Czy wiesz, że...
Wi¶lany sandacz wymiar ochronny przekracza w 4-5 roku życia, a 70 cm przy masie ok.3,8 kg osi±ga po 8 latach.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 570
 Zalogowani 0
 Wszyscy 570

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(501765) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(501765) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(501765) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501765) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501765) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501765) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(501765) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501765) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(501765) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(501765) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2274
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2052
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2171
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2133
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Ostrzeżenie
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Ostrzeżenie
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 2:19 pm    Temat postu: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

Mam chyba obowi±zek ostrzec przed ludĽmi nieuczciwymi. Na pocz±tku stycznia wysłałem pieni±dze za atraktory i oto korespondencja.
Wto Sty 08, 2008 9:25 am
Co¶ nie możemy się dogadać. Zakupione s± dwa-rozumiem, że orzeszek i jedwabnik.
Natychmiast jak pojawi się reszta daje Ci znać na priva i wysyłam na swój koszt.
Pozdrawiam Janusz JKarp
Nie Sty 20, 2008 9:29 amNie bardzo miałem czas aby wysłać Ci Twoje zakupy bo mi Te¶ciow± samochód potr±cił i jest w szpitalu
a że w Legionowie nie ma to musimy jeĽdzić do Stolicy. Postaram się jutro wysłać.
Jutro pakuję orzecha o jedawbnika. Pozdrawiam Janusz JKarp
Pi± Kwi 25, 2008 8:12 pm
Mam jaki¶ dziwny problem z odbieraniem wiadomo¶ci telefonicznie Wciskam aby odebrać i cisza.
Nie wiem co jest. Byłem na poczcie i pani mówi, że tej paczki tu w Legionowie już nie ma.
Pójdę jutro rano na pocztę jeszcze raz JK
Czw Maj 08, 2008 6:05 am
Jest mi po prostu wstyd. Widzisz pierwszy i ostatni raz wzi±łem pieni±dze nie maj±c towaru.
I co mam jeszcze powiedzieć? Że syn zbił Twoje atraktory podczas przenoszenia sklepu (zmieniłem lokum).
Jest mi tym bardziej wstyd, że takie co¶ spotyka poniek±d Kolegę, Dobrego Znajomego. Nie odbieram telefonu bo co mam Ci powiedzieć? Przepraszam Janusz JKarp.

Najdziwniejsze to, że cały czas te atraktory s± (były, bo agent nagle zniknał) wystawione na Allegro.
Ostatnia wersja to wszystkie przesyłki zginęły podczas strajku pocztowców w Legionowie.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.


Ostatnio zmieniony przez J dnia Pią Lip 04, 2008 3:54 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
christoferek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 01, 2003
Posty: 388

Kraj: Polska
Miejscowość: Przemy¶l
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojojoj kiepska sprawa. Trzeba uważać na takich. Sam się kiedy¶ naci±łem to wiem.
zander58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 29, 2004
Posty: 283

Kraj: Polska
Miejscowość: tychy
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko mozna sie naci±ć u byle jakiego sprzedawcy ale także u profesinalistów. 100perPl oferowal plecionke Awa shima po 90 zł. za 150m. nawciskal takich bajerów jaka to ona jest super. ( 100% okr±gła, im dłóżej sie nia spinuje to robi sie coraz gładsza i wiele innych bajerów ). Po zakupieniu tej plecionki i użyciu pare razy okazało sie jaki to szmelc. Gorszej nie widziałem i za tak± kase. Tak , że niby uznani sprzedawcy, też naci±gaj± i kłami±. Kto zamierza kupic plecionke Awa Shima to odradzam . nie jest warta nawet 20 zł.
christoferek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 01, 2003
Posty: 388

Kraj: Polska
Miejscowość: Przemy¶l
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co do super sprzedawców to nie mam zastrzeżeń, a zaopatruję się u nich w wszelkiej ma¶ci sprzęt (nie tylko wędkarski) od ładnych kilku lat. Zawsze jednak może zdarzyć się jaka czarna owca..... :roll:
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 5:33 pm    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Mam chyba obowi±zek .......

Nie masz takowego obowi±zku a jedynie chęć i to na jej podstawie Twój post.
Jedne nietrafione zakupy nie przes±dzaj± o podej¶ciu sprzedawcy do klienta. Kupiłe¶ co¶ więcej u tego sprzedawcy?
Fakt - tłumaczenia s± troszkę dziwne. Ale JKarp przynajmniej nie unika odpowiedzialno¶ci i kontaktu z Tob±.
I s±dzę (to moje zdanie) że jest nietaktem z Twojej strony podanie wszem i wobec nicka sprzedawcy tym bardziej że jako user PW jest tu znany i nie wydaje mi się aby w swych aukcjach na Allegro kierował się chęci± zysku bez uszczę¶liwienia drugiej strony - kupuj±cego.
_________________
Mnie bior± zawsze.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 7:09 pm    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
Ale JKarp przynajmniej nie unika odpowiedzialno¶ci i kontaktu z Tob±.
I s±dzę (to moje zdanie) że jest nietaktem z Twojej strony podanie wszem i wobec nicka sprzedawcy tym bardziej że jako user PW jest tu znany i nie wydaje mi się aby w swych aukcjach na Allegro kierował się chęci± zysku bez uszczę¶liwienia drugiej strony - kupuj±cego.

Własnie, że unikał i wszystkie posty to odpowiedzi na moje jak powiniene¶ odczytać. A tak z ciekawo¶ci sprawdĽ Allegro wink: wesoly
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwoliłem sobie odszukać na allegro sprzedawcę o nicku JKarp i sprawdzić ile i jakie ma komentarze, okazało się że jest ich wszystkich 155, 144 pozytywy i tylko jeden negatyw na dodatek wystawiony przez osobę która ma aktualnie zawieszone konto i dorobiła się aż 10 komentarzy, wszystkie s± negatywne.
My¶lę że jedna wpadka nie powinna przekre¶lać człowieka, my¶lę że JKarp w końcu załatwi sprawę pozytywnie.
Sam kupuję na allegro i też miałem przej¶cia ze sprzedaj±cymi, długie oczekiwania na przesyłkę zdarzały mi się kilka razy, brak odpowiedzi na maile, nie odbieranie telefonów to normalka, ale zawsze dochodzili¶my do porozumienia i towar docierał do mnie trwało, to zbyt długo ale zawsze docierał.
My¶lę że w końcu dojdziecie do porozumienia.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He .... my¶lę ze J podał osobnika którego ja omylnie wzi±łem za JKarpia ale innego JKarpia.
żeby sie Tobie Jasiek nie zachciało baboli strzelać.
Sorki J ale tego JKarpia o którym mówisz jednak nie znam.
Jeszcze raz sorki.
_________________
Mnie bior± zawsze.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tem "mój" miał na Allegro nick "Januszek-J9." i nr tel xxxxxxxx I dziwne, że ani ten ani "jkarp" nie maj± wystawionych żadnych przedmiotów do sprzedania.

Edit: 05.07.2008 Jarokowal: usun±łem nr telefonu, proszę nie podawać prywatnych danych bez zgody wła¶ciciela.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
JKarp
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2002
Posty: 687

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 5:10 am    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
J napisał:
Mam chyba obowi±zek .......

Nie masz takowego obowi±zku a jedynie chęć i to na jej podstawie Twój post.
Jedne nietrafione zakupy nie przes±dzaj± o podej¶ciu sprzedawcy do klienta. Kupiłe¶ co¶ więcej u tego sprzedawcy?
Fakt - tłumaczenia s± troszkę dziwne. Ale JKarp przynajmniej nie unika odpowiedzialno¶ci i kontaktu z Tob±.
I s±dzę (to moje zdanie) że jest nietaktem z Twojej strony podanie wszem i wobec nicka sprzedawcy tym bardziej że jako user PW jest tu znany i nie wydaje mi się aby w swych aukcjach na Allegro kierował się chęci± zysku bez uszczę¶liwienia drugiej strony - kupuj±cego.

Cze¶ć
Jest to moja wina
:oops:
Wstydzę się za swoje zachowanie- jako¶ tak wyszło. Faktem jest, że były jakie¶ dziwne rzeczy z t± przesyłk±. Czasami tak jest i nic nie poradzę. Na 150 wysyłek jedn± nawaliłem.
Nie mam za bardzo zamiaru się tłumaczyć ale to moja wina.
Ale jak to leed zauważył nie masz obowi±zku a chęć. Już na pewno nie musiałe¶ podawać mojego telefonu bo nie- bo ja sobie tego nie życzę.
Proszę Admina o zamknięcie tematu bo jak znam życie to nie obędzie się bez wycieczek osobistych itp. Sprawę z J załatwię prywatnie.
Bardzo proszę nie komentować bo kto jest bez grzechu niech pierwszy uderzy...
Janusz JKarp
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 8:08 am    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
J napisał:
Mam chyba obowi±zek .......

Nie masz takowego obowi±zku a jedynie chęć i to na jej podstawie Twój post.
Jedne nietrafione zakupy nie przes±dzaj± o podej¶ciu sprzedawcy do klienta. Kupiłe¶ co¶ więcej u tego sprzedawcy?
Fakt - tłumaczenia s± troszkę dziwne. Ale JKarp przynajmniej nie unika odpowiedzialno¶ci i kontaktu z Tob±.
I s±dzę (to moje zdanie) że jest nietaktem z Twojej strony podanie wszem i wobec nicka sprzedawcy tym bardziej że jako user PW jest tu znany i nie wydaje mi się aby w swych aukcjach na Allegro kierował się chęci± zysku bez uszczę¶liwienia drugiej strony - kupuj±cego.


dziwna riposta.
jestem przekonany, że je¶li sam byłby¶ kupuj±cym to w dzikiej furii napisałby¶ co najmniej podobne słowa.

nienawidzę oszustów. jakkolwiek można było zjawisko wyja¶nić.
deal to deal, nie ma ¶ciemy.
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 8:57 am    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
jestem przekonany, że je¶li sam byłby¶ kupuj±cym to w dzikiej furii napisałby¶ co najmniej podobne słowa.

Wiesz ppp1000 na Allegro sprzedaję i kupuję od lat. Nie raz miałem problem ze sprzedawc±, problemy z dostarczeniem przesyłki z dotarciem przesyłki, w wyja¶nianiu spraw. To normalne bo jeste¶my ludĽmi.
Ostatnio uczestniczyłem w aukcji samochodu którego go¶ć nie miał. Załatwiłem sprawę i pozamiatane. Sk±d Ty możesz wiedzieć jak kto się zachowa? Nie baw sie w proroka i nie mów co kto by zrobił i w jakim stanie to napisał.
PS. Tak jak Janusz prosił - proponuję zamkn±ć temat bo jakby sie dobrze rozejrzał na PW i na Allegro to jest tu kilku takich co babole sadz± jak ziemniaki.
_________________
Mnie bior± zawsze.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 12:05 pm    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

JKarp napisał:
Na 150 wysyłek jedn± nawaliłem.
Nie mam za bardzo zamiaru się tłumaczyć ale to moja wina.
Ale jak to leed zauważył nie masz obowi±zku a chęć. Już na pewno nie musiałe¶ podawać mojego telefonu bo nie- bo ja sobie tego nie życzę.
Janusz JKarp

Nie jedna na 150. Nr tel nie dostałem od Ciebie tylko z Twojej reklamy więc powiniene¶ się cieszyć a nie smucić. I to nie koniec sprawy :evil: I na przeprosiny już za póĽno, mam to gdzie¶, było na to pół roku a nie teraz jak lawina ryszyła.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 2:16 pm    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
Sk±d Ty możesz wiedzieć jak kto się zachowa? Nie baw sie w proroka i nie mów co kto by zrobił i w jakim stanie to napisał.


nie bawię się w żadnego proroka. mam prawo do subiektywnej oceny sytuacji. a wyrażam to na forum, które po to własnie jest.
ponadto lepiej jest ostrzec innych potencjalnych klientów przed tak± wpadk± - nie uważasz?
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie się wzajemnie nakręcać. Tylko zainteresowani mog± wiedzieć na pewno, co i jak było. J wchodzi powoli na orbitę i staje się to niebezpieczne.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo SSG wykrzyknik
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 2:58 pm    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
...ponadto lepiej jest ostrzec innych potencjalnych klientów przed tak± wpadk± - nie uważasz?

W większej czę¶ci się z Tob± zgadzam. W tej sprawie nie mam już nic do dodania.
Cało¶ć jednak proponuje załatwić już prywatnymi kanałami.
Już wiemy że J cierpisz z powodu aukcji z JKarpiem.
_________________
Mnie bior± zawsze.
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 3:50 pm    Temat postu: Re: Ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
Cało¶ć jednak proponuje załatwić już prywatnymi kanałami.


i racja
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
JKarp
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2002
Posty: 687

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶ć
Żeby niepotrzebnie nie mamlać jak to niektórzy robi±- sprawa jest załatwiona wykrzyknik
Jak napisałem jest moja wina i mam odwagę to powiedzieć
:oops:
Janusz Jkarp
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie nic nie jest załatwione wykrzyknik , jak będzie to napiszę.
W każdym razie Allegro jest dla mnie spalone. :evil:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Misiek76
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 25, 2006
Posty: 385

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Na razie nic nie jest załatwione wykrzyknik , jak będzie to napiszę.
W każdym razie Allegro jest dla mnie spalone. :evil:


Po czę¶ci rozumiem twój tok my¶lenia, z tym że kolega JKarp, miał odwagę przyznać się do błędu, zadeklarował chęć naprawy sytuacji i że załatwił t± sprawę. Czego dowodem może być wcze¶niejszy jego post.
Jest niedziela więc nawet je¶li wysłał co¶ do ciebie to nie miało to szans doj¶ć, a ty już piszesz o spalonym Allegro, i że nic nie jest załatwione.
Je¶li miało być to ostrzeżenie przed nieuczciwym sprzedawc± na Allegro, a on tutaj się do wszystkiego przyznał, to daj szansę człowiekowi na naprawienie błędu. Pomy¶l o tym.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie co za dużo to nie zdrowo. Ostatnie dwa posty wykasowałem i proszę już nie robić tu żadnych osobistych wycieczek. Z zamknięciem tematu czekam na sygnał, że sprawa została załatwiona pozytywnie. Proszę już w tym temacie się nie wym±drzać bo nic nowego nie wymy¶licie. Jarpo.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czemu wykasowałe¶ dwa posty a nie trzy, widać w Twoim postępowaniu tendencyjno¶ć ale wcale się nie dziwię po czyjej jeste¶ stronie.
J bior±c udział w przepychance słownej z Mi¶kiem znasz zapewne tre¶ć tych postów i z pewno¶ci± do wyważonych nie należały. Każdy podobny będzie automatycznie kasowany, bo jest sprzeczny z regulaminem PW. (dzepetto)
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Ciekawe czemu wykasowałe¶ dwa posty a nie trzy, widać w Twoim postępowaniu tendencyjno¶ć ale wcale się nie dziwię po czyjej jeste¶ stronie.
J bior±c udział w przepychance słownej z Mi¶kiem znasz zapewne tre¶ć tych postów i z pewno¶ci± do wyważonych nie należały. Każdy podobny będzie automatycznie kasowany, bo jest sprzeczny z regulaminem PW. (dzepetto)

Chcesz to wykasuje też trzeci. Który to ma być? Widać tendencyjno¶ć w moim postępowaniu? W którym miejscu? Po czyjej to ja niby jestem stronie? Człowieku musisz troszkę ochłon±ć. Tak jak napisałem czekam na informacje o tym jak sprawa się zakończyła i do tego czasu proszę o zaprzestanie pisania w tym w±tku.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa załatwiona, ale tylko tu na forum. To nie był żaden „bł±d do naprawienia” tylko ¶wiadome oszustwo i nie raz na tym forum tacy ludzie byli bronieni, jak i teraz. Uważam, że było to jedyne słuszne rozwi±zanie z mojej strony zakończone moim sukcesem bez poparcia „tutejszych” ludzi. Poczucie bezkarno¶ci różnej ma¶ci drobnych cwaniaków jest przerażaj±ce, z powodu małej szkodliwo¶ci s± z reguły przez wymiar sprawiedliwo¶ci bagatelizowane, bo cóż tam pojedyńczy obywatel. Jedynie skutecznym działaniem jest informacja i wewnętrzne napiętnowanie, (na co nie liczę).
Uniżony sługa portalu.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Sprawa załatwiona, ale tylko tu na forum. To nie był żaden „bł±d do naprawienia” tylko ¶wiadome oszustwo i nie raz na tym forum tacy ludzie byli bronieni, jak i teraz. Uważam, że było to jedyne słuszne rozwi±zanie z mojej strony zakończone moim sukcesem bez poparcia „tutejszych” ludzi. Poczucie bezkarno¶ci różnej ma¶ci drobnych cwaniaków jest przerażaj±ce, z powodu małej szkodliwo¶ci s± z reguły przez wymiar sprawiedliwo¶ci bagatelizowane, bo cóż tam pojedyńczy obywatel. Jedynie skutecznym działaniem jest informacja i wewnętrzne napiętnowanie, (na co nie liczę).
Uniżony sługa portalu.

Powiedziałe¶ A powiedz i B. W jaki sposób sprawa została załatwiona?
Odpowiedz mi też proszę, jacy to ludzie i przez kogo byli tu bronieni?
Nie można tak rzucać oskarżeń. Kto kiedy, gdzie, dlaczego? O jakich „tutejszych ludziach” piszesz?
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Powiedziałe¶ A powiedz i B. W jaki sposób sprawa została załatwiona?
Odpowiedz mi też proszę, jacy to ludzie i przez kogo byli tu bronieni?
Nie można tak rzucać oskarżeń. Kto kiedy, gdzie, dlaczego? O jakich „tutejszych ludziach” piszesz?

Pieniadze zostały zwrócone (pewnie poczta oddała cztery przsyłki zly: )
Zajrzyj do archiwum był taki sam przypadek a teraz drugi, że sprawiedliwi bronili zanim sprawa się wyja¶niła. "Tutejsi" nie pomogli, dlaczego udam, że nie wiem, a post skasowałe¶ więc i nie dowiesz się wesoly
Więcej nie piszę aby zamiast pochwały za dobrze spełniony obowi±zek nie dostać "krawata".Nigdy tu nie czułem się "jak w domu".
Pozostaję z szacunkiem do Waszego Forum wesoly
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Jarpo napisał:
Powiedziałe¶ A powiedz i B. W jaki sposób sprawa została załatwiona?
Odpowiedz mi też proszę, jacy to ludzie i przez kogo byli tu bronieni?
Nie można tak rzucać oskarżeń. Kto kiedy, gdzie, dlaczego? O jakich „tutejszych ludziach” piszesz?

Pieniadze zostały zwrócone (pewnie poczta oddała cztery przsyłki zly: )
Zajrzyj do archiwum był taki sam przypadek a teraz drugi, że sprawiedliwi bronili zanim sprawa się wyja¶niła. "Tutejsi" nie pomogli, dlaczego udam, że nie wiem, a post skasowałe¶ więc i nie dowiesz się wesoly
Więcej nie piszę aby zamiast pochwały za dobrze spełniony obowi±zek nie dostać "krawata".Nigdy tu nie czułem się "jak w domu".
Pozostaję z szacunkiem do Waszego Forum wesoly

Po pierwsze my¶lałem, że to też Twój portal, no, ale skoro sam stajesz z boku….
Po drugie wykasowane posty nie zginęły i mam do nich dostęp.
A po trzecie i to jest najważniejsze to istnieje co¶ takiego jak domniemanie niewinno¶ci.
Nie wymagaj wiec aby¶my potępiali w czambuł kogo¶ przed wyja¶nieniem sprawy. Nie dziw się, że sprawiedliwi kogo¶ bronili. W s±dzie też jest prokurator i adwokat, ale decyduj±cy głos ma sędzia. „Tutejsi” Ci nie pomogli, tak piszesz, a niby jak mieli Ci pomóc? Mieli zlinczować sprzedawcę. O to Ci chodziło? Zastanów się, zatem czy jest to Twój portal czy jeste¶ „Tutejszy” czy nie. Temat zamykam – chyba, że masz co¶ ciekawego do powiedzenia to poczekam jeszcze dziesięć minut i ani sekundy dłużej.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.19 sekund :: Zapytania do SQL: 102