Czy wiesz, że...
DORSZ
Rekord Polski - 28,90 kg
Złoty medal - od 15,00 kg
Srebrny medal - 13,00 kg
Br±zowy medal - od 10,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 482
 Zalogowani 0
 Wszyscy 482

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198360) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198360) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198360) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198360) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198360) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198360) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198360) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198360) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198360) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198360) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2202
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Jazie i klenie
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Jazie i klenie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 2:28 pm    Temat postu: Jazie i klenie Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie na co mozna je złowić. Chce łowić na wi¶le. Woblerów prawie nie posiadam chyba 4 sztuki ale małych i srednich twisterków od groma i blaszek również na co polecicie mi łowic te rybki. Moze doradzicie mi jakie gumisie stosować bo woblerki raczej odpadaja moze skuteczne ale drogie a sam nie robie nie umiem moze dobre będ± żabki, paproszki itp: Prosze o pomoc w tym zagadnieniu. :roll:
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmaito¶ci - wyszukiwarki - artykułów
Pierwszy z brzegu masz tutaj KLIKNIJ
Z tego co pamiętam o łowieniu jazi i kleni na spinnig jest sporo... trochę wysiłku ;)
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałem prawie wszystkie i wszyscy łowi± na woblerki a moze kto¶ z was próbował łowić je innymi przynetami spiningowymi
bekman
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 01, 2006
Posty: 50

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje zacz±ć łapać na muche. Ładnie bior± na red tagi i black zulu.
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 8:04 am    Temat postu: Re: Jazie i klenie Odpowiedz z cytatem

wisla napisał:
Moze doradzicie mi jakie gumisie stosować bo woblerki raczej odpadaja moze skuteczne ale drogie a sam nie robie nie umiem


No to masz mały problem bo na gumisie to raczej jazia ani klenia na wiosne nie skusisz, mi sie przynajmniej nie udało. W tym okresie woblerki s± najlepsze. Ja stosuje te raczej "wieksze" jak na jazie czyli około 3-4 cm. W okresie letnim lepiej się sprawdzaj± mniejsze 1,5-3 cm. Ale wiosna to moim zdaniem raczej domena tych "większych". Wynika to z tego iż o tej porze roku nic nie pływa w wodzie mniejszego niż 3 cm. Wiec wszelka drobnica woblerowa jest nienaturalna dla ryb.

pzdr
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
klon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2003
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowość: Piastów
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zdarzało na Narwi złowić te rybki na 3-4 cm kopytka. Ale wobler jest raczej No1.
_________________
S± tacy co ryby łowi± i tacy co tylko wodę m±c±.
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, co pisze Klon, to prawda. Ja jednak, radzę zwrócić Twoj± uwagę na paprochy i mikro paprochy. Oczywi¶cie metoda to boczny trok. Trok z paprochem powinien mieć długo¶ć między jeden a dwa metry, natomiast troczek z ciężarkiem tak z dziesięć do piętnastu centymetrów. Nie wiem jak na Wi¶le ale na Narwi już w tym roku ta metoda okazała się skuteczna. Nie wspomnę o latach poprzednich lol Kolory to fiolety z niebieskim i zielonym brokatem oraz motorki z takimi samymi dodatkami. Opcjonalnie, należy mieć w pudełku jeszcze przeĽroczyste i czarne.
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówisz tak na serio bo jesli tak to fajnie
a jaka żyłke używasz 0,16 moze być??
rzezuch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 12, 2006
Posty: 216

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Huta
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0.16 bedzie spox, koniecznie dobrej jakosci. polecam Sulfix Primo XP.
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tak może ogólnie jak myslicie jest duże prawdopodobieństwo złapać na miekkie przynety jazia i klenia i co o tym myslicie narazie kolega spining łowił na trok a moze w inaczej łowicie?
hmsp
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 266

Kraj: Polska
Miejscowość: Zamo¶ć
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spining napisał:
Trok z paprochem powinien mieć długo¶ć między jeden a dwa metry, natomiast troczek z ciężarkiem tak z dziesięć do piętnastu centymetrów

A jak takim¶ czym¶ się rzuca.Nigdy nie stosowałem takich proporcji między trokiem a przyponem 8O 8O 8O
tomek78
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Apr 10, 2005
Posty: 97

Kraj: Polska
Miejscowość: Cieszyn
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku chodziłem po moim tajnym łowisku tz potoczku szeroko¶ci do dwóch metrów i gł max metr za okoniem łowiłem na 2,5 cm kopytko mansa ,efekt 24 klenie między 30 a 40 cm .Od tego czasu łowię klenie tylko na paproszki i na efekty nie narzekam.Z tymi woblerami to ja bym nie był taki pewny że to jedyna słuszna przynęta na klenia.Ja też tak my¶lałem do kwietnia zeszłego roku ,przypadek sprawił że woblerki poszły w odstawke. lol Kiedy¶ modne były obrotówki potem gumki teraz wobki .Jeżeli na cos czę¶ciej łowimy ,to na to mamy efekty i powstaje mit super przynęty.
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz na takie proporcje łowłem ale na jeziorze było ono dosc głebokie i okonie ładnie wchodziły ale teraz jest okres ochronny i nie wiem czy warto to stosowac bo czasem złowie pare okoni szkoda je meczyć ale jak niby mozna złowić nimi jazia i klenia to mozna spróbować
hmsp
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 266

Kraj: Polska
Miejscowość: Zamo¶ć
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiego łowienia, to rzeka powinna być chyba super uregulowana wykrzyknik
Pomijam oczywi¶cie jeziora i łódkę.
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wisła ,mówię serio. Ja używam żyłek o ¶rednicach 0,14, 0,16, 0,18 a czasem nawet 0,20. Wszystko to wi±zane z jednej żyłki i nic nie rozcinane. Ciężarek jest zawieszony na podwójnej żyłce. Trok ten otrzymasz, stosuj±c prosty węzeł barłkowy. Haczyk streamerowy nr 6.
HMSP, rzucać się tym da, zapewniam a rzeka wcale nie musi być uregulowana. Prowadzenie wolniejsze niż bardzo wolne.
Dodam, że prowadz±c paprocha i bez troka na główce też miałem efekty ale mizerne je¶li chodzi o klenie i jazie. Tutaj to już woblerek brał górę.
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki spining za info
hakin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2003
Posty: 464

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinning a jakich dokładnie wielko¶ci używasz tych paprochów? I czy to s± mini kopytka, twisterki lub riperki :?: Dlaczego tak grube żyłki i długie długo¶ci żyłek od przynęty do cięzarka :?:
Takim zestawem chyba się łowi na szybkich rafach lub przy burtach mocno podmytych :o :? Nie rozumiem po co żyłka 0.20 lub 18 do takich paprochów?? Jedyne jakie my¶l mi przychodzi to ze boleń może się skusić. Do takiego zestawu używasz wędki maks cw. 10g. :?:
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hakin, to wył±cznie twisterki. Pytasz o długo¶ci żyłek, hm szczerze mówi±c to tak łowię dopiero od czterech czy pięciu lat, mam wyniki i się nad tym specjalnie nie zastanawiałem. Patent sprawdził się i na jeziorach i na rzekach. Co do poławianych ryb to się by¶ zdziwił, bo padły płocie, klenie, jazie, jazie, karasie, okonie, sandacze, szczupaki, bolenie, kr±pie nie wspomnę o ogromnej ilo¶ci leszczy czy kilku żarłocznych uklejach.
Nie będę sie tu w temacie rozpisywał ,bo nie mam na to czasu a nie chcę być pos±dzony o mitomanizm i wdawać się w potencjalne utarczki słowne.
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez spining dnia Pią Mar 31, 2006 8:00 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
hakin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2003
Posty: 464

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinning, w tym temacie nikt nie chcę się kłucić, a tym bardziej ja wink:
Dużo boleni złapałe¶ na ten sposób?? Masz jakie¶ do¶wiadczenia, lub jaki kolor najchętniej atakowały? Pozdro wesoly
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hakin, bolki brały na ten zestaw głównie od paĽdziernika. Pytasz czy dużo? Trochę tego było, nie powiem dokładnie ile, bo nie bawię się w liczenie.
Co do kolorów , napisałem to powyżej, więc odsyłam Cię do moich wcze¶niejszych wynurzeń w tym temacie.
popper
Operator wędziska
Operator wędziska


Dołączył: Dec 20, 2003
Posty: 176

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 11:38 am    Temat postu: Klenie i jazie- na co? Odpowiedz z cytatem

wisla napisał:
czytałem prawie wszystkie i wszyscy łowi± na woblerki a moze kto¶ z was próbował łowić je innymi przynetami spiningowymi

Ja bym radził nie zapominać o obrotówkach. Wybieraj raczej stonowane kolory.
Na jazie wielko¶ci 00-0-1
Na klenie wielko¶ci 0-1-2
Czyli praktycznie to samo. Czasem na te przynęty przyłowisz i bolenia wink:
Randal
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: May 30, 2005
Posty: 80

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie szczerze polecam ksi±żkę Jacka Kolendowicza, Wędkarstwo Spinningowe. Jest to naprawdę fachowa lektura. Polecam j± zwłaszcza Wi¶le. Jeżeli jej nie dostaniesz jestem skłonny j± Ci pożyczyć. Pozdrowienia.
_________________
Ulubione metody, tyczka i spinning.
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fajnie ale jak co¶ to w kwietniu byłbym bardzo wdzięczny za uzyczenie mi ksi±zki. A byłę¶ w tym sezonie juz nad wisł± bo ja zamierzam wybrać sie w poniedziałek
i modle się teraz żeby wisła nie podniosła się do takiego stopnia że wyjdzie z koryta bo tak to bedzie fajnie łowienie już nie moge się doczekać.
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wisla napisał:
To fajnie ale jak co¶ to w kwietniu byłbym bardzo wdzięczny za uzyczenie mi ksi±zki. A byłę¶ w tym sezonie juz nad wisł± bo ja zamierzam wybrać sie w poniedziałek
i modle się teraz żeby wisła nie podniosła się do takiego stopnia że wyjdzie z koryta bo tak to bedzie fajnie łowienie już nie moge się doczekać.

W moich stronach już wyszła, a w twoich do poniedziałku też wyjdzie :placz
_________________
Ginel
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wła¶nie czytałem raport z którego dowiedziałem się ze poziom wody w wi¶le w toruniu ma przekroczyć stan alarmowy o jeden metr w nocy z soboty na niedziele a potem niby ma powoli spadć
ale bedzie utrzymywał się na wysoko¶ci stanu alarmowego conajmniej przez 10 dni
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 10:00 pm    Temat postu: Re: Klenie i jazie- na co? Odpowiedz z cytatem

wisla napisał:
czytałem prawie wszystkie i wszyscy łowi± na woblerki a moze kto¶ z was próbował łowić je innymi przynetami spiningowymi


Obrotóweczki. Co prawda było to do¶ć dawno, ale pamiętam, że siadały mi ładne klenie na czarnego Meppsa Cometa z czarnym chwo¶cikiem(krystalicznie czysta woda). Łowiłem je też na małe, srebrne Longi, ale były one tym skuteczniejsze, im dłużej je miałem w pudełku i mniej błyszczały. Woblery używam i preferuję z tego powodu, że nie skręcaj± żyłki, a poza tym daj± trochę większe możliwo¶ci obłowienia trudno dostępnych miejsc. Natomiast zdarzało się, że po zmianie woblera na obrotówkę, podyktowanej brakiem chęci ryb do współpracy, następowało od razu branie. Zdarzyło mi się też - tak jak to pisze qslqsl - dziabn±ć bolenia na obrotówkę. W tym przypadku był to Mepps Black Furry.
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wisla napisał:
wła¶nie czytałem raport z którego dowiedziałem się ze poziom wody w wi¶le w toruniu ma przekroczyć stan alarmowy o jeden metr w nocy z soboty na niedziele a potem niby ma powoli spadć
ale bedzie utrzymywał się na wysoko¶ci stanu alarmowego conajmniej przez 10 dni

No to na ryby pojade dopiero w maju. Wysoki poziom minie, oby ptaki nie padały w tym rejonie. Bo na ryby pojedziemy do marketu najszybciej :roll:
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polowilem juz troche kleni...i z moich spostrzezen wynika:
wrzucisz "kawalek drewnianego seka"do wody w miejsce gdzie klen ma swoje stanowisko i on go ma juz w "dziobie" wesoly wykrzyknik
Rzecz wg.mnie polega na Twojej reakcji!!!! wykrzyknik wesoly
Wiekszosc nieudanych kleniowych lowow to,nie zamkniecie kablaka w momencie "upadku"przynety do wody!
Zainteresowanie(pozniejsze)klenia przyneta to juz bardziej"ociezale" wesoly .
Tlusty klen nie lubi scigac przynety!Po co ? I tak nurt wody przyniesie nowe "jadelko" wesoly
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 102