Czy wiesz, że...
Okoń dla osiągnięcia 15 cm długości potrzebuje aż 4-5 lat! 20 cm osiąga po 6 latach, a 30 cm po 8-11 latach.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 328
 Zalogowani 0
 Wszyscy 328

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym wątku będę podawał wpłacone kwoty ...(18208) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że święto, świętem ...(59101) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18208) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18208) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18208) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18208) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli ktoś chce wpłacić,, to proszę blik ...(18208) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wodą, oczywiście bez wędki bym n ...(59101) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18208) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Ktoś zapłacił, to trzeba Mu się ...(18208) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2099
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2110
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2424
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Znikające komentarze.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Kiks
Znikające komentarze.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 9:41 pm    Temat postu: Znikające komentarze. Odpowiedz z cytatem

W zasadzie powinienem zgłosić błąd, bo zniknął mój komentarz, który nie łamał żadnej z obowiązujących zasad na PW, nie naruszał również szeroko pojętej netykiety. Wiem jednak, że temat był po prostu niewygodny dla admina ochraniającego kolegę. Jest to niedopuszczalne. Jeżeli włożyłem ileś czasu, aby zbadać sprawę, zadałem sobie trud, poszperałem w sieci i napisałem kilkanaście zdań celem wyjaśnienia nieporozumień, to jest to moja praca, która z wyjątkowo płytkich pobudek została wystrzelona w kosmos przez admina. Nie życzę sobie takich sytuacji. Proszę o stworzenie jasnych i jednoznacznych zasad które pozwolą uczestniczyć w życiu portalu. Nawet jeżeli ma to być sprowadzone do listy kumpli adminów, których po prostu nie wolno tknąć palcem i słowem.
Pomijam już fakt, że w tym konkretnym przypadku admin broni człowieka krytykowanego za łamanie obowiązujących przepisów - RAPR. Podobne sytuacje spotykam również po lekturze forum. Panowie ...gdzie są PW sprzed kilku lat? Ja po prostu nie poznaje tego miejsca.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarku, odpowiedziałem Ci już w galerii. Na dwóch portalach rozgorzała bezsensowna dyskusja. Zdjęcie zostało opublikowane na WCWI i tam się to wszystko zaczęło i tam również admini wzięli się do roboty. Szkoda, że temat przeszedł na "Pogawędki Wędkarskie". Jarokowal wywalił prawie 60 komentarzy, które... odnosiły się do zdjęcia, które nigdy u nas nie wisiało i wisieć nie będzie.
Proszę nie oskarżać nas o bronienie jakiś naszych "kolesi". Nikt z adminów nie zna osoby, której rzekomo mieliśmy bronić. Gwoli ścisłości- Siara został zbanowany za kurs języka łacińskiego dla zaawansowanych.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catfischdog jestem Ci winny odpowiedź a nie przeprosiny.
Dostaniesz ją na pocztę prywatną, niestety nie dzisiaj.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
...Gwoli ścisłości- Siara został zbanowany za kurs języka łacińskiego dla zaawansowanych.

No minutą ciszy to tego nie uczczę.
Zapytam tylko, dlaczego zostałem potraktowany przez Admina w taki sposób a paru "kolegów", którzy głowę mają tylko po to by im się deszcz nie lał do środka paplało pierdoły?
Teksty Siary to swoisty folklor ...
To była jedynie forma, a mnie znacznie bardziej powalają treści.
Tu jestem przeciwny "wycinaniu", ale jeśli dla saschy i paru innych Panów nie ma problemu w "złowieniu" metrowego ("przyłów") szczupaka po zmroku i przeciągnięciu go przez otwór w lodzie ("cytat z Siary: " ja trzymałem za łeb a kolega rozkuwał otwór...") plus info, że ryba ważyła 6kg.
Złożyć te dane w jedną całość daje wynik jednoznaczny!
Wielokrotnie prosiłem Siarę o "powieszenie" tej fotki, czego nie uczynił bo była nad wyraz czytelna w przekazie.
Siara został zbanowany i nie może się tu bronić mimo, że miał szansę z której nie skorzystał ("tekścił" ale fotki nie powiesił).

Jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał, to nie jest dyskusja o Siarze. To jest dyskusja o Naszym podejściu do tego co nas otacza.
Jeśli tylko fajnie ma być i bez kontrowersji, to zdejmijmy przelotki i zacznijmy robić na drutach zly:

P.S. Osobiście przyznam, że szkoda mi Siary, ponieważ jest niesamowicie skutecznym wędkarzem i nie musiał tego udowadniać. Zabrakło wzorców i wsparcia. Nie zderzył się z tymi dwoma czynnikami ani na "lajfie"ani "w necie". Na Portalach dostawał albo oklaski na stojąco albo "w ryj". Może naiwnie, ale życzę Siarze odnalezienia się w ... tym wszystkim co Go otacza z wędkarstwem włącznie.

:? Tomek
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 10:56 pm    Temat postu: Re: Znikające komentarze. Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie nieco rozbić Twój post

jarekk napisał:
W zasadzie powinienem zgłosić błąd, bo zniknął mój komentarz, który nie łamał żadnej z obowiązujących zasad na PW, nie naruszał również szeroko pojętej netykiety.


Jarek nie znikł lecz został wycięty o czym wspomniałem w miejscu w którym szukałeś swojego.


jarekk napisał:
Wiem jednak, że temat był po prostu niewygodny dla admina ochraniającego kolegę. Jest to niedopuszczalne.


Owszem, ale nie mam pojęcia dlaczego przywołujesz taki argument.

jarekk napisał:
Jeżeli włożyłem ileś czasu, aby zbadać sprawę, zadałem sobie trud, poszperałem w sieci i napisałem kilkanaście zdań celem wyjaśnienia nieporozumień, to jest to moja praca, która z wyjątkowo płytkich pobudek została wystrzelona w kosmos przez admina. Nie życzę sobie takich sytuacji. Proszę o stworzenie jasnych i jednoznacznych zasad które pozwolą uczestniczyć w życiu portalu. Nawet jeżeli ma to być sprowadzone do listy kumpli adminów, których po prostu nie wolno tknąć palcem i słowem.
Pomijam już fakt, że w tym konkretnym przypadku admin broni człowieka krytykowanego za łamanie obowiązujących przepisów - RAPR. Podobne sytuacje spotykam również po lekturze forum.


Postaw się w mojej sytuacji. Wracasz ze zlotu i już w drodze dowiadujesz się, że pod zdjęciem Siary toczy się dyskusja dotycząca zupełni innego zdjęcia. Zapewne większość użytkowników nawet nie wie którego bo go, podobnie jak ja, nie widziała. O nie nie, gdyby dyskusja miała znamiona dyskusji to na pewno pozostała by tam gdzie powinna.


jarekk napisał:
Panowie ...gdzie są PW sprzed kilku lat? Ja po prostu nie poznaje tego miejsca.


Czy chcesz powiedzieć, że takie coś było kiedyś tolerowane? Jarek, naprawdę to miałeś na myśli?
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższą ostrożność - zwłaszcza gdy się jest rybą.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
...na WCWI i tam się to wszystko zaczęło i tam również admini wzięli się do roboty.


I tego przyznam, że zupełnie nie rozumiem. Sprawca zamieszania, naruszający wiele zasad ...i wędkarskich i koleżeńskich ma się znakomicie, śmieje wszystkim w twarz. Gdy wycięto mój komentarz na WCWI machnąłem ręką. Nie byłem nigdy związany jakoś szczególnie z tamtym portalem. Na PW sądziłem, że taka sytuacja nie może się zdarzyć i stąd moje zaskoczenie.

dzepetto napisał:
Szkoda, że temat przeszedł na "Pogawędki Wędkarskie". Jarokowal wywalił prawie 60 komentarzy, które... odnosiły się do zdjęcia, które nigdy u nas nie wisiało i wisieć nie będzie.

W momencie jak wieszałem swój komentarz było ich znacznie mniej i raczej nie naruszały zasad. Była to zwyczajna wymiana zdań. Mam wrażenie, że Siara to na tyle rozgarnięty gość, że był w stanie zrozumieć swój błąd. Usunięcie wpisów może jednak dać efekt przeciwny.

OK, aby nie karmić niepotrzebnych emocji. Przyjmuję do wiadomości, że działanie admina nie było podyktowane układem koleżeńskim ...chociaż nie zmienia to mojego niezadowolenia z faktu usunięcia komentarza. Pozdrawiam wesoly wink:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego byśmy nie zrobili, to i tak wszystkim nie dogodzimy. Koledzy, moim zdaniem niepotrzebne było wywalanie pod zdjęciem zatargów z innego portalu tylko dlatego, że tam admini nie pozwolili na dalszą wymianę "uprzejmości". Skoro tam nie można, to przeniesiemy się gdzieś indziej... My dbamy o porządek na PW i tyle. To Wy tworzycie ten portal i to od Was zależy jego poziom- pomyślcie o tym, gdy będziecie pisali, że nie poznajecie tego miejsca. Są sytuacje, kiedy trzeba zareagować.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet na portalach, których tematem przewodnim jest patrzenie się w spławik dochodzi do sytuacji, w których trzeba wycinać obelgi rodem z rynsztoku. Czy w tym kraju jest jakiś temat, na który można porozmawiać normalnie? Powoli zaczynam w to wątpić niestety...
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przeczytałem i tylko mi Bob Marley do łba przyszedł...
"No Woman no cry"
Nic Dzepetto nie zrozumiałeś :oops:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomku, różni nas podejście do tego co się dzieje na portalu, więc pewnie nie raz jeszcze jeden drugiego nie zrozumie.
Sory, ale to kolejny temat, który odpycha od portalu osoby, które mogłyby przedstawić tu w kulturalny sposób coś ciekawego.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Tomku, różni nas podejście do tego co się dzieje na portalu, więc pewnie nie raz jeszcze jeden drugiego nie zrozumie.


Tu mamy consensus, ale dalej ...
dzepetto napisał:
Sory, ale to kolejny temat, który odpycha od portalu osoby, które mogłyby przedstawić tu w kulturalny sposób coś ciekawego.


.... błagam dzepetto błagam! 8O
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łężyca
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
dzepetto napisał:
Tomku, różni nas podejście do tego co się dzieje na portalu, więc pewnie nie raz jeszcze jeden drugiego nie zrozumie.


Tu mamy consensus, ale dalej ...
dzepetto napisał:
Sory, ale to kolejny temat, który odpycha od portalu osoby, które mogłyby przedstawić tu w kulturalny sposób coś ciekawego.


.... błagam dzepetto błagam! 8O


Niezrozumienie nastąpiło szybciej niż mogłem przypuszczać ;)
Pozdrawiam
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja jestem najszybszy po tej stronie Bobru lol
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Kiks
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 54