Czy wiesz, że...
O¶mioletni boleń mierzy ¶rednio 45 – 50 cm i waży do 2 kg. Do drugiego roku życia odżywia się planktonem, a następnie przechodzi na pokarm zwierzęcy.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 583
 Zalogowani 1
 Wszyscy 584

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
jjjan: W zatoce też s±. ...(134176) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(134176) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(610684) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(610684) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(610684) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610684) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610684) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610684) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(610684) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610684) Apr 03, @ 19:46:58


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2301
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2505
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Rock/Pop/Jazz/Rap/Country...
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Rock/Pop/Jazz/Rap/Country...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 7:18 pm    Temat postu: Rock/Pop/Jazz/Rap/Country... Odpowiedz z cytatem

Czyli z cyklu co Pogawędkowiczom w duszy gra: wszystko o muzyce rozrywkowej wink:.
Muzyka w naszym życiu odgrywa potężn± rolę. Słuchamy jej z radia, telewizora, odtwarzacza audio-przeno¶nego. Będ±c na nielubianych przez facetów zakupach to wła¶nie muzyka umila nam życie, gdy zmizerowani, wymęczeni i zmięci siedzimy na ławeczce przed butikiem podczas gdy drogie panie szalej± w ferworze swojego własnego żywiołu (ja w sklepie wędkarskim nie spotkałem się z puszczan± muzyk±, więc co¶ jest tutaj nie tak wink: ).
Muzyka może pełnić w naszym życiu funkcję refleksyjn±. Prostym przykładem może być sytuacja z naszego czatu sprzed kilku lat, gdzie jeszcze frekwencja stała na wysokim poziomie. Panowie tak się rozkręcili na wspominaniu muzyki swoich lat młodzieńczych, że żaden nie zorientował się, gdy wskazówka zegara pokazała porę o kilka godzin póĽniejsz± niż się spodziewali i niejeden z nich miał pewnie potężne problemu z otworzeniem oczu rano (choć takie skutki czatowania były niemal zawsze wink: )
Czat jednak poszedł w ¶lady Elvisa i odleciał na inn± planetę by kiedy¶ wrócić i znowu nadać Pogawędkom trochę więcej dynamizmu.

Tknęło mnie ku założeniu tego tematu, gdy czytałem po raz "enty" relację z ubiegłorocznej beloniady i natkn±łem się na fragment, w którym Akabar pisze o Comie siej±cej spustoszenie w jego gło¶nikach samochodowych.
Na PW mamy masę użytkowników w rozstrzelonym przedziale wiekowym (taka specyfika naszej głównej pasji wink: ). Można tu znaleĽć wypowiedzi nastolatków, emerytów, ludzi dojrzałych, młodych.

Chciałbym aby ten temat posłużył zarówno wspomnieniom, porównaniu gustów muzycznych, wymianie informacji. Z wymian± pogl±dów byłbym ostrożny, ponieważ w tej kwestii ostatnio jest tutaj bardzo krucho. Liczę jednak, że muzyka - jak i kobiety - łagodzi obyczaje i sprawi, że dyskusja się rozwinie w zawrotnym tempie i w odpowiednim kierunku... usmiech

Nie¶miało spróbuję rozbujać ten temat przedstawiaj±c swój gust muzyczny... Od dłuższego czasu wyrosłem ze słuchania rapu. Jako¶ człowiek z wiekiem zdaje sobie sprawę, że te teksty nie powalaj± głębi±, s± trochę banalne i niekoniecznie człowiek dobrze się czuje słuchaj±c go. Z tego okresu został mi jedynie O.S.T.R. który jako jedyny, moim zdaniem wybija się poziomem ponad resztę osób, trudni±cej się tym gatunkiem muzycznym.

Od dłuższego czasu smakuję w rocku alternatywnym. ze szczególnym wskazaniem na podgatunek rocka alternatywnego - indie rocka.
Z polskich scen najlepiej wpada mi w ucho w/w Coma, Myslovitz oraz Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach. Do tego troszkę Dżemu oraz Hey. Chciałbym tutaj wymienić 2 albumy Myslovitz: Sun Machine i Miło¶ć w czasach popkultury, które słucham maniakalnie od dłuższego czasu.

Zagraniczni arty¶ci to również rock alternatywny. Dzięki specjalizacji, w której się kształcę mam jobla na punkcie brytyjskich oraz amerykańskich wykonawców, choć czasami zdarza się trafić na jaki¶ skandynawski zespół.
Red Hot Chili Peppers, U2 ( Tych to chyba każdy pogawędkowicz słucha winkusmiech, 30 seconds to mars, A perfect circle, Beirut, Bloc Party, Depeche Mode, Florence and the machine, flyleaf, foals, Foo Fighters, Franz Ferdinand, Interpol, Joy Division, Kasabians, Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys, Muse, Placebo, Radiohead, Ting Tings, The Whitest Boy Alive, The Kooks, The Libertines,
Do tego troszkę God Is An Astronaut, Röyksopp, Sigur Rós, które prezentuj± co¶ z pogranicza ambient / post-rock i Lily Allen, która ma cudowny brytyjski akcent, słodki głos i aż chce się jej słuchać.


Zapraszam Pogawędkowiczów do dyskusji usmiech.
wlodek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 24, 2002
Posty: 833

Kraj: Polska
Miejscowość: Plewiska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze Pietruch, szeroka jest gama Twoich ubodobań! Ja siebie zaliczam do Czerwonych Gitar,Elvisa, Dżemu, The Beatles! :-)
magik
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Oct 28, 2009
Posty: 100

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li miałbym wymienić jednego ulubionego wykonawcę to będzie to bez w±tpienia Kazik czy to w KULT czy w ostrzejszym KNŻ. Słucham tego od zawsze i tak zostanie. Ograniczyłem się do jednego bo słucham dużo różnej muzy od Kaliber 44 do Slipknota, także zmęczyłbym się wypisywaniem wszystkich. Sporo pokrywa się ze słuchanymi przez Pietrucha.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat rzeka.
Kto z mojego pokolenia nie pamięta programu "Wieczór z płyt± kompaktow±", w którym grono speców typu Tomasz Beksiński, starało się przybliżyć nas do nowinek ¶wiatowych. Tam po raz pierwszy usłyszałem Orchestral Manouvres in the Dark, które póĽniej zaczęło się nazywać OMD. Tam usłyszałem,ze ten zespół jeszcze nie jest znany, ale za chwilę zawojuje ¶wiat - i tak się niebawem stało...
Zainteresowania i upodobania s± więc szerokie - od Yes, Rainbow, Kraftwerk, po wspomniane OMD, Enio Monicone, Alphaville, U2, Alain Parsons Project, Marrilion z niezast±pionym Fishem. Z polskiej sceny zdecydowanie Dżem, Kasa Chorych, Krzak, Kombi, SBB po De Mono, Exodus i sam już nie wiem, co jeszcze. Generalnie dobra muzyka, w zależno¶ci od nastroju. A zawsze co¶ brzęczy w moim otoczeniu... usmiech
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dobr± muzyk± zapoznawałem się dzięki "Muzycznej poczcie UKF", "Mini max", a niezapomnianym i chyba najlepszym prezenterem był Witold Pograniczny.
Moj± ulubion± muzyk± jest Rock, Hard R. i Heavy R.
Z wykonawców: Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Witheboneash, Jethrotool, Uriah Hep, Black Sabbath, King Crimson, UFO, Rainbow, Mega Deth, Metalica, Iron Maiden, etc, etc...
Z naszych, to przede wszystkim Budka, Dżem, Perfekt.
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo tego usmiech Klik jeden z moich ulubionych kawałków i wykonawców. Za miesi±c kolejna smutna rocznica smutny [*].
_________________
Bercik
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem Pietruch, że wcze¶niej czy póĽniej założysz ten temat.

Jeżeli chodzi o moja osobę to słucham muzyki z dosyć szerokiego spektrum gatunkowego. Od folku irlandzkiego czy też szkockiego i bretońskiego do ciężkiego rocka.
Jeżeli miałbym ułożyć hierarchię tego, co ostatnio słucham, to tak:

Muzyka Polska:
1. Coma
2. Janusz Panasewicz -płyta solowa.
3. Acid Drinkers.
3. Lipali.
4. Dżem.
5. Ilusion.
6. Kilku wykonawców z nurtu tzw."Poezji ¦piewanej"
7. Ira.

Zagraniczna
1. U2
2. Pink Floyd.
3. Muzyka - Native American.
4. Folk irlandzki szkocki, bretoński.
5. Red Hot Chili Peppers
6.Dream Theater
7. Era


Ostatnio zatrzymałem się przy muzyce relaksacyjnej z motywami Native American.
TUTAJ 41 minut wyciszenia - polecam.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu


Ostatnio zmieniony przez akabar dnia Sob Mar 06, 2010 9:04 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posty Kolegów udowodniły mi, o ilu ulubionych zapomniałem, pisz±c swój post. :oops:
Pink Floyd, Jethro Tull, Mud, Budka to oczywista oczywisto¶ć. :P
Fajnie relaksuje ... ABBA - nie do zdarcia!
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
A zawsze co¶ brzęczy w moim otoczeniu... usmiech

Witaj w klubie. lol
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dorzciłem do swojego miliona ulubionych Czesława co ¶piewa lol i masę Chilautu ...
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
i masę Chilautu ...

Nawet jak na ryby jedziesz to Chilli ZET w aucie wł±czone usmiech
Najlepsza stacja na długie trasy i wbrew pozorom nawet cał± noc można przy tym prowadzić bez obawy o szybsze u¶nięcie wesoly
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
the_animal napisał:
i masę Chilautu ...

Nawet jak na ryby jedziesz to Chilli ZET w aucie wł±czone usmiech
Najlepsza stacja na długie trasy i wbrew pozorom nawet cał± noc można przy tym prowadzić bez obawy o szybsze u¶nięcie wesoly

Polubiłem też między innymi tę stację bardziej ostatnio za to , że zaczęli puszczać kamandę Pinka Floyda , Andreasa vollenweider'a i czasem Deep Forest
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno z takich które lubię posłuchać.
Morcheeba - Slow Down
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam te Wasze posty i nie wiem czy nie powinienem dostać wafelka :roll: Ludzie ja nie mam nawet CD w aucie smutny a domowy kupiony kilka lat temu zestaw (i to ponoć wyższej pólki) nie chodzi bo zgubiłem instrukcję obsługi :oops: a nawet gdybym nie zgubił te se tylko moge radio wł±czyć bo nie mam tego okr±głego co się zestawowi w szparę wkłada.
Ale mam radio w samochodzie i podkręcę sobie na gło¶niej jak słyszę Deep Purple, Black Sabath, Led Zeppelin, Uriah Heep czy King Creamson.
No dobra to mezozoik a ze wspólczesnych to babcia Tina i dziadek Phil ale pierwsze miejsce co by nie leciało ma u mnie Queen.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze pewnie u większo¶ci będzie się przewijał ten kawałek TEN
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
the_animal napisał:
i masę Chilautu ...

Nawet jak na ryby jedziesz to Chilli ZET w aucie wł±czone usmiech
Najlepsza stacja na długie trasy i wbrew pozorom nawet cał± noc można przy tym prowadzić bez obawy o szybsze u¶nięcie wesoly


Ja też mam wł±czone Radio Zet jak jadę samochodem. lol Metallicę lubię posłuchać i inne też zespoły. usmiech
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem - znawcy muzyki i co lepsze, znawcy nazw tych wszystkich zespołów. Ja to nie mam czasu ani słuchać tak namietnie ani sledzić muzyczne trendy. Czasem mi sie zdarzy, ze usłysze tekst piosenki, który mi wpada w ucho i słowa prawie m±dre do łez '' ... albo teraz i już, kiedy niebo cie zsyła, albo wszystko skończone i wybacz ...'' ale kto to spiewa? Nie wiem, ale takie teksty mi leż±. Innym razem wiem, kto ¶piewa, bo poznaję. Uwielbiam bardzoiej patrzeć niż słuchać. Kobieta warta 140 milonów złotych, gdybym tyle miał - kupiłbym j± :-) Doda - największa piekno¶ć naszych obecnych czasów.
Pewno nie jestem koneserem muzyki - ale kupiłem gitarę - teraz się uczę - muzyka biesiadna - prawda, że mało ambitna? Trudno, ale zagram ''gdybym miał gitare'', ''Szalała ach szalała '', ''Ore, ore '', '' Co to za dziewczyna w tej czerwonej halce, chciołem j± pomacać, pojscała mi palce'' . ''I to już koniec''.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do U2 - uwiebiam Bono , ale TOwymiata lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jethrotool


Co nagle, to po diable. :oops:

Cytat:
Jethro Tull


I wszystko jasne. :roll:
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co¶ do zadumy przed poduszk± A ILE
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylu kierowców, a nikt nie wspomniał o klasyku "Highway to hell" ?
Z tym piekłem i muzyk± to przypomniało mi się zaliczenie z fonetyki, gdzie koleżanka ma zespół muzyczny z siedzibi± na Helu... No i ta j± wałkuje
-Where are you playing?
- In Hel...
- I beg you pardon?
- We're playing in Hel
- ...

Koleżanka na szczę¶cie zdała, ale mina wykładowczyni była po prostu bezbłędna i genialna. lol
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Tylu kierowców, a nikt nie wspomniał o klasyku "Highway to hell" ?


Dokładnie, ale w miarę jak będzie się rozwijał temat, będzie przybywać dużo starych, dobrych kapel o których pozapominali¶my.
Był tu taki sam temat, który rozrósł sie do ogromnych rozmiarów, ale nie mogę go znaleĽć. Był i drugi - "Skubany małolat", o tyle przyjemny, że podsyłali¶my sobie na wzajem różne klipy. To było maximum kultury i zero zadym. "Muzyka łagodzi obyczaje". wink:

Raz jeszcze: Skubany małolat wink:
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka od najmłodszych lat, brzęczy, huczy. Jest obok, w tle, albo to tło zagłusza.
Jedn± z pierwszych tak wyraĽnie zapamiętanych to była niewielka czarna płytka puszczana z "Bambina" z dodatkowym plastikowym wkładem około 3 cm, była to płyta Ewy Demarczyk "Karuzela z madonnami". Muzyka to czasami wspomnienie filmu, a czasami zamiast filmu: niesamowita i zapomniana ¶cieżka dĽwiękowa Chuck Mangione - Children of Sanchez posłuchajcie. Scena z filmu, nalot helikopterów na wietnamsk± wioskę i w tle muzyka z opery Wagnera - Walkirie OD 5 MINUTY . "Wojna ¶wiatów" Szulkina z rol± Romka Wilhelmiego i muzyk± SBB Józefa Skrzeka. "Absolwent" z muzyk± Simon&Garfunkel i młodziutkim Dustinem Hofmanem.
Dużo bluesa we wszystkich odmianach - Breakout z Mir±, wczesny Bob Dylan, dużo antologii blusa z archiwalnymi nagraniami. Zespoły takie jak The Doors, Deep Purple, King Krimson, Pink Floyd, Procol Harum, Dire Straits, żeby nie było tylko zachodnio to jeszcze węgierska Omega. Do tego mam hiciory, z którymi nie rozstaję się od lat, jak na przykład rewelacyjny album "¶więtej trójcy gitary" z koncertu na żywo Friday Night in San Francisco z 1981 roku w wykonaniu Al Di Meola, John McLaughlin and Paco de Lucía. Inny album wygrzebany przez złogi cholesterolowego zapomnienia to zespołu Laboratorium "Quasimodo", kto to jeszcze pamięta???
Inaczej co¶ wspólnego: Dżem, Janis, Joplin, Jimmy Hendrix.
Czasami jest to jaki¶ instrument, jak np. kontrabas i tutaj Helmut Nadolski i Zbigniew Wegehaupot, lub tr±bka jak Charlie Parker lub Louis Armstrong.
Piosenki poezji ¶piewanej, gdzie ważnym jest tekst, ale nie tylko: Marek Grechuta, Czesław Niemen, Edith Piaf, Leonard Cohen i oczywi¶cie Jacek Kaczmarski, którego miałem okazję poznać na 3-4 dni przed stanem wojennym, wyjeżdżał wtedy do Francji.
Muzyka wspomnień, to klubowa atmosfera pocz±tku lat osiemdziesi±tych z przede wszystkim String Connection Krzesimira Dębskiego, ale też pocz±tkuj±cy Stanisław Sojka (i tylko takim chcę go pamiętać). Skoro o jazzowych skrzypkach mowa to czy jeszcze kto¶ pamięta Seiferta? Do tego wszystkiego wspomnienie Komedy i jego filmowej muzyki.
Nie stronię od muzyki klasycznej, ale tej popularnej, Bach, Beethoven, Mozart, Grieg, Ravel czy Vivaldi.
Na co dzień w podróży jak co¶ nie pasuje na jednej stacji radiowej przeł±czam na drug±, a najlepsze teksty lec± na CB.
Przy kompie słucham różnych internetowych, ale najczę¶ciej z własnych wspomnianych wyżej zasobów.
ps
Jednak skleroza dopada. Mialem jeszcze wspomnieć o takiej skupinie jak Supertramp .
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.


Ostatnio zmieniony przez losos24 dnia Pon Mar 08, 2010 6:57 pm, w cało¶ci zmieniany 9 razy
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o gitary to Satriani Joe, John Petrucci.

generalnie to uwielbiałem w młodo¶ci cały NEW ROMANTIC.
depeche mode, Ultravox.
No i fascynacja elektronik± J M JARRE.


Ale to co mnie najbardziej rusza i ciary mnie przechodz± to BACH.

Klik

I to nie że to mój przebój, po prostu to GENIALNE JEST !!

Pamiętamy o poprawnym wklejaniu odno¶ników... Pietruch
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię....

FETTING
KULT
BUENA...
WAŻNE
EMINEM
boski Enrique ulubiony kawałek mojej Córki
Everly...
STING
Within...

Brakło sił na wklejanie ale nie sposób nie wspomnieć :
Chopin, Mozart, Vivaldi, AC-DC, Hak, Metallica, Bez Jacka, Słodki Całus od Buby, Olek Grotowski & Małgosia Zwierzchowska, Closterkeller, John Porter, Grechuta, Atomic Rooster,...
oraz jako gatunek
szanty, folk irlandzki i szkocki, większo¶ć PUNKA

a z ostatniej chwili:
Korpiklaani

miłego słuchania (i ogl±dania) lol
CFD
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to chyba wszystko co zostało nagrane w latach 80-tych. usmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowymi płytami jakie mam w autku to Polskie Country wykonywane przez Tomka Szweda
Poradnik kierowcy
Jadę Dalej
Zmiennik

oraz przez Lonstara
Dla kierówców ze....
Osiemna¶cie kół
Tym co nie zasneli

jest to odmiana country zwana Tracker Country.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze Bob - bez podtekstów
Sir Bob Geldof

można tańczyć wink:
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj temat woda... Czyli jak najbardziej wędkarski. :-)
Nie wiem czy jest sens wymieniać wykonawców... Ogólnie od bluesa z delty pocz±wszy do metalowych brzmień. Nie jestem w stanie wszystkich tu wymienić, a pominiecie którego¶ z "wielkich" byłoby ogromnym nietaktem z mojej strony. Zdecydowanie lepiej wklejać linki z utworami które zrobiły mnie ogromne wrażenie...

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

To tak tylko na dobry pocz±tek
lol
osa
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 08, 2007
Posty: 221

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wielu waszych ulubionych zespołów, które s± także moimi dodam mój numer 1 - Vangelisa ( także z Jonem Andersonem ).
salmiak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 374

Kraj: Polska
Miejscowość: Bolesławiec
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc tak w telegraficznym skrócie......

Polskie Perfekt, Coma, Totentanz, Myslovitz
Zagraniczne Guano Apes, Metallica, Guns'n Roses, Linkin Park, The Cranberries, U2.
_________________
***CHAT PW*** www.chat.pogawedki.wedkarskie.pl
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowość: toronto
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stara rzymska maksyma mowila - de gustibus non est disputandum :roll: blah blah blah
Kazdemu wolno kochac - co chce i jak chce (wiec ostatnio coraz modniejsze i na czasie jest - ze, nie płeć wazna lecz uczucie... :? ) , ale chyba odbiegam od tematu.
Slucham prawie wszystkiego. Wszak raz sie zyje. Oczywiscie jednego slucha sie do konca, a inne wylacza po kilku taktach czy minutach.
Cos zostaje na chwile, a cos na zawsze.
Zalaczone linki nie odzwierciedlaja wcale mojego muzycznego gustu. Prezentuje je, dla poszerzenia palety przedstawionego przez kolegow materialu muzycznego - ktorym warto sie podzielic. Moze ktos z kolegow polubi cokolwiek z ponizszego zestawu.
TD
Hackett
SP
Metric
Rush
Camel
ELO
Benjamin Kowalewicz
TA
MO
NY
PT

Troche cierpliwosci prosze przy przedostatnim wykonawcy. On sie powoli rozkreca (tak gdzies ok. 3 minuty) ale, chyba warto.
Muzycznie pozdrawiam - zrodlak 8)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem Jotesie że co¶ nas ł±czy nie wiedziałem, (nie spodziewałem się) Co wesoly , no i proszę mam odpowiedĽ wesoly .
Z Michałkiem( Jezierkiem) dawno już dogadali¶my się, co do gustów i bluesa czujemy razem wesoly .
Ale Twoja lista najbardziej przypomina moj± wesoly .
Dorzuciłbym jeszcze:
"UK", któr± mało, kto zna i pamięta wink:
"Dream Theater" to nowsza wersja mojej ulubionej muzy. S± ¶wietni.
"Rusch" (kanadyjska eksplozja) uwielbiam ich.
Pietruchu dzięki za temat wesoly
Co prawda mało już słucham, bo w depresji nie chce się nic :oops: , ale "Follow my dream", "SBB" zawsze mam w uszach. wesoly
Jak się rozkręci pode¶lę Wam w linku "pacjenta", co z "wiesłem" robi, co chce a inni nie potrafi± wink: lol .
Aa i jeszcze z zamierzchłych czasów Al Di Meola. Dzisiaj już tylko powtarzaj± to, co On stworzył. Paco de Lucia był moim zdaniem mniej dokładny, chociaż też niesamowity (i grali razem) wink: .
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Jak dla mnie to chyba wszystko co zostało nagrane w latach 80-tych. usmiech


Złote lata dla mnie i dla tej muzy wesoly
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrodlak napisał:
Stara rzymska maksyma mowila - de gustibus non est disputandum :roll: blah blah blah
Kazdemu wolno kochac - co chce i jak chce (wiec ostatnio coraz modniejsze i na czasie jest - ze, nie płeć wazna lecz uczucie... :? )

Czy tak ostatnio? Nie bez powodu Rzymianie tak± maksymę mieli. Jak najbardziej była trafna w kwestii upodobań Rzymian . I to chyba o wiele bardziej niż ,,ostatnio" , jak to uj±łe¶ . To tak na marginesie.
8)
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
zrodlak napisał:
Stara rzymska maksyma mowila - de gustibus non est disputandum :roll: blah blah blah
Kazdemu wolno kochac - co chce i jak chce (wiec ostatnio coraz modniejsze i na czasie jest - ze, nie płeć wazna lecz uczucie... :? )

Czy tak ostatnio? Nie bez powodu Rzymianie tak± maksymę mieli. Jak najbardziej była trafna w kwestii upodobań Rzymian . I to chyba o wiele bardziej niż ,,ostatnio" , jak to uj±łe¶ . To tak na marginesie.
8)

Chyba mylisz starożytn± Grecję z Rzymem (?). Porównuj±c te dwie starożytne kolebki cywilizacji, to Grecy przodowali w tym. Rzymianie zachowywali więcej umiaru.

A co do Twojego gustu muzycznego - moja kobieta słucha Morcheeba i muszę przyznać, że całkiem sympatyczna muzyka.
Choć nigdy nie podejrzewałbym, że słuchasz trip-hopu wink:.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
farti napisał:
zrodlak napisał:
Stara rzymska maksyma mowila - de gustibus non est disputandum :roll: blah blah blah
Kazdemu wolno kochac - co chce i jak chce (wiec ostatnio coraz modniejsze i na czasie jest - ze, nie płeć wazna lecz uczucie... :? )

Czy tak ostatnio? Nie bez powodu Rzymianie tak± maksymę mieli. Jak najbardziej była trafna w kwestii upodobań Rzymian . I to chyba o wiele bardziej niż ,,ostatnio" , jak to uj±łe¶ . To tak na marginesie.
8)

Chyba mylisz starożytn± Grecję z Rzymem (?). Porównuj±c te dwie starożytne kolebki cywilizacji, to Grecy przodowali w tym. Rzymianie zachowywali więcej umiaru.

A co do Twojego gustu muzycznego - moja kobieta słucha Morcheeba i muszę przyznać, że całkiem sympatyczna muzyka.
Choć nigdy nie podejrzewałbym, że słuchasz trip-hopu wink:.

Rzymianom też niczego n ie brakowało w tym względzie. wesoly
A je¶li chodzi o Morcheebę , to nawet nie wiedziałem że to trip-hop jaki¶. Ja dzielę muzykę tylko na tak± która mi się podoba lub nie. :P
Dlatego często nawet nie bardzo kojarzę wykonawców. wesoly

Może co¶ z rodzimej twórczo¶ci Jarek Wajk - DOM
I może jeszcze Tadeusz Nalepa - Modlitwa
Breakout-ów nie mogę nie słuchać , po prostu rozwalaj± mnie instrumentalnie. Gitary to poezja w ich wykonaniu.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Wiedziałem Jotesie że co¶ nas ł±czy nie wiedziałem, (nie spodziewałem się) Co wesoly .


Hehe Robercie, to ja jeszcze do listy dorzucę to co zapomniałem: Judas Priest, Nazareth, Dire Straits i koniecznie Ronnie James Dio. usmiech
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Kaczmarski
Nie, że zapomniałem, ale to tak naturalne.... a nikt nie wspomniał
:oops: Ja też :oops:
Tomek
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystka muza, która m "to co¶". Ale jak już dzielimy:
A. POLSKA:
- Acic Drinkers
- Vader
- Behemoth
- KNŻ, Piersi, i inne bardziej "energetyczne"

B. Reszta ¶wiata:
- Metallica !!!!!!!
- Slayer
- Machine Head
- Pantera
- Seputlura (stara - jeszcze z Maxem)

Jest wiele innych, których posłuchać lubię np. Cristina Aquilera, ABBA, itp. Ważne, żeby miało to co¶. wesoly Aktualnie tłukę Vadera i Behemotha, bo nowe płytki wydali. A także Vesres of Steel Acid Drinkers (kto słyszał, ten wie, o czym mówię). Z Nirvany sie wyleczyłem, ale pozostanie nie¶miertelna!
kefaspirit
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 407

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ulubione kapele na chwilę obecn±:
polskie:
rock allternatywny/progesywny :Riverside, Indukti, Spiral:
klimaty okołofolkowe: Żywiołak, Kapela ze wsi Warszwa, Carrantouhill,
poza tym wspomniane wcze¶niej Coma, Totentanz, , Kazik Staszewski ( Kult, KNŻ, Buldog, El Dopa), Acid drinkers, Behemoth (tylko niektóre kawałki typu Chant for Eskaton 2000 i z ostatniej płyty kawałek Lucifer), oraz Hunter, Jelonek
z poezji ¶piewanej to przede wszystkim SDM usmiech
Zagramaniczne:
OPETH, TOOL,
A także po trochę: szwedzki death metal, norweski black metal, i fiński folk metal bo to skandynawowie robi± najlepiej ;)
Dalej lubię posłuchać "klasyki" jak Metallica, Nirvana, dzięki której dojrzałem do tego czego słucham obecnie usmiech
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
Jacek Kaczmarski
Nie, że zapomniałem, ale to tak naturalne.... a nikt nie wspomniał
:oops: Ja też :oops:
Tomek

zwykle tak uważnie mnie czytałe¶, ot co¶ się lenisz, przeczytaj mój wpis
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry Łososiu !
Chyba to ¦więto Pań tak mnie zakreciło, że przegapiłem :oops:
pozdrowionka lol
Tomek
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako najmłodszy uczestnik tego tematu, przedstawię dzisiaj szanownej starszyĽnie troszkę nowszych kawałków, co by¶cie nad±żyli za zmieniaj±c± się muzyk± wink:.
Zacznijmy od polskich kawałków :
Happysad - Milowy las
Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach - Waniliowe niebo - utwór trwa troszkę ponad 10 minut, ale zaręczam, że jest przy czym siedzieć usmiech.
Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach - Poł±czenia
Myslovitz - Peggy Brown
Myslovitz - Alexander
Myslovitz - Blue Velvet
Myslovitz - Gdzie¶

Kilka zagranicznych:
Foo Fighters - The Pretender
Interpol - Rest My Chemistry
Arctic Monkeys - Cornerstone
Franz Ferdinand - This Fire
Franz Ferdinand - Take Me Out
Kasabian - Underdog
Kasabian - Fire
Muse - Uprising
Placebo - Special K
Royksopp - The Girl And The Robot
Radiohead - Karma Police

To w sumie próbka, przedsmak... Jeżeli choć jednemu użytkownikowi przypadnie co¶ do gustu, to będzie oznaczało, że warto było bawić się w linkowanie usmiech.
Pozdrawiam.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze warto lol
(nawet kilka)
Tomek
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu, ale ten utwór najbardziej mi "smakuje" w ciepły, letni i gwieĽdzisty wieczór wink:
Louis
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.20 sekund :: Zapytania do SQL: 156