Czy wiesz, że...
Kormorany często poluj± na ryby zbiorowo, zapędzaj±c je najpierw na płycizny i tam atakuj±c.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 578
 Zalogowani 0
 Wszyscy 578

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
jjjan: W zatoce też s±. ...(133913) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(133913) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(610246) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(610246) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(610246) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610246) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610246) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610246) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(610246) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610246) Apr 03, @ 19:46:58


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2505
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Padło 100% ryb w Oławie na stawie co z tym zrobić?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Padło 100% ryb w Oławie na stawie co z tym zrobić?
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Skoro wykazuje się jakie¶ tam minimalne zarybienia tymi gatunkami przez PZW.

Trochę z boku tematu.Szukałem na stronie ZO Mazowsze zarybień na 2010 bo s±dziłem że po lipcowej tragedii na wodach Bugu i ZZ okręg się szarpnie jako¶ specjalnie.Okazuję się że zarybień w 2010 nie planuje się wcale (albo ja nie umiem znaleĽć na ich stronie) czyli taki jak Majus pisze działacze okręgu zdaj± się na naturę.

A je¶li chodzi o osi±gnięcia to jako ciekawostka:

Projekty badawcze i opracowania
Użytkowanie wód wi±że się z potrzeb± prowadzenia prac maj±cych na celu bliższe poznanie aktualnego stanu ichtiofauny i ¶rodowiska wodnego. Dzisiaj Okręg może poszczycić się tym, że od kilkunastu lat (wcze¶niej jako Okręg Warszawski) realizuje, finansuje i zleca jednostkom naukowym prowadzenie kilku ważnych projektów z tego zakresu.
Instytut Rybactwa ¦ródl±dowego - Zakład Rybactwa Rzecznego w Żabieńcu - na zlecenie Okręgu Mazowieckiego PZW prowadzi wielokierunkowe badania ichtiofauny.


No i wyniki badań rzeki ¦wider w 2002 zly: a gdzie reszta projektów?
gdzie wyniki badań ichtiofauny?
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega Czez ma w±tpliwo¶ci co jest a co nie jest racjonaln± gospodark± ryback±.Ja takowych dylematów nie mam ponieważ te kwestie reguluje ustawa.

Uprawniony do rybactwa w obwodzie rybackim jest obowi±zany prowadzić racjonaln± gospodarkę ryback±.
Racjonalna gospodarka rybacka polega na wykorzystywaniu produkcyjnych możliwo¶ci wód, zgodnie z operatem rybackim, w sposób nienaruszaj±cy interesów uprawnionych do rybactwa w tym samym dorzeczu, z zachowaniem zasobów ryb w równowadze biologicznej i na poziomie umożliwiaj±cym gospodarcze korzystanie z nich przyszłym uprawnionym do rybactwa.

Podstawow± funkcj± stawów jest możliwo¶ć chowu i hodowli ryb przez wła¶ciciela lub posiadacza gruntu. W celu chowu lub hodowli ryb uprawniony do rybactwa dokonuje okre¶lonych czynno¶ci zwi±zanych z prowadzon± gospodark±. Do tych czynno¶ci zalicza się m.in. budowę i konserwację stawów, zmianę poziomu lustra wody, obsadzanie stawów rybami, żywienia ryb, koszenia ro¶linno¶ci, nawożenia stawów, odłowów ryb, a także ochronę ryb przed szkodnikami i przyduch±.

Wprawdzie w ¶wietle przepisów Unii Europejskiej karpiem,amurem czy tołpyg± można zarybiać zamknięte akweny wodne to osobi¶cie uważam że powinno się w maksymalny sposób ograniczyć je na korzy¶ć naszych rodzimych gatunków o których pisze kolega Czez.

Pisz±c wcze¶niej o prywatnych zbiornikach nie miałem na my¶li stawów hodowlanych lecz prywatne zbiorniki o charakterze wędkarsko-rekreacyjnym.I miałem na my¶li to że prywatny wła¶ciciel nie pozwolił by sobie na tak± beztroskę jak± wykazało się PZW w Oławie.
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatan, no cóż, było idealistów wielu...........
i to tyle tytułem komentarza.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:
Pisz±c wcze¶niej o prywatnych zbiornikach nie miałem na my¶li stawów hodowlanych lecz prywatne zbiorniki o charakterze wędkarsko-rekreacyjnym.I miałem na my¶li to że prywatny wła¶ciciel nie pozwolił by sobie na tak± beztroskę jak± wykazało się PZW w Oławie.

Ok rozumiem, ale jest to moim zdaniem daleko id±ce uogólnienie. Zapewniam, że znam prywatnych włascicieli, którym ryby popadały po mrozach 3 lata temu, tak jak w Oławie. Oczywi¶cie nie przeszkodziło im to sprzedawać pozwolenia kiedy tylko uprz±tneli rybie trupy. Pozwolenia na pust± wodę. Miejscowi nie kupowali, ale przyjezdni owszem tak.
Niestety sytuacja nie jest tak prosta, jak starasz się j± przedstawić, a w zasadzie podzielić na złe PZW i dobrych wła¶cicieli prywatnych. Podobnie jest z racjonaln± gospodark± ryback±.
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem idealist± a tym bardziej nie uogólniam-staram się jedynie w sposób obiektywny ustosunkować do tematu powyższego w±tku.
Działam w PZW już tak długo że gdybym był idealist± to pewni już dawno bym zrezygnował-tak wiele w naszym zwi±zku sprzeczno¶ci i absurdów.
Jeżeli jest dobrze to chwalmy jeżeli Ľle to krytykujmy.
Z drugiej strony to chyba dobrze że na PW spotykaj± się osoby o różnych pogl±dach i w sposób prawie zawsze kulturalny dyskutuj±. :?:
Pozdrawiam wesoly
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że dobrze. Juz w swojej pierwszej wypowiedzi zaznaczyłem, że cieszę się z tematu racjonalnej gospodarki rybackiej, gdyz o tym na forach wędkarskich sie w ogóle nie mówi.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
J napisał:
Niestety aby przypodobać się swoim wyborcom, zarz±dy zarybiaj± karpiem i amurem, bardzo często niezgodnie z operatami i bardzo często nie tylko wody zamknięte kół,

Jedni to zw± przypadobaniem inni demokracj±. O niezgodno¶ci z operatami nie wiem, ale o niezgodno¶ci takich zarybień z ustaw± o rybactwie ¶ródl±dowym już tak. O zezwolenia nikt nie dba. Do wód otwartch pakowany jest np. amur, czego przykładem jest choćby Pilica.
Ale to już temat na inn± opowiastkę.

Tu akurat demokracji bym nie mieszał wesoly chyba, że uznać te 10% populacji na zebraniach za demokratyczn± większo¶ć bezwzględn±. Natomiast operaty według mnie s± prawie tożsame z nakazem zarybień w ustawie o rybactwie ale może się mylę, bo przeciez operaty robi się na podstawie tej ustawy.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:
.
Pisz±c wcze¶niej o prywatnych zbiornikach nie miałem na my¶li stawów hodowlanych lecz prywatne zbiorniki o charakterze wędkarsko-rekreacyjnym.I miałem na my¶li to że prywatny wła¶ciciel nie pozwolił by sobie na tak± beztroskę jak± wykazało się PZW w Oławie.

Tu akurat bym tak w 100% nie zwalał całej winy na PZW, ponieważ tak jak i ogólno¶wiatowego kryzysu nikt nie przewidział tak i tej obecnej zimy, negowanej parę miesięcy temu przez "ocieplaczy klimatu". To należy uznać za klęskę raczej nieprzewidywaln±, chociaż to jak zwykle może być wina Tuska wesoly
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
Czez napisał:
J napisał:
Niestety aby przypodobać się swoim wyborcom, zarz±dy zarybiaj± karpiem i amurem, bardzo często niezgodnie z operatami i bardzo często nie tylko wody zamknięte kół,

Jedni to zw± przypadobaniem inni demokracj±. O niezgodno¶ci z operatami nie wiem, ale o niezgodno¶ci takich zarybień z ustaw± o rybactwie ¶ródl±dowym już tak. O zezwolenia nikt nie dba. Do wód otwartch pakowany jest np. amur, czego przykładem jest choćby Pilica.
Ale to już temat na inn± opowiastkę.

Tu akurat demokracji bym nie mieszał wesoly chyba, że uznać te 10% populacji na zebraniach za demokratyczn± większo¶ć bezwzględn±. Natomiast operaty według mnie s± prawie tożsame z nakazem zarybień w ustawie o rybactwie ale może się mylę, bo przeciez operaty robi się na podstawie tej ustawy.

W mniejszych aglomeracjach, gdzie koło potrafi być centrum swego rodzaju życia towarzysko-wędkarskiego, aż tak strasznie nie jest. W większych miastach to fakt. Ale trzeba sobie zadać pytanie co te pozostałe 90% robi, poza pyszczeniem w internecie i ogólnie rozumian± postaw± roszczeniow± :?:
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:

W mniejszych aglomeracjach, gdzie koło potrafi być centrum swego rodzaju życia towarzysko-wędkarskiego, aż tak strasznie nie jest. W większych miastach to fakt. Ale trzeba sobie zadać pytanie co te pozostałe 90% robi, poza pyszczeniem w internecie i ogólnie rozumian± postaw± roszczeniow± :?:

Jeszcze jest trzecia grupa do której ja należę. Kiedy¶ byłem w tych 10% a teraz w tych 90%. i to nie dlatego, że nie chce mi się chcieć tylko dlatego, że nie godzę się z t± obecn± rzeczywisto¶ci±. Nie wiem czy z wiekiem przychodzi m±dro¶ć czy głupota, ale to już przypadek z medycyny psychiatrycznej. A może to kara, że nie¶wiadomie przez lata działałem na szkodę PZW w tym "owczym pędzie" idea:
I nic do tego nie ma wielko¶ć aglomeracji, bo w moim mie¶cie s± 4 koła i wszystkie w pierwszej kolejno¶ci zaspakajaj± oczekiwania na zarybiania karpiem.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Okazuję się że zarybień w 2010 nie planuje się wcale (albo ja nie umiem znaleĽć na ich stronie) czyli taki jak Majus pisze działacze okręgu zdaj± się na naturę.


Gdyby się na ni± stawiało, byłoby super. Tylko w czym się przejawia to stawianie? W braku zarybień? Może lepiej by było, aby POWAŻNY I ODPOWIEDZIALNY "wła¶ciciel" wody zakazał odłowów rybackich albo chociaż maksymalnie je ograniczył.Powszechnie znan± tajemnic± jest odłów przez rybaków PZW ryb po to, aby je dostarczyć za ¶mieszne pieniadze do zoo /Serock - a miejscowi wiedz±, co mówi±, bo często rybacy s±... ich s±siadami/! Powie kto¶ wyznaczono brawo/ tarliska, w których obowi±zuje zakaz wędkowania, ale stoj±ce w s±siedztwie tych obszarów sieci nie napawaj± optymizmem.
Ale zawsze można podwyższyć wymiar ochronny sapy /!?!?/ i jaka¶ ryba w wodach pozostanie. ;)
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
chyba, że uznać te 10% populacji na zebraniach za demokratyczn± większo¶ć bezwzględn±.

10% :?: wykrzyknik to chyba u Was na południu. Byłem na zebraniu koła licz±cego w/g listy ok.4500 osób a zebranie roczne liczyło 82 osoby czyli jako¶ tak mniej niż 10% :roll:
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
J napisał:
chyba, że uznać te 10% populacji na zebraniach za demokratyczn± większo¶ć bezwzględn±.

10% :?: wykrzyknik to chyba u Was na południu. Byłem na zebraniu koła licz±cego w/g listy ok.4500 osób a zebranie roczne liczyło 82 osoby czyli jako¶ tak mniej niż 10% :roll:

No to jak to, przecież Polacy to taki krewki naród umiej±cy walczyć o wolno¶ć i z sukcesami o przywileje. To znaczy, że jest albo tak dobrze, że wszyscy s± zadowoleni z tej reprezentatywnej "garstki" albo tak Ľle, że już wszystkim obojętnie, bo i tak może być tylko lepiej a nie gorzej. Ja z własnego wieloletniego do¶wiadczenia mogę powiedzieć tylko, że wcale zarybienia nie s± najważniejsze, bo wystarczy dobrze dopilnować tego co jest aby było wszystko OK.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
J napisał:
chyba, że uznać te 10% populacji na zebraniach za demokratyczn± większo¶ć bezwzględn±.

10% :?: wykrzyknik to chyba u Was na południu. Byłem na zebraniu koła licz±cego w/g listy ok.4500 osób a zebranie roczne liczyło 82 osoby czyli jako¶ tak mniej niż 10% :roll:

10% to 450 ludzi!! No faktycznie 82 osoby to mniej niż 450 :-)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J napisał:
I nic do tego nie ma wielko¶ć aglomeracji, bo w moim mie¶cie s± 4 koła i wszystkie w pierwszej kolejno¶ci zaspakajaj± oczekiwania na zarybiania karpiem.

O co¶ ciut innego mi chodziło, ale faktycznie niezależnie od aglomeracji, w znanych mi kołach s± preferencje karpiowo-amurowe. Koniec kropka smutny
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
...w znanych mi kołach s± preferencje karpiowo-amurowe. Koniec kropka smutny

Jest jedno znane Ci dobrze (choć tylko z internetu) które postępuje zupełnie inaczej niż zwi±zkowe schematy i mam wrażenie, że piersze które by¶ odstrzelił maj±c tylko tak± możliwo¶ć wink: lol
Czez ...za, a nawet przeciw?
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Czez napisał:
...w znanych mi kołach s± preferencje karpiowo-amurowe. Koniec kropka smutny

Jest jedno znane Ci dobrze (choć tylko z internetu) które postępuje zupełnie inaczej niż zwi±zkowe schematy i mam wrażenie, że piersze które by¶ odstrzelił maj±c tylko tak± możliwo¶ć wink: lol
Czez ...za, a nawet przeciw?

Nie znam wód górskich, a pst±gów, ani lipieni nie łowię. Zwykłem wypowiadać się wył±cznie nt. kół, które znam. Te za¶ znajduj± się na Mazowszu, gdzie wód górskich jest tyle co kot napłakał. Łowię w Wi¶le, Pilicy i wodach stoj±cych, z których większo¶ć nie przekracza powierzchni 10ha.
Co do znajomo¶ci z inetrnetu...hmmm...wiesz co by nie mówić znam Brada Pitta i Andżelinę Dżoli wink: lol
Ja¶li chodzi o strzelanie, to strzelam od 10 roku życia i zmasakrowałem wiele kół zwanych tarczami lol
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy jak pisałem wcze¶niej wrzucam artykuł z gazety lokalnej o tej sytuacji ... link- ARTYKUŁ
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak s±dziłem PZW nie zrobiło NIC
znowu :oops:
pozdrawiam działaczy z Oławy !
Tomek
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam za niedopatrzenie.. :oops:
"działaczy" z Czernicy też pozdrawiam
:?
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dupa !!!
Ciekawe czy Koledzy losos24 i Czez po przeczytaniu tego artykułu dalej uważaj± że jestem idealist± i uogólniam!!!
Pozdrawiam wesoly


Ostatnio zmieniony przez agatan dnia Pon Mar 29, 2010 12:48 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Kochanieńki !
Tu nie każdy może napisać bezkarnie "DUPA"
Zaraz pewnie się przekonamy lol
(albo ja się przekonam) wink:
CFD
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
piter1000
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Aug 03, 2008
Posty: 96

Kraj: Polska
Miejscowość: suwalki
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no proszę tu pada słowo cytuje DUPA to PW nie reaguje !!!!! a jak napisałem o łamaniu prawa na innym forum to mi kurka post usunęli!!!!! :evil: :evil: Panuje tu dziwna atmosfera .....
_________________
Wędkarstwo to dwa robaki na dwóch końcach tej samej wędki
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek, Agatan, pozdrawiajcie kogo chcecie. Staw Piaski należy do okręgu PZW, ale nie do żadnego koła oławskiego. Jeszcze raz zapewniam (nie dlatego, że jestem działaczem, bo nim nie jestem, nie jestem też fanatycznym wielbicielem PZW), że w tych warunkach zimowych na takim stawie jak "Piaski" przy obecnym jego stanie, niewiele można było zrobić.
Też chciałbym, aby życie było proste. Co¶ jest czarne, co¶ białe, tu jest dobro, tam jest zło. Tak niestety nie jest. Życie, ludzie, sytuacje i choćby PW s± nieco bardziej skomplikowane, niż chcecie to koledzy kreować.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CFD nikt ci się nie włamał przypadkiem na profil ;>??? bo odnoszę wrażenie że czę¶ć twoich postów pisze jaki¶ nastolatek chc±cy zwrócić uwagę starszych kolegów na siebie...

8)Ale to tylko moje domysły zly: 8) nic nie sugeruje ani to nie jest żadna Aluzja. 8) pozdrawiam...
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to napisał pewnie Agatan albo ja...
losos24 napisał:
CTF nie myl mojej wiedzy z wiedz± PZW. To, że ja wiem, wcale nie musi oznaczać wiedzy PZW.
Własno¶ć miasta, znaczy samorz±du, samorz±d to polityka. A Oława to takie samo polityczne bagienko jak i ten staw. Rzeczy pozornie proste w ogl±dzie zewnętrznym, s± kosmicznymi w skali takiego sytemu.
Co do służb powiadomione s± (kolejno¶ć nie ma znaczenia): PZW, PSR, Urz±d miasta, sanepid, straż miejska, lokalna prasa.
Czy kto¶ z zabieraj±cych tu głos przygotowywał kiedy¶ operat wodno - prawny na potrzeby inwestycji zwiazanej z takim stawem lub innym przedsięwzięciem hydrotechnicznym :?:


Łoso¶ najpierw z Twoich i Pitbulla wypowiedzi wynika, że staw jest miejski, że gospodaruje na nim Koło PZW, że wszystkie służby zostały powiadomione....
A kiedy udowadniam Wam, że PZW nic nie robi obruszasz się na mnie, zarzekasz, że nie jeste¶ działaczem, kpisz z "idealizmu".
Łoso¶ ! Tu nie było ani jednego kamyczka do Twojego ogródka. Tu było czarno na białym wykazanie fakty, że PZW nie robi nic. Nawet posprz±tać po sobie nie potrafi.
Na koniec piszesz, że staw to własno¶ć Okręgu PZW.
To co w końcu jest białe a co czarne?
pozdrawiam
Tomek
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pitbull napisał:
CFD nikt ci się nie włamał przypadkiem na profil ;>??? bo odnoszę wrażenie że czę¶ć twoich postów pisze jaki¶ nastolatek chc±cy zwrócić uwagę starszych kolegów na siebie...

8)Ale to tylko moje domysły zly: 8) nic nie sugeruje ani to nie jest żadna Aluzja. 8) pozdrawiam...


Zaproponowany poziom odbiega mocno od mojego więc nie podejmę...
Radzę jedynie jeszcze raz przeczytać swoje wypowiedzi w tym temacie.
CFD
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
pitbull napisał:
CFD nikt ci się nie włamał przypadkiem na profil ;>??? bo odnoszę wrażenie że czę¶ć twoich postów pisze jaki¶ nastolatek chc±cy zwrócić uwagę starszych kolegów na siebie...

8)Ale to tylko moje domysły zly: 8) nic nie sugeruje ani to nie jest żadna Aluzja. 8) pozdrawiam...


Zaproponowany poziom odbiega mocno od mojego więc nie podejmę...
Radzę jedynie jeszcze raz przeczytać swoje wypowiedzi w tym temacie.
CFD

Ależ Drogi kolego jak napisałem ja nic nie sugeruje a tylko sie grzecznie spytałem w trosce o dobre imię nicku kolegi na pogawędkach bo w dzisiejszych czasach internetu wszystko się może zdarzyć a kolega się tak unosi i bulwersuje ... wink: usmiech to na zdrowie szkodzi... Pozdrawiam !
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
...Życie, ludzie, sytuacje i choćby PW s± nieco bardziej skomplikowane, niż chcecie to koledzy kreować.

My¶lisz, że masz szansę w porównaniu Twojej rzeczywistej pracy na rzecz wędkarstwa z rzeczywist± prac± wykonan± przez CFD ? wink:
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
losos24 napisał:
...Życie, ludzie, sytuacje i choćby PW s± nieco bardziej skomplikowane, niż chcecie to koledzy kreować.

My¶lisz, że masz szansę w porównaniu Twojej rzeczywistej pracy na rzecz wędkarstwa z rzeczywist± prac± wykonan± przez CFD ? wink:


:?: :?: :?: :?: :?: 8O 8O 8O 8O 8O
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:


Łoso¶ najpierw z Twoich i Pitbulla wypowiedzi wynika, że staw jest miejski, że gospodaruje na nim Koło PZW, że wszystkie służby zostały powiadomione....
A kiedy udowadniam Wam, że PZW nic nie robi obruszasz się na mnie, zarzekasz, że nie jeste¶ działaczem, kpisz z "idealizmu".
Łoso¶ ! Tu nie było ani jednego kamyczka do Twojego ogródka. Tu było czarno na białym wykazanie fakty, że PZW nie robi nic. Nawet posprz±tać po sobie nie potrafi.
Na koniec piszesz, że staw to własno¶ć Okręgu PZW.
To co w końcu jest białe a co czarne?
pozdrawiam
Tomek

S±dz±c z opinii Jarka ja jestem czarny, Ty biały wykrzyknik
Jeżeli taka wersja Was uszczę¶liwia okiej i tej możemy się trzymać.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biały....
Czarny.... (też z Jeleniej Góry wink: )
grunt, że w Oławie ryby nadal gnij± w stawie....
to jest prawdziwy problem
pozdrawiam
Tomek
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
Biały....
Czarny.... (też z Jeleniej Góry wink: )
grunt, że w Oławie ryby nadal gnij± w stawie....
to jest prawdziwy problem
pozdrawiam
Tomek

Grunt, jaki grunt jak tam sam muł.
Rybki sprz±tane były wczoraj i dzisiaj, czy już wszystko? Nie wiem.
Czarny Łoso¶ z Oławy
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:

grunt, że w Oławie ryby nadal gnij± w stawie....
to jest prawdziwy problem


No kolego problem na skale globaln± 8O, a staw nieco większy od sadzawki za płotem u s±siada jemu ponoć tez rybki zdechły... ;] zróbmy z tego problem i obarczmy nim system! . od co... bo wszystko co złe to System ;]
...
ryby ginęły, gin± i będ± gin±ć taka jest natura... wesoly

podsumowuj±c na ¶niecie ryb złożyło się dużo czynników... A kolega z uporem maniaka stara się udowodnić że to tylko wina pzw.. Je¶li kolega posiada kartę wędkarsk± to kolega tez tworzy PZW usmiech skoro kolega jest tak przejęty tragiczn± sytuacj± tego stawu i nieracjonaln± gospodark± niech kolega zadziała w tej sprawie ...
lomstar
GliĽdziarz kopacz
GliĽdziarz kopacz


Dołączył: Dec 31, 2008
Posty: 15

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprostuję, że mułu jest po kostki a przerembel był jeden i moim zdaniem powstał w "naturalny" sposób- miał owalny kształt o szeroko¶ci ok 1m (to wyklucza ¶wider), do okoła nie było ani bryłki lodu co z kolei wyklucza wyr±bania dziury. Przez blisko 3 tygodnie nie widziałem ani jednego wędkarza łapi±cego na tym stawie, nie wspominaj±c o osobach z PZW.
Już nie mówi±c o samych przepisach, które nakazuj± zarz±dowi koła zajmować się powierzonymi wodami ale jaki jest sens by zarybiać staw tylko po to by potem wyławiać ¶nięte ryby... Fakt, że same przeremble mogłyby nie wystarczać z powodu bardzo niskich temperatur, ale można wydłużyć "czas działania" takiej dziury przez włożenie do niej snopka siana lub trzciny, które nie tylko spowalniaj± zamarzanie wody wokół nich a puste w ¶rodku poprawiaj± wymianę gazow±. Można też użyć pompy pompuj±cej powietrze do wody, lub wypompowuj±cej wodę co tworzy "b±bla" powietrza pod lodem. Może i sam bym to zrobił ale po "bliższym" spotkaniem z dziur± zrezygnowałem i zostawiłem to innym. Może w tym roku do kogo¶ co¶ trafi i za te kilkana¶cie miesięcy nie powtórzy się taka sytuacja....
Lomstar.
_________________
oto moja fotogaleria: www.lomstar.flog.pl
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lomstar ! Chyba wiem kto zrobił ten jedyny "wyrembel" lol

A na zakończenie rozmowy o stawie, która ¶wietnie odzwierciedliła podej¶cie wędkarzy do problemów (których jak czytam - nie ma), pozwolę sobie odpowiedzieć na ostatnie posty Pitbulla i Łososia:

LOMBARD

Jak dalej będziemy wszyscy tak podchodzić do wędkarskich spraw to normalnie "Nie płacz Ewka" zly:
The End
CFD
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CFD ;] b±dĽmy szczerzy w twojej okolicy też mase ryb padło... czy ty Zadziałe¶ w tej sprawie...?? no wła¶nie 8) zdaje mi się że nie...



"...Cudze widzisz pod lasem a swego nie widzisz pod nosem..."

"oczyma widza ogl±dasz grę/A Ty z daleka, bo tak lepiej"- czemu nie spotkasz się z innymi pogawękowiczami żeby podyskutować o problemach...:roll:

"...Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak na twe babskie łzy..."
Hymm ja odnoszę wrażenie że to kolega wciela się w t± "Ewke" i rozpacza nad losem stawu i nad tym jakimi to złymi nieodpowiedzialnymi Wędkarzami jeste¶my My Ja i Loso¶ oraz inni wędkarze poza tob± "podej¶cie wędkarzy " ... lol

" ...Ogl±daj±c niebo w wodzie zobaczysz ryby na drzewach..."
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega Pitbul bardzo grzecznie proszony jest o unikanie porównań i prywatnych zarzutów wink: .
Nic się jeszcze nie stało i lepiej, je¶li tak pozostanie wesoly .
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe wesoly ależ ja jestem grzecznym i dobrym koleg±, Robercie usmiech i nie mam złych intencji usmiech hehe
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wiem Pitbulu, ale czy wszyscy wiedz±? wesoly
Bawisz się zapałkami w stogu siana wesoly .
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demokracja demokracj± a racja zawsze musi być po Twojej stronie CFD, a ostatnie słowo też, tyleż puste co nic nie znacz±ce ale jest.
Przy okazji zapraszam na staw w Oławie celem osobistej inspekcji i przeprowadzenia dochodzenia.
Tak na marginesie, mam trzech synów, każdy z nich wędkuje i każdy z nich ma prawo do swojego zdania i wyrażania swojej opinii, co widać powyżej.
Was jest trzech, każdy z Was inna krew, ale jeden przy¶wieca Wam cel, jedn± macie opinię, jedno zdanie i jednoznacznie zgodne pogl±dy, kto z Wami, kto przeciw Wam. Analiza, wnioski, oskarżenia, domy¶lne mniej lub bardziej podteksty, może pomówienia, może prowokacje. Panowie tylko po co to wszystko, czuję się teraz na PW jak za czasów minionej bliĽniaczej ekipy, słuchaj±c tylko z której strony i na kogo wypadnie na tego bęc....
pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:oops: z chęci± pobawił bym sie "chrustem" nad wod± ale jeszcze trzeba Opłaty porobić... 8) wink:
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się do tej pory jeszcze karty nie wykupiłem na ten rok wink: .
A maj już tuż, tuż wesoly .
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wogóle kto¶ wie jak tam opłaty w tym roku ? , cenowo wygl±daj±?
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klik
Pitbull to link na opłaty.
Pozdrawiam

Nie tylko ten kolega stronę rozjechał niestety, niestety uciekł na razie wink:
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę techniki i się gubię. lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat robi to samo. ;)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wink: . Pisałem do niego, ale albo mnie zlekceważył albo nie zauważył wink: .
Maćku, bez redakcyjnej "siły" się nie naprawi wink: wesoly .
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoooko - lepiej się czyta. ;)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dłuuuużej lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.17 sekund :: Zapytania do SQL: 168