Czy wiesz, że...
JA¬:
- Rekord Polski - 5,10 kg
- Złoty medal - od 3,00 kg
- Srebrny medal - od 2,50 kg
- Br±zowy medal - od 2,00 kg


Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 273
 Zalogowani 1
 Wszyscy 274

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135878) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135878) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135878) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135878) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135878) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135878) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(614098) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(614098) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(614098) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614098) Apr 26, @ 00:02:06


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2288
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2070
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2183
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2317
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2149
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2205
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2114
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2157
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2523
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2343
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Otwarta przyłbica? Nie! Cenzura!
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Otwarta przyłbica? Nie! Cenzura!
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 11:54 pm    Temat postu: Otwarta przyłbica? Nie! Cenzura! Odpowiedz z cytatem

Kilka miesięcy temu, po kilkukrotnym usunięciu moich postów, otrzymałem tak± informację od członka Redakcji:

Uwierz mi, że też się wnerwiłem tym zniknięciem, ale niestety odwrócić się tego nie da i nie przywrócimy już postów. Prosiłbym Cię jednak o nie pisanie o cenzurze. Wywalamy tylko tre¶ci obraĽliwe i niezgodne z regulaminem. Twarda dyskusja to też "pogawędka" więc ma prawo bytu na forum.
Pozdrawiam


W dniu dzisiejszym mój post kilkakrotnie został usunięty, więc nie pozostaje mi nic innego jak napisac o cenzurze. O cenzorze, a może cenzorach?

Szanowna Redakcjo,

Je¶li moja obecno¶ć na forum jest niemile widziana w kręgu szanownych redaktorów prosze o zabanowanie. O zabanowanie honorowe, gdzie banuj±cy podpisze sie nickiem. Nie ¶miem juz prosić o podanie paragrafu regulaminu, czy innego uzasadnienia. Proszę tylko o honorowe postawienie sprawy.
Dopóki sprawa nie zostanie wyja¶niona, uważam powyższe postepowanie za tchórzostwo, brak elementarnej przyzwoito¶ci i nikczemno¶ć.

Z wyrazami mocno nadszarpniętego szacunku

Yelcyn
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po "redakcyjnym cytacie", który zamie¶ciłe¶, uważasz siebie za "twarde warzywo" zly: lol ?
Jest póĽno, napisz proszę na mój priv. Przepraszam, że tej nocy nie odpowiem wink: .
Piszesz o tchórzostwie, masz racje łatwiej w nocy, kiedy wszyscy ¶pi± zly: wink: .


Ps. Pozdrowienia, ukłony i szacunek dla Twojej Mamy. My¶lę, że nigdy Jej nie rozumiałe¶, masz natomiast szczę¶cie być Jej synem wink: ( i zrozum to bez podtekstów).
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Po "redakcyjnym cytacie", który zamie¶ciłe¶, uważasz siebie za "twarde warzywo" zly: lol ?
Jest póĽno, napisz proszę na mój priv. Przepraszam, że tej nocy nie odpowiem wink: .
Piszesz o tchórzostwie, masz racje łatwiej w nocy, kiedy wszyscy ¶pi± zly: wink: .


Ps. Pozdrowienia, ukłony i szacunek dla Twojej Mamy. My¶lę, że nigdy Jej nie rozumiałe¶, masz natomiast szczę¶cie być Jej synem wink: ( i zrozum to bez podtekstów).


Nie mam absolutnie takich chęci.
Nie jestem żadnym twardym warzywem. Jestem człowiekiem z krwi i ko¶ci. Zwykłym userem Choć znam naszych, udzielaj±cych sie kolegów w necie od lat.
Noc nie ma tu nic od rzeczy. Nożyczki jak się obudz± to i wytn± , bez względu nas porę dnia, czy nocy.

Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. O moim zrozumieniu z mam±. I tym, czy j± rozumiem, czy nie. Zrozum to z podtekstem.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn - zobacz moje ostatnie posty:
TUTAJ
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 9:20 am    Temat postu: Re: Otwarta przyłbica? Nie! Cenzura! Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:


Szanowna Redakcjo,

Je¶li moja obecno¶ć na forum jest niemile widziana w kręgu szanownych redaktorów prosze o zabanowanie. O zabanowanie honorowe, gdzie banuj±cy podpisze sie nickiem. Nie ¶miem juz prosić o podanie paragrafu regulaminu, czy innego uzasadnienia. Proszę tylko o honorowe postawienie sprawy.
Dopóki sprawa nie zostanie wyja¶niona, uważam powyższe postepowanie za tchórzostwo, brak elementarnej przyzwoito¶ci i nikczemno¶ć.

Z wyrazami mocno nadszarpniętego szacunku

Yelcyn


Zatem wyja¶niam.
Nie Twoja obecno¶ć nie jest niemile widziana. A przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo.
Posty ja wycinałem. ¬le odczytałem zło¶liwo¶ci i przytyki w nich zawarte?

Piszesz o przyzwoito¶ci i nikczemno¶ci? Cóż w tej kwestii stoisz w jednym rzędzie razem ze mn±, zatem nie masz czego wymagać.

"Zeszyj" poszarpany szacunek.
Jarokowal
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny w±tek w stylu nudzi misię nie mam co robić.... Yelcyn takie zale powiniene¶ wylewać do redakcji w mailowo a nie na forum... Wycieli bo maj± prawo wycinac .... Na Pw od samego poczatku było tak, że pewne rzeczy były wycinane po to, żeby nie było syfu na forum. Po to, żeby forum trzymało pewien standard, pewien wysoki standard... Je¶li to komus nie odpowidało i nie rozumiał tego zachowywałsię nie żadko w ten sam sposób co Ty, co dla mnie jest poprostu mało dojrzałe...
Dla mnie cały ten w±tek jest do wycięcia i gdybym był adminem za pewne bym go wywalił... Tyle z mojej strony...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co powiem wyglada jak wazelina, ale nie mogę tego tak zostawić
Yelcyn Twoje porównanie admninów do cenzury jest bardzo obraĽliwe. Wielokrotnie miałem w swoim życiu do czynienia z cenzur± i mogę co¶ na ten temat powiedzieć. Czym¶ innym jest wycinanie zło¶liwo¶ci, wulgaryzmów i nieprzywoitych zachowań, a czym¶ innym jest odmawianie publikowania prawdy, rz±danie podporz±dkowywania się obcej ideologi, odmawianie publikacji autorom ze wzgłedu na jedno zdanie które kiedy¶ tam powiedzieli, albo z powodu ich pochodzenia, albo z powodu posiadania niewła¶ciwych znajomych czy rodziny za granic±. Czym¶ innym jest także zsyłanie ludzi na tak zwan± wewnętrzn± emigrację, skazywanie twórców na nie istnienie za odmowę wpółpracy ze służbami itp.
Cenzura to pojęcie zupełnie nieadekwatne do działań adminów. Nawet jeżeli Ty czujesz się bardzo przez nich pokrzywdzony nie powiniene¶ tego słowa nadużywać bo robisz im niezawinion± krzywdę.


Ostatnio zmieniony przez samara dnia Pią Lip 24, 2009 11:05 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachowujesz się Yelcyn tak jakby¶ pisał i natychmiast zapominał, co napisałe¶ wink: .
Rzeczywi¶cie w±tek "warzywny" i przemy¶lenia syna traktuj±ce o mamie wyrwałem z kontekstu innej Twojej twórczo¶ci. Tam postarałe¶ się obrazić Pietrucha, gdzie indziej obrażasz Rysia itp. Teraz występujesz w roli ofiary. Szczególny sposób zwracania uwagi na własn± osobę. Znany i co tu kryć stosowany już nie raz wink: .
Pewien jestem, że dużo więcej masz do powiedzenia w wędkarskich tematach i wierz mi proszę, czekam by¶ wła¶nie w tej materii dał twórczy upust wink: .
Fakt wczorajszej nocy niepotrzebnie nawi±zywałem do Twoich wcze¶niejszych (wyciętych zreszt±) postów. Ale jak już kto¶ słusznie zauważył, nie jeste¶my robotami do krojenia i mimo iż tak być nie powinno ponosz± nas emocje jak każdego człowieka.
Nie muszę chyba tłumaczyć, że redakcja to nie grono egzorcystów wybieraj±cych każdego tygodnia now± ofiarę by dĽgać jej kukłę przed rytualnym spaleniem lol . Chociaż często mam wrażenie, że tak nas odbieraj±. Zatem Yelcyn proszę nie rób również i naszych kukieł lepiej wystrugaj woblera wesoly .
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowość: toronto
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robercie, z calym dla Ciebie szacunkiuem - nie akceptuje Twojej interpretacji slowa egzorcysta. Pomyliles go chyba z jakims specjalista od voodoo. A miedzy nimi, jest roznica jak miedzy wegorzem a leszczem.
Moze napij sie wink: jakiejs wody swieconej lol albo wypij Tyskie 8O.
Milego weekendu. wesoly
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, nie ma sensu bic piany. Nawet nie mam czasu na to. Jutro wybieram sie nad pewn± sadzawkę (duż±) w ¶rodku Europy i ćwiczę słówka w jezyku totalnie nieludzkim.

Wkurza mnie wybiórcze traktowanie postów. Je¶li s± inwektywy, wulgaryzmy to ok. Zrozumiałe i oczywiste. Ale redakcja chce być bardzo regulaminowa. A tak sie nie da. Zawsze będzie to bardzo subiektywne. I ten subiektywizm tez mnie wkurza. Nie ma znaczenia, że znany wszystkim Docio pojedzie po kim¶ do zywego. Przeciez nie używa wulgaryzmów. Nie można jednak usun±ć postów filaru portalu. Kto bedzie pisał? Rysio, który na 10 napisanych postów, w dziewięciu nic nie rozumie?

Nie było mnie tu długo i tak naprawde przywiało mnie Wasze usunięcie paru go¶ci z portalu. I rzeczywi¶cie: jak kto¶ jest swój - może pisać zło¶liwo¶ci. Jak nie swój - już nie. Każd± wypowiedĽ mozna skasować. A chcę wskazać, że to droga do nik±d. Do samozagłady. Niedługo jakiekolwiek dyskusje na forum bed± miały podobny przebieg: nowy co¶ pisze, Docio pisze tyradę, Rysio bez sensu i oderwany od rzeczywisto¶ci wysyła plakietki na kapelusz, Monk poklepie z sigim o Marynie, a na końcu Robert zatęskni za Polsk±. Pietruszka z jarokowałem wytnie wszelkie wg nich zło¶liwe posty, a na końcu, po analizie wewnetrznej dzeppeto zabanuje.

p.s. I bardzo proszę nie odbierać mego postu jako żal, płacz chłoptasia, czy skargę. Ewidentnie dano mi do zrozumienia, że to własne podwórko kolesi. I z tym się zgadzam. To Wasze podwórko i miłej zabawy we własnej piaskownicy.
Pozdrawiam i uciekam, gdyż muszę jeszcze wskoczyć na pare portali (bez cenzury).
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Lip 25, 2009 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn, żegnam zatem ozięble. Nie chcesz z nami tutaj być człowiekiem. My¶lałem, że moje ostanie komentarze co¶ tam w Twojej ponoć m±drzejszej głowie wyja¶ni±, że nie o sprzeczki tutaj chodzi a ludzkie zachowanie między kolegami.
Nie będę za Tob± płakał. Kurcze, drugi raz w życiu trafia mi się taka wypowiedĽ :-(
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Lip 25, 2009 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
...Nie ma znaczenia, że znany wszystkim Docio pojedzie po kim¶ do zywego. Przeciez nie używa wulgaryzmów. Nie można jednak usun±ć postów filaru portalu...
...Niedługo jakiekolwiek dyskusje na forum bed± miały podobny przebieg: nowy co¶ pisze, Docio pisze tyradę, Rysio bez sensu i oderwany od rzeczywisto¶ci wysyła plakietki na kapelusz, Monk poklepie z sigim o Marynie, a na końcu Robert zatęskni za Polsk±. Pietruszka z jarokowałem wytnie wszelkie wg nich zło¶liwe posty, a na końcu, po analizie wewnetrznej dzeppeto zabanuje.

p.s. I bardzo proszę nie odbierać mego postu jako żal, płacz chłoptasia, czy skargę. Ewidentnie dano mi do zrozumienia, że to własne podwórko kolesi. I z tym się zgadzam. To Wasze podwórko i miłej zabawy we własnej piaskownicy.
Pozdrawiam i uciekam, gdyż muszę jeszcze wskoczyć na pare portali (bez cenzury).


Nie jestem filarem tego portalu, nawet tak się nie czuję ani nie dano mi tego do zrozumienia. Jest kilka o wiele bardziej warto¶ciowych osób dla tego portalu.
Docio odpowiada na pytania je¶li kto¶ je publicznie zadaje. Docio nie jest wron± i nie kracze tak jak wszyscy. Docio ma zwyczaj my¶leć a że wyczuwa intencje pytaj±cego nim on rozwinie swój paszkwil, to zupełnie inna sprawa.

No ale pewnie nie ustosunkujesz się do tego, bo już Cię nie ma.
macionek
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Oct 05, 2008
Posty: 20

Kraj: Polska-Stg Gd.woj.pomorskie
PostWysłany: Sob Lip 25, 2009 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macionek, nie ma takich słów w języku PW . Robert
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2549

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly Zawsze kiedy wali w łeb upał lub deszcz nie pozwala na wypad nad wodę pojawiaj± się dyżurne tematy kiler-mięsiarz lub wła¶nie cenzorzy-redaktorzy. Panowie to jest portal wędkarski. Owszem jest Off Topic gdzie możemy wypowiadać się na tematy dziwne i różne ale z zachowaniem nie tyle nawet zasad regulaminu co po prostu zasad dobrego wychowania. Chciałbym skromnie przypomnieć iż jak dotychczas nikt z użytkowników nie ma jeszcze wyroku s±dowego nakazuj±cego Mu uczestnictwo w PW. Jeste¶my tu dobrowolnie i w każdej chwili możemy odej¶ć.
Co do zarzutów kolesiostwa to ja osobi¶cie żałuję, że nie udało mi się jeszcze uczestniczyć w kolesiowych zjazdach - choć niektóre były blisko.
Co do zarzutów do Docia to przynajmniej ja zostałem na PW po jego odpowiedzi na mój pierwszy post. Można pozazdro¶cić nie tyle wiedzy ile czasu i chęci jej ci±głego zdobywania oraz dzielenia się ni± z innymi.
No cóż pada - to i mnie ruszył ten temat wink: lol lol lol
Rumun
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 475

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Nie jestem filarem tego portalu, nawet tak się nie czuję ani nie dano mi tego do zrozumienia. Jest kilka o wiele bardziej warto¶ciowych osób dla tego portalu.
Docio odpowiada na pytania je¶li kto¶ je publicznie zadaje. Docio nie jest wron± i nie kracze tak jak wszyscy. Docio ma zwyczaj my¶leć a że wyczuwa intencje pytaj±cego nim on rozwinie swój paszkwil, to zupełnie inna sprawa.

No ale pewnie nie ustosunkujesz się do tego, bo już Cię nie ma.


Ale najważniejsze jest to, że Docio jest wporzo Go¶ciem i co najważniejsze moim kumplem.... wink:
Dobra do¶ć tej wazelinki lol i dziwnych żali niedowarto¶ciowanych kolesi.
_________________
Gdzie Diabeł nie może......, tam Rumuna po¶le;)
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na te i inne niewędkarskie posty Yelcyna mam jeden komentarz, m±drej głowie do¶ć po słowie....
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
Na Pw od samego poczatku było tak, że pewne rzeczy były wycinane po to, żeby nie było syfu na forum. Po to, żeby forum trzymało pewien standard, pewien wysoki standard.

Nieprawda usmiech dawno,dawno temu było normalnie. Nie widzę powodu żeby forum trzymało wysoki standard, zupełni wystarczy ¶redni.
Odnoszę wrażenie że jak co¶ się nie podoba adminom to jest wycinane ale chyba nie ma musu żeby się adminom podobało,wystarczy żeby nie było słów powrzechnie uznanych za obelżywe. Coraz bardziej mnie wkurza ingerencja "najm±drzejszych" w czyje¶ posty. A kto zarz±dził że admin ma zawsze rację?
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paragraf 22???
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:

Nieprawda usmiech dawno,dawno temu było normalnie. Nie widzę powodu żeby forum trzymało wysoki standard, zupełni wystarczy ¶redni.
Odnoszę wrażenie że jak co¶ się nie podoba adminom to jest wycinane ale chyba nie ma musu żeby się adminom podobało,wystarczy żeby nie było słów powrzechnie uznanych za obelżywe. Coraz bardziej mnie wkurza ingerencja "najm±drzejszych" w czyje¶ posty. A kto zarz±dził że admin ma zawsze rację?


Nikt nie zarz±dził. Jeste¶my ludĽmi którzy również się myl±.
Piszesz, że wystarczy żeby nie było słów obraĽliwych, ale zaraz pod piszesz że wkurza Cię ingerencja w post. Niekiedy inaczej się nie da wink:

jjjan napisał:
Paragraf 22???


Co¶ w tym jest wink:
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
wykrzyknik napisał:
Na Pw od samego poczatku było tak, że pewne rzeczy były wycinane po to, żeby nie było syfu na forum. Po to, żeby forum trzymało pewien standard, pewien wysoki standard.

Nieprawda usmiech dawno,dawno temu było normalnie. Nie widzę powodu żeby forum trzymało wysoki standard, zupełni wystarczy ¶redni.
Odnoszę wrażenie że jak co¶ się nie podoba adminom to jest wycinane ale chyba nie ma musu żeby się adminom podobało,wystarczy żeby nie było słów powrzechnie uznanych za obelżywe. Coraz bardziej mnie wkurza ingerencja "najm±drzejszych" w czyje¶ posty. A kto zarz±dził że admin ma zawsze rację?


Ach te Warsiawiaki, nawet między soba nie umi± się dogadać - strzyżony/golony. lol
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sacha mówisz, że dawno temu było normalnie... było, na pocz±tku nikt Cię nie wyzywał, nie skakał w chamski i obraĽliwy sposób do oczu...
Pewnie, że były spory, kto¶ został ostyro zjechany ale miało to ręce i nogi...
Pamiętasz zdjęcie mojego blenia we krwi??? Masa postów pod, dostało mi się równo ale i obrońcy byli... Toczyła się dyskusja a nie odbijanie piłeczki w sposób zgoła żenuj±cy....
Czym jest dla Ciebie ¶redni poziom?? Możemy mieć szambo na forum i samowolkę albo portal gdzie chamstwo i brak koleżeństwa s± negowane...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
wykrzyknik napisał:
Na Pw od samego poczatku było tak, że pewne rzeczy były wycinane po to, żeby nie było syfu na forum. Po to, żeby forum trzymało pewien standard, pewien wysoki standard.

Nieprawda usmiech dawno,dawno temu było normalnie. Nie widzę powodu żeby forum trzymało wysoki standard, zupełni wystarczy ¶redni.
Odnoszę wrażenie że jak co¶ się nie podoba adminom to jest wycinane ale chyba nie ma musu żeby się adminom podobało,wystarczy żeby nie było słów powrzechnie uznanych za obelżywe. Coraz bardziej mnie wkurza ingerencja "najm±drzejszych" w czyje¶ posty. A kto zarz±dził że admin ma zawsze rację?

Pamiętam jak było i widzę jak jest :placz Przyczyn takiego stanu rzeczy nie upatruję jednak w działaniach adminów (choć czasami ... :evil: ), ale przede wszystkim użytkowników.
Historia PW jest idealn± ilustracj± tezy, że ilo¶ć nie przekłada się na jako¶ć.
Kiedy rozpoczynałem swoja przygodę z PW, na portalu było ca. 1000 użytkowników. Teraz mamy ponad 4000 i jakby na to nie patrzeć 4 razy więcej różnych i różniastych użytkowników. Patrz±c na to z matematycznego punktu widzenia powinni¶my mieć 4 razy więcej artykułów, zdjęc, postów, porad itp. Niestety nie mamy...za to mamy 4 razy więcej..........................................(tu niech każdy sobie wpisze to co uważa za stosowne :roll: )
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do kończa Czezie masz rację.
Zawsze istniało grono aktywnych i ..."cichych wielbicieli", którzy w przypływie "szaleństwa" rejestrowali się. Po prostu wcze¶niej, przeprowadzane były akcje usuwania "martwych nicków" - a spadało ich naprawdę dużo. Tak się składa, że kilka razy to ja to robiłem, przyjmuj±c uzgodnione w redakcji kryterium, że osoba, która "wisi" powyżej pół roku i ma - najczę¶ciej - jedn± wiztytę, nic nie pisze, leciała w otchłań niepamięci.
Od pewnego czasu, w zwi±zku z sensownymi potrzebami, o których nie będę tutaj pisał, zaniechano tego procederu. Słusznie - to wymagało naprawdę wiele roboty.
Przypuszczam, że gdyby nie robiło się tych czystek, byłoby nas już może z 7000.
A co do ostudzenia zapędów literackich - ile można pisać o spławiczku, który nie drgn±ł przez trzy godziny, a nad głow± latały wygłodzone komary? ;) Wielu z pewno¶ci± miałoby co opisać, ale i portal w naturalny sposób się wypala. Kiedy¶ była kolejka tekstów do publikacji, dzisiaj pogaduch spowszedniały i ludkom nie chce się gryzmolić. Wol± pogadać o Marynie. wink:
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt coraz mniej osób pisze.... Sam zacz±łem trzy teksty i żadnego nie moge skończyć, jednak to akurat wynika z braku czasu i problemów dnia codziennego...
Jednak w najbliższym czasie podeslę dwa o jaziach i boleniach. :-)
Trochę smutne, ze mało nowych ludzi pisze artykóły. Zdjęć jak by mniej jest nadysłanych...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:

Przypuszczam, że gdyby nie robiło się tych czystek, byłoby nas już może z 7000.


Masz rację, że tak by było ale, pod koniec ubiegłego roku "pożegnałem" prawie tysi±c użytkowników, którzy nie zalogowali się nigdy. Za jaki¶ czas powtórzę akcję.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Tirith27
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2006
Posty: 630

Kraj: Polska
Miejscowość: Rumia
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykrzyknik zdjęć będzie coraz mniej, bo nie wszyscy wędkuj±cy woż± ze sob± aparat nad wodę, którym da się zrobić porz±dne zdjęcie i nie każdemu się chce do tego przykładać, a wieszać byle co, mija się z celem. Ja dla własnych potrzeb robię sobie zdjęcia telefonem i w zupełno¶ci mi to wystarcza.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tirith poczatki PW z roku na rok przybywało zdjęć, aparatów było znacznie mnie, userów też... Teraz jest nas wiele więcej, praktycznie każdy ma cyfrę. Małe pstrykacze, generuj±ce niczego sobie obraz... Więc sk±d pomysł, że zdjęcia będa do niczego, że będzie ich mniej? Powinno być ich własnie więcej.
Lenistwo, lenistwo i jeszcze raz lenistwo... Nie chce się, wei mbo samemu mi sie nie chciało... Na ryby znów aparat zabieram od zeszłego tygodnia gdy trafiłem kilka ładnych ryb a aparatu nie było...
Dzisiaj do galerii wysłałem kolejne trzy fotki...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca masz Monku rację usmiech
Martwe dusze istniały i wtedy gdy PW liczyło 1000 userów i teraz gdy liczy 4000. Ilo¶ć martwych dusz, jak zgaduję była, jest i będzie wprost proporcjonalna do ilo¶ci "żywych". No chyba, że jako długoletni admin stwierdzasz, że drzewiej na 1000 było 100 umarlaków, a teraz na 4000 jest 3100. Wtedy faktycznie mozna powiedzieć, że sytuacja nie ulega zmianie. Jesli jednak tak nie jest, pozostanę przy swoim zdaniu, że mamy 4 razy więcej userów i.....i co z tego?

Co do wypalenia się...OK, sam jestem tego żywym przykładem wink: ale...co z tymi co przyszli póĽniej? Przecież aby się wypalić, trzeba było się najpierw zapalić, a większo¶ć nawet nie zaiskrzyła lol

Nadal zatem uważam, że PW jest idealn± ilustracj± tezy, że ilo¶ć nie przechodzi w jako¶ć.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2549

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
A co do ostudzenia zapędów literackich - ile można pisać o spławiczku, który nie drgn±ł przez trzy godziny, a nad głow± latały wygłodzone komary? Wink Wielu z pewno¶ci± miałoby co opisać, ale i portal w naturalny sposób się wypala. Kiedy¶ była kolejka tekstów do publikacji, dzisiaj pogaduch spowszedniały i ludkom nie chce się gryzmolić. Wol± pogadać o Marynie. Wink

W tym cała prawda - ja sam też więcej postów czytam niż piszę. Nie ma też choćby Roxena, który pisał na punkty lol . Ile jednak można odpowiadać na pytania typu: Jaka wędka na szczupaka ?, jaka wędka na troć ?, jaki kołowrotek na.........itd. To wszystko mamy w historycznych już postach i artykułach, choćby o okoniowych pudełeczkach jednego z użytkowników lol . Tylko komu chce się tego szukać - no cóż samo życie.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czes wszystko przez to, że nie łowisz... (tak mi sie przynajmniej wydaje) a jesli nawet to stanowczo za mało :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Nadal zatem uważam, że PW jest idealn± ilustracj± tezy, że ilo¶ć nie przechodzi w jako¶ć.


Nie przechodzi, a matematycznych zależno¶ci - z jej założenia słusznych - wcale bym tak nie uogólniał. Proporcja nie ma tutaj niestety nic do rzeczy. usmiech
WeĽ pod uwagę, że pocz±tki pw to czas, w którym tego typu "interesy" stanowiły w necie jakie¶ nowum. Większy był głód wymiany informacji, ludkom się chciało i na fali tej euforii jako¶ - raz lepiej, raz gorzej - się to kręciło. A dzisiaj? Przesyt Panie Kolego. usmiech Powiedz komu¶, kto tutaj bywa od kilku miesięcy, że np. nasz czat tętnił życiem "26 godzin na dobę" - uwierzy? Dzisiaj niestety znalezienie tam rozmówcy może być tak zaskakuj±ce, jak trafienie "6" w "totka". usmiech
Dlatego - avanti na "Off topic" i pogadajmy o pogodzie! ;)
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
Monk napisał:
A co do ostudzenia zapędów literackich - ile można pisać o spławiczku, który nie drgn±ł przez trzy godziny, a nad głow± latały wygłodzone komary? Wink Wielu z pewno¶ci± miałoby co opisać, ale i portal w naturalny sposób się wypala. Kiedy¶ była kolejka tekstów do publikacji, dzisiaj pogaduch spowszedniały i ludkom nie chce się gryzmolić. Wol± pogadać o Marynie. Wink

W tym cała prawda - ja sam też więcej postów czytam niż piszę. Nie ma też choćby Roxena, który pisał na punkty lol . Ile jednak można odpowiadać na pytania typu: Jaka wędka na szczupaka ?, jaka wędka na troć ?, jaki kołowrotek na.........itd. To wszystko mamy w historycznych już postach i artykułach, choćby o okoniowych pudełeczkach jednego z użytkowników lol . Tylko komu chce się tego szukać - no cóż samo życie.

O widzisz Krzysztofie, można by powiedzieć, że wszystko już zostało napisane... To samo tyczy się prasy wędkarskiej. Sęk w tym, że nie kazdy chce przeszukiwać statre w±tki, ogladac te seme zdjęcia... dochodz± nowi ludzie, nowe pogl±dy, nowe pomysły...
Kwestia tylko chęci napisania czego¶, o swoim łowisku, o swoim sposobie łowienia jakiego¶ gatunku ryb...
O wyprawach, ciekawych przygodach... Trzeba tylko chcieć... Kiedy¶ pisałem cykl pamiętników wędkarza i przestało m isie chcieć... Ale, powoli znów zaczynam mieć ochote na pisanie... :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2549

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
O wyprawach, ciekawych przygodach... Trzeba tylko chcieć...

I wyprawy i przygody wędkarskie jakby te same lol lol lol .
Ty uciekasz w motory ja coraz czę¶ciej w kampery ale staram się też wędkować wink: lol
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
wykrzyknik napisał:
O wyprawach, ciekawych przygodach... Trzeba tylko chcieć...

I wyprawy i przygody wędkarskie jakby te same lol lol lol .
Ty uciekasz w motory ja coraz czę¶ciej w kampery ale staram się też wędkować wink: lol


Kampery? Czy ja dobrze rozumiem? :-)
Sam myslałem nad czym¶ takim, bo już zdrowie nie pozwala na wycieczki "per pedes". Czy wyposażenie robiłe¶ sam, czy może jakue¶ firmowe? Napisz co¶ więcej, pochwal się. :-)
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
wykrzyknik napisał:
O wyprawach, ciekawych przygodach... Trzeba tylko chcieć...

I wyprawy i przygody wędkarskie jakby te same lol lol lol .
Ty uciekasz w motory ja coraz czę¶ciej w kampery ale staram się też wędkować wink: lol
Motory i wędkarstwo zaczeło się u mnie mniej więcej w tym samym momencie życia i obie pasje ci±gne równo legle :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
Czes wszystko przez to, że nie łowisz... (tak mi sie przynajmniej wydaje) a jesli nawet to stanowczo za mało :-)

Wykrzaknik, a na jakiej podstawie tak Ci się wydaje usmiech Łowisz ze mn± :?: A może przefaksować Ci mój rejestr połowów, który wypełniam, a w którym rubryczki mi się już kończ± usmiech i będę musiał pobrać nowy.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:

Dlatego - avanti na "Off topic" i pogadajmy o pogodzie! ;)

A tu masz całkowit± rację lol
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
wykrzyknik napisał:
Czes wszystko przez to, że nie łowisz... (tak mi sie przynajmniej wydaje) a jesli nawet to stanowczo za mało :-)

Wykrzaknik, a na jakiej podstawie tak Ci się wydaje usmiech Łowisz ze mn± :?: A może przefaksować Ci mój rejestr połowów, który wypełniam, a w którym rubryczki mi się już kończ± usmiech i będę musiał pobrać nowy.
O proszę to kolega non stop na rybach i nie zaprosi na wspólne lowienie?? Nie ładnie, nie ładnie wesoly
Zreszta biorac pod uqwage jaki zawsze zarobiony jeste¶ (byłe¶)... Wnioski, czy też przypuszczenia nasunęły sie same :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
A może przefaksować Ci mój rejestr połowów, który wypełniam, a w którym rubryczki mi się już kończ± usmiech i będę musiał pobrać nowy.


Trzeba było powiedzieć przesympatycznym paniom na Twardej, że często go¶ci w Twoim domu ... te¶ciowa, to by¶ dostał rejestr w formacie A0! zly:
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
Czez napisał:
wykrzyknik napisał:
Czes wszystko przez to, że nie łowisz... (tak mi sie przynajmniej wydaje) a jesli nawet to stanowczo za mało :-)

Wykrzaknik, a na jakiej podstawie tak Ci się wydaje usmiech Łowisz ze mn± :?: A może przefaksować Ci mój rejestr połowów, który wypełniam, a w którym rubryczki mi się już kończ± usmiech i będę musiał pobrać nowy.
O proszę to kolega non stop na rybach i nie zaprosi na wspólne lowienie?? Nie ładnie, nie ładnie wesoly
Zreszta biorac pod uqwage jaki zawsze zarobiony jeste¶ (byłe¶)... Wnioski, czy też przypuszczenia nasunęły sie same :-)

Jutro jadę z Fishmaniakiem - Wisła - cel podstawowy : szczupak na mojej "tajnej miejscówce", zostajemy do nocki. Jeste¶my umówieni :?: usmiech Poważnie się pytam.
Kolejny wypad - czwartek. Pewnie będzie Pszemo. Jedziesz :?:

PS. Z robot± wyluzowałem. Życie jest ważniejsze od tego 1000 zeta co miesi±c więcej.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę w czwartek, może by się Monk z nami zabrał. Jutro nie dam rady. Miałme i¶ć dzisiaj z żona do kina ale.. te bolenie... Imusze i¶ć jutro bo mi urwie... sami wiecie co :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wami - już nam starym nie chce się pisać. Wygl±damy na nowych zarejestrowanych, oczekujemy od nich nowego pióra. Niestety, ilo¶ć a jako¶ć to dwie różne sprawy.
Jest jeszcze jeden powód, że mniej się pisze ( zanotowany w moim przypadku ). Czepianie się drobiazgów. Wiadomo, że nie jestem wielkim pisarzem a i literacki język kiepski. W zespole redakcyjnym byli ludzie, którzy wysyłany tekst sprawdzali, poprawiali błędy zarówno stylistyczne jak i ortograficzne. Dzisiaj się boję pisać, bo nie ma już tak licznego grona redakcyjnego, aby zajmował się kto¶ takimi sprawami. Popatrzcie na stopkę redakcyjn±. Kiedys było nas i dziesięciu. Dzisiaj mimo, że userów wiecej, redakcynych coraz mniej ( sze¶ć sztuk! ). Na dodatek to jeszcze ludzie, którzy maj± jeszcze bardzo dużo obowi±zków rodzinnych. To nie s± emeryci, którzy z nudów wchodz± na Internet. To aż cud, że jeszcze maj± czas zajmowaniem się PW.
Dlatego nie żal mi takich userów jak Yelcyn i jemu podbnych, którzy nie wkładaj±c nic w portal zajmuj± tylko czas redakcyjnym kolegom na forum ( czytaj ¶ledzenie ich wypowiedzi pod kierunkiem zgodno¶ci regulaminowych ). Zaczepiaczy jest coraz więcej. Nie rozróżniaj± wędkarza z PW od kłusownika ze swojego stanowiska nad swoj± wod±. Nie pdoba im się ¦l±zak nad rzek± Odr± w Kędzierzynie, to tutaj znajduje się upust goryczy przeklin±jac ¦lazaków. Przecież tamci ludzie tutaj nie zagl±daj±! Dlaczego zatem ¦lazak zarejestrowany na PW ma dostawać cięgi?
PW od pocz±tku istnienia był portalem ucz±cym zachowania się na rybach, poprawiania etyki wedkarskiej, ucz±cym jak powinna wygladać fajna fotografia. Dzisiaj coraz czę¶ciej, zamiast poprawić, poduczyć - zawsze miłym słowem, napastuje się usera. Zanim zd±ży to przeczytać kto¶, który dałby dobr± radę lub wyprostował zachowania, już poszła lawina postów userów ż±dnych krwi.
Najwyższy czas to zmienić. Spróbujmy od nowa być ludĽmi. Traktujmy innych jak swoich uczniów.
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Traktujmy innych jak swoich uczniów.


tylko spróbuj mnie pouczać a na głowę wyleję Ci piwo razem z kuflem. zly:
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
old_rysiu napisał:
Traktujmy innych jak swoich uczniów.


tylko spróbuj mnie pouczać a na głowę wyleję Ci piwo razem z kuflem. zly:

Wolff wyluzuj masz dwa ostrzeżenia wink:.
_________________
Bercik
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabrze napisał:
Wolff wyluzuj masz dwa ostrzeżenia wink:.


Znasz takiego Japończyka - Wisimito ?? lol lol
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
zabrze napisał:
Wolff wyluzuj masz dwa ostrzeżenia wink:.


Znasz takiego Japończyka - Wisimito ?? lol lol

lol
_________________
Bercik
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam i pytam o co chodzi ? Autora postu już nie ma. A Wy dalej nawijacie lol . Ale jak nawijacie to powiem Wam co¶ .Z jedn± rzecz± zgadam się z autorem .Jak pamiętacie to w sposób zawoalowany zdarzyło mnie się krytykować zachowanie pewnego "unsera" ,który na całe szczę¶cie nie pokazuje się na PW a było mu od jakiego¶ chwastu "Komosa" czy co¶ takiego i prawie 95% postów było wykasowane a przecież nie używałem wulgaryzmów nikogo nie obrażałem (upewniłem się u kolegi prawnika ) .Kto¶ zapyta jaki miałem cel ? Napiętnować nieprzyzwoite zachowanie - czy to Ľle ?Gdzie większo¶ć zgadzała się ze mn± daj±c temu wyraz na PP .
Moim zdaniem to nie powinni¶my być jak stary p±czek na zewn±trz lukier a wewn±trz smierdz±ca marmolada .B±dĽmy LUD¬MI ze swoimi wadami i dobrymi stronami -czyli normalni .
Jestem ciekaw co WY na to?
Takie jest zdanie tego co mało pisze ,mało się udziela na PW ,ale jak zdrowie pozwala to na spotkania jeĽdzi .Pozdro.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
Znasz takiego Japończyka - Wisimito ?? lol lol

To ten co badał impotencję :?: zly:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Jutro jadę z Fishmaniakiem - Wisła - cel podstawowy : szczupak na mojej "tajnej miejscówce", zostajemy do nocki. Jeste¶my umówieni :?: usmiech Poważnie się pytam.
Kolejny wypad - czwartek. Pewnie będzie Pszemo. Jedziesz?

A nie wybieracie się gdzie¶ na jakie¶ jawne miejsce?
I co?co dwa dni jeste¶cie na rybach? :roll: Sodomia i Gomoria wink:
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
old_rysiu napisał:
Traktujmy innych jak swoich uczniów.


tylko spróbuj mnie pouczać a na głowę wyleję Ci piwo razem z kuflem. zly:


Mianuję Cię na nauczyciela :-)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.17 sekund :: Zapytania do SQL: 167