Posty: 131

Kraj: Polska
Miejscowość: Z.G.
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale może jeszcze:

- tymianek
- mięta/melisa ?

Co daj± do ryby w najlepszych restauracjach?
idea: usmiech


Często słysze przepis i potem mówi±.. + zioła jakie kto lubi..
To ja sie pytam jakie zioła, przyprawy ?
Bo ide do marketu w poniedzialek.
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie Vegeta.
Sól, pieprz, cytryna to podstawa. Czasami dodaję tymianek, czosnek - wtedy (zwłaszcza przy czosnku) smak ryby jest nieco "stępiony".
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ziołami jest tak, że je¶li samemu się nie "przerobi" tematu, to nigdy tak naprawdę człowiek nie będzie wiedział, co mu smakuje. A każdy ma nieco inne preferencje.
To co napiszę nie jest ksi±żk± kucharsk± ani wykł±dami Makłowicza lecz tym, co sam przerobiłem. Jedno jest pewne, zioła jak dla mnie dziel± się na "ciężkie" i na "lekkie". Ciężkie to takie, które współgraj± z tłustymi potrawami, ciężkimi zawiesistymi sosami i wszelkimi potrawami pieczonymi w piekarniku lub na żywym ogniu. Lekkie z kolei daj± delikatny aromat lub wręcz jedynie nutę zapachow± niewyczuwaln± w smaku.
Jak dla mnie podstaw± zastosowania ziół jest założona obróbka potrawy. Je¶li maj± to być mięsiwa pieczone tłuste to zastosuję rozmaryn, majeranek, czosnek, cebulę, jałowiec oraz warzywa korzenne, które zrobi± smak rosołowy sosu z podlewania mięsiwa. Je¶li mięsiwa chudsze to sprawdzi się mięta, lubczyk, miód, estragon, cz±ber, gorczyca. Dla mięsiw o charakterystycznym smaku można zastosować każde zioło lecz na pewno powinno się wpierw stłumić naturalny "powiew" i trochę pomarynować z użyciem ziela angielskiego, li¶cia laurowego, goĽdzika, cynamonu i gałki muszkatułowej. Do ryb z kolei stosuję jedynie delikarne zioła jak pietruszka i koperek. Ryby s± chude a je¶li jest to tłusty karp to nie robię i nie jem, bo po co zamieniać rybę w ochłap czego¶ o innym smaku. Jak komu¶ smakuje to w porz±dku, niech sam doszukuje się smaku. :-)
Mała uwaga. Zapomnijcie o czym¶ takim jak pieczenie w foli aluminiowej. To nie pieczenie lecz parzenie w parze z użyciem własnej wody z ryby.

Vegata, Kucharek, Warzywko pozostawiam innym. Tym, którzy jeszcze maj± zdrowe w±troby. Mnie do stosowania tego nikt nie namówi. Taka ilo¶ć sodu i innych konserwantów wali po w±trobie bardziej niż całe życie picia.
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sól, pieprz czarny (a nieraz ziołowy) i cytrynka - to do smażenia, a jak robię rybkę z grilla to tylko sól i w ¶rodeczek troszkę masła i troszeczkę ¶wieżego koperku.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zero przypraw kolego!!!!!! Ketchup zabija smak pizzy, przyprawy zabijaj± smak ryby wesoly Przyprawiać można jakie¶ filety czy to z dorsza czy z pangi, co tygodniami leżały w zamrażarce....
dam
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołączył: May 28, 2006
Posty: 131

Kraj: Polska
Miejscowość: Z.G.
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak kolego jeszcze lubie z przyprawami i wybrałem narazie te:

-sól
-pietruszka
-koperek
-mięta
-masło

Czuje, że będzie niezłe. Może jeszcze tymianek chociaż nie pamiętam smaku a nie chce żeby mi sie kojarzyło z lekarstwami i aptek±.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dam napisał:
Jednak kolego jeszcze lubie z przyprawami i wybrałem narazie te:

-sól
-pietruszka
-koperek
-mięta
-masło

Czuje, że będzie niezłe. Może jeszcze tymianek chociaż nie pamiętam smaku a nie chce żeby mi sie kojarzyło z lekarstwami i aptek±.


Tymianku celowo nie wymieniłem, bo to wyj±tkowo aromatyczne zioło i większo¶ci własnie kojarzy się z aptek±. Zioło prowansalskie to nic innego jak ekstrakt syropu "Pini", przeciwkaszlowy dla dzieci. :-) Tymianek jest bardzo aromatyczny tak jak kminek i wiele potraw nie znosi przedawkowania. Tak więc z tymiankiem bardzo ostrożnie, gdyż może on wzbogacić nutę zapachow± lub zmienić całkowicie smak potrawy.
A nie wiem czy wiecie, że na punkcie kminku całkowicie ze¶wirowali Słowacy. Oni chyba ładuj± go do wszystkiego. :-D
wobler129
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2007
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubuskie
PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie pisał o Magi, jarzynce czy ziarenkach smaku lub Oregano wesoly Rybę przyrz±dzałem dwa razy - Pangę - i za pierwszym razem nie była taka smaczna jak ta za drugim - z przypraw dałem trochę: magi, papryki słodkiej mielonej, oczywi¶cie soli i pieprzu, jarzynki, czosnku, cebuli oraz przyprawy do ryby z torebki wesoly Wszystko w odpowiedniej ilo¶ci "na oko" i wyszło lepsze jak mamy lol

Ja od niedawna gotuję i powiem Wam, że mi to nawet wychodzi i troszkę się wci±gn±łem. Moja specjalno¶ć to Spagetti.
_________________
pozdrawiam
Maciej
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 5:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wobler129 napisał:
Nikt nie pisał o Magi, jarzynce czy ziarenkach smaku lub Oregano wesoly


Ja i SSG mamy podobne zdanie o magi, ziarenkach smaku i innych vegetach, to sam sód. Oregano to kwestia indywidualna, mi akurat nie komponuje się z ryb±.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wobler129 Je¶li bym napisał, że mi nie smakije maggi, to bym skłamał. Doskonale znam smak tej przyprawy jak i wielu innych. Rezygnacja z nich to nie niechęć lub brak kulinarnej aprobaty lecz ¶wiadomy wybór nie niszczenia zdrowia bardziej niż to konieczne. Unikanie tych przypraw ma to samo podłoże co unikanie kupowania wędlin paczkowanych, które wręcz "pływaj±" w konserwantach. Zamiast maggi moze spróbuj ciemnego sosu sojowego. To nie to samo, choć smakiem zbliżone. Ważne aby sos sojowy był rodzaju ciemnego a nie jasnego. Jasny jest o wiele mniej aromatyczny w konsystencji i mniej słony. Swoje walory ujawnia dopiero po podgrzaniu. Ciemny spokojnie może być stosowany nawet do sałatek.
Innym przykładem z tej "półki" może być majonez. W domu z jednego jajka, łyżeczki musztardy, soli, pieprzu i pół szklanki oleju kukurydzianego (nienasycone kwasy tłuszczowe) zrobię melakserem majonez, który może postać w lodówce i dwa tygodnie. Smakiem nie odbiega od podstawowego sosu ale na pewno wiem, ze mam w słoiku majonez a nie pełny zestaw konserwantów. Ci co robi± samodzielnie taki sos wiedz± też, ze w żaden sposób nie da sie zrobić takiej ilo¶ci majonezu i za tak± cenę jaka jest proponowana w sprzedaży. A te najtańsze to nawet nie maj± smaku majonezu.
I tak jest z większo¶ci± gotowych produktów, i nikt mi nie musi wierzyć, to bardzo łatwo sprawdzić czytaj±c skł±d na etykietach. Rozszyfrować znaczenie kodów zaczynaj±cych się na E jest łatwo a pomocne może przydać się TO .
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wobler129 napisał:
Nikt nie pisał o Magi, jarzynce czy ziarenkach smaku lub Oregano wesoly Rybę przyrz±dzałem dwa razy - Pangę - i za pierwszym razem nie była taka smaczna jak ta za drugim - z przypraw dałem trochę: magi, papryki słodkiej mielonej, oczywi¶cie soli i pieprzu, jarzynki, czosnku, cebuli oraz przyprawy do ryby z torebki wesoly Wszystko w odpowiedniej ilo¶ci "na oko" i wyszło lepsze jak mamy lol

Ja od niedawna gotuję i powiem Wam, że mi to nawet wychodzi i troszkę się wci±gn±łem. Moja specjalno¶ć to Spagetti.


A spróbuj zrobić tak: zamrożone filety pangi połóż na blachę, wrzuć do tego mrożona mieszankę warzywn± (nie za grubo pokrojon±) dodaj szczyptę soli i pieprzu, troszkę masła - wstaw do piekarnika nagrzanego do około 220 - 240 stopni.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:
wobler129 napisał:
Nikt nie pisał o Magi, jarzynce czy ziarenkach smaku lub Oregano wesoly Rybę przyrz±dzałem dwa razy - Pangę - i za pierwszym razem nie była taka smaczna jak ta za drugim - z przypraw dałem trochę: magi, papryki słodkiej mielonej, oczywi¶cie soli i pieprzu, jarzynki, czosnku, cebuli oraz przyprawy do ryby z torebki wesoly Wszystko w odpowiedniej ilo¶ci "na oko" i wyszło lepsze jak mamy lol

Ja od niedawna gotuję i powiem Wam, że mi to nawet wychodzi i troszkę się wci±gn±łem. Moja specjalno¶ć to Spagetti.


A spróbuj zrobić tak: zamrożone filety pangi połóż na blachę, wrzuć do tego mrożona mieszankę warzywn± (nie za grubo pokrojon±) dodaj szczyptę soli i pieprzu, troszkę masła - wstaw do piekarnika nagrzanego do około 220 - 240 stopni.


Ile czasu? 15-20 minut? Jarzyny po wszystkim miękkie czy chrupi±ce?
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E 131 - błękit patentowy FCF - niebieski; drażetki
niebieskie kupowałem z zupełnie innych powodów lol
wobler129
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2007
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubuskie
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG gotuję może od miesi±ca i nawet nie wiem o co pytasz lol Nie wiedziałem, że s± jakie¶ gatunki 8O lol
_________________
pozdrawiam
Maciej
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
E 131 - błękit patentowy FCF - niebieski; drażetki
niebieskie kupowałem z zupełnie innych powodów lol


Hehehe, erotoman. :-D
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele uczonych głów wink: wypowiada się na tematy doboru ziół do potraw ,jedynie Docio odważył się podzielić potrawy według ciężko¶ći trawienia ,nie za¶ wagi.
Otóż zanim zaczniemy przyprawiać nalezało by (my¶lę) podzielić i owe specjały ,którymi będziemy przyprawiać nasze dania , aby tak uczynić musimy również podzielić je na aromatyzuj±ce i oczywi¶cie te które maja za podstawowy cel, ułatwić nam przetrawienie owych ciężkich tłustych sosów oraz chabaniny.
Jak sobie z tym tematem poradzimy ,my¶lę że sam dobór nie będzie aż taki trudny
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wobler129 napisał:
SSG gotuję może od miesi±ca i nawet nie wiem o co pytasz lol Nie wiedziałem, że s± jakie¶ gatunki 8O lol


Je¶li się nie zrazisz to wszystko przyjdzie "samo", z czasem. Grunciarze maj± łatwiej, bo s± niemal zmuszeni do zapoznania się z kuchni±. :-)
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Zenon napisał:
E 131 - błękit patentowy FCF - niebieski; drażetki
niebieskie kupowałem z zupełnie innych powodów lol


Hehehe, erotoman. :-D

eeeeetam zaraz... jak kogo¶ głowa boli to musi być głupcem lol lol
wobler129
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2007
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubuskie
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wła¶nie gotowanie się zaczęło od czasu, gdy zacz±łem kulać kulki proteinowe... i za jaki¶ tydzień mnie wzięło... wesoly
_________________
pozdrawiam
Maciej
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
SSG napisał:
Zenon napisał:
E 131 - błękit patentowy FCF - niebieski; drażetki
niebieskie kupowałem z zupełnie innych powodów lol


Hehehe, erotoman. :-D

eeeeetam zaraz... jak kogo¶ głowa boli to musi być głupcem lol lol


Podpuszczacz jeste¶ i znów mnie w maliny wypu¶ciłe¶. :-D
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Zenon napisał:
SSG napisał:
Zenon napisał:
E 131 - błękit patentowy FCF - niebieski; drażetki
niebieskie kupowałem z zupełnie innych powodów lol


Hehehe, erotoman. :-D

eeeeetam zaraz... jak kogo¶ głowa boli to musi być głupcem lol lol


Podpuszczacz jeste¶ i znów mnie w maliny wypu¶ciłe¶. :-D

jak mówi przysłowie pszczół lol Starego wróbla na plewy... lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.09 sekund :: Zapytania do SQL: 86