Czy wiesz, że...
Produkcja czterech wylęgarni gospodarstwa Ruciane-Nida to 800 do 1000 kg materiału zarybieniowego, z czego ok. 300 kg stanowi± zakupy ZO PZW.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 612
 Zalogowani 0
 Wszyscy 612

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(62621) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(609497) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(609497) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(609497) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609497) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609497) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609497) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(609497) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609497) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(609497) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2504
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Wieje nud±
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Wieje nud±
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 8:09 pm    Temat postu: Wieje nud± Odpowiedz z cytatem

Może posypi± się na mnie gromy ,ale od pewnego czasu moim zdaniem wszystko mocno przysiadło .Kto¶ zarzuci mnie że nie napisałem żadnego artukułu ,mało postów itp ale niestety nie należę do osób lubiacych pisać na kompie i w każdy inny sposób wolę atmosferę w realu .
Nie ma chetnych na zorganizowanie zlotu ,biesiady a to moim zdaniem jest bardzo fajna rzecz i zawsze nakręcało wszystko .Człowiek (tak zawsze było w moim przypadku ) trochę żył w oczekiwaniu do następnego spotkania.A tu co jest propozycja imprezy ,jedni mówię że za daleko inni jeszcze co¶ tam innego i wszystko rozmywa się ,może admini co¶ z tym zrobi± .Wiemy wszyscy że jeste¶my rozrzuceni po całej Polsce ale co stoi na przeszkodzie aby podzielić Polskę np. na czterylub sze¶ć czę¶ci przypisać rok danemy regionowi i dać wtedy szansę na zorganizowanie zlotu i biesiady.Nie będzie wtedy głosów że pomysł na zlot np na wybrzeżu dla ¶l±ska to zły pomysł bo za daleko .Dzięki takiemu podziałowi każdy będzie miał szansę na zorganizowanie imprezy a tak sa przepychanki czas biegnie i zlotu nie ma kto zorganizować.A z tego co ja uczestniczę w zlotach to jest jeszcze wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia .Bardzo jestem ciekaw Waszych wypowiedzi .
P.S Jednego nie mozna mi zrzucić że nie bywałem na zlotach obojętnie czy były organizowane na północy czy na południu.
DJ_Krystus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 02, 2006
Posty: 611

Kraj: Polska
Miejscowość: Pleszew
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pomysł niezły, niezły usmiech Tylko co inni na to :P

Pozdrowienia 8)
_________________
DJ KRYSTUS nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy
DJ KRYSTUS nie grozi - uswiadamia o przyszlosci
DJ KRYSTUS nie rozkazuje - stanowczo doradza
DJ KRYSTUS nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen
DJ KRYSTUS nie ¶pi - DJ KRYSTUS czuwa!
matiii
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Mar 09, 2008
Posty: 41

Kraj: PL
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze pomysl jest calkiem dobry. Ale ja nie mam tu wiele do powiedzenia bo na zadnym zlocie jeszcze nie bylem i pewnie przez najblizszy czas nie zapowiada sie zebym (odleglosc troche wieksza niz jednego konca Polski na drugi) ale pomysl popieram usmiech. ps. moze w okolicach Znina ? jezior sporo i jakies rybki tez pewnie by sie znalazly a wtedy kto wie, moze i ja bym zawital ;). Kunta byc moze znasz te okolice to calkiem nie daleko od Inowroclawia.
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowość: Gryfino
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta masz ochotę jeste¶ u mnie. 10 lipca rozpoczyna się zlot ja + Zippo (przyjazd aż zza Morza Bałtyckiego). Czyli chyba nie tak wcale blisko. Kończy się nie wiadomo kiedy. Albo jak ryb zabraknie (przestan± brać), albo (nie bior±) jak już je znajdziemy. Jest gdzie połapać. I czym popływać. Jak znajdzie się więcej chętnych będzie miło.
_________________
Wczoraj stali¶my nad przepa¶ci±, dzisiaj zrobili¶my krok do przodu.
Misiek76
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 25, 2006
Posty: 385

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darogryf napisał:
Kunta masz ochotę jeste¶ u mnie. 10 lipca rozpoczyna się zlot ja + Zippo (przyjazd aż zza Morza Bałtyckiego). Czyli chyba nie tak wcale blisko. Kończy się nie wiadomo kiedy. Albo jak ryb zabraknie (przestan± brać), albo (nie bior±) jak już je znajdziemy. Jest gdzie połapać. I czym popływać. Jak znajdzie się więcej chętnych będzie miło.


Panoćku Darogryf a szło by tam kaj¶ namiocik rozbić aby swoje zwłoki w nim ulokować, no i czym trza by się wkupić w łaski gospodorza co by móc w tak miłym i szlachetnym towarzystwie kamratów choć na chwila przycupn±ć w razie pomy¶lnych wiatrów co by mnie tam kaj¶ zawioły? wesoly
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I już mi to się podoba jak w firmie nic mi nie wymy¶l± to pewno przyjadę .Spać mam gdzie a nowe łowiska z chęci± poznam nie wspominajac o kolegach.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mojego pierwszego postu to widzę że Administratorzy czyli szanowne grono - trawi moj± wypowiedĽ prawie jak nasze kolejne rzady co by tu zrobić aby "zarobić".Ale tym razem nie poddam się i będę dr±żył temat do ostatniego woblera . lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się Kunta, że jeste¶ zbyt wielkimi optymist±, co do "równomiernego" rozłożenia imprez w poszczególnych regionach. usmiech
Nie ma co się oszukiwać, że grono uczestników w dużej mierze jest stałe i trudno wg mnie na siłę kogo¶ uszczę¶liwiać. Oczywi¶cie - jest wiele zak±tków, które chętnie bym odwiedził, ale organizacja imprezy to cokolwiek innego rodzaju przedsięwzięcie. Nie zawsze było ono organizowane przez redakcję, ale - przy całym szacunku - je¶li brał się za organizację kto¶ z zewnatrz, musiał być gwarantem wła¶ciwej organizacji. Zapewniam, że gdyby organizację proponował jakić "Wesoły Romek", który nie jest redakcji znany, zapewne takiej imprezy by nie dostał - pod szyldem PW oczywi¶cie. Takie same kryteria dotyczyły zlotu w Twojej okolicy, tak samo było w: Powidzu, Żywcu, czy też w Łagowie.

Osobi¶cie uważam, że dotychczasowa forma jest zadowalaj±ca. Każdy może zaproponować miejsce odpowiednio wcze¶niej i drog± eliminacji rostanie wybrane to najbardziej zadowalaj±ce ogół. Tylko... niestety najczę¶ciej nie ma z czego wybierać albo lista lokalizacji jest cholernie uboga, b±dĽ organizacji podejmuj± się osoby mało znane. ;)
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowość: Gryfino
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiek76 miejsce jest. A niczym nie trzeba się wkupić.
Je¶li masz chęci to załatwiaj wolne, zabieraj sprzęt o resztę nie martw się. poradzimy sobie. Co upolujemy zjemy a jak nie to będziemy głodować. usmiech
_________________
Wczoraj stali¶my nad przepa¶ci±, dzisiaj zrobili¶my krok do przodu.
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowość: Gryfino
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale numer zrobiłem się wła¶nie twardzielem. To chyba po dzisiejszym pływaniu kajakiem, a potem łódk± 4 km na wiosłach po kanałach. Jeszcze takich kilka wypadów a Pudzianem zostanę.
_________________
Wczoraj stali¶my nad przepa¶ci±, dzisiaj zrobili¶my krok do przodu.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darogryf napisał:
Ale numer zrobiłem się wła¶nie twardzielem. To chyba po dzisiejszym pływaniu kajakiem, a potem łódk± 4 km na wiosłach po kanałach. Jeszcze takich kilka wypadów a Pudzianem zostanę.


Muszę Cię rozczarować. To się stało po drugiej setce. ;-) Pomy¶l jednak co będzie po całej połówce. :-D
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klamka zapadła, stawiam się na miejsce spotkania wesoly .
Mam łatwo, bo ze Szczecina to rzut beretem wesoly .
Będę w tym czasie w kraju więc nie darowałbym sobie wesoly .
Misiek76
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 25, 2006
Posty: 385

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darogryf napisał:
Misiek76 miejsce jest. A niczym nie trzeba się wkupić.
Je¶li masz chęci to załatwiaj wolne, zabieraj sprzęt o resztę nie martw się. poradzimy sobie. Co upolujemy zjemy a jak nie to będziemy głodować. usmiech


Wielkie dzięki, tak więc zaczynam załatwiać wszystkie sprawy tak aby na 10 lipca wyl±dować ze swoimi zwłokami.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk
Nie to miałem na my¶li .Po pierwsze w każdym z takich teoretycznych rejonów znajdzie się kilku stałych bywalców PW idzięki temu podziałowi maj± mozliwo¶ć zorganizowania czego¶ fajnego .A tak to słyszę W-wa na ¦l±sk nie bo tylko oni organizuj± ci±gle ,¦l±sk w inny rejon nie bo za daleko i tak na okr±gło .Zdaję sobie sprawę że s± to silne o¶rodki i skupiaj± duż± ilo¶ć "członków ,bywalców" ale przez takie gadanie czas ucieka i nic się nie dzieje .Zdaję sobie sprawę że taka impreza kosztuje ale czy trzeba robić to w o¶rodkach można w gospodarstwach agro,namiotach itp.Wiem że nie wszyscy dysponuj± czasem ale dzięki organizacji dwóch imprez w roku może uda im się przyjechać.Uważam że najpro¶ciej powiedzieć to se ne da moim zdaniem warto spróbować stworzyć taki podział.
P.S. Ile zlotów było nad morzem ?Lub w Lubelskim?
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Klamka zapadła, stawiam się na miejsce spotkania wesoly .
Mam łatwo, bo ze Szczecina to rzut beretem wesoly .
Będę w tym czasie w kraju więc nie darowałbym sobie wesoly .

Też bym Tobie tego nie darował! wesoly

Wła¶nie Darek zakłada w±tek w Zaproszeniach od przyjaciół, więc kto miałby ochotę spotkać się, powędkować, pogawędzić przy wieczornym ognisku będzie mógł w tym nowym w±tku zgłosić chęć uczestnictwa.
Zapraszam serdecznie!


Ostatnio zmieniony przez ZIPPO dnia Pią Maj 23, 2008 8:28 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jest z np. z comiesięcznym (kiedy¶) spotkaniami piwnymi w W-wie.
Ostatnie odbyło się chyba w paĽdzierniku lub wrze¶niu :? I od tamtej pory nawet propozycji,znaczy mogę napisać ale po co :?: je¶li na ostatnim spotkaniu było 3 osoby. Zlot? nie mam pojęcia czemu? trudno zgrać termin?
brak ryb? brak zgodno¶ci co do warunków? Nie mam pojęcia :roll:
Ale ta tendencja spadkowa jest zauważalna.W 2006 były 3 zloty i 2 biesiady
a w 2007 3 zloty. W pierwszym półroczu 2008 mieli¶my 1 zlot czyli w drugim półroczu też możemy się spodziewać jednego i żadnej biesiady :roll:
Tendencję spadkow± należy utrzymać wink: Może kto¶ napisać: weĽ się i sam zrób. Niestety nie znam miejsc nad wod± (ryby chyba niekonieczne zly: ) dla większej grupy osób. Miejscówki do których sam jeżdżę to agro lub pensjonaty dla 6-10 osób więc na zlot odpada.Były zloty na południu kraju, nie byłem na żadnym smutny trochę żałuję ale tylko trochę. Jak sobie pomy¶lę o jeĽdzie autem na 2 dni dobrze ponad 300km to i zlotu mi się odechciewa :? A w centralnej Polsce gdzie mam powiedzmy 150-170 km miejsc brak.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta: daleki jestem od potępiania Twojego pomysłu - po prostu mam nieco inne zdanie, co wcale nie oznacza, że w naszych wypowiedziach nie można znaleĽć cech wspólnych. usmiech
Kiedy¶ zakładano, że zlot ma być czym¶ wiecej niż spotkanie pod namiotem i my¶lę, że warto to kultywować. Biesiady można kręcić w warunkach bardziej spartańskich.

Jest jeszcze jeden aspekt: osobi¶cie chętniej pojadę na imprezę wiedz±c, zę spotka się tam grono ludzi, z którymi znam się od wielu już lat, dobrze czuję się w ich towarzystwie, niż nawet w bardziej atrakcyjne miejsce wiedz±c, że ich tam nie będzie. I daleki tutaj jestem od jakichkolwiek niezdrowych podziałów - mam nadzieję, że zostało to wła¶ciwie zrozumiane.

Sacha - a jaki problem co¶ samemu zaproponować? My¶lę, że te imprezy się wypalaj±, ale do hanysów - o ile czas pozwoli - chętnie pojadę. ;)
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zlot jest zorganizowany w fajym miejscu to warto się po¶więcić.A co do km to ja jako kierowca osobówki robię miesięcznie 7 tys km ,a co Robert np ma powiedzieć jako zawodowy kierowca ?Takie podejsćie do sprawy to- lenistwo. Niestety sprawdzaj± się moje przypuszczenia że najlepiej jakby wszystko przyjażdżało do Warszawy .Oczywi¶cie nie można wszystkich wrzucać do jednego worka bo znam kolegów którzy aktywnie uczestniczyli w zlotach w różnych rejonach Polski.A co do miejsc w okolicy 150-170 km od Warszawy to mało wiesz o Polsce np Wisła (to nasza największa rzeka -to tak dla przypomnienia)między Włocławkiem i Płockiem jest tyle ciekawych miejsc że naprawdę jest w czy wybierać.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta nie kracz tylko pakuj manele i Jarbasa nie zapomnij zabrać po drodze lol . Gryfino czeka lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Niestety sprawdzaj± się moje przypuszczenia że najlepiej jakby wszystko przyjażdżało do Warszawy .


8O
Szczerze ubolewam nad takimi przypuszczeniami, bo jako¶ trudno dopatrzyć się ich uzasadnienia.
Że niby wszystkie zimowe były tutaj? Takie były ustalenia zainteresowanych, gdy pojawiały się zloty - aby wszyscy mieli jednakowo "blisko".


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Pią Maj 23, 2008 8:54 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert kto¶ musi rozruszać to towarzystwo.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znaj±c Ciebie nadajesz się do tego najlepiej lol
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak dalej pójdzie to zostanę nie tylko moderatorem ale modelem i nadrobię zaległo¶ci kilku letnie a tak poważnie to powiem że szlak mnie trafia jak widzę taki marazm na tak fajnej stronie i u fajnych kolegów których miałem okazję w realu poznać .Uważam że real jest recept± rozwoju tej strony .Pisz±c to może kto¶ zadziała .Ale nie tak jak wyszło ze zlotem na mazurach .Sam na nim nie byłem ale termin niestety kolidował z terminem spotkania w firmie.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
A co do miejsc w okolicy 150-170 km od Warszawy to mało wiesz o Polsce np Wisła (to nasza największa rzeka -to tak dla przypomnienia)między Włocławkiem i Płockiem jest tyle ciekawych miejsc że naprawdę jest w czy wybierać.

To Ty się mylisz,ja wiem lepiej wink: wink: między Włocławkiem a Płockiem jest 2 pensjonaty: w jednym bliżej Płocka 110pln/osoba,drugi 150/doba, jedyna agroturystyka dla 12 osób max i jeden o¶rodek z domkami
tanio jak barszcz ale jak dla mnie to wolę zapłacić 150 w pensjonacie niż 20 w tych domkach.Byłem, widziałem i na ten o¶rodek się nie piszę. Do tego masz na zalewie włocławskim 22 czy 23 rybaków z licencjami PZW i tyle samo lub więcej kłusowników. W kilku punktach sprzedaży ryb masz 30-40cm szczupaki i sandacze, leszcze takie do 30dkg i 15-20cm "japońce".
S± jakie¶ jeziora i jeziorka ale je¶li chodzi o o¶rodki to dosyć ubogo a jeziora niestety je¶li chodzi o rybostan opinię maj± więcej niż podł±
:evil: A to że mi się nie chce jeĽdzić :?: Jak mam wyjeżdżać w sobotę rano, jechać 300 albo lepiej km a potem w niedzielę w południe znowu jechać z powrotem 300 to niestety, na to jestem za leniwy. Jeszcze trzeba wzi±ć pod uwagę koszty, przy obecnych cenach paliwa to koszt dojazdy będzie większy niż zakwaterowania na jedn± noc. Moja Tocia potrzebowałaby na 600km jakie¶ 45l paliwa co daje ponad 170 plz a weĽ pod uwagę że spora ilo¶ć kolegów może być w gorszej sytuacji finansowej niż ja, a ja miałbym w±tpliwo¶ci czy tyle pu¶cić na sam dojazd.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta odpowiedziałe¶ sobie (po czę¶ci) na własne pytanie wesoly .
Wiesz jak jest z terminami, urlopami, itd usmiech . Ale pewnie nie wiesz(ja też nie) jak jest z organizowaniem takich spotkań. Wyobrażam sobie jednak, że odpowiedzialno¶ć i ci¶nienie jest przeogromne.
Kiedy¶ próbowałem organizować u siebie nasze (niedoszłe) spotkanie :oops: , Stan±łem przed tyloma dylematami, że ręce opadły.
"Silna Grupa Jastrzębska" pokazała jak powinno się to odbywać.
I wielkie brawa Im za to! Nie byłem na spotkaniach organizowanych przez "centrum i w centrum" i gorzko żałuję :placz . Ale znowu wyobraĽnia podpowiada, że niezapomniane to spotkania wesoly . W żadnym wypadku nie potrafię mieć pretensji, że jaki¶ zlot b±dĽ biesiada spóĽnia się z terminem. Dużo łatwiej, bowiem czekać na propozycje niż cokolwiek zorganizować, ( o czym była już mowa lol ). My¶lę, że dotychczasowi organizatorzy wykazali się już na, tyle że przyszedł czas na ¶wież± krew wesoly .
Wła¶ciwie nikt z nas nie jest zwolniony z obowi±zku organizowania
spotkań (chwała Ci, zatem że przypominasz, że co¶ się zakorkowało wesoly ).
Jedynie zmieniłbym nieco formę przekazu wesoly , ale co do reszty zgadzam się z Tob± trzeba organizować wesoly .
Ponadto wydaje mi się, że nie jest tak Ľle wink: , były Boruski, będzie spotkanie w Gryfinie a kto wie, co jeszcze zaproponuj± inni nasi pogawedkowicze. Ważne żeby frekwencja na takich spotkaniach była duża wesoly .
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Kunta napisał:
A co do miejsc w okolicy 150-170 km od Warszawy to mało wiesz o Polsce np Wisła (to nasza największa rzeka -to tak dla przypomnienia)między Włocławkiem i Płockiem jest tyle ciekawych miejsc że naprawdę jest w czy wybierać.

To Ty się mylisz,ja wiem lepiej wink: wink: między Włocławkiem a Płockiem jest 2 pensjonaty: w jednym bliżej Płocka 110pln/osoba,drugi 150/doba, jedyna agroturystyka dla 12 osób max i jeden o¶rodek z domkami
tanio jak barszcz ale jak dla mnie to wolę zapłacić 150 w pensjonacie niż 20 w tych domkach.


Darku,

A może czas wrócić do Ľródeł, do naszego pierwotnego wędkarstwa. Je¶li wybieram sie na dłuzszy wypad, szczególnie z rodzin± to wybieram dokładnie tak jak ty: lubię mieć pewien komfort, łazienke z ciepła wod± i takie tam inne zdobycze cywilizacji. Jesli natomiast wybieram sie na prawdziwe łojenie ups... łowienie to namiot, a najcze¶ciej własny samochód jest idealnym i zupełnie wystarczaj±cym hotelem.

Cytat:
Jak mam wyjeżdżać w sobotę rano, jechać 300 albo lepiej km a potem w niedzielę w południe znowu jechać z powrotem 300 to niestety, na to jestem za leniwy. Jeszcze trzeba wzi±ć pod uwagę koszty, przy obecnych cenach paliwa to koszt dojazdy będzie większy niż zakwaterowania na jedn± noc. Moja Tocia potrzebowałaby na 600km jakie¶ 45l paliwa co daje ponad 170 plz a weĽ pod uwagę że spora ilo¶ć kolegów może być w gorszej sytuacji finansowej niż ja, a ja miałbym w±tpliwo¶ci czy tyle pu¶cić na sam dojazd.


Koszty, jak każdy szefo działu Ci powie, s± po to, aby je ci±ć ;)

Mało masz przyjaciół, znajomych w Wawie? 170 zł dzielone na 3 już nie brzmi tak groĽnie. Mój brak zrozumienia wynika pewnie z tego powodu, iż moim jedynym "hamulcem" jest brak czasu. smutny
Zazdroszczę Ci Twojego lenistwa... I zawsze w pi±tek "zlotowy" mozna poprosić o urlop w pracy. Nie ma ludzi niezastapionych ;)
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sacha - a może brykniemy sobie biesiadnie w jakie¶ godulickie rewiry w czerwcu?

I tak do wszystkich - może by tak na jesieni spotkać się nad Rajgrodzkim w pogoni za dużym szczupakiem, który jeszcze tam jest poławiany?
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esox napisał:
Sacha - a może brykniemy sobie biesiadnie w jakie¶ godulickie rewiry w czerwcu?

I tak do wszystkich - może by tak na jesieni spotkać się nad Rajgrodzkim w pogoni za dużym szczupakiem, który jeszcze tam jest poławiany?


-"Nie widzę przeszkód" jak powiedział ¶lepy koń gdy go zapytano czy wystartuje w Wielkiej Pardubickiej 8) szczególnie że miałem w planie wypad
nad Narew w czerwcu.
Poławianie dużych szczupaków w Rajgrodzkim?A sk±d łone tam :?:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Mało masz przyjaciół, znajomych w Wawie? 170 zł dzielone na 3 już nie brzmi tak groĽnie. Mój brak zrozumienia wynika pewnie z tego powodu, iż moim jedynym "hamulcem" jest brak czasu. smutny
Zazdroszczę Ci Twojego lenistwa... I zawsze w pi±tek "zlotowy" mozna poprosić o urlop w pracy.

Twoje zdanie u¶wiadomiło mi jedn± rzecz:
wła¶nie że mało kolegów jest z Warszawy 8O kiedy¶ z takich bardziej aktywnych byli Wykrzyknik, Marcin_p, Marek_b, Torque się wyniósł ponoć na Sl±sk, Piecia nie pokazuje się już kilka lat, Aski też znikn±ł, Esio się ostatnio objawił ale też po dłuższej przerwie, Bombel zarobiony i też pojawia się rzadko, Spining najczę¶ciej Mazury na kilka dni albo Zegrze nad które ja z zasady nie jeżdżę, byli chłopaki których nie znałem ale byli aktywni ale też znikneli z netu. Na dobr± sprawę to ze "starej gwardii" mało kto się udziela.
Urlop- całkiem inna bajka. Jasne że poprosić mogę, nawet ze 3x dziennie, mogę :? Na dzień dzisiejszy mam 36 dni urlopu i miałem w planach wypad nad Bug czy Narew na sobota-poniedziałek ale po pierwsze pogoda, po drugie po obdzwonieniu 18 agro i pensjonatów zrezygnowałem- brak miejsc. Mea culpa bo robiłem to we wtorek, trochę póĽno :?
ale tylko dlatego że we wtorek dowiedziałem się że będę mógł wzi±ć jeden dzień urlopu, wła¶nie w poniedziałek. Dzisiaj byłem w pracy ale zupełnie bez sensu bo wszystkie inne urzędy były pozamykane tak że robili¶my jedynie "dobre wrażenie", no i glizdy sobie kupiłem usmiech bo mam nadzieję jutro gdzie¶ pojechać.
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Poławianie dużych szczupaków w Rajgrodzkim?A sk±d łone tam :?:


Po prostu s± - to jest 1500 ha wody. Dzierżawca co jaki¶ czas ma takie w sieciach. Wędkarze (szczególnie miejscowi) też takie poławiaj±. Ale łowi± specyficznie - zapytaj w sklepie wędkarskim w Rajgrodzie o najlepsz± jesienn± przynętę - to się zdziwisz. 8) Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że nie ma tych okazałych ryb tak dużo jak we Szwecji i nie bior± na zawołanie. Ale szansa jest.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytam i nie wierzę -NIE MA GDZIE!!!
przypominam okolice Konina ,kanały i jeziora
- pojezierze Znińskie 140jezior wiele z o¶rodkami
ostatnimi czasy wylukali¶my z Kunt± piękne miejsce na imprezkę pod namiotami nad brzegiem Wisły kilka przedłużaczy i nawet pród by był lol trz tylko chcieć jak mówi Kunta
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zło¶liwo¶ć? Perfidia, czy też tylko nie¶wiadomo¶ć? usmiech
Kto mówi o braku miejsc? Kto mówi o braku chęci? Pogadajmy więc o braku odpowiedzialnego i zaufanego organizatora - bo tutaj tkwi problem. wykrzyknik
Z różnych względów, o których nie będę tutaj pisał, nie liczmy na redakcję. Maj± chłopaki na głowach inne sprawy i może czas na sensowne zaproponowanie dyrekcji czego¶, co zostanie zaakreptowane? Nie tylko miejsca, ale również - a może przede wszystkim - podjęcia się organizacji, że wszystkimi wynikaj±cymi z tego zadaniami. Zaklepaniem miejsca, zaliczkowaniem, organizacj± pobytu, rezerwacj± łódek itd. itd.
Kto wobec tego da co¶ z siebie oprócz jęku niezadowolenia, zgorszenia marazmem i oczekiwania, że "kto¶ co¶" rozganizuje, a ja będę mógł pomarudzić, jak to do dupy zrobił?
Tylko jeszcze jedno: s± miejsca, które ciesz± się zainteresowaniem uczestników i takie, które aplauzu nie powoduj± /historia zlotów jakby tego dowiodła/ - pamiętajmy o tym.

Nie napisałem tego, aby komukolwiek przygadać, ale nie ukrywam, że niektóre wypowiedzi mnie denerwuj±. Szczególnie te, wygłaszane w duchu zgorszenia, bo przecież nam się "należy". Proponuję więc dać co¶ ogólowi z siebie, zasmakować przekładania terminów zaliczkowania, bo koledzy się oci±gaj± i kilku innych spraw, które warto przeżyć, aby łatwiej znajdować wspólny temat. ;)

I z cokolwiek innej beczki. Czy każde spotkanie nad wod±, niezależnie od liczebno¶ci uczestników, musi nazywać się zlotem/ biesiad± PW? Najważniejszy jest szyld, czy rzeczywiste spotkanie koleżanek i kolegów?? :roll: Nazwę imprezie moze nadać redakcja - organizowaćsięna wszelkie sposoby możemy sami. I wszystkim -w tym i portalowi - wyjdzie to na dobre...
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wisły to moze i masz rację ale wyszukiwanie problemów to nasza narodowa specjalno¶ć.Cały czas chodzi aby co¶ się działo ja mogę jechać na ¶l±sk i na suwalszczyznę .Jest nas trzech z Inowrocławia i zorganizowalismy dwa zloty jak bedzie trzeba to zorganizujemy i trzeci ale znamy nasze łowika i niestety wędkarsko nie należ± do elity polskich łowisk .
Moje zadanie to rozruszać towarzystwo .
A może dać szansę nowym kolegom z PW.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk
co do krytyki że co¶ było nie tak na zlocie to masz rację ale ja mam to w d....e abyło przecież parę wpadek ,chociazby nasz zlot w Powidzu -wędkarsko - klapa ,towarzysko ok.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta - nie krytyka była moj± intencj± lecz zwrócenie uwagi na niektóre aspekty. usmiech
Nie chciałem wymieniać imprez wtopionych, bo to normalne, że na jednej organizacja jest super, na innej nieco gorsza, a jeszcze innej może być całkowicie do bani. S± jednak sprawy, których organizator nie może olać i puszczać na żywioł szczególnie, gdy na imprezie maj± być rodziny - często z małymi dziećmi. A bywało, że gospodarz o takim fakcie... dowiadywał się od pierwszego go¶cia, który zjawił się z dziećmi. A takich kwiatków nie można mieć w nosie. Co innego, gdy impreza opiera się na gronie wędkarzy, którym jak wiadomo "byle na łeb się nie lało". ;)
I dlatego mówiłem o powadze, odpowiedzialno¶ci i zaufaniu do organizatora, który nie może nawalić w najważniejszych sprawach.
Pogawędkowe imprezy jako¶ nie miały szczę¶cia do wielkich połowów, ale przecież... nie po rybę się na nie jeĽdzi! usmiech Najważniejsze - przynajmniej dla mnie i wielu osób, z którymi na te tematy rozmawiałem - jest spotkanie w gronie kolegów.
asknet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 07, 2002
Posty: 1301

Kraj: Polska
Miejscowość: Piaseczno
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktem jest ze jako¶ inaczej jest miałem drobna przerwę to ..jakby bardziej widać :-)
a może Wiartel ?;-) i żeby nie było to ustalamy termin a reszta we własnym zakresie czyli domki zaliczki wyżywienie lodzie ..wtedy unikniemy opóĽnień ¶wiecenia oczami i takie tam wyjdzie drożej ? takie życie :-)
a można jeden dzień łowili¶my przez 3-4 h 6 szczupaków w tym taki 80+ :-)
_________________
Flyfishing is not a matter of life and death - it's much more serious than that
http://www.asknet.waw.pl/
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narazie zapraszamy do Gryfina jest nas już czterech w tym dwóch obcokrajowców to info dla tych co im zadaleko

A Wiertel czemu nie na jesień może koledzy zd±ż± się przygotować.
Ze mna jak z dzieckiem no jedynie starszy brat czyli firma może namieszać w planach.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Gryfina to info na zaproszenia od przyjaciół .
ZAPRASZAMY
asknet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 07, 2002
Posty: 1301

Kraj: Polska
Miejscowość: Piaseczno
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postaram sie wpa¶ć ... :-) kto¶ z wawy jedzie ?;-)
_________________
Flyfishing is not a matter of life and death - it's much more serious than that
http://www.asknet.waw.pl/
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:

Spining najczę¶ciej Mazury na kilka dni albo Zegrze nad które ja z zasady nie jeżdżę, byli chłopaki których nie znałem ale byli aktywni ale też znikneli z netu. Na dobr± sprawę to ze "starej gwardii" mało kto się udziela.
.


Darek nie przesadzaj, na Narwii też łowię. W maju już byłem trzy razy. Warszawscy userzy PW też ostro łowi±. Wiem, bo mamy ze sob± kontakt. Wiesz, że ja na ryby zawsze się piszę. Aktualnie klikam z Warmii gdzie okolo dziesięciu godzin dziennie spędzam na rybach wesoly We wtorek planuję Narew, potem niestety znów praca smutny ale tylko do weekendu potem dwa dni... 8)
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asknet napisał:
a może Wiartel ?


Powiedz kiedy. Chętnie pojadę.
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spining napisał:
Aktualnie klikam z Warmii gdzie okolo dziesięciu godzin dziennie spędzam na rybach


A gdzie dokładniej?
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esox napisał:
spining napisał:
Aktualnie klikam z Warmii gdzie okolo dziesięciu godzin dziennie spędzam na rybach


A gdzie dokładniej?


Biskupiec.
W zasięgu mam jeziora Godulitów: Kraksy, Dadaj, Tejstymy, Lutrerskie, Zerbuń i kilka innych których nazw nie wymienię w tym jedno podlegaj±ce Lasom Państwowym i kilka na Mazurach innego dzierżawcy usmiech
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jestem tuż obok, bo w Reszlu. Samochodem ¶migasz? Bo może wieczorem jakie¶ piwko na zamku w Reszlu albo w Mr±gowie?
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esox napisał:
To ja jestem tuż obok, bo w Reszlu. Samochodem ¶migasz? Bo może wieczorem jakie¶ piwko na zamku w Reszlu albo w Mr±gowie?


E, to faktycznie niedaleko. Nie wiem czy dzi¶ zdołamy bo wstępnie umówili¶my się ze znajomymi. Piwko na Mazurach chętnie. Napisz mi na priva numer telefonu odezwę się jak wygl±da sytuacja z dniem dzisiejszym.
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupotę paln±łem... lol Jak samochodem - to akurat się piwka napijemy... lol Spałem dzisiaj 4 godziny - to jeszcze zwoje nie jarz±...
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esox napisał:
Głupotę paln±łem... lol Jak samochodem - to akurat się piwka napijemy... lol Spałem dzisiaj 4 godziny - to jeszcze zwoje nie jarz±...

mnie to by żona przywiozła usmiech
Mam lepszy plan, może by na ryby ja dzisiaj już pływałem 5 godzin ale jeszcze postaram się jakie¶ cztery godzinki conajmniej urawć na rybki.
Jestem tu do poniedziałku rano wiec jakby co, można jakie¶ wspólne wędkowanie jeszcze uskutecznić
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spining napisał:
Napisz mi na priva numer telefonu odezwę się jak wygl±da sytuacja z dniem dzisiejszym.


Wysłane. W razie czego dzwoń. Bardzo ciekaw jestem relacji z pierwszej ręki z godulickich wód.
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spining napisał:
Mam lepszy plan, może by na ryby ja dzisiaj już pływałem 5 godzin ale jeszcze postaram się jakie¶ cztery godzinki conajmniej urawć na rybki.


Z tym jest problem - obiecałem małżowinie, że odwiedzimy znajomych w Mr±gowie po obiedzie i zaraz jedziemy. Jak znam życie, to dopiero wieczór będzie wolny. No a jutro z rana zjazd do zajezdni niestety... :roll:
asknet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 07, 2002
Posty: 1301

Kraj: Polska
Miejscowość: Piaseczno
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esox napisał:
asknet napisał:
a może Wiartel ?


Powiedz kiedy. Chętnie pojadę.

6,7,8 czerwca ?;-) ? transport jesli moim jedziemy masz gratis :-)
_________________
Flyfishing is not a matter of life and death - it's much more serious than that
http://www.asknet.waw.pl/
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.23 sekund :: Zapytania do SQL: 169