Czy wiesz, że...
Podstawowym elementem wyposażenia łodzi wędkarskiej s±:
- pasy/kamizelki ratunkowe w ilo¶ci odpowiadaj±cej ilo¶ci ludzi na łódce;
- koła ratunkowe /z link± o ¶rednicy 8-10 mm i długo¶ci 25 m/- łódĽ z napędem mechanicznym - 1
bez napędu mechanicznego - 2
- ga¶nice - gdy łódĽ nie przekracza 10 m - ga¶nica proszkowa 2 kg /1 dla silników 5-100 kW + 1 na każde następne 100 kW/

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 265
 Zalogowani 1
 Wszyscy 266

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135871) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135871) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135871) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135871) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(614093) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(614093) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(614093) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614093) Apr 26, @ 00:02:06


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2284
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2066
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2313
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2145
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2153
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Poziom postów na PW
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Poziom postów na PW
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:30 pm    Temat postu: Poziom postów na PW Odpowiedz z cytatem

oi Drdz,

Zdnie z zoiedzi± wróciłem i w oczekiwaniu niektórych serwuję nowy temat Jak zkle w dyusję w ważnejsprawie, mianocie jako¶ć treowa poów na W. Czyj±c czasai poy bz trduzauważa się, iż domje kiepkajakć treowa. Poty s± nie przemy¶lane,brak d±żena usera do stałego kztacenia i ponoenia wdzy,a nwet ogólej¶wamo¶ci spznj. st wród ns i łode, i bardziej i jwykałceni, i tacy i siacy, no ale niektóre posy z uwagi na żej±cy poom nie powny zaecać P. Nieo P pin dbać o jako¶ćportalu.Mo,iż jest o dostpny dlawsstkic pewien poziom . Zamst poczytać w olnoostępnych Ľróach pedł a i zasrwoost. "Lym ost i prawym sierpowym" Doo wypunktuwał post kolegi Mifish'a i temat padł. Msę innych poów też l±uj w temaie oftopi typu Młysz itp itd.
Alo PW będzie prtalm węarskim alo poralem gzie szwarc, ydło i powidło.

Zatem ponuję nieocznie wpowić cenzurę tetów poów i nagólnym i n f tpic
macie pogly na tetemat (pyie kię d ty, któzy nie zmsa± bzdunych pos
Pwim
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu wprowadzasz zamęt na PW 8O , a już tak fajnie było jak Cię nie było wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don -Pedro
ja bym tobie zaproponował aby¶ zaproponował aby utworzyć górn± półkę PW nazewnictwo onej proponuje nadać wynalazcy owego pomysłu
sugeruje jedynie iż bardzo ważne i dostojne nazewnictwa w historii kojarzyły się z nazwiskiem owych wynalazców tak więc powinno zawierać co¶ z DON PEDROwem

a tak w ogóle to gratuluje poczucia humoru gdyby nie tacy jak Ty było by tutaj smutno :P :P :P
fishmaniac
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 18, 2007
Posty: 651

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:50 pm    Temat postu: Re: Poziom postów na PW Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:


mianowicie jako¶ć tre¶ciowa postów na PW. Czytaj±c czasami posty bez trudu zauważa się, iż dominuje kiepska jako¶ć tre¶ciowa.



To jest przykład postu o ''kiepskiej jako¶ci tre¶ciowej''.Chcesz zmieniać ¶wiat?To zacznij od siebie.Forum jest po to aby pytać,odpowiadać,pomagać i czerpać wiedze z do¶wiadczenia i sugesti innych,może bardziej do¶wiadczonych kolegów...a może sie myle....
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don, wymieniłe¶ temat o Małyszu i temat mikefisha, a sam się w nich wypowiadałe¶. zly: Skoro uważasz, że za¶miecaj± PW, to pisz±c w nich sam dodatkowo je za¶miecasz. zly: wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 3:05 pm    Temat postu: Re: Poziom postów na PW Odpowiedz z cytatem

fishmaniac napisał:
Forum jest po to aby pytać,odpowiadać,pomagać i czerpać wiedze z do¶wiadczenia i sugesti innych,może bardziej do¶wiadczonych kolegów...a może sie myle....


Nie mylisz się. Funkcjonowanie tego portalu oparte jest na jasnym i czytelnym regulaminie, który obowi±zuje wszystkich jego użytkowników. Ta zasada jest jakby niezmienna i tak± z pewno¶ci± pozostanie.

Wielko¶ć internetu pozwala na tworzenie kolejnych portali, na których zasady okre¶lał będzie jego założyciel.
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 4:05 pm    Temat postu: Re: Poziom postów na PW Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
oi Drdz,

Zdnie z zoiedzi± wróciłem i w oczekiwaniu niektórych serwuję nowy temat Jak zkle w dyusję w ważnejsprawie, mianocie jako¶ć treowa poów na W. Czyj±c czasai poy bz trduzauważa się, iż domje kiepkajakć treowa. Poty s± nie przemy¶lane,brak d±żena usera do stałego kztacenia i ponoenia wdzy,a nwet ogólej¶wamo¶ci spznj. st wród ns i łode, i bardziej i jwykałceni, i tacy i siacy, no ale niektóre posy z uwagi na żej±cy poom nie powny zaecać P. Nieo P pin dbać o jako¶ćportalu.Mo,iż jest o dostpny dlawsstkic pewien poziom . Zamst poczytać w olnoostępnych Ľróach pedł a i zasrwoost. "Lym ost i prawym sierpowym" Doo wypunktuwał post kolegi Mifish'a i temat padł. Msę innych poów też l±uj w temaie oftopi typu Młysz itp itd.
Alo PW będzie prtalm węarskim alo poralem gzie szwarc, ydło i powidło.

Zatem ponuję nieocznie wpowić cenzurę tetów poów i nagólnym i n f tpic
macie pogly na tetemat (pyie kię d ty, któzy nie zmsa± bzdunych pos
Pwim


Jako¶ć postów?
W jakim języku pisałe¶ ten post.? lol
Treyk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2005
Posty: 626

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro ju| jeste[my takie formaliny to to ten temat powinien by w dziale "kiks".
_________________
Ten kto powiedział, że wędkarstwo uspokaja, nigdy nie łowił ryb.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przył±czam się do pytania Bonskiego. Jaki to język? A może zamiast normalnej klawiatury używasz Enigmy? 8O
fishmaniac
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 18, 2007
Posty: 651

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam na jaki¶ dialekt albo gware tylko sk±d idea: :roll: lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie Panowie - post pierwotnie napisany był normalnie - tzn. miał polskie znaki. wink:
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Spokojnie Panowie - post pierwotnie napisany był normalnie - tzn. miał polskie znaki. wink:


Swoj± drog±, ten kto to robi, jednak ma poczucie humoru wesoly. Akurat ten post wesoly
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale nie oznacza, że spowodował to czynnik ludzki.
Sprawa została już przekazana osobom bezpo¶rednio zainteresowanym tego typu problemami.


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Pon Lut 26, 2007 9:45 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyższy przypadek mógł zaistnieć w zwi±zku z pracami, jakie przeprowadzała firma hostuj±ca PW. Polegały one na aktualizacji oprogramowania na serwerze i mogły spowodować "przekłamanie".
Działanie "czynnika ludzkiego" należy w tym przypadku wykluczyć.

Je¶li dostrzeżecie gdzie¶ jeszcze tego typu przypadki - jest mi znany jeszcze jeden przypadek z dnia wczorajszego - bardzo prosimy o informację na pocztę redakcyjn±.
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 10:59 am    Temat postu: Re: Poziom postów na PW Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
Zatem ponuję nieocznie wpowić cenzurę tetów poów i nagólnym i n f tpic
macie pogly na tetemat (pyie kię d ty, któzy nie zmsa± bzdunych pos
Pwim


Domyslam sie ze proponujesz cenzure postow na forum. Wydaje mi sie ze czasy kiedy obowiazywala w Polsce cenzura juz dawno temu minely a teraz obowiazuje wolnosc slowa. Cenzurowanie postow byloby kompletnym nieporozumieniem. Kazdy uzytkownik powienien zwracac baczna uwage na to co pisze, zeby bylo na temat i mialo sens. Nie bede nawet wspominal o bledach ortograficznych. Niestety jednak nie kazdemu to sie udaje.
Powiem tylko ze do tej pory portal doskonale funkcjonuje bez cenzury i nie uwierze, ze wprowadzenie doprowadzi do szalonej poprawy.
Dosc dodac ze sam krytyk nie jest bez winy na co zwrocil uwage fishmaniac. Dolaczam sie do sugestii: Jezeli chcesz zmieniac swiat zacznij od siebie wykrzyknik Pokaz sam jaki jestes doskonaly i dawaj tym przyklad innym ale bez upominania.
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestałem czytać po 2 wersach. Kto mi powie o czym to jest?
_________________
Bieroo Paniee???
marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan jest to o tym że nasz pogaedkowy przyjaciel DP jest zniesmaczony niskim pozoiomem naszych postów... lol
_________________
Pozdrawiam Marcino
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcino napisał:
Milan jest to o tym że nasz pogaedkowy przyjaciel DP jest zniesmaczony niskim pozoiomem naszych postów... lol


Nikt nie zabrania DP podnoszenia poziomu postow, skoro mowi ze jest zbyt niski bedzie najlepiej wiedzial jak go podniesc 8) Jednak kiedy czytam to co pisze przestaje w cokolwiek wierzyc.
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba czas zakończyć ten temat wink: . Nic nowego nie wprowadza a jest wiele ciekawszych tematów do rozmowy wesoly wesoly
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MichalTch napisał:
marcino napisał:
Milan jest to o tym że nasz pogaedkowy przyjaciel DP jest zniesmaczony niskim pozoiomem naszych postów... lol
Jednak kiedy czytam to co pisze przestaje w cokolwiek wierzyc.

Uwierz, Don_Pedro potrafi podnie¶ć poziom jak nikt inny. lol lol

Ale najpierw musi podnie¶ć sobie belkę z dziesi±tej na dwudziest±, :roll:
by wydłużyć sobie rozbieg, 8O czym zwiększy szybko¶ć najazdow± do progu, póĽniej wystarczy, aby dobrze się wybił i zmienił kont natarcia na PW lol tym na pewno podwyższy sobie tor lotu, co pomoże przelecieć nad bul± z tematów o niskim poziomie merytorycznym lol poczym pozostaje Mu już tylko szybować nad artykułami PW, nad wszystkimi galerjami ł±cznie z satyryczn± lol póĽniej pozostanie mu tylko kwesta l±dowania 8O oby tylko nie zapomniał wysun±ć klap i wł±czyć ci±gu wstecznego, bo może wyl±dować w pogawędkowych okazach lol
Przy l±dowaniu pamiętać należy, aby nie krawędziować nart, bo to grozi upadkiem i ciężkim uszkodzeniem wędkarskich precjoz. 8O :oops: lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Mundi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 15, 2005
Posty: 341

Kraj: Polska
Miejscowość: Bielsk Podlaski
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zwi±zku z tak nudnym Don_Pedroleniem w powyższym w±tku , uprasza się Wielce Szanown± Administrację PW o zamknięcie tematu.


Mędz±cy Mundi lol
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mundi napisał:
W zwi±zku z tak nudnym Don_Pedroleniem w powyższym w±tku , uprasza się Wielce Szanown± Administrację PW o zamknięcie tematu.
Mędz±cy Mundi lol


Skoro Don_Pedrolenie może być nudne, to może i być interesuj±ce. St±d mniemam, że Don_Pedrolenie to nic innego jak każda wypowiedĽ usera o nicku Don_Pedro.

Natomiast, je¶li dopisujesz do swojego nicka "Mędz±cy" Kolego Mundi, to albo czynisz to bez nadawania słowu "mędz±cy" dosłownego znaczenia/tre¶ci albo chcesz tak± tre¶ć nadać. W tym drugim przypadku oznaczałoby to, że każdy post wychodz±cy spod Twojej ręki jest "mędz±cy". Czemu się aż tak poniżasz. Np. w sprawie Rozpudy kilka konkretnych wypowiedzi zamie¶ciłe¶.
Pozdrawiam
DP 8)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
Rozpudy

Rozpudy, czy Rospudy, uprzejmie proszę o wyja¶nienie, która z tych form jest prawidłowa i dlaczego, a je¶li obydwie to też dlaczego :?:
Jestem tym tematem głęboko zainteresowany, gdyż chc±ć nie chc±c ¶ledzę go codziennie we wszelkiej ma¶ci wiadomo¶ciach, a być może to jaki¶ witz...np. ekolodzy chc± chronić Dolinę Ro[/b]zpudy, a rozbili swe obozowisko w Dolinie Rospudy...
Zupełnie jak z S±czem...Satrym i Nowym, gdzie jedynym racjonalnym rozwi±zaniem pozostaje zawołanie STARY!!! s±cz...ino gibko...
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Don_Pedro napisał:
Rozpudy

Rozpudy, czy Rospudy, uprzejmie proszę o wyja¶nienie, która z tych form jest prawidłowa i dlaczego, a je¶li obydwie to też dlaczego :?:
Jestem tym tematem głęboko zainteresowany,

Nie wiem Czezie, jak się pisze i dla mnie nie ma to praktycznego znaczenia, co nie oznacza, że nie popodziwiałbym chętnie t± dolinę. Natomiast próbuj±c wyj¶ć z sytuacji zaproponuję po linii Piwoniusza (skoro s± Stany to mog± i być SztanY) zunifikowan± nazwę: Dolina RoSZpudy.
Pozdrawiam
DP 8) [/b]
Mundi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 15, 2005
Posty: 341

Kraj: Polska
Miejscowość: Bielsk Podlaski
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:

Natomiast, je¶li dopisujesz do swojego nicka "Mędz±cy" Kolego Mundi, to albo czynisz to bez nadawania słowu "mędz±cy" dosłownego znaczenia/tre¶ci albo chcesz tak± tre¶ć nadać. W tym drugim przypadku oznaczałoby to, że każdy post wychodz±cy spod Twojej ręki jest "mędz±cy". Czemu się aż tak poniżasz. Np. w sprawie Rozpudy kilka konkretnych wypowiedzi zamie¶ciłe¶.
Pozdrawiam
DP 8)

Dopisałem "Mędzacy",gdyż uznałem ten post za monotematyczny,dotycz±cy znowu Twojej osoby,czyli "Don_Pedrolenie" i sam zabrałem w nim głos, czyli zamędziłem.Nie wiem po co wstawiasz takie posty.Chyba tylko po to by zabawić towarzystwo intelektualnymi wywodami(nieĽle Ci to wychodzi).A jak lubisz zabawiać,to dlaczego przyczyniłe¶ się do zamknięcia "tasiemca" 8O .Trzeba było przył±czyć się do zabawy.No chyba że to Ty wolisz być animatorem.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
Natomiast próbuj±c wyj¶ć z sytuacji zaproponuję po linii Piwoniusza (skoro s± Stany to mog± i być SztanY) zunifikowan± nazwę: Dolina RoSZpudy.

Don Pedro, poprawna nazwa to spodnie ... ale w ¶rodowisku kryminogennym mówi się sztany ... czyli mieszkam w państwie o nazwie Spodnie Zjednoczone. wink: lol
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
czyli mieszkam w państwie o nazwie Spodnie Zjednoczone.


Jest to prawda, że po drugiej stronie globusa s± Wierzchnie Podzielone?
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
(...) czyli mieszkam w państwie o nazwie Spodnie Zjednoczone. wink: lol

Aha, dzięki. Rozumiem, że włazicie z Piwoni± do jednych portek i się jednoczycie ? Tak czy whisky za dużo wypiłem ?
Pozdrawiam
DP 8)
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z matematycznego punktu widzenia ... widzę podwójnie. Zatem przystępuję do znalezienia mojego państwa (jak powiedział Lessie Wróć) z matematyczn± dokładno¶ci±. Skoro "Stany = Sztany" a Sztany to Spodnie wynika, że mieszkam w kraju o nazwie Spodnie Złajdaczone. Tak, Don Pedro, czy za dużo Finlandii wypiłem ? wink:
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowość: Gniezno
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
Aha, dzięki. Rozumiem, że włazicie z Piwoni± do jednych portek i się jednoczycie ? Tak czy whisky za dużo wypiłem ?
Pozdrawiam
DP 8)


My¶lę, że autor tematu pokazał nam już, czym s± jego zdaniem posty na wysokim poziomie.
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
Don_Pedro napisał:
Aha, dzięki. Rozumiem, że włazicie z Piwoni± do jednych portek i się jednoczycie ? Tak czy whisky za dużo wypiłem ?
Pozdrawiam
DP 8)

My¶lę, że autor tematu pokazał nam już, czym s± jego zdaniem posty na wysokim poziomie.

A co¶ ty taki politycznie poprawny i ¶więty ? Więcej ikry kolego gismo, bo ja z kolei my¶lę, że klimat tworzony przez niektóre smętnawe posty jest taki jak w tym kawale z położeniem się i czekaniem na trzęsienie ziemi.
Pozdrawiam
DP 8)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 110