Czy wiesz, że...
Prawie wszystkie ryby słodkowodne s± krótkowidzami. Ich zdolno¶ć ostrego widzenia ograniczona jest przeważnie do 1 – 2 metrów.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 320
 Zalogowani 1
 Wszyscy 321

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18217) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59102) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18217) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18217) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18217) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18217) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18217) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59102) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18217) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18217) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Opłaty za wędkowanie na zlocie w Żywcu
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Opłaty za wędkowanie na zlocie w Żywcu
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 7:54 am    Temat postu: Opłaty za wędkowanie na zlocie w Żywcu Odpowiedz z cytatem

Ważna informacja dla osób, które będ± wędkowały podczas najbliższego zlotu. Opłaty jakie należy ui¶cić można zobaczyć pod tym linkiem. Kwota za dzień wędkowania nie jest niska dlatego wy¶lemy zapytanie do PZW w Bielsku, o możliwo¶c wykupienia zezwolenia grupowego.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
jacek_dsw
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 02, 2002
Posty: 1286

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie warto się zakręcić nad grupowym zezwoleniem bo jak patrzę na te ceny podane w linku to wygl±da na to że okręg bielski trochę sobie Ľdziera :?

Może gdyby nie chcieli dać zezwoleń grupowych to, choć wprowadz± możliwo¶ć opłaty 3 dniowej dla wędkuj±cych z łodzi :roll:
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na odpowiedĽ, zobaczymy czy istnieje taka możliwo¶ć.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 973

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacek_dsw napisał:
Faktycznie warto się zakręcić nad grupowym zezwoleniem bo jak patrzę na te ceny podane w linku to wygl±da na to że okręg bielski trochę sobie Ľdziera :?

Może gdyby nie chcieli dać zezwoleń grupowych to, choć wprowadz± możliwo¶ć opłaty 3 dniowej dla wędkuj±cych z łodzi :roll:


A ja mam tak co rok. A teraz nie podpisali porozumienia z innymi okręgami i mam tylko kilka łowisk do wyboru. S± to:
j.żywieckie
j.międzybrodzkie
Soła i Koszarawa i kilka małych rzeczek
Tom_roy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 31, 2003
Posty: 442

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziwnów/Sligo Town
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 4:20 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Nie mówi±c już o tym że kurca ja Tomaszek jako niezrzeszony muszę sobie kartę wyrobić żeby wykupi¶ zezwolenie :? Kurce trza będzie się sprężać :?
_________________
ryba też człowiek ;)
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 9:19 pm    Temat postu: Re: :) Odpowiedz z cytatem

Tom_roy napisał:
Nie mówi±c już o tym że kurca ja Tomaszek jako niezrzeszony muszę sobie kartę wyrobić żeby wykupi¶ zezwolenie :? Kurce trza będzie się sprężać :?


Faktycznie ceny s± mocno wy¶rubowane a niezrzeszeni to już maj± przer±bane :?
Jedyn± pociech± jest to, że zezwolenie można wykupić na miejscu, więc na pocz±tek można miejscowych wysłać na zwiady, jak rybki będ± gryzły to wykupujemy dniówkę a jak nie to integrujemy się wesoly

PS: Tomasz , wyrabiaj kartę lol
_________________
Marillion&Fish
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 973

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 10:12 pm    Temat postu: Re: :) Odpowiedz z cytatem

Darek napisał:
Tom_roy napisał:
Nie mówi±c już o tym że kurca ja Tomaszek jako niezrzeszony muszę sobie kartę wyrobić żeby wykupi¶ zezwolenie :? Kurce trza będzie się sprężać :?


Faktycznie ceny s± mocno wy¶rubowane a niezrzeszeni to już maj± przer±bane :?
Jedyn± pociech± jest to, że zezwolenie można wykupić na miejscu, więc na pocz±tek można miejscowych wysłać na zwiady, jak rybki będ± gryzły to wykupujemy dniówkę a jak nie to integrujemy się wesoly

PS: Tomasz , wyrabiaj kartę lol



Hahaha.
Ja łowić podczas zlotu nie będę wink: wink: wink: . Dobrze, że Wy wykupili¶cie pozwolenia to zawsze możecie sami sprawdzić wodę wink: wesoly
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez komentarza, Tiur, jak Ty sobie wychowałe¶ okręg? wink:
A jak to jest w końcu z członkami PZW 16-26 lat? Czy ulga 50% obowi±zuje również przy opłatach jednodniowych?
tomek78
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Apr 10, 2005
Posty: 97

Kraj: Polska
Miejscowość: Cieszyn
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek dsw .Nikt tu nikogo nie zmusza do łowienia ,wreszcie skończyło się łowienie za 5zł dniówka .Cena jest jak najbardziej normalna ,wiesz dlaczego u Wilka jest tyle ryb bo dniówka kosztuje 50 zł i jest z czego zapłacić za ochrone i zarybienia.
Jak wszędzie będ± takie ceny to skończy się agonia naszego rybostanu.
Za wszystkie nasze przyjemno¶ci musimy płacić tyko łowienie powinno być za darmo ,ryby to nie grzyby nie rosn± po każdym deszczu,niestety. wink:
jacek_dsw
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 02, 2002
Posty: 1286

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż tomku78 :roll: Niestety nie widzę twojego zgłoszenia na li¶cie chętnych do spędzenia czasu na zlocie. Nie wiem też czy łowisz na tym zbiorniku. Mam tylko nadzieję, że będziesz tak samo m±dry i pseudo dowcipny po zlocie jak i przed.

Odpisz kto to jest ten "Wilk" gdyż nie wiem co mam więcej odpisać.
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA PIERDZIU!!! Teraz do mnie dotarło że ani ja ani mój kole¶ nie mamy ani kart wędkarskich (chyba że angielskie s± respektowane wink: )ani żadnych pozwoleń!Czy kto¶ się orientuje jak to wszystko załatwić?
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yankee, jeszcze nie było przypadku żeby złapali kogo¶ łowiacego z łodzi podwodnej. Weż ze sob± wiertarke. wesoly [/list]
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomek78 napisał:
Jacek dsw .Nikt tu nikogo nie zmusza do łowienia ,wreszcie skończyło się łowienie za 5zł dniówka .Cena jest jak najbardziej normalna ,wiesz dlaczego u Wilka jest tyle ryb bo dniówka kosztuje 50 zł i jest z czego zapłacić za ochrone i zarybienia.
Jak wszędzie będ± takie ceny to skończy się agonia naszego rybostanu.
Za wszystkie nasze przyjemno¶ci musimy płacić tyko łowienie powinno być za darmo ,ryby to nie grzyby nie rosn± po każdym deszczu,niestety. wink:

Ja tu czegos nie rozumiem. Gdyby niemal wszystkie pieni±dze ze dniówek, nawet tych za 10 zł, poszły na ochronę i zarybianie to z pewno¶ci± by¶my nie narzekali na stan wód. Przywołujesz przykład rybnego odcinku Wisły p. Wilka, jednak popatrz kto tam łowi, prawie wszyscy to ludzie z pełnym portfelem. A co ma powiedzieć przeciętny maj±tkowo wędkarz, dla którego weekend nad jeziorem Żywieckim ma kosztować 50 zł?
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yankee_r napisał:
JA PIERDZIU!!! Teraz do mnie dotarło że ani ja ani mój kole¶ nie mamy ani kart wędkarskich (chyba że angielskie s± respektowane wink: )ani żadnych pozwoleń!Czy kto¶ się orientuje jak to wszystko załatwić?


Mie¶cisz się w punkcie : niezrzeszonych i cudzoziemców :-)
Pytanie tylko - czy będziecie mieć czas na wędkowanie?
No bo tak po kolei.
- Pi±tek - przyjazdy, trochę piwka, fotek w plenerze i wieczorkiem grilowanie.
- Sobota - poranna kawusia, ¶niadanie i wyjazd na górę Żar - chyba chcesz zobaczyć jak butelka turla się pod górę. Póżniej obiad i spacer po lesie - trzeba nazbierać grzybków pod złowione sandacze ( złowi± je Ci, którzy górę Żar znaj± ). Wieczorek - przy grilu z najlepszym kabaretem ( ale to już zobaczysz na miejscu ).
- Niedziela - trochę odpoczynku po nocnej biesiadzie, ¶niadanie i pakowanie sprzętu. Jak będ± grzyby - to jeszcze raz wyskoczyć, aby do domu przywie¶ć kosz prawdziwków. Obiad i po zlocie :-(
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak narodzi się nowa tradycja - przyjechać na zlot i nie łowić ryb . Ma to swoje plusy bo najwięcej przestrzeni bagażowej zajmuje sprzęt wędkarski usmiech
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:

- Pi±tek - przyjazdy, trochę piwka, fotek w plenerze i wieczorkiem grilowanie.
- Sobota - poranna kawusia, ¶niadanie i wyjazd na górę Żar - chyba chcesz zobaczyć jak butelka turla się pod górę. Póżniej obiad i spacer po lesie - trzeba nazbierać grzybków pod złowione sandacze ( złowi± je Ci, którzy górę Żar znaj± ). Wieczorek - przy grilu z najlepszym kabaretem ( ale to już zobaczysz na miejscu ).
- Niedziela - trochę odpoczynku po nocnej biesiadzie, ¶niadanie i pakowanie sprzętu. Jak będ± grzyby - to jeszcze raz wyskoczyć, aby do domu przywie¶ć kosz prawdziwków. Obiad i po zlocie :-(


A ja z łodzi± przyjechać chciałem..usmiech W takim razie jedn± wędkę i torbę z manelami zabieram. Nie żebym miał zamiar łowić, ale lepiej nie wzbudzać podejrzeń u małżonki.;)
Jezioro jest w strefie ciszy?
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Rysiu, bardzo proszę dopilnować żeby po pi±tkowym powitaniu był kto¶ odpowiedzialny i zrobił swoim digitalem "Krótki film o butelce co ma pod górkę". Horyzont ma być krzywo ! Żeby nie było w±tpliwo¶ci, że to pod górkę. Jak by to była butelka Żywca to pokażę w pracy że ... Żywiec czyni cuda. wesoly
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A butelka ma być przed czy po użyciu ?
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 973

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
old_rysiu napisał:

- Pi±tek - przyjazdy, trochę piwka, fotek w plenerze i wieczorkiem grilowanie.
- Sobota - poranna kawusia, ¶niadanie i wyjazd na górę Żar - chyba chcesz zobaczyć jak butelka turla się pod górę. Póżniej obiad i spacer po lesie - trzeba nazbierać grzybków pod złowione sandacze ( złowi± je Ci, którzy górę Żar znaj± ). Wieczorek - przy grilu z najlepszym kabaretem ( ale to już zobaczysz na miejscu ).
- Niedziela - trochę odpoczynku po nocnej biesiadzie, ¶niadanie i pakowanie sprzętu. Jak będ± grzyby - to jeszcze raz wyskoczyć, aby do domu przywie¶ć kosz prawdziwków. Obiad i po zlocie :-(


A ja z łodzi± przyjechać chciałem..usmiech W takim razie jedn± wędkę i torbę z manelami zabieram. Nie żebym miał zamiar łowić, ale lepiej nie wzbudzać podejrzeń u małżonki.;)
Jezioro jest w strefie ciszy?


Tak, jest objęte stref± ciszy. Zupełnej ciszy tzn. zero imprez po 22 wink: wink:
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
old_rysiu napisał:

- Pi±tek - przyjazdy, trochę piwka, fotek w plenerze i wieczorkiem grilowanie.
- Sobota - poranna kawusia, ¶niadanie i wyjazd na górę Żar - chyba chcesz zobaczyć jak butelka turla się pod górę. Póżniej obiad i spacer po lesie - trzeba nazbierać grzybków pod złowione sandacze ( złowi± je Ci, którzy górę Żar znaj± ). Wieczorek - przy grilu z najlepszym kabaretem ( ale to już zobaczysz na miejscu ).
- Niedziela - trochę odpoczynku po nocnej biesiadzie, ¶niadanie i pakowanie sprzętu. Jak będ± grzyby - to jeszcze raz wyskoczyć, aby do domu przywie¶ć kosz prawdziwków. Obiad i po zlocie :-(


A ja z łodzi± przyjechać chciałem..usmiech W takim razie jedn± wędkę i torbę z manelami zabieram. Nie żebym miał zamiar łowić, ale lepiej nie wzbudzać podejrzeń u małżonki.;)
Jezioro jest w strefie ciszy?


Jezier jak tylko możesz to bierz łódkę , my¶lę że na wszystko będzie czas , na łowienie też wink:
_________________
Marillion&Fish
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi no to mnie dobiłe¶ lol Po jak± cholere ja za sprzętem biegam?Trzeba było wcze¶niej powiedzieć to zaopatrzył bym się w co¶ na regeneracje nerek!
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... a tak swoja drog± to pod górke będ± mieli wszyscy zlotowicze w niedziele,po opróżnieniu tej(czyt.:tych)butelki lol ....tak cos czuje. 8O
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yankee_r nic lepiej nie czy¶ci nerek od chmielowego eliksiru, więc o nie się nie obawiaj. Ale auto-pilot na drogę powrotn± to by się przydał. Po intensywnej kuracji może sił brakn±ć. ;)
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek przekonałe¶ mnie. Pływadło przytargam ze sob±, gorzej z napędem do niego będzie. Spalinowy odpada, elektrycznego nie posiadam, a po pi±tkowej intergacji i ręczny może odmówić posłuszeństwa. wink:
Pozdrawiam.
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło matko!!! Jezier tego sie boje najbardziej,Na dodatek prom mamy na godz 17 w niedziele więc blado to widze :placz
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OdpowiedĽ dotycz±c± zezwolenia grupowego otrzymam jutro, prawdopodobnie będzie istniała możliwo¶ć, sporz±dzenia listy i opłacenia zezwolenia dla nas wszystkich. O szczegółach poinformuję.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yankee_r napisał:
Ło matko!!! Jezier tego sie boje najbardziej,Na dodatek prom mamy na godz 17 w niedziele więc blado to widze :placz


Chyba Cię podusiło. Jaki prom ? Jaka godzina 17:00 ??
Z żywieckiego ruszamy wieczorem około godziny 19:00 w niedzielę !!! ( dotyczy osób strefy południe - a Ty masz Rybnik pod swoim awatorkiem :-) )
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Oldi grupa północ-północny zachód musi ruszyć wcze¶niej,ale wpadłem na pomysł.Zaraz sprawdze czy ów prom da sie przebookować.Je¶li nie to powrót na kacu będzie porażk±
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
Darek przekonałe¶ mnie. Pływadło przytargam ze sob±, gorzej z napędem do niego będzie. Spalinowy odpada, elektrycznego nie posiadam, a po pi±tkowej intergacji i ręczny może odmówić posłuszeństwa. wink:
Pozdrawiam.


Elektryk się jaki¶ znajdzie wink:
_________________
Marillion&Fish
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wła¶nie otrzymałem odpowiedĽ dotycz±c± zezwolenia grupowego. W tym tygodniu, zostanie przygotowana dokładna propozycja takiego zezwolenia. Ze względu na natłok prac w ZO Bielsko, musimy poczekać do końca tygodnia na konkretn± ofertę. Najpóżniej w poniedziałek podam konkretne informacje (wierz±c w spełnienie obiecanych terminów).
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety okazało się, że nie ma możliwo¶ci prawnych, by na wodach PZW Bielsko wykupić inne zezwolenie niż przedstawione na stronie okręgu. Tym samym obowi±zuj± nas opłaty przedstawione w linku, w pierwszym po¶cie.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lipa na maxa, prawie jak w PZW Toruń zly:
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 973

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

torque napisał:
Niestety okazało się, że nie ma możliwo¶ci prawnych, by na wodach PZW Bielsko wykupić inne zezwolenie niż przedstawione na stronie okręgu. Tym samym obowi±zuj± nas opłaty przedstawione w linku, w pierwszym po¶cie.


A ja tam nie wierze w nic innego jak tylko lenistwo i chciwo¶ć zarz±du.
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jeżeli dobrze się doczytałem to dla zrzeszonego z łodzi 25 zł za dzień ??
_________________
Łowię i zjadam ......
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamker napisał:
Czyli jeżeli dobrze się doczytałem to dla zrzeszonego z łodzi 25 zł za dzień ??


Dobrze potrafi Pan czytać Panie Zamker. Niestety dobrze smutny
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wichura napisał:
Lipa na maxa, prawie jak w PZW Toruń zly:

co Ty tam wiesz, co Ty tam wiesz... wody PZW Toruń to kraina mlekiem i miodem płyn±ca, ryby wychodz± tam na brzegi z powodu "przerybienia" wink: Dlatego tak drogo, ale co tam - dla zwykłego wędkarza opłaty rzędu 300 czy 400 peelenów za rok to jak splun±ć zly:
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lę, że w tej sytuacji warto się zastanowić nad wykupieniem zezwolenia całorocznego (dotyczy zrzeszonych), zwłaszcza Ci zlotowicze którzy maj± zamiar zabawić dłużej nad Jeziorem Żywieckim, nie wiem tylko jak wygl±da możliwo¶ć wykupienia zezwolenia całorocznego w...... paĽdzierniku :?:
Opłata całoroczna na okręg B-B wynosi 90 zł plus 25 za łódkę.
Komu co się opłaca, policzcie sami wink:
_________________
Marillion&Fish
Diaq
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Apr 17, 2004
Posty: 159

Kraj: Polska
Miejscowość: Chrzanów
PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
Darek przekonałe¶ mnie. Pływadło przytargam ze sob±, gorzej z napędem do niego będzie. Spalinowy odpada, elektrycznego nie posiadam, a po pi±tkowej intergacji i ręczny może odmówić posłuszeństwa. wink:
Pozdrawiam.
Jezier , jak Darek pisał kilku elektryków się znajdzie , biorę silnik , echo i jak się domy¶lam Skorupa też . Byle łodzi starczyło więc cig±j j± za sob± bo napewno się przyda .
sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Wto Paż 03, 2006 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SpinerK napisał:
tomek78 napisał:
Jacek dsw .Nikt tu nikogo nie zmusza do łowienia ,wreszcie skończyło się łowienie za 5zł dniówka .Cena jest jak najbardziej normalna ,wiesz dlaczego u Wilka jest tyle ryb bo dniówka kosztuje 50 zł i jest z czego zapłacić za ochrone i zarybienia.
Jak wszędzie będ± takie ceny to skończy się agonia naszego rybostanu.
Za wszystkie nasze przyjemno¶ci musimy płacić tyko łowienie powinno być za darmo ,ryby to nie grzyby nie rosn± po każdym deszczu,niestety. wink:

Ja tu czegos nie rozumiem. Gdyby niemal wszystkie pieni±dze ze dniówek, nawet tych za 10 zł, poszły na ochronę i zarybianie to z pewno¶ci± by¶my nie narzekali na stan wód. Przywołujesz przykład rybnego odcinku Wisły p. Wilka, jednak popatrz kto tam łowi, prawie wszyscy to ludzie z pełnym portfelem. A co ma powiedzieć przeciętny maj±tkowo wędkarz, dla którego weekend nad jeziorem Żywieckim ma kosztować 50 zł?


Gdyby wody były dobrze chronione w 100% popierałbym zdanie tomka78. Czasy kiedy wędkarstwo to tani sposób na zapchanie lodówki powinny już się kończyć.
Niestety patrz±c na kłusownictwo i mizern± ochronę (dotyczy to równiez Wisły u Wilka) zastanawiam się za co my wła¶ciwie płacimy.
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sro Paż 04, 2006 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diaq szlupę przytargam. Echo jakie¶ pewnie tez znajdę. Aby do czwartku!!!!usmiech
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund :: Zapytania do SQL: 138