Czy wiesz, że...
Prawie 90% występujących współcześnie ryb ma swe początki nie, jak się sądzi, w morzu, lecz w wodach słodkich.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 279
 Zalogowani 0
 Wszyscy 279

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w piątek prosto z ...(136107) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(136107) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(136107) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(136107) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(136107) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(136107) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też są. ...(136107) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już są :hihi ...(136107) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(721865) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(721865) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2302
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2081
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2194
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2162
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2534
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2358
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Woodstock 2009
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Woodstock 2009
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Piš Lip 31, 2009 2:57 pm    Temat postu: Woodstock 2009 Odpowiedz z cytatem

Miałem TAM być, ale siła wyższa nie pozwoliła.... :placz
Najlepsza impreza pod słońcem.
W sobotę jadę na ryby może zapomnę choć na chwile co mnie omija...
Ktoś z PW jeszcze bywa/bywał?
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowoœć: okolice Starachowic
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie bywałem, ale bardzo lubię ten rodzaj muzyki, który prezentowany jest na Woodstocku. Może i w głębi siebie miałem ochotę pojechać, ale jakoś nigdy nie wyszło. wink: Ale za to wielu moich znajomych jeździło bądź jeździ na Przystanek Woodstock i to dość regularnie.
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Nowa Dęba
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałem zamiaru i nie pojadę z czystej przyczyny- kreci mnie inna muza. Za to na ,,przystanku" bawi się moja siostra, dokładnie od czwartku. Coby nie było za wesoło to już po pierwszej nocy jej koleżanki i koledzy zostały bez biletów, telefonów, pieniędzy... niczego. Uroki Woodstok 2009 po pijaku. Jako, że nie przepadam za alkoholem powiem przekornie albo rybki albo akwarium. Pozdro.
_________________
Bieroo Paniee???
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan, jak widać niektórzy pojechali tam do "pracy" a nie dla dobrej zabawy.
Nie byłem ale widziałem - któregoś roku byłem w pobliżu. Trochę mnie to przeraziło wink: ale zdecydowanie popieram takie inicjatywy.

Hehe jeszcze nie wiem jak zareaguje gdy moja córa mi zakomunikuje, że chce jechać na Woodstock lol
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższą ostrożność - zwłaszcza gdy się jest rybą.
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem pare razy i o ile będę miał możliwości ( w tym roku nie wyszło),
będę jeździł do póki czuję się młody usmiech
Odnośnie kradzieży-jest to raj dla złodziejaszków-kradną głównie miejscowe dzieciaki.
Chodzą np. z wielkimi czarnymi workami zbierając puszki po piwie, no i od czasu do czasu "niechcący" wrzucą tam czyjś plecak, kosmetyczke, aparat-cokolwiek się nawinie.
Mnie na szczęście do tej pory tego typu atrakcje omijały, ale mój brat stracił w ten sposób starą Practikę i kosmetyczkę... :roll:
Morał z tego jeden jak już się wybierasz-bierz namiot, śpiwór i plecak których nie żal Ci będzie stracić- a cenne przedmioty mieć zawsze przy sobie usmiech
A jedzie się tam głównie dla atmosfery i muzyki, choć ostatnimi czasy mocno rozbudowuje się część kulturalna pod nazwą ASP ( Akademia Sztuk Przepieknych).
W tym roku np. było spotkanie z Lechem Wałęsą, Tadeuszem Mazowieckim, czy Stanisławem Tymem.
Są warsztaty muzyczne, rzeźbiarskie, malarskie, aktorskie...
Nie można się nudzić, tylko czasami człowiek chciałby być w kilku miejscach na raz wink:
A TUTAJ próbka atmosfery ze spotkania ze Stasiem wink:
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Synowie mojej siostry właśnie wrócili.
Fatalne podstawiane pociągi - okna zepsute, nie dające się otworzyć. Mało wagonów - jechali jak śledzie w beczce. Nic dziwnego, że ktoś musiał wybić szybę, aby do wagonu dostało się trochę powietrza. Służba kolejowa olewa wszystko. Nawet porządki na stacjach kolejowych - nie ma komu posprzątać i opróżnić kubłów na śmieci. Młodzież już coraz fajniejsza, nie wywali za okno w las a w reklamówkach trzymają śmieci. Niestety PKP ( kto to wie jak teraz się zwie? ) ma to wszystko w glębokim poważaniu. Byle szmal za bilety zgarnąć.
Mieliśmy okazję oglądać na żywo z podanego linka estradę. No to już nie dla mnie :-( Muzyka ciągle ta sama.
Chłopaki mówili też o operetce ''Wesoła wdówka'', która była na estradzie. Niestety, zaczynał się spektakl o 3:00 rano!!! No o tym czasie, wiara już była wyczerpana. Brawa dla organizatora.
Poza tym, chłopaki byli bardzo zadowoleni. Nawet można było kupić specjalistyczne jedzenie dla alergików czy chorych na różne powikłania żołądkowe. Przeżyli okropną ulewę, oczywiście namiot nie wytrzymał - ale to są też uroki tego wypadu.
Jak tak sluchałem co mówili, to zaczynam wierzyć, że chuligaństwo zaczyna powoli zanikać. Co nijak ma się do kibiców piłki nożnej ( jechali jeden odcinek z taką chołotą ) o których nawet pisać nie warto.
Przyjechali zadowoleni, z chrypą oczywiście :-)
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrypka powoodstockowa -normalna rzecz-ten kurz jest wszędzie!
Pamiętam jak jechałem na swój pierwszy woodstock z Wrocławia do Żar-podstawiony pociąg specjalny był o tyle specjalny, że dwupiętrowy i miał profilaktycznie pościągane korbki do otwierania okien....A było wtedy coś koło 30 stopni w cieniu...Chyba nie muszę kończyć że do Żar nie ostała się żadna szyba :roll:
Wybór był, albo wybić szyby, albo ulec udarowi cieplnemu.
A później PKP pomstowało jak to woodstockowicze dewastują pociągi....
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Nowa Dęba
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kefaspirit napisał:

A jedzie się tam głównie dla atmosfery i muzyki, choć ostatnimi czasy mocno rozbudowuje się część kulturalna pod nazwą ASP ( Akademia Sztuk Przepieknych).
W tym roku np. było spotkanie z Lechem Wałęsą, Tadeuszem Mazowieckim, czy Stanisławem Tymem.
Są warsztaty muzyczne, rzeźbiarskie, malarskie, aktorskie...
Nie można się nudzić, tylko czasami człowiek chciałby być w kilku miejscach na raz wink:
A TUTAJ próbka atmosfery ze spotkania ze Stasiem wink:


Oki doki ale czy nie ma tam gdzieś pokazów bikini, miss mokrego podkoszulka, miss woodstok ( oczywiście po przesiewce) czy nawet miss mokrego podkoszulka edycja 2, 3, 4 ... tak, żeby co 2 godziny pocieszyć oko??? zly: zly: zly:

P.S. Oczywiście ja miałbym miejsce pod samiutka scena albo nawet karnet na polewanie dziewcząt sokiem.
_________________
Bieroo Paniee???
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
kefaspirit napisał:

A jedzie się tam głównie dla atmosfery i muzyki, choć ostatnimi czasy mocno rozbudowuje się część kulturalna pod nazwą ASP ( Akademia Sztuk Przepieknych).
W tym roku np. było spotkanie z Lechem Wałęsą, Tadeuszem Mazowieckim, czy Stanisławem Tymem.
Są warsztaty muzyczne, rzeźbiarskie, malarskie, aktorskie...
Nie można się nudzić, tylko czasami człowiek chciałby być w kilku miejscach na raz wink:
A TUTAJ próbka atmosfery ze spotkania ze Stasiem wink:


Oki doki ale czy nie ma tam gdzieś pokazów bikini, miss mokrego podkoszulka, miss woodstok ( oczywiście po przesiewce) czy nawet miss mokrego podkoszulka edycja 2, 3, 4 ... tak, żeby co 2 godziny pocieszyć oko??? zly: zly: zly:

P.S. Oczywiście ja miałbym miejsce pod samiutka scena albo nawet karnet na polewanie dziewcząt sokiem.


Heh! Milan to chyba jednak nie ta impreza wink:
Na woodstocku to raczej miss błotnego podkoszulka.
Zresztą wrzuć na You Tube hasło woodstock, to zobaczysz jakie kreacje są najmodnijsze wśród pań 8)
A odnośnie zawodów to jest tam coś co myślę mogło by Ci przypaść do gustu, mianowicie turniej piłki kopanej pod hasłem "wykopmy rasizm ze stadionów" usmiech
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Nowa Dęba
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy okazji załączonego linku parzyłem trochę na ten woodstock ale nie to nie dla mnie. A co do wykopania rasizmu ze stadionu jestem jak najbardziej za tym pomysłem.
_________________
Bieroo Paniee???
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legnica
PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem trzy razy pod koniec lat 90-tych, jeszcze w Żarach. [ocenzurowano]ście!!!! Może jeszcze pojadę, jak zagra Acid Drinkers i Vader wesoly
wojto-ryba
Zarzucacz kwalifikowany
Zarzucacz kwalifikowany


Dołšczył: Mar 19, 2007
Posty: 169

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bielsko-Biała
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam chyba 6razy, w 98r. pierwszy raz. Kiedyś grały jak dla mnie i wielu moich znajomych lepsze zespoły. Teraz moim zdaniem jest lipa i chyba już więcej tam nie pojadę. Jurek ostatnio zaprosił nawet polityków, tak bardzo lubianych przez ludzi związanych z tym festiwalem;). Ciekawe co jeszcze mądrego kiedyś wymyśli. Ach i byłbym zapomniał, bodajże w zeszłym roku zaprosił Justynę Steczkowską która do tego festiwalu w ogóle nie pasuje. Nie mam do Justyny nic, bo kobieta bardzo ładnie śpiewa ale ona nigdy nie była związana ze sceną nie zależną i w ogóle jej tam nie powinno być. Takie są moje spostrzeżenia na temat tej imprezki:).
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojto-ryba napisał:
Byłem tam chyba 6razy, w 98r. pierwszy raz. Kiedyś grały jak dla mnie i wielu moich znajomych lepsze zespoły. Teraz moim zdaniem jest lipa i chyba już więcej tam nie pojadę. Jurek ostatnio zaprosił nawet polityków, tak bardzo lubianych przez ludzi związanych z tym festiwalem;). Ciekawe co jeszcze mądrego kiedyś wymyśli. Ach i byłbym zapomniał, bodajże w zeszłym roku zaprosił Justynę Steczkowską która do tego festiwalu w ogóle nie pasuje. Nie mam do Justyny nic, bo kobieta bardzo ładnie śpiewa ale ona nigdy nie była związana ze sceną nie zależną i w ogóle jej tam nie powinno być. Takie są moje spostrzeżenia na temat tej imprezki:).

Jeżeli chodzi o ASP a w szczególności gości tam występujących jest to akcja niejako towarzysząca koncertom i w ogóle z nimi nie związana.
Są tam zapraszani różni znani i ciekawi ludzie- artyści, aktorzy, politycy, dziennikarze którzy opowiadają o swoim życiu przemyśleniach i przede wszystkim odpowiadają na pytania zgromadzonych tam ludzi.
Panuje tam bardzo luźna atmosfera, dzięki której można dowiedzieć wielu rzeczy z życia tych ludzi, które nie były nigdy wcześniej powiedziane.
Całe ASP uważam za bardzo dobrą inicjatywę, doskonale uzupełniającą czas przed koncertami na Woodstocku.
Jeżeli chodzi o koncerty to wszystko się zmienia, choć uważam, że dobór jest naprawdę niezły. Każdy znajdzie coś dla siebie- oczywiście w granicach ogólnie pojętego rocka.
Szanse na prezentacje mają też młode nieznane szerszej publiczności zespołu dobierane do występu na zasadach konkursu-w tym roku z powodu wyrównanego poziomu zamiast jednego wystąpiły aż trzy zespoły-min. Infernalia-moi faworyci, czy Chico.
Poza tym na scenie folkowej przekrój przez różnego rodzaju muzykę inspirowaną ludową sztuką z całego świata, często w zaskakującej nowej formie i aranżacji.
Dzięki scenie folkowej zacząłem słuchać Carantouhill, Żywiołaka, kapele Ze Wsi Warszawa, czy znakomitą ukraińską Atmasferę!
Zawsze znajdą się jakieś mankamenty, czy coś co nam osobiście nie pasuje muzycznie, ale to nie jest festiwal ściśle metalowy, czy tylko raegowy to jest przekrój przez prawie wszystkie gatunki rocka- i to jest najpiękniejsze. wink:
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Jak tak sluchałem co mówili, to zaczynam wierzyć, że chuligaństwo zaczyna powoli zanikać. Co nijak ma się do kibiców piłki nożnej ( jechali jeden odcinek z taką chołotą )

Oldi, czemu obrażasz kibiców piłki nożnej w tym mnie :?:. Jak nie masz pojęcia, o czym piszesz to nie pisz... Bo tak mi się wydaje, że ty piszesz bez wcześniejszego pomyślenia. Mieszkasz obok Zabrza i piszesz takie głupoty aż się serce kraja...
A co do imprez a których mowa w temacie jestem zdecydowanie za wykrzyknik
Masz tu linka popatrz a potem piszKlik galeria24tyś kibiców siedzących razem. Mowa o kibicach Górnika i GKS[/url]
_________________
Bercik
Maniek_N
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 04, 2005
Posty: 477

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Rędziny
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w 97 roku, rewelacyjna impreza. Popieram takie inicjatywy jak najbardziej.
_________________
www.wedkarstwo.czest.pl
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:

A co do imprez a których mowa w temacie jestem zdecydowanie za wykrzyknik
Masz tu linka popatrz a potem piszKlik galeria24tyś kibiców siedzących razem. Mowa o kibicach Górnika i GKS[/url]


Bardzo Cię przepraszam, że nie wchodziłem tutaj - napisałem co chłopaki przekazali a tymczasem takie ładne fotki przegapiłem.
W którym miejscu siedziałeś? Tam gdzie te palące ognie, czy tam, gdzie Ci ludzie z zaciśnietymi pięściami w górze?
Tak Ci powiem uczciwie - to jednak taka miła atmosfera z dymem w gardle jakoś nijak nie pasuje do kibicowania. No chyba, że teraz stadiony są włąśnie dla takich ludzi. Nic dziwnego, że bronią tak zaciekle tej wolności wmawiając wszystkim, że to fascynujące i 24 tyś ludzi grzecznie siedzi na arenie. Faktycznie - na tych fotografiach to widać!!!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widząc piękno, nie potrafię siedzieć cicho. Zastanawiam się jednak, patrząc na tych kopaczy /do niedawna nazywałem ich piłkarzami, ale obfitość polskich drużyn w rozgrywkach europejskich zobowiązuje mnie do zmiany określenia, aby nikomu nie ubliżyć/, który z nich sprzedał mecz i zostanie na koszt podatnika zawieziony do prokuratora we Wrocławiu, a tym samym oszukał tych zaaferowanych, pochłoniętych wiarą kibiców. Warto więc być kibicem? Siatkówki na pewno, bo patrząc na publikę nawet ślepy dostrzeże różnice. ;)
Piszę to bez ironii - to takie "nocne rozważania" nad ciekawą książką, z monitorem kompa w tle... Nie pozabijacie się "moje Drogie Hanysy"! lol

A Woodstock? Trochę przeszkadzały mi dochodzące z niego dźwięki, później te burze /byłem kilkanaście km od niego/ i później musiałem nadłożyć trochę drogi, aby ominąć Kostrzyn, jadać nad morze. ;)
Ale wszyscy go sobie chwalą i co ciekawe Rysiu: policja ma tam naprawdę niewiele roboty. idea:
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
zabrze napisał:

A co do imprez a których mowa w temacie jestem zdecydowanie za wykrzyknik
Masz tu linka popatrz a potem piszKlik galeria24tyś kibiców siedzących razem. Mowa o kibicach Górnika i GKS[/url]


Bardzo Cię przepraszam, że nie wchodziłem tutaj - napisałem co chłopaki przekazali a tymczasem takie ładne fotki przegapiłem.
W którym miejscu siedziałeś? Tam gdzie te palące ognie, czy tam, gdzie Ci ludzie z zaciśnietymi pięściami w górze?
Tak Ci powiem uczciwie - to jednak taka miła atmosfera z dymem w gardle jakoś nijak nie pasuje do kibicowania. No chyba, że teraz stadiony są włąśnie dla takich ludzi. Nic dziwnego, że bronią tak zaciekle tej wolności wmawiając wszystkim, że to fascynujące i 24 tyś ludzi grzecznie siedzi na arenie. Faktycznie - na tych fotografiach to widać!!!
To nie są szachy żeby siedzieć cicho. Jak byś czytał działy sportowe w gazetach to byś wiedział że publiczność w zabrzu jest najlepsza w Polsce. Oprawy meczowe są porównywalne do tych w zachodniej Europie. Nawet policja wyraża pozytywne opinie na to co dzieje się teraz na tym stadionie. Oldi jak byś nie wiedział to jest na dzień dzisiejszy stadion gdzie przychodzą całe rodziny. Pokaż mi te zaciśniete pięści :?: Natomiast jak byś założył okulary to byś zobaczył że kibice przeciwnych drużyn siedzą obok się bez żadnej policji. I tak przez 90 min dopingują swoje zespoły. Pokaż mi mecz na zachodzie gdzie kibice siedzą jak w szkolnych ławkach. Niestety w tym temacie nie masz dużej wiedzy. Więc nie pisz już głupot.

Oldi ty jak zwykle będziesz miał swoją racje i nic sobie nie dasz powiedzieć ani wytłumaczyć.
Old_Rysiu napisał:
24 tyś ludzi grzecznie siedzi na arenie. Faktycznie - na tych fotografiach to widać!

Przejrzałem te fotki jeszcze raz i musze powiedzieć że straszne żeczy robili ci ludzie. Po pierwsze Klaskali , machali flagami - szalikami, śpiewali, kibice siedzieli razem.
_________________
Bercik
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowoœć: W-wa
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 czy 3 tygodnie temu wracałem z dorszy w Łebie pociągiem bo koledzy zostali jeszcze na 2 dni. W Tczewie na peronie czekali na pociąg kibice Arki, jakieś śpiewy, okrzyki z kulturą niewiele wspólnego. Przy otwartych drzwiach w przedziale powiedziałem że dobrze że nie ma kiboli Legii :roll:
No i się omskłem bo na korytarzu gość w wieku 20-25 lat rozpiął koszulę i pokazał wydziargany na klacie herb Legii :? I z pyskiem do mnie :roll: widocznie myślał że zgred się przestraszy. No to jak on z pyskiem to ja też w krótkich żołnierskich słowach wyjaśniłem mu że mój dziadek grał w Legii na przełomie lat 20-30 i ja na Legie chodziłem jak jego na świecie nie było ale też nie było takich popaprańców jak teraz.
I nawet się trochę zdziwiłem bo myslałem że w najlepszym wypadku facio będzie pyskował a w najgorszym dojdzie do rękoczynów ale przestał kłapać dziobem zly:
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sacha zgadzam się z tobą że są takie osobniki, niewiem jak ich nazwać ale nie można powidzieć że to kibic. Jeżeli ktoś nie umie odróżnic białego od czarnego to już inny problem. Na mecze chodze już wiele lat i widziałem co się działo w połowie lat dziewiędziesiatych a co jest teraz. Jak spojrzymy na różne grupy ( kibic , wędkarz , myśliwy, słuchacz radia M itp... ) Wszędzie są normlni i jacyś pier... Tylko nie można wszystkich ciepać do jednego wora. A jeżeli oldi twierdzi że ja idać na mecz, machając flagą i dopingując swój zespół ma mnie za jakiś margines społeczny ( huligana ) to niech się zastanowi.
Bercik pojawi się w środe usmiech. Teraz jadę na Wisłok wesoly
_________________
Bercik
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:

A co do imprez a których mowa w temacie jestem zdecydowanie za wykrzyknik
Masz tu linka popatrz a potem pisz Klik galeria 24tyś kibiców siedzących razem. Mowa o kibicach Górnika i GKS[/url]


Chyba Ci się pomyliły galerie :-)

Trzeba było napisać:
Oldi nie wszyscy - 24 tyś kibiców - spłoneli w ogniu i podusili się w dymie :-)))
super_kibice
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowoœć: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
2 czy 3 tygodnie temu wracałem z dorszy w Łebie pociągiem bo koledzy zostali jeszcze na 2 dni. W Tczewie na peronie czekali na pociąg kibice Arki, jakieś śpiewy, okrzyki z kulturą niewiele wspólnego. Przy otwartych drzwiach w przedziale powiedziałem że dobrze że nie ma kiboli Legii :roll:
No i się omskłem bo na korytarzu gość w wieku 20-25 lat rozpiął koszulę i pokazał wydziargany na klacie herb Legii :? I z pyskiem do mnie :roll: widocznie myślał że zgred się przestraszy. No to jak on z pyskiem to ja też w krótkich żołnierskich słowach wyjaśniłem mu że mój dziadek grał w Legii na przełomie lat 20-30 i ja na Legie chodziłem jak jego na świecie nie było ale też nie było takich popaprańców jak teraz.
I nawet się trochę zdziwiłem bo myslałem że w najlepszym wypadku facio będzie pyskował a w najgorszym dojdzie do rękoczynów ale przestał kłapać dziobem zly:

Sacha Ty to potrafisz lol widocznie mowę mu odjęło
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
zabrze napisał:

A co do imprez a których mowa w temacie jestem zdecydowanie za wykrzyknik
Masz tu linka popatrz a potem pisz Klik galeria 24tyś kibiców siedzących razem. Mowa o kibicach Górnika i GKS[/url]


Chyba Ci się pomyliły galerie :-)

Trzeba było napisać:
Oldi nie wszyscy - 24 tyś kibiców - spłoneli w ogniu i podusili się w dymie :-)))
super_kibice

Ty niestety widzisz to co ci pasuje... Niestety ten typ tak ma wykrzyknik. Skoro zaczeliśmy wcześniej pisać na priv o tym, wyjaśniać miedzy sobą nasze poglądy. To poco nagle na forum wyskakujesz z takimi tekstami. Odpisałem na twoje zarzuty a ty w daremny sposób próbujesz coś osiągnąć...
_________________
Bercik
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrze - OK - masz rację - ja tylko zobaczyłem 17 fotografii z dymem lub ogniem na kilkadziesiat prezentowanych. To faktycznie za mało aby zaprzeczyć Twoim przekonaniom o kulturze na stadionie. Następnym razem nie pokazuj nam linka do fotografii z boisk albo zrób jakąś slekcję!
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Selekcji robić nie będę bo nie ma czego się wstydzić usmiech dym już jest wkomponowany w mecze tak jak błoto w woodstock. Wole wędzić się w dymie niż pluskać się w błocie woodstock błotko wesoly. To tylko kwestia gustu... usmiech Z miłą chęcią zaproszę cię na mecz wykrzyknik siądziemy z piknikami i napiejmy się piwka usmiech. Zgadamy się na piwnym usmiech. Jeżeli w którejś z moich wypowiedzi cię obraziłem to cię przepraszam wykrzyknik

Tu jeszcze jeden link do tego woodstock. Nie mam głośników więc nie wiem kto co tam mówi, ale obejrzyj KLIK. Ci nie przytomni, zalani w trupa z kulturą też mają mało wspulnego... Nie będę się sugerował tym dzieciakiem bo pewnie mu piwo wsadzili do ręki...
_________________
Bercik
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrze - nie obraziłeś mnię. Szkoda tylko, że nie rozumiesz kilku różnic.
Puszczają dym i ognie - czy chcesz, czy nie - musisz tam przebywać. Kąpiel w blocie jest dobrowolna!!!
Pokazujesz klip starego Woodstock o pijanych uczestnikach. Przeczytaj moją tu wypowiedź z relacji uczestników - to się już zmienia. Zostało tylko złodziejsctwo i to w wykonaniu młodych smarków, którzy tam mieszkają!!!
Tak duże zgromadzenie ludzi jest niebezpieczne. Jednak okazuje się, że bezpieczniejsze niż Wasz stadion. Zmieniły się czasy i coraz mniej chuliganów na Woodstock o czym właśnie pisałem. Jasne, że musi gdzieś w takim tłumie zaistnieć mały incydent, jednak nie jest on rozprzestrzeniony a szybko zdławiony.
No ale jeśli ktoś sądzi, że takie puszczanie ogni i dynów na stadionie to jest norma, to wybacz, ale nie dla wszystkich. Pewno na dzisiejszym Woodstok nic by mi nie groziło. Na Waszym stadionie - niestety tak.
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Puszczają dym i ognie - czy chcesz, czy nie - musisz tam przebywać.

Widzisz tu jest twoja niewiedza... Stadion jest w kształcie jajka usmiech. A te straszne dymy i ognie o których piszesz są tylko w 2 sektorach z 18. Więc mogę dokonać wyboru wykrzyknik
old_rysiu napisał:

No ale jeśli ktoś sądzi, że takie puszczanie ogni i dynów na stadionie to jest norma, to wybacz, ale nie dla wszystkich.

Widocznie od wielu lat nie chodzisz na mecze... Powiem ci że tak jest na wielu stadionach bardzo znanych zespołów od Barcelony począwszy a skończywszy na AC Milan. PSG - Marsylia Klik Barcelona

old_rysiu napisał:
Pewno na dzisiejszym Woodstok nic by mi nie groziło. Na Waszym stadionie - niestety tak.

Więc zapraszam cię na ten stadion masz gwarantowaną dobrą zabawe przy piwku i kiełbasce z grilla usmiech. Na przyszło roczny woodstock możemy też się wybrać wesoly.
old_rysiu napisał:
Przeczytaj moją tu wypowiedź z relacji uczestników - to się już zmienia. Zostało tylko złodziejsctwo i to w wykonaniu młodych smarków, którzy tam mieszkają!!!
Oldi twoi chłopacy opowiadają tobie to co masz i chcesz usłyszeć i nic więcej. Skoro mówisz że tam się zmienia to czemu nie chcesz przyjąć do wiadomości że tu też się zmienia masz kilka fotek KLIK mama z dzieckiem
Kibicka usmiech klik
Klik mama z córką

Po wypowiedzieach twoich chłopaków wynika że wszyscy do okoła są bebe począwszy od pkp a skończywszy na miejscowych po przez jakąś chołote którą nazwali kibicami. To tak jak bym słyszał wędkarzy z opolskiego którzy ciągle to nadają na slazaków a swoich minusów nie widzą. Odrazu zaznacze że nie czepiam się nikogo na PW
The End
_________________
Bercik
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 98