Czy wiesz, że...
Prawie wszystkie ryby słodkowodne s± krótkowidzami. Ich zdolno¶ć ostrego widzenia ograniczona jest przeważnie do 1 – 2 metrów.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 381
 Zalogowani 0
 Wszyscy 381

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(61823) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(513893) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(513893) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(513893) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513893) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513893) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513893) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(513893) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513893) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(513893) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2189
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2096
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2503
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Wędkarz lekarz
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Wędkarz lekarz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wedkarz1234
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Oct 28, 2006
Posty: 32

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 11:55 am    Temat postu: Wędkarz lekarz Odpowiedz z cytatem

Witam. Pewnie ten temat był już poruszany na tym forum. Tak naprawdę to dotyczy wszystkich tych, którzy maj±c sporo obowi±zków zawodowych, rodzinę maj± mało czasu na wędkowanie. Jak to u Was wygl±da? Jak często wygospodarowujecie czas na ryby? Co na to wasze żony? Czy jeĽdzicie na ryby zostawiaj±c np żonę z malutkimi dziećmi w domu? Powiedzcie jak to u Was wygl±da.
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuje się wywołany do tablicy wink:
Jestem lekarzem, ale od zwierz±tek.
Od ponad roku pracuje codziennie w tyg. od 8-19 z dwugodzinn± przerw± na obiad i zawiezienie dzieciaka do przedszkola.
Pracuje także w każd± sobotę od 9-14 co dyskwalifikuje ten dzień do wyjazdu od jesieni do wiosny-krótki dzień.
Zostaje niedziela- i to nie zawsze bo przecież s± jeszcze ważne rodzinne spotkania i imprezy itp.
Dlatego aktualnie najwięcej czasu na ryby znajduje w trakcie pracy lol
Oczywi¶cie s± to wirtualne rybki w PP2! wesoly
Czekam tylko do wiosny lata, kiedy będę mógł wybrać się na rybki na nocke!
Pozdrawiam wszystkich zapracowanych! wesoly
Wojtass
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2003
Posty: 389

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja coprawda żony jeszcze nie mam, to sytuacja u mnie wygl±da nieco inaczej. Studiuje dziennie i to pochłania mi większo¶ć czasu. W weekendy albo mam sporo nauki, albo odwiedzam rodziców w innym mie¶cie. Poza tym okoliece Łodzi nie obfituj± w jakie¶ super łowiska i trzeba pojechać gdzie¶ dalej. A zo co wleje biedny student do baku :P :roll:
Dlatego dla mnie czas na wędkowanie jest dopiero w wakacje... A do wakacji jeszcze daleko. smutny
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki temat to dla mnie woda na młyn wink: . Jestem pierwszy do narzekania na brak czasu zly: .
Praca od poniedziałku do pi±tku (ostatnio często wracam dopiero w sobotę) najczę¶ciej bez możliwo¶ci odwiedzenia domku w ci±gu tygodnia. Jeżeli już mam swój utęskniony weekend to zanim zaplanuję wypad na rybki upewniam się czy żonka też ma wolne, czy pracuje w sobotę i niedzielę. Jeżeli nie pracuje wolę zostać z ni±. Mimo że jeste¶my tyle lat ze sob± widujemy się sporadycznie usmiech .
W przeciwnym wypadku już w pi±tek my¶lę, na jakim odcinku i jakiej rzeki będę łowił wesoly .
Snuję w tedy wizje ogromnych sandaczy siadaj±cych, co kilka rzutów na moj± przynętę wesoly .
Na wizjach się niestety kończy zly: .
Przez lata, które tu "przewędkowałem" usmiech nabrałem niestety do¶ć niekorzystnej maniery. Poganiany czasem przywykłem do spędzania maksymalnie 5-u godzin nad wod± na jedno posiedzenie. Zwykle to trochę mało by uzyskać oczekiwane efekty wink: .
Odniosłem wrażenie, że kilka lat wcze¶niej, łatwiej mi było złowić cokolwiek i w krótszym niż teraz czasie. I tak, np. ubiegłoroczny sezon był do tej pory tu najgorszym. Pare kleników, ze dwa szczupaczki. Totalna "mizera", nie obiecuję sobie już niczego, bo za każdym razem te obiecanki wygl±daj± coraz gorzej zly: . Do tego sezonu nie podchodzę ze szczególnymi nadziejami, jak kryzys to kryzys wesoly . Na pewno zrobię kilka wypadów, może życie mile mnie zaskoczy usmiech .
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowość: Gniezno
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuję zmie¶cić się w małej ilo¶ci słów pisz±c, jak to u mnie wygl±da - ci, którzy mnie znaj±, wiedz±, że nie mam czasu nawet na sen ;)

Po prostu s± priorytety:
Praca -> najbliżsi -> nauka -> zbiór pasji o wyższym priorytecie -> wędkarstwo -> zbiór pasji o niższym priorytecie -> sen.

Każdy dzień wydaje się za krótki.
_________________
Konkrety pod wami ryj±.
mikefish
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 02, 2006
Posty: 616

Kraj: Polska
Miejscowość: Staniszcze Małe -opolskie
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również czuję się wywołany do tablicy :-)
Jestem lekarzem (co prawda od niedawna, ale juz i tak cieniutko z czasem).
Kiedy mam czas na rybki - od momentu odebrania dyplomu w zasadzie tylko w niedzielę w godz.9-13.
Od pon do pt pracuję, dyżuruję (na szczęscie przez najbliższy rok weekendy mam wolne od dyżurów).Sobotę oraz w wolne od dyzuru popołudnia spędzam remontuj±c swoje przyszłe gniazdko.
Więc zostaje tylko niedziela i to na dodatek tylk w w/w godzinach, bo trochę czasu trzeba po¶więcić narzeczonej, rodzinie, znajomym.
P.S. Niebawem mam jeden z najwazniejszych examinów w moim zawodowym życiu, dlatego nawet nie mam za bardzo czasu wchodzić na PW, a o potrzymaniu wędki w rekach nawet nie mam co pomarzyć :-(

U mnie wygl±da system mniej wiecej tak:
praca,praca,praca>remont domu>narzeczona>pielęgniarki lol >ryby>koledzy

Pozdrawiam
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikefish napisał:

U mnie wygl±da system mniej wiecej tak:
praca,praca,praca>remont domu>narzeczona>pielęgniarki lol >ryby>koledzy

Pozdrawiam

Widzisz , w prosty sposób możesz wygospodarować trochę czasu . Wystarczy tylko aby: narzeczona=pielęgniarka ! :roll: 8)
mikefish
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 02, 2006
Posty: 616

Kraj: Polska
Miejscowość: Staniszcze Małe -opolskie
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
mikefish napisał:

U mnie wygl±da system mniej wiecej tak:
praca,praca,praca>remont domu>narzeczona>pielęgniarki lol >ryby>koledzy

Pozdrawiam

Widzisz , w prosty sposób możesz wygospodarować trochę czasu . Wystarczy tylko aby: narzeczona=pielęgniarka ! :roll: 8)


Dwa miesi±ce temu znalazłem lepsze rozwi±zanie: koleżanka pielęgniarka umiej±ca łowić ryby :-), tylko narzeczona nie była z takiego stanu zadowolona.
Poza tym Twoje rozwi±zanie wi±załoby się z konieczno¶ci± wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - narzeczone=pielęgniarki - bo tylko tam mozna mieć harem lol lol lol

A wracaj±c do tematu, ja - podobnie jak gismo - skracam czas snu do minimum. Zaadoptowany juz jestem do tylko 5-godzinnego kimania
wedkarz1234
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Oct 28, 2006
Posty: 32

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To powodzenia na lepie je¶li dobrze rozumiem mikefish:) chyba zę już specjalizacje masz na my¶li wszystko do przej¶cia z z czasem będzie coraz gorzej, jak zamiast narzeczonej wstawisz zonę i dwójkę małych dzieci usmiech
mikefish
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 02, 2006
Posty: 616

Kraj: Polska
Miejscowość: Staniszcze Małe -opolskie
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedkarz1234 napisał:
To powodzenia na lepie je¶li dobrze rozumiem mikefish:) chyba zę już specjalizacje masz na my¶li wszystko do przej¶cia z z czasem będzie coraz gorzej, jak zamiast narzeczonej wstawisz zonę i dwójkę małych dzieci usmiech

Hmmm....dobrze rozumiesz...jako¶ bedzie... nikt nie mówił, że będzie łatwo.
Pozdrawiam
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikefish napisał:


U mnie wygl±da system mniej wiecej tak:
praca,praca,praca>remont domu>narzeczona>pielęgniarki lol >ryby>koledzy

Pozdrawiam


Jeste¶ na etapie --> narzeczona. No to masz sporo szczę¶cia. Je¶li to narzeczona wędkuj±ca - to masz szczę¶cie. Je¶li nie - możesz z niej zrobić wędkarkę ( tutaj pomocne s± nasze zloty - wspólny przyjazd ).
Nie ma recepty na : praca, praca, praca. Tak musi być, ale za to musz± być pieniadze. Za perwsz± pracę - utrzumanie. Za drug± - pieni±dze na dom. Za trzeci± - fundusze wypoczynkowe.
Remont domu zlecasz firmie budowlanej. Narzeczon± wybierasz z pielęgniarek i uczysz ja wędkarstwa ( jak kiepski uczeń - wymieniasz na nowego ).
Jak teraz będzie wygl±dał plan?
Praca, praca, praca > wędkowanie z narzeczon± > koledzy.
Kiedy chcesz na rybki jeĽdzić? Jak będziesz na emeryturze? Oj nie licz na to. Wtedy jesienne słoty s± za bardzo uci±żliwe. Zimowe wypady przewiewaj± ko¶ci. Zostanie Ci tylko ciepła wiosna i piękne lato. Wiosn± jeszcze sobie posiedzisz, ale latem już nie. Będzie Cię strasznie denerwować wrzask młodzieży pod namiotami. Ich imprezki nad wod± będ± nie do zniesienia. Skutery wodne skutecznie będ± odcinać Ci zarzucone zestawy, a spacery ze spinningiem wzdłuż brzegu będ± nie do wykonania.
Ot i okres kawalerstwa, to najbardziej wędkarski okres. Potem żona i ... dzieci. Póki małe - koniec wędkowania. O tak, przecież dzieci - to mus konieczny!!
Jak będziesz umierał i będzie Ci się chciało pić, to wła¶nie Twoje dzieci podaj± Ci ten kubek z napojem. ( ... ) Chociaż znałem takiego go¶cia, który przez ten kubek, miał siedmioro dzieci a jak umierał ... to pić mu się nie chciało :-(
Rumun
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 475

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z innej beczki....
Jak mnie pyta ciekawski przechodzień czy bior±, zawsze odpowiadam: - Tak, lekarze na Kamieńskiego zly:
_________________
Gdzie Diabeł nie może......, tam Rumuna po¶le;)
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 12:07 am    Temat postu: Re: Wędkarz lekarz Odpowiedz z cytatem

wedkarz1234 napisał:
Jak to u Was wygl±da?


Odpowiem tylko na to pytanie, bo tu się czuję życiowo umocowany. Otóż, gdybym nie był przez 3 lata na rybach i pewnego, pi±tkowego wieczoru powiedział do małżowinki: "Wiesz, skoczę sobie jutro na rybki", usłyszałbym pytaj±c± odpowiedĽ: "Znowu?" wesoly

I dlatego pewnie w poniedziałek powiem jak zwykle: "Znowu nie byłem na rybach" ;)
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
mikefish napisał:


U mnie wygl±da system mniej wiecej tak:
praca,praca,praca>remont domu>narzeczona>pielęgniarki lol >ryby>koledzy

Pozdrawiam


( ... ) Chociaż znałem takiego go¶cia, który przez ten kubek, miał siedmioro dzieci a jak umierał ... to pić mu się nie chciało :-(


Stary górol ,na łożu ¶mierci mówi do żony:
Daj mi kubek wody ,pić mi się chcę
-Tero się umiro - nie pije !
pstrongmen75
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jan 28, 2007
Posty: 103

Kraj: Polska
Miejscowość: Staszów
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem WAS chłopaki...Chcecie łowić ryby, a nie możecie znaleĽć czasu na wędkowanie. S± priorytety, ale brak czasu to tylko wymówka. Wszystko da się pogodzić, a żona tez człowiek wesoly i można się dogadać. Ja skutecznie praktykuję to od 7 lat (minimum dwa razy w tygodniu), chociaż w dorobku 4 małych dzieci...Do tego kubka z wod± jeszcze trochę brakuje ;)
gucio2020
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 17, 2005
Posty: 543

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawa wyglada następuj±co. Koledzy z pracy i "podwórka" to te same osoby - wędkarze. Poza nimi w pracy co drugi to wędkarz w tym szef wszystkich szefów ZO JG. Wiec do pracy chodze pogadac o rybach i w miedzyczasie zrobić cos pożytecznego dla firmy wink: ... Narzeczona jak narazie jest wyrozumiała, niewiem jak bedzie jak mi założy GPS'a na palec... zly:
Reasumuj±c: kiedy dzien długi staram się po pracy odwiedzic wode w okolicy raczej rekreacyjnie, w ciagu roku kilka dalszych wyjazdów całoweekendowych, plus kilkanascie jedniodniowych.
p.s. nie jestem lekarzem 8)
_________________
...::: Gutek :::...
gzielin
GliĽdziarz kopacz
GliĽdziarz kopacz


Dołączył: Dec 29, 2006
Posty: 15

Kraj: Polska
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów,
Ja niestety na rybki mogę wyskoczyć tylkow weekend i temat rozwi±zuje w następuj±cy sposób:
- z żonk±, żona szykuje koszyk piknikowy i wyruszamy najczę¶ciej nad Narew. Nad wod± jeste¶my ok. 13:00 - 14:00 więc jest wystarczaj±co dużo czasu na znalezienie fajnego miejsca (ci któży byli na noc najczę¶ciej już się zwineli) rozrobienie zanęty zebranie drewna na ognisko itp. PóĽniej pozostaje łowienie i kolacja przy ognisku. Najczęsciej ok. 24:00 zwijamy się do domu dzięki czmu jest jeszcze kawałek nocki żeby złapać trochę snu.
- z kumplami, pocz±tek jak wyżej z tym że zostajemy na całonocne łowienie
- wresja z żon± i czteroletnim synem to wyprawa na łowisko specjalne w Grzegorzewicach gdzie wszyscy możemy liczyć na dobr± zabawę
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikefish napisał:

"...Więc zostaje tylko niedziela i to na dodatek tylk w w/w godzinach, bo trochę czasu trzeba po¶więcić narzeczonej....."


No tak. I tu masz wła¶nie t± widoczn± gołym okiem, Ľle zagospodarowan± lukę. idea: lol Zrób tak by narzeczona po¶więcała czas Tobie wesoly . Wtedy będziesz mógł ten czas, który jej po¶więcasz przeznaczyć na rybki - jak kocha to zrozumie. idea: lol wink: zly:
No nie, nie dziękuj. Ot tak, obowi±zek starszego kolegi pomagać młodszemu lol lol wink: wink:

Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pstrongmen75 napisał:
Nie rozumiem WAS chłopaki...Chcecie łowić ryby, a nie możecie znaleĽć czasu na wędkowanie. S± priorytety, ale brak czasu to tylko wymówka. Wszystko da się pogodzić, a żona tez człowiek wesoly i można się dogadać. Ja skutecznie praktykuję to od 7 lat (minimum dwa razy w tygodniu), chociaż w dorobku 4 małych dzieci...Do tego kubka z wod± jeszcze trochę brakuje ;)

kochamy wszystkie dzieci lol nie nasze równiez lol
widać że sasiad nie próznuje wesoly wesoly wesoly
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ubiegłym roku byłem całe 11 razy na rybach. Wliczaj±c w to Zloty na których byłem z wędk±.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:
w ubiegłym roku byłem całe 11 razy na rybach. Wliczaj±c w to Zloty na których byłem z wędk±.

ale¶ się rozszalał wesoly wesoly
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pstrongmen75 napisał:
"....Wszystko da się pogodzić, a żona tez człowiek wesoly i można się dogadać. Ja skutecznie praktykuję to od 7 lat.....:


Biedny pstrongmen75. :roll: Trafiony zatopiony. idea: Co¶ Ty - "smerfów" nie ogl±dałe¶ :?: Nie wiesz, że Tabaza jest : sprytna, okrutna, podejrzliwa i cierpliwa :?: Już po Tobie - biedaku. lol lol lol wink: wink: zly:

Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 1:01 pm    Temat postu: Re: Wędkarz lekarz Odpowiedz z cytatem

wedkarz1234 napisał:
Co na to wasze żony?


Zupełnie nic ... po prostu nie opowiadam im o wszystkich drobiazgach. One nawet nie wiedz± o sobie nawzajem. lol
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pstrongmen75 napisał:
Wszystko da się pogodzić, a żona tez człowiek wesoly i można się dogadać. Ja skutecznie praktykuję to od 7 lat (minimum dwa razy w tygodniu), chociaż w dorobku 4 małych dzieci...

A nie powiedziała Ci kiedy "jedĽ, jedĽ przecież Cię za rogi nie będę trzymać" Ja tam wolę zbyt często nie jeĽdzić. lol [/b]
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie spraw wygl±da tak - ten kilkudniowy przerywnik między weekendami zwany prac± - na pracę po¶więcam. Za¶ w sobotę z rana wędkuję, w niedzielę też z rana mi się zdarza. Cóż, wyjeżdżam jak wszyscy jeszcze ¶pi±, a wracam po kilku godzinkach na ¶niadanko, więc wszystko w normie. Żona, syn, pies oraz drugi potomek w "trakcie" - nie s± żadn± przeszkod± w wędkowaniu! Ba, nawet nie mogę się doczekac, jak młodego na ryby zabiorę (zawsze się o to pyta, kiedy go wezmę).
Ale priorytety s± takie - najpierw rodzina, potem cała reszta.
stacha
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Mar 25, 2009
Posty: 12

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 2:13 pm    Temat postu: Re: Wędkarz lekarz Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
wedkarz1234 napisał:
Co na to wasze żony?


Zupełnie nic ... po prostu nie opowiadam im o wszystkich drobiazgach. One nawet nie wiedz± o sobie nawzajem. lol


Piwoniuszu, usi±dĽ wygodnie, tu jedna z kobiet... wink:
Wszystko wiemy, cóż będziemy się odzywać, lubimy ryby...
Najważniejsze że wilki całe i owca syta.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 8:11 pm    Temat postu: Re: Wędkarz lekarz Odpowiedz z cytatem

stacha napisał:
Piwoniusz napisał:
wedkarz1234 napisał:
Co na to wasze żony?


Zupełnie nic ... po prostu nie opowiadam im o wszystkich drobiazgach. One nawet nie wiedz± o sobie nawzajem. lol


Piwoniuszu, usi±dĽ wygodnie, tu jedna z kobiet... wink:


Ufff ... Odetchn±łem ... Dobrze, że tylko jedna ... wink: usmiech
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
Kowalski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2007
Posty: 391

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mogę chodzić/jeĽdzić kiedy tylko chcę.
Małżonkę mam wędkarkę (z papierami, a jak) lubi łowić, smażyć
i je¶ć, to co złowimy.
Często pyta, kiedy się na ryby wybieram, bo dawno nie byłem.

Ostatnio preferuję morskie połowy, w maju byłem w Norwegii, na jesieni
parę razy Bałtyk, w marcu 3 dniowa wyprawa na Bornholm zakończona
sukcesami.
Tylko to ¶ródl±dzie jako¶ mnie coraz mniej poci±ga.
Zapewne w tym wędkowaniu chce się co¶ poczuć z drugiej strony wędki.
_________________

Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowalski napisał:
Zapewne w tym wędkowaniu chce się co¶ poczuć z drugiej strony wędki.


Nasmaruj szczytówkę czosnkiem ! wink: usmiech
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
pstrongmen75
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jan 28, 2007
Posty: 103

Kraj: Polska
Miejscowość: Staszów
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon i J ... tu was boli wesolywesolywesoly musicie zatem zabierać żony ze sob± na ryby ;)
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno temu moja żona (pierwsza) stanowczo sprzeciwiała się mojemu wędkowaniu i po pewnym czasie została był± żon± usmiech
Obecnie nie mam żadnych problemów z wyjazdami,gorzej jednak z czasem. Jako¶ nie mam chęci na wypady 2-4h chociaż do jez. Skaryszewskiego mam jakie¶ 200m a do Wisły może 500.
Wolę wyjazdy na cały dzień albo i dwa a z tym już bywa problem.
Na razie chyba dopiero kilka dni na dorszach w maju 8) lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pstrongmen75 napisał:
Zenon i J ... tu was boli wesolywesolywesoly musicie zatem zabierać żony ze sob± na ryby ;)

mnie nie boli , na palce uważam
lol lol
żona na rybach to skarb lol ma kto kanapki zrobić lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Dawno temu moja żona (pierwsza) stanowczo sprzeciwiała się mojemu wędkowaniu i po pewnym czasie została był± żon± usmiech
Obecnie nie mam żadnych problemów z wyjazdami,gorzej jednak z czasem. Jako¶ nie mam chęci na wypady 2-4h chociaż do jez. Skaryszewskiego mam jakie¶ 200m a do Wisły może 500.
Wolę wyjazdy na cały dzień albo i dwa a z tym już bywa problem.
Na razie chyba dopiero kilka dni na dorszach w maju 8) lol

to Ty kurna ,z balkonu mozesz lowic 8O lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 117