Czy wiesz, że...
"12 ręcznie wi±zanych much za dolara" - tej tre¶ci ogłoszenie ukazało się w jednej z gazet ("Casper") w Woyoming, w 1961 roku. Jego autorem był Dick Cabela. Dzi¶ Cabela's jest największ± firm± wysyłkow± sprzętu wędkarskiego.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 306
 Zalogowani 0
 Wszyscy 306

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(138557) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(138557) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(138557) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(138557) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(138557) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(138557) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(138557) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(138557) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721888) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721888) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2303
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2082
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2195
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2163
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2535
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2359
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - LIN !!!!!
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
LIN !!!!!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 6:00 pm    Temat postu: LIN !!!!! Odpowiedz z cytatem

Piszcie co wiecie o tej rybie i co może się przydać przy połowie tej ryby.
Sprzęt, żyłka, co na haczyk, co do nęcenia.
Wiem że mogę znaleĽć artykuły na temat tej ryby na PW, ale każdy zbiornik jest inny, a wszystkie porady mog± sie przydać.
Pozdrawiam cał± wedkarsk± brać.
Szczególnie miło przeczytam porady kolegów którzy specjalizuj± się w połowie tej fascynuj±cej ryby.
Pozdrawiam .
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]


Ostatnio zmieniony przez dap dnia Sob Mar 21, 2009 9:23 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na temat lina wiem ze jest waleczny i silny bo pare razy się nawin±ł na moj haczyk
grubyzwierz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 23, 2007
Posty: 694

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra/Pszczew
PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Na temat lina wiem ze jest waleczny i silny bo pare razy się nawin±ł na moj haczyk


Masz liny w swoim stawie? Jakie duże? ;)
_________________
http://www.grubyzwierz.pl
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co powiem bedzie smieszne. Bo pływaja tylko 2 ale w tym roku beda wpuszczan jeszcze
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Na temat lina wiem ze jest waleczny i silny bo pare razy się nawin±ł na moj haczyk


Jak dla mnie jest to najpiękniejsza ryba jak± znam. Strasznie przebiegła, ostrożna i bardzo waleczna w holu.
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
pierenick
Łowca Lina


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 38

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon linowy rozpoczynam corocznie po 15 maja. Może jednak wcze¶niej warto. W galerii widać że tak.
VIRT
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Mar 10, 2007
Posty: 76

Kraj: Polska
Miejscowość: Mazury (Orzysz)
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaczynam jak juz pojawi± si± pierwsze kapelany tzn gr±żele i już nie mogę się doczekać. Żyłka 0,25 przypon 0,18-0,16 na haczyk zakładam albo rosówkę albo 2 kukurydze. Nęcę 3 dni wcze¶niej pęczakiem wraz z kukurydz± i rosówkami no i wsypuje troche zanęty na lina. pozdrawiam i zgadzam sie że lin to piękna ryba
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIRT napisał:
ja zaczynam jak juz pojawi± si± pierwsze kapelany tzn gr±żele i już nie mogę się doczekać. Żyłka 0,25 przypon 0,18-0,16 na haczyk zakładam albo rosówkę albo 2 kukurydze. Nęcę 3 dni wcze¶niej pęczakiem wraz z kukurydz± i rosówkami no i wsypuje troche zanęty na lina. pozdrawiam i zgadzam sie że lin to piękna ryba


Ja w tym roku mam zamiar popróbować na konopie. Zarówno nęcenie jak i łowienie. Osobi¶cie używam żyłki głównej 0,20 Przyponik to tak jak ty. Na haczyk Biały o zapachu anyżu.
Pozdrawiam
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
VIRT
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Mar 10, 2007
Posty: 76

Kraj: Polska
Miejscowość: Mazury (Orzysz)
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jak rzuce na bialego to nie zd±rzy opa¶ć i krasnopióra na haczyku, nawet 3 kukurydze połyka dlatego najlepsza jest rosówka usmiech
oscar_snoopy
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 37

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie co roku sprawdza się regularne nęcenie kukurydz± z puszki. Tylko, że wtedy trzeba być do¶ć konsekwentnym w działaniu. Po 2-3 tygodniach nęcenia wchodz± sztuki do 2kg, także jest całkiem niezła zabawa. Stosuje bat o długo¶ci 8m, żyłkę 0,12-0,14max. Delikatny spławik 2-3g i jedna (max dwie - nie ma co przesadzać) kukurydza na haku. Bior± dobrze również na kostki ziemniaka, ale mnie osobi¶cie denerwuje delikatno¶ć tej przynęty. Poza tym wydaję mi się, że kukurydza jest bardziej selektywna, a ziemniaka obskubuje drobnica bardzo często. Za dobry moment na rozpoczęcie przygody z linami uważam końcówkę maja, ale najlepsze wyniki mam wieczorami od połowy czerwca do końca lipca. Oczywi¶cie do¶ć istotny jest wybór miejscówki. Przydaje się tutaj umiejętno¶ć "czytania" wody, oraz znajdowanie urozmaiconych brzegów (gr±żele, trzciny, zwalone drzewa).

W każdym razie...każdy jest w stanie łowić duże liny i wielokrotnie nie potrzeba do tego wielkiego kombinowania. Wymagane jest jedynie nieco cierpliwo¶ci + delikatny zestaw. Bardzo polecam łowienie na bata, bo jest to niezapomniana chwila, gdy na taki zestaw weĽmie 2kg lin. Bezcenne.
VIRT
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Mar 10, 2007
Posty: 76

Kraj: Polska
Miejscowość: Mazury (Orzysz)
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jakiej głęboko¶ci łowicie liny? ja słyszałem że takie do kilograma chodz± płytko a te 2-3kg trzeba poszukac o wiele głebiej 2-3 nawet 4m
oscar_snoopy
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 37

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłem, że nie ma jakiej¶ sztywnej reguły. Na pewno większe sztuki s± ostrożniejsze, ale bardzo często grasuj± tuż przy trzcinach. Łowię na głęboko¶ciach nie większych jak 4-5m. Jeżeli nęcimy o stałych porach, to często linom nie przeszkadza, że np. pół godziny wcze¶niej w łowisku k±pała się gromada dzieci. Sam się kiedy¶ o tym przekonałem, wyławiaj±c całkiem porz±dn± rybkę z takiej miejscówki. Po prostu przychodz± jak do koryta.
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIRT napisał:
na jakiej głęboko¶ci łowicie liny? ja słyszałem że takie do kilograma chodz± płytko a te 2-3kg trzeba poszukac o wiele głebiej 2-3 nawet 4m


Ja u siebie łowię do 2 metrów.
To na jakiej głeboko¶co łowimy te ryby zalezy wydaje mi się od specyfiki łowiska. W jednym zbiorniku będziemy szukać ich na 1 - 1,5 a w innym na 2 - 4
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
gruby_lin
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Mar 13, 2007
Posty: 55

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 8:41 pm    Temat postu: moj sposob Odpowiedz z cytatem

dap!

Mam mega skuteczny przepis na zanętę linowa
Przekazał mi ja dobry kolega samego E.Gutkiewicza na targach wędkarskich w Warszawie!


Słuchajcie i notujcie uważnie :hehe nie powiem

tym bardziej nie na forum!
ew. priv
Je¶li nie ma się zamiaru niczego podawać, to lepiej nie pisać posta, a już na pewno nie w takiej formie. Na forum obowi±zuje szacunek do dyskutantów
Admin
pierenick
Łowca Lina


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 38

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nawet na 4 metrach łowiłem. Szczególnie w cieplejszej porze roku. zazwyczaj było to 3,5-4,5 metra. My¶lę jednak ze nie to jest najistotniejsze. Pogoda: ciepło i bezwietrznie (chyba nigdy nie zdarzyło mi się złowić lina przy nawet lekkim wiaterku). Stałe, regularne nęcenie to drugi klucz do sukcesu.
grubyzwierz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 23, 2007
Posty: 694

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra/Pszczew
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg starej szkoły do zanęty linowej warto wrzucić krowich placków oraz wydobytych spod placków robaczków - gnojaczków. Nigdy tego nie próbowałem, ale to pewnie dlatego, że nigdy na lina nie polowałem usmiech
_________________
http://www.grubyzwierz.pl
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIRT napisał:
na jakiej głęboko¶ci łowicie liny? ja słyszałem że takie do kilograma chodz± płytko a te 2-3kg trzeba poszukac o wiele głebiej 2-3 nawet 4m


Ja złowiłem lina 1,4kg na głęboko¶ci około 50-60cm, a widziałem go na gł. może 30cm jak sobie żerował. usmiech Gdyby podczas żerowania stan±ł całkowicie w pionie to płetwa ogonowa byłby poza wod±. usmiech

Gruby_lin, je¶li ta zanęta nie jest zbyt skomplikowana to wy¶lij mi j± na pogawędkow± pocztę. Pozdr.
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 1:15 pm    Temat postu: Re: moj sposob Odpowiedz z cytatem

[quote="gruby_lin"]dap!

Mam mega skuteczny przepis na zanętę linowa
Przekazał mi ja dobry kolega samego E.Gutkiewicza na targach wędkarskich w Warszawie!


Słuchajcie i notujcie uważnie :hehe nie powiem

tym bardziej nie na forum!
ew. priv


Jeżeli chcesz naprawde przekazać ten przepis to wy¶lij mi wiadomo¶ć na pogawędkow± poczte.
Lecz jeżeli jest to żart, to nie obraĽ sie i nie zawracaj ludziom dupy wygłupami.
zly: zly: zly:
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 5:27 pm    Temat postu: Re: moj sposob Odpowiedz z cytatem

Sorry ten post to pomyłka. smutny
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
koza11
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 60

Kraj: Polska
Miejscowość: Sępólno kraj.
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, dzi¶ przy okazji łowienia wzdręg i płoci wzi±ł mi lin, 32 cm. Na haku ziarno kukurydzy+pinka. Zaskoczenie było wielkie, bo jeszcze tydzień temu woda była zamarznięta.
Wczoraj w tej samej wodzie złowiono nieco większego.
Polecam nęcenie ziarnami kukurydzy konserwowej, przy pomocy procy można osi±gn±ć niezłe odległo¶ci i duży rozrzut. Nie używam drobnej zanęty. W mojej wodzie się to sprawdza.
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koza11 napisał:
Witam, dzi¶ przy okazji łowienia wzdręg i płoci wzi±ł mi lin, 32 cm. Na haku ziarno kukurydzy+pinka. Zaskoczenie było wielkie, bo jeszcze tydzień temu woda była zamarznięta.
Wczoraj w tej samej wodzie złowiono nieco większego.
Polecam nęcenie ziarnami kukurydzy konserwowej, przy pomocy procy można osi±gn±ć niezłe odległo¶ci i duży rozrzut. Nie używam drobnej zanęty. W mojej wodzie się to sprawdza.


Koza, opisz może trochę ten Twój zbiornik, może on jest podobny do mojego. usmiech U mnie tydzień temu też był jeszcze lód. Tylko ta proca, gdybym proc± nęcił to bym musiał łowić na 5-7m głęboko¶ci. :?
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
koza11
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 60

Kraj: Polska
Miejscowość: Sępólno kraj.
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej, te jeziorko to "młynówka" na rzece Sępolence. ¶rednia głęboko¶ć to 1,20m. Zbiornik bardzo zamulony, zaro¶nięty. Sezon trwa do czerwca, potem od końca wrze¶nia. W wakacje szkoda zdrowia- zarasta od dołu do góry wywłócznikiem, gr±żelami i rzęs±. Woda bardzo żyzna, ryby pięknie wybarwione. Największe liny które widziałem u znajomych nie przekraczały 2 kg. Ryby bior± od ¶witu do 8-9, potem póĽnym popołudniem do wieczora. Najlepsze dni to ciepłe, z zachmurzonym niebem i lekkim wiatrem. Podczas słonecznej pogody w grę wchodzi tylko ¶wit. Ryby ewidentnie boj± się prze¶wietlonej wody, bierze tylko drobnica. Przynęty to rosówka, chru¶cik - po naszemu kałabuch, no i wspomniana kukurydza, ale to po kilkudniowym zanęcaniu. Metoda spławikowa, sprzęt mocny, głównie ze względu na gr±żele. Lin bierze blisko brzegu, ważna jest cisza na stanowisku.
Ubiegły rok nie darzył linami, nie wiem co się działo. Najwięksi spece od tej ryby rozkładali ręce. Może ze względu na normaln± zimę, w tym roku wszystko wróci do normy.
Pozdrawiam.
snoek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 09, 2005
Posty: 231

Kraj: Belgia
Miejscowość: Leuven
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na lina nie uzywam zadnych "kupnych zanet " eliminujac jednoczesnie ryzyko na drobnice. Do tej pory najbardziej zaufana z przynet jest kukurydza (takze jako zaneta ). Niedosc ze selektywna to mozna sie tez spodziewac wielu innych grubych rybek np tam gdzie lowie trafia sie czesto gruby jaz, karas ,karp i nie obchodzi sie bez wzdregi i plotki (ale juz takie konkretne od 25cm w gore ) Poza tym do lowienia uzywam 5-metrowej bolonki (zylka 0.18-0.22 zalezy od zielska itp przypon 0.18-0.16 chociaz gdyby nie te zaczepy i ryzyko zerwania zestawu to zrezygnowalbym z tego :p )
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.09 sekund :: Zapytania do SQL: 86