Czy wiesz, że...
RP jest krajem o stosunkowo dużej ilo¶ci jezior. Jezior większych niż 1 ha jest 7085, a ich ł±czna powierzchnia wynosi ok. 281 tys. ha, co w przybliżeniu stanowi 1% obszaru kraju.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 783
 Zalogowani 0
 Wszyscy 783

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135847) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135847) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135847) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135847) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135847) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(614051) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(614051) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(614051) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614051) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614051) Apr 24, @ 21:24:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2284
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2066
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2313
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2153
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Jezioro Rosnowskie - pro¶ba o info
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Jezioro Rosnowskie - pro¶ba o info
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 11:45 am    Temat postu: Jezioro Rosnowskie - pro¶ba o info Odpowiedz z cytatem

Witam. Jako, że urlop na poczatku lipca będę spędzał nad jeziorem Rosnowskim, proszę forumowiczów o jakie¶ dane. Wprawdzie byłem tam kiedy¶ ale to było dawno i nieprawda lol Interesuje mnie:
1. Sprawa dopłaty za wędkowanie,
2. Rybostan i najlepsze techniki połowu (biała ryba i drapieżnik)
3. Czy wolno łowić w nocy
4. Miejscówki wink:
5. rzeka Radew i pstr±gi.
Z góry dziękuję wszystkim za okazan± pomoc

Ps. Chętnie poznam kogo¶ z okolic, może się spotkamy i co¶ podpowie na miejscu usmiech
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moę Ci tylko odpowiedzieć na 5 punkt. Je¶li Radew i pstr±gi to tylko górna Radew. Prawdziwa walka o życie w ekstremalnych warunkach usmiech i niezapomniane widoki. Radew w dolnym biegu jest troszkę nudna i spotyka się różne gatunki ryb a przecież nie o to chodzi w pstr±gowych łowach, żeby okonki odczepiać od woblerka. WejdĽ sobie na TĘ STRONĘ i poszukaj odpowiedniej ortofotomapy żeby dowiedzieć się gdzie można dojechać, którędy i jak wygl±daj± te tereny. Jest to bardzo pomocne, bo nie zawsze zna się wszystkie miejscówki i dojazdy do nich.
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
WejdĽ sobie na TĘ STRONĘ i poszukaj odpowiedniej ortofotomapy żeby dowiedzieć się gdzie można dojechać, którędy i jak wygl±daj± te tereny. Jest to bardzo pomocne, bo nie zawsze zna się wszystkie miejscówki i dojazdy do nich.


Dzięki bardzo za info. Stronę odwiedziłem, ale czy mógłby¶ jeszcze napisać do jakiej miejscowo¶ci (lub mostu) dojechać, żeby można zostawić autko i czy i¶ć raczej w górę czy w dół rzeki, lewym, czy prawym brzegiem? czy s± jekie¶ bagna, wodery potrzebne? Dzięki z góry
granatowy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 19, 2002
Posty: 298

Kraj: Polska
Miejscowość: Koszalin
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odpowiem na pytanie 1.
Najlepiej będzie jak sprawdzisz cennik na stronie okręgu a opłaty dokonasz poczt± gdyż kontakt z biurem okręgu bywa mocno utrudniony. Najczę¶ciej jest zamknięte bez żadnych informacji o godzinach przyjęć (typowe ani me, ani be, ani ..., może informacja ta wisi na drzwiach ale cóż z tego skoro najpierw trzeba wej¶ć na teren a brama zamknięta). Na e-maile też nie odpowiadaj±. Możesz jednak próbować bo nie wszystko da się załatwić przez opłatę pocztow± a mnie udało się raz (na 4 próby) zdobyć t± „twierdze” . I jeszcze jedna mała uwaga dotycz±ca jezior, większo¶ć z nich (również Rosnowskie) znajduje się na terenach le¶nych, je¶li będziesz poruszał się autem to dowiedz się wcze¶niej gdzie można parkować bo najczę¶ciej s± tam wytyczone miejsca do parkowania (płatne). Parkowanie poza tymi miejscami może być bolesne bo jak sam widziałem miejscowe służby le¶ne pruj± po terenie swymi quadami wypatruj±c „zaparkowanej (nieprawidłowo) kasy”. Co do połowów to oczywi¶cie legenda rybnego Rosnowskiego jest dzi¶ raczej legend±. Moje połowy s± mizerne ale ja nie jestem miarodajny bo dopiero się uczę tamtejszych wód i większo¶ć czasu spędzam na obserwacji i turystyce, miejscowi jednak również z rzadka jedynie notuj± lepsze połowy a i te mogę jedynie potwierdzić ze słuchu :-) bo naocznie nie widziałem. Obecnie skłaniam się coraz bardziej do szukania innych jezior, których w tamtych stronach niebrakuje.
Pozdrawiam
_________________
Krzy¶ K
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do połowów to oczywi¶cie legenda rybnego Rosnowskiego jest dzi¶ raczej legend±.


Zasmuciłe¶ mnie troszkę smutny Czy naprawdę jest aż tak Ľle :placz ?
Ps. Dzięki za podpowiedzi usmiech
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sqza jad±c od strony Koszalina na Poznań w Bobolicach skręcasz w lewo w drogę na Cybulino i dalej na północny wschód w kierunku Lubowa. Wjedziesz na brukowan± drogę i po lewej stronie jest parking i miejsce na grilla. Tuż za nim jest most i tu możesz zacz±ć łowy. Możesz i¶ć w dowolnym kierunku pamiętaj±c, że w tak czystej wodzie ryby doskonale Cię widz± usmiech . Wodery niezbędne, bo błoto nie z tej ziemi. Poza tym czasami trzeba wej¶ć do wody, żeby omin±ć niektóre chaszcze. I nie zapomnij o okularach polaryzacyjnych. Przydaj± się.
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dzepetto!!! pozdrawiam usmiech
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sqza podziękujesz jak co¶ złapiesz usmiech . A je¶li nie pójdzie Ci na Radwi to zahacz o moj± ukochan± Chotlę. W sumie masz troszkę rzeczek pstr±gowych do wyboru, więc co¶ sobie zawsze wybierzesz.
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miał jechać nad Rożnów, to wolałbym wybrać się trochę dalej nad Klimkówkę. Jest czy¶ciejsza od Rożnowa i rybki chyba ciekawsze, przynajmniej nie pływaj± na boku tak jak leszcze w Rożnowskim.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel trafiłe¶ w drugi koniec Polski. W±tek dotyczy jeziora Rosnowskiego, a nie Rożnowskiego usmiech
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorientowałem się po wysłaniu. Niemniej jednak zapraszam w go¶cinne strony południa omijaj±c jednak Jezioro Rożnowskie.
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeż, Rosnowskie – Zalew na rzece Radwi. Występuj± praktycznie wszystkie gatunki ryb. Szszupak i okoń do¶ć pospolity, s± i duże karpie. Jako ciekawostkę i atrakcję powiem, że zalew był zarybiany Troci± jeziorow± oraz podobno sumem. Niestety jego wschodnia czę¶ć ( od strony drogi Poznań- Koszalin) mocno zaro¶nięta ro¶linno¶ci± podwodn±. St±d duże utrudnienie przy wędkowaniu z brzegu. Czyli, najlepiej wędkować z łodzi. Wokoło przewspaniałe (naprawdę) i grzybne lasy. Dane pochodz± z przed ok. 5-6 lat kiedy byłem nad samym zalewem ponad dwa tygodnie.
Życzę udanych połowów i zachęcam do pieszych wędrówek po cudownych lasach. Jest w nich kilka wartych obejrzenia miejsc np. Kamienne kręgi.

Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yari z t± troci± jeziorow± to ważna uwaga. Ostatnio w jednym ze sklepów wędkarskich dowiedziałem się, że kolega sprzedawcy w tamtym roku wyci±gn±ł całkiem spor±(4 kilo) w Radwi powyżej jeziora. Mówił, że to facet z tych, którzy nie "bajeruj±" choć nie wiem ile jest w tym prawdy. Faktem jest, że ten gatunek występuje w zbiorniku i migruje do rzeki.

yari napisał:
Jest w nich kilka wartych obejrzenia miejsc np. Kamienne kręgi.


W zeszłym roku pojechałem z moj± Dzepettow± je zobaczyć. A tam malutki placyk w lasku, budka i 5 złotych za postój, bo to rezerwat. Spytałem pana gdzie się ten rezerwat zaczyna- odpowiedział, że 100 metrów wcze¶niej i tam się cofn±łem lol Gdy doszedłem po kilku sekundach do "parkingu" pilnuj±cy na nim pan mnie ostrzegł: "radziłbym tam samochodu nie zostawiać bo tam koła kradn±" lol lol lol lol lol lol wykrzyknik wykrzyknik Szczery las, busz i grasuj±ce w nim bandy kradn±ce koła. Trzeba zatem uważać lol
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowo honoru wykrzyknik W zeszłym roku to nie ja kradłem te koła. 8) Ostatnio byłem tam tak z 5 lat temu :P lol


Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dobra Yari już ja swoje wiem. Ten pan opisywał, że to taki Poznaniak(nie mam tu nic złego na my¶li, żeby nie było) w kapeluszu gania po tym lasku.
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Dobra dobra Yari już ja swoje wiem. Ten pan opisywał, że to taki Poznaniak(nie mam tu nic złego na my¶li, żeby nie było) w kapeluszu gania po tym lasku.


Co¶ musiał Ci opowiedzieć idea: A to, że to on sam albo jego kumple, lub syn z kolegami. Ten "geschewcik" sobie kręcili, wydaje mi sie jako¶ dziwnie pewne :roll: Ale może się mylę. usmiech :roll:

Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Yari go¶ć my¶lał, że tak± nędzn± gadk± mnie przestraszy i dam mu zarobić parkuj±c w "wyznaczonym miejscu". Burak jakich mało. Jeszcze nie zgłupiałem, żeby płacić za zaparkowanie przy kilku kamykach w okr±g ustawionych. Zreszt± niech ¶ci±gaj± za to ci, którzy to zrobili, a ponieważ już wymarli więc nikt nie będzie mi kazał za to płacić.
granatowy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 19, 2002
Posty: 298

Kraj: Polska
Miejscowość: Koszalin
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja tam byłem w zeszłym roku ale chyba jako¶ nie w sezonie a może w ¶rodku tygodnia bo płaciłem tylko 3 zł. O kradzieżach nie było mowy, budka z paciorkami była już nieczynna. :-)
Niestety to co najciekawsze można zobaczyć tylko w muzeum (chyba w Koszalinie) bo oprócz kamieni nic tam nie ma. Mógłbym długo pisać na temat co jest ciekawego (zamki, pałace, ogrody, ruiny, ko¶cioły, pomniki przyrody, itd.) do zwiedzania na tej pięknej ziemi (zwiedzam j± w każdej wolnej chwili już drugi rok) ale to chyba zostawimy na jaki¶ odrębny temat.
Pozdrawiam
PS. Sqza je¶li będziesz zainteresowany wycieczkami nie tylko wędkarskimi daj znać, co do wędkowania to ci±gle powiększam swoj± wiedzę na temat tego rejonu, staram się łowić za każdym razem gdzie indziej bo najbardziej zależy mi na poznaniu jak największego obszaru zanim wybiorę jakie¶ stałe rejony. Je¶li rosnowskie będzie słabe w czasie twojego urlopu to masz obok dobr± alternatywę bez wielkich kosztów i wyrzeczeń czyli s±siednie jezioro – Hajka.
_________________
Krzy¶ K
granatowy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 19, 2002
Posty: 298

Kraj: Polska
Miejscowość: Koszalin
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno pytanko przy okazji tematu do Dzepetto.
Znasz może dojazd do jez. Nicemino?
Pozdrawiam
_________________
Krzy¶ K
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Granatowy nie znam, ale zaraz poznam wesoly
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
s±siednie jezioro – Hajka.


Hmmm... To czy w takim razie mógłbym liczyć na co¶ więcej o tej "Hajce"?? Z góry wielkie dzięki
granatowy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 19, 2002
Posty: 298

Kraj: Polska
Miejscowość: Koszalin
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezioro Hajka tak jak Rosnowo jest zaporówk± na tej samej rzece Radwi, położone podobnie jak Rosnowo w osi wsch-zach parę kilometrów na zachód od Rosnowa. Hajka znana jest z dobrych połowów ryb drapieżnych co naocznie potwierdzam. Spinninguj±c nawet w woderach (lepsza łódka oczywi¶cie) można tam złowić ładnego szczupaczka a i okonie bywaj± tu słusznych rozmiarów. Je¶li chodzi o spławik to obserwowałem tej wiosny do¶ć dobre połowy leszczy i płoci. Na północnym brzegu jest kilka miejsc gdzie bezpiecznie można zostawić samochód lub nawet wybrać się na piknik. S± to płatne ogrodzone i pilnowane polanki nad samym jeziorem z tzw. infrastruktur± (¶mietniki, wc, ławeczki stoliki itd.). Od ciebie tylko zależy czy zostawisz tam jedynie samochód czy również będziesz łowił w towarzystwie innych wędkarzy lub osób wypoczywaj±cych.
Pozdrawiam
_________________
Krzy¶ K
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo Granatowy za informacje usmiech Mam nadzieję, że jak±¶ rybencję uda się złapać. Nie omieszkam zdać relacji pod koniec lipca wink:
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund :: Zapytania do SQL: 87