Czy wiesz, że...
Gło¶ny, becz±cy odgłos, rozlegaj±cy się wiosn± na podmokłych ł±kach wydawany jest przez bekasy kszyki, za pomoc± sterówek (piór) ogona.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 589
 Zalogowani 0
 Wszyscy 589

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
jjjan: W zatoce też s±. ...(134115) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(134115) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(610584) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(610584) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(610584) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610584) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610584) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610584) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(610584) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(610584) Apr 03, @ 19:46:58


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2301
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2505
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Kim jest członek - uczestnik?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Kim jest członek - uczestnik?
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie .... że Członek uczestnik nie musi mieć karty wędkarskiej
to odno¶nie cytowanej wypowiedzi Lobuza

Je¶li chodzi o Pana wypowiedĽ to mam wrażenie, że mimo wcze¶niejszych własnych wyja¶nień odno¶nie rozdzielenia kwestii Karta Wędkarska a Legitymacja Członkowska PZW; folgujesz swojej wyrafinowanej kulturze osobistej zapominaj±c o zapisach RAPR paragraf 1 punkt 5
miłej nocy
CFD
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co CFD, a może by¶ tak dla poukładania w±tku, bez cytatów i innych wtrętów napisał punkt, po punktcie o co ci chodzi?
Zapewniam, że odpowiem i to na spokojnie i bez aluzji.

Tylko proszę o konkretne w±tpliwo¶ci i pytania, bez ogl±dania się na dotychczasowe w±tki, które już tak się wymieszały, że szkoda gadać.

A zatem czekam i obiecuję odpowiedĽ.
LOBUZ
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2005
Posty: 807

Kraj: Polska
Miejscowość: ZEBRZYDOWICE
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam wrażenie iż kolega CFD.nabija sobie tymi bezsensownymi pytaniami posty.Powyżej ma napisane wyraznie kto musi mieć karte i kto jest zwolniony z jej posiadania.Jakie prawa i ograniczenia ma osoba która posiada karte i jakie prawa i ograniczenia ma osoba któta takowej nie posiada.A to czy w danym kole przeprowadz± egzamin osobie poniżej 14 roku życia jest spraw± i dobr± wol± komisji egzaminacyjnej tegoż koła.
Czy przeprowadzenie egzaminu i wydanie karty osobie poniżej 14 roku życia jest niezgodne z przepisami wędkarskimi ??? Je¶li tak to możecie to zgłosić odpowiednim organom.U nas w kole jest takich przypadków więcej.
Zaangażowany w sekcje młodzieżow± jest też Urz±d Gminy który regularnie organizuje imprezy wędkarskie dla dzieci i młodzieży.
pozdrawiam lobuz
_________________
wszystkie rybki ¶pi± w jeziorze tylko jedna spać nie może .
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pisałem że niektóre starostwa powiatowe odmawiaj± wydawania kart wędkarskich osob± do lat 14- przez to zostałem pos±dzony o wprowadzanie kolegów w bł±d.
W dniu dzisiejszym sprawdziłem jeszcze kilka starostw i urzędów miast i okazało się że panuje tu pełna dowolno¶ć-jak zwykle u nas-jedni odmawiaj± inni nie. :oops:
Jedyny urz±d który nie miał żadnych w±tpliwo¶ci to Urz±d Miasta Warszawy który nawet na swojej stronie internetowej ma informację na ten temat:
3. W przypadku ubiegania się o wydanie karty przez osoby poniżej 14-go roku życia, rodzic lub opiekun prawny osobi¶cie wyraża pisemn± zgodę na wydanie dziecku karty wędkarskiej, przedkładaj±c swój dowód osobisty oraz legitymacj± szkoln± dziecka. W imieniu osób poniżej 14-go roku życia o wydanie karty może ubiegać się wył±cznie rodzic lub opiekun prawny.

4. Osoby do lat 14 zwolnione s± z obowi±zku posiadania karty. Amatorski połów mog± uprawiać wył±cznie pod opiek± osoby pełnoletniej posiadaj±cej kartę wędkarsk±.

To znaczy że osoba poniżej 14 lat może mieć kartę wędkarsk± a jeżeli urz±d odmawia to robi to bezprawnie.Ale niestety w wielu urzędach odmawia. :roll:
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:

To znaczy że osoba poniżej 14 lat może mieć kartę wędkarsk± a jeżeli urz±d odmawia to robi to bezprawnie.Ale niestety w wielu urzędach odmawia. :roll:

Tzn. rozumiem, że byłes z jakim¶ dzieciakiem i Ci odmówiono idea:
Je¶li nie, to proszę nie próbuj na siłę udowadniać, że białe jest białe...to już było...
Przepisy sa na tyle jasne, że Twoje wypowiedzi zaczynaj± przypominać szukanie dziury w całym...
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
agatan napisał:

To znaczy że osoba poniżej 14 lat może mieć kartę wędkarsk± a jeżeli urz±d odmawia to robi to bezprawnie.Ale niestety w wielu urzędach odmawia. :roll:

Tzn. rozumiem, że byłes z jakim¶ dzieciakiem i Ci odmówiono idea:
Je¶li nie, to proszę nie próbuj na siłę udowadniać, że białe jest białe...to już było...
Przepisy sa na tyle jasne, że Twoje wypowiedzi zaczynaj± przypominać szukanie dziury w całym...

Dziękuję Szanownej Wyroczni tego forum za upomnienie więcej nie będę. wesoly
Może kolega fakultet z prawa posiada ale z kultur± osobist± to trochę na bakier.
Kolego Czez daj żyć innym. wesoly
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię się kopać z koniem, nawet je¶li to kucyk. Proszę o podanie starostwa/starostw, które udziela/udzielaj± takich informacji. Z najwyższ± przyjemno¶ci± tam zadzwonię.

Kolejne rozważania nt. mojej kultury osobistej w tej polemice, kolejny raz pominę usmiech
A tak na marginiesie to na wyrocznię i to znaj±c± sprawy od podszewki to sam się Kolego agatan w tym w±tku kreujesz wink:

Ponawiam pro¶bę o podanie tych starostw. Telefony sam znajdę bez problemu.
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za porównanie z koniem się nie obrażę bo to bardzo bardzo sympatyczne i m±dre zwierze wesoly Potraktuję to jak komplement.
Widz±c że kolega zbyt nerwowo i emocjonalnie podchodzi do tematu,chc±c ograniczyć poziom stresu żegnam i kończę udział w tym w±tku.
Pozdrawiam
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mam przez to rozumieć, że namiarów na starostwa, które odmawiaj± wydania karty małolatom, nie otrzymam ? Chodzi mi tylko o wskazanie tych starostw, do których Kolega telefonował i które podobno stwierdziły, że nie ma takiej mozliwo¶ci. Ponawiam pro¶bę, niezaleznie od zakończenia przez Kolegę wypowiedzi w tym watku wykrzyknik
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam że piszę ale kolega Czez tak nalega. wesoly
Jednym ze starostw to Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze-tyko kolego Czez proszę nie obwiniaj za to kolegi CATFISCHDOG tym razem to nie On jest winowajc±. lol wink:
Życzę powodzenia ja wysiadam wesoly
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedĽ. To mi wystarczy.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:
...Jednym ze starostw to Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze..

Jaka¶ wylęgarnia zadymiarzy w tej JG, czy co ?!!! lol lol lol
PS: Kolega od nas ?
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
agatan napisał:
...Jednym ze starostw to Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze..

Jaka¶ wylęgarnia zadymiarzy w tej JG, czy co ?!!! lol lol lol
PS: Kolega od nas ?

Dobrze, że Cię widzę usmiech Powiedz mi, czy w kole Grodzkim przeprowadzacie egzaminy na kartę osób poniżej 14 roku życia :?:
Z góry dziekuję za odpowiedĽ.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
jarekk napisał:
agatan napisał:
...Jednym ze starostw to Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze..

Jaka¶ wylęgarnia zadymiarzy w tej JG, czy co ?!!! lol lol lol
PS: Kolega od nas ?

Dobrze, że Cię widzę usmiech Powiedz mi, czy w kole Grodzkim przeprowadzacie egzaminy na kartę osób poniżej 14 roku życia :?:
Z góry dziekuję za odpowiedĽ.


Nie było jeszcze takiego przypadku.

Temat jest jednak dla nas do¶ć istotny, bo od miesi±ca prowadzimy wędkarsk± szkółkę przy jednej ze szkół podstawowych. W¶ród dzieci s± czternastolatkowie i oni na pewno zakończ± edukację egzaminem na kartę wędkarsk±. Jest jednak spora grupa dzieci młodszych. Będziemy więc musieli się zmierzyć z tym problemem - a dokładniej zrobi to Kolega Agatan (juz wiem co to za jeden lol ) - to wła¶nie nasz spec od młodzieży.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Czez napisał:
jarekk napisał:
agatan napisał:
...Jednym ze starostw to Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze..

Jaka¶ wylęgarnia zadymiarzy w tej JG, czy co ?!!! lol lol lol
PS: Kolega od nas ?

Dobrze, że Cię widzę usmiech Powiedz mi, czy w kole Grodzkim przeprowadzacie egzaminy na kartę osób poniżej 14 roku życia :?:
Z góry dziekuję za odpowiedĽ.


Nie było jeszcze takiego przypadku.

Temat jest jednak dla nas do¶ć istotny, bo od miesi±ca prowadzimy wędkarsk± szkółkę przy jednej ze szkół podstawowych. W¶ród dzieci s± czternastolatkowie i oni na pewno zakończ± edukację egzaminem na kartę wędkarsk±. Jest jednak spora grupa dzieci młodszych. Będziemy więc musieli się zmierzyć z tym problemem - a dokładniej zrobi to Kolega Agatan (juz wiem co to za jeden lol ) - to wła¶nie nasz spec od młodzieży.

Ok, w przyszłym tygodniu zdam Ci relację z moich ustaleń w starostwie. Jesli faktycznie będzie opór z ich strony, to jest wiele sposobów, aby go nie było wink: szczególnie w tak ewidentnej kwestii jak ta, gdzie żadne bariery prawne nie istniej±, a kto¶-co¶ sobie być może ubzdurał i st±d całe zamieszanie.
Sam mam dzieci i wiem jakim dramatem dla dzieciaka może być sytuacja, w której kolega bedzie miał kartę, a on nie.

Dam Ci znać co ustaliłem.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:


Dam Ci znać co ustaliłem.


Ci ? Czy Nam ? Bo wszyscy zapewne ciekawi lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być Nam wink: albo Wam lol
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego jarekk Ty to masz charyzmę na tym forum-jak przeczytałem to aż zaniemówiłem. 8O
Mnie tu koniem nazywaj± a Tobie będ± zdawać relację-no,no jestem pod wrażeniem. :P
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:
Kolego jarekk Ty to masz charyzmę na tym forum-jak przeczytałem to aż zaniemówiłem. 8O
Mnie tu koniem nazywaj± a Tobie będ± zdawać relację-no,no jestem pod wrażeniem. :P

Albo się ma charyzmę , albo się jej nie ma -ot co lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
LOBUZ
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2005
Posty: 807

Kraj: Polska
Miejscowość: ZEBRZYDOWICE
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starostwo Powiatu Cieszyńskiego :każdy kto zdał egzamin i wypełnił wniosek o wydanie karty takowa otrzyma(osoby poniżej 14 roku zycia potrzebuja dodatkowo podpisu prawnego opiekuna na składanym wniosku)miła pani poinformował mnie iż NIE MA ŻADNEGO PRZEPISU KTÓRY MÓWI O TYM IŻ OSOBA PONIZEJ 14 ROKU ZYCIA NIE MOŻE STARAĆ SIĘ O KARTĘ WĘDKARSKˇ .pozdrawiam lobuz
_________________
wszystkie rybki ¶pi± w jeziorze tylko jedna spać nie może .
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz Weiss uwielbia rozmawiać przez telefon. Nigdy nie rozmawia na próżno. Zawsze co¶ ważnego załatwi, obnaży bezmy¶lno¶ć urzędników, w najgorszym wypadku zrobi komu¶ dowcip. Wykpiwanie absurdów nieżyciowych przepisów interesuje Janusza Weissa przede wszystkim, czasami chodzi jednak tylko o chwilę u¶miechu i dobrej zabawy. Tematy do audycji podsuwaj± słuchacze.


Ten post jest podobny do tematów poruszanych przez Weissa. Zreszt± całe PW pełne jest takich smaczków
lol
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Co do kart i starostwa w Jeleniej Górze, to sprawa jest w toku. Faktycznie co¶ jest tam nie halo i jeszcze nie wiem co. Powiem tylko, że robi się ciekawie wink: O pewne informacje poprosiłem agatana na priv.

Relację będę zdawał na bież±co.
LOBUZ
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2005
Posty: 807

Kraj: Polska
Miejscowość: ZEBRZYDOWICE
PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Witam,
Co do kart i starostwa w Jeleniej Górze, to sprawa jest w toku. Faktycznie co¶ jest tam nie halo i jeszcze nie wiem co. Powiem tylko, że robi się ciekawie wink: O pewne informacje poprosiłem agatana na priv.

Relację będę zdawał na bież±co.

No i co dalej w tym temacie :?: :?: :?:
_________________
wszystkie rybki ¶pi± w jeziorze tylko jedna spać nie może .
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOBUZ napisał:
Czez napisał:
Witam,
Co do kart i starostwa w Jeleniej Górze, to sprawa jest w toku. Faktycznie co¶ jest tam nie halo i jeszcze nie wiem co. Powiem tylko, że robi się ciekawie wink: O pewne informacje poprosiłem agatana na priv.

Relację będę zdawał na bież±co.

No i co dalej w tym temacie :?: :?: :?:


Czez rzeczywi¶cie zainteresował się tematem. Wiem, że wykonał kilka telefonów, kontaktował się z naszym koleg± (koordynatorem d.s. młodzieży w Kole Grodzkim). To co wzbudziło jego niedowierzanie podczas dyskusji na forum okazało się faktem - Starostwo Powiatowe nie chce wydawać kart wędkarskich młodzieży do lat 14. Żeby było zabawniej mieszcz±cy się obok Urz±d Miasta wydaje te dokumenty bez żadnego problemu lol
W praktyce oznacza to, że dzieciak z miasta dostanie kartę, a ze wsi nie 8O wesoly Brzmi to może zabawnie, ale w rzeczywisto¶ci może rodzić wiele problemów.

Z Czezem ostatnio kontaktował się Agatan, może wie co¶ więcej.
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dokładnie tak jak napisał Jarek.
Sprawa w toku-Czez działa.Jeste¶my w kontakcie.
Jeżeli tylko pojawi± się jakie¶ konkrety napiszę o nich na forum.
Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 93