Czy wiesz, że...
TROĆ WĘDROWNA:
- Rekord Polski - 14,70 kg
- Złoty medal - od 8,00 kg
- Srebrny medal - od 6,00 kg
- Br±zowy medal - od 5,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 273
 Zalogowani 0
 Wszyscy 273

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(136103) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(136103) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(136103) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(136103) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(136103) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(136103) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(136103) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(136103) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721852) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721852) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2302
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2081
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2194
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2162
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2130
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2534
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2357
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Moderator ROBERT..
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Moderator ROBERT..
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:24 am    Temat postu: Moderator ROBERT.. Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wpisanie poniższego do mojego tematu:
Do "Pepe z tysi±cem i jemu podobnym !"
Nie wiem, jakiej kolejnej perwersji trzeba by¶cie mocniej zaistnieli na portalu, nie wiem czy kolejnymi rewelacjami w tym stylu sprawicie sobie jeszcze większ± przyjemno¶ć .
W każdym razie w brew wszystkim! Zamykam temat, jako "nie zaistniały".
Wieszajcie mnie zgodnie z prawem PW .


Wypowiadasz się w imieniu wszystkich? jakim prawem?
Czy uważasza, że wrzucenie zdjęcia z dnia codziennego to odpowiedĽ na potrzebę mocniejszego zaistnienia?
Ponadto ton jakim zapisujesz te słowa jest co najmniej bezczelny, co mnie naprawdę zdziwiło.

MAsz pretensje bez pokrycia, off topic to sito z informacjami w stylu "co powiedział prezydent?" itp?? k.mać co to jest?? :evil: :evil:
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
...Wieszajcie mnie zgodnie z prawem PW .


Jadę do sklepu po plecionkę lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:
Robert napisał:
...Wieszajcie mnie zgodnie z prawem PW .


Jadę do sklepu po plecionkę lol

EEEEEE tam plecionkę , kup linkę do kotwicy lol nasmarujemy mydłem ,co by się nie zacinała przy zaciskaniu :P
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowość: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:55 am    Temat postu: Re: Moderator ROBERT.. Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:

Wypowiadasz się w imieniu wszystkich? jakim prawem?
Czy uważasza, że wrzucenie zdjęcia z dnia codziennego to odpowiedĽ na potrzebę mocniejszego zaistnienia?
Ponadto ton jakim zapisujesz te słowa jest co najmniej bezczelny, co mnie naprawdę zdziwiło.

MAsz pretensje bez pokrycia, off topic to sito z informacjami w stylu "co powiedział prezydent?" itp?? k.mać co to jest?? :evil: :evil:


...a ty w czyim imieniu się wypowiadasz? bo nie w moim i przypuszczam, że nie w większo¶ci... już Piwoniusz dał ci wyraĽnie do zrozumienia, że "nie ten czas i nie to miejsce"... a przede wszystkim "nie ten odbiorca"... nie sprowadzaj "nas użytkowników portalu" do swojego - delikatnie mówi±c - emocjonalnie niedojrzałego poziomu, grzecznie proszę... a je¶li już nie potrafisz kontrolować własnych zachowań, pozwól to zrobić innym (w tym miejscu chciałbym podziękować Robertowi za decyzję, troszkę spóĽnion±, ale skuteczn±).

p/s... zanim kogo¶ nazwiesz menelem, odpowiedz sobie na pytanie "kim ty wła¶ciwie jeste¶"... bo mi nasuwa się jedna odpowiedĽ...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Pepe, wypowiadam się wył±cznie w Twoim imieniu i wył±cznie na podstawie tego, o co prosiłe¶ we wcze¶niejszym komentarzu, być może przeoczyłe¶ ten fakt wink: .
Wypowiadam się również w kwestii wieszania linkowania zdjęć z dobrym smakiem.
Uważasz że off-topic to ¶mietnik, do którego można wszystkie brudy wrzucać, Twoja sprawa, ale było by lepiej gdyby¶ założył własny taki ¶mietnik i gor±co zachęcał do ogl±dania jak twierdzisz "codziennego życia". Zastanawiam się w tym momencie, co wspólnego maj± takie "obsceny" z Twoim życiem. Krzychu (Piwoniusz) również ma w tym udział i też dziwię się (może jednak nie powinienem), jaki cel ma pokazywanie ludzkich tragedii i natrz±sanie się z nich. Chociaż komentarze i Adka i Krzycha i Rysia i inne jednoznacznie ¶wiadcz± o niechęci odo tego typu scen. Zatem znowu czego¶ nie rozumiem 8O .
Uważasz, że mój ton jest bezczelny, dorzuciłbym jeszcze ironiczny i cyniczny wink: . Ale to ze względu na podkre¶lenie ile w moich oczach warte s± takie informacje, nie wspominaj±c autorów i publikatorów takich zdjęć.
Wreszcie, moje w±tpliwo¶ci :oops: . Nie twierdziłem i nie twierdzę, że sprawdzam się w roli moderatora. Funkcje przyj±łem, (czego ukryć nie potrafię) również z płytkich pobudek.
Też chciałem, zaistniec wink: . I jako ostatni Mohikanin lol (nie wiem czy zauważyli¶cie) tkwił będę na tym posterunku do czasu, kiedy redakcja, b±dĽ grono pogawędkowe nie zdecyduje inaczej.
I st±d w ostatnim zdaniu zamkniętego tematu wisielcze zapędy wink: .
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 12:23 pm    Temat postu: Re: Moderator ROBERT.. Odpowiedz z cytatem

maxtip napisał:
ppp1000 napisał:

Wypowiadasz się w imieniu wszystkich? jakim prawem?
Czy uważasza, że wrzucenie zdjęcia z dnia codziennego to odpowiedĽ na potrzebę mocniejszego zaistnienia?
Ponadto ton jakim zapisujesz te słowa jest co najmniej bezczelny, co mnie naprawdę zdziwiło.

MAsz pretensje bez pokrycia, off topic to sito z informacjami w stylu "co powiedział prezydent?" itp?? k.mać co to jest?? :evil: :evil:


...a ty w czyim imieniu się wypowiadasz? bo nie w moim i przypuszczam, że nie w większo¶ci... już Piwoniusz dał ci wyraĽnie do zrozumienia, że "nie ten czas i nie to miejsce"... a przede wszystkim "nie ten odbiorca"... nie sprowadzaj "nas użytkowników portalu" do swojego - delikatnie mówi±c - emocjonalnie niedojrzałego poziomu, grzecznie proszę... a je¶li już nie potrafisz kontrolować własnych zachowań, pozwól to zrobić innym (w tym miejscu chciałbym podziękować Robertowi za decyzję, troszkę spóĽnion±, ale skuteczn±).

p/s... zanim kogo¶ nazwiesz menelem, odpowiedz sobie na pytanie "kim ty wła¶ciwie jeste¶"... bo mi nasuwa się jedna odpowiedĽ...


1. nie padło nic co miałoby ¶wiadczyć, że wypowiadam się w nieswoim imieniu.
2. emocjonalnie niedojrzały.. żenuj±ce okre¶lenie. nie znasz mnie nawet.
3. kim ja jestem? - normalnym, zdrowym facetem.
jak ci jaj nie brakuje to wpadnij do miasta.
ps a menel to menel, jakkolwiek się okre¶la człowieka z usunięt± sfer± moraln±, etyczn±, kulturaln±.. w biednym olsztynie dużo tego chodzi - nie widziałe¶? a spławik to widzisz?
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Nie Pepe, wypowiadam się wył±cznie w Twoim imieniu i wył±cznie na podstawie tego, o co prosiłe¶ we wcze¶niejszym komentarzu, być może przeoczyłe¶ ten fakt wink: .
Wypowiadam się również w kwestii wieszania linkowania zdjęć z dobrym smakiem.
Uważasz że off-topic to ¶mietnik, do którego można wszystkie brudy wrzucać, Twoja sprawa, ale było by lepiej gdyby¶ założył własny taki ¶mietnik i gor±co zachęcał do ogl±dania jak twierdzisz "codziennego życia". Zastanawiam się w tym momencie, co wspólnego maj± takie "obsceny" z Twoim życiem. Krzychu (Piwoniusz) również ma w tym udział i też dziwię się (może jednak nie powinienem), jaki cel ma pokazywanie ludzkich tragedii i natrz±sanie się z nich. Chociaż komentarze i Adka i Krzycha i Rysia i inne jednoznacznie ¶wiadcz± o niechęci odo tego typu scen. Zatem znowu czego¶ nie rozumiem 8O .
Uważasz, że mój ton jest bezczelny, dorzuciłbym jeszcze ironiczny i cyniczny wink: . Ale to ze względu na podkre¶lenie ile w moich oczach warte s± takie informacje, nie wspominaj±c autorów i publikatorów takich zdjęć.
Wreszcie, moje w±tpliwo¶ci :oops: . Nie twierdziłem i nie twierdzę, że sprawdzam się w roli moderatora. Funkcje przyj±łem, (czego ukryć nie potrafię) również z płytkich pobudek.
Też chciałem, zaistniec wink: . I jako ostatni Mohikanin lol (nie wiem czy zauważyli¶cie) tkwił będę na tym posterunku do czasu, kiedy redakcja, b±dĽ grono pogawędkowe nie zdecyduje inaczej.
I st±d w ostatnim zdaniu zamkniętego tematu wisielcze zapędy wink: .


stan±łe¶ w obronie pobitych, pijanych i tym podobnych.. rozumiem. człowiek ma serce. ale pozostałe wywody były zbędne. Ľle oceniasz.
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lę Pepe że w dalszym ci±gu nie rozumiesz. "Pobici, pijani i tym podobni" to tylko ludzkie tragedie i nieszczę¶cia. Zwróć uwagę na to jak bezbronni s± w sytuacjach, kiedy bez ich wiedzy i przyzwolenia kto¶ bezlito¶nie obnaża ich z człowieczeństwa. Jakim prawem? Ano prawem dostępno¶ci telefonu komórkowego z wbudowanym aparatem do miernej, jako¶ci parszywych zdjęć. Tak Pepe parszywych. Bo robionych ukradkiem dla potrzeb podgl±daczy.
To jest perwersja zly: . W polskim języku nie znalazłem odpowiednika słowa "voyorisme". Tu okre¶la się tym mianem ludzi, którzy czerpi± satysfakcje (często seksualn±) z podgl±dania.
I takie parszywe foty nie maj± nic wspólnego z potrzeb± oceny jakichkolwiek postaw społecznych. Czy stawanie w obronie "pobitych, pijanych i tym podobnych" uważasz w tym kontek¶cie za jak±¶ niepoprawno¶ć? wink: Podgl±danie ¶mierci też uważam za takie samo skrzywienie. Szukanie taniej sensacji jest wszechobecne i modne niestety, ale w warstwach, o których pisał już Maxtip. I nie ma w tym cienia w±tpliwo¶ci przynajmniej dla mnie.
W pewnej chwili czytaj±c poprzedni temat odniosłem wrażenie, że Twoja pro¶ba o zamkniecie tematu powodowana była wła¶nie takimi wnioskami a teraz nie wiem, co o tym my¶leć.
Możesz jednak zawsze wyprowadzić mnie z błędu wink: .
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
My¶lę Pepe że w dalszym ci±gu nie rozumiesz. "Pobici, pijani i tym podobni" to tylko ludzkie tragedie i nieszczę¶cia. Zwróć uwagę na to jak bezbronni s± w sytuacjach, kiedy bez ich wiedzy i przyzwolenia kto¶ bezlito¶nie obnaża ich z człowieczeństwa. Jakim prawem? Ano prawem dostępno¶ci telefonu komórkowego z wbudowanym aparatem do miernej, jako¶ci parszywych zdjęć. Tak Pepe parszywych. Bo robionych ukradkiem dla potrzeb podgl±daczy.
To jest perwersja zly: . W polskim języku nie znalazłem odpowiednika słowa "voyorisme". Tu okre¶la się tym mianem ludzi, którzy czerpi± satysfakcje (często seksualn±) z podgl±dania.
I takie parszywe foty nie maj± nic wspólnego z potrzeb± oceny jakichkolwiek postaw społecznych. Czy stawanie w obronie "pobitych, pijanych i tym podobnych" uważasz w tym kontek¶cie za jak±¶ niepoprawno¶ć? wink: Podgl±danie ¶mierci też uważam za takie samo skrzywienie. Szukanie taniej sensacji jest wszechobecne i modne niestety, ale w warstwach, o których pisał już Maxtip. I nie ma w tym cienia w±tpliwo¶ci przynajmniej dla mnie.
W pewnej chwili czytaj±c poprzedni temat odniosłem wrażenie, że Twoja pro¶ba o zamkniecie tematu powodowana była wła¶nie takimi wnioskami a teraz nie wiem, co o tym my¶leć.
Możesz jednak zawsze wyprowadzić mnie z błędu wink: .


niestety. co kilka słów mnie obrażasz. nie zejdę do tak niskiego powodu aby stale odpisywać.
mam wrażenie, że rola moderatora przerosła twoje możliwo¶ci. po prostu zrezygnuj, nie pisz bzdurnych tez.

jeżeli mogę prosić to niech PORZˇDNY moderator wytnie tę cał± paplaninę, bo po prostu wierzyć mi się nie chce, że ktokolwiek może w kilku wypowiedziach tak oceniać i wydawać opinie. funkcja zobowi±zuje, ale chyba nie w tym kierunku.
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykre to, ale dyskusję z Tob± również uważam za zamknięt±. Zwłaszcza, że odbierasz proste sformułowania za obrazę wink: . Nie wiem, w którym momencie naraziłem Twoje ego na szwank.
Póki, co "porz±dnych" lol moderatorów brak na PW zostałem sam (już o tym wspominałem) usmiech .
Odwołaj się może do redakcji w tej sprawie... W każdym razie życzę udanego weekendu wesoly .
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowość: toronto
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy - weekend jest. Na jakie ryby moze by, albo chociaz do sklepu wedkarskiego, aby kryzysowi powiedziec NIE poprzez jakas transakcje finansowa wesoly , ... a wy tu drzecie koty w sprawie meneli :oops:
Misiek76
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 25, 2006
Posty: 385

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zabrać głos w waszej wymianie zdań.
Uważam iż Robert post±pił słusznie zamykaj±c temat.
Również nie widzę niczego interesuj±cego a już na pewno ¶miesznego, aby potrzeba była eksponowania tego na portalu.
Kwestia może gustu, czy też społecznej wrażliwo¶ci, cokolwiek by to nie było.
Pozostaje tylko pytanie czy umieszczaj±c tak± fotkę w mediach, a takim jest portal internetowy, posiadałe¶ Pepek zgodę osoby uwidocznionej na zdjęciu? Zastanów się gdyż pachnie to naruszeniem dóbr osobistych, nie wspominaj±c o dobrym smaku.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Krzychu (Piwoniusz) również ma w tym udział i też dziwię się (może jednak nie powinienem), jaki cel ma pokazywanie ludzkich tragedii i natrz±sanie się z nich. Chociaż komentarze i Adka i Krzycha i Rysia i inne jednoznacznie ¶wiadcz± o niechęci odo tego typu scen. Zatem znowu czego¶ nie rozumiem 8O .


To proste. Umie¶ciłem linka do jeszcze bardziej drastycznego zdjęcia dla przejaskrawienia sytuacji. Gdyby to było zdjęcie kaleki bez ręki to pewnie wyszukałbym fotkę kadłubka na wózku. W moim komentarzu wyraziłem mój osobisty pogl±d na takie widoki. Nie lubię ogl±dać takich "scen z życia" ale to moja prywatna sprawa. Wy¶miewanie się z cudzego nieszczę¶cia i namawianie do tego innych wykracza jednak poza moje pojęcie prywatno¶ci os±dów - dlatego się wtr±ciłem z własnym komentarzem.

maxtip do ppp1000 napisał:
nie sprowadzaj "nas użytkowników portalu" do swojego - delikatnie mówi±c - emocjonalnie niedojrzałego poziomu, grzecznie proszę...


ppp1000 napisał:
emocjonalnie niedojrzały.. żenuj±ce okre¶lenie. nie znasz mnie nawet.


Pepek, niepotrzebnie się oburzasz. Maxtip był delikatny w wyrażeniu swojego zdania do którego dałe¶ podstawy pisz±c na rozpoczęcie tematu:

ppp1000 napisał:
Masakra. choć ja się solidnie u¶miałem 8O lol


Jak zauważyłe¶ w swoim konkursie, kilka osób też uważa, że facet z rozwalonym i krwawi±cym łbem wygl±da ¶miesznie. I fajnie. Nie jeste¶ sam. Ale, na lito¶ć, s± też tacy którzy uważaj± wręcz przeciwnie i nie możesz im tego brać za złe. To, że Robert zamkn±ł temat uważam za niewła¶ciwe - ja bym go wysłał w kosmos.

Fotka sama w sobie jest zwykłym obrazkiem z otaczaj±cego nas ¶wiata. My wiemy jak on wygl±da. Jednak pomysł na konkurs z "naj¶mieszniejszym podpisem" jest już perwersj±, jak wyraził się Robert (a ja się zgadzam). Wszystkie komentarze Roberta prowadziły do tego żeby następny konkurs był w lepszym smaku a nie np. na podpis do zdjęcia kaleki co wypadł z wózka w błoto.

ppp1000 do Roberta napisał:
Ponadto ton jakim zapisujesz te słowa jest co najmniej bezczelny


Za czasów Dynastii Monk wisiałby¶ już za założenie tematu "Moderator Robert". wink: lol ... sie porobiło ...

Powtórzę innymi słowami jeszcze raz: Ppp1000, jeste¶ na pewno wspaniałym, zdrowym facetem i nikt z tym nie polemizuje. Niektórzy tylko uważaj±, że fotka nieszczęsnego alkoholika jest żałosna. Je¶li uważasz inaczej, udowodnij, że jest ¶mieszna a nie wieszaj oponentów.
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowość: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:35 pm    Temat postu: Re: Moderator ROBERT.. Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:

1. nie padło nic co miałoby ¶wiadczyć, że wypowiadam się w nieswoim imieniu.
2. emocjonalnie niedojrzały.. żenuj±ce okre¶lenie. nie znasz mnie nawet.
3. kim ja jestem? - normalnym, zdrowym facetem.
jak ci jaj nie brakuje to wpadnij do miasta.
ps a menel to menel, jakkolwiek się okre¶la człowieka z usunięt± sfer± moraln±, etyczn±, kulturaln±.. w biednym olsztynie dużo tego chodzi - nie widziałe¶? a spławik to widzisz?


...dziękuję pepek za odpowiedĽ – wła¶nie zaczynam cię poznawać... zreszt± pewnie nie tylko ja... trochę szkoda mi czasu na personalne wojenki... nawi±zuj±c więc do „normalno¶ci” zapytam wprost: co jest zabawnego w go¶ciu z rozbit± głow±? może faktycznie z moim wzrokiem co¶ nie tak... co do definicji „menela” zwracam honor – kole¶, l±duj±c na twarz, faktycznie wykazał skrajny brak kultury... pozostał± czę¶ć twojej wypowiedzi potraktuję jak swoistego rodzaju żart... miłego dnia...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzychu napisał
Cytat:
To proste. Umie¶ciłem linka do jeszcze bardziej drastycznego zdjęcia dla przejaskrawienia sytuacji. Gdyby to było zdjęcie kaleki bez ręki to pewnie wyszukałbym fotkę kadłubka na wózku. W moim komentarzu wyraziłem mój osobisty pogl±d na takie widoki. Nie lubię ogl±dać takich "scen z życia" ale to moja prywatna sprawa. Wy¶miewanie się z cudzego nieszczę¶cia i namawianie do tego innych wykracza jednak poza moje pojęcie prywatno¶ci os±dów - dlatego się wtr±ciłem z własnym komentarzem.


Tak wła¶nie odebrałem, dlatego miecz w pochwie pozostał lol .
Dzięki "Mi¶ki" za otuchę lol .
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wła¶ciwie nie chciałem brać udziału w tej dyskusji. Uważałem, że nie mam nic do powiedzenie na temat który stał się przyczyn± nieporozumienia dla kilku osób.
Wydaje mi się jednak, że znalazłem co¶ co mogłoby być czym¶ ważnym dla tej rozmowy . Na zdjęciu Piwinusza widoczne s± zwłoki kobiety. Jest do połowy obnażona, widoczne s± jej piersi, ale numer samochodu został wysłonięty. Jest w tym co¶ więcej, niż jedynie brak szacunku dla ¶mierci tej osoby. To jakie¶ uprzedmiotowienie tej kobiety i jej ¶mierci. Jej konanie można pokazywać bez obawy o konsekwencje, ale numer tego samochodu nie. On jest bardziej intymny niż umieranie.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo prawdy w tym spostrzeżeniu Samara. My¶lę, że, jeżeli zdjęcie pochodzi z USA to pewnie ze stanu, miasta i dzielnicy…No chyba nie zdarzyło się to w"Bewerly hills" wink: , co nie znaczy że nie może wink: . Jednak mimowolnie zahaczamy o rasizm, nie koniecznie dotycz±cy rasy.
Tak Samara, jest powszedni. A traktowanie z szacunkiem kobiet istnieje jeszcze tylko w Polsce (mam nadzieje, że się nie mylę). Nie wiele ta informacja dotyczy obrazu, ale nie bardzo chce mi się wnikać w płeć ofiary. Jako¶ te szczegóły nie bardzo licuj± z moim… weekendowym nastrojem wink: .
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
Na zdjęciu Piwinusza widoczne s± zwłoki kobiety.


To moja te¶ciowa.
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Krzychu rozwikłałe¶ kwestię płci lol .
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowość: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...bior±c pod uwagę młody wiek czę¶ci z odwiedzaj±cych forum użytkowników, proponuję kontrowersyjne linki usun±ć... a tematu w obecnej formie nie kontynuować...

dziękuję...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę usun±ć to, co jest własno¶ci± PW, Maxtipie, jeżeli redakcja zgodę wyrazi usmiech . Linki s± własno¶ci± …wła¶nie, kogo? 8O
O nasz± młodzież nie obawiam się aż tak wesoly s± m±drzejsi o nasze dyskusje wesoly .
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
I jako ostatni Mohikanin lol (nie wiem czy zauważyli¶cie) ...


Szczerze przyznaję, że nie zauważyłem :oops:, choć zapewne nie ja jedyny.
Dzięki wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdjecie, ktorym Piwoniusz chcial „przejaskrawic sytuacje” wlasciwie troche tlumaczy zachowanie Pepe i reakcje Roberta. Czujemy się to na forum troche anonimowi, wiec wydaje sie nam ze wiecej mozemy. Swoim dzieciom Pepe by czegos takiego nie pokazal i dlatego Robert przypomina Nam, ze jestesmy ludzmi przyzwoitymi nawet na forum wędkarskim.


Co jest chyba dziwne, żeby na forum wędkarskim trzeba było zachowywac sie przyzwoicie!?!?!?! Pierwsze slysze!
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
To zdjecie, ktorym Piwoniusz chcial „przejaskrawic sytuacje” wlasciwie troche tlumaczy zachowanie Pepe


8O 8O 8O

Poruszymy tę sprawę na najbliższym zebraniu Klubu Syzyfa.
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowość: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Mogę usun±ć to, co jest własno¶ci± PW, Maxtipie, jeżeli redakcja zgodę wyrazi usmiech

... no, wła¶nie o tych linkach/odno¶nikach z PW piszę... licz±c na wyczucie i zrozumienie... daleki jestem od "sztywnej" cenzury i jakich¶ tam sztucznych ograniczeń, niemniej jednak rzeczona fota od standardów PW delikatnie odstaje... chyba, że jestem przewrażliwiony - niech "rada mędrców" wink: zadecyduje... pozdrawiam...
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petrusowsczyzna... :evil:
_________________
stefan
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Piwoniusz robi na komputerze?!!?? Na ryby nie idzie? U nas juz noc, ale u Was chyba popoludnie, mozna lowic, a nie umawiac sie z Klubem Syzyfa, czyli rad± medrcow.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrażliwo¶ci Maxtipe nigdy za wiele, też cierpię na nadwrażliwo¶ć, ale musze z tym żyć wink: .
Uchronić możemy się jedynie sami, jeżeli na jednej fali nadawać będziemy…
Ziomku smutno mi samemu :placz wesoly .
Krzychu, Gosia podpowiada mi, że "Organizacja Podziemnych Rosówek na Okonie" w skrócie „OPRO” powinna strzec się obecnie bocianów, wiosna idzie lol .
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zamiast usuwać czy nie usuwać, lepiej zakończyć bo ci±gnie się jak flaki w oleju , a za chwilę będ± to przeterminowane flaki usmiech.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yess!! wesoly
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryzys dopadł i PW. Bardzo Towarzystwo rozdrażnione a przecież giełda tak ładnie idzie w górę, łubu dubu, łubu dubu wesoly
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma powodu żeby zamykać takie dyskusje, młodzież lepiej niech widzi i czyta co my¶licie o takich sprawach, gdy się mówi - nie rób tak i siak to nie zawsze ma efekt.

Z naszej parafii, powiedz komu¶ że ma nie brać wszystkiego co złowi do gara to się oburzy i zacznie polemizować, ale wystarczy opowiadać tym do jakiego elitarnego klubu nokilowców należymy i ilu fajnych ludzi w tym klubie jest, a zaraz znajdzie sie następny szanujacy rybki kolega.

Nie mówmy więc nikomu co ma mu się podobać, ale pokazujmy co jest lepsze i co podoba się nam.
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
samara napisał:
To zdjecie, ktorym Piwoniusz chcial „przejaskrawic sytuacje” wlasciwie troche tlumaczy zachowanie Pepe


8O 8O 8O

Poruszymy tę sprawę na najbliższym zebraniu Klubu Syzyfa.

Jako, że jestem gospodarzem KS, a co za tym idzie osob± odpowiedzialn± za to, by piwa na obradach nie zabrakło (tak± rolę przewidział dla mnie Jarek lol ) biegnę do sklepu po "krate" wink:
grubyzwierz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 23, 2007
Posty: 694

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra/Pszczew
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, chyba zawi±zało się tu jakie¶ Kółko Wzajemnej Adoracji... Zamknijcie ten temat bo niektóre wypowiedzi s± ŻAŁOSNE.
_________________
http://www.grubyzwierz.pl
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grubyzwierz napisał:
Kółko Wzajemnej Adoracji...

Orgazmy personalne s± tak przyjemne, miłe, fascynuj±ce,radosne, itp. itd. że drgawki będ± przedłużać się w nieskończono¶ć.
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co niektórzy jak widać, bardzo by chcieli w jaki¶ sposób obronić "kumpli z kwadratu" tylko cosik im nie wychodzi. Bo i jak.. lol lol
S± też tacy, których "mdli"-proponuję pawika na lepsze samopoczucie wink:
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba ja zakończę agonię.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 128