Czy wiesz, że...
Gło¶ny, becz±cy odgłos, rozlegaj±cy się wiosn± na podmokłych ł±kach wydawany jest przez bekasy kszyki, za pomoc± sterówek (piór) ogona.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 583
 Zalogowani 0
 Wszyscy 583

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
jjjan: W zatoce też s±. ...(121650) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(121650) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(609854) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(609854) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(609854) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609854) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609854) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609854) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(609854) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609854) Apr 03, @ 19:46:58


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2505
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Słowo do Redakcji PW
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Słowo do Redakcji PW
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kończ±c mój udział w tej farsie ....
farti napisał:
...Dochodzi do jawnego zastraszania auserów, szok.


Albo kłamczuszek, albo niekumatek :placz
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Dociu, w±tek nie jest skierowany dla userów a redakcji. Nie bardzo rozumiem dlaczego na forum a nie priva. My¶lalem, że skoro na forum, to powinni się wyrazić o tym userzy. ''O tym'' , na ''ten temat''. Tylko jaki? Jak mam ocenić Twoje pretensje, skoro nie wiem o jakie Ci chodzi - no to tyle.

Muszę jednak też odpisać na temat twoich tekstów. Nikt nie napisał, że może PW rozprowadzać je w innych miejscach ( inne stronki i czasopima ), bez Twojej wiedzy. Tutaj masz rację, ale artykuł jest już czę¶ci± tego Portalu i Ty nie masz prawa z niego cokolwiek odcinać.

Jasne, że to nie Twoja wina, że ja wszystkiego nie czytam :-) Szywrtot na wywrot :-) Patrzę na temat. Co¶ mnię ciekawi - czytam. Nie wkrecam się już w no-kille ani regulaminy ( no może sporadycznie ). Tylko nie jest to moja wina, że Ty otwieraj±c w±tek, nie jeste¶ precyzyjny.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi uwierz, że nie warto oceniać. Nie warto sobie nawet tym zawracać głowy, ot epizod. Odchodzę i zabieram swoje zabawki, gdyż mam szacunek dla własnej pracy. Na przykł±d kilkukrotnie zostałem pos±dzony o plagiat. Mogłem się jednak bronić bo byłem, teraz już mnie nie będzie. Jak widzisz to konsekwencja i to nie tylko w tym jednym aspekcie.
Wszystko już zostało napisane, nie ma sensu tego roztrz±sać.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Pierwsze zdanie w stopce redakcyjnej.
Nie dziw się więc że trafiaj± się i tacy którzy Cię wkurzaj±.
Id±c ulic± nie raz kto¶ Cię potr±ci a nawet jeszcze warknie, nie zamkniesz się chyba w domu z takiego powodu.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Oldi uwierz, że nie warto oceniać. Nie warto sobie nawet tym zawracać głowy, ot epizod. Odchodzę i zabieram swoje zabawki, gdyż mam szacunek dla własnej pracy. Na przykł±d kilkukrotnie zostałem pos±dzony o plagiat. Mogłem się jednak bronić bo byłem, teraz już mnie nie będzie. Jak widzisz to konsekwencja i to nie tylko w tym jednym aspekcie.
Wszystko już zostało napisane, nie ma sensu tego roztrz±sać.


Jeste¶ już bliski prawdy - jak będziesz chciał. Os±dzono Cię o plagiat, bo nie wiedziała ta osoba, że Docio i autor artykułu na WW to ta sama osoba :-) Przecież to było wyja¶nione - nie czepiaj się brzytwy :-)
Na szczę¶cie nic nie zabierzesz. :-) Jak chcesz, to możesz kontrolować swoje dobra. Został inny poważny problem. Kto odpisze jaki laptok kupić? Kto napisze co zrobić, żeby co¶ tam uruchomić? Zrób jak ja. Patrz tylko na Off-topic :-) Pozb±dĽ się psa! Będziesz miał szmal na zloty i spotkania w realu z nami - no bo dobre piwo smakuje lepiej w odpowiednim miejscu i odpowiednim towarzystwie :-)

Najgorsze w tym wszystkim to:
ZOSTAWIASZ MNIĘ JUŻ SAMEGO TUTAJ NA POŻARCIE NO-KILLOWCOM.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:

ZOSTAWIASZ MNIĘ JUŻ SAMEGO TUTAJ NA POŻARCIE NO-KILLOWCOM.


Oj prawdziwych NO KILL nie tak wielu jakby się wydawało, po prostu Krzycz± gło¶niej. Już kiedy¶ pisali¶my o tym by niektóre łowiska na jaki¶ czas ochraniać przed wyrybieniem i stosować większe limity . ITP.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
.....Najgorsze w tym wszystkim to:
ZOSTAWIASZ MNIĘ JUŻ SAMEGO TUTAJ NA POŻARCIE NO-KILLOWCOM.

Jeszcze ja zostałem, bo wara wszystkim z kim się koleguję w co gram i czy wypuszczam ryby zly:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:

Został inny poważny problem. Kto odpisze jaki laptok kupić? Kto napisze co zrobić, żeby co¶ tam uruchomić?

Popro¶ Gargamela. Jak dla mnie to bardzo kompetentna osoba.

old_rysiu napisał:

Pozb±dĽ się psa! Będziesz miał szmal na zloty i spotkania w realu z nami - no bo dobre piwo smakuje lepiej w odpowiednim miejscu i odpowiednim towarzystwie :-)

Cały czas sobie powtarzam w duchu, ze to w dobrej wierze napisałe¶, a mimo tego nadal to wygl±da jakby¶ matce kazał pozbyć się dziecka aby miała na pół litra. Wybacz też bezpo¶rednio¶ć ale ani CFD, ani Jarekk, ani Tomek79 a ostatnio też Sirkal (choć zachodzę w głowę dlaczego), nie może być toważystwem dla ELYTY.

old_rysiu napisał:

Najgorsze w tym wszystkim to:
ZOSTAWIASZ MNIĘ JUŻ SAMEGO TUTAJ NA POŻARCIE NO-KILLOWCOM.

J Ci pomoże jak i jeszcze kilku jak np Farti lub Monk. Poza tym nikt Ci nie jest potrzebny by trzymać się własnych przekonań.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem się nie odzywać, ale co¶ naskrobię, nie jako admin, ale jako użytkownik PW. Dziwię się, że na PW coraz czę¶ciej zwycięża głupota, żeby nie powiedzieć kretynizm. Rozsypuje się grono osób, które tworzyło ten portal i nadało mu taki, a nie inny, charakter. Dziwię się, że osoby, bez w±tpienia, inteligentne wdaj± się w dyskusje, z których nic nie wynika (delikatnie mówi±c, bo rzeczywi¶cie powinienem napisać, że ludzie inteligentni dyskutuj± z kim¶ z kim nie powinni ze względu na intelektualn± przepa¶ć). Bez zbędnej dyplomacji stwierdzę, że na naszym portalu, jak na każdym, s± m±drzy i głupi.

A teraz jako admin.
Kiedy¶, aby zaistnieć na portalu trzeba było czym¶ się wykazać, dzisiaj wystarczy się zalogować i (za przeproszeniem) zesrać na forum. Każdy, kto chce zaistnieć powinien nabrać nieco pokory, bo s± w¶ród nas osoby, które bez w±tpienia otrzymałyby wędkarsk± nagrodę Nobla, gdyby tylko była przyznawana. Każdy, kto atakuje kogo¶ na forum powinien klikn±ć myszk± na dwa nicki- swój i oponenta. Je¶li każdy by tak robił nie byłoby kłótni na PW z prostej przyczyny. Kto¶ zasłużony po porównaniu dorobku- swojego i oponenta stwierdzi, że dyskusja nie ma sensu, natomiast osoba zaczynaj±ca swoj± "działalno¶ć", po kliknięciu, nabierze pokory i najpierw po cichy zniweluje różnice, a dopiero potem zacznie "wojować". Niestety jest grupa osób, których to nie dotyczy- to osoby, do których najprostsze rzeczy nie docieraj±. I tu pojawia się "pole do popisu" dla prawdziwej elity- czyli robienie tego, w czym się jest dobrym bez wchodzenia w dyskusję z baranami. Dostęp do portalu ma niestety każdy i każdy z nas jest narażony na krytykę- takie s± "uroki" internetu. Każdy kto udziela się w sieci powinien mieć to na uwadze. Warto jednak pamiętać, że bardziej istotne jest kto nas krytykuje, a nie to w jaki sposób to robi. Niektórym osobom po prostu nie wypada zniżać się do pewnego poziomu. Po prostu- niekarmiony pies przestaje szczekać i zdycha.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu się różnimy:
dzepetto napisał:
...Warto jednak pamiętać, że bardziej istotne jest kto nas krytykuje, a nie to w jaki sposób to robi. ...


A tak na marginesie (posłużę się przykładem).
Dorobek Kolegi Prezesa ZG PZW jest (choćby z racji dłuższej przynależno¶ci) znacz±co większy od mojego. I co w zwi±zku z tym. Patent na nieomylno¶ć i prawo do "zamiatania" innych ?
Mój sprzeciw budził i budzi "sposób" prowadzenia rozmowy a nie trzymanie się przy swoim zdaniu zarówno Docia jak i innych moich adwersarzy. To co drogi Dzepetto proponujesz (cytat), sprawia, że zaczynam się gubić w TEJ(nadal) jedynie słusznej logice.... 8O
CFD
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie jest nieomylny, ale ja szanuję dorobek innych ludzi. Pytanie tylko jak kto definiuje słowo "dorobek".
A teraz pozwól, że zakończę swój udział tym w±tku i zasi±dę do konsumpcji jednego ze swoich "popisowych" dań.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:

A teraz jako admin.
..., dzisiaj wystarczy się zalogować i (za przeproszeniem) zesrać na forum.


Panu Admininistratoru !
nieładne wyrazy Usery tu piszom !
Nie jest to mam nadzieję cytat pomocnika czy regulaminu (na wszelki wypadek lecę sprawdzić - może co¶ się pozmieniało) :oops:
CFD
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam Dociu - z tym pieskiem przesadziłem.
:-( :-( Ale to ze zło¶ci, że tak od razu nas chcesz pożegnać. Kurcze - czym by Ci tu dokopać? Już wiem - przekabacili Cię na no-killowca :-(
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Przepraszam Dociu - z tym pieskiem przesadziłem.
:-( :-( Ale to ze zło¶ci, że tak od razu nas chcesz pożegnać. Kurcze - czym by Ci tu dokopać? Już wiem - przekabacili Cię na no-killowca :-(

Ale to akurat nic złego Rysiu i żadna obraza. Musisz się bardziej wysilić. wink:

Ja mam nadzieję że Zbychu odpocznie, miedzy czasie może się atmosfera wyklaruje na forum i będzie git. W końcu co¶ musi robić po za łowieniem i pisaniem do WW. 8)


Ostatnio zmieniony przez farti dnia Nie Lut 28, 2010 2:40 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Przepraszam Dociu - z tym pieskiem przesadziłem.
:-( :-( Ale to ze zło¶ci, że tak od razu nas chcesz pożegnać. Kurcze - czym by Ci tu dokopać? Już wiem - przekabacili Cię na no-killowca :-(

Hahaha. :-) Nie da rady. Żadna mrożonka nie zast±pi ¶wieżej rybki. :-)
A na zloty jeżdżę. W zeszłym roku wrzesień Krasne. Cały o¶rodek był do naszej dyspozycji gdyż już tam było po sezonie. A o¶rodek naprawdę wielki. W tym roku już jestem po zimowym zlocie w Mrówkach. Dla odmiany wynajęli¶my dom nad jeziorem. Można traktować to dosłownie, Gospodarstwo od wody odzielała jedynie droga i kilka metrów brzegu. Rybka spod lodu też dopisała co zaskoczyło wszystkich. Chłopaki naprawdę połowili choć to było z marszu, bez wcze¶niejszego przygotowania czy nęcenia.
Zlot zawsze jest rozpatrywany pod względem mojego psiaka i samego miejsca zakwaterowania. Wynajęcie piętrowego domu z pełnym wyposażeniem, gdzie każdy miał swoje łóżko jak w domu, w efekcie każdego kosztowało 42zł za dobę. Co dzień kto inny robił obiadokolację, więc wszystko poszło gładko. :-)
W tym roku na jesienne spotkanie wzrok nasz padł chyba na Przeczyce.. :-) W każdym b±dĽ razie koło miejscowo¶ci Siewierz. Ale jeszcze wcze¶nie jest aby podejmować konkretne decyzje.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
old_rysiu napisał:
Przepraszam Dociu - z tym pieskiem przesadziłem.
:-( :-( Ale to ze zło¶ci, że tak od razu nas chcesz pożegnać. Kurcze - czym by Ci tu dokopać? Już wiem - przekabacili Cię na no-killowca :-(

Ale to akurat nic złego Rysiu i żadna obraza. Musisz się bardziej wysilić. wink:

Ja mam nadzieję że Zychu odpocznie, miedzy czasie się może się atmosfera wyklaruje na forum i będzie git. W końcu co¶ musi robić po za łowieniem i pisaniem do WW. 8)


Jestem na etapie zmiany hostingu, dodaję galerię i poprawiam wszelkie błędy oraz system logowania na swoim portalu. Roboty mam aż za dużo i na szczę¶cie znalazła się dobra dusza, która galerię praktycznie wzięła na siebie. Byłoby łatwiej gdybym lepiej znał php a tak to robota niemal benedyktyńska.
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Miałem się nie odzywać, ale co¶ naskrobię, nie jako admin, ale jako użytkownik PW. Dziwię się, że na PW coraz czę¶ciej zwycięża głupota, żeby nie powiedzieć kretynizm. Rozsypuje się grono osób, które tworzyło ten portal i nadało mu taki, a nie inny, charakter. Dziwię się, że osoby, bez w±tpienia, inteligentne wdaj± się w dyskusje, z których nic nie wynika (delikatnie mówi±c, bo rzeczywi¶cie powinienem napisać, że ludzie inteligentni dyskutuj± z kim¶ z kim nie powinni ze względu na intelektualn± przepa¶ć). Bez zbędnej dyplomacji stwierdzę, że na naszym portalu, jak na każdym, s± m±drzy i głupi.

A teraz jako admin.
Kiedy¶, aby zaistnieć na portalu trzeba było czym¶ się wykazać, dzisiaj wystarczy się zalogować i (za przeproszeniem) zesrać na forum. Każdy, kto chce zaistnieć powinien nabrać nieco pokory, bo s± w¶ród nas osoby, które bez w±tpienia otrzymałyby wędkarsk± nagrodę Nobla, gdyby tylko była przyznawana. Każdy, kto atakuje kogo¶ na forum powinien klikn±ć myszk± na dwa nicki- swój i oponenta. Je¶li każdy by tak robił nie byłoby kłótni na PW z prostej przyczyny. Kto¶ zasłużony po porównaniu dorobku- swojego i oponenta stwierdzi, że dyskusja nie ma sensu, natomiast osoba zaczynaj±ca swoj± "działalno¶ć", po kliknięciu, nabierze pokory i najpierw po cichy zniweluje różnice, a dopiero potem zacznie "wojować". Niestety jest grupa osób, których to nie dotyczy- to osoby, do których najprostsze rzeczy nie docieraj±. I tu pojawia się "pole do popisu" dla prawdziwej elity- czyli robienie tego, w czym się jest dobrym bez wchodzenia w dyskusję z baranami. Dostęp do portalu ma niestety każdy i każdy z nas jest narażony na krytykę- takie s± "uroki" internetu. Każdy kto udziela się w sieci powinien mieć to na uwadze. Warto jednak pamiętać, że bardziej istotne jest kto nas krytykuje, a nie to w jaki sposób to robi. Niektórym osobom po prostu nie wypada zniżać się do pewnego poziomu. Po prostu- niekarmiony pies przestaje szczekać i zdycha.


Uprzedziłe¶ mnie Dżepetto – ale to i dobrze, nie będę musiał się rozpisywać. Dlatego cytuję cała Twoja wypowiedĽ z któr± utożsamiam się w cało¶ci.

SSG – zrobisz jak będziesz chciał. Szanuję Twoja decyzję.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż to za zloty zaliczyłe¶? Ze swojej stronki organizowałe¶? 42 zł od osoby - to drożej niż u nas :-( Zobacz - na beloniadzie 30 zł od osoby i też każdy w swoim wyrku w extra pokojach ¶pi. Nie musimy szykować posiłków - chociaż kuchnie s± do dyspozycji ( osobne kuchnie dla zlotowiczów ). Tylko Napir Ci znowu przeszkadza. No tak - szykowanie zlotów pod psa u nas nie wypali :-)
Pamiętasz stare czasy - jak klikali¶my na czacie - pisałem - tylko nie pies!!! Pies to koniec spotkań z nami - i miałem rację.
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
A teraz pozwól, że zakończę swój udział tym w±tku i zasi±dę do konsumpcji jednego ze swoich "popisowych" dań.
Bigos!!! - w niedzielę? lol lol
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akabar napisał:
dzepetto napisał:
A teraz pozwól, że zakończę swój udział tym w±tku i zasi±dę do konsumpcji jednego ze swoich "popisowych" dań.
Bigos!!! - w niedzielę? lol lol

Nie bigos, tylko cannelloni w dwóch nutach smakowych. Ale też w "bigosowych" ilo¶ciach wink:
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
... Dziwię się, że osoby, bez w±tpienia, inteligentne wdaj± się w dyskusje, z których nic nie wynika (delikatnie mówi±c, bo rzeczywi¶cie powinienem napisać, że ludzie inteligentni dyskutuj± z kim¶ z kim nie powinni ze względu na intelektualn± przepa¶ć). Bez zbędnej dyplomacji stwierdzę, że na naszym portalu, jak na każdym, s± m±drzy i głupi..

To jak ? ...każdy, kto ma odmienne zdanie od narzuconego przez "elity" jest od razu idiot± ? Każdy nowy user, bez dokonań, setki artykułów i kumpli jest głupkiem ? Proszę może to wyraĽnie powiedzieć w regulaminie. Proszę też o okre¶lenie kiedy się przestaje nim być. Wystarczy tylko zwyczajna spolegliwo¶ć, czy trzeba jako¶ szczególnie nadskakiwać lol
A całkiem serio, to nie wiem do kogo ta mowa. Dzepetto, czy można o tych głupkach konkretniej ?
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde ja tu pasuję do tego opisu !! Ledwie rok łowię na PW tylko dwie fotki i ci±gle nie kumam co jest najlepsze aby były ryby w wodzie !!??

I jeszcze sobie pomy¶lałem "płacę to wymagam" i tym to sobie nagrabiłem u idealistów na max
wesoly wesoly wesoly wesoly
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2548

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Hehehe. :-) Witaj w moim ¶wiecie ostatnich tygodni. :-D

Hehehe lol Piszesz... więc jeste¶ lol ... i to mnie cieszy...
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
dzepetto napisał:
... Dziwię się, że osoby, bez w±tpienia, inteligentne wdaj± się w dyskusje, z których nic nie wynika (delikatnie mówi±c, bo rzeczywi¶cie powinienem napisać, że ludzie inteligentni dyskutuj± z kim¶ z kim nie powinni ze względu na intelektualn± przepa¶ć). Bez zbędnej dyplomacji stwierdzę, że na naszym portalu, jak na każdym, s± m±drzy i głupi..

To jak ? ...każdy, kto ma odmienne zdanie od narzuconego przez "elity" jest od razu idiot± ? Każdy nowy user, bez dokonań, setki artykułów i kumpli jest głupkiem ? Proszę może to wyraĽnie powiedzieć w regulaminie. Proszę też o okre¶lenie kiedy się przestaje nim być. Wystarczy tylko zwyczajna spolegliwo¶ć, czy trzeba jako¶ szczególnie nadskakiwać lol
A całkiem serio, to nie wiem do kogo ta mowa. Dzepetto, czy można o tych głupkach konkretniej ?

Jarku, Darku, Docio, Tomku, i pozostali użytkownicy, przepraszam z góry, że będę się powtarzał. Znowu temat sprowadza się do personalnych rozgrywek, kto kogo miał na my¶li, kto jest kim, kto ma rację, kto ważniejszy, kto z elity, kto z dołu kto z góry, itd. itp.
Na jak± cholerę takie klasyfikacje, na tak± aby poróżnić, zmemłać, złamać, udowodnić, wykazać niższo¶ć lub wyższo¶ć, rację lub jej brak.
Miałem wrażenie, że to miejsce powinno ł±czyć, a nie dzielić. Ł±czyć mimo dziel±cych nas jako ludzi różnic. Ł±czyć wspólnym hobby, sposobem spędzania wolnego czasu, sposobem życia.
Nie szukajmy za wszelk± cenę monopolu na rację którejkolwiek ze stron. Nie udowadniajmy własnej. A przede wszystkim skupiajmy się na problemach i sprawach, a nie ludziach, ich słabo¶ciach i przywarach. Jest tyle innych portali gdzie można dać upust kompleksom, chamstwu, potrzebie kopania itp.itd.
Postarajmy się unikać w naszych postach ataków personalnych, pomówień, aluzji wprost i ukrytych. Tylko tyle, a może, aż tyle.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok Łososiu już nie będę straszył Fartiego wink:
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
Ok Łososiu już nie będę straszył Fartiego wink:

A można to było napisać tak:
"Ok już nie będę straszył nikogo" idea:
tylko tyle, a może aż tyle wykrzyknik :?: wink:
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:

Na jak± cholerę takie klasyfikacje, na tak± aby poróżnić, zmemłać, złamać, udowodnić, wykazać niższo¶ć lub wyższo¶ć, rację lub jej brak.
Miałem wrażenie, że to miejsce powinno ł±czyć, a nie dzielić. Ł±czyć mimo dziel±cych nas jako ludzi różnic. Ł±czyć wspólnym hobby, sposobem spędzania wolnego czasu, sposobem życia.
Nie szukajmy za wszelk± cenę monopolu na rację którejkolwiek ze stron. Nie udowadniajmy własnej. A przede wszystkim skupiajmy się na problemach i sprawach, a nie ludziach, ich słabo¶ciach i przywarach.

...Postarajmy się unikać w naszych postach ataków personalnych, pomówień, aluzji wprost i ukrytych. Tylko tyle, a może, aż tyle.


O proszę Losos24 zagadał na temat i do rzeczy wesoly Ponawiam zatem pytanie do Dzepetto: kogo Twoim zdaniem dzieli "intelektualna przepa¶ć" i kto jest na którym brzegu tej przepa¶ci ? Jeżeli dodatkowo uzyskam miarę intelektu któr± się posłużyłe¶ będę niezmiernie wdzięczny :roll:
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
farti napisał:
Dzisiaj zostałem ,,wypchnięty" ( czy sam się usun±łe¶ z rozs±dku ) z forum , jutro zostaniesz ,,wypchnięty" z nad wody. Bo tych samych kilku ,,zadymiarzy" nabierze pewno¶ci siebie i nie poprzestanie na portalach internetowych. Co zreszt± zaczyna mieć miejsce jak widać. I co zaczniesz zbierać znaczki?...

Farti !
Je¶li przyjdziesz nad wodę i zapodasz takie teksty jak na Forum, to mam nadzieję, że "zagajony" przez Ciebie Wędkarz pozostawi Cię w stanie umożliwiaj±cym na odnalezienie się w Filatelistyce.
Kciuki trzymam wink:
CFD


Łososiu.... Błagam !!!!! wesoly 8O 8O
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim odpowie Dzepetto pozwolę sobie na cytat ¶wietnie pasuj±cy do okoliczno¶ci zwi±zanych z Dociem:
„Go¶ć jest zbyt inteligentny i teraz się ¶mieje, że znalazł grupę nic nierozumiej±cych osób, które do upadłego będ± się biły o jego powrót.”

kto¶ pamięta ? 8)
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co to rozpatrywanie "co autor miał na my¶li, albo kogo"? Jak to się ma do stanu naszych wód i ¶wiadomo¶ci jej użytkowników? Do umiejętno¶ci wędkarskich lub ich braku? Może co¶ z tego w dziale sprzętowe się wyja¶ni? Do ilo¶ci kłusoli? itd.itp.
Po co kolejne imiona i cytaty i następne i nastepne...........
Tomek błagam wink:
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łoso¶ !
Jak Cię lubię tak ostrzegę !
Wysłali Cię bez karabinu i uciekli !

błagałe¶ - ostrzegłem

teraz ja Błagam ! 8O
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hau hau hau - hau hau hau - hau hau hau -
Wszyscy czekaj± aż hau hau hau się skończy - skończy się kiedy¶ - czy aż tak Wam warto¶ci brakuje , że będziecie haukać do usranej ¶mierci ?
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
Zanim odpowie Dzepetto pozwolę sobie na cytat ¶wietnie pasuj±cy do okoliczno¶ci zwi±zanych z Dociem:
„Go¶ć jest zbyt inteligentny i teraz się ¶mieje, że znalazł grupę nic nierozumiej±cych osób, które do upadłego będ± się biły o jego powrót.”

kto¶ pamięta ? 8)


Nigdy nie masz do¶ć? Przecież takie "wkoło Wojtek" jest już upierdliwe. żenuj±ce i prostackie.
Wszedłe¶ na PW i pierwsze co zrobiłe¶, to zadyma. Inni w pierwszej kolejno¶ci się przywitali, a Ty zacz±łe¶ od zadymy. I o co? I po co? Nikt tego nie wie. Miałe¶ zastrzeżenia do Czeza i Docia o ich artykuły w WW? To najpro¶ciej było napisać list otwarty do redakcji, sprawę wyja¶nić na łamach prasy i dać możliwo¶ć całej Polsce, wszystkim wędkarzom, poznania Twoich racji. Po co tutaj tupiesz nogami i wygrażasz palcem? Masz misję do spełnienia, rozbicie/zrujnowanie atmosfery na PW?
Satysfakcję Ci daje wyżycie się? A może lepiej sypiasz?
Albo wyluzuj, albo odejdĽ sk±d przyszedłe¶ - nie męcz czytelników!

EOT
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak Jotes Tak Było dosłownie ...
CATFISCHDOG napisał:
"Nieliczni" bywalcy znaj± ten lipieniowy odcinek...

KLIKNIJ

wstyd mi za "Kolegów" :oops:
pozdrawiam
CATFISCHDOG

Witam na forum. Zapoznaj się proszę z regulaminem oraz pomocnikiem, w szczególno¶ci ze sposobem wklejania linków, bo roztrzaskałe¶ stronę główn± zly:
A tak poza tym, to miłej zabawy życzę
dzepetto


Jak rozumiesz słowa odniesione do tre¶ci mojego postu "A tak poza tym życzę dobrej zabawy" ?

Takie dzień dobry :?:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowo do redakcji przeczytane, reszta mija się z tematem
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 123