Młody sandacz w okresie odżywiania się skorupiakami zjada ich dziennie o 20% więcej niż sam waży. Po przejściu na pokarmy rybi sandacz zjada go w ilości 20% masy ciała. Kiedy osiąga zaś 35 cm - zaczyna zerować na leszczu i karpiu.
Konto/logowanie
ZAREJESTROWANI Ostatni Tobiasz Dzisiaj 0 Wczoraj 0 Wszyscy 4520 UŻYTKOWNICY Goscie 479 Zalogowani 0 Wszyscy 479
Jeste anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj
Jeste stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj aby zalogować się!
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 11:25 am Temat postu: Kołowrotek z wolnym biegiem
Potrzebuję do feedera bardzo wytrzymałego kołowrotka z wolnym biegiem. Nie chodzi tu o holowanie wielkich ryb, ale o odporność na wiele rzutów. Wyrzucam dużo zanęty w koszyku. Niekiedy do zanęcenia potrzeba mi pięćdziesiąt rzutów. Kołowrotki które mam jednak szybko się psuja przy takiej eksploatacji. Nawalają korbki to po pierwsze, a także "śruby " regulacyjne hamulca. Pewnie większa gotówka rozwiązała by problem. ale... sami wiecie jak to jest.
Może ktoś coś doradzi.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN System pomocy - FAQ
Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.
Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.