Czy wiesz, że...
Pierwsze informacje o błystce "dorożce" pojawiły się w 1746 r. w spisie inwentarza chłopskiego na WileńszczyĽnie "Dawne puszcze i wody".

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 444
 Zalogowani 0
 Wszyscy 444

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198361) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198361) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198361) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198361) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198361) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198361) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198361) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198361) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198361) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198361) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2202
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Konkursy PW. Dyskusja, luĽne propozycje, sponsoring ;)
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Konkursy PW. Dyskusja, luĽne propozycje, sponsoring ;)
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 5:10 pm    Temat postu: Konkursy PW. Dyskusja, luĽne propozycje, sponsoring ;) Odpowiedz z cytatem

Witam.
Pokrótce przedstawię Wam kilka pomysłów na konkursy, do przedyskutowania.
Plan był taki, żeby owe konkursy wymagały jak najmniejszej ingerencji i zaangażowania ze strony administracji portalu, a tym samym mogła wzi±ć w nich udział jak największa liczba uczestników wliczaj±c też "siefów" usmiech .

Pomysł 1.

Konkurs na najlepsz± recenzję sprzętu wędkarskiego.

Pierwotnie my¶lałem o opcji, gdzie zgłaszaj± się chętni posiadaj±cy ten sam model wędki/kołowrotka etc. i pisz± recenzję na temat tegoż. Następnie nadesłane prace na forum poddawane s± ocenie. Można do głosowania zastosować ankietę.

Opcjonalnie można recenzować sprzęt wszelaki, z powodu trudno¶ci zebrania większej liczby chętnych posiadaj±cych taki sam model. Ale Catanę ma dużo luda lol

Do przedyskutowania.

Pomysł 2.

Fotograficzny, cykliczny.

Konkurs na foto wiosny/lata/jesieni/zimy
My¶lałem o comiesięcznym, ale to byłoby zbyt duże obci±żenie dla sponsorów. lol
Ten konkurs miałby polegać na wyborze fotki, która najlepiej obrazuje wędkarsko dan± porę roku, wcze¶niej opublikowanej w galerii, następnie autor zgłaszaj±c się od konkursu, linkuje fotkę w temacie konkursowym. Tutaj wielkie ubolewanie z mojej strony, że nie można wklejać miniatur fotek na forum smutny .
Głosowanie również mogłoby odbywać się za pomoc± ankiety.

Do przedyskutowania.

Tutaj moje pomysły się kończ±, ale liczę na Wasz± inwencję i kreatywno¶ć. Dyskusja otwarta i każdy pomysł będzie przedyskutowany.

Sponsoring. OMG lol

Idea jest taka, żeby sponsor danego konkursu był rękodzielnikiem...
...tak! Strugacze woblerów, klepacze wahadeł, krętacze wirówek/muszek, pełno nas na Pogawędkach.
Owy( chyba raczej ów , ale nie mam dużego ó winkusmiech dobry człowiek podejmuje się wysłać zwycięzcy ofiarowan± przez siebie nagrodę. W przypadku większych konkursów chętnie widziałbym kilku sponsorów jednocze¶nie.
Co Arty¶ci? Przez jedn± przynętę chyba nie zbiedniejecie? wink:
W rzędzie sponsorów liczę na Dżepetto i Jarokowala lol , sam z chęci± się dorzucę .

Je¶li co¶ jeszcze się mi przypomni, co pomin±łem- dopiszę.
Czekam na Wasze opinie i propozycje.


Ostatnio zmieniony przez ZIPPO dnia Pią Lut 04, 2011 8:33 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
wolfram
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 08, 2010
Posty: 400

Kraj: Polska
Miejscowość: gdzie¶ na ¦l±sku
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zippo, a robaki z własnej hodowli też mog± być, bo mam wyborne czerwone? :P
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe koncepcje.
Czatturnieje można już sobie odpu¶cić, bo i na czat niewiele osób odwiedza.
Ale można by zmodyfikować Łowcę Okazów z propozycj± Zippa i elementami machniom. Załóżmy, że zebrało by się kilku pstr±garzy (mog± być karpiarze lub łowcy innych gatunków ryb), a każdy z nich wrzuciłby do puli po 2-3 przynęty (wirówki, woblery, koguty). Osoby, które by zgłosiły się do konkursu rywalizowałyby ze sob± w danym gatunku. Łowca największego pstr±ga zgarniałby cał± pulę, a jako że konkurs byłby czysto towarzyski na PW, to i zgłoszenia można by przyjmować w oparciu o zdjęcie ryby z jakim¶ punktem charakterystycznym. usmiech.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolfram, jasssnee! wesoly wink:

Pietruch, z czatturniejami sprawa jest o tyle skomplikowana, że trzeba im po¶więcić zbyt dużo czasu i pracy. Te proponowane konkursy z założenia maj± być "bezobsługowe". Przykładowo, zakładamy temat i wszystko się toczy jak chętni to poprowadz±.

Proponowane przez Ciebie pojedynki s± ciekawe bardzo! Można nawet dla trudno¶ci taki pojedynek obj±ć w jakie¶ ramy czasowe, np.: Tydzień, weekend itp. Potem rozstrzygnięcie, fotki z miark±, lub jak też się pojedynkuj±cy umówi± .
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W konkursie na recenzję sprzętu bym trochę zmienił formułę a wła¶ciwie rozszerzył lub podzielił na kategorie, ten sam typ a nie ten sam model, acha oczywi¶cie to nie wyklucza recenzji/opisu przez kilku userów tego samego modelu. Do tego może warto rozważyć opcję/kategorię "najbardziej przydatna recenzja", jak to ma miejsce np na filweb-ie. W tej kategorii brały by udział wszystkie zamieszczone recenzje/opisy sprzętu. Dlaczego podział na typ (np; kołowrotki spinningowe, karpiówki, spinningi itp itd) a dlatego że s± w¶ród (nas mniej czy więcej ale s±) osoby które użytkuj± sprzęt, który wcale częsty nie jest, chociażby ze względu na ponad przeciętn± cenę albo mał± popularno¶ć danej metody i warto wg mnie zapoznać się z opiniami użytkowników takiego sprzętu, których być może skusiłaby taka koleżeńska rywalizacja do jego opisu. Dodatkow± zalet± jest to, iż udział mogłyby brać osoby użytkuj±ce cał± gamę różnorakich dodatków i akcesoriów w ty, również biwakowych oraz różnych autorskich i nie tylko "patentów", co jak wiemy ze względu na mnogo¶ć typów i rozwi±zań powoduje znaczne rozdrobnienie w¶ród użytkuj±cych.
Konkurs foto jak najbardziej w cyklu kwartalnym. To na razie tyle pomysłów. Jak jeszcze na co¶ wpadnę to dopiszę. usmiech usmiech usmiech.


Ostatnio zmieniony przez artur dnia Pią Lut 04, 2011 8:51 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie w konkursie na recenzje chodziło mi o ciekawy opis z wplecionymi weń danymi. Taki opis byłby m.z ciekawszy od danych spisanych z opakowania np. Dlatego nawet recenzje różnego sprzętu w jednym konkursie miały by sens. Po prostu wygrałby opis ciekawszy dla oceniaj±cych w ankiecie.

Dzięki za sugestie.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolek!
Moja sugestia to taki krótki brainstorming. Pomysł trzeba by było jeszcze dopracować. Podzielenie tego na okres czasu nie jest zły. Załóżmy dla pstr±ga - jeżeli zabawa zaczęłaby się teraz to ostatniego dnia sierpnia mało kto by pamiętał. Okres miesi±ca - dwóch nie jest zły. My¶lę, że kombinowania by nie było - tzn. dane Exif to nie wszystko, można kupić rybę w tesco podjechać nad wodę i pstrykn±ć fotkę i zgarn±ć pulę, o ile nie fotografuje się filetu wink:. Tyle, że to byłaby raczej kameralna zabawa - jak przystało na PW i nikt nie grałby o złote kalesony.
Pytanie tylko czy znaleĽliby się na to chętni? usmiech
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie! usmiech
Na razie to takie przymiarki. Je¶li kogo¶ natchnie to wyzwie kogo¶ na pojedynek np z jednej wyprawy na ryby.
Tak jak zauważyłe¶, długi termin jest kiepski.
Osobi¶cie, kiedy wybierał się będę na szczupaki z chęci± sam kogo¶ wyzwę! , choćby Ciebie przykładowo wesoly, je¶li będziesz miał chęć, to rękawicę podejmiesz lol .

Podaję przykład, jak wygl±dałby taki post na forum:

Temat: Pojedynek. Pietruch vs Zippo
W pierwszym po¶cie podajemy od kiedy do kiedy, pula na któr± sami się składamy (przynęty). Gatunek ryby itp.
Wygrany zbiera pulę, honorowy gracz wysyła fanta, niehonorowy zostaje publicznie ukamienowany zly: .

Coraz bardziej mi się to podoba! wesoly
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIPPO napisał:
Głównie w konkursie na recenzje chodziło mi o ciekawy opis z wplecionymi weń danymi. Taki opis byłby m.z ciekawszy od danych spisanych z opakowania np. Dlatego nawet recenzje różnego sprzętu w jednym konkursie miały by sens. Po prostu wygrałby opis ciekawszy dla oceniaj±cych w ankiecie.

Dzięki za sugestie.


Dokładnie przede wszystkim wrażenia z użytkowania danego sprzętu czy stosowania danego patentu. Na przykład na forum knives.pl s± spisy recenzji spis , wkleiłem akurat linki do multitooli bo one mniej najwięcej interesuj± i dla szerokiej rzeszy wędkarzy s± najbardziej przydatne (na oku mam już kolejnego, czeka na mnie :-) :-)) oczywi¶cie prowadz± to osoby, które dobrowolnie się podjęły i uzupełniaj± taki spis o nowe pozycje, które się pojawiaj±. S± to oczywi¶cie linki do opisów/recenzji usmiech usmiech. Być może warto się zastanowić czy działu recenzje jako¶ nie zmienić, oczywi¶cie nie w tak rozbudowanej formie jak na knivesach, ale na pewno warto im się przyjrzeć i być może co nieco przej±ć do nas. jak robić recenzje też ciekawym przykładem może być multiplikator.pl. S± bardzo fajnie zrobione i sprzęt opisany. Wg mnie powinni¶my poszukiwać i starać się adaptować oraz do nas dostosowywać to co najlepsze.


Ostatnio zmieniony przez artur dnia Pią Lut 04, 2011 9:27 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sołtysie chyba Cię uduszę przy kolejnym spotkaniu lol
Naprawiaj i to szybko lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Sołtysie chyba Cię uduszę przy kolejnym spotkaniu lol
Naprawiaj i to szybko lol

Jest wiele rzeczy, za którymi Sołtys przepada, a jedn± z nich jest duszenie! Kara ci to, czy wyróżnienie? ;)
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kiej, ale zbaczasz cokolwiek z tematu.
lol

Skupmy się na razie na wyklarowaniu koncepcji różnych konkursów co by weselej było wink: . Ty za¶ zaczynasz/ proponujesz zmianę w działach idea: .

Robert! Na priv! sio! zly: wesoly wink:
Monk, Ty też! zly: wink:


Ostatnio zmieniony przez ZIPPO dnia Pią Lut 04, 2011 9:32 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Sołtysie chyba Cię uduszę przy kolejnym spotkaniu lol
Naprawiaj i to szybko lol

Robert bez Twojego "wniosku formalnego" jak zobaczyłem poprawiłem, winę składam na karb że skaczę równocze¶nie po kilku miejscach i zarazem na tym samym ekranie jeszcze się na tv-zornię przeł±czam. zabrakło ] tego znaczka przy drugim linku usmiech usmiech usmiech. Co do duszenia daj na priv do siebie nr tel. Muszę z tob± pogadać. Po niedzieli zadzwonię.

Monk napisał:
Robert napisał:
Sołtysie chyba Cię uduszę przy kolejnym spotkaniu lol
Naprawiaj i to szybko lol

Jest wiele rzeczy, za którymi Sołtys przepada, a jedn± z nich jest duszenie! Kara ci to, czy wyróżnienie? ;)


Ta zwłaszcza duszenie na wolnym ogniu, soczystej karkóweczki usmiech usmiech usmiech. A tej ze mnie co nieco by było, do tego schabik, żeberka i wyżera gotowa. Tylko mnie zapro¶cie na tę ucztę usmiech usmiech usmiech, ale jako konsumenta usmiech usmiech usmiech usmiech

ZIPPO napisał:
O kiej, ale zbaczasz cokolwiek z tematu.
lol

Skupmy się na razie na wyklarowaniu koncepcji różnych konkursów co by weselej było wink: . Ty za¶ zaczynasz/ proponujesz zmianę w działach idea: .

Robert! Na priv! sio! zly: wesoly wink:
Monk, Ty też! zly: wink:


Bolu¶ jako¶ tak "ad vocem" mi się nasunęło kilka wniosków i przykładów. Co nie zmienia faktu że ewentualni przyszli recencenci mog± ale nie musz± się zapoznać jak to inni robi± i spróbować się powzorować, je¶li oczywi¶cie będ± się czuli na siłach. Najważniejsze i tak jest napisanie i opisanie własnych wrażeń co do użytkowanego sprzętu. Ja tylko wyraziłem opinię jako zwykły czytacz jak bym chciał żeby taka recenzja/opis wygl±dała lol lol lol lol lol lol lol .


Ostatnio zmieniony przez artur dnia Pią Lut 04, 2011 9:40 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:a: dla Monka, że głupoty brzd±ka!
Sorki - już nie za¶miecam, choć i po¶miać się czasem trzeba. ;)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki, co sercem popieram idee organizowania konkursów wesoly . Recenzje, owszem zwłaszcza, że to do¶ć zaniedbany temat wink: . Foto jak najbardziej idea: wesoly . Pomysł Pietrucha z łowc± okazów równie ciekawy.
Ale jak Zippo zauważył warto by formuła konkursu była jak najprostsza.
Jeżeli dobrze pogadamy z "majstrem Jarkiem" wesoly to może uruchomi dodatkowy dział w galerii zdjęcia konkursowe zamiast wstawiać ikony na forum. A zasady głosowania to może takie jak w ankietach i tu Bercik miałby pole do działania, zna się na tym wink: .
bociek_krak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 03, 2005
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: kraków
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę w ramach sponsoringu ufundować jaki¶ t-shirt z ładn± rybk± w tle.
_________________

Żona i praca czas wędkowania skraca.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Póki, co sercem popieram idee organizowania konkursów wesoly . Recenzje, owszem zwłaszcza, że to do¶ć zaniedbany temat wink: . Foto jak najbardziej idea: wesoly . Pomysł Pietrucha z łowc± okazów równie ciekawy.
Ale jak Zippo zauważył warto by formuła konkursu była jak najprostsza.
Jeżeli dobrze pogadamy z "majstrem Jarkiem" wesoly to może uruchomi dodatkowy dział w galerii zdjęcia konkursowe zamiast wstawiać ikony na forum. A zasady głosowania to może takie jak w ankietach i tu Bercik miałby pole do działania, zna się na tym wink: .

Pomysł ankiet jest w.g. mnie dobry.

P.S. Pl±ta mi się po mózgownicy pomysł na temat ogólny, jak spróbować przej±ć co najlepsze z innych portali, niekoniecznie wędkarskich ale też żeby "uatrakcyjnić nasz± ofertę", jak się skrystalizuje to zamieszczę.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bociek_krak napisał:
Mogę w ramach sponsoringu ufundować jaki¶ t-shirt z ładn± rybk± w tle.

Ooo! Dzięki Ci Panie! wesoly

Taki t-shirt wart jest grubszego konkursu!
Na recenzje jak znalazł. Sam chętnie się piszę na udział.
I można jeden końkurs uruchomić.
wesoly
Ale co nagle to po diable, pierwsze trzeba wszystko dopracować i sprecyzować.
Zapisałem.
Sponsorem Bociek_krak.
Dzięki za odzew 8) .
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytypujmy już pierwszy konkurs i spróbujmy ustalić od pocz±tku do końca "zasady działania" wink: . Resztę propozycji mamy w pamięci jednak żeby ruszyć trzeba by zacz±ć od konkretnej propozycji. Recenzja, foto czy łowca? Na pocz±tek? wink:
To tylko propozycja, w trakcie ustalania pierwszych zasad mog± urodzić się nowe pomysły wink: .
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednym czasie pomy¶leli¶my Bolek wesoly
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze takie pytanie się nasunęło, jak będziemy prowadzić zabawę?
Każdy konkurs w osobnym w±tku?
wlodek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 24, 2002
Posty: 833

Kraj: Polska
Miejscowość: Plewiska
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lę, że osobny w±tek będzie bardziej przejrzystym rozwi±zaniem. I prostszym do prowadzenia.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli konkursy maj± być w formie artykułów to taki dział już istnieje i tam można by je umieszczać wink: . Na forum można tematy przykleić. A to znowu kwestia dogadania.
Wydaje się, że byłoby bardziej czytelnie gdyby poszczególne np. recenzje nie wpadły do "jednego worka". Oprócz walorów konkursowych będ± na pewno pomocne w wyborze sprzętu wink: .
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Wytypujmy już pierwszy konkurs i spróbujmy ustalić od pocz±tku do końca "zasady działania" wink: . Resztę propozycji mamy w pamięci jednak żeby ruszyć trzeba by zacz±ć od konkretnej propozycji. Recenzja, foto czy łowca? Na pocz±tek? wink:
To tylko propozycja, w trakcie ustalania pierwszych zasad mog± urodzić się nowe pomysły wink: .


Jak już napisałem typuję recenzję.
Zasady my¶lę, że bardzo proste. Podajemy termin na zapisy chętnych. Termin składania prac. I został już tylko termin do zakończenia głosowania.

My¶lę, czy nie byłoby pro¶ciej, żeby prace konkursowe były składane w formie postów na forum? Czy dużym problemem byłoby przeredagowanie np. zwycięskiej pracy do działu recenzji. Z kolei na pewno problemem s± fotki :roll: .

Nie zauważyłem Robert Twojego postu wyżej.
Jeżeli nie ma problemu umieszczania prac bezpo¶rednio w dziale, to nie ma problemu usmiech .
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lę że na pocz±tek recenzję. Co do fotek to może zamieszczać przez imageshack czy jak tam to się nazywa. Podobnie jak na knives.pl jest, je¶li jest oczywi¶cie taka możliwo¶ć. Je¶li nie ma, to może lepiej rozważyć formę artykułu.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie głupie, ale szkoda będzie pozostałych prac, chyba, że będ± na tyle dobrze opracowane, (w co wierzę wesoly ) by umieszczać je w dziale recenzje po skończonym konkursie. Na forum wiadomo tematy będ± "spadać" by w końcu zalegać w zapomnieniu wink: .
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
To nie głupie, ale szkoda będzie pozostałych prac, chyba, że będ± na tyle dobrze opracowane, (w co wierzę wesoly ) by umieszczać je w dziale recenzje po skończonym konkursie. Na forum wiadomo tematy będ± "spadać" by w końcu zalegać w zapomnieniu wink: .


O to wła¶nie chodzi Robert. Znowu odwołam się do knives.pl. U chłopaków jest zrobione w ten sposób że zamieszczasz na forum. I je¶li artykuł/recenzja zyska uznanie redakcji, jest podwieszana na stronę główn±, ale na forum w swoim miejscu cały czas jest, z możliwo¶ci± komentowania itp; itd. Oczywi¶cie podwieszona recka/artykuł gdy się chce go/j± skomentować to odno¶nik prowadzi do wspomnianego miejsca na forum.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę upierał się przy swoim, ale podkre¶lę lol . Recenzje, które nie dosięgn± tytułu, na forum znikn±. A to nie najlepszy bodziec i nagroda za włożon± pracę wink: .
Schemat, którym do tej pory posługujemy się umożliwia komentowanie pod artykułem czy recenzj±. Nie wiem dobrze to czy Ľle, w każdym razie do tego już przywykłem usmiech .
Posługuj±c się przykładem zaprzyjaĽnionych portali: komentowanie artykułu odbywa się wła¶nie na forum. Ma to wg. mnie swoje zalety i wady. Zalet± jest unikanie zadymy pod warto¶ciowym tekstem wink: . Wad± to, że chc±c odnie¶ć się do zapomnianego fragmentu tekstu trzeba przewalać na nowo stronę. Biorę pod uwagę, że to tylko moje sugestie i Wasze odczucia mog± być zupełnie inne wink: .
cichy
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 82

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:?

Ostatnio zmieniony przez cichy dnia Wto Maj 15, 2012 8:11 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Jest tylko mały feler. Admini niestety będ± mieli dodatkowa pracę.

Najpierw dajcie sensown± robotę, a póĽniej martwcie się o swoich "wrogów największych". ;) To nie problem - liczy się zabawa. A zmajstrowanie ankiety na podliczenie głosów też nie stanowi problemu - o ile mnie pamięć nie myli. ;)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak poradz± sobie admini lol , ale Twoja propozycja Cichy jest bardzo składna i godna akceptacji wink: . Zwłaszcza punkt trzeci, bo prawdę mówi±c już dwa dni my¶lę nad tym jak bez obawy przed "malwersacjami" zorganizować demokratyczne głosowanie lol . Podoba się ta propozycja usmiech .
Dodałbym może tak±, mał± opcję żeby wytypować tak± drog± przynajmniej trzy miejsca na podium usmiech .
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cichy,napisałe¶ wła¶nie "szablon" konkursu. Podoba mi się i liczę, że też weĽmiesz w nim udział. Zainteresowanie tematem widzę masz. To dobrze wesoly .
Ale muszę wyprowadzić Ciebie z błędnego przekonania, bo nie widzę przeciwwskazań żeby taki kameralny konkurs organizowany był czę¶ciej.

Co do koncepcji Roberta, o braniu pod uwagę trzech miejsc, to nie widzę problemu, o ile zasponsoruje fanty
lol .
O złote galoty nie będziemy walczyć, więc niech Cie malwersacje w głosowaniu nie przerażaj± wink: . Mam nadzieję, że ludzie jeszcze nie zapomnieli co to jest dobra koleżeńska zabawa usmiech .
cichy
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 82

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:?

Ostatnio zmieniony przez cichy dnia Wto Maj 15, 2012 8:12 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała zabawa wła¶nie ma na tym polegać, że każdy może taki konkursik założyć! Podałe¶ do¶ć dużo tematów, i je¶li znajd± się chętni sponsorzy nie widzę przeciwwskazań do ich zorganizowania, choćby przez Ciebie. Pracy nie wymaga to praktycznie żadnej, wystarczy założyć temat! usmiech

Co do przyklejania tematów, to m.z najlepiej nadawałby się osobny dział jak np. ma sitcom.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.K. wchodzę w sponsoring wesoly na pocz±tek młynek za najlepsz± recenzję. Powiedzmy Daiwa Exceler +. Tylko niech nie będzie to recenzja za cenę van staal, bo na niego mnie nie stać lol .
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż musiałem się jeszcze raz zalogować. usmiech
Powiedzieć chciałbym, że w zamy¶le byłem przeciwny zbyt warto¶ciowym nagrodom, ot takie małe fanty-upominki.
To co zaproponowałe¶ bardziej nadawałoby się na nagrodę "recenzji roku" wybieranej spo¶ród zwycięzców poszczególnych konkursów. Ale wola Twoja wesoly .
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W całej rozci±gło¶ci popieram Zippa. Robercie, nie szalej, od godziny o to proszę ;)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.K. Główna nagroda "żyłka stilon" rok produkcji 67 lol
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytłumaczcie mi tylko, po co te recencje?
Tak sobie my¶lę. Żeby ocenić sprzet, trzeba nim troche popracować. To trochę to minimum rok. Jak się już okaże, że sprzecicho super, to nic nam nie daje, bo własnie wyszła nowa seria a tamta już nie jest produkowana. Czy jest to dla nas pomocne? Chyba nie :-(
Recencje nie sprzętu ale metody, to już inna działka. Tutaj spokojnie można wrzucić temat - ''pstr±g górski'', ''pstr±g pomorski'', ''karp czerwcowy'' czy ''szczupak z łodzi wczesnym latem''. Nie musi być o gatunku ryby ale np: ''bolonka wczesn± wiosn±'', ''podwójny spławik podlodowy'', ''dekoracje na mormyszkach'' ...

Oczywi¶cie w formie artykułu. Druga oczywista sprawa, to rozliczenia na forum. Komentarze, owszem, mozna pisac pod tekstami, ale ocena zgodna z zasadami konkursu już na forum.

Jaki jeszcze konkurs?

Nie bylbym sob±, gdybym nie napisał - kulinarny. Dania z ryb - to nieskończone możliwo¶ci. Oceniane kryteriami ''tak to można zrobić'' ( czytaj wszystko dostępne na naszym rynku ), mogłoby być wyżej oceniane. Od razu odpadałyby dodatki z soplówki jeżowatej czy innego trudno dostępnego towaru.
Tutaj naprawdę trzeba popracować, porobic fotki, pokazać gotowy wyrób i za tak± pracę ze spokojnym sumieniem można wręczyć koszulke Boćka_kraka z napisem ''Mistrz kuchi PW '' :-)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, wiem, że to inicjatywa, której można pomóc a nie szkodzić usmiech . Nie trzeba wielkich gestów i rozmachu żeby sprawić przyjemno¶ć. Przypływ emocji i entuzjazmu z powodu jakby nowej krwi trochę zawrócił mi w głowie wink: .
Jedziemy z tematem a na nagrody przyjdzie czas. Może nie te materialne s± najważniejsze wink: .
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Przepraszam, wiem, że to inicjatywa, której można pomóc a nie szkodzić usmiech . Nie trzeba wielkich gestów i rozmachu żeby sprawić przyjemno¶ć. Przypływ emocji i entuzjazmu z powodu jakby nowej krwi trochę zawrócił mi w głowie wink: .
Jedziemy z tematem a na nagrody przyjdzie czas. Może nie te materialne s± najważniejsze wink: .


To komentarz pod moim adresem czy nie? Pozytywny czy negatywny? Kurcze - piszcie bardziej po ludzku :-(
Jak trzeba ochrzanić, ochrzań. Nie bój się :-)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałe¶ Rysiu czy wysyłałe¶ mniej więcej w tym samym czasie, co ja wesoly .
Twojego komentarza jeszcze nie czytałem wesoly .
Twoje komentarze najpierw trzeba dobrze "odczytać" zanim zgani sie je bezwiednie wink: .
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Pisałe¶ Rysiu czy wysyłałe¶ mniej więcej w tym samym czasie, co ja wesoly .
Twojego komentarza jeszcze nie czytałem wesoly .

:-) :-) :-)

No to teraz czekam na komentarz :-) Mam nadzieję, że go odpowiednio ocenisz :-)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dasz mi czas do jutra Rysiu? wesoly
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet więcej :-)
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie - temat konkursu, rodzaj wypowiedzi i termin jego zakończenia . Temat - termin lol itd...
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się wizja konkursu fotograficznego ;) Jestem jak najbardziej za jego realizacj±.
_________________
Bieroo Paniee???
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan usmiech .

Ludzie! Ludzie! Zwariowałem! Woblery rozdaję! lol wink:

Zapraszam tutaj usmiech
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldik, je¶li ludzie pytaj± użytkowników na forum o opinię na temat sprzętu to znaczy, że ich to interesuje, prawda? I wcale nie chodzi tutaj o nowo¶ci, tylko sprzęt sprawdzony. Więc nie negowałbym na Twoim miejscu potrzeby pisania recenzji.
Za¶ następne Twoje propozycje... jak najbardziej!
Je¶li masz pomysł, znajd± się chętni, nie ma najmniejszego problemu żeby¶ taki konkursik rozpisał. Na przykład ja, który potrafię przypalić wodę na herbatę nie podejmę się prowadzenia konkursu kulinarnego, bo nie wiedziałbym nawet jakie kryteria przyj±ć tego konkursu. Rozumisz? wink:

Oldik, mamy nowy dział, masz koncepcje- do dzieła! usmiech Nawet odst±pię Tobie koszulkę na nagrodę, a niech tam...wink: lol

Pozdrawiam. wesoly
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mimo wszystko Rysiu istnieje sprzęt, który z czasem obrasta legendami.
Wędki St. Croix, kołowrotki Shimano czy Daiwa i wcale nie koniecznie musi to być sprzęt z najwyższej półki wink: .

Ale nie o tym miałem…Rysiu wiesz jak cenię i szanuję Ciebie nie tylko za wkład pracy dla PW, ale i prywatnie. Nie jedno piwo razem "pokonali¶my" wesoly .
Rzecz w tym, że często zdarzaj± się Tobie wypowiedzi, które wraz z ogromem potencjału wiedzy i do¶wiadczenia, jakie posiadasz nios± przekaz negacji wobec wypowiedzi innych.
Negacji b±dĽ w±tpliwo¶ci nie zawsze trafionych wink: . Zawierasz je w formie bardzo grzecznej jednak na tyle stanowczej by nie rzec torpeduj±cej argumenty innych, że prowokujesz tym samym, do wypowiedzi uszczypliwych albo wręcz nieprzyjemnych. Nie będę komentował, tego, co dzieje się póĽniej wink: .
Nie chcę, nie mogę a może bardziej nie potrafię wink: , sprecyzować, jakie to cechy charakteru powoduj±, że momentami musisz "i¶ć na czele szeregu i to tak by widziano Ciebie z trybun" wesoly .
Mnie ton Twoich wypowiedzi nie dziwi i nie przeszkadza za długo się znamy wesoly . Poza tym trapi± mnie podobne duchy. Czasami nad tym panuję innym razem nie wink: .
Pozwól, zatem wykazać się innym, popatrz na to trochę z boku. Chociaż propozycje, które podałe¶ jak najbardziej nadaj± się do analizy i akceptacji. To jednak konkurs na najlepsz± recenzję w moich oczach ma jak najbardziej szansę na zaistnienie nios±c realne korzy¶ci czytelnikom.
Wiem, że tych kilka życzliwych uwag nie będziesz miał mi za złe. A przy kolejnej okazji wypijemy kufel wesoly .
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.17 sekund :: Zapytania do SQL: 168