Czy wiesz, że...
Głos przypominaj±cy dĽwięk dziecięcej tr±bki rowerowej, rozlegaj±cy się często nad wod± wydaje łyska - czarny ptak wielko¶ci kaczki, z wyraĽn± biał± plam± na czole.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 592
 Zalogowani 0
 Wszyscy 592

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(468106) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(468106) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(468106) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(468106) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(468106) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(468106) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(468106) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(468106) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(468106) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(468106) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2323
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - ANKIETA: Opłaty za wędkowanie
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
ANKIETA: Opłaty za wędkowanie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
trutta
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 75

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 2:57 pm    Temat postu: ANKIETA: Opłaty za wędkowanie Odpowiedz z cytatem

DRODZY PRZYJACIELE PO KIJU.
Jak s±dzicie ile pieni±żków z naszych opłat jest przeznaczane na zarybienia i utrzymanie wód? :P
:P A może s± spożytkowane w inny sposób?. lol
orni007
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 04, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn ja powiem tak. należalem do niedawna do jednego z większych krakowskich kół Przyszedłem z zamiarem opłacenia składek i po otwarciu drzwi moim oczom ukazał sie parapet okna na którym w do¶ć ciasnym rz±dku stały butelki po napoju nazywanym Wódk± zeby nie skł±mać było ich ze 20 Tak ami my¶l przeszła przez głowę że może czę¶ć naszych pieniędzy idzie wła¶nie na "przelew" Choć jest to moje subiektywne zdanie. Tego samego wieczora zabrałem swoje dokumenty i moja noga tam więcej nie postanie usmiech
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orni007 napisał:
Taka mi my¶l przeszła przez głowę że może czę¶ć naszych pieniędzy idzie wła¶nie na "przelew"

Idzie, idzie, ja w Lublinie też to kiedy¶ zaobserwowałem8O :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orni007 napisał:
Taka mi my¶l przeszła przez głowę że może czę¶ć naszych pieniędzy idzie wła¶nie na "przelew"

Kiedy¶ odwiedziłem siedzibę okręgu, niestety, ale tam też dało się zauważyć 8O i nabrać podejrzeń, na co może być przeznaczana czę¶ć naszych składek :x
Moja żona była wtedy ze mn± w biurze okręgu i też to zauważyła :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 4:36 pm    Temat postu: Re: ANKIETA: Opłaty za wędkowanie Odpowiedz z cytatem

trutta napisał:
DRODZY PRZYJACIELE PO KIJU.
Jak s±dzicie ile pieni±żków z naszych opłat jest przeznaczane na zarybienia i utrzymanie wód? :P
:P A może s± spożytkowane w inny sposób?. lol

Dlaczego pytasz się innych 8O 8O 8O
Nie wiesz, nie interesuje Cię to :?: :?: :?:
Przecież sam możesz się zorientować w Swoim Kole wykrzyknik
Lepiej napisz jak to jest u Ciebie usmiech
A jak sugerujesz jakie¶ przewałki to do ich zwalczania s± okre¶lone ¶roki prawne zarówno wewn±trzzwi±zkowe, jak i "ogólne" usmiech Koniecznie napisz co zrobiłe¶ aby przeciwdziałać jakim¶ niecnym praktykom w Twoim otoczeniu usmiech Najlepiej zrób to w formie artykułu usmiech
bastek_616
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołączył: Aug 15, 2006
Posty: 135

Kraj: Polska
Miejscowość: Radom
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile pieniędzy z naszych opłat jest przeznaczane na opłaty, odpowiedz jest bardzo prosta STANOWCZO ZA MAŁO niestety smutny smutny smutny
_________________
Jeste¶my Słabsi Niż My¶lałby Ktokolwiek, Lecz To Co Najgorsze Stanowi Lepszego Pocz±tek !!!
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bastek_616 napisał:
Ile pieniędzy z naszych opłat jest przeznaczane na opłaty, odpowiedz jest bardzo prosta STANOWCZO ZA MAŁO niestety smutny smutny smutny

A ile łaskawco płacisz rocznie :?: usmiech 1000 zł. :?: 2000 zł. :?:
Bo je¶li nie wesoly tyle tylko np. 100 zł. to sam sobie odpowiedz ile za to można... wesoly
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oprócz składek PZW płacę jeszcze składkę na pewne stawy gdzie jest może ze 40 osób zapisanych, zawsze było po 50 zł. Od dwóch lat jest po 70 PLNów i wyobraĽ sobie że można za to kupić sporo ryby. Nie kupuje się ryby małej tylko handlówkę, głównie karpie 1-1,5 kg. I można łowić obficie cały rok. A teraz gdy zostały jeszcze wprowadzone limitu ilo¶ciowe do 1 karpia i szczupaka, to my¶lę, że eldorado już blisko. Tym bardziej każdy dba o swoje i nie ogl±da się na kogo innego (np. żadarmerię wojskow±) tylko sam pilnuje wody bo wie za co płaci i dba o to. Nie wszyscy s± wspaniali i znajdzie się czasem czarna owca ale dla niej łowienie się kończy. Jest nas mało każdy każdego praktycznie zna i nie ma problemu.

Wiem, że w PZW id± pieni±dze nie tylko na ryby, ale także na ochronę wód, sport itp. Może gdyby większo¶ć składek przeznaczyć na zarybienia więcej osób poszłoby po rozum do głowy.
_________________
Bieroo Paniee???
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
Wiem, że w PZW id± pieni±dze nie tylko na ryby, ale także na ochronę wód, sport itp. Może gdyby większo¶ć składek przeznaczyć na zarybienia więcej osób poszłoby po rozum do głowy.


A ja tak sobie my¶lę, że gdyby kosztem zarybień większe ¶rodki finansowe przeznaczyć na ochronę wód, to tych osób, szukaj±cych rozumu, byłoby znacznie więcej. :roll:
ilbelfero
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 04, 2005
Posty: 284

Kraj: Polska
Miejscowość: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak roczny zakaz zabierania jakichkolwiek ryb na wodach pzw? Tak rzucam z głupia frant...
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry ale z wykonaniem bedzie ciężej wink:
Marek_fisherman
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 30, 2007
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Więcbork/Gdańsk
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smutny temat,wszyscy wiemy jak wygl±da rybostan większo¶ci polskich łowisk...A ja sam nie jestem pewien czy czę¶ć tej kasy któr± opłacam składki itp. nie jest "upłynniana" albo trafia na cele delikatnie mówi±c pozawędkarskie...ale trudno,mam nadzieję,zę za kila lat doczekamy się zmian...
trutta
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 75

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilbelfero napisał:
A może by tak roczny zakaz zabierania jakichkolwiek ryb na wodach pzw? Tak rzucam z głupia frant...

Może i by to było dobre rozwi±zanie, lecz czy by to zdało egzamin?.
Byłem kiedy¶ ¶wiadkiem jak na jednej z dolno¶l±skich rzek pseudo wędkarze trzepali płocie bez żadnego umiaru ( ILE WLAZŁO W SIATKI).
:oops:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
A ile łaskawco płacisz rocznie :?: usmiech 1000 zł. :?: 2000 zł. :?:
Bo je¶li nie wesoly tyle tylko np. 100 zł. to sam sobie odpowiedz ile za to można... wesoly


A czy nie wydaje Ci się, że opłacanie z naszych składek "sportu wędkarskiego" to nie przesada?. Ja płac±c składki chcę aby były one przeznaczane wył±cznie na utrzymanie PZW(oczywi¶cie z umiarem) tak aby mogło ono pozostał± czę¶ć pieniędzy przeznaczyć na zarybianie, czyli naprawienie szkód w rybostanie które wyrz±dzam. Poza tym rocznie zabieram z łowiska nie więcej niż 15-20 ryb pozostałe wracaj± do wody, więc chyba te 100 zł wystarcz± aby uzupełnić po mnie rybostan.
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tam dziwię wła¶nie po co płacimy na sport skoro póĽniej chc±c wystartować w jakichkolwiek zawodach płacimy startowe... U siebie w kole mam nie więcej niż 10-20 zł ale np. gdybym chciał wzi±ć udział w jaki¶ lepszych zawodach kwota sięga czasem ponad 300zł i nic z tego sie nie ma jaki¶ puchar dla zwycięzców (osób na pudle) i czasem nagrody w postaci sprzętu. Nagród jest mało czasem może jeszcze jakie¶ upominki jeszcze. Nie wiem na jakiej zasadzie ale mam wrażenie, że je¶li płacimy na sport to te wpisowe przed zawodami powinny być dużo mniejsze, i tak sobie my¶lę za co się płaci. Może kto¶ mi to wyja¶ni, bo ja nie mam zielonego pojęcia...
_________________
Bieroo Paniee???
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
A ile łaskawco płacisz rocznie :?: usmiech 1000 zł. :?: 2000 zł. :?:
Bo je¶li nie wesoly tyle tylko np. 100 zł. to sam sobie odpowiedz ile za to można... wesoly


dzepetto napisał:
Poza tym rocznie zabieram z łowiska nie więcej niż 15-20 ryb pozostałe wracaj± do wody,


1 szczupak o wadze 2 kg razy 15 zł za kilogram =30 zł 4 ryby = 120 zł

dzepetto napisał:
więc chyba te 100 zł wystarcz± aby uzupełnić po mnie rybostan.


Według powyższych wyliczeń to nie s±dzę, żeby wystarczyło. Ale mogę się mylić. lol lol Chyba ,że Zabierasz same płotki to wtedy przepraszam za swoje krzywdz±ce wyliczenia i pozdrawiam zamker
_________________
Łowię i zjadam ......
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja płace 176 zł za karte ale nie ma sensu tego przeliczac na ryby z hali rybnej bo ile przyjemno¶ci daje wędkowanie wesoly .
trutta
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 75

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie jeszcze w naszych rzekach i zbiornikach dochodzi do naturalnego tarła plus zarybienia.. Moim skromnym zdaniem powinno wystarczyć!!!!.
Lecz czy wystarcza?. Sami os±dĽcie.
Pozdrowienia.
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trutta napisał:
Panowie jeszcze w naszych rzekach i zbiornikach dochodzi do naturalnego tarła Pozdrowienia.


Masz może wiedzę na temat ilo¶ci ryb z naturalnego tarła?? Pytam się całkiem poważnie bez żadnych podtekstów.
_________________
Łowię i zjadam ......
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
Ja się tam dziwię wła¶nie po co płacimy na sport skoro póĽniej chc±c wystartować w jakichkolwiek zawodach płacimy startowe... U siebie w kole mam nie więcej niż 10-20 zł

Pierwsze słyszę, że za udział w zawodach organizowanych przez koło wędkarskie, do którego należysz musisz płacić startowe, 8O od lat startuję w zawodach spinningowych o Mistrzostwo koła, o Puchar Prezesa, największy drapieżnik jesieni i w zawodach spinningowych na zakończenie sezonu i jako¶ do tej pory nie płaciłem żadnego wpisowego. 8O
Wszystkie zawody były organizowane z funduszy koła.
wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

trutta
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 75

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamker niestety nie jestem Ichtiologiem i nie jestem w stanie powiedzieć, jaki jest procent rybostanu z naturalnego wylęgu. Ale my¶lę, że wody mamy coraz bardziej czyste, więc ma to również jaki¶ wpływ na rozwój ikry jak i na zwiększanie przeżywalno¶ci młodych rybek.
Jeżeli chcesz wiedzieć co¶ więcej na pewno co¶ znajdziesz na stronach zwi±zanych z t± dziedzin±.
Bardzo mi przykro, że nie mogę Ci pomóc.
Janusz
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołączył: Dec 09, 2006
Posty: 138

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej okolicy PZW zarybiło pewne jeziorko karpiem -ryby było dużo chętnie brała na wędkę,cieszyli się wędkarze,karpie rosły błyskawicznie.Pewnego dnia nad wodę przyjechała ekipa z PZW aby przeprowadzić tzw.odłowy kontrolowane-niestety od tamtej pory nikt już karpia w tej wodzie nie złowił .Nic dodać nic uj±ć wykrzyknik
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
A ile łaskawco płacisz rocznie :?: usmiech 1000 zł. :?: 2000 zł. :?: Bo je¶li nie wesoly tyle tylko np. 100 zł. to sam sobie odpowiedz ile za to można... wesoly


Czarek, u Godulitów płaci się 130 zetów na wody nizinne (60km Narwi i cała Pisa plus dopływy i kawałek Łyny i Wad±ga). Plus 50 na wody pstr±gowo lipieniowe i 30 na 23 jeziora. To opłaty roczne.

Im, jako dzierżawcom, się opłaca. GRŁ nie jest instytucj± charytatywn±.
Na ich wodach nie ma odłowów sieciowych. Mało tego! Własnym sumptem zarybiaj±.

Można? Można. Do tego jeszcze woda jest coraz lepiej chroniona przed kłusolami.
Można tanio a rozs±dnie? Nad pięknymi, rybnymi wodami? W okolicach niemal zupełnie dzikich, pierwotnych?
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Czez napisał:
A ile łaskawco płacisz rocznie :?: usmiech 1000 zł. :?: 2000 zł. :?: Bo je¶li nie wesoly tyle tylko np. 100 zł. to sam sobie odpowiedz ile za to można... wesoly


Czarek, u Godulitów płaci się 130 zetów na wody nizinne (60km Narwi i cała Pisa plus dopływy i kawałek Łyny i Wad±ga). Plus 50 na wody pstr±gowo lipieniowe i 30 na 23 jeziora. To opłaty roczne.

Im, jako dzierżawcom, się opłaca. GRŁ nie jest instytucj± charytatywn±.
Na ich wodach nie ma odłowów sieciowych. Mało tego! Własnym sumptem zarybiaj±.

Można? Można. Do tego jeszcze woda jest coraz lepiej chroniona przed kłusolami.
Można tanio a rozs±dnie? Nad pięknymi, rybnymi wodami? W okolicach niemal zupełnie dzikich, pierwotnych?

Andrzeju wiem, że o takich rzeczach się nie mówi, a wręcz nie wypada mówić lub po prostu nie chce się mówić, ale ile na razie dokładaj± do tego interesu :?: bo, że maj± z czego dokładać to wiem wink: Podobnie jest z wieloma innymi tego typu łowiskami. Ludziska na razie dokładaja albo podnosz± opłaty. Generalnie to taka bardziej hobbystyczna zabawa niĽli biznes.
wojtek3xl
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Dec 25, 2006
Posty: 49

Kraj: Polska
Miejscowość: Marki
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisze tylko do tych narzekaj±cych.W moim kole jest ponad 1000 wędkarzy .Wielu pewnie narzeka podobnie jak na tym forum .Tylko jak przychodzi do zrobienia czego¶ to nikt nie wychyla nosa .Jak napisałem ponad 1000 wędkarzy w kole a na walnym 30 osób. Jeżeli się komu¶ nie podobaj± rz±dz±cy kołem czy wyżej to przychodzcie na walne,głosujcie ,wybierajcie rzetelnych ludzi i rozliczajcie ich z pracy .Jest to jedyna metoda na poprawę .Byłem ostatnio na walnym w swoim kole,od roku mamy nowego prezesa. Zawsze poprzednim zarz±dom brakowało kasy jemu zostało parę tysięcy .Widocznie można dobrze gospodarzyć .Nie chcę reklamować swojego koła chcę tylko napisać że znalazło się kilku którym się chciało i zrobili¶my porz±dek
_________________
Ryba to przyjaciel a przyjaciół sie nie zjada !
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="wojtek3xlNie chcę reklamować swojego koła chcę tylko napisać że znalazło się kilku którym się chciało i zrobili¶my porz±dek[/quote]

Tak trzymać!!! Na tym rzecz polega!
Trzymam kciuki usmiech
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund :: Zapytania do SQL: 96