Czy wiesz, że...
System wodny RP charakteryzuje się niewielką ilością zbiorników zaporowych i ich małą ogólną objętością. Łączna pojemność 140 większych zbiorników wynosi ok. 2,8 km sześc., co stanowi zaledwie 5% objętości wody rocznie odpływającej z obszaru kraju.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 610
 Zalogowani 0
 Wszyscy 610

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198351) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie coś przed nami ukrywasz :hihi ...(198351) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198351) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198351) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w piątek prosto z ...(198351) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198351) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198351) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198351) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198351) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198351) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2313
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2088
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2136
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2543
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Zaproszenie na pokaz inkubacji ikry pstrąga potokowego
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Zaproszenie na pokaz inkubacji ikry pstrąga potokowego
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cezorator napisał:
SSG napisał:


Osobiście nie mam wyrobionego zdania w tym temacie. Żadna ze stron nie przedstawiła jakiegokolwiek argumentu poza domysłami, domniemaniami, informacjami z innych for i Twoim oswiadczeniem o wielośrodowiskowej współpracy. Tak po prawdzie wygląda to jak cv a nie argument. Napisz kilka konkretów, niech się czytelnikom rozjaśni w jakich akcjach uczestniczył "ten zły". :-) Walcz na argumenty, broń siebie, swoje imię i to w co wierzysz oraz robisz. :-) Albo polegnij.


Nie mam zamiaru udowodnić swojej niewinności. To mnie powinno się udowodnić winę bądź też wskazać okoliczności i dowody na zarzucane mi czyny. To co proponujesz to postawienie prawa do góry nogami.
To co mogę zrobić w tej sprawie to poczekam do walnego zebrania Stowarzyszenie, które się odbędzie na początku marca i oddam swoją sprawę w ręce członków Stowarzyszenia.
Przyjmę z godnością każdy werdykt. Oczywiście mogę go przedstawić na później PW.


A tu nie chodzi o udowadnianie niewinności tylko o przedstawienie dokonań. Teoretycznie może się to wydawać tym samym ale zapewniam Cię, że tym samym nie jest. :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cezorator - masz rację. Po jakiego diabła udawadniać, że się jest niewinny. Po co dyskutowa z człowiekiem, któremu nic sie nie podoba :-) No chyba, że piszemy o no-kill i całkowitej akceptacji. Jakie to durne - lepiej kaleczyć ryby i wypuszczać, niż zarybiać i zabierać.
Przecież tą akcją sadzenia ikry udowodniłes, ze pracujesz dla powiększnia rybostanu. Jakiej wody? Oooo - tutaj najlepiej byłoby tak robić na wodach Yelcyna. Po co na swoich - lepiej na jego. I nawet Salmo-salar nie napisałby :
Chory lokalny patriotyzm...
Salmo - na jakich wodach wedkujesz? Może Cezorator pojedzie do Was i doprowadzi wasze wody do uczciwego stanu jak Wam tyłka się ruszyć nie chce. A jeśli już coś robicie, to moze pojedziecie do Cezoratora aby nie być chorym lokalnym patriotą?
Rysiu proszę o zimną krew i wiem że mogę na to liczyć.Robert. usmiech
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej obawiałem się właśnie tego, że temat z prehistorii powróci (zupełnie niepotrzebnie). Jaki sens znajdują niektórzy w odgrzewaniu takich absurdalnych dyskusji?
Myślę, że wiem, ale głośno o tym nie mam ochoty mówić. Nic to nie zmieni.
Ci, którzy "słoniowej pamięci" nie chcą się pozbyć wykorzystają każdą okazję by narobić zamieszania. Zanosi się na kolejne "wycinanki" i proszę wierzcie mi wcale nie sprawia mi to przyjemności.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cezorator napisał:
W związku z tym, ze wątek znacznie odszedł od tematu i ma charakter prywatnej wojenki. Proszę o jego zamknięcie.
Poza tym nie chce mi się już odpowiadać na bezsensowne oskarżenia, durne sugestie i inne głupawe dyrdymały.
W związku z tym proszę o spełnienie mojej prośby.

Zastanawiam się tak po cichu. Jak silna w ludziach jest chęć udowadniania że nie są wielbłądem. I po co ?
Po co się tłumaczyć gdy nie ma z czego?
Ja bynajmniej nie zauważyłem na razie jakichkolwiek ,,zarzutów" . Po za tym ,że ktoś ma tam problemy z moralnością. Ale jak ma, to jest jego problem .
Pisanie że gdzieś coś na jakimś forum jest trochę groteskowe. Albo się pisze konkretnie co ,albo przynajmniej wstawia link by mógł każdy skonfrontować i ocenić.
Ot i chyba wszystko w temacie nie na temat. :roll:
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cezator wydaje się, że jak zwykle SSG ma rację. Nie należy się poddawać. Ja nie za bardzo mogę Ci pomóc ani zaszkodzić, gdyż jak większość dopiero zaczynam się domyślać o co Wam chodzi. Poza tym, nie jestem sędzią i zawsze staram się o tym pamiętać. Gdybym miał taką potrzebę żeby sądzić, to bym został członkiem składu sędziowskiego, ale nie mam.

Odnoszę też wrażenie, że przy okazji rozwija się ciekawy wątek naszej osobistej odpowiedzialności za to co nazywamy wędkowaniem.
Spotykamy się dość często z koniecznością dokonywania rozstrzygnięć być może natury etycznej, których nie obejmują przepisy, ani nawet nasz doskonały RAPR. Przy łowieniu pstrągów na wodach górskich moim częstym przyłowem jest szczupak (najczęściej mały i niewymiarowy). Muszę się tu przyznać, że ja przenoszę takie szczupaczątka do pobliskiego jeziora albo stawu, czyli tam gdzie nie ma pstrągów.
Niepokoi mnie również zakaz wypuszczania raka pręgowanego i sygnałowego. Każdy z nas ma chyba problemy z nieusprawiedliwionym zabijaniem. Nie chodzi tu o to, żeby odpokutować, tylko o to żeby móc się ogolić przed lustrem i nie czuć się zmuszonym do składania dymisji pod wpływem jakiś naprawdę niewyraźnych i odosobnionych pomówień lub oskarżeń, czy nawet różniących się poglądów. ( z góry przepraszam za tą drobną nutkę prowokacji w ostatnim zdaniu).
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastyczny wątek. Oprócz tego, że zasadzono ileś ziaren ikry i czeka się na plony można się dowiedzieć, że jeden z naszych forumowiczów jest be, bo nie czytam innych portali. Jeśli już chcecie kogoś obrzucać błotem i wymagać udowadniania niewinności najpierw napiszcie czym dany delikwent zawinił naszej społeczności. Jeśli chcecie możecie mi przesłać na priv, z chęcią przyjrzę się temu przypadkowi, ale do jasnej cholery nie róbcie chlewu na forum, bo cały ten watek jest jednym wielkim bełkotem. Nikt nic nie powie, ale tłumacz się człowieku. Jeśli wina polega na zabraniu metrowego szczupaka poza okresem ochronnym, to niech mi nikt takimi bzdurami głowy nie zawraca. Sam chciałbym takiego złowić, odfiletować, przyprawić jak należy, ubić w siatce do wędzenia i wsadzić w dym. To musi być pyszne zly:
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Sam chciałbym takiego złowić, odfiletować, przyprawić jak należy, ubić w siatce do wędzenia i wsadzić w dym. To musi być pyszne zly:

Jak już tego dokonasz daj sygnał. Pojadę w te pędy z zacnym napitkiem. wink: wesoly
Salmo_Salar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Dec 12, 2007
Posty: 360

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Biała Podlaska
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Cezorator - masz rację. Po jakiego diabła udawadniać, że się jest niewinny. Po co dyskutowa z człowiekiem, któremu nic sie nie podoba :-) No chyba, że piszemy o no-kill i całkowitej akceptacji. Jakie to durne - lepiej kaleczyć ryby i wypuszczać, niż zarybiać i zabierać.
Przecież tą akcją sadzenia ikry udowodniłes, ze pracujesz dla powiększnia rybostanu. Jakiej wody? Oooo - tutaj najlepiej byłoby tak robić na wodach Yelcyna. Po co na swoich - lepiej na jego. I nawet Salmo-salar nie napisałby :
Chory lokalny patriotyzm...
Salmo - na jakich wodach wedkujesz? Może Cezorator pojedzie do Was i doprowadzi wasze wody do uczciwego stanu jak Wam tyłka się ruszyć nie chce. A jeśli już coś robicie, to moze pojedziecie do Cezoratora aby nie być chorym lokalnym patriotą?
Rysiu proszę o zimną krew i wiem że mogę na to liczyć.Robert. usmiech


Właśnie chciałbym coś zmienić, jestem na studiach ukierunkowanych na ryby i ich problemy i w przyszłości może uda się kilka pięknych wód uratować.

Pozdr.

Salmo
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowoœć: W-wa
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Sam chciałbym takiego złowić, odfiletować, przyprawić jak należy, ubić w siatce do wędzenia i wsadzić w dym. To musi być pyszne zly:

Nie musi, za chudy :? Do wędzenia nadają się ryby tłuste. Jadłem leszcza dobrze ponad 2kg-rewelka. Sum jest super a zdziwiłem się że okoń wędzony jest bardzo dobry.Ale szczupak???Chyba nie.
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Sosnowiec
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaję link do do krótkiego filmiku, który nakręcił Lordi.
film
Ponadto chcę podkreślić, że takie lokalne inicjatywy mogą przynieść wiele dobrego. Dla przykładu podam link do stronki wędkarzy z Pomorza, którzy wzięli sprawy w swoje ręce.
trzy rzeki
Wydaje mi się, że lepiej jest działać lokalnie niż marudzić globlanie.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cezorator masz może więcej takich materiałów. To co pokazujesz jest bardzo interesujące!! 8O
lordi_86
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołšczył: Apr 11, 2006
Posty: 67

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Chorzów
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak wyglądają wymierne efekty pracy chłopaków z SPBP
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lordi_86 napisał:
a tak wyglądają wymierne efekty pracy chłopaków z SPBP

Chodzi o to ,że w tak ekstremalnych warunkach z sukcesem wyhodowali ,,zioło" ?! wink: 8)
lordi_86
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołšczył: Apr 11, 2006
Posty: 67

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Chorzów
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salmo_Salar napisał:


Właśnie chciałbym coś zmienić, jestem na studiach ukierunkowanych na ryby i ich problemy i w przyszłości może uda się kilka pięknych wód uratować.

Pozdr.

Salmo

To bardzo szczytne i piękne salmo. I jak się domyślam będziesz to robił na skalę globalną. Zapewniam Cię jednak , że bez tych co działają lokalnie na których tak psioczysz, ,,kufno'' Ci z tego wyjdzie. Więc może lepiej się zastanowić zanim coś takiego się spłodzi? Nieprawdaż? :?


Cytat:
Odniosłem wrażenie, że cezoratorowi wisi sprawa innych wód, odległych od jego miejsca zamieszkania a tylko Biała Przemsza i coś jeszcze się liczy. Chory lokalny patriotyzm...
Majowy
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: Jan 11, 2007
Posty: 2

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Sosnowiec
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Osobiście znam wielu członków Stowarzyszenia Przyjaciół Białej Przemszy. Uczestnicze w aukcjach przez nich wystawianych. I wiem, że Oni dbają nie tylko o swoja rzekę. Szkoda, że zawsze jedna czarna owca się trafi...

Jestem członkiem tego stowarzyszenia i osobiście twierdzę że Czarek vel Cezorator dzięki swoim działaniom przyczynił się wybitnie np. w renaturalizacji Białej Przemszy i jej dopływów.
Grzesiek, znamy się pare lat... Mam nadzieje że nie mnie miałeś na myśli pisząc zacytowany fragment.
SPBP straci bardzo dużo gdy Czarka zabraknie w jego szeregach.
Pozdrawiam serdecznie
_________________
Majowy from Sosnowiec
pitfish
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: Nov 23, 2006
Posty: 9

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko bywam na tym forum, jeśli nie bardzo rzadko.
Ale trafiłem tu, bo znalazłem wniosek Czarka o wystąpienie ze Stowarzyszenia Przyjaciół Białej Przemszy, z argumentacją, że tutaj pojawił się głos, iż Czarek jest czarną owcą w Stowarzyszeniu.

Dlatego proszę oficjalnie - nie po koleżeńsku, bo sprawa od złożenia wniosku przez Czarka, nie jest koleżeńska - o to, żeby Czarka przeprosić, bo został bezpodstawnie publicznie pomówiony.

Czarek jest jednym z filarów SPBP. Tym samym takie wątki i taka wymiana niepotrzebnych zdań obraża również nasze Stowarzyszenie.

Z wyrazami szacunku
Piotr Nadolny
Członek Zarządu SPBP
_________________
Niedzielny Wędkarz
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowoœć: ...
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pitfish napisał:
Rzadko bywam na tym forum, jeśli nie bardzo rzadko.
Ale trafiłem tu, bo znalazłem wniosek Czarka o wystąpienie ze Stowarzyszenia Przyjaciół Białej Przemszy, z argumentacją, że tutaj pojawił się głos, iż Czarek jest czarną owcą w Stowarzyszeniu.

Dlatego proszę oficjalnie - nie po koleżeńsku, bo sprawa od złożenia wniosku przez Czarka, nie jest koleżeńska - o to, żeby Czarka przeprosić, bo został bezpodstawnie publicznie pomówiony.

Czarek jest jednym z filarów SPBP. Tym samym takie wątki i taka wymiana niepotrzebnych zdań obraża również nasze Stowarzyszenie.

Z wyrazami szacunku
Piotr Nadolny
Członek Zarządu SPBP

8O
Czy wy przypadkiem w tym PSBP, nie przechodzicie jakiegoś klimakterium czy przesilenia wiosennego ? :roll: 8)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
pitfish napisał:
Rzadko bywam na tym forum, jeśli nie bardzo rzadko.
Ale trafiłem tu, bo znalazłem wniosek Czarka o wystąpienie ze Stowarzyszenia Przyjaciół Białej Przemszy, z argumentacją, że tutaj pojawił się głos, iż Czarek jest czarną owcą w Stowarzyszeniu.

Dlatego proszę oficjalnie - nie po koleżeńsku, bo sprawa od złożenia wniosku przez Czarka, nie jest koleżeńska - o to, żeby Czarka przeprosić, bo został bezpodstawnie publicznie pomówiony.

Czarek jest jednym z filarów SPBP. Tym samym takie wątki i taka wymiana niepotrzebnych zdań obraża również nasze Stowarzyszenie.

Z wyrazami szacunku
Piotr Nadolny
Członek Zarządu SPBP

8O
Czy wy przypadkiem w tym PSBP, nie przechodzicie jakiegoś klimakterium czy przesilenia wiosennego ? :roll: 8)


Nieeee Farti, oni są grzeczni. :-) Ja bym odżałował prę stów i skierował sprawę na drogę sądową. Że długo? I co z tego. Korzyści z tego płynące będą niewspółmiernie wysokie i bynajmniej nie o kasę mi tu chodzi.
Nie uważasz, ze już najwyższa pora aby użytkownicy internetu uświadomili sobie odpowiedzialność za swoje słowa?
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Sosnowiec
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wracając do tematu lokalnych inicjatyw podjętych przez wędkarzy to podam jako pozytywny przykład działania "Lubliniaków"
Lublin
Oraz fascynatów Raby:
Raba
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłem właśnie z wyjazdu, w piątek znów wyjeżdżam na kilka dni. Więc mój brak odpowiedzi nie bierzcie za nabranie wody w usta - oczywiście ustosunkuje się do moich wypowiedzi na forum. Postaram sie jak najszybciej.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Nieeee Farti, oni są grzeczni. :-) Ja bym odżałował prę stów i skierował sprawę na drogę sądową. Że długo? I co z tego. Korzyści z tego płynące będą niewspółmiernie wysokie i bynajmniej nie o kasę mi tu chodzi.


To może od razu wyrok skazujący?

Uroczyście oświadczam, że pożyczę tę parę stów każdemu chętnemu chcącemu oskarżyć mnie o cokolwiek. Zarówno cezoratowi, jak i PSBP.


Cytat:
Nie uważasz, ze już najwyższa pora aby użytkownicy internetu uświadomili sobie odpowiedzialność za swoje słowa?


Dziękuję za uświadomienie. Nie miałem pojęcia, że internet nie jest anonimowy. Zawsze biorę odpowiedzialność za swoje słowa. Na tym portalu piszę pod nickiem. Na innych pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem: Grzegorz Kołtało. I na wspólne wyjazdy nie robię operacji plastycznych. Na każde żądanie osoby zainteresowanej na priv podam wszystkie moje dane adresowe.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
SSG napisał:

Nieeee Farti, oni są grzeczni. :-) Ja bym odżałował prę stów i skierował sprawę na drogę sądową. Że długo? I co z tego. Korzyści z tego płynące będą niewspółmiernie wysokie i bynajmniej nie o kasę mi tu chodzi.


To może od razu wyrok skazujący?

Uroczyście oświadczam, że pożyczę tę parę stów każdemu chętnemu chcącemu oskarżyć mnie o cokolwiek. Zarówno cezoratowi, jak i PSBP.


Cytat:
Nie uważasz, ze już najwyższa pora aby użytkownicy internetu uświadomili sobie odpowiedzialność za swoje słowa?


Dziękuję za uświadomienie. Nie miałem pojęcia, że internet nie jest anonimowy. Zawsze biorę odpowiedzialność za swoje słowa. Na tym portalu piszę pod nickiem. Na innych pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem: Grzegorz Kołtało. I na wspólne wyjazdy nie robię operacji plastycznych. Na każde żądanie osoby zainteresowanej na priv podam wszystkie moje dane adresowe.


Może od razu to nikogo, wyznaję inny światopogląd. Jedno jest pewne - obaj racji mieć nie możecie.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, jedna prośba. Wątek te nie dotyczy Stowarzyszenia Przyjaciół Białej Przemszy, nie dotyczy również Cezoratora. Odnosi się do akcji (moim skromnym zdaniem), wspaniałej. Jakiekolwiek posty nie związane z tym tematem będą kasowane.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Sosnowiec
PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak wygląda tablica informacyjna zamontowana przy wybudowanym przez nasze Stowarzyszenie sztucznym modułowym tarlisku pstrąga potokowego.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cezorator napisał:
tak wygląda tablica informacyjna zamontowana przy wybudowanym przez nasze Stowarzyszenie sztucznym modułowym tarlisku pstrąga potokowego.


Nie wiem jak ona jest widoczna dla wszystkich a nie tylko wedkarzy, niemniej przy takiej tablicy zatrzyma się wielu, z ciekawości. :-)
Tablica piękna, nie ma co. Szkoda jedynie, ze na...drzewie, co jest prawnie zakazane. :-)
wolff
Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołšczył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bytom Górniki
PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Tablica piękna, nie ma co. Szkoda jedynie, ze na...drzewie, co jest prawnie zakazane. :-)


Wszystko zależy od tego jak się na to patrzy. W naszym okręgu prawie wszystkie tablice na łowiskach są umocowane do drzew a wynika to z prostej przyczyny. Wszelkiego typu słupki, czy to drewniane czy metalowe od razu są kradzione a tablica ląduje głęboko w lesie lub w wodzie. Gdyby za każdym razem dawać nową tablicę i nowy słupek to pewnie pochłonęło by to wszystkie składki roczne koła które opiekuje się kilkunastoma łowiskami. Tablice do drzew mocuje się za pomocą plastikowych opasek zaciskowych które w najmniejszym jak to możliwe stopniu szkodzą drzewom.
_________________
Irek
------------------------------------------------
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
SSG napisał:

Tablica piękna, nie ma co. Szkoda jedynie, ze na...drzewie, co jest prawnie zakazane. :-)


Wszystko zależy od tego jak się na to patrzy. W naszym okręgu prawie wszystkie tablice na łowiskach są umocowane do drzew a wynika to z prostej przyczyny. Wszelkiego typu słupki, czy to drewniane czy metalowe od razu są kradzione a tablica ląduje głęboko w lesie lub w wodzie. Gdyby za każdym razem dawać nową tablicę i nowy słupek to pewnie pochłonęło by to wszystkie składki roczne koła które opiekuje się kilkunastoma łowiskami. Tablice do drzew mocuje się za pomocą plastikowych opasek zaciskowych które w najmniejszym jak to możliwe stopniu szkodzą drzewom.


Ja to doskonale rozumiem, dlatego napisałem "szkoda".
W swoim życiu widziałem wiele absurdów. Jednym z wielu, który utkwił mi w pamięci, to kilka tablic "Zakaz cumowania" umieszczonych wzdłuż brzegu i przybitych dość wysoko gwoździami do drzew. Samo w sobie nie jest to absurdem ale tablice skierowane były nie "na wodę" lecz "na brzeg".
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.12 sekund :: Zapytania do SQL: 101