Czy wiesz, że...
Ulubion± temperatur± dla siei jest 15-19°C, pstr±ga potokowego 9-17°C, karpia 25-30°C, karasia 27°C, płoci 8-15°C.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 221
 Zalogowani 0
 Wszyscy 221

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(135977) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135977) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(135977) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135977) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135977) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135977) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135977) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721780) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721780) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(721780) Apr 26, @ 16:41:35


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2297
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2077
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2322
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2157
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2212
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2123
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2162
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2530
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2352
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Umieramy?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Umieramy?
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na tym nie znam ,nic nie rozumiem ,ale ..........prowokuję do ......rozmowy . 8)
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Jako¶ tak widać, że wielcy, sławni i zasłużeni nie bior± udziału w dyskusji o przyszło¶ci ich dziecka wesoly


Tia.
Ci martwi± się o to by go przenie¶ć na inny serwer.
Organizuja kolejne spotkania.

"J" I ci±gle się ciesz±, że nadal tu jeste¶, chociaż nic ciekawego i nowego u nas nie ma:-)

A kto chce zobaczyć i przeżyć prawdziwe "pogawędki" zapraszam na "piwne" do Jastrzębia. Nie trzeba nam kolejnych 50 artykułów...100 postów. Na takich spotkaniach widać jak PW żyje.

Po to PW powstało....po to istnieje...

To tylko moje ( a mam nadzieję, że nie tylko) zdanie.

Przyjedż...sprawdż...i wtedy powiedz że PW umiera wykrzyknik
_________________
Oby do jutra......
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Ja się na tym nie znam ,nic nie rozumiem ,ale ..........prowokuję do ......rozmowy . 8)

Zapytam kogo:?:, choć nikt nie odpowiada według zwyczaju na moje posty tylko pisze sam dla siebie :?: A może niepotrzebnie pytam bo nie ma kogo, zreszt± zaraz się przekonam. Echo :?:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wink: cholera cały czas próbuje cos napisać ale mi nie wychodzi , jak powiem ze zgadzam sie z Kunt± , Sigim i Monkiem to pewnie wyjdzie znowu na jaw ze rozumiemy sie bez słow i stad te nudy na PW wink:
Zapraszam na ¦PSPW w grudniu !
_________________
Marillion&Fish


Ostatnio zmieniony przez Darek dnia Sob Gru 04, 2010 11:12 pm, w cało¶ci zmieniany 4 razy
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
choć nikt nie odpowiada według zwyczaju na moje posty tylko pisze sam dla siebie :?: :?:


A może jeszcze nikogo na tyle do siebie nie przekonałe¶ by odpowiadał na Twe posty?
Może nadszedł czas by zadać sobie to pytanie ?
_________________
Oby do jutra......
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że PW nie umiera a jest tylko ofiar± niechęci do pisania...może lenistwa wink: .
Jaki¶ czas temu zapodałem temat o przygodach wędkarskich...członkowie PW takowych nie miewaj± lol lol lol ( sorki, 5 wpisów było... wink: ) ot podjeżdżaj± samochodem nad wodę, łowi±, skrobi± lub wypuszczaj± i wrcaj± na niedzielny obiadek... . A ja my¶lałem ( zdarza mi się ), że temat porwie kolegów do zwierzeń ( jak u Drzyzgi w TVN lol lol lol ) a tymczasem "bryndza"... to co było zawsze istot± wędkarstwa czyli te niesamowite opowie¶ci, przygody, anegdoty... tutaj po prostu "ZDECHŁO" :placz :placz :placz .
Może jestem nie " z tej epoki" i żyję wspomnieniami ... ale lubię powspomina jak to kiedy¶...tam i na to... .

Na szczę¶cie mam towarzysza wypraw na rybki który "kuma tak jak ja " jest członkiem PW ale od dawna nie zagl±da ... ot może niema tu tego co go interesuje... .

Istotny jest również brak czasu...ot w takim okresie przyszło nam życ...
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
mario_z napisał:
Nie-ukrywam że i ja z chęci± zobaczył bym jak±¶ rybkę na twoim tle. wink:

Postaram się co¶ w tym roku chociaż my¶lę, że będzie przez to kolejna awantura, bo ja nie łowie okazów tylko ilo¶ci, a to nie jest tu tolerowane szczególnie w galerii. Jak zobaczysz 200 szt po 20, 30 cm dasz mi pozytywa :?: i gwarantujesz mi bezpieczeństwo przed linczem? Już dwa razy były tu przewalanki na ten temat. Teraz na treningi kupuję licznik ale i tak muszę mieć ryby w siatce aby nie wystraszyć pozostałych z łowiska. My¶lę, że to będzie pierwsze i ostatnie zdjęcie. Wyczyn, zawody to nie ten klimat na tym forum.

Z mojej strony nic Ci nie grozi, pozytywa masz jak w "ruskim" banku. wesoly wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sigi napisał:
J napisał:
choć nikt nie odpowiada według zwyczaju na moje posty tylko pisze sam dla siebie :?: :?:


A może jeszcze nikogo na tyle do siebie nie przekonałe¶ by odpowiadał na Twe posty?
Może nadszedł czas by zadać sobie to pytanie ?

Cały czas się zastanawiam. Czterokrotnie więcej jest go¶ci na forum niż użytkowników a tylko 25 % z nich pisze. Zawsze interesowało mnie co to s± za go¶cie i co ich przyci±ga do czytania. Czyżby oni też należeli do tych co się nie można do nich przekonać i dlatego s± "niezrzeszeni" Ale w sumie to nieistotne. Pewnie sam zostanę nieprzekonywuj±cym go¶ciem.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zapewne wiesz nie ma obowi±zku się rejestrować czy logować, no chyba, ze ktos chce cos napisać.
Widocznie Ci akurat nie chc±, a maja ochotę poczytać.
Przez te lata nazbierało się troche ciekawych rzeczy, aby je przejżeć, nie mówi±c już o przeczytaniu potrzeba sporo czasu...więc to robi±.
Czę¶ć z "go¶ci" to zarejestrowani...ale nie loguj± się dopóki nie chc± czego¶ napisać, paru to " roboty google", jeszcze paru to byli nasi userzy którzy z hukiem opu¶cili nasze grono i teraz wstyd im sie przyznać, że nadal zagl±daj±.
Mam nadzieję, ze chociaz troche pomogłem i zaspokoiłem Twoj± ciekawo¶ć wink:
_________________
Oby do jutra......
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J, nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale wydaje mi się, że kiedy¶ poprosiłe¶ o usunięcie Twojego konta z PW. Redakcja tego nie uczyniła, ale może użytkownicy przestali to konto zauważać? wink:
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
J, nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale wydaje mi się, że kiedy¶ poprosiłe¶ o usunięcie Twojego konta z PW. Redakcja tego nie uczyniła, ale może użytkownicy przestali to konto zauważać? wink:

No fakt i pewnie teraz żałujecie wesoly ale ile to roboty. Robert mnie odwiódł, ale desperaci lubi± ponawiać wesoly wtedy miałem powody, jak wielu z Was wink: zreszt± ci wła¶nie odeszli wink: Ale nic się nie stało, przyzwyczajony jestem do samotno¶ci na tym forum i tak niech pozostanie. Miło¶ci się nie wybiera wesoly

sigi napisał:
Mam nadzieję, ze chociaz troche pomogłem i zaspokoiłem Twoj± ciekawo¶ć wink:

Nawet całkowicie, dzięki za po¶więcony czas wesoly
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dramatyzujesz J wink: , gdyby nie zauważano Twojej obecno¶ci z pewno¶ci± prowadziłby¶ monolog a tak.. wink:
Wiem, że kilka osób nie tylko tych, którzy rozstali się z PW na dobrowolnej zasadzie i nie tylko, ale także tych, którzy s± naszymi powiedzmy "aktywnymi użytkownikami" chcieliby za¶piewać hymn zwycięstwa nad "trumn±" PW. Musz± jeszcze poczekać my¶lę i mam nadzieję, że do¶ć długo wink: . Być może mocne to słowa jednak w eterze dĽwięk się niesie, a co niektórzy zapominaj± o tym wink: .
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
sigi napisał:
J napisał:
choć nikt nie odpowiada według zwyczaju na moje posty tylko pisze sam dla siebie :?: :?:


A może jeszcze nikogo na tyle do siebie nie przekonałe¶ by odpowiadał na Twe posty?
Może nadszedł czas by zadać sobie to pytanie ?

Cały czas się zastanawiam. Czterokrotnie więcej jest go¶ci na forum niż użytkowników a tylko 25 % z nich pisze. Zawsze interesowało mnie co to s± za go¶cie i co ich przyci±ga do czytania. Czyżby oni też należeli do tych co się nie można do nich przekonać i dlatego s± "niezrzeszeni"


Często jestem jednym z tych ,,go¶ci'', więc czę¶ciowo masz odpowiedĽ na swoje pytanie. wink:
Co jaki¶ czas mnie ,,wywala'' i przegl±dam jako ,,go¶ć''. My¶lę że nie jestem jedyny. Sam mało piszę ostatnio . Drugie dziecko i trochę innych spraw uniemożliwiło mi połowy w tym roku . Więc i pisać nie bardzo było o czym.
Ale , może za jaki¶ czas będzie znowu szansa po¶więcić więcej czasu na połowy i na PW. Więc mam nadzieję że PW będzie nadal trwać na swoim miejscu. Pomimo wielu zawirowań pozostaje nr.1 , bynajmniej dla mnie. Choć usilnie pewne ,,nicki'' starały się rozwalić Forum , na szczę¶cie trwa. Choć nie bez ,,ubytków'' , których z pewno¶ci± brak jest znacz±cy dla Forum.

pozdrawiam
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farti i ja Ciebie pozdrawiam a zwłaszcza nowo narodzone Farci±tko wesoly .
Wracaj jednak szybko nad wodę i do nas wesoly
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Farti i ja Ciebie pozdrawiam a zwłaszcza nowo narodzone Farci±tko wesoly .
Wracaj jednak szybko nad wodę i do nas wesoly

Dzięki Robert, choć nie jest nowo narodzone, ma już ponad rok. wesoly
Co nie zmienia faktu że obowi±zków znacz±co przybyło , i tak jeszcze pozostanie jaki¶ czas.
pozdro
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma rok to nowonarodzone wesoly , a bior±c pod uwagę mój wiek to osesek wesoly
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Robert napisał:
Farti i ja Ciebie pozdrawiam a zwłaszcza nowo narodzone Farci±tko wesoly .
Wracaj jednak szybko nad wodę i do nas wesoly

Dzięki Robert, choć nie jest nowo narodzone, ma już ponad rok. wesoly
Co nie zmienia faktu że obowi±zków znacz±co przybyło , i tak jeszcze pozostanie jaki¶ czas.
pozdro

Nie gadaj, znalazłem idealny odcinek "tej" rzeki. Wpadniesz to Ci pokażę usmiech
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farti, gratulacje usmiech Niech się pociechy zdrowo chowaj± i do wędkarstwa garn± ;)
Pozdrawiam
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech się zdrowo chowa i rozkwita - chłopak, czy kobita? ;)
Gratulacje dla Rodziców.
Miło kolunia widzieć. usmiech
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Kunta napisał:
Ja się na tym nie znam ,nic nie rozumiem ,ale ..........prowokuję do ......rozmowy . 8)

Zapytam kogo:?:, choć nikt nie odpowiada według zwyczaju na moje posty tylko pisze sam dla siebie :?: A może niepotrzebnie pytam bo nie ma kogo, zreszt± zaraz się przekonam. Echo :?:


A tu się mylisz Kolego - odpowiem jak zostałem wywołany do tablicy .Moja odpowiedĽ brzmi - Wszystkich .Może w ten sposób padnie przy okazji tej wymiany zdań jaka¶ ciekawa propozycja .Jeżeli uważasz że jest to dyskusja bez sensu to po co piszesz posty?
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
.Jeżeli uważasz że jest to dyskusja bez sensu to po co piszesz posty?

Jak wszyscy tutaj, z nudów. wesoly Dopóki mnie nie wykopi±. S± cztery etapy w życiu usera na forach. Pierwszy to fascynacja, drugi to zaangażowanie, trzeci ciekawo¶ć co tam nowego kto¶ napisał i czwarty etap, wydoro¶lenie i znudzenie odpowiadaniem po tysi±ckroć na te same pytania. Jest jeszcze co¶ takiego, że po latach obserwacji tych samych ludzi wiadomo kto do kogo się uprzedził i można w napięciu obserwować kiedy będzie k±¶liwa riposta. Jak takich dwóch dyskutantów lub przeważnie par braknie to jest jak po orgaĽmie wesoly Wiem jedno, wszystko zaczęło się psuć po awanturze i rozłamie niepotrzebnym z WCWI. To tak jak z jednojajowymi bliĽniakami wesoly Teraz rozłamowcy poszli w kibi du mater, bo nie mieli z kim walczyć a smród pozostał. Ja znam taki smród z autopsji kiedy facet nieżywy przeleżał latem w samochodzie dwa tygodnie :evil:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Kunta napisał:
.Jeżeli uważasz że jest to dyskusja bez sensu to po co piszesz posty?

Jak wszyscy tutaj, z nudów. wesoly Dopóki mnie nie wykopi±. S± cztery etapy w życiu usera na forach. Pierwszy to fascynacja, drugi to zaangażowanie, trzeci ciekawo¶ć co tam nowego kto¶ napisał i czwarty etap, wydoro¶lenie i znudzenie odpowiadaniem po tysi±ckroć na te same pytania. Jest jeszcze co¶ takiego, że po latach obserwacji tych samych ludzi wiadomo kto do kogo się uprzedził i można w napięciu obserwować kiedy będzie k±¶liwa riposta. Jak takich dwóch dyskutantów lub przeważnie par braknie to jest jak po orgaĽmie wesoly Wiem jedno, wszystko zaczęło się psuć po awanturze i rozłamie niepotrzebnym z WCWI. To tak jak z jednojajowymi bliĽniakami wesoly Teraz rozłamowcy poszli w kibi du mater, bo nie mieli z kim walczyć a smród pozostał. Ja znam taki smród z autopsji kiedy facet nieżywy przeleżał latem w samochodzie dwa tygodnie :evil:



Je¶li uważasz, że s± tylko cztery etapy to się grubo mylisz wink:. S± zloty biesiady, spotkania, godziny kiedy¶ spędzone na czacie. Gdyby ich nie było to fora by umierały po kilku latach.

Dla mnie PW to nie wirtualne rozmowy i klikanie na klawiaturze. To rzeczywisto¶ć od kiedy pierwszy raz miałem okazje spotkać "obcych" mi ludzi na żywo. Wtedy zrozumiałem, że tu nie chodzi o bicie piany, byle co¶ napisać.
Po co te kłótnie i awantury?. Też kiedy¶ ciężko mi się było dostosować, ale po 2 dniach bez PW zaczęło mnie ssać w żoł±dku i musiałem wrócić wink: .
Jak pisz± koledzy powyżej, żeby widzieć jak żyj± PW trzeba spotkać się w realu. Bo PW to nie tylko forum

Pozdrawiam Wszystkich wesoly
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 5:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awantura z WCWI?! Rozłam!? Teraz widzę po sobie, żę z wiekiem pamięć bywa ulotna - za czorta nie wiem, o czym mowa? lol
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki PW powstała grupa TEAM Zachód . Moim zdaniem fajna paczka ludzie w różnym wieku regularnie spotykaj±ca się nad wod± czy przy piwku - pozdrawiam chłopaki wesoly
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Dzięki PW powstała grupa TEAM Zachód . Moim zdaniem fajna paczka ludzie w różnym wieku regularnie spotykaj±ca się nad wod± czy przy piwku - pozdrawiam chłopaki wesoly

Popatrz, jeden portal, a tyle nieszczę¶ć lol ...
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
the_animal napisał:
Dzięki PW powstała grupa TEAM Zachód . Moim zdaniem fajna paczka ludzie w różnym wieku regularnie spotykaj±ca się nad wod± czy przy piwku - pozdrawiam chłopaki wesoly

Popatrz, jeden portal, a tyle nieszczę¶ć lol ...

Ano widzisz - życie !!!
Swoj± droga jak kto¶ pisze "umieramy" - to co poradzisz ? Umierajcie ! My żyjemy nadal !!! lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
grubyzwierz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 23, 2007
Posty: 694

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra/Pszczew
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:

Swoj± droga jak kto¶ pisze "umieramy" - to co poradzisz ? Umierajcie ! My żyjemy nadal !!! lol


Umierać będziemy za 2 tygodnie, po wędkarskiej wigilii wesoly
_________________
http://www.grubyzwierz.pl
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Kunta napisał:
Ja się na tym nie znam ,nic nie rozumiem ,ale ..........prowokuję do ......rozmowy . 8)

Zapytam kogo:?:, choć nikt nie odpowiada według zwyczaju na moje posty tylko pisze sam dla siebie :?: A może niepotrzebnie pytam bo nie ma kogo, zreszt± zaraz się przekonam. Echo :?:


J, niekoniecznie piszesz wył±cznie "dla siebie". Wielu obserwatorów nie chce po prostu angażować się w w±tek który może wywołać zamieszanie. Jeżeli oczekujesz głosu poparcia, to nie ma sprawy - w wielu kwestiach zgadzam się z tym co piszesz. Niestety, każde moje zaangażowanie, nawet w zupełnie neutralnych w±tkach, budzi kilku tutejszych "dyżurnych" userów próbuj±cych "ożywić" forum w złym tego słowa znaczeniu lol Dlatego zdarza się, że po prostu odpuszczam. Dla spokoju dyskusji któr± prowadzisz i pewnie z własnego lenistwa :| wesoly
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunto pewnie, że znajomo¶ć z Tob± jest bardzo warto¶ciowa tylko... jako¶ dawno sie nie widzieli¶my ;-)
Monku piszesz, że moja wypowiedĽ jest wygodna... A czemu miała by być inna? Jestem tylko zwykłym userem, który w tym roku w dodatku był tylko dwa razy na rybach... Moje zycie pochłonęły inne zajęcia niż wędkarstwo. Mniej czuje się zwi±zany z PW i może wła¶nie dzięki temu mogę chłodnym okiem spojżeć na to co się Tu dzieje. Mimo że wygodna to uważam j± za trafion±. Kiedy¶ udzielałem sie na PW, wklejałem mase zdjęć, pisałem sporo arykułów. Potem przyszło kilka poważnych zawirowań w życiu osobistym i na jaki¶ czas musiałem znikn±ć. Po powrocie nie było mnie już w stopce jako stały współpracownik. Nikt nie raczył napisać do mnie maila w tej sprawie, zadzwonić. Nikogo nie obchodziło czemu nie piszę tekstów, nie pojawiaj± się nowe zdjęcia... Widać więc moja obecno¶ć tu nie była tak cenna i warto¶ciowa jak mi się wydawało... Więc tak, mam prawo wypowiadać się w wygodny dla mnie sposób...

Co do artykułu to wieszać go tu raczej nie będę. Można go przeczytać na stronie Salmo w dziale jak łowić, tytuł ,,Leniwy wobler na wielkie bolenie".


Co do samych Pogawędek. Patrz±c na Jerkbait, Rybie Oko, WCWI, to Pogawędki zawsze były takim portalem wła¶nie gawędziarskim. Można by powiedzieć, że czuje się tu jak w ulubionym Pubie, gdzie zawsze kto¶ ze starych kumpli wpadnie i można pogadać o tym i o tamtym. Nigdy nie ma tłoku, za barem wci±ż ten sam barman, zadymiona sala a w gło¶nikach blues...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
... wci±ż ten sam barman, zadymiona sala a w gło¶nikach blues...


Fajnie powiedziane i trudno się nie zgodzić. Tylko z tym zadymieniem ...hmm ...czasem trochę szczypie w oczy wink: lol
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak w życiu raz szczypi± oczy, raz boli du... ;-)
Dzięki temu wiesz, że żyjesz ;-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Salmo_Salar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 360

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PW było moim pierwszym internetowym "domem", nie pamiętam kiedy się zarejestrowałem, miałem do¶ć długi czas nieobecno¶ci z pewnych względów.

Pamiętam rozmowy o rybach, o Mazurach z Wędkarzem_Wawiakiem, o jego połowach, o Mikołajkach... Pamiętam wascika_wsk z którym nie jeden temat przegadali¶my na czacie... Pamiętam młodego SpinerK'a, który również był skory do długich rozmów o szczupakach, okoniach... Pamiętam KasieZabrze będ±ca "ewenementem" na PW (jako młoda kobieta) interesuj±ca się wędkarstwem... Pamiętam t± ¶mieszn± zabawę gdzie czę¶ć osób należała do JSM a reszta do CSM lol Te wojenki na czacie, często również kłótnie o byle co, wtedy jeszcze nie było pitolenia o C&R, każdy to robił i już. Pamiętam jeszcze wiele osób, czę¶ć znam jedynie ze zdjęć bo nick wypadł mi z głowy...

Ludzie się zmieniaj±, starzej± się. Ci młodzi teraz maj± własne sprawy, studia, pracę. Ci starsi s± jeszcze starsi usmiech i nie maj± już tej werwy widz±c jak wygl±da na dzień dzisiejszy PW, jakie jest zainteresowanie. Czasy mamy przecież inne, ¶wiat się bardzo szybko zmienia i tempo życia jest szybsze...

To se ne wrati, Panowie.

Pozdr.

Salmo
wolfram
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 08, 2010
Posty: 400

Kraj: Polska
Miejscowość: gdzie¶ na ¦l±sku
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Swoj± droga jak kto¶ pisze "umieramy" - to co poradzisz ? Umierajcie ! My żyjemy nadal !!! lol


Milczy trup :o
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salmo_Salar napisał:
Pamiętam wascika_wsk z którym nie jeden temat przegadali¶my na czacie...Pamiętam KasieZabrze będ±ca "ewenementem" na PW (jako młoda kobieta) interesuj±ca się wędkarstwem...
Salmo

Salmo_Salar ta dwójka pogawędkowiczów ma się dobrze siedz± za ¶cian± w pokoju usmiech. Ciekawe, co robi± ;). To chyba pierwsza para, która poznała się na PW.
_________________
Bercik
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
the_animal napisał:
Dzięki PW powstała grupa TEAM Zachód . Moim zdaniem fajna paczka ludzie w różnym wieku regularnie spotykaj±ca się nad wod± czy przy piwku - pozdrawiam chłopaki wesoly

Popatrz, jeden portal, a tyle nieszczę¶ć lol ...


Pietruch... Uważaj! Dzepetto też psy wieszał wink: , a teraz jest na nas skazany. Nigdy nie wiesz, gdzie Cię życie poprowadzi i jak± cenę będziesz musiał zapłacić za swoje czyny i słowa wink:

the_animal napisał:
paczka ludzie w różnym wieku

No przecież coraz rzadziej mówimy do Ciebie "TATO" wesoly

grubyzwierz napisał:
Umierać będziemy za 2 tygodnie, po wędkarskiej wigilii

Czyli termin już potwierdzony? Adres podajemy w sieci? wesoly
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
Pietruch... Uważaj! Dzepetto też psy wieszał wink: , a teraz jest na nas skazany. Nigdy nie wiesz, gdzie Cię życie poprowadzi i jak± cenę będziesz musiał zapłacić za swoje czyny i słowa wink:

A ja tam Was chwalę gdzie się da, no chyba, że się nie da, to wtedy nie chwalę wesoly
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
... Po powrocie nie było mnie już w stopce jako stały współpracownik. Nikt nie raczył napisać do mnie maila w tej sprawie, zadzwonić. Nikogo nie obchodziło czemu nie piszę tekstów, nie pojawiaj± się nowe zdjęcia... Widać więc moja obecno¶ć tu nie była tak cenna i warto¶ciowa jak mi się wydawało... Więc tak, mam prawo wypowiadać się w wygodny dla mnie sposób...


No cóż i mnie spotkało to samo i ja też poczułem lekki niesmak , nikt nie zadzwonił nikt nie napisał , ale że mam mocn± psyche to się jako¶ podniosłem wink:
_________________
Marillion&Fish
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek napisał:
wykrzyknik napisał:
... Po powrocie nie było mnie już w stopce jako stały współpracownik. Nikt nie raczył napisać do mnie maila w tej sprawie, zadzwonić. Nikogo nie obchodziło czemu nie piszę tekstów, nie pojawiaj± się nowe zdjęcia... Widać więc moja obecno¶ć tu nie była tak cenna i warto¶ciowa jak mi się wydawało... Więc tak, mam prawo wypowiadać się w wygodny dla mnie sposób...


No cóż i mnie spotkało to samo i ja też poczułem lekki niesmak , nikt nie zadzwonił nikt nie napisał , ale że mam mocn± psyche to się jako¶ podniosłem wink:

Walnij se kielicha i się nie mazgaj lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
pietruch napisał:
the_animal napisał:
Dzięki PW powstała grupa TEAM Zachód . Moim zdaniem fajna paczka ludzie w różnym wieku regularnie spotykaj±ca się nad wod± czy przy piwku - pozdrawiam chłopaki wesoly

Popatrz, jeden portal, a tyle nieszczę¶ć lol ...


Pietruch... Uważaj! Dzepetto też psy wieszał wink: , a teraz jest na nas skazany. Nigdy nie wiesz, gdzie Cię życie poprowadzi i jak± cenę będziesz musiał zapłacić za swoje czyny i słowa wink:

the_animal napisał:
paczka ludzie w różnym wieku

No przecież coraz rzadziej mówimy do Ciebie "TATO" wesoly

grubyzwierz napisał:
Umierać będziemy za 2 tygodnie, po wędkarskiej wigilii

Czyli termin już potwierdzony? Adres podajemy w sieci? wesoly


Normalnie co ja się mam z Tymi dziećmi lol lol lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
tosiek
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 55

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, Wykrzyknik mnie sprowokował.
Jestem jednym z martwych dusz, obserwatorów ... bo takk.. bo obcy dla grona był zawsze trochę zlewany a może nie miałem nic ciekawego do powiedzenia. A może Wisła w tym okresie była dla mnie nieprzyjazna - chociaż miałem j± pod nosem ?
Teraz dojeżdżam i ten rok jest jak nigdy pomimo hu¶tawki poziomów..

Wykrzyknik ja uważam okres rozwoju PW wi±że się własnie z Twoj± osob±, Torque był dzielnym kompanem...
Pamiętam też okres awantur pewnych userów mam swoj± teorię na ten temat .... szkoda klawiatury, ale zacz±ł się okres analogiczny do tego jak z RO,..
Jestem tylko zwykłym userem, który w tym roku w dodatku był tylko dwa razy na rybach...

Bior±c pod uwagę poprzednie wyniki mogę tylko współczuć...

Po powrocie nie było mnie już w stopce jako stały współpracownik. Nikt nie raczył napisać do mnie maila w tej sprawie, zadzwonić. Nikogo nie obchodziło czemu nie piszę tekstów, nie pojawiaj± się nowe zdjęcia... Widać więc moja obecno¶ć tu nie była tak cenna i warto¶ciowa jak mi się wydawało... Więc tak, mam prawo wypowiadać się w wygodny dla mnie sposób...


To to parę gorzkich słów - też się zastanawiałem czemu znikn±łe¶... nie znałem szczegółów..
Wi±załem Ciebie nierozerwalnie z tym portalem...
Reasumuj±c ten mój chaotyczny post...odnoszę wrażenie, że parę osób z grona adminów aktywnie wzięło udział w przesiewie.
Pamiętam awanturę nt. pisowni,ortografii, i tematów uważanych przez większych znawców za infantylne.
Powiem nawet więcej - cenię Oldiego ale potrafi być równie kontrowersyjny...
Co do samych Pogawędek. Patrz±c na Jerkbait, Rybie Oko, WCWI, to Pogawędki zawsze były takim portalem wła¶nie gawędziarskim.

I tak chyba zostanie ... Dla malkontentów proponuję 'podróż w czasie' i zajrzenie do Jerka s± też inne fajne stronki, i spojrzenie na koleżeński klimat...
Parafrazuj±c 'ludzie ludziom zgotowali ten los...'
Wykrzyknik - - pozdrowienia...
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, i trzeba było jednego tematu aby pojawił się obraz prawdziwego PW Polaka. Co prawda regulamin tego nie przewiduje ale PWspołeczeństwo samo sobie tworzy wzorce doskonałe. A wiec: musi to być go¶ć w sile wieku, zafascynowany wej¶ciem w nowe towarzystwo oddany sprawie pisania artykułów, komentarzy pod artykułami, wklejania zdjęć czasem nie swoich, zaangażowania w życie forum, pisz±cy nawet po kilka postów jeden pod drugim i obowi±zkowo do odpowiedzi kopiuj±cy całe różance poprzednich rozmówców, a komentarz jednozdaniowy, przeważnie, bo cały post się liczy do tematu. Musi dobrze współpracować z administracj± najlepiej jako TW, wtedy może nawet od czasu do czasu warkn±ć. Ale….linia wytyczona biał± kred± na podłodze nie może być przekroczona, chyba, że bliskie spotkania na zjazdach, wigiliach czy zlotach po wzajemnych transplantacjach w±troby i transfuzjach poł±cz± biesiadników na ¶mierć i życie. No i oczywi¶cie dawanie czadu na czacie. I tu raczej nieodzowne jest wcze¶niejsze spotkanie w realu. Wszystko to jest mile widziane ale czy konieczne?
Teraz już wiem czemu mi tak ciężko, nie spełniam kryteriów.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
JKarp
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2002
Posty: 687

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶ć
Portal nie umiera. To my się zmieniamy.
Kiedy¶ chętnie odpowiadałem na zadane pytania dotycz±ce sprzętu, zanęt itp ale po jakim¶ czasie zauważyłem, że pytaj±cy s± bardzo wygodni :oops:
Przestałem odpowiadać na pytania infantylne a potem wszystkie... Po co się produkować skoro i tak znajdzie się User, który zawsze wszytko wie lepiej, używa tylko takiej firmy sprzętu itp.
Wielcy Nieobecni- Docio, Esox i Inni - to Oni stworzyli ten Portal.
Sacha ja pamiętam wszystkie Wigilie bo na każdej byłem. Mam fotki - łezka w oku się kręci...
Jestem Karpiarzem. Ostatni raz w tym roku opisałem zasiadkę... Przykro mi Maciek ale po "Fartownej zasiadce" moj± wodę opanowali "karpiarze" którzy na bież±co ¶ledz± i szukaj± opisów zasiadek. Co było dalej to się domy¶lcie...
Mam ponoć duż± wiedzę dotycz±c± karpiowania. Chętnie bym się podzielił ale...
I wcale się nie dziwię Koledze J, że jest "milcz±cym Userem" - TO KOPALNIA WIEDZY O ŁOWIENIU ZAWODNICZYM. Sam widziałem Jego posty na innym Forum nakierowuj±ce na Jego artykuły. Ale trzeba samemu zapytać, poszukać a potem próbować dowiedzieć się więcej. Nie zaczynać posta od słów: kupiłem tyczkę ale jak to się tym łowi to mi tu powiedzcie ....
Kto¶ napisał, że już poruszono wszystkie tematy ł±cznie z orografi±... Może i tak jest. Kiedy¶ ł±cze i obecno¶ć na forum nobilitowała. Teraz jak nie tu to tam... Wszędzie można się dokleić... i napisać co¶ o rybach lub o kiepskich zdjęciach.
Dodam, że zagl±dam Tu kilka razy dziennie. Czasem co¶ odpowiem, co¶ doradzę... Bez tego Portalu nie da się żyć
wesoly
Janusz JKarp
tosiek
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 55

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J trochę przejaskrawione ale prawdziwe. A inna sprawa , że kiedy zachciało mi się udzielać to taafiłem na okres TWA...
tosiek
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 55

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co do ortografii - inna sprawa pernamentne pisanie smsowe a inna literówki, też mnie to irytuje ale również często mi się zdarza mam zwyczaj pisania poprawnie i nie sprawdzania tego co piszę. Tak już mam.
Z innej beczki - nie jestem typem analityka ale zauważcie jak zmieniło się RO od czasu przej¶cia na nowy sewrwer... mam trochę zapisanych w±tków .. kopalnia wiedzy i łza się naprawdę w oku kręci - to również kawałek mojego wędkarskiego życia...
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darku ja podnosić sie nie muszę bo załamany nigdy nie byłem z tego powodu...
Łowiłem i np zeszły rok egzystowałem na innym portalu...

To¶ku nie ma czego wpsółczuć, nie łwoiłem ale nie dla tego, że nie mogłem. po¶więciłem się innym pasjom ;-)

To, że tak mało mnie na PW jest też zwi±zane z innym przykry mzdażeniem... Na kilku userach, których uważałem za ludzi ¶wiatłych i nawet dobrych znajomych strasznie się zawiodłem... na polu osobistym oczywi¶cie...
A to czynnik który zniechęca mnie najbardziej...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Salmo_Salar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 360

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:
Salmo_Salar napisał:
Pamiętam wascika_wsk z którym nie jeden temat przegadali¶my na czacie...Pamiętam KasieZabrze będ±ca "ewenementem" na PW (jako młoda kobieta) interesuj±ca się wędkarstwem...
Salmo

Salmo_Salar ta dwójka pogawędkowiczów ma się dobrze siedz± za ¶cian± w pokoju usmiech. Ciekawe, co robi± ;). To chyba pierwsza para, która poznała się na PW.


Proszę, człowiek w nie¶wiadomo¶ci żyje... usmiech

Pozdr.

Salmo
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
Darku ja podnosić sie nie muszę bo załamany nigdy nie byłem z tego powodu...
Łowiłem i np zeszły rok egzystowałem na innym portalu...

To¶ku nie ma czego wpsółczuć, nie łwoiłem ale nie dla tego, że nie mogłem. po¶więciłem się innym pasjom ;-)

To, że tak mało mnie na PW jest też zwi±zane z innym przykry mzdażeniem... Na kilku userach, których uważałem za ludzi ¶wiatłych i nawet dobrych znajomych strasznie się zawiodłem... na polu osobistym oczywi¶cie...
A to czynnik który zniechęca mnie najbardziej...


Michał, mam propozycję. Zacznij wędkarsko nowy rok i jedĽ z nami na Inę 2-3.01.2011.
Pszemo zarezerwował kwaterę w ub. tygodniu.
cichy
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 82

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:arrow:

Ostatnio zmieniony przez cichy dnia Wto Maj 22, 2012 9:33 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tosiek napisał:
...Z innej beczki - nie jestem typem analityka ale zauważcie jak zmieniło się RO od czasu przej¶cia na nowy sewrwer... mam trochę zapisanych w±tków .. kopalnia wiedzy i łza się naprawdę w oku kręci - to również kawałek mojego wędkarskiego życia...

Ja się już nie odnalazłem w RO na nowym serwerze - jako¶ zmienił się na co¶ zupełnie innego :?
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinning pojechał bym ale kasy brak... inwestuję teraz w moto i na wędkarskie eskapady na razie nie mam. Choć kusz±ca bardzo propozycja ;-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.28 sekund :: Zapytania do SQL: 167