Czy wiesz, że...
SZCZUPAK:
- Rekord Polski - 24,10 kg
- Złoty medal - od 12,00 kg
- Srebrny medal - od 10,00 kg
- Brązowy medal - od 8,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 320
 Zalogowani 0
 Wszyscy 320

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w piątek prosto z ...(136107) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(136107) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(136107) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(136107) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(136107) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(136107) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też są. ...(136107) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już są :hihi ...(136107) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(721871) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(721871) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2303
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2081
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2194
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2162
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2534
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2359
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Elity-pogawędki
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Elity-pogawędki
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
A jeśli ktoś troluje za drapieżnikami, to jest trolem? wesoly wink:
Jak za drapieżnikami to jest trolerem wink: lol
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Elita - co to oznacza ?
Dla mnie to Pietrzak, Kaczmarek,Drozda i kilku jeszcze :roll: ...kabaret taki wink:
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
borsuk600, Kolego jest tutaj, jeżeli jeszcze nie wiesz Poczta. Możesz nią przesyłać do poszczególnych użytkowników, prywatne wiadomości. Cały Twój powyższy post mógł być przesłany na priw i tam najlepiej wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

NIE MÓGŁ, NA TYM POLEGA TROLLOWANIE lol lol lol stara zjawa powstała z grobu :evil:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Obywatel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 26, 2007
Posty: 345

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś trolluje za drapieżnikiem a na ryby jeździ komunikacją publiczną to nie jest trollem tylko trolejbusem wesoly
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borsuk600 napisał:
Są jeszcze tacy kolego old_rysiu co chodza codziennie na ryby a nie przesiaduja przed komputerem . Jak widać po kilku Twoich wypowiedziach dla Ciebie podstawą to posiedzieć logować się kilka razy na dzień na forum i byc super uczestnikiem hmm . To sie zdecyduj czy jesteś i chcesz byc super userem czy wedkarzem bo nigdzie w regulaminie nie ma z jaka częstotliwościa trzeba się logowac i ile pytań i odpowiedzi pisac na tym forum . Nie dziw się że ludzie odchodzą ,jak ma to być forum dla kilku kumpli to zróbcie sobie prywatne forum i już . Pracuję od rana do wieczora i na ryby chodze najczęściej wieczorkiem lub na nocki i byłbym chyba idiotą żeby wolny czas spędzać przed komputerem kłócąc się z takimi ludzmi jak Ty . Tak jak pisalem zaglądam tu ale nie udzielam się chyba że ktoś mnie zaczepia , zapytałem i dostałem odpowieć wszystko w temacie a jak sie Tobie to nie podoba to tego nie komentuj .


Można tę wypowiedź podsumować jednym zdaniem.
Jeśli zapytałeś i otrzymałeś odpowiedź, to podziękowaleś chociaż???????
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
borsuk600, Kolego jest tutaj, jeżeli jeszcze nie wiesz Poczta. Możesz nią przesyłać do poszczególnych użytkowników, prywatne wiadomości. Cały Twój powyższy post mógł być przesłany na priw i tam najlepiej wyjaśnić wszelkie wątpliwości.


Bardzo dobrze się stało, że napisał to tutaj. Dlaczego tylko ja mam poznawać charakter usera :-)
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old rysiu bądź sobą i nie przejmuj się.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
bassoon
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołšczył: Sep 16, 2006
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Tarnowskie Góry
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Cytat:
Można tę wypowiedź podsumować jednym zdaniem.
Jeśli zapytałeś i otrzymałeś odpowiedź, to podziękowaleś chociaż???????


Rysiu-bardzo Cię lubię i szanuję,ale po raz kolejny piszesz o czym nie masz pojęcia.Przeczytałeś chociaż post borsuk600 do końca?
Starzy wyjadacze,weterani powinni w sposób szczególny dbać o przyjazność forum/portalu. Każdy nowy użytkownik powinien cieszyć. A tu widzę barykady. Rozumiem,że było kiedyś tu fajnie,zwarte zaufane grono,mniej lub bardziej kameralne spotkania. Ależ świat i wszystko się zmienia,nic nie stoi w miejscu. Jak stanie to umiera. Nie wyobrażama sobie spotkań integracyjnych kilkuset(aktywnych) użytkowników. To nie ten portal już.Trzeba stawiać na rozwój ,takie czasy Rysiu.

Niedawno na jakimś forum technicznym nowy user zadał pytanie,dostał odpowiedź i admin na koniec zachęcił go:zajrzyj to jeszcze kiedyś. Bardzo mi się to podobało.
Na innym forum nie karcą za proste pytania,bo admin od razu przenosi do postu odpowiedniego tematycznie.
Da się.
Rozumiem też niechęć do "wielkiego świata"-dużego portalu skupiającego kilka tysięcy użytkowników. Wtedu mozna sobie założyć malutkie,wręcz zamknięte forum jak już to zrobili niektórzy.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bassoon napisał:

Niedawno na jakimś forum technicznym nowy user zadał pytanie,dostał odpowiedź i admin na koniec zachęcił go:zajrzyj to jeszcze kiedyś. Bardzo mi się to podobało.

Znam ponad sto for z różnych dziedzin, począwszy od prawicowych, byznesowych, wędkarskich a skończywszy na erotycznych czy quadowych i samochodowych. Na wielu się udzielałem ale podsumowując na wielu już z nich jest całkowita padaczka, bo po prostu się wypaliły z baraku tematów lub uczestników którzy wyrośli już z krótkich majtek. Tak, że nie jest tak różowo. Mnie osobiście najwięcej wkurza trywialna indolencja szczególnie nowych userów i nieraz jako pierwsze pytanie zamiast powitania :"jak zawiązać <<chaczyk>>". To można odnieść do wszystkich for, nie tylko wędkarskich. Fora to nieoceniona i przepastna skarbnica wiedzy ale nie dla wszystkich. Sam mam zarchiwizowane wiele ciekawych i bardzo ciekawych tematów na ponad 400 płytach, z czego już wiele razy skorzystałem.
Osobną sprawą jest niechlujne pisanie świadczące o samym userze jak i towarzystwie, które nie zwraca na to uwagi. Niektórzy rekordziści potrafią w jednym zdaniu zrobić nawet kilkanaście błędów.
No cóż po kablu, chamstwo, arogancja, głupota i niedouczenie łatwo się ślizga, tym bardziej, że anonimowo. Dlatego tym większa atencja należy się tym z Elit, i to nie tylko internetowych wink: 8), bo niedługo utoniemy w szambie. A rolą administracji jest tępienie bezhołowia. No wykrzyknik
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Heathen
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołšczył: Aug 05, 2009
Posty: 28

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie.
Śledzę forum, przeglądam galerię i się nie wypowiadam dlaczego?
Bo są setki bardziej aktywnych portali wędkarskich, gdzie można uzyskać poradę, wskazówkę, nie narażając się na obraźliwą pyskówkę ze starcami...
Tak właśnie panowie to wygląda, portal dla mnie przyjął formę czata, gdzie starsi panowie mogą swoje żale powylewać.. gdzie co jakiś czas wyciąga się jakieś brudy...
Zmieńcie lepiej nazwę na pogawędki seniorów... bo większości przypadków nie mają one wiele wspólnego z wędkarstwem...
Off moim zdaniem najbardziej aktywny dział na forum.
Ogólne aktywny, ale przeważnie dochodzi tu do swoistych sprzeczek, burd i wojen..
Sprzętowe nic ciekawego przez ostatni rok tu nie wyczytałem..dno i metr mułu.
Jedynie galeria ratuje portal;) który nakręca garstka seniorów.
pozdrawiam i nie miejcie mi tego za złe, ale tak właśnie chyba w większości odbierają to osoby postronne/nie w temacie.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bassoon napisał:
old_rysiu napisał:
Cytat:
Można tę wypowiedź podsumować jednym zdaniem.
Jeśli zapytałeś i otrzymałeś odpowiedź, to podziękowaleś chociaż???????


Rysiu-bardzo Cię lubię i szanuję,ale po raz kolejny piszesz o czym nie masz pojęcia.Przeczytałeś chociaż post borsuk600 do końca?


Faktycznie :-) Podziękował po sześciu dniach od chwili założenia postu. :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heathen napisał:
Panowie.
Śledzę forum, przeglądam galerię i się nie wypowiadam dlaczego?
Bo są setki bardziej aktywnych portali wędkarskich, gdzie można uzyskać poradę, wskazówkę, nie narażając się na obraźliwą pyskówkę ze starcami...

Dlaczego zatem wchodzisz tutaj na tę geriatrię? Wskakuj od razu do galerii.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heathen napisał:
Panowie.
Śledzę forum, przeglądam galerię i się nie wypowiadam dlaczego?
Bo są setki bardziej aktywnych portali wędkarskich, gdzie można uzyskać poradę, wskazówkę, nie narażając się na obraźliwą pyskówkę ze starcami...

Setki to może i znasz.....ale nie portali wędkarskich. Średnio dobrych jest 4 lub 5 ale skoro tamte 96 Cię zadawała to czerp tą wiedzę wiadrami lub durszlakiem, to prędzej aby odcedzić te 3% wiedzy od pomyj. Odnośnie starców to spadnie to na Ciebie jak huragan i to tak, że nie zdążysz nawet gaci założyć o ile dotrwasz, bo szczęśliwi tylko ci co doczekali i wychowali mądrych a przede wszystkim wartościowych.

bassoon napisał:


Na innym forum nie karcą za proste pytania,bo admin od razu przenosi do postu odpowiedniego tematycznie.
Da się.

Ale ceną jest upomnienie lol
Trochę życia tam straciłem i żałuję.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heathen napisał:
.....
Sprzętowe nic ciekawego przez ostatni rok tu nie wyczytałem..dno i metr mułu....

Czemu Ty nie zapytasz lub nie napiszesz na temat nowości wędkarskich :?:
Jeśli chcesz wiedzieć wszystko na temat nowości wędkarskich to odwiedzaj targi wędkarskie i zbieraj i przeglądaj katalogi poszczególnych firm wędkarski, wtedy będziesz wiedział wszystko, będziesz chodzącą skarbnicą wiedzy na temat nowinek w sprzęcie wędkarskim zly: , wtedy nie będziesz musiał nawet i tam zaglądać i babrać się w tym jak to nazwałeś mule, nic i nikt wtedy nie będzie odciągał cię od rokoszowania się galerią "PW". zly:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Czw Sie 19, 2010 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heathen napisał:
...
Zmieńcie lepiej nazwę na pogawędki seniorów...


Już próbowaliśmy, ale jest zajęte wesoly
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższą ostrożność - zwłaszcza gdy się jest rybą.
zander58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 29, 2004
Posty: 283

Kraj: Polska
Miejscowoœć: tychy
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
"Elita grupa ludzi przodujących pod względem prestiżu, kwalifikacji a. władzy w danym środowisku, śmietanka, wybór, kwiat; zespół ludzi odgradzających się od ogółu w poczuciu swej rzeczywistej a. domniemanej wyższości pod jakimś względem. " OTO WAM CHODZI??? Nie jednemu na tym forum marzy sie o tym, choc nie ma ku temu ani kwalifikacji , ani prestiżu, ani na tyle wiedzy ( chodzi tylko o wędkarstwo)
Kunta
Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołšczył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Inowrocław
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zander58 napisał:
.
"Elita grupa ludzi przodujących pod względem prestiżu, kwalifikacji a. władzy w danym środowisku, śmietanka, wybór, kwiat; zespół ludzi odgradzających się od ogółu w poczuciu swej rzeczywistej a. domniemanej wyższości pod jakimś względem. " OTO WAM CHODZI??? Nie jednemu na tym forum marzy sie o tym, choc nie ma ku temu ani kwalifikacji , ani prestiżu, ani na tyle wiedzy ( chodzi tylko o wędkarstwo)


Kolego przeczytaj mój ostatni post to będziesz miał odpowiedź że nie o to chodzi .
Zobaczcie co wypisujecie - trole ,starcy bagno itp .Po co takie teksty czy nie lepiej napisać ....byłem nad takim jeziorem i taakie ryby łowiłem lub kupiłem rewelacyjną wędkę .Czy z pośród 4456 unserów nikt nie ma nic ciekawego do napisania ? Czy Elita nie może liczyć 4456 unserów .
Czekam na pomysły .A nie jak w przypadku gdy poszukiwałem tylko 10-ciu chętnych na dorsze co jest około 0,2% unserów zarejestrowanych i nikt się nie zaiteresował .
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:

Zobaczcie co wypisujecie - trole ,starcy bagno itp .Po co takie teksty czy nie lepiej napisać ....byłem nad takim jeziorem i taakie ryby łowiłem lub kupiłem rewelacyjną wędkę . Czy z pośród 4456 unserów nikt nie ma nic ciekawego do napisania ?

Sam widzisz, że nie. Każdy pisze co chce z siebie wyrzucić a nie to co Ty chcesz usłyszeć. Dla niego to może ciekawe i ważne. Musisz dać, widać jakąś motywację, bo Polacy to przekupny naród lol

zander58 napisał:
.
"Elita grupa ludzi przodujących pod względem prestiżu, kwalifikacji a. władzy w danym środowisku, śmietanka, wybór, kwiat; zespół ludzi odgradzających się od ogółu w poczuciu swej rzeczywistej a. domniemanej wyższości pod jakimś względem. " OTO WAM CHODZI???

Człowiek ambitny dąży do sukcesu, dobrobytu i przebywania w lepszym towarzystwie. Czyżby to było tak trudne do zrozumienia i akceptacji :?: :?: :?: Ja całe życie odgradzam się od złych ludzi.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Kolegów usmiech
Ostatnio mam mało czasu na cokolwiek. Na PW w ogóle się nie loguje… Regularnie przyglądam się sytuacji na portalu, Co widzę :?: Jak jeden drugiemu za przeproszeniem dopier…

Kunta napisał:
Czekam na pomysły.

Usunięcie z portalu Pogawędki Wędkarskie działu off topic. Drodzy Administratorzy rozważcie tą propozycje.

Ostatni sitcom 5 lat temu… Co poniektórzy mogliby się tam udzielać. Fajnie się czytało… Nikt nie ma czasu żeby tam pisać. Natomiast na pierdoły wszyscy mają czas…




P.S Sigi postaram się jak najszybciej was odwiedzić.
_________________
Bercik
borsuk600
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: Jul 26, 2009
Posty: 8

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś chociaż przeczytal co napisałem to bys wiedzial że tak , kolego old_rysiu.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna dyskusja zamienia się w bicie piany. Panowie, ubolewacie nad tym, że takie jałowe tematy dominują na forum, a udzielacie się w nim, jak żadnym innym. Na sprzętowym można właśnie pomóc wybrać feedera- zapraszam do wymiany poglądów.
Oldi - nie zapędzaj się z oceną nowych użytkowników. Nie każdy musi od razu dziękować wszem i wobec za wpis do wątku. Bardzo często dyskusje z forum przenoszą się na priv - tam tez można to zrobić. Poza tym jest to otwarty portal, więc każdy, nawet niezarejestrowany użytkownik, może wejść, poczytać i skorzystać. Cieszyć się trzeba, że pytanie pada na PW, widocznie ktoś uznał, że nasi użytkownicy są na tyle kompetentni, że poradzą sobie z problemem. Jeśli ktoś chce się dowartościowywać, to niech nie odpowiada.
Mario - pozwól osobom odpowiedzialnym za moderację forami wykonywać to, co do nich należy bez nadmiernej pomocy. Znacznie lepiej byłoby, gdyby moderator poprawił posta i dał odpowiednie wskazówki jego autorowi. Osoby odpowiedzialne za forum wiedzą co mają robić, a znacznie mniej roboty jest przy jednym poście, niż przy 4 tematach o zepsuciu PW.
Wszyscy "Nowi" - piszcie poprawnie, bo to świadczy o Was i o Waszym podejściu do użytkowników PW. Poza tym przy ogromie bełkotu, jaki serwuje internet, warto popracować nad tym, aby choć Was zrozumiano. Za 10 lat będziemy wszyscy mówili skrótami przeplatanymi z przekleństwami, bo chyba tylko w tym kierunku ewoluuje nasz język...
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oława
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:
Witam Kolegów usmiech
Ostatnio mam mało czasu na cokolwiek. Na PW w ogóle się nie loguje… Regularnie przyglądam się sytuacji na portalu, Co widzę :?: Jak jeden drugiemu za przeproszeniem dopier…

Kolego wykropkowane słowo nie zmienia swego znaczenia, a dla podkreślenia emocjonalnego stosunku, można użyć wiele innych określeń.
Fajnie, że też to zauważyłeś, zatem może jakieś propozycje zmian.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Kolejna dyskusja zamienia się w bicie piany. Panowie, ubolewacie nad tym
Mario - pozwól osobom odpowiedzialnym za moderację forami wykonywać to, co do nich należy bez nadmiernej pomocy.

Czy ja Ci coś utrudniam, czy ja Ci w czymś przeszkadzam, chyba nie :?: Zwracam tylko uwagę na pewne rzeczy, które rzucają mi się w oczy, czy tego też już nie wolno robić na Pogawędkach :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oława
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mario, bez urazy, oczywiście że wolno, tylko wolniej. Daj szanse natrudzić się adminom, bo też z tego nie chcianego znoju czerpią swoistą satysfakcję. Jeżeli natomiast spolegliwie przepuszczą knoty, to im daj do wiwatu, a co niech mają za swoje.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
... Jeżeli natomiast spolegliwie przepuszczą knoty, to im daj do wiwatu, a co niech mają za swoje.

Pomysł godny uwagi. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oława
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na marginesie tej i innych dyskusji drobna refleksja. Kto z wielu tu użalających się na PW, jadących na adminów i moderatorów, piszących "tak mi tu źle i niedobrze", chciałby poświęcić swój prywatny czas kilka godzin dziennie na pracę, której nie widać, pracę za którą nie płacą, której nie doceniają. Iluż z nas chciałoby to robić :?: :?: :?:
Zatem zanim zaczniemy psioczyć postawmy się w ich sytuacji, jeżeli nie chcemy pomagać, przynajmniej nie przeszkadzajmy. Adminy toż to też "Człowieki", mają lepsze i gorsze dni, ale za ich robotę, bądźmy dla nich odrobinę bardziej wyrozumiali.
Zanim potraktujemy ich granatem zaczepno-obronnym może warto wyjaśnić stanowiska w prywatnej lub redakcyjnej poczcie.
Ufff ..........
"To napisałem ja Jarząbek ......."
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
jarek4
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 05, 2006
Posty: 338

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Żak zbanowany a na PW dalej zamęt
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarek4 napisał:
Paweł Żak zbanowany a na PW dalej zamęt


Ten tak, ale jesteś pewien, że Petrusa na bank tu nie ma? Ja mam pewneee przeczucie i poważne podejrzenie... wink:
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Piš Sie 20, 2010 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrzucić off-topic ?
Według mnie - to bylby błąd. Gdzie napisać o grzybkach? Gdzie napisać o aparatach fotograficznych? Gdzie poradzić się w sprawie samochodu? To wszystko nie jest wędkarskie, ale w najbliższym kręgu. Gdzie wysłać życzenia imieninowe lub porozmawiać o PP2 ?? Jest masa spraw, które szybciej zadziałają niż specjalistyczne fora. Tam nie znasz ludzi i za każdym razem trzeba się zarejestrować, podać swoje hasło ( u jednych nie można stosować dużych liter a u innych musi być litera duża, chociaż jedna ) a to zaczyna być kłopotliwe.
Na naszym offie sporo spraw się poruszało i z pewnością będzie poruszać. Niech tak zostanie.

Co z forum sitcom?
Proponowałbym, aby ktoś to przejął - etat mam nadzieję nadal wolny. Zapłata? Jest, nawet duża - satysfakcja z udanych emisji.
Praca na sitcom? To, czego najbardziej nie lubicie. Poprawianie, poprawianie, interpunkcja, znaki polskie, błędy stylistyczne, ortograficzne, skróty młodzieżowo-grypsowe ... poprzez maila akceptować odcinki poszczególnych graczy, dopilnować, aby sitcom był osobno a komentarze o nim osobno. Praca moderatorsko-operatorska.
Ktoś chętny? ( Wątpię, aby ktoś się zdecydował i poprowadził ten dział ).
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Piš Sie 20, 2010 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysiu po części się z tobą zgodzę. Lecz od pewnego czasu w off topic jest więcej tematów niż na ogólnym czy sprzętowym. O grzybkach, fotkach i PP fajnie pogadać... I takich tematów bym w ogóle z ogólnego nie usuwał. Dla innych tematów " polityka, motoryzacja " są inne portale i fora. Gdy moją skodzine coś boli wchodzę na dwa fora, na których dostanę szybką i rzetelną odpowiedź usmiech. Ty jako jedyny odpisałeś na temat sitcomu, reszta to zlała... Co będą sobie 4litery zawracać :evil:. Pewnie niektórzy nawet nie wiedzą, z czym się to je wykrzyknik.
_________________
Bercik
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Piš Sie 20, 2010 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P.S. Dla mnie elity nie istnieją, źle bym się czuł w takim gronie... Wszystkich staram się traktować w taki sam sposób
_________________
Bercik
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Piš Sie 20, 2010 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskusja ciągle się toczy, więc nie można jej (na razie) podsumować. Jeśli chodzi o bicie piany - to ciągle się zdarza, spoko Panowie Polaki... Przy okazji takich dysput zawsze ktoś ma "coś do kogoś"... Czy tu na PW czy na innym portalu (śledzę, a jakże) to się "panie dziejku dzieje".

Nie można skasować Off topic, od tego on jest żeby sobie ludzie pogadali i się wygadali poza "wędkami" (polityka, władza, pieniądze i ...sex lol ).

I teraz z mojej strony - troszku krytyki... Na PW jest jak u Orwella w "Folwarku zwierzęcym" - wszyscy (niby) jesteśmy równi, ale "są równiejsi od innych". Starzy userzy czują się tu jak "sum na Ebro". Złapią mnie... Eee tam to i tak mnie wypuszczą, mnie wolno wszystko! Potrafię pisać poprawnie - na maturze zdawałem polski piśmienny i ustny (4 i 5). Kryteria jednak były trochę niż teraz... Wiem, bo syn niedawno zdawał maturę, i do polskiego - to ja bym bez przygotowania mógł przystąpić... Więcej tolerancji, więcej Koledzy (dla piszących inaczej). On może nie potrafi postawić przecinka w odpowiednim miejscu, ale może być nieoceniony np. w poznawaniu i obsłudze netu czy innych programów...

Nie w "seniorach" siła, tylko młodość się liczy... wink:
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bory Tucholskie
PostWysłany: Piš Sie 20, 2010 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może powiem tak, zarejestrowałem się na tym forum bo można poczytać fajne artykuły (szczególnie o karpiach) usmiech. Można zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedz, dobrą odpowiedz np. pytałem o karpiówki i kręciołki do nich, normalnie super wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik
Z kilkoma wypowiedziami się nie zgadzam, ale mi szkoda czasu na takie dyskusje.
To by było na tyle usmiech lecę naprawiać leżak na nockę bo podczas ostatniego karpiwania mi się rozjechał 8O , a muszę dodać, że ostatnio kulki giną nawet nawetczterdziestki. :roll: usmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Piš Sie 20, 2010 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:

To by było na tyle usmiech lecę naprawiać leżak na nockę bo podczas ostatniego karpiwania mi się rozjechał 8O

Czyżby pierwsze objawy niepalenia wesoly wink: wink:
Andrzej228 napisał:
.... a muszę dodać, że ostatnio kulki giną nawet nawet czterdziestki. :roll: usmiech

To nie karpie to hipopotamy weszły w pole nęcenia. lol lol wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

JKarp
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 13, 2002
Posty: 687

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
Dyskusja ciągle się toczy, więc nie można jej (na razie) podsumować. Jeśli chodzi o bicie piany - to ciągle się zdarza, spoko Panowie Polaki... Przy okazji takich dysput zawsze ktoś ma "coś do kogoś"... Czy tu na PW czy na innym portalu (śledzę, a jakże) to się "panie dziejku dzieje".

Nie można skasować Off topic, od tego on jest żeby sobie ludzie pogadali i się wygadali poza "wędkami" (polityka, władza, pieniądze i ...sex lol ).

I teraz z mojej strony - troszku krytyki... Na PW jest jak u Orwella w "Folwarku zwierzęcym" - wszyscy (niby) jesteśmy równi, ale "są równiejsi od innych". Starzy userzy czują się tu jak "sum na Ebro". Złapią mnie... Eee tam to i tak mnie wypuszczą, mnie wolno wszystko! Potrafię pisać poprawnie - na maturze zdawałem polski piśmienny i ustny (4 i 5). Kryteria jednak były trochę niż teraz... Wiem, bo syn niedawno zdawał maturę, i do polskiego - to ja bym bez przygotowania mógł przystąpić... Więcej tolerancji, więcej Koledzy (dla piszących inaczej). On może nie potrafi postawić przecinka w odpowiednim miejscu, ale może być nieoceniony np. w poznawaniu i obsłudze netu czy innych programów...

Nie w "seniorach" siła, tylko młodość się liczy... wink:

Cześć
Miałem nie polemizować z Nikim ale...
Myślę Lesitr, że się mylisz w kilku kwestiach ( ja w każdym razie mam odmienne zdanie ).
Po pierwsze nigdy nie próbowałem dać sie złapać licząc, że mnie wypuszczą bo jestem stary, wypasiony Karp ( JKarp ) - Nigdy Nikogo nie obraziłem, nie wyzywałem ale jak to napisał J mam dość postów z cyklu : jak złowić dużą rybę na moim stawie?
lub: kupiłem wędkę X i nie wiem czy dobrze zrobiłem?
:oops:
Po drugie: chyba w tej chwili wszystkie edytory tekstu mają opcję wyłapywania błędów. Czy Syn swoje CV też napisze z błędami z adnotacją na końcu, że jest mistrzem w obsłudze programu X,Y,Z? Zapewniam Cię, że błędy stylistyczne lub ortograficzne w CV są niedopuszczalne i powoduję dyskwalifikacje na starcie.
Po trzecie " w młodości siła "
:oops:
Młody to ja już raczej nie jestem. Jak zapewne wiesz z wędkarstwem związany jestem i zawodowo. Ostatnio na zasiadce na pewnym jeziorze byłem obserwowany przez dużo młodsze pokolenie wędkarskie: że jaki sprzęt, namiot, itp. Mata nie wzbudzała zainteresowania. Chyba z dwie godziny tłumaczyłem do czego służy i na nic. Ty wiesz, że po złowieniu karpia byliby go utłukli zanim położyłem go na macie? Już w podbieraku jeden chciał go pałką...
Tę młodość ktoś powinien trzymać na wodzy, okiełznywać, uczyć i podpowiadać, że " w życiu piękne są tylko chwile ". Nie przeczę, że młodość jest piękna i szalona. Ale nie polega też na tym, że " im się należy ".
To tyle.
Pochodzący z Górnych Elyt :oops:
Janusz JKarp
Andrzeju - Kolega na kulki 24mm poławia liny po 50cm
8O
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze to opisałeś czym jest Elita i uzasadniłeś dlaczego należysz właśnie do Elity, bo większość myli pojęcia i widać, że taką wypowiedzią
zabrze napisał:
P.S. Dla mnie elity nie istnieją, źle bym się czuł w takim gronie... Wszystkich staram się traktować w taki sam sposób
równania w dół sama się dyskwalifikuje. To jest właśnie to CV, nie do przyjęcia o którym mówisz. Też w Firmie zwracam w pierwszej kolejności na to uwagę. Jeden mi napisał, że nie pije, nie pali i nie kradnie wiec nie został przyjęty bo nic nie umie lol
Też miałem przypadek kiedy pokazałem swoim "kolegom" gdzie są karpie 20kilowe i zaczęli jeździć na nie z siekierami to opuściłem tą "elitę"
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie oburzy się parę osób, ale prawdę muszą znać wink: lol . Tak! Należę do elity PW! wink: lol Już od pierwszego dnia, kiedy zarejestrowałem swoją osobę na PW należałem do elity wink: lol .

Bowiem był taki czas, kiedy wszyscy użytkownicy PW byli elitą 8O wesoly .
Było ich może mniej, ale wszyscy należeli do jednej rodziny i elity. Dumni byli z tego i dbali by poziom PW zawsze był jak najwyższy. Nie administracja decyduje o poziomie portalu a jej użytkownicy wink: .

Jeżeli dzisiaj czytam wypowiedzi, z których wynika, że kształcenie języka polskiego na takim jak nasze forum jest pomyłką to jest mi przykro. Kiedyś nikt nie obrażał się na zwróconą mu uwagę jedynie przepraszał i obiecywał poprawę.

Kiedy dzisiaj czytam, że ktoś na portal zagląda tylko w celu czerpania informacji nie dając z siebie niczego, (mimo iż mógłby) to też jest mi przykro. Kiedyś dzielił się swoją wiedzą, pisał artykuły i zbierał aplauz.

Dzisiaj wystarczy wysłać byle fotkę, żeby tylko spełniała warunki przyjęcia do galerii (a i to nie zawsze jest spełnione). Najlepiej z zaznaczeniem "Nie krytykować, bo to Ja wysłałem".
Kiedyś może nie wszystkie foty były doskonałe, ale ich autorzy nie obawiali się konstruktywnej krytyki, wręcz czekali na nią. Po to by doskonalić swoją prace, po to by przyjemnie zaskoczyć jej wynikami.

Dzisiaj czytam, że portal stał się nieprzyjazny dla nowych użytkowników, "deptani" są przez "starych wyjadaczy". Bo ich pierwszy post dotyczył jakże ważnej kwestii doboru "kija na Wisłę". Kiedyś, kiedy po raz pierwszy znalazłem adres PW, wraz z przywitaniem napisałem prywatną wiadomość do Old-Rysia z wyjaśnieniem skąd się wziąłem i dlaczego przychodzę.
Dostałem piękną odpowiedź i gorące przywitanie. Czy to kogoś dziwi?

Dzisiaj wystarczy "Jozin z Bazin" i można smarować, co się chce a kiedy redakcja po którymś z postów "Jozina" zwróci uwagę na jego bezkrytyczną twórczość?…Zamach na demokrację, wolność słowa i myśli!

I nie mówcie mi, że wykrzywiam temat, to właśnie o poziom naszego portalu toczy się dyskusja a potoczy się na takim poziomie, jaki prezentują jego użytkownicy wink: .

Szybkość podejmowania redakcyjnych decyzji na temat eliminowania jednostek "nadmiernie wyprzedzających epokę" zależy również od Waszego wyczucia wink: .
Wyobraźcie sobie, że dylematy i konsekwencje z tym związane nie spadają na użytkowników. Dziwne nie? lol Każdy ban zatwierdzony przez redakcję jest dyskutowany.
Nie bierzecie w tym udziału a warto żebyście pamiętali, iż każda taka decyzja to odpowiedzialność przed Waszą opinią. Wiecie doskonale ile jest Waszych opinii i liczb przytaczać nie trzeba wink: .

Właśnie nieświadomość i nieodpowiedzialność za wizerunek naszego portalu jest najczęstszą przyczyną wszelkiego zła, które w rezultacie spada nam na głowy w postaci "zawartości nocnika".
Pozwólcie, zatem przekazać Wam jeszcze jedną myśl…
Niech każdy, kto otwiera PW by czuć się tu dobrze zacznie od własnej działalności na naszym portalu, krytykę swoich kolegów wink: .
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
...Tak! Należę do elity PW! wink: lol Już od pierwszego dnia, kiedy zarejestrowałem swoją osobę na PW należałem do elity wink: lol .

Bowiem był taki czas, kiedy wszyscy użytkownicy PW byli elitą 8O wesoly .
Było ich może mniej, ale wszyscy należeli do jednej rodziny i elity.....


Chyba coś mnie minęło, albo pamięć zawodzi :roll: lol
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Pewnie oburzy się parę osób, ale prawdę muszą znać wink: lol . Tak! Należę do elity PW! wink: lol Już od pierwszego dnia, kiedy zarejestrowałem swoją osobę na PW należałem do elity wink: lol .

Osobiście jestem Ci wdzięczny za pewną męską rozmowę, ale......nie zawsze i nie od początku było tu tak różowo. PW zacząłem czytać mniej więcej od czasu kiedy Ty się wpisałeś do tej elity i minęło prawie trzy lata zanim i ja się tu wpisałem. Dlatego mogę śmiało powiedzieć, że różnie bywało, co nie znaczy, że mogło i może być lepiej, chociaż w to nie wierzę choćby z tego względu, że tu się błędów nie zapomina i nie wybacza. Jak ktoś popełni błąd lub komuś zwróci uwagę i wcale pierze nie musi się posypać, to choćby nie wiem jaką przyjemność zrobił tej osobie lol lub nie wiem jak przepraszał to i tak do końca jego dni ma przesrane i niewybaczone i jest ignorowany. To są zasady mafii a nie elit 8) Nawet harakiri by było nie zauważone. Ignorancja jest przykra i zniechęca i do dyskusji i do dzielenia się wiedzą. Napisałem setki postów, które po namyśle skasowałem właśnie z tego powodu Nie zamierzam też występować do przekazania sobie "znaku pokoju", bo zapewne i to by było zignorowane. To jest taka typowa zawziętość Polaków znana na całym świecie i nie przynosząca nam glorii tylko określenie "polactwo" lub "kartofle". Współżycie międzyludzkie weryfikuje samo życie jednak wizerunek zostawiony raz niestety zostanie nam przypisany na zawsze i nic nie zostanie wybaczone.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKarp napisał:
Lesitr napisał:
Dyskusja ciągle się toczy, więc nie można jej (na razie) podsumować. Jeśli chodzi o bicie piany - to ciągle się zdarza, spoko Panowie Polaki... Przy okazji takich dysput zawsze ktoś ma "coś do kogoś"... Czy tu na PW czy na innym portalu (śledzę, a jakże) to się "panie dziejku dzieje".

Nie można skasować Off topic, od tego on jest żeby sobie ludzie pogadali i się wygadali poza "wędkami" (polityka, władza, pieniądze i ...sex lol ).

I teraz z mojej strony - troszku krytyki... Na PW jest jak u Orwella w "Folwarku zwierzęcym" - wszyscy (niby) jesteśmy równi, ale "są równiejsi od innych". Starzy userzy czują się tu jak "sum na Ebro". Złapią mnie... Eee tam to i tak mnie wypuszczą, mnie wolno wszystko! Potrafię pisać poprawnie - na maturze zdawałem polski piśmienny i ustny (4 i 5). Kryteria jednak były trochę niż teraz... Wiem, bo syn niedawno zdawał maturę, i do polskiego - to ja bym bez przygotowania mógł przystąpić... Więcej tolerancji, więcej Koledzy (dla piszących inaczej). On może nie potrafi postawić przecinka w odpowiednim miejscu, ale może być nieoceniony np. w poznawaniu i obsłudze netu czy innych programów...

Nie w "seniorach" siła, tylko młodość się liczy... wink:

Cześć
Miałem nie polemizować z Nikim ale...
Myślę Lesitr, że się mylisz w kilku kwestiach ( ja w każdym razie mam odmienne zdanie ).
Po pierwsze nigdy nie próbowałem dać sie złapać licząc, że mnie wypuszczą bo jestem stary, wypasiony Karp ( JKarp ) - Nigdy Nikogo nie obraziłem, nie wyzywałem ale jak to napisał J mam dość postów z cyklu : jak złowić dużą rybę na moim stawie?
lub: kupiłem wędkę X i nie wiem czy dobrze zrobiłem?
:oops:
Po drugie: chyba w tej chwili wszystkie edytory tekstu mają opcję wyłapywania błędów. Czy Syn swoje CV też napisze z błędami z adnotacją na końcu, że jest mistrzem w obsłudze programu X,Y,Z? Zapewniam Cię, że błędy stylistyczne lub ortograficzne w CV są niedopuszczalne i powoduję dyskwalifikacje na starcie.
Po trzecie " w młodości siła "
:oops:
Młody to ja już raczej nie jestem. Jak zapewne wiesz z wędkarstwem związany jestem i zawodowo. Ostatnio na zasiadce na pewnym jeziorze byłem obserwowany przez dużo młodsze pokolenie wędkarskie: że jaki sprzęt, namiot, itp. Mata nie wzbudzała zainteresowania. Chyba z dwie godziny tłumaczyłem do czego służy i na nic. Ty wiesz, że po złowieniu karpia byliby go utłukli zanim położyłem go na macie? Już w podbieraku jeden chciał go pałką...
Tę młodość ktoś powinien trzymać na wodzy, okiełznywać, uczyć i podpowiadać, że " w życiu piękne są tylko chwile ". Nie przeczę, że młodość jest piękna i szalona. Ale nie polega też na tym, że " im się należy ".
To tyle.
Pochodzący z Górnych Elyt :oops:
Janusz JKarp
Andrzeju - Kolega na kulki 24mm poławia liny po 50cm
8O


No i dobrze, fajnie że masz swoje zdanie. wink:
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarekk napisał
Cytat:
Chyba coś mnie minęło, albo pamięć zawodzi

Nawet gdyby i jedno i drugie to nie mogę mieć na to wpływu wink: .
Mogę jednak zauważyć, że przesłanie mojego postu miało zupełnie inny sens wink: .

J, mamy zupełnie odmienne zdania, nie przeszkadza mi to w niczym szanować Twoje uwagi, mimo że ich nie podzielam wink: .
Tym razem nie wiem, dlaczego nie zachowam się jak "mafiozo" i nie przedstawię Twojej osoby do "wendetty" lol.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ni z tego ni z owego - dyskusja przybrała troszku ucywilizowany charakter... Ku lepszemu idzie.... Nie do wiary!? wesoly
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
Ni z tego ni z owego - dyskusja przybrała troszku ucywilizowany charakter... Ku lepszemu idzie.... Nie do wiary!? wesoly

Nie chwal dnia przed zachodem słońca, a nawet po lubi się zdarzyć trąba powietrzna. wink:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Lesitr napisał:
Ni z tego ni z owego - dyskusja przybrała troszku ucywilizowany charakter... Ku lepszemu idzie.... Nie do wiary!? wesoly

Nie chwal dnia przed zachodem słońca, a nawet po lubi się zdarzyć trąba powietrzna. wink:


Eeetam... tak napisałem dla uspokojenia i złagodzenia i "uśpienia" dyskutantów... Mam jeszcze kilka pomysłów... na...
Kunta
Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołšczył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Inowrocław
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I widzicie jaki fajny temat ? Ile osób dało się nabrać ! lol

Ale na poważnie jestem ciekaw czy coś pozytywnego z tej dyskusji wyniknie ??? 8)
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Ile osób dało się nabrać ! lol
Więc jednak to prowokacja :evil: a niech to....
wink:
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
I widzicie jaki fajny temat ? Ile osób dało się nabrać ! lol

Ale na poważnie jestem ciekaw czy coś pozytywnego z tej dyskusji wyniknie ??? 8)

Najważniejsi z górnej półki jeszcze się nie wypowiedzieli, jeszcze stoją w korkach "landykrojzerami" lol
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Kunta napisał:
I widzicie jaki fajny temat ? Ile osób dało się nabrać ! lol

Ale na poważnie jestem ciekaw czy coś pozytywnego z tej dyskusji wyniknie ??? 8)

Najważniejsi z górnej półki jeszcze się nie wypowiedzieli, jeszcze stoją w korkach "landykrojzerami" lol


Tu górna półka już nie istnieje. Ci ludzie już odeszli. Kogo masz na myśli? Bardzo jestem ciekaw...
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:

Tu górna półka już nie istnieje. Ci ludzie już odeszli. Kogo masz na myśli? Bardzo jestem ciekaw...

Wyobrażasz sobie jakbym kogoś pominął, strach się bać lol lol :roll:
Może być inna opcja, oni tą dyskusję olewają 8) idea:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowoœć: W-wa
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heathen napisał:

Bo są setki bardziej aktywnych portali wędkarskich, gdzie można uzyskać poradę, wskazówkę

Wrzuciłbys kilka adresów :?: albo na priva?
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 167