Czy wiesz, że...
Sandacz w ci±gu 2 pierwszych tygodni życia osi±ga długo¶ć 7 mm. Pod koniec pierwszego roku od 8 do 24 cm. W drugim roku: 15 – 42 cm, trzecim 22 – 49 cm, czwartym 28 – 57 cm, pi±tym 34 – 67 cm, szóstym 39 – 76 cm, a w siódmym 43 – 80 cm.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 179
 Zalogowani 0
 Wszyscy 179

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135871) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135871) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135871) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135871) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(614091) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(614091) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(614091) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614091) Apr 26, @ 00:02:06


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2284
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2066
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2313
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2145
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2153
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Księgowa przywłaszczyła pieni±dze wędkarzy
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Księgowa przywłaszczyła pieni±dze wędkarzy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Ryjek
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 21, 2007
Posty: 21

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubsko
PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 5:25 pm    Temat postu: Księgowa przywłaszczyła pieni±dze wędkarzy Odpowiedz z cytatem

klik
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak robi± wszędzie, że państwowe pieni±dze przechowuj± na prywatnych kontach .Tak zwane OVERNIGHT się zakłada aby ogromne pieni±dze w firmach nie leżały na nieoprocentowanych kontach w czasie ¶wi±t a nawet w nocy. Gdyby na czas poszły przelewy z pensjami nikt nigdy by się nie dowiedział. To jeszcze jeden dowód na to, że w PZW rz±dz± nieudolni amatorzy których łatwo wyrolować. Młoda, ładna dała dziadkom pow±chać i dopieła swego. Szkoda, że dziadków nie sprzedała na giełdzie na konserwy.
Przede wszystkim rozliczyć Zarz±d za brak nadzoru lub brak kwalifikacji.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgowa miała trochę rozumu i wiedzieła że te odsetki i tak będ± przebalowane przez beton z PZW i jak przystało przeznaczyła je na bardziej szczytne cele (własne).
Beton PZW się nie przej±ł i ma zamiar zaci±gn±ć kredyt bankowy, i karuzela kręci się dalej zly:
Nie rozumiem o co tyle hałasu lol
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powielacie w±tek z Off Topic - Zielona Góra. lol
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam się boj± powiedzieć złe słowo na PZW wesoly A to konstrukcja do rozbiórki.
A M A T O R S T W O za nasze pieni±dze.
W normalnych firmach kontrola zewnętrzna wali mandaty za brak nadzoru a tu nawet nie ma jednostki nadrzędnej. Nowy rok, nowe składki, wszystko się wyrówna. Najwyżej parę rybek mniej w wodzie.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha, jakby tego było mało! Cholera, to nawet ¶mieszne nie jest :?

Tu popatrzcie:
KLIK

Żenada. Oficjalna strona PZW... To normalne jest?? Zgodne z prawem w ogóle?

Ten pan kandyduje na burmistrza w "mojej" mie¶cinie. Będzie walczył w drugiej turze.
Ale co do cholery ta informcja robi na tej stronie?? I jeszcze agituj±.
Jutro tam zadzwonię. I tak maj± przer±bane przez t± kasę, ale jeszcze im dowalę do pieca...

Co¶ jak w tym dowcipie:

Wł±czam tv - a tu Lenin.
Wł±czam radio - Lenin.
Otwieram gazetę - Lenin.
Boję się zajrzeć do lodówki...
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego bym tak zdecydowanie nie potępiał. Dobrze jak w strukturach zbliżonych do Rz±du a w szczególno¶ci administracji państwowej s± wędkarze lub zwolennicy aby w ten sposób mogli bronic naszych spraw.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
Tu popatrzcie:
KLIK

Żenada. Oficjalna strona PZW... To normalne jest?? Zgodne z prawem w ogóle?

..

Jest zgodne z prawem i standardami, które obowi±zuj± w całym demokratycznym ¶wiecie. PZW jest jednym z największych stowarzyszeń i, przynajmniej na moim terenie, jednym z najbardziej biernych w obronie interesów swoich członków. Mamy ogromny, marnowany jak na razie, potencjał.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wracaj±c do tematu. Może nieco mniej bezczelnie, ale codziennie całkiem niemałe kwoty pompowane s± przez działaczy do prywatnych kieszeni i nie znam przypadku jakiego¶ szczególnego oburzenia ze strony robionych w wałka członków. Poziom tolerancji jest ogromny, a oburzenie ogranicza się jedynie do wklepania kilku zdań na forum internetowym i pomarudzeniu przy kumplach.
A je¶li nawet znajd± się osoby potrafi±ce mówić gło¶no o tym co się dzieje w zwi±zku, czasem nawet podj±ć konkretne dziłania, zaraz s± gaszone przez tłumek "sprzyjaj±cych". Przykłady ? Nie trzeba szukać daleko wink: :evil:
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Poziom tolerancji jest ogromny, a oburzenie ogranicza się jedynie do wklepania kilku zdań na forum internetowym i pomarudzeniu przy kumplach.
A je¶li nawet znajd± się osoby potrafi±ce mówić gło¶no o tym co się dzieje w zwi±zku, czasem nawet podj±ć konkretne dziłania, zaraz s± gaszone przez tłumek "sprzyjaj±cych". Przykłady ? Nie trzeba szukać daleko wink: :evil:

Przed ostatnimi wyborami w PZW był już nawet przesyt krytyki, sam w tym brałem udział aby uaktywnić ludzi do działania i zmian. Niestety, społeczeństwo nasze dalej jest zniewolone i nie ma szans na poprawę. Każde wybory nie tylko do PZW pokazuj± to naocznie. My po prostu lubimy być pod butem, a tylko jak małe pieski spod stołu szczekać. Całe szczę¶cie, że ja sobie daję radę i nie muszę w tym tłumie się wyróżniać. Wybrałem własn±, sobie tylko słuszna drogę.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
cichy
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 82

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:arrow:

Ostatnio zmieniony przez cichy dnia Wto Maj 22, 2012 9:17 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:

J: Napisz jak± to wybrałe¶ drogę może należy Cię na¶ladować? I co oznacza że nie musisz wyróżniać się w jakim¶ tłumie. Jakim?
Wybacz je¶li tylko ja nie zrozumiałem wszystkiego należycie.

Wybrałem drogę dłuższ± i droższ± abym nie musiał być razem z tłumem. Wole nie być celebryt±, na oklaski nie czekam ani za okazy ani za ilo¶ci. A w zwi±zku jestem już tylko jako konsument. Na nic zdały się lata aktywno¶ci. Nie przebiłem się przez mur ignorancji, nieuctwa i amatorszczyzny popieranej odgórnie z ramienia i po linii. Jakie PZW i jego włodarze tacy członkowie.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Dlatego jednak będzie istniało PZW.


Niestety masz Cichy rację: większo¶ć ludzi woli zapłacić i mieć możliwosć posiedzenia z kijem nad wod± w majestacie prawa. A grono sępów umie się ustawić na garbie tych naiwniaków, do których i siebie zaliczam.
Próbowałem być "działaczem" w PZW, ale szybko dałem sobie na luz - forma działalno¶ci jako¶ mnie nie zachwyciła, a możliwo¶ć zmian jest powszechnie znana. :roll:
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak rok temu gdy zacz±łem tu wypisywać że chcę być tylko płac±cym i czego¶ za to oczekuj±cym członkiem zwi±zku. Wyliczano mi ile to ryb mogę zabrać za te moje marne pieni±dze, i że WSZYSCY mamy pracować na rzecz zwi±zku. ( co je¶li kto¶ musi pracować i zajmować się rodzin± ? zapomnieć o wypadzie nad wodę ??)

Rok do¶wiadczeń w PZW i co ?
Niestety sam nic osobi¶cie nie zrobiłem!! Poniosłem straty materialne zly: (opłaty, sprzęt, paliwo itp).
Zabrałem 2 karpie i 5 szczupaków(przeogromny zysk :oops: )
RESZTA WRAŻEŃ BEZCENNA !

Panowie, którzy mnie tak bardzo u¶wiadamiali woleli się poobrażać niż dalej przekonywać do swoich racji.(szkoda bo bardzo lubiłem teksty SSG i prawnika zwi±zku).
A ja szukam swojej drogi i od nowego roku będę łowił w kole, które ma "swoje" stawy i prowadzi na nich GOSPODARKĘ
Też nie wiem jak to będzie, ale na"normalnych" wodach PZW nie spotkałem w tym roku żadnej kontroli.(w ogóle nie wiem za co ja płaciłem )
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majus napisał:
Pamiętam jak rok temu gdy zacz±łem tu wypisywać że chcę być tylko płac±cym i czego¶ za to oczekuj±cym członkiem zwi±zku. ........(w ogóle nie wiem za co ja płaciłem )

Mało kto zdaje sobie sprawę, że należ±c do jakiegokolwiek zwi±zku czy zrzeszenia płaci się składki za przynależno¶ć a nie za zezwolenie na połów.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Mało kto zdaje sobie sprawę, że należ±c do jakiegokolwiek zwi±zku czy zrzeszenia płaci się składki za przynależno¶ć a nie za zezwolenie na połów.


Ja sobie zdaję sprawę że można być "HONOROWYM" członkiem zwi±zku i nie chcieć łowić tylko wspierać zwi±zek.

Ja to wolałbym nie płacić a łowić - można tak ?? :evil:

Nawet to nazewnictwo "podstawowa składka członkowska"
i "okręgowa składka członkowska"
też nie rozumiem wolałbym zapłacić jedn± składkę członkowsk± i opłatę za zezwolenie na połów ryb w danej wodzie( wykupiłbym kilka miejscówek i w nie inwestowano by moja kasę np. zarybiano)


(idzie zima czas na pogaduchy, dużo luzu życzę bo nie wszystko jest na 100 % powagi)
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
...Mało kto zdaje sobie sprawę, że należ±c do jakiegokolwiek zwi±zku czy zrzeszenia płaci się składki za przynależno¶ć a nie za zezwolenie na połów.

To nie zupełnie tak. Można zapłacić składkę członkowsk± (w 2010 r to było 60 zł). Jest ona ustalana przez ZG i nie uprawnia do wędkowania. Za wędkowanie płacimy oddzielnie i tutaj już decyduj±cy głos maj± okręgi.
piter1000
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Aug 03, 2008
Posty: 96

Kraj: Polska
Miejscowość: suwalki
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem jedno je¶li za co¶ się płaci to się wymaga..to normalne ..tutaj jest tak płacisz nie wiesz.
_________________
Wędkarstwo to dwa robaki na dwóch końcach tej samej wędki
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:

To nie zupełnie tak. Można zapłacić składkę członkowsk± (w 2010 r to było 60 zł). Jest ona ustalana przez ZG i nie uprawnia do wędkowania. Za wędkowanie płacimy oddzielnie i tutaj już decyduj±cy głos maj± okręgi.

Jasne, że masz rację. Ja tylko mówiłem, że za przynależno¶ć się płaci wszędzie, bo to składowa opłat jak za przesył energii wesoly

Majus napisał:
Ja to wolałbym nie płacić a łowić - można tak ??

U mnie tak wesoly

piter1000 napisał:
Wiem jedno je¶li za co¶ się płaci to się wymaga..to normalne ..tutaj jest tak płacisz nie wiesz.

A w totka wiesz? wesoly
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wdawania się w szczegóły. System opłat jest jednym z najbardziej bronionych przez działaczy reliktów. Dla większo¶ci samo słowo "licencja" brzmi jak bat ze ¶więcon± wod±. Płacenie za wędkowanie uważaj± za nieprzyzwoite już z założenia. I maj± w tym swoj± rację. W my¶l prawa zapłata jest form± umowy. A jeżeli jedna ze stron z umowy się nie wywi±zuje (wędkowanie na bezrybiu jest jakby pozbawione sensu), to druga mogłaby zacz±ć dochodzić swojego. Zaczynaj± się problemy, a tego oczywi¶cie trzeba unikać. Stosuje się kamuflaż w postaci wielu dziwnych opłat i dopłat.

Zaraz po założeniu naszego koła opłaty były pobierane w dwóch sklepach wędkarskich. Kilka lat trwał bój działaczy okręgowych o zlikwidowanie tego "procederu". Argumenty jakie przytaczano s± nie do opisania. Problemem było tylko znalezienie "paragrafu" wesoly
Faktem jest, że wszystko co choćby przypomina "płacenie za wędkowanie" napotyka potężny opór.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund :: Zapytania do SQL: 77