Czy wiesz, że...
Od 1 stycznia 2007 roku, na wodach nizinnych, znajduj±cych się na terenie działania okręgu PZW Katowice zostaj± wprowadzone następuj±ce zmiany w zasadach wędkowania:
- podwyższa się wymiar ochronny dla następuj±cych gatunków ryb:
- szczupak: 50 cm
- sandacz: 50 cm
Ogranicza się ponadto dobowy limit szczupaka i sandacza do 2 szt. ł±cznie.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 597
 Zalogowani 0
 Wszyscy 597

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(62337) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(609060) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(609060) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(609060) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609060) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609060) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609060) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(609060) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609060) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(609060) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2503
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Padło 100% ryb w Oławie na stawie co z tym zrobić?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Padło 100% ryb w Oławie na stawie co z tym zrobić?
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co inni mogom to i ja potrafiem. Jak zabawa, to tylko zabawa wink: lol
Sorki redachtory, po¶piech i wredne choróbsko zaćmiły mnie chwilowo, obiecuję poprawę lol
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łososiu ale nie kumam o czym, co złego zrobiłe¶ a ja nie zauważyłem? lol
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Łososiu ale nie kumam o czym, co złego zrobiłe¶ a ja nie zauważyłem? lol

cytowałem rozjechanego linka rozjeżdżaj±c redachtorom stronkę, ups, a wink:
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaa! Nie zrozumiałem przepraszam wesoly , ale Woytas naprawił wink: wesoly .
Inna rzecz, że zwolennik "rozci±gło¶ci" jeszcze nie złożył samokrytyki lol
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol Już złożył przepraszam lol
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
Demokracja demokracj± a racja zawsze musi być po Twojej stronie CFD, a ostatnie słowo też, tyleż puste co nic nie znacz±ce ale jest.
Przy okazji zapraszam na staw w Oławie celem osobistej inspekcji i przeprowadzenia dochodzenia.
Tak na marginesie, mam trzech synów, każdy z nich wędkuje i każdy z nich ma prawo do swojego zdania i wyrażania swojej opinii, co widać powyżej.
Was jest trzech, każdy z Was inna krew, ale jeden przy¶wieca Wam cel, jedn± macie opinię, jedno zdanie i jednoznacznie zgodne pogl±dy, kto z Wami, kto przeciw Wam. Analiza, wnioski, oskarżenia, domy¶lne mniej lub bardziej podteksty, może pomówienia, może prowokacje. Panowie tylko po co to wszystko, czuję się teraz na PW jak za czasów minionej bliĽniaczej ekipy, słuchaj±c tylko z której strony i na kogo wypadnie na tego bęc....
pozdrawiam

Drodzy Kiemlicze!
dlaczego za hasłem "Ociec prać" rusza kampania w obronie IDEI a nie RYB i sensownej gospodarki KASˇ, a przynajmniej Tych Ryb co to s± Nasz± własno¶ci± i do posprz±tania....(od soboty do czwartku!)
Bo staw nie nasz, ? Bo jeden twierdzi, że mułu jest więcej a drugi, że mniej...? Bo Głowa Rodu jest nieomylna i Catfischa znowu pozamiata (nadal ucz±c Synów inercji i bezsilno¶ci)
WstydĽ się LOSOS !
Skopupka w przaypadku Pitbulla nasi±knęła wpajan± bezradno¶ci± mój KOLEGO. Bezsilno¶ci± na własne życzenie- z Twojego PZW (bo ja o swoje PZW walczę !).
Może to kwestie rodzinne ale tym bardziej smutne - "nasi±kanie bez...."
Rodzina i Koledzy !
Resztę przemilczmy...?
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podziwiam determinację CFD, jego wolę walki. Młodo¶ć? Pewno tak. Nie ganię, wręcz odwrotnie - biję brawo - walcz synu !
Sam jestem już tak złamany, że o PZW to mi nie mówcie. Opu¶ciłem to zgrupowanie dawno temu - niestety nie mam siły walczyć o lepsze jutro - nie jestem Don Kichotem. Dla mnie s± inne wody - bezproblemowe. Tam mogę być killerem do bólu. Nawet wł¶ciciel się z tego faktu cieszy :-) Nie muszę sprz±teć terenu, kosić przybrzeżnych traw, wiercić otwory dotleniaj±ce wodę zim±. Nikt za te czynno¶ci nie ż±da dodatkowych opłat. Wszyscy zadowoleni - ja jako wędkarz i wła¶ciciel jako sprzedawca moich wędkarskich uciech.
Problem w kołach PZW jest taki, że wszyscy chc± mieć kupę ryb ... za darmo. Wymy¶la się wtedy no-killowanie, wini emerytów, którzy po zarybieniu wyłowi± cał± rybę.
Kiedy jeszcze pracowałem i należałem do PZW, też tak my¶lałem. Teraz, kiedy jestem na emeryturze - zrezygnowałem z tego wyławiana ryb prosto po zarybieniu. Zrezygnowałem z PZW. Dlaczego? Zobaczyłem beznadzieję tego zwi±zku. Zobaczyłem, że członek PZW to niewolnik, który powinien tylko płacić i być na usługach .. posprz±taj, wykuj otwory, zbierz ¶nięte ryby ...
Kiedy kto¶ pokazuje nam, że może być takie koło, gdzie wszyscy pracuj± i daj± wzór do na¶ladowania, gdzie gospodarz rz±dzi wod± jak należy ( czytaj - zadowolenie członków koła ), to za¶wieca się nadzieja, że jednak można. Można mieć wędkarsk± wode, gdzie obok killera łowi no-killowiec i nikt nikomu nie przeszkadza i na nikogo nie psioczy. Ale czy ta nadzieja jest tak duża, że można my¶leć o tym, że eldorado nie będzie na Ebro a u nas? Tego chyba już nie dożyję, ale CFD ma szansę.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety daleko mi do podziwu dla CFD. Walczy owszem, jednak od samego pocz±tku wywija orężem na o¶lep. Nie zadał sobie pytania czy ¶rodki, jakich do tej pory używał przynios± więcej szkody niż pożytku. Walił na o¶lep po Dociu, po Czarku teraz szydzi z Waldka i jego rodziny. Czy to jest dobra droga w±tpię? Waldek jest człowiekiem wielkiego serca i rozumu, zatem nie obawiam się o losy "Łososiowej rodziny" wesoly . Najgłupsze jest, że CFD propaguje praktycznie te same opinie, co wszyscy wyżej wymienieni. I dlatego bardziej w jego działalno¶ci dopatruje się "show" niż prawdziwej troski. Ma zapędy na przywódcę, ale do tej pory wydaje się, że zgromadził więcej oponentów by nie powiedzieć wrogów. Chciał błyszczeć niech błyszczy czas pokaże na ile starczy tych zimnych ogni wink: .
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
I dlatego bardziej w jego działalno¶ci dopatruje się "show" niż prawdziwej troski. Ma zapędy na przywódcę, ale do tej pory wydaje się, że zgromadził więcej oponentów by nie powiedzieć wrogów. Chciał błyszczeć niech błyszczy czas pokaże na ile starczy tych zimnych ogni wink: .


Robercie: "siomen" niewiele ma wspólnego nawet z showmanem. ;)
A zapędy przywódcze? Lito¶ci - one musz± być czym¶ poparte i z cał± pewno¶ci± nie tani± demagogi±.
Nie piszę tych słów, aby bezpo¶rednio zainteresowanemu dokopać. Cały czas czekam, że WRESZCIE miejsce demagogii zajm± konkrety. Wiem - płonne nadzieje, bo nie o to mu chodzi...
A co będzie efektem końcowym? Płodzenie tekstów, ... których nikt nie czyta, bo z góry wiadomo, do czego się sprowadzaj±. Szkoda, bo z pary ładowanej w w±tpliwej jako¶ci gwizdek, mogłby być jaki¶ pożytek. Ale Autor zainteresowany jest niestety czym¶ innym - jego wybór... ;)
Je¶li o mnie chodzi - z pewno¶ci± Go to nie znartwi ;) - od dawna już nie czytam jego "recept na lepsze jutro" . usmiech
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego dwóch ludzi mówi±cych tym samym językiem dochodzi do tych samych konkluzji? wink: wesoly
A przy okazji u¶miałem się setnie z "gwizdka" lol lol lol
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CFD wsydzić się za synów i siebie nie muszę. Jak z każdej wła¶ciwej przesłanki wyci±gasz wnioski, które wygodne s± dla udowodnienia Twojej racji i tylko to się dla Ciebie liczy.
Racja, racja i jeszcze raz racja, ona musi być chociaż troszkę bardziej Twojsza od inszej, bo z założenia Twojsza jest lepsza.
I jak z Tob± można rozmawiać? Jak nie mi to rodzinie i tak przywalisz, a jeszcze się wstydzić każesz.
Najwyższy czas, zastosuj się do własnych wskazówek, wstydĽ się, wstydĽ.
Przekroczyłe¶ kolego pewn± granicę, której przeciętnie kulturalni dyskutanci nie przekraczaj±, posun±łe¶ się w swoich pytanio -insynuacjach o jeden kawałeczek za daleko, ale no cóż, czegóż można wymagać.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.


Ostatnio zmieniony przez losos24 dnia Nie Mar 28, 2010 1:49 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
A zapędy przywódcze? Lito¶ci - one musz± być czym¶ poparte i z cał± pewno¶ci± nie tani± demagogi±.

Bo Ty się Maćku nie znasz. Bohomazy wielu twórców doceniano dopiero po latach. Do wszystkiego trzeba dorosn±ć... wink: wesoly
pitbull
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Oct 19, 2008
Posty: 68

Kraj: Polska
Miejscowość: oława
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol ... Lata sobie komar lata w nocy brzęczy hałasuje ugryzie zdenerwuje, a za dwa dni i tak padnie... wink: Pozostawię to bez komentarza bo poco sobie nerwy strzępić wesoly hehe komary zawsze były i będ± ;] "kto¶ " starał się sprowokować, nie udało się , trudno. .. usmiech nie maj±c satysfakcji z reakcji człowiek chwyta się nieczystych zagrań pokazuj±c swój poziom ... wink:

Skorupka czasem bywa twarda można sobie ni± krzywdę zrobić wesoly wesoly

Pozdrawiam serdecznie kolegę usmiech
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Bo Ty się Maćku nie znasz. Bohomazy wielu twórców doceniano dopiero po latach. Do wszystkiego trzeba dorosn±ć... wink: wesoly

Przekonałe¶ mnie - geniusz faktycznie na ogół wychodzi po latach, bo podło¶ć współczesnych nie pozwala na jego dostrzeżenie. :roll:
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:

Drodzy Kiemlicze!
....
Skopupka w przaypadku ...

Zawsze tak było i jest nadal , że najgło¶niej grzycz± najmniejsi ...
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra - może starczy tych twórczych wywodów z naszej strony, bo adresat i tak będzie miał co czytać i -czego szczerze życzę - nad czym my¶leć. W mojej ocenie nie s± to słowa zasługuj±ce na ponown±, spontaniczn± reakcję lecz stanowi± powód do zadumy, do której skłania -jeszcze - fakt, że słowa naszego "strażnika Teksasu" budz± jeszcze zainteresowanie /o powodach z pełn± premedytacj± nie wspomnę/. Gorzej byłoby, gdyby jedynym komentarzem było - tak przeze mnie nie lugbiane -internetowe "nie karmić trolla". ;)
Nie można nie dostrzec, że wypowiadane przez naszego adwersarza teorie, bardzo często maj± sens, choć niesmak powoduje forma "ich podania". Szkoda, że jedynym celem jest zaistnienie za wszelk± cenę, a nie sensowna, kulturalna i mniej spontaniczna dyskusja. Ale do wszystkiego trzeba dorosn±ć i wielu jest tutaj "Kmiciców", którzy przeszli na PW "metamorfozę". Czego również "głównemu zainteresowanemu" życzę...

Redakcjo: czas zamie¶cić ogłoszenie: "Redakcja PW pilnie zatrudni psychologa. Działalno¶ć społeczna, więc wybudowanie willi w tym roku niemożliwe. Gwarantowana praca w ¶rodowisku ludzi nietuzinkowych, a zdobyte do¶wiadczenia gwarantuj± napisanie pracy doktorskiej, zasługuj±cej na nagrodę ministerialn±!". ;)


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Nie Mar 28, 2010 2:07 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 100% pełen wiary i nadziei zgadzam się z Tob± Maćku, nie pierwszy zreszt± raz wink: wesoly .
Co do ogłoszenia…Nie taniej będzie jakiego¶ zaklinacza węży naj±ć? lol
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasze P(z)W
Wasza racja
A, że trzech panów wyraĽnie napisało, że i wodę i ryby maj± "gdzie¶", to widzę zasłużyli na poparcie i "obronę'.
W takim wypadku wszelkie miłe słowa skierowane w moj± stronę przyjmuję z rado¶ci±. Je¶li kto¶, kto popiera takie postawy, nazywa mnie "trolem", wysyła do psychologa, dowcipnie wspomina o zaklinaczu węży itd itp; to może robić to nadal.
Nie każdy jest w stanie mnie obrazić - tu niezbędnym jest posiadanie "zdolno¶ci do dawania satysfakcji honorowej"(Boziewicz się kłania) albo przynajmniej odrobina przyzwoito¶ci popartej uczciwo¶ci±.
Pewnie lżej by było gdyby CFD sam "zjechał" z tego portalu...
Pewnie bym tak uczynił, ale kłamstwa i dwie zupełnie nieregulaminowo wsadzone ŻÓŁTE KARTKI powoduj±, że wielk± ciekawo¶ć budzi we mnie "powód" wlepienia TRZECIEJ.
Nigdzie i nigdy nie otrzymałem informacji "za co te wafelki?".
Wycieranie sobie "twarzy" regulaminem pozostaje nadal wycieraniem twarzy....
Jeden człowiek zachował twarz i nie jest już członkiem PZW, bo nie było Mu z t± organizacj± (w tej formie i odsłonie) po drodze. Jasno i wyraĽnie. A reszta?
Pewnie kto¶ pamięta jak pisałem na pocz±tku wink:
A nic nie robi±ca reszta WYJE NAD WODˇ i trwa i płaci składki....
Może tu ulgę przyniesie psycholog albo zaklinacz Panie Monk ?
Animal grubym dowcipem wytyka mi mój wzrost więc zakończę drodzy"Kmicice" !
Wstydu oszczędzę...
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzę że Koledzy w ramach wiosennej rozgrzewki urz±dzili sobie malutki lincz na koledze CFD.
Szanowni Koledzy w czasach państwa prawa i demokracji to takowe poczynania w zorganizowanej grupie s± przynajmniej niestosowne.
Nie zauważyłem nigdzie w regulaminie że na PW obowi±zuje obowi±zek zachowania poprawno¶ci zwi±zkowej i zakaz wypowiadania swoich opinii.
Jak widzę to Koledzy z Oławy próbuj± skierować dyskusję w tym w±tku na boczny tor.Kolega CFD w żadnym względzie nie jest odpowiedzialny za niegospodarno¶ć PZW w Oławie a jako osoba bardzo do¶wiadczona w działalno¶ci zwi±zkowej ma prawo zabrać w tej dyskusji głos czy się to komu¶ podoba czy nie.
Pozdrawiam
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem "wszystko" zrozumiał wink: . Zastanawiam się czy ja rzeczywi¶cie liczyłem na to, że zrozumie ? wink:
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie Agatanie, nikt koledze CFD nie zabrania wypowiedzi, czego dowodem jest ponad 600 postów wink: wesoly .
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem nie w tym czy On zrozumiał tylko w tym czy Koledzy maj± cywiln± odwagę przyznać że udaj± że nie rozumiej±. wink:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:
Kolega CFD w żadnym względzie nie jest odpowiedzialny za niegospodarno¶ć PZW w Oławie a jako osoba bardzo do¶wiadczona w działalno¶ci zwi±zkowej ma prawo zabrać w tej dyskusji głos czy się to komu¶ podoba czy nie.

Jeste¶cie bezbłędni. Gdybym nie znał nikogo więcej z Jeleniej Góry, to pomy¶lałbym, że tam wszyscy s± skupieni wokół "rodziny radia grodzkiego" lol
Robert napisał:
Zatem "wszystko" zrozumiał wink: . Zastanawiam się czy ja rzeczywi¶cie liczyłem na to, że zrozumie ? wink:

Robercie, może francuszczyzn± trzeba było pojechać?
W końcu znacznie większa czę¶ć tej planety posługuje się językiem francuskim, niż polskim. wink:
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Szanowny panie Agatanie, nikt koledze CFD nie zabrania wypowiedzi, czego dowodem jest ponad 600 postów wink: wesoly .

Nie zabrania?
To poproszę o podanie regulaminowych powodów przyznania dwóch żółtych kartek.....
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
Nie zabrania?
To poproszę o podanie regulaminowych powodów przyznania dwóch żółtych kartek.....

Miałem niew±tpliw± przyjemno¶ć brać udział w ich przyznawaniu. W odpowiedzi odsyłam do lektury regulaminu. A je¶li nadal nie rozumiesz, to znaczy że szybko trzeci± zgarniesz.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba "mało uważnie" czytałem ten w±tek, bowiem nie rozumiem, co Oni udaj± i czego nie rozumiej±? wink: wesoly
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki¶ jeden konkretny punkt regulaminu w odniesieniu do wypowiedzi ?
Panie Dzepetto !
czekam
P.S. Domy¶lam się odpowiedzi... :evil:
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wypowiada się Kolega jakby dokładnie w±tek znał.
W zwi±zku z powyższym życzę miłej lektury.
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
agatan napisał:
Kolega CFD w żadnym względzie nie jest odpowiedzialny za niegospodarno¶ć PZW w Oławie a jako osoba bardzo do¶wiadczona w działalno¶ci zwi±zkowej ma prawo zabrać w tej dyskusji głos czy się to komu¶ podoba czy nie.

Jeste¶cie bezbłędni. Gdybym nie znał nikogo więcej z Jeleniej Góry, to pomy¶lałbym, że tam wszyscy s± skupieni wokół "rodziny radia grodzkiego" lol
Robert napisał:
Zatem "wszystko" zrozumiał wink: . Zastanawiam się czy ja rzeczywi¶cie liczyłem na to, że zrozumie ? wink:

Robercie, może francuszczyzn± trzeba było pojechać?
W końcu znacznie większa czę¶ć tej planety posługuje się językiem francuskim, niż polskim. wink:

No tak do końca bezbłędni nie jeste¶my ale się staramy wink:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CATFISCHDOG napisał:
Jaki¶ jeden konkretny punkt regulaminu w odniesieniu do wypowiedzi ?
Panie Dzepetto !
czekam
P.S. Domy¶lam się odpowiedzi... :evil:

Tak rzadko tu ostatnio bywam :placz że aż mi się chce pisać.
pkt 9.b,f; pkt 13 i pkt14- taka mała "andrzejkowa" wróżba wesoly
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Szanowny panie Agatanie, nikt koledze CFD nie zabrania wypowiedzi, czego dowodem jest ponad 600 postów wink: wesoly .

A na forum Koła Grodzkiego nuuuuuuuudaaaaaaaaa.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wesoly . Tak się składa szanowny kolego, że większo¶ć w±tków, w których występuje Wasza "silna grupa", nosi te same znamiona i kończy tym takim samym jak w tej chwili "¶wi±tecznym nastrojem" wink: .
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:
A wypowiada się Kolega jakby dokładnie w±tek znał.
W zwi±zku z powyższym życzę miłej lektury.

A kolega się wypowiada jak obrońca uci¶nionych, jedyny sprawiedliwy gotowy do walki ze zorganizowanym układem kolesi. Takie teksty przerabiali¶my i też im podziękowali¶my, jako i Panu dziękujemy.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jjjanku chyba się zapiszę lol
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Robert napisał:
Szanowny panie Agatanie, nikt koledze CFD nie zabrania wypowiedzi, czego dowodem jest ponad 600 postów wink: wesoly .

A na forum Koła Grodzkiego nuuuuuuuudaaaaaaaaa.

Janku, przecież tam już kulturę zaprowadzili, więc pora poza granice powiatu wyj¶ć wink:
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie całkiem niedawno też rozjeżdżała ta sama gromadka pogawędkowych "rozjeżdżaczy" gdy poruszyłem jakie¶ kwestie pzw wesoly
My¶lę jednak, że istnieje masa czytelników, którzy maj± inne zdanie o twórcach mitu bezradno¶ci oławskich działaczy. Te ryby wcale nie musiały zgin±ć, a przynajmniej nie w takiej ilo¶ci. Panowie - spaprali¶cie temat - i żadne Wasze sztuczki z pogawędkowymi kumplami nie zmieni± tego obrazu.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
...Gdybym nie znał nikogo więcej z Jeleniej Góry, to pomy¶lałbym, że tam wszyscy s± skupieni wokół "rodziny radia grodzkiego" lol


Zwracam uwagę Dzepetto - ten tekst jest chamski !!!!
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Robercie nie jestem członkiem żadnej grupy tym bardziej nie czuję się odpowiedzialny za atmosferę panuj±c± na tym forum. wink:
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa że nie tylko CFD za jakie¶ niepoprawne wypowiedzi dostaje osobiste wycieczki, Jak napisałem że płacę i co¶ za to od PZW chce to też dostałem po uszach. Nigdy nikt nie odpisuje Tomkowi ani mi że to nieprawda!!ponieważ
Zwi±zek jest dobry bo zrobił to i tamto !! Nie-, lepiej pojechać po osobie bo fakty się nie licz±( chyba brak tych pozytywów). Ja nie wyssałem sobie mojego pogl±du z palca. Poszedłem do koła i zapytałem co mogę zrobić dla zwi±zku, zobaczyłem 8O , przecież zapłaciłem składki i czyn społeczny więc czego chcę ?? Mogę łowić(mimo braku ryb) i się cieszyć. Dobrze że po wiosennym zebraniu koła kazano mi przyj¶ć i spytać co się dzieje w kole bo pomy¶lałbym że tam się totalnie nic nie robi. Po prostu prawie się nie zdarza aby "normalni " członkowie czymkolwiek się interesowali i taki model jak ja nie był nawet przewidziany. (cóż zbyt długo tu siedzę i ciut nasi±kam).

Tomku nie rób osobistych wycieczek do kolegów tylko do FAKTÓW, niepotrzebnie się wzajemnie denerwujecie, a podejrzewam że większo¶ć pogawędkowiczów to fajne i aktywne chłopaki, (sam fakt że chce im się czytać i pisać :? )
Piszę chłopaków choć czasami obraĽliwe to jak baby, a czepliwe tak że słówko potrafi± wyłapać z każdego postu i elaborat na nim wybudować.
Pogawędki to słowo które okre¶la luĽn± formę rozmowy, co¶ jak pogaduchy przy piwku, WIĘCEJ LUZU tu i tak nie rozwi±żemy bol±czek (możemy się tylko trochę u¶wiadomić)


Ostatnio zmieniony przez Majus dnia Nie Mar 28, 2010 8:35 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
agatan napisał:
A wypowiada się Kolega jakby dokładnie w±tek znał.
W zwi±zku z powyższym życzę miłej lektury.

A kolega się wypowiada jak obrońca uci¶nionych, jedyny sprawiedliwy gotowy do walki ze zorganizowanym układem kolesi. Takie teksty przerabiali¶my i też im podziękowali¶my, jako i Panu dziękujemy.

Dziękuję łaskawco-nie skorzystam. wink:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:
O widzę że Koledzy w ramach wiosennej rozgrzewki urz±dzili sobie malutki lincz na koledze CFD.
Szanowni Koledzy w czasach państwa prawa i demokracji to takowe poczynania w zorganizowanej grupie s± przynajmniej niestosowne.
Nie zauważyłem nigdzie w regulaminie że na PW obowi±zuje obowi±zek zachowania poprawno¶ci zwi±zkowej i zakaz wypowiadania swoich opinii.
Jak widzę to Koledzy z Oławy próbuj± skierować dyskusję w tym w±tku na boczny tor.Kolega CFD w żadnym względzie nie jest odpowiedzialny za niegospodarno¶ć PZW w Oławie a jako osoba bardzo do¶wiadczona w działalno¶ci zwi±zkowej ma prawo zabrać w tej dyskusji głos czy się to komu¶ podoba czy nie.
Pozdrawiam


Pięcioro dzieci pann± miałam, ale co to, to nie!
Nie widzę w swojej wypowiedzi nawet zamysłu jakiegokolwiek linczu i mierzi mnie taka jej ocena. Warto zrozumieć, co zostało napisane, skoro ma się zamiar wypowiadać tego typu opinie. Za pouczanie, co jest stosowne lub nie dziękuję, lecz stać mnie na własn± ocenę tej kwestii. Szanuję jednak każde zdanie - nawet to, niewiele maj±ce wspólnego z "poddanym obróbce tekstem pisanym".
Takich tre¶ci - dot. poprawno¶ci portalowej - z pewno¶ci± Kolego nie znajdziesz. W dobrym tonie jest jednak zachowanie we wszystkim umiaru i taktu - to wystarcza. Codzienno¶ć jest wystarczaj±co nerwowa, więc po licho tworzyć sobie kolejne piekiełko na ziemi? Szkoda, że tak nie odebrałe¶ moich słów - byłby¶ bliższy prawdzie... ;)

CDF - Kolego sympatyczny. Nie widzę powodu, dla którego miałby¶ do mnie zwracać się "per pan". Moja ocena wcale nie była dla Ciebie tak krzywdz±ca, jak próbujesz to wyrazić i z cał± pewno¶ci± sugestia o zatrudnienie specjalisty nie była adresowana do okre¶lonej osoby - tak więc również i Ciebie. Czy lepiej byłoby, gdybym -skoro jużmnie naszło na pisanie - pisał bzdury, w które sam nie wierzę? Chyba nie...
A że chciałbym na tym portalu odpoczywać, a nie przeżywać "codzienn± obronę Częstochowy" to fakt. I wcale nie wi±że się to z "wyrażaniem jedynie słusznych opinii", tylko z form± dyskusji. Pisałem do Ciebie o tym wcze¶ciej, powtórzyłem się i dzisiaj.

Cieszy, że staracie się Panowie u¶wiadomić nam, że przez te kilka lat bytno¶ci w necie, osobistych znajomo¶ci, częstych spotkań, stali¶my się zwyrodnialcami, którym dobrze jest jedynie w swoim, hermetycznym gronie. Skoro jednak weszli¶cie do tego nikczemnego grona z pewnymi celami do zrealizowania, warto przekonywać do nich ewolucyjnie, a nie rewolucyjnie. Zgrzybiali dziwacy lepiej to przyjm±, a być może nawet szybciej sobie przyswoj±? A i atmosfera będzie bardziej zno¶na? ;)

Pozdrawiam gor±co i postaram się więcej nie wypowiadać na tematy, do których - jak widać - nie dorosłem. wink:
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarek napisał :
Cytat:
Panowie - spaprali¶cie temat - i żadne Wasze sztuczki z pogawędkowymi kumplami nie zmieni± tego obrazu.

A ten? lol
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CFD oto kilka twoich probek za tekst do Jjjana powiniene¶ dostać po łapkach:
jjjan


4you:

Stary Testament
Księga Rodzaju
Rozdział 1
Werset 28

To teraz czekam na BANA

Po czym Bóg im błogosławił, mówi±c do nich: «B±dĽcie płodni i rozmnażajcie się, aby¶cie zaludnili ziemię i uczynili j± sobie poddan±; aby¶cie panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzaj±cymi po ziemi».
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 11:19 pm
tak !
z szczególnym naciskiem na "rozmnażajcie się" "
Jarek i Ty piszesz co¶ o chamstwie :?: :?:
To jak nazwać powyższe wywody kolegi :?: :?:
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że nadal nie wiem oficjalnie co było powodem Żółtych Kartek.
Moim zdaniem "KOLESIOSTWO" a przyznaj±cy je z "niew±tpliw± przyjemno¶ci±" pewnie zrobi odniesienie: wypowiedĽ - regulamin ?
Eeeeee, co my tu o odwadze cywilnej jak w uczciwo¶ci braki podstawowe :oops:
P.S. Drogi Jjjan. Strona "GRODZKIE" jest stron± nudn± ponieważ Tam się wie na co wydawane s± pieni±dze Koła oraz kto i jak± robotę ROBI. Przepraszam, że nadw±tliłem filar(Y) z Oławy.
Mnie koleżeństwo nie zwalnia z reagowania na marne zachowania....
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
dzepetto napisał:
...Gdybym nie znał nikogo więcej z Jeleniej Góry, to pomy¶lałbym, że tam wszyscy s± skupieni wokół "rodziny radia grodzkiego" lol


Zwracam uwagę Dzepetto - ten tekst jest chamski !!!!

Sam tekst to piku¶. Gorzej, gdy autor tekstów jest chamski. Wtedy każdy przejaw pisemnej aktywno¶ci wypada zebrać łopatk± z użyciem gumowej rękawiczki.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
jarekk napisał:
dzepetto napisał:
...Gdybym nie znał nikogo więcej z Jeleniej Góry, to pomy¶lałbym, że tam wszyscy s± skupieni wokół "rodziny radia grodzkiego" lol


Zwracam uwagę Dzepetto - ten tekst jest chamski !!!!

Sam tekst to piku¶. Gorzej, gdy autor tekstów jest chamski. Wtedy każdy przejaw pisemnej aktywno¶ci wypada zebrać łopatk± z użyciem gumowej rękawiczki.


Uważałem Cię dot±d za odpowiedzialnego pogawędkowicza i nigdy nie ł±czyłem z gromad± "walcz±cych".
Nie wiem sk±d ten tekst, a już zupełnie nie rozumiem Twojej samooceny 8O
Nie rozumiem też dlaczego po raz kolejny dyskutuj±c z CFD próbujesz przy okazji obrazić mnie i kilka innych osób. Może weĽ głębszy wdech i napisz wprost - o co Ci chodzi ???
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Robert napisał:
Szanowny panie Agatanie, nikt koledze CFD nie zabrania wypowiedzi, czego dowodem jest ponad 600 postów wink: wesoly .

A na forum Koła Grodzkiego nuuuuuuuudaaaaaaaaa.

To może Kolega podpowie jak±¶ mniej nudn±.Chętnie obejrzę wink:
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Sam tekst to piku¶. Gorzej, gdy autor tekstów jest chamski. Wtedy każdy przejaw pisemnej aktywno¶ci wypada zebrać łopatk± z użyciem gumowej rękawiczki.


Spokojnie kolego, akurat Tobie nie wypada, jako sędzia masz mieć białe rękawiczki i stać ponad tym całym zgiełkiem.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Może weĽ głębszy wdech i napisz wprost - o co Ci chodzi ???

lol lol od kilku miesięcy o to samo, jeden post więcej co¶ zmieni?
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majus !
Szkoła jest jedna.
Nie mam pewno¶ci ale Kolega "Malin 123" raczej grzecznie zapytał i otrzymał wytrenowan± odpowiedĽ:
pietruch napisał:
Klik

Poza tym:
9. W trosce o jako¶ć dyskusji Redakcja PW zabrania umieszczania i zastrzega sobie prawo do usuwania postów przekraczaj±cych granice dobrego smaku, a w szczególno¶ci:
f) charakteryzuj±cych się brakiem kultury języka i szacunku dla dyskutantów,
No i temat nie w tym dziale usmiech

_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.20 sekund :: Zapytania do SQL: 168