Czy wiesz, że...
Samce żaby moczarowej, wiosn±, w okresie godowym przybieraj± na kilka dni błękitny kolor.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 257
 Zalogowani 0
 Wszyscy 257

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(136107) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(136107) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(136107) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(136107) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(136107) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(136107) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(136107) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(136107) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721867) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721867) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2303
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2081
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2194
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2162
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2534
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2358
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - SANDACZE WE WROCLAWIU
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
SANDACZE WE WROCLAWIU
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
muszka
Gość






PostWysłany: Czw Maj 20, 2004 5:50 pm    Temat postu: SANDACZE WE WROCLAWIU Odpowiedz z cytatem

Witam, pytanko:
Gdzie, jak, na co??Oczywiscie Odra i mietkow...
Z racji odleglosci Odra.
Ja lowie w okolicach wysypiska smiecie na maslicach.
Juz niedlugo poczatek sezonu, a ja w tamtym roku nic nie wyciagnlem powyzej 1,5kg....
Moze ktos ma jakies pomysly??? idea:
brzeszczot
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Feb 29, 2004
Posty: 46

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Maj 20, 2004 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prawdzie na sandacza to przymierzam sie dopiero w tym sezonie, wiec skrobne cos o tym co widzialem a nie czego doswiadczylem na wlasnej skorze...
pozatym rozumiem ze chodzi ci o prawdziwe smoki

1. Odra - centrum miasta, na przeciwko Archiwum Panstwowego przy Pomorskiej

2. Kiedys fajny odcinek rzeki za szpitalem I maja

3. Glowki na Redzinie -slezoujscie, albo na Kozanowie w dole rzeki za jazem

z tego wszystkiego to pierwszych dwoch miejsach slyszalem, natomiast na Redzinie, petla 435 widzialem jak facet na bial gume wyjal sandala - napewno grubo ponad 1,5 kg. cos kolo 5 kg moze...

Tak wogole to jak lowisz sandacze - spinning czy rybka ?
muszka
Gość






PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej spinning.....Ale chcem prare zasiadek zrobic na suma w tym roku, a przy okazji na sandaczyka mozna cos rzucic...
Lowil moze ktos sandaly na popera???
Jak to prowadzic??? :roll:
Major
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2004
Posty: 343

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę muszka, że łowimy w tych samych miejscach - mieszkam na ma¶licach więc dobrze znam odcinek Odry koło wysypiska. Potwierdzam to co napisałbrzeszczot, dodać mogę że dobra s± głowki na Kozanowie. Generalnie Odra jest zasobna w sandacze i złowiłem b±dĽ widziałem jak kto¶ wyci±ga je z wody, na całym odcinku od główek na Kozanowie po Janówek. Warto wypatrzeć przy niższym stanie wody lub przy braku na niej fali, kamienna rafkę i tam ulokować zestaw z trupkiem - w końcu na której¶ przyniesie to efekt. A przypomniałem sobie jeszcze, że linie wysokiego napięcia przebiegajace nad Odr± w rejonie pracz s± dobry miejscem na sandała.
_________________
Sen i praca czas łowienia skraca.
Major
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2004
Posty: 343

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mały mały - spoko napisz jak było bo ostatnio słyszałem nażekania na Odre - z przyjemnoscia sie dowiem co tam słychać ciekawego - bo ja w tym roku chyba wiekszosc wypadów przeprowadze na mniejsze akweny:). Pozdrawiam.
_________________
Sen i praca czas łowienia skraca.
wik
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 9

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według moich obserwacji dużo sandaczy jest od uj¶cia ¦lęzy do uj¶cia Widawy (niżej nie łowiłem). Natomiast od Ratowic aż do jazu w Rędzinie sandaczy nigdy nie połowiłem (tzn. nigdy nie złapałem więcej niż 2 sztuki w 1 dzień). W dobry dzień w okolicy Ma¶lic można zanotować nawet klkadziesi±t kontaktów z sandaczami. Polecam ten odcinek (gliniaste, prawie pionowe spady i liczne zaczepy w pobliżu dna). Najlepszy okres to chyba paĽdziernik, ale w innych miesi±cach też dobrze bior±. Latem przy wolnym uci±gu siedz± na ¶rodku rzeki, im woda szybsza i bliżej zimy tym sandacze przemieszczaj± sie w stronę zakoli i najlepiej wtedy bior± na spadach podwodnych wysepek między główkami.
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj na odrze złowiłem małego sandaczyka w pobliżu uniwerku w niewielkim parku w okolicach pod¶wietlanego mostu i zielonego, oszklonego budynku wink: Jak jest małe to i może duże będzie wesoly
phantom
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 08, 2003
Posty: 39

Kraj: honduras
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom kolo archiwum złowilem kilka sandałków ale do 2 kg i poszukuje nowego miejsca na sandały ale takie wieksze do 4 kg jak macie jakies ciekawe miejsca to pomużcie !!
_________________
WIOSNA:-)))))))))))))
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze pytanko koledzy
1. Łowili¶cie może koło uniwerku w tym niedużym parku, powyżej ¶luzy. je¶li tak to na co tam najlepiej sie nastawić...
2. Gdzie można gdzie¶ w centrum złowić jazia i ogólnie w jakich porach i na jakie przynęty :?:
wik
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 9

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Pią Maj 21, 2004 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radwan napisał:
Mam jeszcze pytanko koledzy
2. Gdzie można gdzie¶ w centrum złowić jazia i ogólnie w jakich porach i na jakie przynęty :?:


Teoretycznie w całej wrocławskiej Odrze można złowić jazia. Ale trzeba znać miejsca (ja ich nie znam, przynajmniej na terenie Wrocławia). Wogóle teraz jest chyba na Odrze zbyt wysoka i mętna woda, więc ciężko będzie. Poleciłbym kanał przeciwpowodziowy. Jad±c dzisiaj mostem Jagiellońskim zobaczyłem, że woda na kanale jest już chyba odpowiednia (po raz pierwszy w tym roku, jak się nie mylę). Tzn. wolno płynie, jest lekko mętna i nie wysoka. Chyba można już wybrać się na klenie, może jaki¶ jaĽ przy okazji się trafi. Może jutro wyskoczę nad kanał to zamelduję czy co¶ brało. Może..., bo praca i szkoła też czekaj±.
Gal Anonim
Gość






PostWysłany: Sob Maj 22, 2004 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli na jazia to tylko kanal przeciwpowodziowy. Ponadto moze sie tez trafic szczupak, ktorego jest wyjatkowo duzo na tymze kanale.
Co do sandaczy to ja lowie calkiem zeskie sztuki (takie po 2 kg i wieksze) z wyspy Opatowickiej. Juz nie moge sie doczekac 1.VI zly:
Jarek
Gość






PostWysłany: Sob Maj 22, 2004 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie w ktorym miejscu najlepiej lowic na wyspie Opatowickiej sandacze? (przy jazie tam gdzie woda sie kotluje czy moze od strony sluzy tam gdzie woda jest spokojniejsza?). Co jest leprze wobler, blystka, twister czy kopyto (i jaka barwa, wielkosc najleprza)? I jeszcze jedno dodajecie jakies dodatkowe obciazenie? Czy zarzucacie na taka odleglos na jaka pozwala sam ciezar przynety? Dopiero zaczynam spinningowac... jak dotad tylko bialorybem sie zajmowalem, a ze wzgledu ze mieszkam niedaleko wyspy (zalesie) to mam zamiar zlapac wkoncu jakiegos drapieznika usmiech.
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 22, 2004 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarek napisał:
A ja mam pytanie w ktorym miejscu najlepiej lowic na wyspie Opatowickiej sandacze? (przy jazie tam gdzie woda sie kotluje czy moze od strony sluzy tam gdzie woda jest spokojniejsza?). Co jest leprze wobler, blystka, twister czy kopyto (i jaka barwa, wielkosc najleprza)? I jeszcze jedno dodajecie jakies dodatkowe obciazenie? Czy zarzucacie na taka odleglos na jaka pozwala sam ciezar przynety? Dopiero zaczynam spinningowac... jak dotad tylko bialorybem sie zajmowalem, a ze wzgledu ze mieszkam niedaleko wyspy (zalesie) to mam zamiar zlapac wkoncu jakiegos drapieznika usmiech.

Gdzie jest ta wyspa Opatowicka. W których rejonach?
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Maj 22, 2004 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radwan napisał:

Gdzie jest ta wyspa Opatowicka. W których rejonach?


Bardzo prawdopodobne, że gdzie¶ w okolicy Opatowic wink: lol
Jarek
Gość






PostWysłany: Nie Maj 23, 2004 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdzie jest ta wyspa Opatowicka. W których rejonach?


Wyspa Opatowicka jest niedaleko ZOO. Aby wejsc na nia trzeba z Biskupina przejsc przez jaz Opatowicki lub z drugiej strony przez sluze ale nie wiem jak sie nazywa ta czesc miasta :P (trzeba jechac za wodociagi). Ale najlatwiej jest sie na nia dostac od strony Biskupina.
Gal Anonim
Gość






PostWysłany: Nie Maj 23, 2004 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa Opatowicka? 145 lub 146 na petle na Bartoszowicach - a stad juz rzut beretem :-). Jezeli chodzi o miejscowki: ponizej jazu (pod samym jazem) na spinning lowia przyzwoite sztuki - wczoraj przy mnie 5.20 kg i doadatkowo pan nie mial skrupulow aby zaniesc go do bagaznika :placz Zreszta na spina mozna wyciagnac tam wszystko: karpie, lechy, klenie, brzany, sumy, amury ... i niekoniecznie za pysk :placz Ja osobiscie lowie na zywca powyzej jazu. Trudniej tam o sandacza ale jak wezmie to taki ok. 2 kg najmniej. Panadto i lady sum sie trafia. Zreszta nie lubie seidziec w okolicach jazu i przygladac sie co tam sie dzieje ... :placz
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Maj 23, 2004 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszka widzę zdaje relację - jak obiecał. Widać ryby s± tylko w Odrze.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Maj 23, 2004 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszka - nie załamuj sie :-)
brzeszczot
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Feb 29, 2004
Posty: 46

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Maj 26, 2004 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wegorze we Wrocławiu, o kurcze nic ci nie powiem na ten temat.
A duze te wegorze co w Bystrzycy zlapales ?
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowość: ŁódĽ-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Pią Maj 28, 2004 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie wykrzyknik
S± dobre miejsca w okolicy Brzegu Dolnego. Teraz jestem co 2 dzień nad wod±. Sandacze bior± już niestety. Niestety bo nie s± wypuszczane. Znalazłem też super starorzecze gdzie wystartuję we wtorek. RADWAN wykrzyknik wykrzyknik Może by¶ się tak odezwał Studencie Ty jeden skoro siedzisz we Wrocku? lol
RonWeasley
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 277

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostrowiec ¦w.
PostWysłany: Pią Maj 28, 2004 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maaaaaaaro...... jak ja Cie dawno nie widzialem. Zmieniles nr GG albo wogole Cie na nim nie ma...... co sie dzialo z Tob± przez tyle czasu?- na chacie tez sie nie dalo Ciebie spotkać....
_________________
Gor±ce pozdrowienia z coraz zimniejszego Ostrowca ¦więtokrzyskiego przesyła RonWeasley
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 28, 2004 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maro napisał:
Witajcie wykrzyknik
S± dobre miejsca w okolicy Brzegu Dolnego. Teraz jestem co 2 dzień nad wod±. Sandacze bior± już niestety. Niestety bo nie s± wypuszczane. Znalazłem też super starorzecze gdzie wystartuję we wtorek. RADWAN wykrzyknik wykrzyknik Może by¶ się tak odezwał Studencie Ty jeden skoro siedzisz we Wrocku? lol

Siema MAROOOO wykrzyknik
Mam niemały zapierdziel teraz, ale my¶le że można by razem zapolować w jaki¶ dzień. Może ten wtorek by mi pasował na jakie¶ wspólne rybki rybki( 1 czerwca o 10 mam egzamin tak więc każda pora też nie pasuje) . Mój gg 8419058 8)
phantom
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 08, 2003
Posty: 39

Kraj: honduras
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak tam po tygodniu z sandaczami?????
_________________
WIOSNA:-)))))))))))))
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phantom napisał:
i jak tam po tygodniu z sandaczami?????

W sumie to nic ciekawego bo żadnej sztuki nie złowiłem powyżej wymiaru... ale każda rybka cieszy wink:
Gall Anonim
Gość






PostWysłany: Sro Cze 09, 2004 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phantom napisał:
i jak tam po tygodniu z sandaczami?????


Ja do wczorajszego wieczora zlowiłem 14 sandaczy i wszystkie niewymiarowe!! :evil: Dzisiaj z samego rana zameldowalem sie na Opatowickiej i ... 3,81 Kg !! Nareszcie zly: Nawiasem mówi±c aż dziw bierze, że łowiłem same knoty :? Gdzie nie poszedłem to tylko przedszkole. Brań miałem bez liku - w pewnych momentach żywców mi brakowało.
phantom
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 08, 2003
Posty: 39

Kraj: honduras
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sro Cze 09, 2004 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mugl bys powiedziec dokladnie w kturym miejscu na wyspie lowiles ?????//
_________________
WIOSNA:-)))))))))))))
Gall Anonim
Gość






PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phantom napisał:
a mugl bys powiedziec dokladnie w kturym miejscu na wyspie lowiles ?????//


Trudno tak wytlumaczyc. Nie wiem jak bardzo znasz wyspe ale ja lowilem w okolicach slupa energetycznego - a w zasadzie tego co po nim zostalo. Zreszta zaraz tez planuje wypad - tylko ta pogoda ...
phantom
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 08, 2003
Posty: 39

Kraj: honduras
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam sandacze ????Bo u mnie słabo ,gdzie wy je łowicie ????
_________________
WIOSNA:-)))))))))))))
brzeszczot
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Feb 29, 2004
Posty: 46

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje doswiadczenia w spinningu sa sladowe -dopiero zaczynam niesmialo
Wyskoczylem dzis na 2 h nad odre z 4 (slownie : czterema) twisterami, bylo milo bo to mialem glownie na wzgledzie, a nie ryby...
Tymczasem jako bodajze jedyny z obecnych zaliczylem kontakt z ryba -podwymiarowy sandacz wzial na zoltego twistera jakis 1,5 m od moich nog. Poniewaz byl slabo zahaczony odpial sie 0,5 m od brzegu.
to wsytarczylo zeby mi dac troche radosci i zapalu do praktykowania spinningu. Kto wie moze sie wciagne i bede zdradzal co jakis czas swe gruntowe, zasiadkowe upodobania ?!
Gal Anonim
Gość






PostWysłany: Sob Cze 26, 2004 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phantom napisał:
I jak tam sandacze ????Bo u mnie słabo ,gdzie wy je łowicie ????


Uff. Po dlugiej nieobecnosci wkoncu sie odzywam. Wyczailem nareszcie na co biora sandacze. Podniecony tym faktem przez ostatni okres chodze z pracy na ryby a z ryb do pracy. Doslownie 8) Lowie takie ok. 3 kg - 5 kg. Bran jak na lekarstwo - ale jak wezmie to min. ok. 3 kg. Wszystko z Wyspy Opatowickiej rzecz jasna. Lowie w roznych miejscach, bo miejscowiu widzac co lowie wiecznie zajmuja mi moje poprzednie :evil: Na szczescie nie wiedza na co lowie i nic nie ciagna 8) A zatem chwale sie: przez ostatnie 15 dni zlowilem 21 sandaczy z czego 3 mialy mialy mniej niz 60 cm i wrocily do wody - dla mnie wymiar ochronny teraz to 60 cm 8) Najwiekszy mial 86 cm - przepieknie wygrzbiecony. Ciekawe czy w tym roku uda mi sie zlowic ponad 90 cm ... a kto wie moze i nawet 100 cm.
Booseib
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 19, 2008
Posty: 197

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pora w±tek od¶wieżyćusmiech Panowie z Dolnego ¦l±ska łowicie sandacze ostatnio??
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 86