Czy wiesz, że...
Prawie 90% występujących współcześnie ryb ma swe początki nie, jak się sądzi, w morzu, lecz w wodach słodkich.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 175
 Zalogowani 0
 Wszyscy 175

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135868) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135868) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135868) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135868) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też są. ...(135868) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już są :hihi ...(135868) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(614091) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(614091) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dżąsik nie wie co emeryci lubią najbardziej (i mogą ...(614091) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614091) Apr 26, @ 00:02:06


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2284
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2066
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2313
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2153
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Nowy właściciel portalu PW
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Nowy właściciel portalu PW
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 2:59 am    Temat postu: Nowy właściciel portalu PW Odpowiedz z cytatem

Mam przyjemność powiadomić Szanownych Państwa odwiedzających tak zwane Pogawędki Wędkarskie, że zostałem prezesem Portalu "PW & WP Ltd", powstałego z połączenia strony www.pogawedki.wedkarskie.pl oraz www.wedkarski.piwoniusz.com. Wielotygodniowe pertraktacje z twórcami strony PW zakończyły się pomyślnie czyli sprzedaniem praw i obowiązków internetowej instytucji wędkarskiej borykającej się z wieloma finansowo-personalnymi problemami. Jako nowy właściciel mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych zostałem zobowiązany zachować polski charakter Portalu z jego oryginalnom ortografiom i gramatykom obecnie zarejestrowanych userów. Ze swojej strony obiecałem na piśmie podjąć odpowiednie kroki finansowe, w celach marketingowych i nie tylko aby nowy portal PW & WP Ltd. stał się portalem popularniejszym od www.Nasza-Klasa.pl bo zrzeszającym wszystkich użytkowników wody - pod przyszłą nazwą www.Nasza-Woda.pl.

Kilka słów o kulisach transakcji. Powszechnie wiadomym jest biadolenie, stękanie i narzekanie ekipy twórców PW na brak dochodów z Portalu a co za tym idzie niewolniczą pracę ale za to darmo obecnych administratorów i moderatorów. Efekty są widoczne gołym rybim okiem. Redaktor Monk grzebie w nadsyłanych stertach artykułów przy pomocy starych okularów i coraz częściej mu się zdarza poprawiać "u" zwykłe na "ż" z kropką. W swoich komentarzach na forum od dawna stosuje szablon dodając do słów "warto mieć na uwadze" oraz "należy mieć na uwadze" kilka emotikonów zwanych głupim uśmieszkiem - "Jaka płaca taka praca". Moderator Taras, który spędził najlepsze lata życia w PKP stawia co dzień szlabany tematom na forum regularnie o 6:05 kiedy pędzi express Żywiec - Leningrad. Torque handluje muchówkami na forum żeby jakoś uzbierać na kolejny Zjazd PW, który odbywa się tradycyjnie w Polsce "G" ze względu na atrakcyjną bliskość do darmowego żurku Old Rysia. Sazan komentuje zdjęcia, które przez nieuwagę w pracy na PW zapomniał umieścić w Galerii. Radzio zerwał kajdany, rzucił w cholerę Pogawędki Mięsiarskie (zwane czasami Monk-golią Wschodniej Unii Europejskiej) i zajął się zarybianiem oraz hodowlą pstrągów w wannie. Wszystko to przez brak kasiory. W tej sytuacji Redaktor Naczelny Torque zwrócił się do mojej skrzynki na listy przy pomocy swojego emaila o rozpatrzenie propozycji kupna Portalu i dofinansowanie go, zanim zostanie wystawiony na Allegro razem z listą 4000 tysięcy gości. Suma była dosyć duża jak na moje możliwości i zmuszała mnie do odjęcia sobie od ust czasami butelki z piwem, czego nie lubię szczególnie w piątki. Propozycja była jednak na tyle kusząca, że przystąpiłem do targu. Cena portalu obejmowała jego całą bazę danych z wyszczególnionymi pozycjami. Dla przykładu podam:

zdjęcie w Galerii (1 sztuka) - 5 centów
Sazan - 0.5 dolara
zdjęcia Hromehuntera z łososiami - 3.99 $ za dwa tuziny
artykuł (sztuk 1) - 1.99 $
artykuły Old Rysia z zasiadki - 99 centów
1 post na forum - 2 centy
skasowany post - 1.99 $
Zamknięty temat - 4.99 $ (gratis 100 postów mario_z)
nik aktywny - 5 dolców
nik Petrusa - 2 centy za tuzin

Po długich targach, kiedy zeszliśmy do 0.45 $ za jednego Sazana i 25 centów za każdego Old Rysia jak leci, został sporządzony akt kupna-sprzedaży.

Jako nowy Prezes Portalu zamierzam wprowadzić wiele zmian ... przeważnie na lepsze. Zostają zniesione bany, czerwone kartki oraz kartki na mięso i buty. Pamiętam, że przed moim wyjazdem z kraju były jeszcze kartki na benzynę ale i tym się zajmiemy jak wygramy wojnę w Iraku.
Słowo niepolskie "user" oraz angielskie "użytkownik" zostanie zamienione na "Gość" co już wcześniejsza administracja próbowała nieskutecznie uświadomić pewnym elementom natrętnie mającym cuś do powiedzenia. W związku z tym obecne rangi typu "twardziel", "pierdziel", "smarowacz wazeliny", "naciągacz wyników" czy "krętacz drobiu" zostają zastąpione nowymi:

Gościu - twardziel
Gościówa - żona wędkarza, poszukująca swojego męża na Pogawędkach
Gość zbłąkany - użytkownik pomyłkowo zarejestrowany, np. szukający karpia na wigilię przez internet
Gość zza granicy - user zza wody np. Megalodon, ZIPPO, Robert
Gość z innej planety - dla zarejestrowanych na innym portalu, np. www.WCWI.pl
Gostek - nieaktywny user
Gościec - chorowity user
Gość nieproszony - np. Petrus
Gość z żelaza - użytkownik łowiący na blachy
Gość z marmuru - powyżej 4000 postów
Gościniec - użytkownik bywający na zlotach
Gość we własnym domu - powyżej 300 wypraw wędkarskich rocznie
Gość weselny - łowca posagów i wędzonych łososi ze stołu.

Ze względu na światowy zasięg nowego Portalu PW & WP Ltd. uprasza się gości z nikami zaczynającymi na literę "F" o zmianę nika korzystając z nieograniczonych możliwości 23 pozostałych liter alfabetu. Jak wiadomo, w krajach anglojęzycznych brzydkie słowo określa się mianem "F-word" co po polsku ma swój odpowiednik jako "słowo zaczynające się na literę "P". Jest to oczywiście "sugestia w celu wyeliminowania złych intencji" (cytat z forum PW) po której nastąpi kasacja wszystkich ników na literę "F", "K", "CH", "P" i "U" (przykładem niewłaściwego nika na literę U może być Uwentualnie Petrus). Dla gości z chorobami układu oraz składu zdania znanymi jako dyskografomania, dysepilepsja i dysalfabetyzm zostanie umieszczony w Pomocniczku alfabet w języku polskim z tłumaczeniem liter na język angielski.

Zostaje skasowany niepopularny dział "Pytania do ichtiologa". Na jego miejscu pojawi się "Człowiek co wziął na swoje barki ODPOWIEDZIALNOŚĆ za PW" czyli "Pytania do mario_z". Został wybrany na to stanowisko jako najbardziej ODPOWIEDZIALNY user ostatnich 2 lat ze współczynnikiem poszczenia 99.99%. Do jego największych osiągnięć należy odpowiedź na pytanie: "Co wiecie na temat wędki Dragon ?", która brzmiała: "Nic nie wiem, bo nie mam ale na pewno inni mają to coś napiszą", dając wiele do myślenia pytkowi.

Obecny Regulamin Kar i Obowiązków Grzecznego Chłopczyka z Robakami zostanie zastąpiony grą w Promillki, gdzie będzie można w czasie wolnym od wędkowania miło spędzić czas na robieniu bombli i przerębli oraz wskakiwaniu na grzbiet innym gościom portalu.

Wprowadzony zostanie tzw. "ban administracyjny" czyli ban dla administratora na wniosek gości portalu. Tu musimy z przykrością powiadomić Szanownych Gości, że jedyny biegły w paragrafach, kruczkach, podstępach oraz sztuczkach karcianych starego Regulaminu, mistrz nożyc i szpilki - administrator Monk złożył rezygnację z dalszego nauczania i rozumienia ze zrozumieniem kodeksu zachowania się przy stole ... z powyłamywanymi nogami. Swoje odejście, z jakże nielicznego, 13-osobowego zespołu strażników prawa na portalu, gdzie nie tylko ryby nie mają głosu, uzasadnił potrzebą przebywania z rodziną, która zwykle jest bez niego na rybach. Ze swojej strony, kiedy dowiedziałem się o konflikcie między pasją Monka do rozdawania kart na PW i obowiązkami rodzinnymi, zaproponowałem mu najlepszego adwokata od spraw rozwodowych, żeby chłopina się nie męczył. Niestety, z mieszaniną żalu i nieukrywanej radości przyjąłem rezygnację Króla Maciusia I i niniejszym ogłaszam "Konkurs na stanowisko nowego admina portalu PW & WP Ltd". Zgłoszenie poparte prezentem albo jakimiś łownymi woblerami z załączonym CW oraz zdjęciem nad wodą w krzakach z ładną blondyną proszę kierować na stary adres PW.

Wszelkie wnioski zmian w trybikach nowej maszyny Portalu proszę zamieszczać w tym temacie. Liczymy na dużą ilość szalonych pomysłów użytkowników naszych wód oraz innych płynów, które pozwolą nam wyprzedzić w popularności portal www.Nasza-Klapa.pl.

Podpisano: Prezes PW & WP Ltd. Piwoniusz Browariusz
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowoœć: toronto
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8O O QUUU 8O 8O
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 3:18 am    Temat postu: Re: Nowy właściciel portalu PW Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Mam przyjemność powiadomić Szanownych Państwa odwiedzających tak zwane Pogawędki Wędkarskie, że zostałem prezesem Portalu "PW & WP Ltd", powstałego z połączenia strony www.pogawedki.wedkarskie.pl oraz www.wedkarski.piwoniusz.com. Wielotygodniowe pertraktacje z twórcami strony PW zakończyły się pomyślnie czyli sprzedaniem praw i obowiązków internetowej instytucji wędkarskiej borykającej się z wieloma finansowo-personalnymi problemami. Jako nowy właściciel mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych zostałem zobowiązany zachować polski charakter Portalu z jego oryginalnom ortografiom i gramatykom obecnie zarejestrowanych userów. Ze swojej strony obiecałem na piśmie podjąć odpowiednie kroki finansowe, w celach marketingowych i nie tylko aby nowy portal PW & WP Ltd. stał się portalem popularniejszym od www.Nasza-Klasa.pl bo zrzeszającym wszystkich użytkowników wody - pod przyszłą nazwą www.Nasza-Woda.pl.

Kilka słów o kulisach transakcji. Powszechnie wiadomym jest biadolenie, stękanie i narzekanie ekipy twórców PW na brak dochodów z Portalu a co za tym idzie niewolniczą pracę ale za to darmo obecnych administratorów i moderatorów. Efekty są widoczne gołym rybim okiem. Redaktor Monk grzebie w nadsyłanych stertach artykułów przy pomocy starych okularów i coraz częściej mu się zdarza poprawiać "u" zwykłe na "ż" z kropką. W swoich komentarzach na forum od dawna stosuje szablon dodając do słów "warto mieć na uwadze" oraz "należy mieć na uwadze" kilka emotikonów zwanych głupim uśmieszkiem - "Jaka płaca taka praca". Moderator Taras, który spędził najlepsze lata życia w PKP stawia co dzień szlabany tematom na forum regularnie o 6:05 kiedy pędzi express Żywiec - Leningrad. Torque handluje muchówkami na forum żeby jakoś uzbierać na kolejny Zjazd PW, który odbywa się tradycyjnie w Polsce "G" ze względu na atrakcyjną bliskość do darmowego żurku Old Rysia. Sazan komentuje zdjęcia, które przez nieuwagę w pracy na PW zapomniał umieścić w Galerii. Radzio zerwał kajdany, rzucił w cholerę Pogawędki Mięsiarskie (zwane czasami Monk-golią Wschodniej Unii Europejskiej) i zajął się zarybianiem oraz hodowlą pstrągów w wannie. Wszystko to przez brak kasiory. W tej sytuacji Redaktor Naczelny Torque zwrócił się do mojej skrzynki na listy przy pomocy swojego emaila o rozpatrzenie propozycji kupna Portalu i dofinansowanie go, zanim zostanie wystawiony na Allegro razem z listą 4000 tysięcy gości. Suma była dosyć duża jak na moje możliwości i zmuszała mnie do odjęcia sobie od ust czasami butelki z piwem, czego nie lubię szczególnie w piątki. Propozycja była jednak na tyle kusząca, że przystąpiłem do targu. Cena portalu obejmowała jego całą bazę danych z wyszczególnionymi pozycjami. Dla przykładu podam:

zdjęcie w Galerii (1 sztuka) - 5 centów
Sazan - 0.5 dolara
zdjęcia Hromehuntera z łososiami - 3.99 $ za dwa tuziny
artykuł (sztuk 1) - 1.99 $
artykuły Old Rysia z zasiadki - 99 centów
1 post na forum - 2 centy
skasowany post - 1.99 $
Zamknięty temat - 4.99 $ (gratis 100 postów mario_z)
nik aktywny - 5 dolców
nik Petrusa - 2 centy za tuzin

Po długich targach, kiedy zeszliśmy do 0.45 $ za jednego Sazana i 25 centów za każdego Old Rysia jak leci, został sporządzony akt kupna-sprzedaży.

Jako nowy Prezes Portalu zamierzam wprowadzić wiele zmian ... przeważnie na lepsze. Zostają zniesione bany, czerwone kartki oraz kartki na mięso i buty. Pamiętam, że przed moim wyjazdem z kraju były jeszcze kartki na benzynę ale i tym się zajmiemy jak wygramy wojnę w Iraku.
Słowo niepolskie "user" oraz angielskie "użytkownik" zostanie zamienione na "Gość" co już wcześniejsza administracja próbowała nieskutecznie uświadomić pewnym elementom natrętnie mającym cuś do powiedzenia. W związku z tym obecne rangi typu "twardziel", "pierdziel", "smarowacz wazeliny", "naciągacz wyników" czy "krętacz drobiu" zostają zastąpione nowymi:

Gościu - twardziel
Gościówa - żona wędkarza, poszukująca swojego męża na Pogawędkach
Gość zbłąkany - użytkownik pomyłkowo zarejestrowany, np. szukający karpia na wigilię przez internet
Gość zza granicy - user zza wody np. Megalodon, ZIPPO, Robert
Gość z innej planety - dla zarejestrowanych na innym portalu, np. www.WCWI.pl
Gostek - nieaktywny user
Gościec - chorowity user
Gość nieproszony - np. Petrus
Gość z żelaza - użytkownik łowiący na blachy
Gość z marmuru - powyżej 4000 postów
Gościniec - użytkownik bywający na zlotach
Gość we własnym domu - powyżej 300 wypraw wędkarskich rocznie
Gość weselny - łowca posagów i wędzonych łososi ze stołu.

Ze względu na światowy zasięg nowego Portalu PW & WP Ltd. uprasza się gości z nikami zaczynającymi na literę "F" o zmianę nika korzystając z nieograniczonych możliwości 23 pozostałych liter alfabetu. Jak wiadomo, w krajach anglojęzycznych brzydkie słowo określa się mianem "F-word" co po polsku ma swój odpowiednik jako "słowo zaczynające się na literę "P". Jest to oczywiście "sugestia w celu wyeliminowania złych intencji" (cytat z forum PW) po której nastąpi kasacja wszystkich ników na literę "F", "K", "CH", "P" i "U" (przykładem niewłaściwego nika na literę U może być Uwentualnie Petrus). Dla gości z chorobami układu oraz składu zdania znanymi jako dyskografomania, dysepilepsja i dysalfabetyzm zostanie umieszczony w Pomocniczku alfabet w języku polskim z tłumaczeniem liter na język angielski.

Zostaje skasowany niepopularny dział "Pytania do ichtiologa". Na jego miejscu pojawi się "Człowiek co wziął na swoje barki ODPOWIEDZIALNOŚĆ za PW" czyli "Pytania do mario_z". Został wybrany na to stanowisko jako najbardziej ODPOWIEDZIALNY user ostatnich 2 lat ze współczynnikiem poszczenia 99.99%. Do jego największych osiągnięć należy odpowiedź na pytanie: "Co wiecie na temat wędki Dragon ?", która brzmiała: "Nic nie wiem, bo nie mam ale na pewno inni mają to coś napiszą", dając wiele do myślenia pytkowi.

Obecny Regulamin Kar i Obowiązków Grzecznego Chłopczyka z Robakami zostanie zastąpiony grą w Promillki, gdzie będzie można w czasie wolnym od wędkowania miło spędzić czas na robieniu bombli i przerębli oraz wskakiwaniu na grzbiet innym gościom portalu.

Wprowadzony zostanie tzw. "ban administracyjny" czyli ban dla administratora na wniosek gości portalu. Tu musimy z przykrością powiadomić Szanownych Gości, że jedyny biegły w paragrafach, kruczkach, podstępach oraz sztuczkach karcianych starego Regulaminu, mistrz nożyc i szpilki - administrator Monk złożył rezygnację z dalszego nauczania i rozumienia ze zrozumieniem kodeksu zachowania się przy stole ... z powyłamywanymi nogami. Swoje odejście, z jakże nielicznego, 13-osobowego zespołu strażników prawa na portalu, gdzie nie tylko ryby nie mają głosu, uzasadnił potrzebą przebywania z rodziną, która zwykle jest bez niego na rybach. Ze swojej strony, kiedy dowiedziałem się o konflikcie między pasją Monka do rozdawania kart na PW i obowiązkami rodzinnymi, zaproponowałem mu najlepszego adwokata od spraw rozwodowych, żeby chłopina się nie męczył. Niestety, z mieszaniną żalu i nieukrywanej radości przyjąłem rezygnację Króla Maciusia I i niniejszym ogłaszam "Konkurs na stanowisko nowego admina portalu PW & WP Ltd". Zgłoszenie poparte prezentem albo jakimiś łownymi woblerami z załączonym CW oraz zdjęciem nad wodą w krzakach z ładną blondyną proszę kierować na stary adres PW.

Wszelkie wnioski zmian w trybikach nowej maszyny Portalu proszę zamieszczać w tym temacie. Liczymy na dużą ilość szalonych pomysłów użytkowników naszych wód oraz innych płynów, które pozwolą nam wyprzedzić w popularności portal www.Nasza-Klapa.pl.

Podpisano: Prezes PW & WP Ltd. Piwoniusz Browariusz


wesoly wesoly wesoly

Wyśmienite!

W trosce o dobre imię naszej-wody zamieszczam wniosek racjonalizatorski: gościowi, któremu wytnie się 3 posty z cicha należy dać karę - gdyż banów już nie ma. Dotychczasowy system zmuszał do wymyślania powodów banicji i publicznego ich pokazywania. Teraz mozna to będzie zrobić po cichu i w białych rekawiczkach, wg prostej zasady: wpierw wycinamy jego posty, później karzemy. Doprowadzi to do sytuacji, gdy portal nie będzie narażony na sytuacje, gdy Gość (znany np. innym Gościom z realu, z innych portali) dostaje bana i tym samym powoduje pewną niechęć, dyskomfort, żal i oburzenie innych Gości. Cicho, sprawnie i po krzyku! A i "dobra opinia" portalu nie ucierpi!

Zamiast bana delikwent taki bedzie zobowiazany do napisania 100 pytań do mario_z lub elaborat pt. Oszołomy z anglojęzycznej krainy no-kill.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowoœć: Floryda
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragnę w tym miejscu wyrazić swoje oburzenie zaistniałą sytuacją z powodów jak niżej.
Przede wszystkim jako człowiek wrażliwy na wszelki przejaw sztuki uważam, że cena 45 centów za tzw. Sazany z Galerii to skandal. Przecież one są warte co najmniej dolar dwadzieścia!
Nastepna sprawa. Wyprzedaż naszej spuścizny Pogawędkowej obcemu kapitałowi jest niedopuszczalna. Nawet trwająca od jakiegoś już czasu w naszym kraju moda na wyprzedawanie(rozdawanie) wszystkiego "zagranicznym inwestorom" nijak nie może tego usprawiedliwiać.
Staropolskim więc zwyczajem krzyknę - Wolne, nie pozwalam!!!
oraz Polska dla Polaków!!!
P.S. Wierzę jednak, że są jeszcze rycerze (tylko jeszcze śpią) , którzy w porę położą kres tej inicjatywie.
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowoœć: toronto
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 4:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzieeeeeee!!!!!
Wy tam spita w Polszce, a tu Browarnik was przeonaczyl w czasie spiku. Teraz, to juz nie tylko bedziecie mieli tarcze z hameryki ale i piwoniuszowa www.NaszomSzkape.US - w wydaniu wedkarskim.
Co nie jest zabronione - jest dozwolone!!!
No to ja - Panie Piwoniuszu - bym chcial na tego nowego Monka adminowac. Tylko zeby mnie tu byl porzadek i bez tych kartek. Bo ja jestem facet OK, jak mnie sie nie nastepuje na odciski. Za byle CO2 - to kartek nie daje.
Ja wiedzialem, ja wiedzialem!!!!, ze to wszystko, to jest grubymi nicmi szyte od poczatku. Te wiezowce na Mannhatanie - to byla sprawa Piwoniusza, on maczal tez swoje lapska w inwazji w Zatoce Swin oraz w Zatoce Perskiej. Nie kto inny jak on stal za zamachem na Nicolae Causescu i za puczem przeciwko Gorbaczowowi. To byly jego wczesniejsze dokonania. A jak myslicie - kto stal za sterami slynnego tankowca EXXON VALDEZ, ktory spowil ropa wybrzeza Alaski? No kto? A kto wyniosl na szczyty wladzy Chaveza w Wenezueli - no kto? A ostatnie perturbarcje z ratyfikacja slynnego Traktatu - przez kogo jest to tak powaznie opoznione? To On za tym wszystkim stoi. To - On!!!! Ten niepozorny wedkarz z Polski, (choc nie elektryk). Wszystko to, to byly przygotowania do naglego i niespodziewanego ataku. I tak jak w zyciu - na nic zdadza sie tarcze i pancerze antyrakietowe i najlepsze koalicje. SIUUUUUUP - i po wszystkim. Bylo PW - jest Nasza-Szkapa. Made proudly in USA.
Wiedzialem, ze ten moment nastapic musi, wczesniej lub pozniej. Szczegolnie po ostatnim PW-owskim pojedynku w sprawie czulosci antenki splawika - toczonym pomiedzy Dociem, tarasem i gismo, kiedy wiekszosc czytelnikow wybrala alkohol ponad doksztalt. (Przeczytajcie posty, jak czytenicy - jeden po drugim szli sie napic, bo nie mogli tego dalej czytac...- Forum ogolne - mity wedkarskie)
Ktos wyraznie na tym skorzystal. Moment byl wyraznie ku temu sprzyjajacy. Tarcza jeszcze nie gotowa, traktat jeszcze nie podpisany, ludzie po switach i po naglym ataku zimy jeszcze nie bardzo doszli do siebie - wiec czego mozna bylo oczekiwac????
Piwoniusz (ten mason) wedkarski zaskoczyl wszystkich skutecznoscia. Zostal niedoceniony i przechytrzyl wszystkich.
A wy wszyscy drzemieta!!!!
To, teraz mata !!!!!!

PS. Rozmawialem telefonicznie z Piwoniuszem.
Jest szansa na odkupienie tej strony przeze mnie. Negocjujemy wlasnie ilosc Finek i Tyskiego .
Pod jakim zaborem wolicie byc - amerykanskim czy kanadyjskim????
(Hromhunter - prawdopodobnie - bedzie u mnie Ministrem Propagandy NO-KILL!!!!)
PS. 2 - Sorry Megalodon - zadnych rekinow ani plaszczek, tylko pstragi !!!
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja dobrze widzę??? Spałem 4 godziny i jeszcze mi sie oczy kleją. PW zostały sprzedane??? Piwoniuszowi??? Idę się napić. To trzeba oblać, koniecznie.

Ostatnio zmieniony przez tomek79 dnia Wto Kwi 01, 2008 7:57 am, w całości zmieniany 1 raz
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly Hehehe - klasa! Dla mnie bomba! wesoly
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy świat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
krzyko
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 12, 2007
Posty: 208

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo na portalu panuje demokracja przez duże D, albo filtry antyspamowe nie zadziałały?Ubawiłem się tom wypowiedziom Piwoniusza i mam nadzieję że jako właściciel zachowa jak obiecał Polskom tradycyjnom forme wypowiedzi.
_________________
Wodom cześć!
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Osjaków
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bagnet na broń!
Trzeba krwi!

A może dać sobie spokój? Mają płacić w dularach. wink:
_________________
Politycznej poprawności moje stanowcze NIE!
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Osjaków
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzyko napisał:
Albo na portalu panuje demokracja przez duże D, albo filtry antyspamowe nie zadziałały?Ubawiłem się tom wypowiedziom Piwoniusza i mam nadzieję że jako właściciel zachowa jak obiecał Polskom tradycyjnom forme wypowiedzi.

pisze się
Polskom tradycyjnom formem wypowiedzi
_________________
Politycznej poprawności moje stanowcze NIE!
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:42 am    Temat postu: Re: Nowy właściciel portalu PW Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Mam przyjemność powiadomić Szanownych Państwa odwiedzających tak zwane Pogawędki Wędkarskie, że

Witay Papcio!!
Byłem pewien, że właśnie dzisiaj obudzisz się wesoly
Nie ma to jak 1 kwietnia.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowoœć: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROTEST
jako stały user i użytkownik PW, do tego noszący tytuł pogawedkowego Twardziela , mam prawo pierwokupu !!!! o czym poinformowała mnie w stosownym piśmie redakcja , to co sie obecnie stało i dzieje nadal jest skandaliczne i obużające ,jak można było dopuścić aby obcy kapitał podstępnie ,za NIC przejął wieloletni dorobek MÓJ jak i kolegów
przypominam że każda umowę można zaskarżyć w stosownym przysługującym terminie ,do sądów krajowych ,jak trybunału międzynarodowego w Szstazburgu przy ul. Emilii Plater 12/64, z czego nie omieszkam skorzystać .
Jednocześnie zapowiadam protest i blokadę wszystkich połączeń krajowych i zagranicznych sieci lokalnych jak i WQERAPLUS
AMIGO 1 ,w celu ograniczenia mataczenia . :evil: zly: :evil: zly: :evil: zly:
Taras
Moderator


Dołšczył: Aug 11, 2005
Posty: 575

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Biała Podlaska
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Bagnet na broń!
Trzeba krwi!

A może dać sobie spokój? Mają płacić w dularach. wink:


Jestem za, a nawet przeciw. wink:
_________________
Taras
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miło się zrobiło. Nawet pogoda się uspokoiła, wiatr przestał zrywać peruki a ptaszyny cichutko kwilą w zaroślach. :-D
Witaj Piwoniusz na "starych śmieciach". :-D
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... artykuły Old Rysia z zasiadki - 99 centów ...
To normalne zdzierstwo!!! Piwoniusz musi odejść !!
Podpisał :
Gość z marmuru
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, pierwszy kwietnia Piwoniusz wrócił. Dobra data na powrót, ale się uśmiałem usmiech
Tirith27
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 13, 2006
Posty: 630

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Rumia
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe super, takich rodzynków dzisiaj pewnie będzie więcej ;)
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oborniki Śląskie
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę podle niski kurs dolara, nieźle się wykosztowałeś Piwoniusz. Rozumiem że Letni I Zlot PW & WP Ltd. odbędzie się na Florydzie, na koszt nowego właściciela portalu? Bardzo proszę o wciągniecie mnie na listę Zlotowiczów.
szmundek
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: Dec 10, 2007
Posty: 199

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gdańsk
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z radości proponuje powywieszać flagi w oknach.
_________________
http://www.kfe.most.org.pl/
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol lol Dobre wykrzyknik lol
_________________
Bercik
Mepsik
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 05, 2004
Posty: 359

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Częstochowa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w dzisiejszych "Wiadomościach Mięsiarskich" wyczytałem, że PZW przyjęło dziś akt samorozwiązania, od lat miłościwie nam panujący Jenerał podał się do dymisji, a wszyscy zasłużeni działacze sami oddali się w ręce prokuratury oraz inspektorów NIK. Ponadto wyżej wspomniani, podpisali deklarację o chęci dobrowolnego poddania się karze, a na znak publicznej ekspiacji za popełnione winy, sami skazali się na dożywotnią banicję w tereny absolutnie bezwodne. wesoly
Kunta
Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołšczył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Inowrocław
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że niektórzy to kupili lol
Maniek_N
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 04, 2005
Posty: 477

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Rędziny
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:50 pm    Temat postu: Re: Nowy właściciel portalu PW Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
... oraz www.wedkarski.piwoniusz.com.


Opowieści przednie wesoly Miło się czytało, pozwoliłem sobie link puścić do znajomych.
_________________
www.wedkarstwo.czest.pl
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Nowa Dęba
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Piwo, powrót pierwsza klasa 8O 8O 8O
_________________
Bieroo Paniee???
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 4:26 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

hehhehhehehehehhe lol lol lol
prima aprilis!!!!!!

ale dobre dobre, postarali się chłopy!!

pozdrowionka! lol
_________________
nie bĄdź mAneKIN JeDź nA RYBY
majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łódź
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forma wypowiedzi Piwoniusza rzeczywiście wspaniale wpisuje się w Prima Aprilisową tradycję, lecz skąd inąd wiem, że informacja o zakupie przez niego portalu, jest jak najbardziej prawdziwa.
Mam nadzieję, że pod nowym właścicielem pogawędki nie staną się nader skomercjalizowane i zachowają swój dotychczasowy charakter. Piwoniuszowi gratuluję zakupu.
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Rybnik
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak to bywa w Polskich realiach......czuję tu mataczenie wink: .PW zostało sprzedane po cichu i za zgodą,Monk ja proponuje te same cyferki ale w funciakach, co biorąc pod uwagę parszywy kurs dolca wcale nie jest złym biznesem.Nie będzie nam tu Amerykon dobra Naszego rozkradał! No i zapewne zacznie się reklamowanie Budweisera , Busha i innych Chevroletów.No chyba że prezes Piwoniusz załatwi że wizy Jurek zniesie.


Gościu.
_________________
Kobiety trzeba trzymać krótko ! Najwyżej dwa tygodnie.
Kowalski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2007
Posty: 391

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pohybel wszystkim kurduplom z brzytwą ewentualnie z nożyczkami.
_________________

olgierd_sandalista
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 21, 2006
Posty: 209

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Słupca
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe. King żartów i fotomontaży is back.
grubyzwierz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 23, 2007
Posty: 694

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra/Pszczew
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz oczekuję na komentarz do komentarza, równie miły w czytaniu co wątek startowy ;)
_________________
http://www.grubyzwierz.pl
Taras
Moderator


Dołšczył: Aug 11, 2005
Posty: 575

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Biała Podlaska
PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy kwietnia za nami. Popatrz Piwoniuszu na ten temat i podziwiaj Swój nowy "zasiew". Świta PW tu się przedstawiła i "kiełki chmielu" podziwiała. Napisałem tak, albowiem był to moim zdaniem najlepszy żart, jaki kiedykolwiek czytałem i nie tylko na PW.

Czy w chmielu mogą wyrastać chwasty. wink: :?:
_________________
Taras
zander58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 29, 2004
Posty: 283

Kraj: Polska
Miejscowoœć: tychy
PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok 1 kwietnia odkupie ten portal od Piwoniusza razem z nim.Choć bym miał zapłacic 10 razy tyle.
Pawel66
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 22, 2007
Posty: 462

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Piechowice
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyśku. Przez wrodzoną (jak mniemam) skromność, nie dopisałeś jeszcze jednej (a właściwie jedynej) rangi: "Piwoniusz", czyli osoba ze wszech miar pożądana na PW wesoly. Nie udawaj więc "Gościa" i przestań być tu tylko gościem!
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Białystok
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szacunek Piwoniuszu, uśmiałem się nieźle wink: .
Jako tak w (prze)nikliwy obserwator, w gruncie rzeczy mógłbyś być znakomitym psychologiem i "kosić" niezłe sumy zielonych banknocików..... 8).

Pozdrawiam- Radzio
Peter15
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 23, 2008
Posty: 320

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe Powrót Króla usmiech
Nierobiga
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołšczył: Apr 12, 2005
Posty: 139

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Brodnica
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni człowieka nie ma a tu już nie na swojej ziemi jest wink: ale kawał dobry tylko czemu własciciel kawału milczy??
_________________
WĘDKARSTWO & BMW KLUB POLSKA MOJE ŻYCIE
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj słoneczko lol lol !
Coś czuje, że mi depresja mija, mało tego mam wrażenie jak by mi ktoś parę kilo z klaty zdjął lol .
Tak naprawdę to byłem na Ciebie zły. Tak! Że ho,ho! :roll:
Za to, że nie potrafiłeś "w porę sięgnąć za horyzont wprawnym okiem".
Ale za karę proszę, co wieczór słuchać pokuty wklejam pod spodem lol
Dam znać jak kara minie lol .klik[url]
zander58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 29, 2004
Posty: 283

Kraj: Polska
Miejscowoœć: tychy
PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz, to, że zostałeś prezesem portalu , to nie upoważnia cie do nie zabierania głosu ze zwykłymi wędkarzami. :oops: Nie musi to być expoze(nie wiem czy tak to sie pisze) , ale ustosunkuj sie do naszych komentarzy. wesoly
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy, Drodzy Goście, Gościówy oraz Administracjo. O Mario ! ... chyba nikogo nie pominąłem. Wybaczcie mi tak długie milczenie ale los spłatał mi figla na 1 kwietnia, po którym dopiero dochodzę do normalności. Kilku z Was wie już od pewnego czasu, że po zakupieniu Portalu PW i ogłoszeniu tego faktu na tutejszym Forum pojechałem grzecznie do szpitala na wakacje w celu odbycia długo oczekiwanej operacji. Od niedawna jestem już w warunkach domowych i z niemałym zdziwieniem dowiedziałem się o całej transakcji. Niestety to nie jest wcale żart. Otóż, jak niektórym Kolegom wiadomo, od początku marca oczekiwanie na operację 1 Kwietnia (usunięcia kamieni które wypadły mi z nerki skutecznie blokując przepływ Żywca ze sklepu do szaletu) umilałem sobie dużymi dawkami narkotyków za namową osobistego chirurga. Głupia sprawa ... hi hi hi ... kupiłem w tym czasie 17 jednakowych kołowrotków na E-bayu, GPS na Allegro z wklepanymi mapami Królestwa Polski i Litwy, gumową lalkę z wiosłami, która jest przystosowana do trzymania 2 dwóch wędek do trollingu i jednego kija gruntowego (!), dezodorant dla wędkarza o zapachu lipieniowo-miętusowym, wędkę z bezprzewodowym kołowrotkiem i zdalnie sterowanymi woblerami, pasek klinowy do małego Fiata i jak się okazuje ... Pogawędki Wędkarskie. Mój osobisty adwokat (ten sam, który nie podjął się rozwodu Monka z Pogawędkami) pracuje obecnie nad anulowaniem umowy kupna-sprzedaży ze względu na chwilową niepoczytalność klienta do której przyznaję się z całą przyjemnością i miłymi wspomnieniami wszystkich odjazdów jakie miałem w ostatnich 6 tygodniach ("Perkocet" to taka Finka w pastylkach ... i kaca po tym nie ma).
W wyniku operacji której doznałem w czasie uśpienia (więc "nic o niej nie wiem ale na pewno inni mieli to coś o niej napiszą") podobno kamień spadł mi z nerki. Obecnie czuję się dobrze i sikanie znowu sprawia mi nieopisaną przyjemność. Zdjęcia kamienia nerkowego posiadam w dużej rozdzielczości więc gdyby ktoś chciał na tapetę to proszę o prywatnę wiadomość z adresem e-maila na który przesłać. A propos e-maili chciałbym się pochwalić, że będąc w szpitalu otrzymałem jeden ... od człowieka, który zna wszystkie odpowiedzi na PW ... z pytaniem ... "co miał znaczyć mój pierwszy post w tym temacie ?!?". Postaram się odpowiedzieć na to pytanie w pierwszej kolejności jak tylko odzwyczaję się od narkotyków i przyzwyczaję z powrotem do piwa i Finki. Chwilowo jestem bardzo zajęty wyszukiwaniem na E-bayu 17 niedrogich, jednakowych spiningów do kołowrotków które ostatnio dostarczył mi listonosz. Kołowrotków nie mogę zwrócić bo były kupione od Chińczyka, z którym nie mogę się dogadać odkąd przestałem brać moje leki ale Pogawędki Wędkarskie chyba tak. Ewentualnie przyjmę każdą ofertę odkupienia Portalu od wyżej oburzonych na moje operacje giełdowe (które robiłem z kamiennym spokojem) czyli Źródlaka (w Finkach i piwie), Zenona oraz Zandera. Dorzucę do Portalu bezcenny kamień szlachetny (7 mm średnicy) - właśnie kosztował mnie wakacje w tym roku. Przy okazji chciałbym ich przestrzec przed kupowaniem Monka w worku - większość zainwestowanego kapitału w rozwój Pogawędek Wędkarskich Administracja przeznaczyła w rozwój badań naukowych - niejaki Gismo zakupił 2 tony gwoździ do spławików i przeprowadza testy zatapialności na rybach niespokojnego żeru. Fundusze przeznaczone na reklamę zostały przekazane pani Leokadii z Zakopanego, która dzierga na drutach plakietki z Logo PW dla kibiców piłkarskich, którzy będą je dostawać darmo za dobre zachowanie w czasie picia na meczu.
Dziękuję wszystkim, którzy wyrazili swoje opinie w tym temacie, życząc obfitych połowów w sezonie 2008.

Prezes od 7 boleści - Piwoniusz Browariusz.
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
Bobex
Łowca Jazia


Dołšczył: Nov 02, 2006
Posty: 137

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Busko-Zdrój
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

;) Haha.
_________________
Tylko Spinning usmiech.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:

W wyniku operacji której doznałem w czasie uśpienia (więc "nic o niej nie wiem ale na pewno inni mieli to coś o niej napiszą") podobno kamień spadł mi z nerki. A propos e-maili chciałbym się pochwalić, że będąc w szpitalu otrzymałem jeden ... od człowieka, który zna wszystkie odpowiedzi na PW ... z pytaniem ... "co miał znaczyć mój pierwszy post w tym temacie ?!?". Postaram się odpowiedzieć na to pytanie w pierwszej kolejności jak tylko odzwyczaję się od narkotyków i przyzwyczaję z powrotem do piwa i Finki.

Piwoniusz, skoro ujawniasz PRYWATNE wiadomości, to ujawniaj i cytuj oryginalne wiadomości.
To jest oryginalny tekst wiadomości którą wysłałem do Piwoniusza, cytuję:

Witaj.
Możesz mi powiedzieć o co Ci chodzi. Masz jakiś żal do mnie.
Wyjaśnij mi co miał znaczyć ten tekst:
Zostaje skasowany niepopularny dział "Pytania do ichtiologa". Na jego miejscu pojawi się "Człowiek co wziął na swoje barki ODPOWIEDZIALNOŚĆ za PW" czyli "Pytania do mario_z". Został wybrany na to stanowisko jako najbardziej ODPOWIEDZIALNY user ostatnich 2 lat ze współczynnikiem poszczenia 99.99%. Do jego największych osiągnięć należy odpowiedź na pytanie: "Co wiecie na temat wędki Dragon ?", która brzmiała: "Nic nie wiem, bo nie mam ale na pewno inni mają to coś napiszą", dając wiele do myślenia pytkowi.
Pozdrawiam, Mariusz.

To wyżej jest prawdziwą wiadomością do Ciebie a nie to co Ty napisałeś, cyt:
"co miał znaczyć mój pierwszy post w tym temacie ?!?"

Zawsze miałem do Ciebie szacunek, uważałem Cię za poważnego dorosłego człowieka, jak się teraz okazało, myliłem się :placz , ujawniając nawet tylko fragment prywatnej wiadomości, postąpiłeś jak małolat, jak zwykły GÓWNIARZ.
Myślę że powinieneś jeszcze raz odwiedzić szpital, ale teraz zgłoś się tam
i powiedz że masz problemy z głową nie z nerkami. zly:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

Taras
Moderator


Dołšczył: Aug 11, 2005
Posty: 575

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Biała Podlaska
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mario_z. Powoli, nie galopuj. Każdy z nas ma wady, z których inni robią - napiszę jajeczka. Tak było i będzie. Pomyśl, to cecha (robienie jaj) ludzi inteligentnych.
Ja mam wady i jestem też czasami złośliwy. Osobiście lubię prześmiewców, nawet jak usłyszę coś na swój temat.
Pofolguj czyli pohamuj, jak mawiają kolejarze, specjaliści od stawiania szlabanów. wink:
_________________
Taras
szmundek
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołšczył: Dec 10, 2007
Posty: 199

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gdańsk
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe Piwoniusz dobre było, Mario nie przesadzaj czyżbyś nie potrafił się śmiać sam z siebie? To było nie na miejscu.
_________________
http://www.kfe.most.org.pl/
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szmundek napisał:
hehehe Piwoniusz dobre było, Mario nie przesadzaj czyżbyś nie potrafił się śmiać sam z siebie? To było nie na miejscu.

Nie na miejscu to jest ujawnianie prywatnych wiadomości.
Ja nigdy publicznie na PW nie pisałem, nie chwaliłem się co Taki Pan "X" czy "Y" napisał do mnie, nawet żeby to były najgorsze wyzwiska czy obelgi w moim kierunku.
Piwoniusz niestety to zrobił, od razu pochwalił się na forum, że napisałem do niego maila z pretensjami.
Czy tak postępuje dorosły, poważny człowiek. :?:
Żeby zrobił to któryś młody nowo zarejestrowany forumowicz, jeszcze był bym w stanie to zrozumieć.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mario, czyżbyś się teraz wstydził czegoś co napisałeś Piwoniuszowi na PW? :roll: Nie rozumiem Twego oburzenia. Gdyby faktycznie ujawnił coś, co miałoby jakiekolwiek znaczenie, coś co było skierowane do niego, coś osobistego... Ale to tylko zwykłe, krótkie przytoczenie pytania. Sądzę, że cel tego był taki, że gdyby komuś przyszło na myśl takie samo pytanie to po prostu ma odpowiedź w poście. wink: Nie ma się co oburzać, to nic wielkiego.

A po drugie sam się ujawniłeś, że to Ty jesteś twórcą tego pytania. Czyżby jednak trafiały do Ciebie słowa typu "człowiek, który zna wszystkie odpowiedzi na PW"? Może warto się nad tym zastanowić, że coraz więcej osób to zauważa? wink: Warto się zastanowić nad tym, że czasem dostrzegamy wady innych i je wytykamy a swoich nie zauważamy w ogóle?

Bez urazy. Od tak, takie przemyślenia, odczucia, coraz rzadziej odwiedzającego to forum, użytkownika.

Pozdrawiam
Darek. usmiech
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, śmieszne..."
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
Mario, czyżbyś się teraz wstydził czegoś co napisałeś Piwoniuszowi na PW? :roll:

Może wyda Ci się to dziwne , ale nie mam się czego wstydzić.
Pozdrawiam.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Pytania do mario_z". Został wybrany na to stanowisko jako najbardziej ODPOWIEDZIALNY user ostatnich 2 lat ze współczynnikiem poszczenia 99.99%. Do jego największych osiągnięć należy odpowiedź na pytanie: "Co wiecie na temat wędki Dragon ?", która brzmiała: "Nic nie wiem, bo nie mam ale na pewno inni mają to coś napiszą", dając wiele do myślenia pytkowi.




REWELACJA!!!!!!
Podpisuje się pod petycją. To musi się udać!

_________________
nie bĄdź mAneKIN JeDź nA RYBY
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie? Trzeba Was dzisiaj pilnować? lol
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Panowie? Trzeba Was dzisiaj pilnować? lol



normalnie wiedziałem, że ten gość się tu zjawi.

ja po prostu jestem za racjonalnym wnioskiem odnoszącym się do poprawy samopoczucia użytkwników PW. lol
_________________
nie bĄdź mAneKIN JeDź nA RYBY
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Panowie? Trzeba Was dzisiaj pilnować? lol

Robert daj sobie spokój, niech się naśmiewają ze mnie, niech wyszydzają.
Skoro tylko w taki sposób mogą się zaspokoić to proszę bardzo, niech się śmieją, tylko co udowodnią takim zachowaniem. :?: :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 167