Czy wiesz, że...
Samica różanki składa ł±cznie około 40 jaj. Samica karpia składa około 150 000 – 250 000 ziaren ikry na jeden kilogram wagi swego ciała.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 595
 Zalogowani 0
 Wszyscy 595

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(476315) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(476315) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(476315) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(476315) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(476315) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(476315) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(476315) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(476315) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(476315) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(476315) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2047
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2498
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2323
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Jak wyniki po weekendzie?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Jak wyniki po weekendzie?
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wuda85
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 07, 2006
Posty: 287

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 6:28 pm    Temat postu: Jak wyniki po weekendzie? Odpowiedz z cytatem

Ja wraz z kumplem spedziłem niedziele na spiningu. Najpierw na stawach a potem na Wi¶le i nic. Widziałem tylko szczupaka ok 80cm ale zanim zd±żyłem podrzucić mu gume to sie oddalił a nastepne biczowanie wody nie przyniosło rezultatu. szkoda. Może innym razem go dopadne jak podro¶nie?usmiech
_________________
Nocne połowy to moje życie


Ostatnio zmieniony przez wuda85 dnia Nie Lis 19, 2006 11:07 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę spiningowałem na Zalewie Zegrzyńskim, póĽniej łowiłem na mał± bombkę i stynkę wyniki mizerene 2 okonie po 25 cm.
Niedziela również spining jeden okonek. Rewelacji nie było, ale fajnie było bo przynajmiej spędziłem czas nad wod± i się dotleniłem przed jutrzejszym "kieratem".
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pi±tek, sobotę i niedzielę spedziłem na spiningu na porcie drzewnym. W pi±tek szczupak 62cm i sandacz 61cm ,sobota sandacz 2,38kg i okoń 38cm, niedziela sandacze 56cm i 71cm i jeden na oko około 4kg spiety przy brzegu. Ja uważam ze ten weekend był bardzo udany.
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wisla napisał:
Ja pi±tek, sobotę i niedzielę spedziłem na spiningu na porcie drzewnym. W pi±tek szczupak 62cm i sandacz 61cm ,sobota sandacz 2,38kg i okoń 38cm, niedziela sandacze 56cm i 71cm i jeden na oko około 4kg spiety przy brzegu. Ja uważam ze ten weekend był bardzo udany.

Nie masz wie¶ci co na rzece w okolicach Nieszawy słychać? Jako¶ wpływać do portu nie bardzo pasuje... nie mam kasku a grozi oberwaniem w łeb ołowiem ;)
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
jaro22
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Oct 29, 2006
Posty: 9

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę na żwirowniach w okolicach zaporówki na Mietkowie fajna pogoda była. Troszkę gryzły szczupaczki ale małe. Jeden taki ok 60 sp±ł sie przy brzegu otwieraj±c paszcze i wypluwaj±c mi brokat pod nogi wesoly ...Najfajniejsze ze mój 9-letni syn zapi±ł też jednego ok 30cm ale mu sie odpi±ł przy brzegu. W tym momencie jest juz ugotowany i raczej sam już nigdzie nie pojadę... wesoly Zapytacie"jak to -zapi±ł?". Owszem... na spining! Rzucał ze mn± choć nie może ale nie mam wyrzutów sumienia. Po pierwsze i tak wypuszczamy wszystkie z powrotem ( w czym go mocno przekonuję), po drugie radzi sobie rewelacyjnie i niedługo to on chyba mnie będzie uczył spinningu, a po trzecie...wracaj±c do łamania przepisów to w tamtym tygodniu przyjechało czterech z podobnego wieku dzieckiem, obrzucali wodę chyba z piętnastoma żywcówkami, złapali jednego małego a że woda niesie usłyszałem " nie po to wtopiłem [Korekta redakcyjna] 20 złoty żeby go [Korekta redakcyjna] teraz wypuszczać". A miał wła¶nie góra 30 cm bo takich jest tam najwięcej. Jak sie zwinęli to zostało po nich puste 0,7...kartony po soku i folie po zgrzewce piw...Normalnie balem sie zareagować bo bym chyba w wodzie wyladował bo teksty takie leciały po brzegu że aż strach było podchodzic...i wła¶nie tak sobie pomy¶lałem że jak cos to nawet mandat za swojego Igorka zapłacę byle mógł ze mn± porzucać, poczuć ten dreszcz (miał szczę¶cie bo poczuł na pierwszej wyprawie) i pobyć nad wod±...i mam juz kompana na wszystkie wyprawy... wesoly A jedno pobicie miałem takie że jak rzuciłem i zaci±łem lekko zeby , my¶lę, z moczarki gumę uwolnić, to tak± kontrę dostałem że mi szczytówkę do wody nagięło, raz i drugi...zanim zareagowałem to żyłka zwiotczała...hmmmm

Proponujemy zapoznać się z regulaminem PW, bo kolejne korekty postu będ± się wi±zały z okre¶lonymi w nim restrykcjami!! Redakcja.
psulek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 23, 2006
Posty: 287

Kraj: Polska
Miejscowość: Puławy/Warszawa
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaro22 napisał:
Owszem... na spining! Rzucał ze mn± choć nie może ale nie mam wyrzutów sumienia.


Aby całkowicie uspokoić wyrzuty sumienia które cię nękaj±, powiem Ci że w najnowszym rarpie stoi czarno na białym:

6. Młodzież niezrzeszona w wieku do 14 lat ma prawo wędkować:
a) w ramach uprawnień i dziennego limitu połowu ryb swojego opiekuna metod± spinningow± lub muchow±. Przekazanie uprawnień nie wyklucza wędkowania opiekuna na jedn± wędkę.

Tak więc możesz spać spokojnie.

Pozdrawiam

Paweł
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarbas w pi±tek będ±c nad portem. Dwóch wędkarzy płynęło własnie lódk± nad wisłę i mogę powiedzieć ze również połowili efekt 3 szczupaki jeden ładny około 5kg i dwa sandacze takie po 1,5kg. Wracali łodk± około 16 a wypłyawli chyba koło 7. A je¶li chodzi o port o łódki to w pi±tek było ich 4 a w sobote naliczyłem 6 i kilka razu już chciałem zrzucic kolesia z łodki podrzucał mnie i 5 razu mnie sci±gn±ł. lol
Ruki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 04, 2002
Posty: 1045

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę byłem na warsztatach w My¶lenicach- Klik. Poogl±dałem kilka pięknych tarlaków, poodławiałem kilkana¶cie ryb, zobaczyli¶my jak robi się sztuczne gniazda tarłowe, a na koniec zrobili¶my własne na "naszym" tarlisku w Dobczycach. A ile się różnych rzeczy nauczyli¶my! Ojj!
_________________
Bykom Stop!
Złów i wypu¶ć
pozdrawiam Ruki
jaro22
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Oct 29, 2006
Posty: 9

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięęęęęęki Psulek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze mam nieaktualne wiadomo¶ci bo my¶lałem że spinning wyklucza "legalne" dzielenie się t± przyjemno¶ci± z np. moim Igorkiem... wesoly A wydawało mi się że dokładnie czytałem regulalamin am. połowu...zaraz się jeszcze raz wczytam, choć mi się wydaje że nmam go z 99 roku wesoly Pozdrawiam i już szykujemy się na łykend wesoly
fazir
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Nov 08, 2006
Posty: 6

Kraj: Polska
Miejscowość: Zduńska
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 6:28 pm    Temat postu: Sulejów Odpowiedz z cytatem

Witam
Dwa dni spędzone na zalewie Sulejowskim. W sobotę trochę gryzły, efekt: 5szczupaków największy 46cm, jeden okoń na trzech spiningistów.
Niedziela niestety bez efektów, deszcz na zmiane z gradem cały dzień na wodzie i nic.
Teraz Odra od ¦rody przez 5dni, Brzeg Dolny może tam będzie lepiej.
Pozdrawiam
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z najlepszych weekendów tego roku. Sobota to cztery okonie z Wisły (33,34,34 i 37 cm). Niedziela to najlepsze łowienie w tym roku. Poranek na jez.Goczałkowickim dał mi jednego szczupaczka ok. 55 cm, ale po zmianie łowiska na Wisłę zaliczyłem jeszcze 15 wymiarowych szczupaków z czego większo¶ć w okolicach 70 cm.
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wisla napisał:
Ja pi±tek, sobotę i niedzielę spedziłem na spiningu na porcie drzewnym. W pi±tek szczupak 62cm i sandacz 61cm ,sobota sandacz 2,38kg i okoń 38cm, niedziela sandacze 56cm i 71cm i jeden na oko około 4kg spiety przy brzegu. Ja uważam ze ten weekend był bardzo udany.

Zawsze spinaj± się największe, a te małe odgryzaj± gumy wink:
Gratuluję bardzo udanego weekendu:) Naprawdę bardzo udanego!
_________________
Ginel
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Ginel. Zobaczymy jaki będzie następny weekend ach.... ta szkoła. Dzwoniłem do kolegi wczoraj dostał 3 krótkie sandacze i jednego wymiaruska mówił że miał około 1,5kg.
Pawel_K
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 13, 2004
Posty: 598

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem nad wod± nie w weekend, lecz w czwartek 9 listopada. Tak się akurat złożyło, że mogłem tego dnia „pój¶ć na wagary”. Pojechałem nad niewielki zbiornik zaporowy w okolicach Rawy Mazowieckiej. Jeziorko zwykle obdarzało mnie okoniami i na te wła¶nie ryby się nastawiłem. Spędziłem nad wod± cztery godziny. Najpierw wiało i było strasznie zimno, potem przeszła ulewa (gwałtowna, ale krótka), następnie wiatr się uspokoił i wyszło słońce, na koniec znowu zaczęło wiać i zrobiło się zimno. Przez cały pobyt miałem jedno branie, ryba wzięła pod koniec ulewy. Weszła w trzciny i spięła się. To chyba był okoń i to przyzwoity, jak na to jeziorko. W ten oto mało efektowny sposób zakończyłem sezon AD 2006. Zabawne, wszyscy my¶leli, że ci±gnę rybę za ryb±, skoro w tak± pogodę siedzę długo nad wod±.
Dodatkowo złowiłem kilka patyków, małżę i – na sam koniec – gacie. Gacie dały się bezkrwawo odhaczyć, ale uprzedzaj±c pytania nokillowców, stwierdzam odważnie, iż nie wróciły do wody.
Robertus1964
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 07, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin
PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Niedzielę byłem z Kompanem , woda na Odrze bardzo wysoka trudno doj¶c i dobrze poprowadzic wabik usmiech i efekty bardzo słabe - jeden niewymiarowy szczupak pochwycony na Algę 2.
muzik21
Pogawędkowy Łowca Okazów


Dołączył: May 09, 2005
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sandalista napisał:
Jeden z najlepszych weekendów tego roku. Sobota to cztery okonie z Wisły (33,34,34 i 37 cm). Niedziela to najlepsze łowienie w tym roku. Poranek na jez.Goczałkowickim dał mi jednego szczupaczka ok. 55 cm, ale po zmianie łowiska na Wisłę zaliczyłem jeszcze 15 wymiarowych szczupaków z czego większo¶ć w okolicach 70 cm.


8O Gratuluje połowu 8O Jakj naradzie dla mnie taki wyniki pozostaje w strefie marzeń usmiech
A może cały czas tego samego szczupaka wyci±gałe¶? usmiech
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 3:39 pm    Temat postu: Wyniki weekendowe. Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na Goczałach w sobotę i niedzilę, w sumie złowiłem 7wymiarawych szczupaków wziołem tylko 3szczupaki. Największy miał 64cm,reszta granicach od55 do64cm. :roll:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usmiech Dzisiaj odwiedziłem Lubelski zalew, po sze¶ciu godzinach biczowania wody wynik nie najgorszy wesoly , dwa szczupaki po 51cm i sandacz 58cm a pyzatym dwa Mannsy wróciły bez ogonów. 8O
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzis znów byłem na porcie z ojcem ale niestety ja nic nie złapałem za to ojciec dostał mętnookiego w rozmiarze S czyli 55cm. BYłem na rybkach od 17.20 do 20.
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sandalista napisał:
Jeden z najlepszych weekendów tego roku. Sobota to cztery okonie z Wisły (33,34,34 i 37 cm). Niedziela to najlepsze łowienie w tym roku. Poranek na jez.Goczałkowickim dał mi jednego szczupaczka ok. 55 cm, ale po zmianie łowiska na Wisłę zaliczyłem jeszcze 15 wymiarowych szczupaków z czego większo¶ć w okolicach 70 cm.

Wszystkie wymiarówki z Wisły popłynęły do Ustronia. wesoly
I ty mówisz, że 15 szczupłych w granicach 70cm to wynik najlepszy w tym roku?. To jakie miałe¶ wyniki po wczesniejszych latach, kiedy chudego było w rzece dużo więcej?
p.s Podejrzewam, że Wisła w okolicach Ustronia to bardzo rybny odcinek rzeki.
_________________
Ginel
match6
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 12, 2006
Posty: 644

Kraj: Polska
Miejscowość: Tułowice
PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedzielne popołudnie spedziłem nad "moim" gliniaczkiem. Ale nie ze spinerkiem w łapce, ale na ... karpiówkami. Poodychałem ¶wierzym powietrzem, zmokłem troszkę, ale ok. 2 kg. "kroczka" skusiłem do brania. Wczoraj znów czekałem na "TO" piiip, ale się nie doczekałem, za to "namierzyłem" miejsce, gdzie cyprinuski jeszcze żr±. Tak, że jutro znów nad wodę...
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pi±tek po próbnej maturce z historii wybieram się znów na rybki i oczywi¶cie jak zwykle na porcik. Jestem już spragniony porz±dnych łowów przez kilka godzin. Opiszę relacje tylko wod± ci±gle do¶ć wysoka.
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ginel napisał:
sandalista napisał:
Jeden z najlepszych weekendów tego roku. Sobota to cztery okonie z Wisły (33,34,34 i 37 cm). Niedziela to najlepsze łowienie w tym roku. Poranek na jez.Goczałkowickim dał mi jednego szczupaczka ok. 55 cm, ale po zmianie łowiska na Wisłę zaliczyłem jeszcze 15 wymiarowych szczupaków z czego większo¶ć w okolicach 70 cm.

Wszystkie wymiarówki z Wisły popłynęły do Ustronia. wesoly
I ty mówisz, że 15 szczupłych w granicach 70cm to wynik najlepszy w tym roku?. To jakie miałe¶ wyniki po wczesniejszych latach, kiedy chudego było w rzece dużo więcej?
p.s Podejrzewam, że Wisła w okolicach Ustronia to bardzo rybny odcinek rzeki.


Ginel, we wcze¶niejszych latach szczupłego w Wi¶le było dużo mniej i nigdy na Wi¶le takiego wyniku nie miałem (ekspansja szczupaka trwa od 3 lat i bież±cy rok wydaje mi się, że jest ostatnim a na pewno dużo gorszym). Na jez.Goczałkowickim jeżeli chodzi o ilo¶c to się trafiało (kilka razy nawet lepiej) tyle, że wiekszo¶c ryb to było 50 cm z okładem. W okolicach Ustronia nigdy nie łowiłem bo to odcinek górski, a mnie machanie muchówka jako¶ nie bawi. No i jeszcze jedna informacja - weekendowy wynik zrobiłem na odcinku poniżej zbiornika Goczałkowickiego.
Waldi294
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Apr 28, 2006
Posty: 96

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na Nogacie .Wyniki można powiedzieć zadowalaj±ce.Połowiłem kilka szczupaków,ale wymiar miały tylko dwa.Natomiast nieżle brał okoń i to całkiem ładne sztuki
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ byłem na porcie i znów sandacz 66cm. Ludzi od groma ale mizerne efekty ,zobaczymy może jutro będzie lepiej. Jutro biczuję wodę od 6 do 18 i znów żyłkę zajadę na ¶mierć. Aha zapomniałbym wod± w porcie i na wi¶le do¶ć wysoka.
popcio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 26

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wisla napisał:
Dzi¶ byłem na porcie i znów sandacz 66cm. Ludzi od groma ale mizerne efekty ,zobaczymy może jutro będzie lepiej. Jutro biczuję wodę od 6 do 18 i znów żyłkę zajadę na ¶mierć. Aha zapomniałbym wod± w porcie i na wi¶le do¶ć wysoka.

Gratulacje wisła mnie tan tłum odstrasza dlatego żadko tam zagl±dam.Odno¶nie żyłki to proponuje ci zajrzec pod maciej do wedkarskiego. Mozna tam zakupic całkiem niezł± żyłke po 3 zeta za 100 metrow.Wiesz ile sie na porcie jej zrywa ,pewnie tez łowisz na oławianki Stacha. Dlatego niewarto przepłacac za żyłke bo po jednym dniu moze juz jej nie być na szpuli.
Pozdrawiam i połamania kija na wi¶lanych sandaczach wink:
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocz±tek weekendu zacz±ł się polowaniem na okonie na długim (ponad 2 km długo¶ci) narwiańskim starorzeczu. Brały "z opadu" tylko na malutkie twistery z jaskarawymi główkami. Większe przynęty były ignorowane. Oprócz standardowych maluszków udało się złowić dwie sztuki po 30 cm . Jutro wyjazd na Biebrzę z nastawieniem na szczupaki wink:

Pozdrawiam - Radzio
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w Zegrzu studnia - kilka małych okoni. Opinie kolegów po kiju zgodne z moimi. Cieszy duża ilo¶ć policji, która pilnuje zamkniętej czę¶ci zalewu.
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radzio napisał:
Pocz±tek weekendu zacz±ł się polowaniem na okonie na długim (ponad 2 km długo¶ci) narwiańskim starorzeczu.


A masz jakie¶ dane z narwiańskiego odcinka w ok. Wizny? Strasznie mnie ci±gnie starorzecze na lewym brzegu, przed mostem. Podczas ostatnich dwóch wizyt tam zbrakło mi czasu na zajrzenie z wędk±. Tylko popatrzyłem sobie, z drogi...
¦mign±łbym, choć jazda w obie strony zajmie więcej czasu niż łowienie.
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
radzio napisał:
Pocz±tek weekendu zacz±ł się polowaniem na okonie na długim (ponad 2 km długo¶ci) narwiańskim starorzeczu.


A masz jakie¶ dane z narwiańskiego odcinka w ok. Wizny? Strasznie mnie ci±gnie starorzecze na lewym brzegu, przed mostem. Podczas ostatnich dwóch wizyt tam zbrakło mi czasu na zajrzenie z wędk±. Tylko popatrzyłem sobie, z drogi...
¦mign±łbym, choć jazda w obie strony zajmie więcej czasu niż łowienie.


Niestety nie pomogę. W tym roku zaniedbałem wyprawy na wody GRRP skupiaj±c się bardziej na Biebrzy i Narwi w granicach macierzystego okregu PZW (czyli do uj¶cia Biebrzy). Ale bar w WiĽnie, z którego tarasu widać to długie starorzecze nawiedzam w miarę regularnie w celach kulinarno-regeneracyjnych podczas całodziennych wypraw wink:
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno oczekiwany jakikolwiek wypad na ryby dzisiaj doszedł do skutku i po miesięcznym rozbracie z wedk± połowiłem:). Co prawda tylko niecałe 2 godzinki ale i tak jest sie czym pochwalić.
Na bacik 4 m około 10 sztuk wszelkiej ma¶ci drobnicy i karpik 35 cm. Pięknie walczył w nurcie wezbranej rzeczki na delikatnym zestawie. Rybki wróciły do wody a siedzacy obok wędkarz był chyba pod wrażeniem wielkosci ,,Karpicha" bo jak tylko opusciłem stanowisko zasiadł na moje miejsce.

P.S. Nasze spławiki dzieliło raptem 3 metry ale i tak nie mógłsię oprzeć widokiem mięsa wyjętego ze stanowiska, które tak dażyło ryb± ;(.
_________________
Bieroo Paniee???
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 3:31 pm    Temat postu: Re: Wyniki weekendowe. Odpowiedz z cytatem

rom71 napisał:
Ja byłem na Goczałach w sobotę i niedzilę, w sumie złowiłem 7wymiarawych szczupaków wziołem tylko 3szczupaki. Największy miał 64cm,reszta granicach od55 do64cm. :roll:

No ludzkie panisko z ciebie chłopie !!! Wszyscy z podziwu nie wyjdziemy co najmniej do następnego weekenda nad umiarem w pozyskiwaniu rybiego mięska. A moze jeszcze dopytam. Czemuż to kolega z tak skromnym trofeum wrócił do domu?Nie byli domownicy rozczarowani czasem?
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radzio napisał:
[Ale bar w WiĽnie, z którego tarasu widać to długie starorzecze nawiedzam w miarę regularnie w celach kulinarno-regeneracyjnych podczas całodziennych wypraw wink:


Wcale się nie dziwię. Karkówka przyrz±dzana przez Danusię jest pyyyycha! wesoly I nie tylko karkówka usmiech
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶ć,dzi¶ porażka,pare brań ale bez ryby(na grunt)
Jutro spin z rana do 12.00 lol
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly Dzisiaj znowu sukces lol , dwa Sandacze 57 i 63 cm i Szczupły 77cm, ze szczupłym był problem, po zacięciu zacz±ł szarżę prosto na łódkę 8O zamiast wiać jak najdalej od niej potem jeszcze zd±żył się zapl±tać w linę od kotwicy :x , ale na szczę¶cie udało mi się go wyj±ć wesoly i jak zwykle kilka riperów zostało skróconych o ogon. :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
wesoly Dzisiaj znowu sukces lol , dwa Sandacze 57 i 63 cm i Szczupły 77cm, ze szczupłym był problem, po zacięciu zacz±ł szarżę prosto na łódkę 8O zamiast wiać jak najdalej od niej potem jeszcze zd±żył się zapl±tać w linę od kotwicy :x , ale na szczę¶cie udało mi się go wyj±ć wesoly i jak zwykle kilka riperów zostało skróconych o ogon. :placz



Cze¶ć,super wynik!!!,ja zrobiłem bł±d że nie pojechalem
dzis na spin,ale i tak bywa :?
Sazan
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Oct 14, 2002
Posty: 2588

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
radzio napisał:
[Ale bar w WiĽnie, z którego tarasu widać to długie starorzecze nawiedzam w miarę regularnie w celach kulinarno-regeneracyjnych podczas całodziennych wypraw wink:


Wcale się nie dziwię. Karkówka przyrz±dzana przez Danusię jest pyyyycha! wesoly I nie tylko karkówka usmiech

Widocznie Danusia ma głowę na karku. wesoly
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepek napisał:
mario-z napisał:
wesoly Dzisiaj znowu sukces lol , dwa Sandacze 57 i 63 cm i Szczupły 77cm, ze szczupłym był problem, po zacięciu zacz±ł szarżę prosto na łódkę 8O zamiast wiać jak najdalej od niej potem jeszcze zd±żył się zapl±tać w linę od kotwicy :x , ale na szczę¶cie udało mi się go wyj±ć wesoly i jak zwykle kilka riperów zostało skróconych o ogon. :placz



Cze¶ć,super wynik!!!,ja zrobiłem bł±d że nie pojechalem
dzis na spin,ale i tak bywa :?


usmiech Dzięki Pepek, jutro też się wybieram na sandała, ciekawe czy będ± żarły tak jak dzisiaj :?: Oprócz tych trzech sztuk były jeszcze dwa krótkie szczupaczki 38 i 42 cm :placz . Chwilami obserwowałem innych wędkarzy na łódkach i widziałem, że też od czasu do czasu moczyli podbieraki wink: , czyli rybki brały nie tylko mi. Jak co¶ jutro wyholuję to się pochwalę :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
[...] i jak zwykle kilka riperów zostało skróconych o ogon. :cry:


Mario-z, próbowałe¶ dozrbajać riperki kotwiczk± na plecionce??
_________________
Bieroo Paniee???
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
mario-z napisał:
[...] i jak zwykle kilka riperów zostało skróconych o ogon. :placz


Mario-z, próbowałe¶ dozrbajać riperki kotwiczk± na plecionce??


Próbowałem, mam nawet kilka w pudełku tak dozbrojonych 8O , ale jako¶ nie mam do nich przekonania :roll: , wcale nie żałuję, że od czasu do czasu sandacze czy szczupłe oberw± ogon gumce, przynajmniej mam okazję wymienić czę¶ć przynęt na nowe ¶wieżutkie. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

david2
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Jun 20, 2006
Posty: 65

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem wczoraj od 10 do 16 łapałem na żywca ani puknięcia troche zmarzlismy i po za ty nic wrócilismy z pustymi rękami .A ludzi troche było tylko ze nikt nic nie złapał ani pukniecia.
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farti to jest jedno z najlepszych jezior na połódniu na ¶lasku .O to się niemartw że wzi±łem trzy szczupaki. :oops:
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶ć,dzi¶ na spin sandał 50,szczupak 48 i do tego pistolet,
wszystko poszło do wody(wymiar ochronny tych drapieżników
to wła¶nie 50 cm)
Brań miałem 8,muszę potrenować refleks bo w tym roku zacz±łem
się uczyć spiningu wszystko na predatory białe z czarnym grzbietem
oraz seledynki z brokatem :roll:
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na relacje od Mario-z lol
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza wyprawa nad starorzecze Narwi przyniosła całkiem dobre brania. Szczupaki tym razem zastrajkowały ale za to dopisały okonie. Brały "z opadu" na małe kopytka, ripperki, twistery. Gdy zaczęły w pewnym momencie intensywnie żerować i gonić drobnicę - kolor przynęty nie miał znaczenia. Ogólnie przerzuciłem około 50 szt. 29-20 cm. Kilkana¶cie wróciło ze mn± na kolację wink: . Wszystko skończyło się w pewnej chwili tak niespodziewanie jak się zaczęło i znów zaczęła się żmudna dłubanina. Przy takim żerowaniu można testować różne techniki prowadzenia małych gumek wink: .

Pozdrawiam - wypoczęty i "wyłowiony" Radzio
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę złowiłem na bombkę (przynęta stynka) szczupaczka 44cm, póĽniej łowiłem na gumę i trafił się sandaczyk 46 cm.
W niedzielę na stynkę krótki szczupak i 2 okonie po ok.25-28 cm.
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAPISAŁ POPCIO"Gratulacje wisła mnie tan tłum odstrasza dlatego żadko tam zagl±dam.Odno¶nie żyłki to proponuje ci zajrzec pod maciej do wedkarskiego. Mozna tam zakupic całkiem niezł± żyłke po 3 zeta za 100 metrow.Wiesz ile sie na porcie jej zrywa ,pewnie tez łowisz na oławianki Stacha. Dlatego niewarto przepłacac za żyłke bo po jednym dniu moze juz jej nie być na szpuli.
Pozdrawiam i połamania kija na wi¶lanych sandaczach"

Owszem kupuję żyłkę z Troci ale jest trochę za sztywna ale bardzo wytrzymała na węzłach. Ostatnio kupuję Previa Total Balsaxa i też dobrze sobie radzi na zaczepach ostatno wyci±gn±łem korzeń z 11 ółowiankami Stacha i również z podróbkami. Ale cóż ja już je sam robie i jak narazie s± efekty. Dzi¶ byłem od rana cięzko było nikt nie złapał sandacza z brzegu tylko szczupłe (padły chyba 3 na 12 wojowników) ja złapałem takiego co miał 54cm no cóż do potworów się nie zalicza. [/code]Jedna szpulaka Previa starcza mai na 2 wyjazdy max ostanio nawin±łem now± szpulke i zrobiłem ni±z 4 rzuty i cóoż zaczep dalko i żyłka przetarała się o burtę i hlasnęła w połowie normalnie katastrofa i znów od nowa.
mirmaj
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Nov 12, 2006
Posty: 5

Kraj: Polska
Miejscowość: Orzesze
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Sobote zaliczyłem do całkiem udanych, najpierw szczupak 65cm, potem drugi ok 75, w międzyczasie 3 karpiki (na spina) idea: ok 2 - 2,5kg każdy. I jak mi się wydawało na koniec szczupaczek ok 60 cm. Już słoneczko ledwo wystawało zza horyzontu więc wracaj±c po drodze założyłem wahadło 30g i posłałem je 3 razy w dalekie trasy. Za 3 razem poczułem stuk ,pomy¶lałem że to kolejny zaczep, ale ręka sama zacieła. No i zaczeło się. Na pocz±tek opór spory ale poddawał się, potem już całkiem był duży a na powierzchni żadnych harcy więc pomy¶lałem ze smutkiem 'znowu karp za zapięry za grzbiet'. Mój spinex 20-60g wyginał się w 'u' ale byłem o niego spokojny tak samo jak o plecionke. Zawsze używam ze sporym zapasem i 0,25 nigdy mnie nie zawiodła usmiech, drżałem tylko o przypon bo miałem go już kilka razy na wyprawach a w dniu dzisiejszym sporo wycierpiał (zaczepów bez liku). Hamulec dokręciłem porz±dnie i holowanie trwa. Powolutku podci±gam i jak zostało już około 10 m od brzegu dokręcam hamulec i ¶ci±gam na hama. Wyci±gnołem jeszcze ze 2 metry a potem, ...... moja kopara w dół i tak została ..... kołowrotek ożył i odjazd na 15m, jak się ocknołem sprawdzam bo my¶le 'poluzowałem' :?: , nie dokręcam mocniej a w odpowiedzi ... odjazd na 10 m. :?: idea: idea: . No i zaczeło się od pocz±tku tyle że już się porz±dnie spiołem bo wiedziałem że cokolwiek to jest to opłaca się toto wyci±gn±ć. Po kilkunastu minutach holu i odjazdów ( w międzyczasie poznany na łowiku chłopak pobiegł po podbierak - Dzięki stary usmiech ). udało się rybkę doci±gn±ć bliżej brzegu. NA powierzchni pojawiły się niezłe fale i nawet przez chwile fragment płetwy. My¶le 'sum czy co ?' Po chwili znowu płetwa tym razem ogonowa i już wiem że to nie sum. No i po chwili się okazało. .. Tołpyga ... 85 cm, 9 kg. usmiech.
Byłem lol lol lol

Dzisiaj poszli¶my rodzinnie nad wode troche porzucać z moim młodym (6 lat a już go wzieło). Było kiepsko. Najpierw zagadałem się z dzieciakiem i za póĽno zobaczyłem zębala atakuj±cego tuż przy brzegu, rybka głupia nie była więc widziałem j± jeszcze tylko raz jak odprowadzała przynęte a potem już jej nie widziałem. Tłok był nad stawem duży, karpiarzy bez liku a kilku go¶ci biegało i biczowało brzegi gdzie tylko się dało. Postanowiłem sobie porzucać. Moje ulubione wahadło i celowanie w puste miejsca, żeby niepopl±tać tych żyłek od karpiówek. Po 20 min walenia praktycznie w jeden obszar doczekałem się jedynie ironicznych spojrzeń i półu¶mieszków od innych wędkarzy, ale ponieważ zawsze mam to w d.... więc po następnych 5 min wyszło na moje. Szczupaczek może nieduży 65 cm, ale pięknie zaatakował tam gdzie uważałem że może i powinien się hować przed innymi go¶ćmi z lekkimi przynętami. Potem już nasze panie się znudziły i zakończyli¶my z młodym niedzielne wędkowanie.

Dodam jeszcze że żadnej rybki nie zabrałem.
_________________
Rado¶ć sprawiaj± mi duże ryby, na małe nie mam czasu:)
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepek napisał:
Czekam na relacje od Mario-z lol


Dzisiaj poszło mi trochę słabiej :placz , jeden wymiar 51 cm (sandacz) i jeden piękny 8O powiedział mi PAPA przy samej łódce i odpłyn± (również sandacz), mgła była tak gęsta, że nie widziałem gdzie płynę :?: a nie mam jeszcze GPSA, dzisiaj przydałby się bardzo :placz , nie mogłem namierzyć miejscówek, pływałem po prostu w ciemno. 8O

P.S. Szczupły nie odzywał się w ogóle. :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Wojtala
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Oct 23, 2006
Posty: 96

Kraj: Polska
Miejscowość: Sulechów
PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wybrałem się z te¶ciem na Odre koło Ledna(Lubuskie)
Efekt 1 szczupaczek 48 cm złapany przezemnie(Prezent na moje 25 urodziny:D).
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.22 sekund :: Zapytania do SQL: 169