Czy wiesz, że...
Głos przypominający dźwięk dziecięcej trąbki rowerowej, rozlegający się często nad wodą wydaje łyska - czarny ptak wielkości kaczki, z wyraźną białą plamą na czole.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 173
 Zalogowani 0
 Wszyscy 173

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135869) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135869) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135869) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135869) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też są. ...(135869) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już są :hihi ...(135869) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(614091) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(614091) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dżąsik nie wie co emeryci lubią najbardziej (i mogą ...(614091) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614091) Apr 26, @ 00:02:06


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2284
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2066
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2313
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2153
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Słowo do Redakcji PW
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Słowo do Redakcji PW
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 12:52 pm    Temat postu: Słowo do Redakcji PW Odpowiedz z cytatem

Dłuższy czas zastanawiałem się, co się stało? Nie rozumiem tego do tej pory, gdyż posty z kalumniami i insynuacjami wisza sobie nadal spokojnie.

Droga Redakcjo PW. Zamknięcie ostatniego wątku traktuję jako odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie - czy nam po drodze? Odpowiedź jest jednoznaczna - nie. Szanuję ją, choć można to było napisać o wiele wcześniej a wtedy darowałbym sobie całą tę walkę.
Ponieważ nie mogę pogodzić się z tym iż jestem pismakiem piszącym dla kasy oraz z innymi rzeczami, a zasoby PW mojego autorstwa są w znacznej mierze tekstami pisanymi dla WW, uważam iż moja wcześniejsza zgoda na publikację straciłą swe podstawy. Nieme przyzwolenie Redakcji PW na takie określenia wyraźnie wskazują iż są to teksty niechciane.
W związku z tym uprzejmie proszę o wykasowanie wszystkich artykułów mojego autorstwa napisanych pod nickiem Docio jak i SSG. Nie jest to jakimkolwiek problemem, wiem o tym gdyż system obsługi tekstów jest mi znany. Nie upieram się przy natychmiastowym wykonaniu tego działania. Jestem świadomy, że każdy ma swoje życie. Niemniej dwa tygodnie to rozsądny termin i jestem przekonany, że PW nie dozna z tego powodu jakiegokolwiek uszczerbku. W końcu płakać za mną nie będziecie a i mnie nie będzie teskno do miejsca, gdzie mnie tak określają. Do komentarzy, zdjęć i postów nie roszczę sobie pretensji. Zrobicie wedle Waszej woli.

Kolego CFD, jeśli o to Ci chodziło to gratuluję. Wygrałeś. Dużo starań i zachodu ale patrząc z Twojej perspektywy - było warto.

Proszę nie pytać dlaczego tak a nie inaczej. Słowa powszechnie uznane za wulgarne są najsłabszymi jakie mi teraz się nasuwają na myśl o tym co się stało.
Żegnam ozięble.

P.S.
A teraz Sigi możesz sobie tem wątek wziąść i zamknąć. Albo poczekaj jeszcze na piękne umoralnienie od Torque.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2549

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego "Właściwy wątek" nie bardzo wiem o co chodzi - chyba za rzadko ostatnio tu bywam. Wolność w sieci doprowadza do takich czy innych postów i komentarzy. Jednak ich treść świadczy nie o poziomie czytających a ich twórców. Już kiedyś SSG mówiłem Ci - "spójrz na to mędrca szkiełkiem". Trochę luzu wink: lol
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w taki oto sposób doczekaliśmy kolejnej tragedii.
Jeśli komuś wydaje się, że utrata Docia jest drobiazgiem to rozumiem, że zboczyliśmy mocno z założeń tego portalu. Mam nadzieję Zbyszku, że da się naprawić, co zepsute, dlatego proszę Ciebie o zmianę decyzji. Wiem, że to nie łatwe, ale spróbuj zrozumieć tych, którym zależy żeby Twoja praca na naszej stronie nie została zniweczona. Była by to strata niepowetowana a tym, którzy tego nie rozumieją mam do powiedzenia nic.
Nie wiem, co dzieje się obecnie i czego to wpływ, ale ostatnimi czasy mam wrażenie ludzi opętał amok. Spróbujmy, jeżeli nie da sie inaczej przeczekać. Nie znajduje innego wyjścia.


Ostatnio zmieniony przez Robert dnia Sob Lut 27, 2010 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wypowiedziało się już "ciało urzędowe", dorzucę i ja swoje dwa słowa.
Zbychu - jestem zniesmaczony Twoją decyzją! Znamy się tak długo - bliższa/dalsza znajomość sięga lat 80-tych ub. wieku - że pociągnę "otwartym tekstem", bez owijania w bawełnę. To, co chcesz zrobić dla mnie osobiście jest przejawem szczeniactwa, a nie postawą człeka dojrzałego, który z "niejednego chleba piecał". ;)
Z ubolewaniem stwierdzam, że taka postawa utwierdzić może jedynie w przekonaniu, że Twoja twórczość, która była i tutaj zamieszczana, kierowana była "do redakcji", a nie szerokiego grona odbiorców. Jak widać, w zacietrzewieniu i ambicjonalnym amoku, postawiłeś na efekciarstwo, a nie efektywność i to mnie wielce smuci. Jedna jaskółka wiosny nie czyni i warto czasami o tym pamiętać - waśnie z kimkolwiek nie powinny przenosić się na ogół społeczności.
Uświadamianie głupców jest zajęciem niewdzięcznym i czasami warto pomyśleć, że udowadnianie rzeczy oczywistych nie przystoi osobie myślącej. Inni myślący zrozumieją, a mądrzejsi inaczej, ze swymi problemami osobowościowymi, nie muszą się szarpać akurat z nami. Wniosek: olać i robić swoje, bo świata i tak sięnie zmieni, a każda różnica zdań coś wnosi, a przynajmniej daje do myślenia.
Żałuję, że podjąłeś akurat taką decyzję, jestem nią osobiście dotknięty, ale jeśli uważasz, że jest ona jedyną słuszną... To pomyśl grubasie jeszcze raz, idź z psem nad Wisłę i nie rżnij głupa! ;)
Gierek
Łowca Klenia


Dołšczył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Prudnik
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
I w taki oto sposób doczekaliśmy kolejnej tragedii.
Jeśli komuś wydaje się, że utrata Docia jest drobiazgiem to rozumiem, że zboczyliśmy mocno z założeń tego portalu

Wystarczyło tylko zareagować odpowiednio na czas :roll:
Jeden człowiek może czuje się teraz "wygranym" ale my, cała reszta straciła bardzo wiele :placz
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amen .. do postu monka.
Bo i cóż tu więcej powiedzieć. Też nie rozumiem dlaczego kolejne osoby odchodzą w cień ze względu na kilku entuzjastów przetrzymywania szprotek w wiadrach. Już kiedyś pisałem , że kilu/kilkunastu fanatyków rozwali wszystkie portale . Sami tak naprawdę nic nie wnosząc na nie po za destrukcją.
Ale zrobisz jak uważasz.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gierek napisał:
Robert napisał:
I w taki oto sposób doczekaliśmy kolejnej tragedii.
Jeśli komuś wydaje się, że utrata Docia jest drobiazgiem to rozumiem, że zboczyliśmy mocno z założeń tego portalu

Wystarczyło tylko zareagować odpowiednio na czas :roll:
Jeden człowiek może czuje się teraz "wygranym" ale my, cała reszta straciła bardzo wiele :placz

Myślę, że nie ma nad czym płakać usmiech Po prostu jest jakieś ze sto merytorycznych artykułów i kilka tysięcy postów do szybkiego nadrobienia usmiech
Katfiszdog da radę lol Pomoże mu Jarekk usmiech
Różnej maści Tomki i inne poziomki szczęśliwe będą lol

Wiele takich odejść widziałem na różnych portalach i niemal zawsze były powodowane działaniem takich tomkuf-poziomkuf lol
Ludziska zabierali ze sobą cały portalowy dorobek, portal siłą rzeczy o ten dorobek był zubożony, a tomki-poziomki po dziś dzień mają się dobrze lol

Zamiast gonić tomkuf-poziomkuf na dzień dobry dając banany, z reguły odbywa się debata na temat demokracji portalowej. Zawsze jest to ten sam cyrk na wrotkach lol Zawsze też, pojawiają się P i S, czyli Prawi i Sprawiedliwi lol Generalnie to takie kundle ciągnące się za karawaną...ujadają, gdy jakiś wielbłąd niedomaga...
Później kundle zawijają swój ogon pod siebie i czekają na następną karawanę... Zawsze tak jest lol

W każdym razie, wiem jedno, ani żaden tomek-poziomek, ani żaden PiS, nigdy żadnego aktywnego użytkownika nie zastąpił :placz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dlatego niech umysł zwycięża, a nie emocje! idea:
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:

Katfiszdog da radę lol Pomoże mu Jarekk usmiech

Znowu się zaczyna jazda lol
Czez i Docio przygotujcie coś konkretnego na wieczór, bo teraz lecę na deski. Podpowiem - ruszamy ze szkółką wędkarską dla dzieci, można to fajnie wykorzystać :roll: wink: lol
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z Wami już dwa lata,więcej( o wiele) czytam niż piszę.Prawie nikogo z Was nie znam osobiście (z małymi wyjątkami).Co do Docia to dał mi się poznać jako człowiek mający wiele mądrego do napisania. I zawsze chętny do pomocy usmiech Mam nadzieję,że zmieni swoją decyzję.Bliźniacza sytuacja ma miejsce ostatnio na innym wędkarskim portalu :roll: Może to zima...
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Czez napisał:

Katfiszdog da radę lol Pomoże mu Jarekk usmiech

Znowu się zaczyna jazda lol

Jakie znowu lol WY daliście temu początek i To dzięki WAM lol
Moje gratulacje usmiech Skromność jednakże cenię wink:
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oława
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś ten tekst tutaj powiesiłem, wieszam raz jeszcze, każdy temat i każdą dyskusje można sprowadzić do poniższego schematu, tylko pytam po co??
Ilu użytkowników PW potrzeba, żeby rozwiązać problem humanitarnego zabicia karpia?
1 aby podjął właściwą decyzję i zabił karpia dyskretnie i humanitarnie, a następnie obwieścił co się stało;
14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy przechodzeniu przez tą życiową próbę i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić;
7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy humanitarnym traktowaniu karpi;
1 który przeniesie temat do działu "Off topic";
2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Sprzętowe";
7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat i bez tematu;
5 którzy pojadą tym, co wytykali błędy;
3 którzy poprawią te błędy;
6 którzy będą się kłócić czy pisze się "humanitarne zabijanie"; czy "humanitarne traktowanie";
6 którzy powiedzą im, że są głupi;
2 profesjonalnych ichtiologów którzy poinformują wszystkich, że mówi się "usypianie";
15 wszechwiedzących, którzy twierdzą, że siedzieli w tym temacie i mówi się "bezbolesne unicestwianie";
19 którzy napiszą że to forum nie jest o zabijaniu i powinno się to przenieść do forum o terrorystach;
11 którzy obronią temat mówiąc, że wszyscy łapią i jedzą ryby więc temat pasuje;
36 którzy będą debatować, która metoda usypiania jest lepsza, gdzie kupić środki nasenne;
7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady "humanitarnej inaczej postawy";
4 którzy napiszą, że te linki nie działają i podeślą nowe;
13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: "Ja też" / "Zgadzam się";
5 którzy napiszą że odchodzą z forum, bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół Podziemnej Organizacji Humanitarnego traktowania dżdżownic;
4 którzy napiszą że "BYŁO!";
13 którzy napiszą, żeby "szukać", zanim napisze się kolejne pytania o karpia;
1 który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić kotwiczki w woblerze o kształcie karpika;
1 który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek nie odchodź od nas, jeden czy dwóch ludzi nie może bezkarnie jeździć po innych jak po "łysej kobyle" i doprowadzać ich do takiej decyzji jaką Ty podjąłeś, Zbyszek WRACAJ.

Panowie Administratorzy chyba już czas najwyższy przytemperować co niektórym "paluszki i klawiaturki".
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuźwa ileż razy przez to przechodziłem na różnych portalach. Kolejny wartościowy user, który pisał co mówi Prawo, może byle jakie ale Prawo i że trzeba przestrzegać tego prawa oraz wiele innych wartościowych postów i artykułów, odchodzi bo części się to nie podobało że tak jest. W dodatku prubóją udowadniać że nie.
Docio mam nadzieję że jednak zmienisz zdanie. Chociaż na tyle na ile zdążyłem Ciebie poznać tak w necie jak i codziennej normalnej rzeczywistości to raczej płonne moje nadzieje.Tak na koniec moje spostrzeżenia największym powodzeniem cieszy się HIPOKRYZJA i najlepiej być HIPOKRYTĄ, każdy inny odstający in plus, który ma tyle odwagi cywilnej żeby walić prawdę między oczy, używając do tego merytorycznych argumentów i dodatkowo bez inwektyw, zawsze zostanie zlinczowany wcześniej czy później ale zostanie.

PS: Stare Chińskie przysłowie: "Wystający gwóźdź korci aby go wbić" Docio nie bądź tym gwoździem, bo jeśłi odejdziesz to nim zostaniesz.

Dowcip.
NA jednej łódce siedzi Janukowicz i Tymoszenko. Łowią ryby, pierwszy rybę złowił Janukowycz, więc wziął za ogon, łbem o burtę i do siatki, na brzegu zieloni, ekolodzy i inni obrońcy zaczęli wyć i wyzywać jaki to z niego morderca i sadysta. Druga rybę złowiła Tymoszenko, Ta natomiast, rybkę pogłaskała, pocałowała i położyła na deskach, Teraz ci sami obrońcy zaczęłi wyć i chwalić jaka to dobra z niej kobieta.
po tym Tymoszenko do janukowycza:
Widzisz trzeba robić po cichu, pocałowałam, pogłaskałam. A ryba i tak zdechnie.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak wkołomacieju !!Przyszedłem tu niedawno, pozadawałem kilka pytań kilka rzeczy mnie podenerwowało kilka postów naiwnych napisałem i CO ??
Czytam archiwum a tam !!!! Wszystko już było, o wszystko już się spierali wszystkie pomysły podali i nic .

Dużo zdrowia życzę i sił do dalszych sporów. W końcu to pogawędki i trza się wygadać, na wątrobie lżej.

Przyjdą nowi i tez będą chcieli tego samego, rybnych wód, pięknych łowisk i
niewiadomoczego .


Ostatnio zmieniony przez Majus dnia Sob Lut 27, 2010 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gniezno
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Zbyszek nie odchodź od nas, jeden czy dwóch ludzi nie może bezkarnie jeździć po innych jak po "łysej kobyle" i doprowadzać ich do takiej decyzji jaką Ty podjąłeś, Zbyszek WRACAJ.


Nie potrzeba mieć takich samych poglądów, nie potrzeba wierzyć w to samo, tego samego wyznawać. Można nawet we wszystkim mieć inne upatrywanie. Ludziom kulturalnym, na poziomie, inteligentnym i szanującym rozmówcę wystarczy fakt, że mogą się wymienić wzajemnie doświadczeniem. Dlatego taki CFD jest dla mnie - jako czytelnika - zerem. Ktoś spyta, jak to wyliczyłem? Otóż zsumowałem wszystko, czego się z wypowiedzi takiej osoby można dowiedzieć. I dlatego myślę, że większość z Was zgodzi się, że usunięcie jednego artykułu Docia jest dla czytelników stratą znacznie większą niż wykasowanie wszystkich wypowiedzi co poniektórych wspomnianych wyżej.
_________________
Konkrety pod wami ryją.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę na raty, bo mam dzisiaj nieprzewidziane, zajęcia :evil: .
Ostatnie tygodnie jakby wzmogły ciąg nieokiełznanej euforii użytkowników PW.
To, co daje się w porę zahamować niestety należy do ułamka.
Mam propozycję.
Może od dzisiaj do czasu nieokreślonego zacznijmy czytać tylko to, co sami napisaliśmy i odpowiadać na własne napisane posty.
W ten sposób unikniemy czytania innych, będziemy mieli komfort zastanowienia się i odpowiedzi a co najważniejsze nie będą nas drażnić cudze opinie.
Jeżeli jednak zauważymy, że na własne posty reagujemy agresywnie… nie żałujmy sobie pieszczot wink: lol .
Byłem i jestem przeciwnikiem banów…to taki mały pogrzeb…W pierwszym jednak rzędzie zawsze miałem i mam pełne zaufanie do redakcyjnych postanowień.
Figuranci najczęściej pojawiają się niespodziewanie teatralizując swoje wielkie cele i nieskazitelne zamiary. Szybko okazuje się jak wzniosłe są ich przedsięwzięcia, chociaż nawet w takim momencie nie sposób eliminować ich zapędów. Trzeba czasu, być może takiego jak ten obecnie by ogół opinii zadecydował stanowczo. Nikt nie jest w stanie selekcjonować i nie ma takiego prawa, by zapobiec skutkom zanim nie dojdzie do podobnych zdarzeń.
Każda negatywna ocena, która do tej pory w jakiejkolwiek formie i temacie skierowana pod czymkolwiek, może znaleźć wyznawców jej pozytywnych walorów. Wszystko to oczywiście w imię wolności słowa i "wyznania". Mamy, co prawda szczęście, że czuwa tu jeszcze Czarek, Maciek, Docio… że o redakcji nie wspomnę a Tych, co nie wspomniałem przepraszam. I tak mi się dostanie, bo wymieniłem Elitę wink: lol .
Obok tych jest jeszcze kilka innych szczęść. Idzie wiosna, szykujemy nasze graty, będą nowe ryby, może ktoś nową panienkę poderwie, może ktoś nowe autko kupi, komuś urodzi się najnowsze bebe…przeczekajmy do wiosny proszę wesoly .
Zbyszku Ty też wesoly .
zabrze
Łowca Węgorza


Dołšczył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wartościowe osoby odchodzą z naszego portalu smutny. Juz kilka osób na PW znikło w bezsensowny sposób... Wolał bym żeby kilka innych osób zamilkło... Ba na razie buraki, poziomki i inne stonki robią co chcą :evil:.
Droga redakcjo może pora coś zmienić :?:
Zbyszku zostań wykrzyknik i miej w 4literkach co poniektórych...
_________________
Bercik
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz Sigi możesz sobie tem wątek wziąść i zamknąć. Albo poczekaj jeszcze na piękne umoralnienie od Torque.

Nie widzę powodu by zamykać.

Droga Redakcjo PW. Zamknięcie ostatniego wątku traktuję jako odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie - czy nam po drodze?

Odpowiem wycinkiem z regulaminu:
5. Na wszystkich forach PW obowiązuje zasada szacunku dla dyskutantów, kultury wypowiedzi i związania tematyką forum.

Później kundle zawijają swój ogon pod siebie i czekają na następną karawanę... Zawsze tak jest

Tak było i raczej się to nie zmieni.

I dlatego niech umysł zwycięża, a nie emocje.
Racja, niestety ostatnio to mało spotykane.

Panowie Administratorzy chyba już czas najwyższy przytemperować co niektórym "paluszki i klawiaturki".

Zapraszam do współpracy.

Dlatego taki CFD jest dla mnie - jako czytelnika - zerem.

Dla mnie userem.
W innych wątkach zarzucano redakcji czy też moderatorom dzielenie userów na ważnych i ważniejszych.

Juz kilka osób na PW znikło w bezsensowny sposób.
Droga redakcjo może pora coś zmienić


Regulamin?

Jak zapewne zauważysz w jakże wątłych już szeregach redakcyjnych i moderatorskich nie ma ani jednego emeryta czy rencisty.
Są za to ludzie którzy pracują, często od rana do wieczora, mający rodziny i dzieci.
Nie jesteśmy w stanie dziennie czytać całego forum, czy przeglądać wszystkie komentarze.
Nie próbuję tu się wymigiwać od odpowiedzialności, stwierdzam jedynie fakty.
Uważałem jednak, ze mam tu do czynienia z dorosłymi ludżmi którzy traktują ten portal jako odskocznie, zabawe, rozrywkę, a nie jako miejsce do wyżywania się po nieudanym dniu czy kolejnym złym skreślenia w totku.
Przez te lata bytu PW w sieci sporo ludzi połamało sobie na naszym forum zęby robiąc porządek czy próbując go robić.
Ników nie bede wypisywał, myślę, że wszyscy ich znamy i część z nich nadal tu ( chwała im za to) z nami przebywa.

Życzę udanego wieczoru wykrzyknik
_________________
Oby do jutra......
dusek
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołšczył: Feb 26, 2010
Posty: 33

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie o wypowiedź, bo po pierwsze jestem babą a w takich sytuacjach nawet diabeł nas wysyła,a po drugie niewiele wiem o dokonaniach Pana Urażonego, ale nie da się nie zauważyć,że jest kimś kto wpłynoł na dzisiejszy kształt pogawędek.
Drogi Panie Urażony jak widzisz Panowie stanęli za Tobą murem i chcą byś został. Brak zmiany decyzji, po przeczytaniu tulu dobrych i ciepłych słów pokaże jak jesteś mentalnie niedojrzały.
Jednocześnie wydaje mi się, że gdybyś rzeczywiście chciał odejść, nie robiłbyś takiej szopki, tylko zrobił to po męsku czyli delikatnie i po cichu - nic nikomu nie wypominając. A tak udało Ci się sprawdzenie ile znaczysz dla wszystkich usmiech i to jest jak najbardziej zrozumiałe,bo każdy z nas potrzebuje zapewnienia, ze gdziekolwiek jakakolwiek nasza obecność ma sens.
Dlatego powtórzę prośbę za innymi byś został.
P.S. Podobno kobiecie się nie odmawia usmiech
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gdańsk
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przestrzeni dziejów PW można zauważyć jak niewdzięczna jest rola administratora na jakichkolwiek portalach społecznościowych.
Gdy tną, zamykają tematy, nagradzają sucharkami, podnosi się larum szacownego grona, że cenzura, że ograniczanie wolności wypowiedzi, że na tamtym portalu jest lepiej, bo Administratorzy nie używają nożyczek.
Teraz gdy użytkownicy "dostali" ciut większe pole do manewru, podnoszą się głosy, że jednak trzeba temperować, karać, ograniczać, zamykać...
Ot taka mała refleksja, bo na temat ostatnich wojenek nie ma co się wypowiadać. To użytkownicy tworzą pogawędki, ustalają poziom rozmów.
A jaki koń jest, każdy widzi... :roll:
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dusek napisał:
Pozwolę sobie o wypowiedź, bo po pierwsze jestem babą a w takich sytuacjach nawet diabeł nas wysyła,a po drugie niewiele wiem o dokonaniach Pana Urażonego, ale nie da się nie zauważyć,że jest kimś kto wpłynoł na dzisiejszy kształt pogawędek.
Drogi Panie Urażony jak widzisz Panowie stanęli za Tobą murem i chcą byś został. Brak zmiany decyzji, po przeczytaniu tulu dobrych i ciepłych słów pokaże jak jesteś mentalnie niedojrzały.
Jednocześnie wydaje mi się, że gdybyś rzeczywiście chciał odejść, nie robiłbyś takiej szopki, tylko zrobił to po męsku czyli delikatnie i po cichu - nic nikomu nie wypominając. A tak udało Ci się sprawdzenie ile znaczysz dla wszystkich usmiech i to jest jak najbardziej zrozumiałe,bo każdy z nas potrzebuje zapewnienia, ze gdziekolwiek jakakolwiek nasza obecność ma sens.
Dlatego powtórzę prośbę za innymi byś został.
P.S. Podobno kobiecie się nie odmawia usmiech


Mówią że Kobieta łagodzi Obyczaje, Chciałbym żeby tak było i mam nadzieję że tak wpłyniesz na Nas czyli userów PW. ALe znając życie i historie działań różnych Portali, na których zazwyczaj jestem od początku ich istnienia ( na pewno 2 wędkarskie), to moje nadzieje będą PŁONNE.
Dociowi pojechałaś zbyt grubo. Kładę to na karb nieznajomości jego osoby. Znająć Docia, to On po to tak napisał, żebyśmy My Userzy i Redakcja spróbowali się zreflektować, w swoich słowach i poczynaniach.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu kilka razy tylko napisałem jakieś idealizujące i naiwne posty a dostałem po uszach jak szczeniak, Jeden to mi nawet Opis sylwetki psychologicznej jak jakiemuś psychopacie wystawił. I CO ??
I nic dalej kombinuję(myślę) ale osobistych wycieczek nie robię usmiech usmiech .

Nie trzeba się wywyższać ale, do poziomu nieakceptowanego przez samego siebie też lepiej nie schodzić, można sobie krzywdę zrobić.

Trzymaj SSG SWÓJ POZIOM, i wszystko samo się rozwiąże, życie nie lubi pustki, po Tobie może ją zapełnić ktoś gorszy i wtedy będzie szkoda.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Na przestrzeni dziejów PW można zauważyć jak niewdzięczna jest rola administratora na jakichkolwiek portalach społecznościowych.
Gdy tną, zamykają tematy, nagradzają sucharkami, podnosi się larum szacownego grona, że cenzura, że ograniczanie wolności wypowiedzi, że na tamtym portalu jest lepiej, bo Administratorzy nie używają nożyczek.
Teraz gdy użytkownicy "dostali" ciut większe pole do manewru, podnoszą się głosy, że jednak trzeba temperować, karać, ograniczać, zamykać...
Ot taka mała refleksja, bo na temat ostatnich wojenek nie ma co się wypowiadać. To użytkownicy tworzą pogawędki, ustalają poziom rozmów.
A jaki koń jest, każdy widzi... :roll:

To dobre podsumowanie idea:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim wyjazd na rybki w dobrym towarzystwie. Rzeki rwą niestety jak głupie po roztopach, kawa z mlekiem ma przejrzystość do 10 cm, pstrągi nawet nie myślą żeby się poderwać do przynęty, ale i tak jest fajnie. Znacznie ciekawiej niż przed monitorem.


Zamiast obniżać wiek przedszkolny, powinno się zlikwidować przedszkola, aby nikt nie spotkał w swoim życiu przedszkolanki. Człowiek się przyzwyczai do jej obecności i potem nawet na portalu traktującym o moczeniu kija potrzebna...
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku nie ma wygranych i przegranych. Są tylko ubodzy, ubodzy o wiedzę którą chce zabrać Docio.
Takie odzywki:"Później kundle zawijają swój ogon pod siebie i czekają na następną karawanę... Zawsze tak jest " czy "tomki-poziomki",,"jarkuf-mańkuf" czy WC.... wzmaga tylko agresję i choć wiem, że Czez pomimo, że mam dla niego szacunek za wiedzę i merytoryczność jest moim największym wrogiem , staram się o tym zapomnieć w Poście i chętnie przekazał bym Mu Znak Pokoju, nawet jednostronnie.
Ktoś z innego forum, ktoś kogo bardzo szanuję powiedział:"- Internet oprócz wielu zalet ma jedną podstawową wadę- "po kablu" chamstwo i jełopstwo łatwo się ślizga.". Dlatego uważam, że Docio powinien zostać niezależnie czy prosi kobieta czy znajomi jak ja, czy przyjaciele jak nie ja wesoly
Docio też się na mnie obraził i "Tu i Tam" wesoly przypuszczam, że przez złą interpretację, ale cóż, gdyby jeździł konno mógłbym mu dać raz wsiąść po mnie na konia, ale tylko raz wesoly Jestem tu pionkiem, i że nikt z moim zdaniem się nie będzie liczył ale ponieważ mam takie prawa (na razie) to mogłem to napisać.
Niezależnie od tego co zrobisz Docio masz we mnie starszego fana wink: [/b]
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak SSG. Nie odchodż.
Plują, ale przecież możemy się umówić ze pada deszcz.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę jedynie serdecznie przeprosić zawiedzionych. Decyzja jest nieodwołalna. Dwa tygodnie to szmat czasu, teksty szybko nie znikną i kto chce może kopiować dla siebie, bez problemu.

@Sigi
To co napisałeś to prawda i nie da się temu zaprzeczyć. Szkoda tylko, że nie byłeś taki stanowczy w połowie grudnia, choć byłeś bardzo aktywny na forum.

@Dusek
Nie jestem urażony. Nie ukrywam, że insynuacje CFD i Jarekk wielokrotnie podniosły mi ciśnienie jednak jest mi to niemal obojętne. To niemal to stanowisko Redakcji PW, czyli całość jest konsekwencją a nie urażeniem.
Jak najbardziej się zgadzam, ze mogłem odejść po cichu. Można było to załatwić poprzez priv i nikt by nie wiedział. A jutro niewybredne żarty mogłyby się skupić na kimś innym, choćby na Tobie. Nie. Aby cokolwiek się zmieniło wpierw trzeba osiągnąć dno, by mieć się od czego odbić. I najlepiej całą tę akcję tak traktować. Na PW pozostaje wielu o wiele wartościowszych użytkowników niż ja. Świat się nie zawali.

@Artur trafnie. :-) Zapewne latem spotkamy się nad Bugiem. Mam zamiar wreszcie wprowadzić w życie plan dwutygodniowego koczowiska. :-)

@J a skąd wniosek, ze jestem na Ciebie obrażony? Mogę Cię zapewnić, że absolutnie nie. :-)

Wszystkim dziękuję i moze się spotkamy w innych miejscach. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Adams92
Sporządzacz omotek
Sporządzacz omotek


Dołšczył: Dec 05, 2009
Posty: 159

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wałdowo Król./ Bydgoszcz
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tematu nie śledziłem, długo na PW nie jestem, ale kto jak nie SSG będzie zakładał serwery w Propilkki ? smutny
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem wypowiedź Docia (SSG) jak i miłe słowa kierowane w kierunku mojej skromnej osoby.
Może jednak od początku.
Moje pojawienie się na PW wyniknęło z paru podstawowych przyczyn.
Jeśli ktoś przegląda wyniki aktualnej ankiety (prawy górny róg strony) to wie o czym mówię. A mówię o tym, że od lat słyszę od jak to działacze ZO i ZG walczą, dwoją się i troją w swych wysiłkach, aby prawo było mądre, wody rybne a wędkarze zadowoleni. Tymczasem co? Przepisy od lat niezmienione, ryb coraz mniej, a Wędkarze…?
Wędkarze generalnie, dzięki temu, że od lat nikt w PZW nie liczył się z ich głosem i byli jedynie „coroczną składką”, uwierzyli, że nic się nie da zrobić. Dotarliśmy pod ścianę płaczu po 60 latach tułaczki. Jeśli nawet pojawiały i pojawiają się osoby pragnące poświęcić swój czas i zaangażowanie, wycinane były i są jak pieczarki wystawiające swe kapelusze z…(wiadomo czego). Tłumaczenie najpierw miękkie: „A Kolego to nie takie proste, myśmy próbowaliśmy, itd.” Jak nie działa to zmiana tonu. Paragraf 14 Statutu PZW i won. Po co mącić wodę, po co iść ku normalności. Wszak demokratycznie uznajemy , że paragraf 14 został przez (tfu, za przeproszeniem) „kolegę” złamany!
Dawno, dawno temu wraz z grupą osób pozytywnie zawziętych, kosztem własnego czasu i pieniędzy również, stworzyliśmy w ramach oficjalnych struktur PZW Koło działające normalnie. Koło, w którym przybywa nowych Kolegów widzących, że nie trzeba wiele by mogło być inaczej.
Pogawędki Wędkarskie stały się miejscem gdzie moje podejście do Bieżących Okoliczności PZW napotkało na reakcje identyczna jak w ZO itd.
Brak argumentów powodował i powoduje, że łatwiej jest kogoś opluć, obrazić lub przypisać mu niewypowiedziane słowa itd. Itp.
Rozpatrywanie tych dyskusji w kategoriach przyjaciel – wróg, lub wygrał – przegrał doprowadziło do tego co mamy Tu dziś !

Faktycznie !
Doszło do tragedii!
Jak Pan Kolega SSG pluł i groził to było ok (sławetne tik-tak). W chwili kiedy się rozpłakał i zabiera zabawki, mogę znowu poczytać jak w (kategorii przyjaciel – wróg) wygląda szacunek dla poglądów, demokracja i podejście do regulaminu (ów).

Wielokrotnie przebiłem się przez niemały dorobek SSG zarówno w WW jak i zamieszczony na Tym portalu. Wcześniej kilkukrotnie wyrażałem co do tego szacunek, za fachowość i wykonaną ogromną robotę.
Cóż w kilku (również podstawowych dla naszej pasji więc i PZW) kwestiach różnice zdań były „znaczne”. Szkoda, że tak szybko mój Adwersarz proponował przejście do poziomu „Mistrza ciętej riposty”.
DLATEGO:
Tak jak prosiłem Roberta tak teraz proszę Ciebie SSG!
Współtworzyłeś ? To nie uciekaj tylko zrób porządek. Dzięki Tobie padają dziś propozycje wywalania z portalu Tych, którzy mają inne poglądy...
„WYWALENIA ZA ODMIENNE ZDANIE”

zostań z Nami - jest wiele do zrobienia
Tomek
P.S.1 Przedmówcom: Zabrze, Gismo, Mario z, Czez, Farti, i szczególnie Gierek dziękuję za kolejne tak wyraźne poparcie słowem, opisanych powyżej kwestii.
P.S.2 Amen 8)
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co chwilę jestem tutaj, jak mawiał jeden z kolegów, "szarpany za rękaw" więc pozwolę sobie na kilka uwag - obiektywnych na ile potrafię wink:

Dobrze prowadzone forum dyskusyjne jest tylko platformą wymiany poglądów pomiędzy użytkownikami. Zasady określa regulamin, którego zobowiązuja się szanować wszyscy użytkownicy - bez względu na wiek, staż, zasługi, wieńce w odznakach itp. Jeżeli użytkownik przekracza nakreślone regulaminem ramy podlega pewnym sankcjom. Rolą administratora nie jest ingerowanie lub ocena przekazywanych treści lecz pilnowanie ich poprawnej formy. Tak właśnie działo się przez ostatnie kilkanaście dni w których miałem okazję obserwować PW. Widziałem które posty były wycięte, a które tematy zamykane. Nie ma żadnych nieprawidłowości w pracy administratorów.

Widziałem również naciski kierowane do adminów, aby zmienić reguły postepowania na korzyść użytkownika SSG. Zdaję sobie sprawę w jakiej niekomfortowej sytuacji się znaleźli - użytkownik należy do jednych z najaktywniejszych na portalu, posiada dość pokaźny dorobek i krąg znajomych wspierających go bez względu na okoliczności.

I tutaj należy się wielki szacunek dla osób administrujacych Pogawędkami. Nie ugięli się i nie dali włączyć w coś co mogłoby być odebrane jak koleżeński układzik. Jest to bardzo wartościowa postawa. Podkreślam to, bo przestrzeganie zasad bez względu na to w kogo uderzają i komu mogą zaszkodzić, to właśnie to o co walczę podczas całej działalności w stowarzyszeniu (podobnie zresztą jak Tomek występujący tutaj pod nickiem Catfischdog).

Osobiście szanowałem Docia i mialem nadzieję, że któregoś dnia po prostu przeczyta jeszcze raz posty i będzie w stanie zauważyć rzeczy których teraz nie udaje mu się zrozumieć. Niestety. Wybrał metodę najgorszą, a do tego oklepaną - spotykaną na wszystkich znanych portalach.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Czez (przepraszam za ten zwrot jeżeli uderza w Twoje ego). Popełniasz teraz bardzo nieelegancką manipulację - próbujesz nakierować "gniew tłumów" na kilku użytkowników, w tym moją osobę, wskazując jakoby winnych "wielkiej straty". Zważ jednak, że mogłeś w odpowiednim momencie, po koleżeńsku. po prostu porozmawiać i wyhamowac swojego kolegę. Zanim padło o kilka słów za dużo i zanim przekroczył granice śmieszności. W końcu Prawo i Zasady nie są Ci ponoć obce. :roll:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowoœć: W-wa
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 1:43 am    Temat postu: Re: Słowo do Redakcji PW Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Ponieważ nie mogę pogodzić się z tym iż jestem pismakiem piszącym dla kasy oraz z innymi rzeczami, a zasoby PW mojego autorstwa są w znacznej mierze tekstami pisanymi dla WW, uważam iż moja wcześniejsza zgoda na publikację straciłą swe podstawy. .

Dlaczego nie jesteś pismakiem piszącym dla kasy?A co w tym złego?
Obraża Cię pismak czy dla kasy?Pokaż mi pismaka nie piszącego dla kasy zly: Aaaaaaaaa,chyba że uraził Cię zwrot, może nie wiedzieli że należy się zwracać Panie Redaktorze zly: :roll:
Docio,bez przeproszenia pie......lisz zly: Kto nie pisze dla kasy-NAZWISKA proszę zly: Nawet mój idol ojciec dyrektor pobiera od różnych wydawnictw kasę za artykuły a dlaczego Ty masz być gorszy?
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 7:38 am    Temat postu: Re: Słowo do Redakcji PW Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
SSG napisał:
Ponieważ nie mogę pogodzić się z tym iż jestem pismakiem piszącym dla kasy oraz z innymi rzeczami, a zasoby PW mojego autorstwa są w znacznej mierze tekstami pisanymi dla WW, uważam iż moja wcześniejsza zgoda na publikację straciłą swe podstawy. .

Dlaczego nie jesteś pismakiem piszącym dla kasy?A co w tym złego?

No tego też jakoś nie mogę zrozumieć. Strasznie wydelikatniał nam Docio , że rusza Go coś takiego. Chyba przez bywanie na ,,salonach" redakcyjnych. wink: :P
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 7:59 am    Temat postu: Re: Słowo do Redakcji PW Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:

Dlaczego nie jesteś pismakiem piszącym dla kasy?A co w tym złego?
Obraża Cię pismak czy dla kasy?Pokaż mi pismaka nie piszącego dla kasy zly:


Bo tutaj są prawie sami IDEALIŚCI !!
Jak napiszesz "płacę i żądam" to dostaniesz po łbie.
Jest się PISARZEM I DLA IDEI.

Niestety świat nie jest idealny.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:

Brak argumentów powodował i powoduje, że łatwiej jest kogoś opluć, obrazić lub przypisać mu niewypowiedziane słowa itd. Itp.


No ,no ... . Nie przypuszczałem że kolega jest zdolny do aż takiej samokrytyki. Dobre chociaż to.
wink: wesoly
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GDZIE SZACUNEK DLA CZYTAJĄCEGO!
To dla Ciebie Dociu to pytanie.
Zakładasz, że przebywający tutaj userzy, wszystko czytają od A do Z. Zakładasz nowy temat i tak naprawdę nie wiadomo o co masz pretensję.
Zakładając nowy temat, powinieneś wskazać miejsca, gdzie wg Ciebie coś nie zagrało, ktoś Cię obraził, czy nawet proponujesz o zablokowanie, wywalenie ...
Nie mam możliwości czytania wszystkiego i nawet jakbym coś znalazł, to i tak nie wiem, czy akurat o to chodziło.
Rutyna robi z Ciebie nie najlepszego usera. Nie piszę tutaj o chęci udzielania pomocy. Tak - to trzeba Ci przyznać. Można na Ciebie liczyć, gdy czegoś ktoś nie wie, potrzebuje pomocy w wyborze czy uruchomieniu czegoś.
Znam Cię ( znałem ? ) i się zaczynam o Ciebie martwić. Przeraziły mnie Twoje słowa o wywaleniu wszystkiego z PW, co jest Twoim autorstwem. Ja się nie zgadzam. W momencie, kiedy to dałeś do publikacji i świadomie nie żądałeś za to kasy, teksty te są własnością PW. Podarowałeś je i już. Jakim zatem prawem żądasz likwidacji naszych zasobów?
Wierzę w to, że mój komentarz ( zauważ, bardzo już ich mało na PW ) trochę ruszy Twoją wyobraźnią. Wycisz się troche, weź głęboki oddech
i włacz trochę filtrów. Jeśli zaś jesteś wykończony, weź urlop.
Sumując. Nie mogę wyrazić swojego zdania na rodzaj pretensji a jedynie na założeniu wątku o nieznanych mi ( i mnie podobnych userów nie czytajacych wszystkiego od dechy do dechy ) problemach. Tutaj właśnie widzę, że założenie tego wątku, charakteryzuje się brakiem szacunku dla czytającego.
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbychu popieram Cię w Twojej deczyji. wykrzyknik
_________________
Łowię i zjadam ......
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamker napisał:
Zbychu popieram Cię w Twojej deczyji. wykrzyknik

A ty też lepszy wcale nie jesteś brzydalu !
Jak na faceta posiadającego ,,kochones" za łatwo się poddałeś jak rozkapryszona panienka. Bo, ktoś, gdzieś , coś tam sobie napisał..., a kit z nim , niech sobie pisze a my róbmy swoje.
:P
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Zamker napisał:
Zbychu popieram Cię w Twojej deczyji. wykrzyknik

A ty też lepszy wcale nie jesteś brzydalu !
Jak na faceta posiadającego ,,kochones" za łatwo się poddałeś jak rozkapryszona panienka. Bo, ktoś, gdzieś , coś tam sobie napisał..., a kit z nim , niech sobie pisze a my róbmy swoje.
:P


Robercik forum a szczególnie tematyczne jak te wędkarskie ma być miejscem skąd czerpiemy wiedzę, odpoczywamy tu, opisujemy swoje przygody, dzielimy się pasją jaką jest wędkarstwo a nie wylewamy swoje frustracje i żale, czepiamy sie kogoś bo on pisze do wędkarskiej gazety, bo ma rację a my jej nie trawimy. Tu spokoju i miłej atmosfery juz od dwna niema. Ja mam za mało czasu w życiu na przyjemności a musiałem go jeszcze poświęcać na kłótnie. Potrzebne mi to. ? Do czego.?

ps. Ja się ze Zbyszkiem po siedmiu latach klikania spotkłem w realu i porozmawialiśmy i nie pięć czy dzięsięć minut a dobrych kilkadziesiąt godzin. Poruszyliśmy masę tematów i wyciągneliśmy wiele wniosków.
Ale to dała rozmowa a nie szarpanie za rękaw jak to zacytował JarekK bo rozmową a nie czepianiem się mozna wiele wyjaśnić. Powtórzę tu na forum nie ma juz rozmów tylko dopieprzanie się a do tego jeszcze najczęście " do garbatego, ze ma proste dzieci." Dlatego mnie aktywnie juz tu nie ma i wielu jeszcze odejdzie. idea:
_________________
Łowię i zjadam ......


Ostatnio zmieniony przez Zamki dnia Nie Lut 28, 2010 10:00 am, w całości zmieniany 1 raz
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co raz więcej wartościowych ludzi odchodzi - zastępują ich nabijacze postów o nudnych tematach , kłócących się o takie pierdoły że wchodząc nie raz i nie dwa na portal i widząc takie przepychanki "ważniaków" - od razu klikam i znikam lol
Szczekać potrafi każdy , ale napisać coś naprawdę metorycznego potrafią tylko jednostki . Jak wygonimy jednostki czym zostaniemy ...
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamker napisał:
farti napisał:
Zamker napisał:
Zbychu popieram Cię w Twojej deczyji. wykrzyknik

A ty też lepszy wcale nie jesteś brzydalu !
Jak na faceta posiadającego ,,kochones" za łatwo się poddałeś jak rozkapryszona panienka. Bo, ktoś, gdzieś , coś tam sobie napisał..., a kit z nim , niech sobie pisze a my róbmy swoje.
:P


Robercik forum a szczególnie tematyczne jak te wędkarskie ma być miejscem skąd czerpiemy wiedzę, odpoczywamy tu, opisujemy swoje przygody, dzielimy się pasją jaką jest wędkarstwo a nie wylewamy swoje frustracje i żale, czepiamy sie kogoś bo on pisze do wędkarskiej gazety, bo ma rację a my jej nie trawimy. Tu spokoju i miłej atmosfery juz od dwna niema. Ja mam za mało czasu w życiu na przyjemności a musiałem go jeszcze poświęcać na kłótnie. Potrzebne mi to. ? Do czego.?



Zbyszek, był moment że sam o tym myślałem aby zniknąć na dobre. Tylko czy to jest rozwiązanie ?
Problem jest moim zdaniem szerszy. Dzisiaj zostałem ,,wypchnięty" ( czy sam się usunąłeś z rozsądku ) z forum , jutro zostanę ,,wypchnięty" z nad wody. Bo tych samych kilku ,,zadymiarzy" nabierze pewności siebie i nie poprzestanie na portalach internetowych. Co zresztą zaczyna mieć miejsce jak widać. I co zacznę zbierać znaczki?
A dalej, może się okazać że a ulicę nie wyjdziesz bo kilku innych oszołomów będzie miało taki kaprys .
Atmosfery faktycznie brakuje ostatnio. Ale skąd ma być atmosfera skoro co chwila okazuje się że ktoś kolejny kto tworzył tę atmosferę wykonuje gest ,,rozkapryszonej panienki".
Na takie sytuacje pozwolę sobie zacytować monka :
Cytat:
I dlatego niech umysł zwycięża, a nie emocje!


Ps. Dlatego ja zniknę dopiero wtedy gdy redakcję opanują oszołomy i mnie stąd wykopią. zly:
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
GDZIE SZACUNEK DLA CZYTAJĄCEGO!
To dla Ciebie Dociu to pytanie.
Zakładasz, że przebywający tutaj userzy, wszystko czytają od A do Z. Zakładasz nowy temat i tak naprawdę nie wiadomo o co masz pretensję.

Wybacz ale wątek jest na forum Off Topic a tytuł to: Słowo do Redakcji PW. Czy mam tłumaczyć dokładniej?

old_rysiu napisał:

Zakładając nowy temat, powinieneś wskazać miejsca, gdzie wg Ciebie coś nie zagrało, ktoś Cię obraził, czy nawet proponujesz o zablokowanie, wywalenie ...

Nawet mi to przeszło przez myśl, tylko po co? Powiem więcej. Wtedy słowa Maćka o szczeniactwie byłyby autentyczne, gdyż i ja tak bym to odebrał. Jestem już ponad tymi przepychankami. A o banowaniu nawet nie pomyślałem, bo nie o to chodzi. Chodzi o zapis regulaminu, który przytoczył tak ochoczo Sigi:
5. Na wszystkich forach PW obowiązuje zasada szacunku dla dyskutantów, kultury wypowiedzi i związania tematyką forum.
Niestety od grudnia ten zapis jest martwy a doskonale sobie z tego zdaje sprawę Dżepetto, który wycinał co "soczystrze" moje określenia. Więc po co mi ta walka z wiatrakami?

old_rysiu napisał:

Nie mam możliwości czytania wszystkiego i nawet jakbym coś znalazł, to i tak nie wiem, czy akurat o to chodziło.

Ale chyba to nie moja wina, czy może jednak?

old_rysiu napisał:

Rutyna robi z Ciebie nie najlepszego usera. Nie piszę tutaj o chęci udzielania pomocy. Tak - to trzeba Ci przyznać. Można na Ciebie liczyć, gdy czegoś ktoś nie wie, potrzebuje pomocy w wyborze czy uruchomieniu czegoś.

Pisałem, że PW beze mnie nie zginie a moje odejście to nie koniec świata. Z tą pomocą to też już nie tak. Już mi się nie chce po raz n-ty pisać tego samego.

old_rysiu napisał:

Znam Cię ( znałem ? ) i się zaczynam o Ciebie martwić. Przeraziły mnie Twoje słowa o wywaleniu wszystkiego z PW, co jest Twoim autorstwem. Ja się nie zgadzam. W momencie, kiedy to dałeś do publikacji i świadomie nie żądałeś za to kasy, teksty te są własnością PW. Podarowałeś je i już. Jakim zatem prawem żądasz likwidacji naszych zasobów?

Zadza się, jak najbardziej świadomie. Decydując się na publikacje dokładałem swoją cegiełkę w budowę portalu. Jednak sam przyznaj, że taka kooperacja musi istnieć z obu stron. Ostatnie miesiące pokazały, że jednak jestem sam na placu boju. No to odwołując się do redakcyjnego określenia o dorosłości użytkowników, co Twoim zdaniem powinien zrobić poważny i dorosły użytkownik?
Co do prawa własności. Na dole strony w miejscu zwanym stopką strony, jest taki tekst:
"Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem."
To znaczy, że godząc się na publikację nie ceduję praw do tekstu na publikujacego.

old_rysiu napisał:

Wierzę w to, że mój komentarz ( zauważ, bardzo już ich mało na PW ) trochę ruszy Twoją wyobraźnią. Wycisz się troche, weź głęboki oddech
i włacz trochę filtrów. Jeśli zaś jesteś wykończony, weź urlop.

Urlop mam od 11 lat. Jestem wyciszony i spokojny, przynajmniej na razie, a wyobraźnia podsuwa mi obraz wielkiej pracy jaką muszę w najbliższym czasie wykonać na swoim portalu. Włąśnie z szacunku dla użytkowników. :-)

old_rysiu napisał:

Sumując. Nie mogę wyrazić swojego zdania na rodzaj pretensji a jedynie na założeniu wątku o nieznanych mi ( i mnie podobnych userów nie czytajacych wszystkiego od dechy do dechy ) problemach. Tutaj właśnie widzę, że założenie tego wątku, charakteryzuje się brakiem szacunku dla czytającego.

Skoro nie możesz to czemu to czynisz? A wątek nie jest sam z siebie lecz kontynuacją lub raczej konsekwencją innego, który został zamknięty. Zamknięty mimo, że bardzo uważałem by nie złamać jakiegokolwiek punktu regulaminu. I co się stało? Torque się podłożył, bo inaczej tego nazwać nie można, to znaczy można ale spowoduje zamknięcie i tego wątku, Gierek dołożył i wątek został zamknięty zamiast wyciąć posty. Jako użytkownik, czyli maleńka cząstka tego portalu, nie zgadzam się z takim traktowaniem i mi to wolno.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Dzisiaj zostałem ,,wypchnięty" ( czy sam się usunąłeś z rozsądku ) z forum , jutro zostaniesz ,,wypchnięty" z nad wody. Bo tych samych kilku ,,zadymiarzy" nabierze pewności siebie i nie poprzestanie na portalach internetowych. Co zresztą zaczyna mieć miejsce jak widać. I co zaczniesz zbierać znaczki?...

Farti !
Jeśli przyjdziesz nad wodę i zapodasz takie teksty jak na Forum, to mam nadzieję, że "zagajony" przez Ciebie Wędkarz pozostawi Cię w stanie umożliwiającym na odnalezienie się w Filatelistyce.
Kciuki trzymam wink:
CFD
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Zamker napisał:
farti napisał:
Zamker napisał:
Zbychu popieram Cię w Twojej deczyji. wykrzyknik

A ty też lepszy wcale nie jesteś brzydalu !
Jak na faceta posiadającego ,,kochones" za łatwo się poddałeś jak rozkapryszona panienka. Bo, ktoś, gdzieś , coś tam sobie napisał..., a kit z nim , niech sobie pisze a my róbmy swoje.
:P


Robercik forum a szczególnie tematyczne jak te wędkarskie ma być miejscem skąd czerpiemy wiedzę, odpoczywamy tu, opisujemy swoje przygody, dzielimy się pasją jaką jest wędkarstwo a nie wylewamy swoje frustracje i żale, czepiamy sie kogoś bo on pisze do wędkarskiej gazety, bo ma rację a my jej nie trawimy. Tu spokoju i miłej atmosfery juz od dwna niema. Ja mam za mało czasu w życiu na przyjemności a musiałem go jeszcze poświęcać na kłótnie. Potrzebne mi to. ? Do czego.?



Zbyszek, był moment że sam o tym myślałem aby zniknąć na dobre. Tylko czy to jest rozwiązanie ?
Problem jest moim zdaniem szerszy. Dzisiaj zostałem ,,wypchnięty" ( czy sam się usunąłeś z rozsądku ) z forum , jutro zostanę ,,wypchnięty" z nad wody. Bo tych samych kilku ,,zadymiarzy" nabierze pewności siebie i nie poprzestanie na portalach internetowych. Co zresztą zaczyna mieć miejsce jak widać. I co zacznę zbierać znaczki?
A dalej, może się okazać że a ulicę nie wyjdziesz bo kilku innych oszołomów będzie miało taki kaprys .
Atmosfery faktycznie brakuje ostatnio. Ale skąd ma być atmosfera skoro co chwila okazuje się że ktoś kolejny kto tworzył tę atmosferę wykonuje gest ,,rozkapryszonej panienki".
Na takie sytuacje pozwolę sobie zacytować monka :
Cytat:
I dlatego niech umysł zwycięża, a nie emocje!


Ps. Dlatego ja zniknę dopiero wtedy gdy redakcję opanują oszołomy i mnie stąd wykopią. zly:


Dokładnie to samo pisałem miesiąc temu a nawet dwa tygodnie temu. Niestety na tarczę do rzutków się nie nadaję.
A co do pewnych zachować, to nie będę pisał komu, ale pewnej osobie pisałem z przekonaniem, że wątek zostanie zamknięty, bo jest Redakcji PW niewygodny. Moje słowa się sprawdziły. Więc co ja tu jeszcze robię? Aaaa, jeszcze 13 dni. Albo ban. :-)
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert to umysł podpowiedział "dał se spokój chłopie i nie walcz z debilizmem bo on ma większe doswiadczenie i najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem nim pokona". lol

Robert chyba nie ma co mieszać prawdziwego zycia i zachowań forumowych ja już kiedyś się przekonałem na żywo jak forumowy szczekacz jest cichy i miły w relanym zyciu. To monitor i pewność, że nic mu się tu z za szybki nie stanie wyzwala w nim bohatera. Dlaczego ma mnie ktokolwiek tu szarpać ? wolę iść nad wodę niż tu być opluwany i szarpany nawet często nie wiadomo z jakiego powodu.
Mówisz, ze nad wodą [ocenzurowano]ństwo ? to ja tam wolę być i je tepić bo chociaz wiem o co chodzi. Tu najczęściej trzeba udawadniać że się nie jest wielbłądem jakiemuś sfrustrowanemu człowiekowi. Mi to nie odpowiada.
_________________
Łowię i zjadam ......
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
farti napisał:
Dzisiaj zostałem ,,wypchnięty" ( czy sam się usunąłeś z rozsądku ) z forum , jutro zostaniesz ,,wypchnięty" z nad wody. Bo tych samych kilku ,,zadymiarzy" nabierze pewności siebie i nie poprzestanie na portalach internetowych. Co zresztą zaczyna mieć miejsce jak widać. I co zaczniesz zbierać znaczki?...

Farti !
Jeśli przyjdziesz nad wodę i zapodasz takie teksty jak na Forum, to mam nadzieję, że "zagajony" przez Ciebie Wędkarz pozostawi Cię w stanie umożliwiającym na odnalezienie się w Filatelistyce.
CFD

Jeśli uważasz że jesteś w stanie mnie zastraszyć , to jesteś w błędzie . Zaczynasz posuwać się do miejsca do którego fanatycy dochodzą gdy widzą że na ich paplaninę jest ktoś odporny. Nie wiem tylko czy zdajesz sobie sprawę po jak cienkim lodzie zaczynasz stąpać. Uważaj żeby to wiadro ze szprotkami z którego byłeś tak dumny nie doprowadziło do pęknięcia.
Dałeś dowód na to jak bardzo miał rację gismo w innym temacie odnośnie Twojej osoby . Popieram gisma - jesteś bezwartościowym zerem.

Ps. Koniec polemiki z mojej strony .


Ostatnio zmieniony przez farti dnia Nie Lut 28, 2010 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
CATFISCHDOG napisał:
farti napisał:
Dzisiaj zostałem ,,wypchnięty" ( czy sam się usunąłeś z rozsądku ) z forum , jutro zostaniesz ,,wypchnięty" z nad wody. Bo tych samych kilku ,,zadymiarzy" nabierze pewności siebie i nie poprzestanie na portalach internetowych. Co zresztą zaczyna mieć miejsce jak widać. I co zaczniesz zbierać znaczki?...

Farti !
Jeśli przyjdziesz nad wodę i zapodasz takie teksty jak na Forum, to mam nadzieję, że "zagajony" przez Ciebie Wędkarz pozostawi Cię w stanie umożliwiającym na odnalezienie się w Filatelistyce.
CFD

Jeśli uważasz że jesteś w stanie mnie zastraszyć , to jesteś w błędzie . Zaczynasz posuwać się miejsca do którego fanatycy dochodzą gdy widzą że na ich paplaninę jest ktoś odporny. Nie wiem tylko czy zdajesz sobie sprawę po jak cienkim lodzie zaczynasz stąpać. Uważaj żeby to wiadro ze szprotkami z którego byłeś tak dumny nie doprowadziło do pęknięcia.
Dałeś dowód na to jak bardzo miał rację gismo w innym temacie odnośnie Twojej osoby . Popieram gisma - jesteś bezwartościowym zerem.

Ps. Koniec polemiki z mojej strony .


Hehehe. :-) Witaj w moim świecie ostatnich tygodni. :-D
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
CATFISCHDOG napisał:
farti napisał:
Dzisiaj zostałem ,,wypchnięty" ( czy sam się usunąłeś z rozsądku ) z forum , jutro zostaniesz ,,wypchnięty" z nad wody. Bo tych samych kilku ,,zadymiarzy" nabierze pewności siebie i nie poprzestanie na portalach internetowych. Co zresztą zaczyna mieć miejsce jak widać. I co zaczniesz zbierać znaczki?...

Farti !
Jeśli przyjdziesz nad wodę i zapodasz takie teksty jak na Forum, to mam nadzieję, że "zagajony" przez Ciebie Wędkarz pozostawi Cię w stanie umożliwiającym na odnalezienie się w Filatelistyce.
CFD

Jeśli uważasz że jesteś w stanie mnie zastraszyć , to jesteś w błędzie . Zaczynasz posuwać się miejsca do którego fanatycy dochodzą gdy widzą że na ich paplaninę jest ktoś odporny. Nie wiem tylko czy zdajesz sobie sprawę po jak cienkim lodzie zaczynasz stąpać. Uważaj żeby to wiadro ze szprotkami z którego byłeś tak dumny nie doprowadziło do pęknięcia.
Dałeś dowód na to jak bardzo miał rację gismo w innym temacie odnośnie Twojej osoby . Popieram gisma - jesteś bezwartościowym zerem.

Ps. Koniec polemiki z mojej strony .


8O dwa razy przeczytałem, ale odpowiedź wiele wyjaśnia.
Natomiast stwierdzeniem: "Jeśli uważasz że jesteś w stanie mnie zastraszyć , to jesteś w błędzie . " wbiłeś mnie Farti w ziemię.... nie tylko mnie jak sądzę.... 8O
C 8O F 8O D 8O
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
farti napisał:
CATFISCHDOG napisał:
farti napisał:
Dzisiaj zostałem ,,wypchnięty" ( czy sam się usunąłeś z rozsądku ) z forum , jutro zostaniesz ,,wypchnięty" z nad wody. Bo tych samych kilku ,,zadymiarzy" nabierze pewności siebie i nie poprzestanie na portalach internetowych. Co zresztą zaczyna mieć miejsce jak widać. I co zaczniesz zbierać znaczki?...

Farti !
Jeśli przyjdziesz nad wodę i zapodasz takie teksty jak na Forum, to mam nadzieję, że "zagajony" przez Ciebie Wędkarz pozostawi Cię w stanie umożliwiającym na odnalezienie się w Filatelistyce.
CFD

Jeśli uważasz że jesteś w stanie mnie zastraszyć , to jesteś w błędzie . Zaczynasz posuwać się miejsca do którego fanatycy dochodzą gdy widzą że na ich paplaninę jest ktoś odporny. Nie wiem tylko czy zdajesz sobie sprawę po jak cienkim lodzie zaczynasz stąpać. Uważaj żeby to wiadro ze szprotkami z którego byłeś tak dumny nie doprowadziło do pęknięcia.
Dałeś dowód na to jak bardzo miał rację gismo w innym temacie odnośnie Twojej osoby . Popieram gisma - jesteś bezwartościowym zerem.

Ps. Koniec polemiki z mojej strony .


Hehehe. :-) Witaj w moim świecie ostatnich tygodni. :-D


No ja ostatnio mało bywałem na PW. I co się porobiło ?! Dochodzi do jawnego zastraszania auserów, szok.
A już dawno pisałem że jak popuści się populistom to się źle to skończy.
Ostatecznie będę sobie zaglądał i patrzył czy się coś zmienia na normalne czy brniemy dalej w bagno.
pozdrówka Zbychu.

Ps. No u Ciebie na forum spinningiści dostają kopa, więc pozostanie mi tylko FORS. wink: :P


Ps2. Przepraszam gismo, to było w tym samym temacie .
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.17 sekund :: Zapytania do SQL: 167