Czy wiesz, że...
Obszar działania gospodarstwa Ruciane-Nida stanowi 21165 ha jezior i 190 ha rzek, w tym 130 ha stanowi± rzeki górskie.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 74
 Zalogowani 0
 Wszyscy 74

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(136110) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(136110) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(136110) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(136110) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(136110) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(136110) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(136110) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(136110) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721882) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721882) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2303
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2082
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2195
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2163
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2535
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2359
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Był zamach czy nie było ?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Był zamach czy nie było ?
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:12 pm    Temat postu: Był zamach czy nie było ? Odpowiedz z cytatem

No wła¶nie, nie mogę nic konkretnego znaleĽć :roll: .
Były strzały, był odwrót ale nigdzie ani w necie ani na różnych stacjach tv nie ma nic nie tyle o ofiarach co o ¶ladach na karoseriach aut :roll:
Grupa strzelała w odległo¶ci 30m od kolumny aut, i co żaden nawet w samochód nie trafił :?: Gdzie¶ podawano że strzelano w górę, to przecież na wiwat wesoly to zamiast wysi±¶ć i się przywitać z radosn± grup± żołnierzy
dostojni go¶cie odjechali :roll: .Oj, nieładnie.
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten kto to sprokurował osi±gn±ł swój cel. Nie bardzo rozumiem jednak czemu po¶więcać aż tyle uwagi sprawie, która nie jest warta funta kłaków. Żołnierzom ochrony pogranicza Osetii powinni dać premię za skuteczn± służbę ;)
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój tym dyskusjom. Po prostu, gdyby nasz prezydent szanował przepisy ruchu drogowego, nie byłoby żadnego zaj¶cia. Powinien jechać w foteliku dla dzieci, wtedy byłby widoczny w okienku samochodu i nikt nie odważyłby się strzelać. Sprawdza się teza, że drobne wykroczenia przeradzaj± się w przestępstwa.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardziej ciekawi teza, że to Rosjanie, bo słyszano, że mówili po rosyjsku :roll: Jak stanowi odwieczne prawo natury, po rosyjsku mówi± Rosjanie, po polsku Polacy, a po niemiecku Niemcy i już usmiech To proste jak konstrukcja cepa...
Lecz ja nieszczęsny też mówię po rosyjsku :oops: Uprzedzam jednak, że mam alibi zly:

Zastanawiam sie tylko nad jednym, tzn. co zdemaskowani poprzez rosyjsk± mowę Rosjanie (bo przeciez nikt na Kaukazie nie zna tego języka!) zrobi± nastepnym razem, jak się zakamufluj±? Co będzie gdy zaczn± krzyczeć HOENDE HOCH!!! z bawarskim akcentem??? Ruszymy na Berlin spu¶cić łomot Merkel? A co, gdy zakrzykn± RĘCE DO GÓRY!!!???
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Dajcie spokój tym dyskusjom. Po prostu, gdyby nasz prezydent szanował przepisy ruchu drogowego, nie byłoby żadnego zaj¶cia. Powinien jechać w foteliku dla dzieci, wtedy byłby widoczny w okienku samochodu i nikt nie odważyłby się strzelać. Sprawdza się teza, że drobne wykroczenia przeradzaj± się w przestępstwa.


Fotelik faktycznie by się przydał ale... No wła¶nie. Ja podziwiam słuch. Z 30 metrów przy zamkniętych szybach i strzałach usłyszeć mowę ludzk± i rozróżnić, to mi wygl±da na słuch absolutny.
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzepetto, u¶miałem się setnie. Dobre.

Czez, oczywi¶cie masz rację. We wszystkich krajach dawnego ZSRR przecież mówili jednym słowiańskim językiem i trudno by Osetyjczyk czy Rosjanin (pogranicznik) zechciał krzyczeć do Gruzinów i Polaków po gruzińsku. Przecież prezydent zna język rosyjski (bo angielskiego dopiero się uczy, o czym media donosiły) i dzięki temu mógł zrozumieć co krzycz±cy żołnierze od nich chc±.

Jak SSG słusznie zauważył, prezydent ma absolutnie absolutny słuch! I jest to oczywista oczywisto¶ć.


Ostatnio zmieniony przez Gargamel dnia Pon Lis 24, 2008 7:42 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupio napisze, ale czy nie s±dzicie że może doj¶ć do jakiego¶ konfliku zbrojnego ma ziemi :?: usa tarcze... ruscy też w odwecie tarcze... Może powolny wy¶cig zbrojeń się zaczyna :?:
_________________
Bercik
osa
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 08, 2007
Posty: 221

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on się nigdy nie skończył Zabrze smutny
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrze, to co piszesz ma oczywi¶cie swoje podstawy. Jednak bardziej obawiałbym się Chin, bo te akurat zaczynaj± rosn±ć w siłę i gospodarczo i militarnie i nadal tam komunizm panuje.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniała mi się scena z filmu "Człowiek z marmuru" gdzie to jeden murarz zamachn±ł się kiełbikiem na władzę ludow±. wesoly wesoly
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Zabrze, to co piszesz ma oczywi¶cie swoje podstawy. Jednak bardziej obawiałbym się Chin, bo te akurat zaczynaj± rosn±ć w siłę i gospodarczo i militarnie i nadal tam komunizm panuje.


Zaczynaj±!? Dwa lub trzy tygodnie temu w programie o biznesie jakiego¶ kanału usłyszałem o kilkudziesięciu miliardach dolarów kredytów banków USA zaci±gniętych w banku Chińskim.
W zeszłym roku oficjalny bojkot przemysłu dziewiarskiego Niemiec. Zablokowali chińskie towary w strefie celnej Hamburga.
¦wieża sprawa podejrzeń, że Chińczycy pakuj± na płyty główne komputerów specjalne chipy, które mog± monitorować i informować o ruchach w sieci. Płyty główne oczywi¶cie na eksport.

To nie jest "zaczynanie", to juz egzzekwowanie ekspancji.
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dociu, wszystkie płyty główne to chińszczyzna. Czy to Asus, Gigabyte, MSI czy inna Intel, to wszystko w Chinach robi± bo tam taniej. A skoro robi±, to wszystko w ich rękach.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszyli nas wojn± i tym, że chiński koń napije się wody z Wisły, a wojna trwa cały czas. Wojna gospodarcza. Chyba innej nie będzie bo i po co.

a je¶li mówimy o wojnie to to jest wła¶nie wojna
KLIK
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!


Ostatnio zmieniony przez Jarpo dnia Pon Lis 24, 2008 8:31 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ostatniej chwili
KLIK
Jest to dla mnie dziwne i chyba jednak pachnie prowokacj± ze strony gruzińskiej.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo jaka prowokacja :?: , w Gruzji rozpocz±ł się sezon na kaczki tylko tam my¶liwi s± kompletnie ¶lepi, żeby nie trafić z trzydziestu metrów i to takiego okazu samca 8O wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Jarpo jaka prowokacja :?: , w Gruzji rozpocz±ł się sezon na kaczki tylko tam my¶liwi s± kompletnie ¶lepi, żeby nie trafić z trzydziestu metrów i to takiego okazu samca 8O wesoly

No ¶mieszne to jest ale nie do końca.
Mi się wydaje (powtarzam wydaje),że obaj prezydencji dogadali się w sprawie zamachu, bo obaj mog± na tym zbić polityczny kapitał - albo tak im się wydaje. wink:
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo, im więcej takich informacji, tym bardziej ci¶nie się na usta stwierdzenie iż to wszystko co się tam wydarzyło, poza sam± interwencj± pograniczników, tr±ci totaln± amatorszczyzn±. Nic więcej nie napiszę, bo to co mam na końcu języka nie nadaje się do publikacji.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Jarpo, im więcej takich informacji, tym bardziej ci¶nie się na usta stwierdzenie iż to wszystko co się tam wydarzyło, poza sam± interwencj± pograniczników, tr±ci totaln± amatorszczyzn±. Nic więcej nie napiszę, bo to co mam na końcu języka nie nadaje się do publikacji.

Chyba my¶lisz to co ja tylko inaczej to napisałe¶.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już w tym stwierdzeniu głowy państwa widać brak profesjonalnego zachowania, które powinna cechować daleko id±ca wstrzemięĽliwo¶ć w wypowiadaniu swoich opinii, zwłaszcza dotyczacych innych państw.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Już w tym stwierdzeniu głowy państwa widać brak profesjonalnego zachowania, które powinna cechować daleko id±ca wstrzemięĽliwo¶ć w wypowiadaniu swoich opinii, zwłaszcza dotyczacych innych państw.

No pewnie, że było jasne. Nieważne czy strzelali czy nie. Gdyby strzelali to też by się nie przyznali. Brak profesjonalizmu? I owszem, ale mi się wydaje (powtarzam wydaje mi się), że prezydent celowo wszelkimi sposobami nagła¶nia sprawę chc±c na tym zyskać kilka punktów w rankingu przed wyborami. Czy mu się to uda nie wiem. Chwilowo może tak, ale czy odniesie to docelowy skutek? Prezydent Gruzji też ma w tym interes, więc...
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:

Mi się wydaje (powtarzam wydaje),że obaj prezydencji dogadali się w sprawie zamachu, bo obaj mog± na tym zbić polityczny kapitał - albo tak im się wydaje. wink:

Wcale nie wykluczone że mogło tak być, ale to s± tylko nasze przypuszczenia, domysły, natomiast je¶li to naprawdę była próba zamachu to dokonał jej prawdziwy partacz.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Jarpo napisał:

Mi się wydaje (powtarzam wydaje),że obaj prezydencji dogadali się w sprawie zamachu, bo obaj mog± na tym zbić polityczny kapitał - albo tak im się wydaje. wink:

Wcale nie wykluczone że mogło tak być, ale to s± tylko nasze przypuszczenia, domysły, natomiast je¶li to naprawdę była próba zamachu to dokonał jej prawdziwy partacz.

Niemożliwe żeby kto¶ tak mógł to spaprać. Prędzej uwierzę, że była to próba zastraszenia. To tak, ale chyba zostanę przy swoim poprzednim zdaniu. wink:

"Czy ty strzelasz, czy do Ciebie strzelaj±, jeden huk!" wink:

Jednak to wszystko wydaje mi się mało istotne. Prawdziwa woja toczy się tu
KLIK
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!


Ostatnio zmieniony przez Jarpo dnia Pon Lis 24, 2008 9:19 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:

Niemożliwe żeby kto¶ tak mógł to spaprać. Prędzej uwierzę, że była to próba zastraszenia...

Je¶li ruscy mieli by zamiar przeprowadzić taki zamach użyli by do tego innego sprzętu, nie bawili by się w prztykanie z broni automatycznej, było by raczej jedno wielkie bum i tyle. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze co¶ w tym temacie. Niezbyt często zgadzam się z Kwa¶niewski ale tu pewnie ma rację. KLIK
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Lineczek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 246

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Polak musi się wypowiadać zawsze i na każdy temat ?
My¶lę że polityka to nie temat na wędkarskie forum :-)

Ja Panie, w tym roku to se linów połowiłem ano...
I chiba fotkie wy¶le zazdro¶nikom na patrzenie :-)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie a co takie celowe partactwo dałoby rosjanom? Wszyscy analitycy twierdz±, że taka sytuacja byłaby na korzy¶ć Prezydenta Gruzji i jego sytuacji politycznej. Naszego to ani ziębi ani grzeje, bo to nic mu nie zmienia.

Gdyby Rosjanie chcieli "skasować", wiadomo kogo, to uważacie, ze nie ma u nich już speców od takiej roboty, którzy nawet celowo przebraliby się nawet za eskimosów?

Moim zdaniem je¶li kto¶ spartolił robotę, to jedynie ci co to zaplanowali. Bior±c pod uwagę wielk± miło¶ć naszego miło¶ciwie panuj±cego do byłych przyjaciół nie było to chyba zbyt trudne. ¦wiadczyć może jedynie o tym, że można nim manipulować o ile cel i metody znajd± się w jego prymitywnym pojmowaniu rzeczywisto¶ci opartym na odwecie.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:

Niemożliwe żeby kto¶ tak mógł to spaprać. Prędzej uwierzę, że była to próba zastraszenia.

W jednym z tekstów jest o busie z pras± który wyprzedził kolumnę w trakcie
:roll: zly: :?: Nie ma takiej opcji w/g zasad dyplomacji i ochrony bus z pras± jedzie na końcu. A już nic i nikt nie może wyprzedzać ochrony i auta głównego. Kilka minut temu w tv 3 słyszałem jak±¶ wypowiedĽ że strzelali Rosjanie zly:
Z tej odległo¶ci mogli rzucać dzidami zly:
Chyba że organizatorem zamachu zamiast służb specjalnych był zwi±zek filatelistów albo hodowcy ¶winek morskich.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fragment z miejsca zdarzenia :

Zarówno w¶ród specjalistów ds. bezpieczeństwa jak i samych obserwatorów zdarzenia zdziwienie budzi sposób, w jaki ochraniano polskiego prezydenta. A raczej, w jaki nie ochraniano. - W sytuacji zagrożenia prezydent jest natychmiast wciskany do samochodu i on odjeżdża, albo zasłania go oficer ochrony, a tu widzieli¶my obrazki, gdzie obaj prezydenci stoj±, rozmawiaj±, zdaje się, że jeden się u¶miecha. To rodzi wiele znaków zapytania - skomentował marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

- Byli¶my zdziwieni, że ochrona nie rzuciła prezydentów na ziemię, kiedy padła pierwsza seria strzałów. To może ¶wiadczyć, że strona gruzińska spodziewała się wystrzałów i wiedziała, że nic poważnego się nie stanie - ocenia Wojciech Bojanowski.
Wojciech Bojanowski jest reporterem tvn24
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
W jednym z tekstów jest o busie z pras± który wyprzedził kolumnę w trakcie
:roll: zly: :?: Nie ma takiej opcji w/g zasad dyplomacji i ochrony bus z pras± jedzie na końcu. A już nic i nikt nie może wyprzedzać ochrony i auta głównego.


I w tym cała nadzieja, ze jednak nie był manipulowany nasz miło¶ciwie nam panuj±cy, lecz były to jasełka, w dodatku nieudolne. Z informacji jakie dochodz±, podobno BOR był 300m za naszym bossem. Kto i po co tak to wszystko poustawiał? Pewnie kto¶ się bał, że nasze "borowiki" mog± ruszyć w pole i powystrzelać aktorów.

Nurtuje mnie też ta broń u ochrony gruzińskiej. Normalnie trzeba być naprawdę mocno wierz±cym w "dobrego wujka" aby nie podejrzewać, że we wszystkim maczał paluchy Mosad.
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co¶ głupiego im strzeliło do głowy najwidoczniej... lol
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lineczek napisał:
Czy Polak musi się wypowiadać zawsze i na każdy temat ?
My¶lę że polityka to nie temat na wędkarskie forum :-)

Na "off Topic" można poruszać różne tematy nie tylko o ci±ganiu lin(ów) wesoly wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w programie u Lisa był generał Polko i po tym co mówił odniosłem wrażenie, że ŻˇDNEGO ZAMACHU NIE BYŁO! Mówił, że podczas swej „misji” w byłej Jugosławii wielokrotnie spotkał się z podobnymi sytuacjami. Twierdził, że prawdopodobnie strzały w powietrze oddali Osetyńscy żołnierze widz±c nadjeżdżaj±ce samochody. Twierdził, że tak reaguj± Ľle wyszkoleni żołnierze. Inna sprawa to gdzie wtedy była polska ochrona prezydenta i dlaczego kolumna samochodów obu prezydentów jechała w tym czasie t± tras±? Z tym busem z niby dziennikarzami też dziwna sprawa. Wydaje mi się, że to niefortunny zbieg okoliczno¶ci sprytnie wykorzystywany przez gruzińskiego prezydenta. Nasz prezydent podł±czył się pod to my¶l±c, że zbije na tym polityczny kapitał. Gruzińskiej prowokacji jednak w dalszym ci±gu nie wykluczam, a i próby zastraszenia przez Osetyńców (obstaj±cych za Rosj±) też wykluczyć nie można.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był zamach czy nie było zamachu to i tak to spartolili. :placz lol
_________________
Mnie bior± zawsze.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
...Wydaje mi się, że to niefortunny zbieg okoliczno¶ci sprytnie wykorzystywany przez gruzińskiego prezydenta. Nasz prezydent podł±czył się pod to my¶l±c, że zbije na tym polityczny kapitał. Gruzińskiej prowokacji jednak w dalszym ci±gu nie wykluczam, a i próby zastraszenia przez Osetyńców (obstaj±cych za Rosj±) też wykluczyć nie można.


Zbieg okoliczno¶ci ¶wiadczyłby o tym, że mimo wszystko nikt o tym nie wiedział. Z tego wynika, że jak jedziesz w nocy i usłyszysz strzały to wysiadasz z samochodu i ¶miejesz się w mrok, bo nie trafili w samochód? A może raczej dociskasz pedał gazu by jak najszybciej i jak najdalej oddalić się z tego miejsca?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Partactwo, a nie zamach / lol / czy też prowokacja.
Najbardziej zawstydza to, że oficjalny przedstawiciel naszego kraju daje się wkręcać w takie ¶ciemy i stać go na ferowanie wyroków, czyja to jest robota. KOMPROMITACJA, poparta niewiedz±, zakompleksieniem i ¶lep± nienawi¶ci±, nie pozwalaj±c± racjonalnie my¶leć.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie rozbawiło jedno: mało widzieli, bo było ciemno, ale jechały te dwa barany ogl±dać obóz dla uchodĽców. Nie wiem jak Wy, ale ja s±dzę, że Kaczyński narobi nam takiego smrodu na międzynarodowej arenie, że jeszcze nasze wnuki będ± to odkręcać.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Nie wiem jak Wy, ale ja s±dzę, że Kaczyński narobi nam takiego smrodu na międzynarodowej arenie, że jeszcze nasze wnuki będ± to odkręcać.
... w±chać Panie kolego, w±chać. wesoly wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Lineczek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 246

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nikt nie wie gdzie jest prawda ? ¦wiat stał się idiotyczny w relacjach międzyludzkich. Teraz się nie kłamie ale wkręca. W polityce licz± się słupki poparcia i wszystkie metody dozwolone, byle w górę! Kłamstwem karmi się polityka na całym ¶wiecie i szkoda czasu na puste dywagacje. A może to, a może tamto, a siak, a tak itd... Jeżeli już kłapać o polityce to trzeba zostać jednym z nich. Wej¶ć w to ¶rodowisko z całym jego dobrodziejstwem i można co¶ wiedzieć u Ľródła a nie tylko info dla gawiedzi z tzw. masowego przekazu. Na nasze os±dy maj± wpływ preferencje polityczne oraz zakres widzy w danym temacie.
PAX między chrze¶cijany i niewiernych Panowie.

To pisałem ja lineczek
łu bu du bu łu bu du bu niech nam żyje portal bez polityki Niech Żyje Nam !
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polak bez "polytykowania"!??!
Toż to podło¶ć!!! A gdzie miejsce na - niestety trafne - stwierdzenie, że gdzie dwóch Polaków, tam trzy ¶wiatopogl±dy!??! lol wink:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lineczek napisał:
... A może to, a może tamto, a siak, a tak itd... Jeżeli już kłapać o polityce to trzeba zostać jednym z nich.

Co to by było gdyby¶my wszyscy zostali politykami, nikogo wtedy nie było by na "PW"
Lineczek czyli twoim zdaniem tylko politykom wolno jak to napisałe¶ "kłapać" o polityce :?:, a my mamy wsadzić "gęby" w kubeł, albo "kłapać" o wędkarstwie. :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Wto Lis 25, 2008 9:59 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Lineczek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 246

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Lineczek napisał:
... A może to, a może tamto, a siak, a tak itd... Jeżeli już kłapać o polityce to trzeba zostać jednym z nich.

Co to by było gdyby¶my wszyscy zostali politykami, nikogo wtedy nie było by na "PW"
Lineczek czyli twoim zdaniem tylko politykom wolno jak to napisałe¶ "kłapać" o polityce :?:, a my mamy wsadzić "gęby" w kubeł, albo "kłapać o wędkarstwie. :?:


Jak kto¶ lubi sobie pogadać to Ok. Jak lubi co¶ robić to niestety ale powinien zostać aktywnym politykiem nawet lokalnym. Można startować na radnego albo urzędnika aparatu państwowego. Można zmieniać rzeczywisto¶ć obok siebie albo tworz±c dobre prawo i być w strukturach je tworz±cych. Takie mówienie dla mówienia to trochę w stylu fryzjera damskiego :-)
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lineczek napisał:
mario_z napisał:
Lineczek napisał:
... A może to, a może tamto, a siak, a tak itd... Jeżeli już kłapać o polityce to trzeba zostać jednym z nich.

Co to by było gdyby¶my wszyscy zostali politykami, nikogo wtedy nie było by na "PW"
Lineczek czyli twoim zdaniem tylko politykom wolno jak to napisałe¶ "kłapać" o polityce :?:, a my mamy wsadzić "gęby" w kubeł, albo "kłapać o wędkarstwie. :?:


Jak kto¶ lubi sobie pogadać to Ok. Jak lubi co¶ robić to niestety ale powinien zostać aktywnym politykiem nawet lokalnym. Można startować na radnego albo urzędnika aparatu państwowego. Można zmieniać rzeczywisto¶ć obok siebie albo tworz±c dobre prawo i być w strukturach je tworz±cych. Takie mówienie dla mówienia to trochę w stylu fryzjera damskiego :-)

a czy historyk jest od zmieniania lub kształtowania historii?
Tylko mi nie piszcie, że tak bo tracę wiarę w ludzi. :evil:
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lineczek napisał:

Jak kto¶ lubi sobie pogadać to Ok. Jak lubi co¶ robić to niestety ale powinien zostać aktywnym politykiem nawet lokalnym. Można startować na radnego albo urzędnika aparatu państwowego. Można zmieniać rzeczywisto¶ć obok siebie albo tworz±c dobre prawo i być w strukturach je tworz±cych. Takie mówienie dla mówienia to trochę w stylu fryzjera damskiego :-)

Dobrze prawisz. Bo jak na PZW zaczyna kto¶ pisać Ľle, że s± tacy, owacy i w ogóle to zaraz odzywaj± się głosy, że postaraj się sam co¶ zmienić, albo czy robisz co¶ w tym kierunku by było inaczej? usmiech
Piłeczke można teraz odbić wink:
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był zamach czy nie było co za różnica? Efekt końcowy tego zdarzenie! Nasz Napoleon chciał wyj¶ć na bohatera, a wyszedł jak zwykle na trefnisia, ot zabawa i zażenowanie dla całego ¶wiata.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Lineczek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 246

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
a czy historyk jest od zmieniania lub kształtowania historii?
Tylko mi nie piszcie, że tak bo tracę wiarę w ludzi :evil:


Dal mnie osobi¶cie historyk jest poszukiwaczem PRAWDY. I głoszeniem jej nawet jak jest niewygodna politycznie. Za moich czasów Katyń to był temat zakazany. Następnie zrobiła się z tego zbrodnia niemiecka. Teraz mówi± że to sowiecka. Historycy maj± też w tym swój udział ( fałszowanie PRAWDY ).

Historia to Pan Samochodzik, Wołoszański i bezimienni badacze.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stegie napisał:
Lineczek napisał:

Jak kto¶ lubi sobie pogadać to Ok. Jak lubi co¶ robić to niestety ale powinien zostać aktywnym politykiem nawet lokalnym. Można startować na radnego albo urzędnika aparatu państwowego. Można zmieniać rzeczywisto¶ć obok siebie albo tworz±c dobre prawo i być w strukturach je tworz±cych. Takie mówienie dla mówienia to trochę w stylu fryzjera damskiego :-)


Piłeczke można teraz odbić wink:

Widzę, Kolega tenisista lol Stołowy, czy ziemny?
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Panowie a co takie celowe partactwo dałoby rosjanom? Wszyscy analitycy twierdz±, że taka sytuacja byłaby na korzy¶ć Prezydenta Gruzji i jego sytuacji politycznej. Naszego to ani ziębi ani grzeje, bo to nic mu nie zmienia.

Gdyby Rosjanie chcieli "skasować", wiadomo kogo, to uważacie, ze nie ma u nich już speców od takiej roboty, którzy nawet celowo przebraliby się nawet za eskimosów?

Moim zdaniem je¶li kto¶ spartolił robotę, to jedynie ci co to zaplanowali. Bior±c pod uwagę wielk± miło¶ć naszego miło¶ciwie panuj±cego do byłych przyjaciół nie było to chyba zbyt trudne. ¦wiadczyć może jedynie o tym, że można nim manipulować o ile cel i metody znajd± się w jego prymitywnym pojmowaniu rzeczywisto¶ci opartym na odwecie.


Dokładnie tak. Zakompleksione małe dziecko w piaskownicy które beczy gdy kto¶ zabierze mu łopatkę i potakuje temu kto łopatkę odda. Z mojej strony to największ± przysługę jak± mogliby oddać czy to Rosjanie czy to Osetyńczycy, i Polsce i Gruzji to wtedy kiedy by odstrzelili jednego patałacha i drugiego naiwniaka. Oczywi¶cie tym oddali by sobie tzw NiedĽwiedzi± Przysługę. Dlatego uważam że to najprawdopodobniej była prowokacja i to grubymi nićmi szyta w któr± Kaczor dał się wrobić jak ¶lepa kaczka. Gruzini to może jeszcze na tym wygraj±, ale Kaczor zaszkodzi Polsce jak nikt przed nim. W Rosji prasa się z tego ¶mieje, ale należy pamiętać że Kreml o tym nigdy nie zapomni i w swoim czasie wypomni i wykorzysta aby nam jako Polsce dołożyć.


tak dla rozluĽnienia. Jak offtop off
Czy jeste¶ półgłówkiem
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
stegie napisał:
Lineczek napisał:

Jak kto¶ lubi sobie pogadać to Ok. Jak lubi co¶ robić to niestety ale powinien zostać aktywnym politykiem nawet lokalnym. Można startować na radnego albo urzędnika aparatu państwowego. Można zmieniać rzeczywisto¶ć obok siebie albo tworz±c dobre prawo i być w strukturach je tworz±cych. Takie mówienie dla mówienia to trochę w stylu fryzjera damskiego :-)


Piłeczke można teraz odbić wink:

Widzę, Kolega tenisista lol Stołowy, czy ziemny?

W ziemnego kiedy¶ lubiłem pograć, ale na pierwszym miejscu był stołowy. Przynależało się do miejskiego klubu, nawet odnosiłem malutkie sukcesy jako młodziutki chłopaczek usmiech wróżono mi nawet przyszło¶ć z tym sportem zwi±zan± usmiech Ale cóż, jako¶ tak się złożyło, że póĽniej wolałem z bambuskiem nad rzeczkę chodzić niż na treningi wink:
Przez te ryby (a raczej ich brak na moim koncie wink: ) został zmarnowany talent, być może formatu Andrzeja Grubby wink: lol
Lineczek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 246

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znudził mnie ten temat. Cze¶ć.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stegie napisał:
W ziemnego kiedy¶ lubiłem pograć, ale na pierwszym miejscu był stołowy. Przynależało się do miejskiego klubu, nawet odnosiłem malutkie sukcesy jako młodziutki chłopaczek usmiech wróżono mi nawet przyszło¶ć z tym sportem zwi±zan± usmiech Ale cóż, jako¶ tak się złożyło, że póĽniej wolałem z bambuskiem nad rzeczkę chodzić niż na treningi wink:
Przez te ryby (a raczej ich brak na moim koncie wink: ) został zmarnowany talent, być może formatu Andrzeja Grubby wink: lol

Ja z kolei i ziemny i stołowy. Stołowego uczę dzieciaki. Preferowałem ziemny, ale mi się łokieć popsuł szpetnie i jak ciut za ciężk± wędkę dzierżę, to mi póĽniej doskwiera przez dwa, trzy dni.
Nie zmienia to faktu, że w większosci wypadków, gdy odbijesz piłkę, ona do Ciebie wróci wink:
A tak na dobr± sprawę, dysputa zaczyna przypominać mi dadaistyczne obrazy lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 167