Czy wiesz, że...
59 % lucjana czerwonego (Lutjanus campechanus) w Zatoce Meksykańskiej wyławiaj± amatorzy. Wzdłuż pacyficznego wybrzeża Ameryki s± odpowiedzialni za 87 % złowień karmazyna (Sebastes paucispinus), a w południowym Atlantyku za 93 % połowów korwina czerwonego (Sciaenops ocellatus).

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 907
 Zalogowani 0
 Wszyscy 907

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135657) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135657) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135657) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(613463) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(613463) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(613463) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(613463) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(613463) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(613463) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(613463) Apr 04, @ 12:47:07


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2283
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2065
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2177
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2311
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2199
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2108
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2152
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Łowisko w łódzkiem
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Łowisko w łódzkiem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Szymek
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Apr 01, 2003
Posty: 156

Kraj: Ireland
Miejscowość: Clonmel / Tipperary
PostWysłany: Pon Kwi 07, 2003 10:17 pm    Temat postu: Łowisko w łódzkiem Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich !!
Temat był już poruszony ale odpowiedzi były tylko na priv. smutny Więc mam pytanie, czy s± jakie¶ fajne łowiska (głownie spining) w okolicach Łodzi? No może nawet w promieniu 100 km. od Łodzi. Jak na razie ropoznaje rz. Wartę na odcinku od Koła do Konina. Je¶li kto¶ zna jakie¶ ciekawe łowiska, byłbym niesamowicie wdzięczny za podpowiedĽ.
Generalnie to mój debiut, w pisaniu tutaj, więc serdecznie wszystkich pozdrawiam. usmiech usmiech
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Kwi 07, 2003 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶ć Szymek.
Pragnę się tyloko przywitać bo o łowiskach w łódzkim nie mam zielonego pojęcia wesoly
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
klos
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Apr 02, 2003
Posty: 91

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 5:28 am    Temat postu: łowiska Odpowiedz z cytatem

wesoly Też mam ten sam problem głównie spininguje a jak wiadomo ŁódĽ to sahara. Je¶li jeĽdzisz na Wartę to proponuje dolozyc 40 km i pojechać nad koninskie kanały (jez. licheńskie, p±tnowskie). Mozesz jechać też nad Warte do Uniejowa (dokladnie nie znam), Kotliny (chyba znikoma ilo¶ć drapieżnikow), bylem w ub. roku nad fajnym zalewem okolo 120km w strone Radomia - Domaniów, duzo szczupaka mozesz pojechać. Sulejowa nie znam, Pilicę trochę. Ja łowię gł. z łódki na jez. licheńskim. Jak chcesz to napisz michal_kubik@wp.pl chętnie odpiszę. Też jeste¶ z Łodzi?
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie .Porozumiem się dzisiaj z Maro i je¶li pozwoli zamieszczę jego opisy łowisk spiningowych w woj. łódzkim
Cierpliwo¶ci
Pozdrówka
_________________
I gdzie ta metrówa ???
Szymek
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Apr 01, 2003
Posty: 156

Kraj: Ireland
Miejscowość: Clonmel / Tipperary
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za powitanie i za odzew w sprawie mojego postu, to bardzo miłe, no i czekam na dalsze informacje od Shawn'a, mam nadzieję że optymistyczne ! A tak w ogóle czy wszędzie jest tak zimno i leży ¶nieg? Przecież mamy wiosnę.. Pozdrawiam usmiech
sandal
Łowca Sandacza


Dołączył: Oct 10, 2002
Posty: 537

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemanko Szymek , nie znam łowisk w okolicach Łodzi . Słyszałem jedynie o kilku łowiskach w okolicach Rawy i Tomaszowa . Mam rodzinie przy trasie na Tomaszów i będ±c u nich robiłem krótkie wypady nad Pilicę w okolice Inowłodza --trasa na Spałe i dalej nad Zalew Sulejowski . Wiele dobrego słyszałem o Zalewie w Rawie Maz. - s± tam ponoć sandacze usmiech

Pozdrawiam -- Sandal
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dopóki nie mam ł±czno¶ci z Maro napiszę CI gdzie ja łowię. Jako że z Bełchatowa jestem to najczę¶ciej jestem na Słoku lub WawrzkowiĽnie. Może nie ma tu bardzo dużo drapieżników ale praktycznie zawsze co¶ się powiesi (okonie do 30 cm i półmetrowe szczupaczki). Największy nie miał więcej niż 1,5 kg. Ale s± gdzie¶ duże okonie. Tej zimy 49 cm kto¶ mormyszk± podci±gn±ł. Poza tymi dwoma miejscami bywam też dosyć często na Zalewie Sulejowskim. Głównie w okolicach Barkowic, czasem Zarzęcin. W Zalewie nadal jest sporo sanaczy i coraz więcej chyba boleni. I to ładnych. Mi, mimo prób wielu, jednakże nie udało się żadnego wyci±gn±ć. Szczupaków prawie już nie ma i okoni też mało chociaż tych pierwszych parę wyj±łem w ubiegłym roku. Sandacze s± wesoly I to bardzo ładne wesoly Polecam. Poza tym bywam czasem nad Widawk± na klenie a ostatnio wybieram się(ale co¶ nie mogę się wybrać) na Jeziorsko na Warcie. Jak się wybiorę i wrócę to opowiem jak było i czy warto.
Pozdrówka
_________________
I gdzie ta metrówa ???
Szymek
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Apr 01, 2003
Posty: 156

Kraj: Ireland
Miejscowość: Clonmel / Tipperary
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jeziorsku, poniżej zapory, byłem na rekonesansie tydzień temu. Bez kijów, niestety była niska woda na rzece, jedynie kilku szarpakowców tuż pod zapor±, o efekty ich nie pytałem, a wędkarzy jak na lekarstwo... Wtedy była gęsta mgła, ale zdecydowanie cieplej. Mam pytanie jak dojechać do Sloka, tzn z Bełchatowa na jaki kierunek? Jeżeli Twój mail poniżej jest aktualny to wy¶lę Ci list. Pozdrawiam
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słok to zbiornik Elektrowni Bełchatów. I dlatego będ±c w Bełchatowie miusisz kierować się na elektrownię lol Ok. 7 km za miastem skręcasz w prawo - Wawrzkowizna . Ale je¶li nie skręcisz w prawo, tylko 1 km dalej w lewo to dojedziesz na Słok. Proste. Jak będziesz się tu wybierał to na gg skontaktuj się ze mn±. Może razem pojedziemy.....
Pozdrówka
_________________
I gdzie ta metrówa ???
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wysłałem Ci Szymek na priv
Pozdrówka
_________________
I gdzie ta metrówa ???
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowość: ŁódĽ-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wła¶nie... wesoly Shawn7 już mnie dopadł i oczywi¶cie nie ma problemu. Nie dawałem tych opisów na forum bo trzebaby trochę nad form± popracowac a chwilowo nie mam czasu. Poza tym czę¶ć jest bardzo konkretna ale kierunki jazdy s± myl±ce bo to było dla Warszawiaka a druga czę¶ć to bardziej literatura przygodowa... lol
Tak więc na priv się nadaje ale na forum nie za bardzo :oops:
Będzie jeszcze jedna czę¶ć, któr± obiecałem Shawn"owi
Pozdrawiam.
_________________
------/\/\@r()-----
Szymek
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Apr 01, 2003
Posty: 156

Kraj: Ireland
Miejscowość: Clonmel / Tipperary
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2003 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie raz jeszcze, teraz tylko troszkę ciepłej pogody....i w drogę..usmiech
Gość







PostWysłany: Sro Kwi 09, 2003 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sandal napisał:
Siemanko Szymek , nie znam łowisk w okolicach Łodzi . Słyszałem jedynie o kilku łowiskach w okolicach Rawy i Tomaszowa . Mam rodzinie przy trasie na Tomaszów i będ±c u nich robiłem krótkie wypady nad Pilicę w okolice Inowłodza --trasa na Spałe i dalej nad Zalew Sulejowski . Wiele dobrego słyszałem o Zalewie w Rawie Maz. - s± tam ponoć sandacze usmiech

Pozdrawiam -- Sandal


Witam
Ja jestem z Rawy i powiem jedno, jak chcesz nic nie złapać albo złapać byle co to przyjedĽ :evil: . Kiedy¶ było tu naprawdę nieĽle ale z roku na rok szkoda gadać. Je¶li łapiesz na spławik to możeszsię pobawić się z płotkami
tych jeszcze trochę zostało i karasiami. Trafiaj± sie bardzo duże ale niestety pojedyncze złote lechy . Jest ich jednak bardzo mało i gwoli sprawiedliwo¶ci złapanie takiego to czysty przypadek. Rawa karpiem już nie stoi, choc były tu jeszcze niedawno osobniki dwucyfrowe. Co do sandaczy to jest ich po prostu mało, a ich łapanie na spina to zajecie dla wyj±tkowo wytrwałych. Miejscowi poluja na nie głównie na trupka i czasami łapi± niezł± sztukę ale...s± nad wod± codziennie od rana do wieczora i wieczora do rana.... zly: Co do szczupłych sa na wymarciu generalnie bryndza...pisze to bo nie ma sensu, żeby¶ gnał i nic nie złapał.
Co do sulejowa to tylko słyszałem, że można tam co¶ upolować...nie to co kiedy¶ ale zawsze. S± jeszcze ładne lechy i płocie ai sandaczyk się znajdzie.
Jeżeli chodzi o Jeziorsko to sam jestem ciekaw bo słyszałem od znajomego sprzedawcy w sklepie wędkarskim, a wiem że facet nie buja, że jest tam sporo szczupłego.
Pilicy nie polecam, przynajmniej na odcinku od zalewu do jaki¶ 50 km od Tomaszowa.
pozdrawiam Krys
boralut
Gość






PostWysłany: Nie Kwi 27, 2003 1:37 pm    Temat postu: Pozdrowionka Szymek Odpowiedz z cytatem

Niezłe łowiska s± za tam± Jeziorsko ,od tamy jakie¶ 400-600 m koło wyspy.Najwięcej jest okonia ¶redniaka ,jest sandacz - mało,trafia się też boleń.Cze¶ć.
mrufka
Miotacz nęciwa
Miotacz nęciwa


Dołączył: Feb 27, 2003
Posty: 121

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Nie Kwi 27, 2003 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Szymek! Niestety jak dobrze wiesz w okolicach Łodzi to niestety nie połapiemy smutny Ja czasem bywam w Kurowicach . Niestety wędkarzy więcej niż ryb. Ale można trafić ładnego karpika czy leszcza. W naszym regionie niestety nie ma gdzie pojechać na ryby (posiedzieć, poopalać się i poczytać ksi±żkę usmiech to tak, ale to wszystko) Na Zalewie Sulejowskim z roku na rok, co raz to większy smutek. A i nasze okręgi się nie mog± dogadać - dlatego w tym roku nie możemy tam łapać. Zreszt± jak rozmawiałem w swoim kole to i tak nie ma po co tam jechać. Dlatego jak chcę się pobawić w łapanie ryb to jadę na Mazury. Je¶li znajdziesz jakie¶ ciekawe miejsce w okolicach naszego miasta to daj znać - chętnie skorzystam. Pozdrawiam.
klos
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Apr 02, 2003
Posty: 91

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Pon Kwi 28, 2003 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zly: I co w dlugi weekend lowicie kolo siebie czy gdzies jedziecie na rybki? Moze ktos jedzie nad jez. lichenskie :?: pozdrawiam i zycze taaaakiej ryby wink:
Szymek
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Apr 01, 2003
Posty: 156

Kraj: Ireland
Miejscowość: Clonmel / Tipperary
PostWysłany: Pon Kwi 28, 2003 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do rekreacyjnego wędkowania, (czyli opalania się i czytania usmiech ), może służyć obiekt koła PZW w Zgierzu o nazwie "Krzywie", jest to zespół kilku stawów o pow. ok. 15 h. przedzielony groblami. Ja na nim rzadko bywam, bo w cieplejszej porze roku (wakacje) złowienie tu ryby to raczej przypadek, no i nie można tu spiningować. Wiosn±, (czyli teraz) jest szansa na płotki, czasem karpie. Pamiętam ten obiekt, jak przed kilkunastu laty łowiłem tam ryby (i brały cały rok ! ). Wracaj±c do tematu, rekreacyjnie można tutaj przyjechać. Dla kogo¶ kto chce złowić rybę (i za to zapłacić), jest łowisko prywatne "Ciosny", w okolicach wsi Biała, (ze Zgierza w kierunku na Pi±tek). Jest to do¶ć duży staw "młyński" (młyn tam był bardzo dawno temu). Do¶ć trudno tam trafić, jak kto¶ chce dokładniejsze wskazówki, służę uprzejmie. Czasami w przypływie desperacji (i z braku czasu) jadę łowić tam pstr±gi (i testować sprzęt).
Jest jeszcze zalew w Grotnikach, ale jest potrzebne zezwolenie z koła PZW Grotniki. No i trochę dalej, zalew w LeĽnicy Wielkiej (w pobliżu jest jednostka wojskowa), tam też jest potrzebne specjalne zezwolenie koła PZW w LeĽnicy.
Opisane przeze mnie łowiska, dla mnie osobi¶cie raczej nie s± "ciekawe". Ja lubię "dzikie" rzeki i jeziora, a to s± obiekty sztuczne.... usmiech
Niestety województwo łódzkie to raczej "pustynia".
Pozdrawiam.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2003 3:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy Łodzianie i okoliczni. Kiedy¶ miałem przyjemno¶ć posiedzieć roczek w Pabianicach. Jako wedkarska dusza, zaci±gałem języka gdzie tylko sie dało. Interesowały mnie jednak wody bliskie. Znalazłem takie. Obok Pabianic jest wioska Piatkowisko. S± tam spore wody pożwirowe. Stawy powstałe na wskutek czerpania zwiru. Było ich sporo i ¶wietna czysta woda. Trafić jest ciężko. Prócz płoci i okonia był szczupak. Sam jestem ciekaw, czy wody te jeszcze istniej±.
klos
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Apr 02, 2003
Posty: 91

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2003 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usmiech daleko to jet od pabianic i dokladnie gdzie? Łowiles jeszcze gdzie w okolicach Łodzi? Rysiu jezdzisz moze na karpie i amury w okolice Konina na kanaly? Ja lowie przede wszystkim na spina na jez. lichenskim jak lowisz lub lowiles na kanalach to odp. 8)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 73