Czy wiesz, że...
Wg naukowców amerykańskich 23 % cało¶ci połowów morskich populacji zagrożonych wyginięciem stanowi połowy amatorskie. W okresie wakacyjnym w południowym Atlantyku amatorzy łapi± 38 % wszystkich łowionych ryb, wzdłuż wybrzeża Pacyfiku - 59 %, a w Zatoce Meksykańskiej aż 64 %.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 253
 Zalogowani 0
 Wszyscy 253

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(136107) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(136107) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(136107) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(136107) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(136107) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(136107) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(136107) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(136107) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721867) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721867) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2303
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2081
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2194
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2162
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2534
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2358
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Okoniowy zestaw
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Okoniowy zestaw
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 9:53 am    Temat postu: Okoniowy zestaw Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie jaki jest najlepszy okoniniowy zestaw (lekki) cena do 150 zł
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kołowrotek Alivio 1000RA (jak dla Ciebie wystarczy) lol .A na temat kija nie chce się wypowiadać.Polecam lekk± węglówkę.Udanych połowów wink:
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu w każdym po¶cie polecasz ten kołowrotek czy on jest aż tak dobry???? (dlaczego dobry wymień szczegóły)
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ma tylko ten kołowrotek i dlatego wszystkim go poleca. A poza tym nie miał okazji sprawdzić go na prawdziwej rybie... zly:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam go poprostu dlatego bo jest on nie drogi a potrzebujesz takiego kołowrotka.Jest on na 2 łożyskach ale pracuje rewelacyjnie.Mam go i polecam. A je¶li chodzi o połów drapieżników by¶ się zdziwił ile ich wyci±gnełem. lol
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałem od do¶wiadczonycj wędkarzy i ludzi ze sklepu kołowrotek Alivio 1000RA jest on na spławik a nie na spinning, mówiono też że wogle nie nadaje się na spinning (Czyżby¶ oszalał) usmiech
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmień sklep wędkarski..O boże człowieku mam ten kołowrotek i w spningu sprawuje się ¶wietnie.Nie słuchaj sprzedawców oni chc± Ci wcisn±c najdroższy towar.Mówie serio ale zrobisz jak zechcesz. lol
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziueki Mix za poady.Też tk myle że spredwcy wcskj± tak zany kit klienowi szczgłnie (Nochal) wesoly
Max89
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 11, 2006
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matix napisał:
Polecam go poprostu dlatego bo jest on nie drogi a potrzebujesz takiego kołowrotka.


Sk±d wiesz jakiego on potrzebuje kołowrotka? Może dla niego dobre kołowrotki zaczynaj± się od 200zł, może potrzebuje większego kręciołka, z innym hamulcem?

Ja sam używam Dragona za 60zł, ale łowiłem do tej pory mało i taki sprzęt mi wystarczał (nie miałem jeszcze okazji do holowania większej ryby więc nie wiem jak się zachowa kręcioł- może się nie rozleci). Nie polecam go jednak innym bo zdaje sobie sprawę, iż nie jest to sprzęt najwyższych lotów i dla innych może być nie do przyjęcia.

Co do wędki to niedawno prawie kupiłem kijek do łowienia okoni. Był to Konger Tiger Cross Max 3-18g 2,7m. Gdybym dokonywał takiego zakupu dzi¶ to na pewno wzi±łbym go poważnie pod uwagę ewentualnie jakiego¶ dragona np. Mystery ultra lite 3-15g 2,7m.
Według mnie wędka do łowienia okoni powinna był wklejank±, mieć ok.2,7m i cw. do 15-18g i musi Ci "pasować".
PZDR


Ostatnio zmieniony przez Max89 dnia Sro Maj 03, 2006 7:04 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie jaki jest najlepszy okoniniowy zestaw (lekki) cena do 150 zł.
Tak napisał tomek.A ty mi mówisz ,że on chce kupic kołowrotek za 200 zł.
Z k±d on ma niby wytrzasn±ć 50zł aby doplacić do kołowrotka !! Pomy¶l troche zanim co¶ napiszesz i się tak nie wymandrzaj!! Musi on jeszcze przecież kupić kij.A na to z k±d pieni±dze weĽmie?? Mu może się podobać kołowrotek za 200zł ale on ma do dyspozycji 150zł jak by¶ nie wiedział. A ja mu zaproponowałem kołowtorek w cenie 60zł do któego może sobie kupić fajny kij węglowy żyłke i troche gumek.I na wszytko mu wystarczy. Max pomy¶l zanim co¶ napiszesz zly:
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max89 - co ty my¶lisz że ja kupie kurde kołowrotek za 180 zł a 20 na wedke. Człowieku ja nie che żadnego /..... - Redakcja/ za taka cene.I nie pisz tu o wedkacj jakie ty masz bo mnie to nie interesuje.Twoje wedki za 20 ł i kołowrotki też nie s± powodem do pochwały.Zgadzam się z wypowiedzi± Matixa bo on przynajkmniej kupuje rzeczy firmowe a nie byle jakie jak ty ale dzieki za wypowiedzi.

:z:
Zapoznaj się z obowi±zuj±cym tutaj regulaminem, bo za chwilę nie będziesz miał już możliwo¶ci! Redakcja
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matix napisał:
Powiedzcie jaki jest najlepszy okoniniowy zestaw (lekki) cena do 150 zł.
Tak napisał tomek.A ty mi mówisz ,że on chce kupic kołowrotek za 200 zł.
Z k±d on ma niby wytrzasn±ć 50zł aby doplacić do kołowrotka !! Pomy¶l troche zanim co¶ napiszesz i się tak nie wymandrzaj!! Musi on jeszcze przecież kupić kij.A na to z k±d pieni±dze weĽmie?? Mu może się podobać kołowrotek za 200zł ale on ma do dyspozycji 150zł jak by¶ nie wiedział. A ja mu zaproponowałem kołowtorek w cenie 60zł do któego może sobie kupić fajny kij węglowy żyłke i troche gumek.I na wszytko mu wystarczy. Max pomy¶l zanim co¶ napiszesz zly:


Zacznijmy od tego, że jak piszesz jak±¶ odpowiedĽ staraj Sie używać słownika i czytaj swoje posty przed wysłaniem.

I może by¶ trochę obniżył ton rozmowy, Max89 tylko zaproponował kręcioł a Ty od razu po nim jedziesz.
To Ty powiniene¶ pomy¶leć zanim cos napiszesz

pozdrawiam
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz_Bziom napisał:
Max89 - co ty my¶lisz że ja kupie kurde kołowrotek za 180 zł a 20 na wedke. Człowieku ja nie che żadnego gówna za taka cene.I nie pisz tu o wedkacj jakie ty masz bo mnie to nie interesuje.Twoje wedki za 20 ł i kołowrotki też nie s± powodem do pochwały.Zgadzam się z wypowiedzi± Matixa bo on przynajkmniej kupuje rzeczy firmowe a nie byle jakie jak ty ale dzieki za wypowiedzi.


Oj czuje kolego, że długo tu nie zago¶cisz z nami.
I powtarzam obniżcie trochę ton rozmowy.
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiur-Oj czuje kolego, że długo tu nie zago¶cisz z nami.
I powtarzam obniżcie trochę ton rozmowy.


Sorry że wyraziłem się tak żle i podle to nie chodizło mi dokładnie o to poprostu Max89 nie zrozumiał dokładnie pytaniai doniego miej pretensje. Ja chciałem kołowrotek i wędke razem za około 150 zł a nie on mi tu piszę ceny kołowrotków za 200 zł ja sobie wypraszam. Dzieki
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matix napisał:
Powiedzcie jaki jest najlepszy okoniniowy zestaw (lekki) cena do 150 zł.
Tak napisał tomek.A ty mi mówisz ,że on chce kupic kołowrotek za 200 zł.
Z k±d on ma niby wytrzasn±ć 50zł aby doplacić do kołowrotka !! Pomy¶l troche zanim co¶ napiszesz i się tak nie wymandrzaj!! Musi on jeszcze przecież kupić kij.A na to z k±d pieni±dze weĽmie?? Mu może się podobać kołowrotek za 200zł ale on ma do dyspozycji 150zł jak by¶ nie wiedział. A ja mu zaproponowałem kołowtorek w cenie 60zł do któego może sobie kupić fajny kij węglowy żyłke i troche gumek.I na wszytko mu wystarczy. Max pomy¶l zanim co¶ napiszesz zly:

Tomasz_Bziom napisał:
Max89 - co ty my¶lisz że ja kupie kurde kołowrotek za 180 zł a 20 na wedke. Człowieku ja nie che żadnego gówna za taka cene.I nie pisz tu o wedkacj jakie ty masz bo mnie to nie interesuje.Twoje wedki za 20 ł i kołowrotki też nie s± powodem do pochwały.Zgadzam się z wypowiedzi± Matixa bo on przynajkmniej kupuje rzeczy firmowe a nie byle jakie jak ty ale dzieki za wypowiedzi.

Proszę wyluzujcie. Max89 nie powiedział nic złego, a tym bardziej się nie wym±drzał. Jeszcze chwila i będzie tu potrzebna interwencja administratora. Poza tym po co dajecie (Matix i Tomasz_Bziom) tyle tematów? Zanim co¶ sie napisze należy sprawdzic, czy już cos takiego było.
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SpinerK- ty ttaj też ne bdz królm bo nim nie jete¶.A ja sbie wyraszm takie prpagndy jak te. Ale zz gry dziki za napsane prez was posty. Sry za litry.
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz_Bziom napisał:
SpinerK- ty tutaj też nie b±dz królem bo nbim nie jeste¶.A ja sobie wypraszam takie prpagandy jak te. Ale zz góry dzieki za napisane przez was posty. Sry za litery.

A czy ja sie tutaj rz±dzę? Po prostu jestem od długiego czasu użytkownikiem PW i mam prawo oddać głos w sprawie, w której bezpodstawnie oskarżacie Maxa89. Poza tym człowieku, czy Ty wiesz co to jest propaganda? I gdzie Ty j± tutaj widzisz?
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SpinerK napisał:
Tomasz_Bziom napisał:
SpinerK- ty tutaj też nie b±dz królem bo nbim nie jeste¶.A ja sobie wypraszam takie prpagandy jak te. Ale zz góry dzieki za napisane przez was posty. Sry za litery.

A czy ja sie tutaj rz±dzę? Po prostu jestem od długiego czasu użytkownikiem PW i mam prawo oddać głos w sprawie, w której bezpodstawnie oskarżacie Maxa89. Poza tym człowieku, czy Ty wiesz co to jest propaganda? I gdzie Ty j± tutaj widzisz?


SpinerK nie dyskutuj z tym człowiekiem. Kole¶ szuka zaczepki i nabija sobie posty głupimi odpowiedziami. Poczekajmy jaki¶ czas a czuje, że już Go tu już nie będzie.
pozdrawiam
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SpinerK napisał:
Tomasz_Bziom napisał:
SpinerK- ty tutaj też nie b±dz królem bo nbim nie jeste¶.A ja sobie wypraszam takie prpagandy jak te. Ale zz góry dzieki za napisane przez was posty. Sry za litery.

A czy ja sie tutaj rz±dzę? Po prostu jestem od długiego czasu użytkownikiem PW i mam prawo oddać głos w sprawie, w której bezpodstawnie oskarżacie Maxa89. Poza tym człowieku, czy Ty wiesz co to jest propaganda? I gdzie Ty j± tutaj widzisz?


Propaada ja wem co to jst w przeiwiństiw do cbie i co ty my¶lisz że jestes¶ obrńc± (może CHUK NORRIS), ale nieptrzebnie powlasz sobie.Ale sry za słonctwo i nra

:z:

Oczekuję kultury i poszanowania dla regulaminu Forum PW i innych userów! Kolejne ostrzeżenie wi±że się z automatycznym usnięciem z portalu! Redakcja
mar555
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Feb 04, 2006
Posty: 23

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Odpowiadaj±c na pytanie polecam taki zestawik:
Shimano Catana 1000 FA (80 zł na Allegro) i Robinson Xenon Perch 2,05 m 1-8 g (70 zł w sklepie).
Super czuły i delikatny zestawik, idealny na okoniowe łowy.
Doskonały zarówno do paprochów (boczny trok), jak i do niedużych obrotówek i woblerków.
A co do Alivio, to mam wrażenie że Catana jest troszkę solidniejsza i tym samym chyba bardziej odpowiednia do spinningu.
Pozdrawiam
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz_bziom z takimi postami za długo tu nie zabawisz. Radził bym ci je poprawić i zmienić sie w stosunku do userów którzy s± dłużej od ciebie tutaj wesoly
Bronek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2005
Posty: 250

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w cenie do 300 złotych Shimano nie ma sie czym chwalić, z tanich kołowrotków kupiłbym dragona <mam Eclipse trzeci rok i trzyma sie, ale jest przy feederku, robi bałwanka z żyłki wink:> albo okume.
a wy dwaj Panowie Fachowcy piszcie w ojczystym języku i zmieńcie ton, bo to nie jest forum BRAVO.
Jazgarek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 28, 2006
Posty: 323

Kraj: Polska
Miejscowość: Głowno
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bronek napisał:
a wy dwaj Panowie Fachowcy piszcie w ojczystym języku i zmieńcie ton, bo to nie jest forum BRAVO.


Jeden z Nich dostał już za to dwa ostrzeżenia. lol Dwa ostrzeżenia w jednym temacie, w dodatku swoim! lol Zdolniacha, nie ma co. lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jazgarek napisał:

Jeden z Nich dostał już za to dwa ostrzeżenia. lol Dwa ostrzeżenia w jednym temacie, w dodatku swoim! lol Zdolniacha, nie ma co. lol


Gdyby za każdy ko¶lawy post miał dostawać ostrzeżenie, już by go tutaj nie było. Wierzmy, że potraktuje to jako poważne ostrzeżenie. A je¶li nie - "do trzech razy sztuka"...
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu z mojej wypowiedzi stała się taka afera??!! Powiedziałem tylko ,że Max Ľle się wyraził bo Tomek ma tylko 150zł a on mówi ze dla Tomka może się podobać kołowrotek za 200zł.Tak może ale co z tego?? To nie jest temat "komu jaki kołowrotek się podoba" tomek chciał wiedzieć jaki kołowrotek moim zdaniem niedrogi (je¶li za kołowrotek i kij ma zapłacić 150zł) ma kupić.Poprostu chciałem powiedzieć żeby Max nie odchodził od tematu i nie mówił co sie komu podoba bo Bziom ma tylko 150 zł i ma za to kupić kij i kołowrotek i proszę mu w tym pomóc. Przepraszam za to ,że moja wypowiedĽ sprawiła tak wiele problemów.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matix napisał:
Czemu z mojej wypowiedzi stała się taka afera??!!


Nie widzę afery, a tym bardziej powodów do Twoich przeprosin.
Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i obowi±zek robienia tego w formie powszechnie przyjętej przez ludzi cywilizowanych...
¦pij spokojnie... wink:
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afera co za afera ludzie czy wy my¶licie???
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo iż wędkarze w oczach "cywilów to dziwna nacja to wbrew pozorom my¶limy wink: Jedynymi osobami szukaj±cymi zaczepki s± dwaj panowie, ostatnio bardzo aktywni na forum.
Co do tematu poleciłbym kołowrotek Dragon Legend lub Millenium, koszt nieco poniżej 100 zł.
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SpinerK napisał:
Pomimo iż wędkarze w oczach "cywilów to dziwna nacja to wbrew pozorom my¶limy wink: Jedynymi osobami szukaj±cymi zaczepki s± dwaj panowie, ostatnio bardzo aktywni na forum.
Co do tematu poleciłbym kołowrotek Dragon Legend lub Millenium, koszt nieco poniżej 100 zł.



Kto tu szuka zaczepki?? Jestem aktywny na forum czy to Ľle?? Ten komentarz jest wogule niepotrzebny...Napisz więcej o kołowrotku a nie o mnie.... Ja zachowuje się wporz±dku
hakin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2003
Posty: 464

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max89 napisał:
Matix napisał:
Polecam go poprostu dlatego bo jest on nie drogi a potrzebujesz takiego kołowrotka.


Sk±d wiesz jakiego on potrzebuje kołowrotka? Może dla niego dobre kołowrotki zaczynaj± się od 200zł, może potrzebuje większego kręciołka, z innym hamulcem?


Ponieważ Matix podał cenę sugerowan± w jakim przedziale cenowym ma być ten zestaw. TB podał kołowrotek w cenie m.w połowy warto¶ci 150zł.
Jazgarek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 28, 2006
Posty: 323

Kraj: Polska
Miejscowość: Głowno
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matix napisał:
SpinerK napisał:
Co do tematu poleciłbym kołowrotek Dragon Legend lub Millenium, koszt nieco poniżej 100 zł.



Napisz więcej o kołowrotku a nie o mnie....


Mówisz, masz. wesoly Ja używam kołowrotka Dragon Millenium Pro FD830iT, jest to mój nowy zakup na ten sezon. Pracuje do¶ć intensywnie przy feederku z obci±żeniem 30 - 60 g. Przy spinie pracował tylko raz, niestety bez efektów. wink: Kręcioł spisuje się jak na razie bez zarzutów, ładnie układa żyłkę i przyjemnie chodzi, ma również precyzyjny hamulec. Ocena jak najbardziej pozytywna. usmiech Mogę potwierdzić jedn± wadę (o której czytałem już na forum), a mianowicie nienajlepsze łożysko na rolce. Objawy s± takie, że im cięższe przynęty/zestaw, tym gło¶niej chodzi. usmiech U mnie wada objawia się dopiero, gdy ci±gne więcej niż 30g, więc przy Twoim spinie okoniowym nie byłoby problemu. wink: Wyj±łem za jego pomoc± już sporo rybek: 70 - 80 linów i karasi, leszcze, płotki. Jak na razie największym wyzwaniem okazał się szczupak 63 cm. wesoly
welski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 04, 2004
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: gdansk
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 4:59 pm    Temat postu: Re: Okoniowy zestaw Odpowiedz z cytatem

Tomasz_Bziom napisał:
Powiedzcie jaki jest najlepszy okoniniowy zestaw (lekki) cena do 150 zł


Robinsona Xenon 7-18 dl.240 lub 270/w zależno¶ci od upodobań i łowiska/
dlatego ten,że możesz go wykorzystać do paproszków,troka i niewielkich innych przynęt.

Krecioł natomiast, co¶ z Dragona-nie jest to mistrzostwo ¶wiata,ale za 50-60 pln do tego typu łowienia wytrzyma dwa ,trzy sezony-mam impulsa trzeci sezon i jeszcze poci±gnie przynajmiej tyle samo. :roll: idea:
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz może zdjęcia tych rzeczy plz?
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mam ,ale poszukaj w necie na pewno znajdziesz :roll:
Tomasz_Bziom
Zabanowany
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Suwałki
PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matix te pytanie nie było do ciebie lecz do Welskiego więc nie odpowiadaj jeżeli ja cię o to nie proszę :x

:z: :c:

Ludzie tutaj bywaj±cy my¶l±, a ponadto nie życz± sobie, aby kto¶ im mówił, w którym temacie maj± prawo się wypowiadać. Za powyższe wypowiedzi oraz kolejne kwiatki w innych postach ich autor "został nominowany" do trzeciego ostrzeżenia, a tym samym bana. Redakcja.
Bronek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2005
Posty: 250

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomeczku, a www.google.pl nie działa w Suwałkach?
Jeżeli działa, to wpisz i poszukaj sobie zdjęć LENIU.
Jazgarek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 28, 2006
Posty: 323

Kraj: Polska
Miejscowość: Głowno
PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz_Bziom napisał:
Matix te pytanie nie było do ciebie lecz do Welskiego więc nie odpowiadaj jeżeli ja cię o to nie proszę :x


Sk±d ta agresja? :roll: Wyluzuj troszkę. :? :?

Bronek napisał:
Tomeczku, a www.google.pl nie działa w Suwałkach?
Jeżeli działa, to wpisz i poszukaj sobie zdjęć LENIU.


Racja Bronek, trzeba tylko chcieć. :?
Max89
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 11, 2006
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matrix piszesz, że ten kołowrotek mu wystarczy i że takiego potrzebuje. Moja wypowiedĽ dotycz±ca ceny była może troche niefortunna bo nie o to mi do końca chodziło. W tej cenie jest kilka innych modeli a Ty wiesz, że napewno ten będzie super. Napisałem, że jest kilka rzeczy na które zwraca się uwage przy zakupie, a nie tylko na cenę.

Tomasz_Bziom napisał:
Max89 - co ty my¶lisz że ja kupie kurde kołowrotek za 180 zł a 20 na wedke. Człowieku ja nie che żadnego gówna za taka cene.I nie pisz tu o wedkacj jakie ty masz bo mnie to nie interesuje.Twoje wedki za 20 ł i kołowrotki też nie s± powodem do pochwały.Zgadzam się z wypowiedzi± Matixa bo on przynajkmniej kupuje rzeczy firmowe a nie byle jakie jak ty ale dzieki za wypowiedzi.


Po odczytaniu twoich hieroglifów :? ... Brak mi słów... Swoj± drog± dziwny masz tok rozumowania. Z czego wnioskujesz, że używam wędek za 20zł, byle jakich??? Kupuje nie firmowy sprzęt??? Być może Ty mierzysz wyżej skoro konger czy dragon nie jest firmowy. Ale co masz zamiar innego kupić za 150zł jeżeli nie sprzęt z tej pułki?

Ja tylko poleciłem taki sprzęt jaki uważam za godny uwagi. Taki jest przecież temat tego postu więc nie rozumiem dlaczego się burzysz. 8O

I pamiętaj, że nie jeste¶ na tym portalu panem i nie naskakuj na każdego kto chce Ci kulturalnie pomóc bo wiele osób może tak jak ja mieć Cię od tej pory koło pewnej czę¶ci ciała i olewać twoje posty zly: :evil:
To tyle.

Pozdrawiam wszystkich normalnych użytkowników wink:
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem ,że dla niego wystarczy kołowrotek shimano Alivio 1000RA.Bo ten kołowrotek jest niedrogi i fajny to czego się czepiasz?? Znowu zaczynasz! :evil: Mogłe¶ powiedzieć ,że Ľle się wyraziłe¶ i to by wystarczyło.A tak poza tym ty tu nie komentuj moich wypowiedzi.Bo też nie jeste¶ najstarszym użytkownikiem PW. wink:
Napisałe¶ też ze pozdrawiasz wszystkich normalnych użytkowników PW.Czy s±dzisz ,że ja jestem nienormalny?? :evil: To zdanie było zupełnie niepotrzebne :x
Randal
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: May 30, 2005
Posty: 80

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co tyle hałasu?. Może stworzymy komisje ¶ledcz±?.
_________________
Ulubione metody, tyczka i spinning.
Max89
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 11, 2006
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matix napisał:
Napisałem ,że dla niego wystarczy kołowrotek shimano Alivio 1000RA.Bo ten kołowrotek jest niedrogi i fajny to czego się czepiasz??

Cena i twoje zachwyty nad tym sprzętem wcale nie oznaczaj±, że akurat tego kołowrotka on potrzebuje.

KONIEC bezowocnej dyskusji na ten temat.
Matix
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: May 02, 2006
Posty: 34


PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max89 napisał:
Matix napisał:
Napisałem ,że dla niego wystarczy kołowrotek shimano Alivio 1000RA.Bo ten kołowrotek jest niedrogi i fajny to czego się czepiasz??

Cena i twoje zachwyty nad tym sprzętem wcale nie oznaczaj±, że akurat tego kołowrotka on potrzebuje.

KONIEC bezowocnej dyskusji na ten temat.



JA MU TYLKO DORADZAM!! JA MU NIE KARZE KUPYWAĆ TEGO AKURAT KOŁOWROTKA.!! :x
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matix napisał:

JA MU TYLKO DORADZAM!! JA MU NIE KARZE KUPYWAĆ TEGO AKURAT KOŁOWROTKA.!! :x


Pisanie z takimi błędami ¶wiadczy o szacunku dla rozmówców. Miej to na uwadze! Zapewniam, że wynaleziono już słowniki.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba otwieraj±ca ten post już nie przyjdzie czytać naszego forum. Proponuję zamkn±ć post.
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
Pewnie ma tylko ten kołowrotek i dlatego wszystkim go poleca. A poza tym nie miał okazji sprawdzić go na prawdziwej rybie... :twisted:


Heh, ja swojego Dragona za 80 zł sprawdziłem na nie jednej rybie. Moge przysi±¶ć, że wszystkie były prawdziwe. noale polecić mogfe tylko młodym adeptom sztuki wędkarstwa. Planuje zakup dużo lepszego kręcioła.Pozdro.
_________________
Bieroo Paniee???
AQUARIUS
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 29, 2006
Posty: 197

Kraj: USA
Miejscowość: Detroit / do 73 Tarnow
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 4:51 am    Temat postu: :] Odpowiedz z cytatem

OK to widac że już wszyscy sobie wszystko wyjanili i teraz zakupi± sprzęt i nad wodę pójd±, tylko nie w to samo miejsce bo nie będzie to miłe spotkanie.[...]

:z:

Nie wiem czy traktować AQUARIUS Twoj± wypowiedĽ jako prowokację, czy też tylko próbę pobicia rekordu w strzelaniu byków, ale za piękne umieszczanie błędów w prawie każdym wyrazie. Mogę zrozumieć brak polskich znaków w zagranicznym sprzęcie, ale zamiast "ó" Pisz wtedy "o" nie za¶ "u", tak samo nie "usz" w wyrazie "już", tylko Pisz "juz", a nie Używaj fonetyki. Zakończenie za¶ postu tak jak to Zrobiłe¶ pozostawiam bez komentarza. Redakcja
Max89
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 11, 2006
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba rekordowy topic pod względem liczby dawanych ostrzeżeń. lol
Pzdr
klon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2003
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowość: Piastów
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin ma dzisiaj zły dzień. To lubię!!! zly:
_________________
S± tacy co ryby łowi± i tacy co tylko wodę m±c±.
AQUARIUS
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 29, 2006
Posty: 197

Kraj: USA
Miejscowość: Detroit / do 73 Tarnow
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi redaktorze.Prowokowac nikogo nie mysle, niewiem dlaczego to oszczezenie,to ze zrobilem dwa ortograficzne bledy to nie mysle ze zasluguje na upomnienie, biorac pod uwage ze ponad 30 lat wcale nie pisalem ani nie czytalem po Polsku,bo dopiero od niedawna znalazlem polskie strony rybackie na ktore staram sie w moich mozliwosciach pisac, to chyba troche ulgi mnie sie nalezy, szczegulnie czytajac niektore posty to tez mozna zaowazyc ile bledow tam sie znajduje. Jestem takze zdziwiony ze niby piszemy po polsku a co jakis czas widac jak niekturzy probuja wstawiac wyrazy z innych jezykow.A co do mojego zakonczenia slowem (ament) to o ile pamietam to znaczy "niech tak sie stanie", polskich znakow to niestety nie ma i fonetyki nie uzywam ,widocznie opuscilem litere. Pozdrawiam i zycze dobrych polowow.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję sie pod pro¶ba Oldika. To co znajduje się w tym w±tku to koszmar przez wielkie K. Od k±d jestem użytkownikiem PW czego¶ takiego nie widziałem. Wynikać to może z mojej małej na forum aktywno¶ci lub ... o zgrozo coraz mniejszego szczacunku forumowiczów do siebie jak i innych jego użytkowników.
Aquariusie je¶li nie rozumiesz co się nie podoba w zakończeniu to przeczytaj je na spokojnie kilka razy. Je¶li uważasz, że spotkanie z forumowiczami w jednym miejscu będzie nie miłe to jest mi bardzo przykro, bo z wielu spotkań wyniosłem tylko miłe wspomnienia...
Wracaj±cac do tematu w±tku chyba nie ma sesnsu skoro sam zainteresowany już tego nie przeczyta...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.16 sekund :: Zapytania do SQL: 168