Czy wiesz, że...
Na polskim wybrzeżu znajduje się 59 przystani, portów i miejsc przeznaczonych do wyładunku produktów rybnych, z czego 10 portów ma istotne znaczenie dla rybołówstwa kutrowego.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 258
 Zalogowani 0
 Wszyscy 258

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135871) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135871) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też są. ...(135871) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już są :hihi ...(135871) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(614093) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(614093) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dżąsik nie wie co emeryci lubią najbardziej (i mogą ...(614093) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614093) Apr 26, @ 00:02:06


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2284
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2066
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2313
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2145
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2153
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Komentowanie artykułów
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Komentowanie artykułów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 8:23 pm    Temat postu: Komentowanie artykułów Odpowiedz z cytatem

Patrząc na liczbę odsłon artykułów old_rysia i liczbę komentarzy, zastanawia mnie skąd takie lenistwo u czytających. Moim zdaniem, jeżeli ktokolwiek poświęca czas by podzielić się z nami relacjami ze swoich wypraw, obojętnie czy prawdziwych, czy też zmyślonych, czy też wyśnionych, to czytający mogliby docenić dobre chęci piszącego i napisać choćby jedno zdanie komentarza. Można pochwalić i można skrytykować. Palec nie rozboli od napisania jednego zdania.
Najgorsza jest obojętność.
Nie będzie co czytać jeżeli piszący dla nas dojdzie do wniosku, że jeżeli jego wysiłek jest nam obojętny, to nie ma sensu się wysilać.
mirwar
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: Aug 04, 2012
Posty: 6

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wykrzyknik
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie. Dużo w tym prawdy - ale, skoro są odsłony, to jest zainteresowanie. Większość userów nie lubi pisać i nie napisze komentarza. Osobiście ten fakt mnie nie zniechęca do pisania. Jest inny, nie widoczny. To czas oczekiwania na opublikowanie tekstu. Redakcja widocznie ma zbyt dużo roboty. Nie uwierzysz, kiedy wysłałem te teksty ( jest ich więcej ). Inna sprawa, to fakt, że przy moich tekstach, osoba obrabiająca ma zdecydowanie więcej pracy niż przy innych autorach tekstów. Jeszcze nie dostałem wiadomości - Oldi nie pisz już, bo nie mamy czasu na poprawki - więc ciągle mnie ciągnie do napisania czegoś :-)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 12:16 pm    Temat postu: Re: Komentowanie artykułów Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Patrząc na liczbę odsłon artykułów old_rysia i liczbę komentarzy, zastanawia mnie skąd takie lenistwo u czytających. Moim zdaniem, jeżeli ktokolwiek poświęca czas by podzielić się z nami relacjami ze swoich wypraw, obojętnie czy prawdziwych, czy też zmyślonych, czy też wyśnionych, to czytający mogliby docenić dobre chęci piszącego i napisać choćby jedno zdanie komentarza. Można pochwalić i można skrytykować. Palec nie rozboli od napisania jednego zdania.
Najgorsza jest obojętność.
Nie będzie co czytać jeżeli piszący dla nas dojdzie do wniosku, że jeżeli jego wysiłek jest nam obojętny, to nie ma sensu się wysilać.


To prawda Janku a jeżeli miałbym się usprawiedliwić za absencje to powiem tylko, że mam potwornego doła, kiedy otwieram nasz portal. Nie będę za dużo tłumaczył, czym jest to spowodowane jednak tak jest od długiego już czasu.
Tak naprawdę to jeszcze nie czytałem tekstów Rysia. Chociaż wiem ze zawsze są doskonałe to jednak coś przeszkadza mi bym pozwolił się kolejny raz uwieźć w świat, jaki opisuje.
Tradycyjnie po powrocie z drogi otwieram PW i gapię się bezmyślnie w główną stronę.
Od czasu do czasu tylko coś przeczytam, coś skomentuję… Brak mi bodźców do bardziej aktywnego istnienia na portalu.
Pogawędki otwieram już bardziej z przyzwyczajenia niż wcześniejszego zainteresowania.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdajcie sobie sprawę z tego, że od wieków nic tutaj się nie pojawiało i pewne nawyki - chocby ze względu na migrację Userów - uległy zmianie. Muszą pojawiać się teksty, aby zaczął się ruch.
Oldi: Twoje pisanie naprawdę nie jest już tak męczące dla "obrabiacza", więc nie miej z tego powodu zahamowań. Zapewniam, że było więcej "leniuszków", którzy w przeciwieństwie do Ciebie, nie zwracali uwagi na drobiazg, że przecież i tak to ktoś poprawi. U Ciebie widać wyraźną chęć poprawy i naprawdę piszesz o niebo lepiej niż na początku. I nei marudź, że teksty długo wiszą: jest jeden Admin, który musi się wdrożyć, a publikowanie codziennie jednej części, bez rozdzielenia ich innymi tekstami / których pewnie nie ma ;)/ jest ze wszech miar wskazane. ;)
Tłumacząc z polskiego "na nasze": cieszmy się, że ktoś zaczął tutaj działać i nie zniechęcajmy Go. usmiech
Robert: mam to samo. usmiech
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem o tym nie wspominać, ale niech tam…
W tym roku minęła 10 rocznica naszego istnienia…Nie wiem ile osób o tym pamiętało. Wstyd mi za siebie i innych. To fakt schowałem głowę w piach, ale to wynik tego, o czym pisałem wcześniej.
Macieju czy myślisz w tej chwili o tym samym, co ja? usmiech
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 1:33 pm    Temat postu: Re: Komentowanie artykułów Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
To prawda Janku a jeżeli miałbym się usprawiedliwić za absencje to powiem tylko, że mam potwornego doła, kiedy otwieram nasz portal. Nie będę za dużo tłumaczył, czym jest to spowodowane jednak tak jest od długiego już czasu.
Tak naprawdę to jeszcze nie czytałem tekstów Rysia. Chociaż wiem ze zawsze są doskonałe to jednak coś przeszkadza mi bym pozwolił się kolejny raz uwieźć w świat, jaki opisuje.
Tradycyjnie po powrocie z drogi otwieram PW i gapię się bezmyślnie w główną stronę.
Od czasu do czasu tylko coś przeczytam, coś skomentuję… Brak mi bodźców do bardziej aktywnego istnienia na portalu.
Pogawędki otwieram już bardziej z przyzwyczajenia niż wcześniejszego zainteresowania.

Znam tylko dwa sposoby na ulżenie Twojej dolegliwości. Albo być twarda ninja i wziąć się w karby i nie roztkliwiać się, bo to nic nie zmieni, tylko jeszcze pogłębia Twoje rozczarowanie.
Albo próbować zmienić towarzystwo. Inni ludzie, inne spojrzenie(?) na wiele spraw. Piszę "próbować", bo to znacznie trudniejsze niż wszystkie inne sposoby.
Wujek dobra rada powiedział co wiedział, a teraz po koleżeńsku (haha po koleżeńsku:lol:) zapyta, dlaczego nie zrobiłeś kolegom w galerii Gryfiniady? No dlaczegóż? lol wink:
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janku naturalnie skorzystałbym z Twojej rady gdyby nie fakt, iż tą twardością w miarę upływu lat coraz gorzej. usmiech
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Janku naturalnie skorzystałbym z Twojej rady gdyby nie fakt, iż tą twardością w miarę upływu lat coraz gorzej. usmiech

No i dalej się skarży! 8O wink:
Monk zrobiłby Ci jakąś musztrę, czy na poligon by Cię wysłał na miesiąc co najmniej. lol
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Robert napisał:
Janku naturalnie skorzystałbym z Twojej rady gdyby nie fakt, iż tą twardością w miarę upływu lat coraz gorzej. usmiech

No i dalej się skarży! 8O wink:
Monk zrobiłby Ci jakąś musztrę, czy na poligon by Cię wysłał na miesiąc co najmniej. lol


Poi staropolsku zapytam " skapcaniał" ? toż jeszcze nie ten wiek ..
Robert ściągnij poślady boś jeszcze dziadek nie jest !!

a musztrę w Żabnicy zrobimy .. lol lol
_________________
Łowię i zjadam ......
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamki napisał:
jjjan napisał:
Robert napisał:
Janku naturalnie skorzystałbym z Twojej rady gdyby nie fakt, iż tą twardością w miarę upływu lat coraz gorzej. usmiech

No i dalej się skarży! 8O wink:
Monk zrobiłby Ci jakąś musztrę, czy na poligon by Cię wysłał na miesiąc co najmniej. lol


Poi staropolsku zapytam " skapcaniał" ? toż jeszcze nie ten wiek ..
Robert ściągnij poślady boś jeszcze dziadek nie jest !!

a musztrę w Żabnicy zrobimy .. lol lol


Dobrze, że mam Was, zaraz mi lepiej lol .
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:

Dobrze, że mam Was, zaraz mi lepiej lol .


Obyś kiedyś tylko nie pożałował lol lol lol
_________________
Łowię i zjadam ......
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2549

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamki napisał:
lol lol lol

Zbychu już któryś raz próbuję wejść na te Twoje morskie trocie i zawsze mam: "To Forum nie ma żadnych forów." Znowu jakiś blok bez zawartości :?: lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
A kurpiowski krzyżak niechaj gibko fotki ze zlotu nadsyła, bo się ich chyba do diaska nie doczekam!usmiech
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
lol
A kurpiowski krzyżak niechaj gibko fotki ze zlotu nadsyła, bo się ich chyba do diaska nie doczekam!usmiech


Jeżeli mowa o Rewie to Jjjanek robił a jeżeli mowa o Gryfiniadzie to też Jjjanek robił, je nie mam żadnego. lol lol
_________________
Łowię i zjadam ......
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot kryzys u Brandenburga - "fotopstryka" do lombardu oddał.;(
Pozdrawiam Zbychu. usmiech
Roberto: myślę, że lepsze od świętowania byłoby zapewnienie godnej egzystencji. Po tylu latach dla wielu z nas nie jest to tylko jakiś tam portal. I dlatego warto, aby to miejsce "waśni i zalotów" trwało. ;)
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2549

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:50 pm    Temat postu: Re: Komentowanie artykułów Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Patrząc na liczbę odsłon artykułów old_rysia i liczbę komentarzy, zastanawia mnie skąd takie lenistwo u czytających. Moim zdaniem, jeżeli ktokolwiek poświęca czas by podzielić się z nami relacjami ze swoich wypraw, obojętnie czy prawdziwych, czy też zmyślonych, czy też wyśnionych, to czytający mogliby docenić dobre chęci piszącego i napisać choćby jedno zdanie komentarza. Można pochwalić i można skrytykować. Palec nie rozboli od napisania jednego zdania.
Najgorsza jest obojętność.
Nie będzie co czytać jeżeli piszący dla nas dojdzie do wniosku, że jeżeli jego wysiłek jest nam obojętny, to nie ma sensu się wysilać.


Kiedyś na stronie głównej otwierały się nowe artykuły, czy takie wprowadzenie do nich. Teraz tak nie mam. Ze wstydem muszę przyznać, że nie zaglądałem do działu artykułów już ooo... hooo... hooo.
Teraz dopiero po Janka uwagach tam wpadłem i przeczytałem pisanie Rysia jednym tchem... chociaż też bez komentarza :oops:
sopelek
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołšczył: Feb 07, 2011
Posty: 37

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to że ludzie nie komentują, nie znaczy że nie czytają. dopiero mała liczba odsłon powinna być sygnałem, że coś nie halo, a nie mała/żadna liczba wpisów.
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.09 sekund :: Zapytania do SQL: 74