Czy wiesz, że...
Na polskim wybrzeżu znajduje się 59 przystani, portów i miejsc przeznaczonych do wyładunku produktów rybnych, z czego 10 portów ma istotne znaczenie dla rybołówstwa kutrowego.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 579
 Zalogowani 0
 Wszyscy 579

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(62469) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(609264) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(609264) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(609264) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609264) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609264) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609264) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(609264) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609264) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(609264) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2504
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Szkoda, że nie kandyduje.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Szkoda, że nie kandyduje.
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:

Bez przesady - nie ma cudów?!
A brak codziennych 5 konferencji prasowych o niczym, gdzie wyklina się ludzi od czci i wiary po to, by decyzj± s±dów być zmuszonym do ich przeprosin to mało?! A brak wypowiedzi o aborcji i specyfice ruchu drogowego przez autorytety w postaci starych kawalerów bez prawa jazdy i panienek, które już nawet zapomniały że miały menopauzę to nic!?
A nazywanie Internautów stadem podlanych piwskiem erotomanów, którzy ¶lini± się na widok gołych panienek to piku¶?!?
Przebyta metamorfoza udowodniła, że to jednak "fajne chłopaki", więc niech niezm±cony powrót do realiów trwa u niektórych jak najdłużej. zly:
Dla mnie to cud - NORMALNO¦CI! lol

To tak na marginesie, choć obecnie rz±dz±cych zbyt wysoko nie oceniam. ;)



Maciek - za to cię lubię , jednak można wyrazić swoje sympatie w cywilizowany i wyważony sposób a że już zgadzam się z Tob± w całej rozci±gliwo¶ci to możesz mi postawić browara wink:
_________________
Marillion&Fish
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¦ledzę programy informacyjne od kilku dni, ale nie słyszałem, aby "Jarz±bków" zalało. lol Skoro jednak nast±pił inny kataklizm - masz u mnie Dareczku browara, "aaaaabo" nawet dwa! ;)
Pozdrawiam
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu
Przeczytałem to co napisałe¶ i jestem mocno zdegustowany :roll: Nie chcę ciebie obrazić, ale pogl±dy, które ty wyznajesz, s± tak prostackie i za¶ciankowe, że szkoda nawet komentować. Niech cię pan Bóg broni przed wyjazdem do Holandii czy UK. Tam za takie herezje, dostałby¶ ostro po ryju i to od ludzi hetero !! Ty Rysiu nie nadajesz się do takich krajów !! Niestety prezentujesz ten sam nurt, co oszołom Cejrowski, który to, nic nie rozumie z dzisiejszego ¶wiata i klepie to co mu ksi±dz każe.

Homoseksuali¶ci s± w¶ród nas, żyj± tuż obok i nigdzie na ¶wiecie nikomu nie wadz±. Tylko w Polsce zawsze znajdzie się jaki¶ ko¶cielny cymbał, który bły¶nie swoim chamstwem i za¶ciankowo¶ci±. Jakże to polskie my¶lenie :roll: :roll: :roll: Nie dziwię się, że Zachód cały czas patrzy na nas jak na dzikusów. To między innymi wła¶nie dzięki takim ludziom jak ty Rysiu. Na szczę¶cie jest nowe pokolenie, które jest otwarte na wszystko i nie ma chorych idei. W nich nadzieja !
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bronek napisał:
Panie Pawle, kradzieże rowerów w Amsterdamie i innych dużych miastach Holandii to codzienno¶ć.

Kolega jakie¶ brednie wypisuje :roll:
Chyba się w Amsterdamie dawno nie było !
Ja jeżdżę tam regularnie od lat, głównie na piwo i odwiedzić dobrych znajomych. Nikt tam rowerów nie zapina kłódkami. Tam się stawia rower przy barierkach przy kanale i idzie się do pubu. Byłem w kwietniu na festiwalu piw belgijskich, organizowanym przez słynny sklep Cracked Kettle Amsterdami, wszyscy zostawiali swoje dwu¶lady w ten sposób i wchodzili do piwiarni. Holandia to nie Polska, tam nie ma naszego bydła.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
Bronek napisał:
Panie Pawle, kradzieże rowerów w Amsterdamie i innych dużych miastach Holandii to codzienno¶ć.

Kolega jakie¶ brednie wypisuje :roll:
Chyba się w Amsterdamie dawno nie było !
Ja jeżdżę tam regularnie od lat, głównie na piwo i odwiedzić dobrych znajomych. Nikt tam rowerów nie zapina kłódkami. Tam się stawia rower przy barierkach przy kanale i idzie się do pubu. Byłem w kwietniu na festiwalu piw belgijskich, organizowanym przez słynny sklep Cracked Kettle Amsterdami, wszyscy zostawiali swoje dwu¶lady w ten sposób i wchodzili do piwiarni. Holandia to nie Polska, tam nie ma naszego bydła.

i całe szczę¶cie , nie czół bym się pewnie w ichniejszym o¶rodku zdrowia podczas zastrzyku,
I jeszcze jedno - czy Ty jeste¶ Polakiem ? Znamy się trochę ,wiem że mówisz po Polsku , je¶li tak to sam siebie również wrzucasz do tego wora.
Ja jednak nie chcę i nie życzę sobie ,aby bez wyraĽnego uzasadnienia KTOKOLWIEK nazywał mnie “bydłem “
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
Niestety prezentujesz ten sam nurt, co oszołom Cejrowski, który to, nic nie rozumie z dzisiejszego ¶wiata i klepie to co mu ksi±dz każe.

Na szczę¶cie jest nowe pokolenie, które jest otwarte na wszystko i nie ma chorych idei. W nich nadzieja !


wła¶nie kolega ma rację. ¦wiat się zmienia. Tylko czy idzie to w dobrym kierunku??
Ja należę do tego młodego pokolenia i popieram tego jak napisałe¶ "oszołoma" pana Cejrowskiego w 100%. Może jako naród nie jeste¶my delikatnie powiedziawszy dobrze postrzegani w ¶wiecie, dzięki naszym zatwardziałym pogl±dom. Je¶li w tym kraju się to zmieni ja osobi¶cie wyjadę tam gdzie pewne zasady s± takie jak były od pocz±tku ¶wiata.
Co do tych chorych idei to chyba kolegę poniosło strasznie.
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon
Czy ty naprawdę nie widzisz ¶wiata wokół siebie ?
Nie widzisz tego chamstwa na codzień, tego warcholstwa i prostactwa na ulicach ? Nie widzisz jak łamie się prawo z u¶miechem na twarzy ? Nie dostrzegasz naszej mentalno¶ci ?
Przez kilkana¶cie lat mieszkałem w Londynie i nigdy mi nikt nic nie ukradł. W Polsce spl±drowali mi piwnicę(na szczę¶cie była pusta) wyłamuj±c drzwi. Mojemu ojcu w lutym rozpruli samochód, chc±c go ukra¶ć z garażu. Przykładów jest mnóstwo. Ja nikogo nie chcę urazić pisz±c bydło, ale zrozum, że tego nie da się inaczej nazwać. Tych rzeczy nie ma na Zachodzie w takim nasileniu jak to ma miejsce w Polsce. Nawet nie wspominam o Skandynawii, bo to zupełnie inny ¶wiat ! W Helsinkach możesz mieć otwarty samochód i nikt nawet się tym nie zainteresuje. Owszem, w Skandynawii też kradli silniki i łodzie.....ale kto kradł ?....no nasze polskie bydło kradło !!!

Otworzono nam w 2004r granice. Polacy pojechali do pracy. Minęło 5 lat i mamy dzi¶ już wszędzie przesrane !! Dlaczego tak jest Zenon ?? Nikt nie chce na nas patrzeć....od Hiszpanii, poprzez UK, na Islandii kończ±c. Akurat mam ¶wieże informacje z tej wyspy, to wiem jaka tam jest atmosferka. Gdziekolwiek pojedziemy, zrobimy gnój. Jak nie przestępstwa, to handel papierosami i alkoholem. I ty tego też nie widzisz Zenon ??

Można bronić dobrego imienia narodu, ale trzeba mieć jakie¶ podstawy do tego Zenek. Ty nie masz żadnych, bo negujesz rzeczywisto¶ć. I tyle w temacie.

Bielkiel
Zapytaj się Cejrowskiego, kiedy wypieprza do Ekwadoru. Ja mu z chęci± kupię bilet. Niech tam jedzie i nigdy do Polski nie wraca....katol popieprzony !!! Ma szczę¶cie, że w Polsce mieszka, bo w UK, to dawno by w kiciu siedział za sianie nienawi¶ci do homoseksualistów.

Wszystko ma swoje granice! :z:
Zapoznaj się z 13 p. regulaminu. Admin.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ¶lepiec nie przyzna racji. :roll:
Ale proszę przy okre¶leniach typu "oszołom" nie pisać nazwisk - to tak dla tej idealizowanej młodzieży. ;)
"Takie będ± Rzeczypospolite, jakie Ich młodzieży chowanie" - napawdę liczysz na metamorfozę? Otwarcie to za mało, a poniek±d i zamieszczanymi tutaj uwagami i polemikami, czego¶ j± uczymy. To tak pod rozwagę... wink:
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt... :roll:
_________________
stefan
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:

Bielkiel
Zapytaj się Cejrowskiego, kiedy wypieprza do Ekwadoru. Ja mu z chęci± kupię bilet. Niech tam jedzie i nigdy do Polski nie wraca....katol popieprzony !!! Ma szczę¶cie, że w Polsce mieszka, bo w UK, to dawno by w kiciu siedział za sianie nienawi¶ci do homoseksualistów.

O ty chamie jeden!
Tolerancja się kłania. Tyle tylko, że tacy jak ty domagaj± się, aby tolerować wasze pogl±dy i tylko wasze. Żadne inne. To jest cała wasza tolerancja. JedĽ ty sobie do tej swojej Holandii. Tu jest Polska i niech tak zostanie.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
PawelZak napisał:

Bielkiel
Zapytaj się Cejrowskiego, kiedy wypieprza do Ekwadoru. Ja mu z chęci± kupię bilet. Niech tam jedzie i nigdy do Polski nie wraca....katol popieprzony !!! Ma szczę¶cie, że w Polsce mieszka, bo w UK, to dawno by w kiciu siedział za sianie nienawi¶ci do homoseksualistów.

O ty chamie jeden!
Tolerancja się kłania. Tyle tylko, że tacy jak ty domagaj± się, aby tolerować wasze pogl±dy i tylko wasze. Żadne inne. To jest cała wasza tolerancja. JedĽ ty sobie do tej swojej Holandii. Tu jest Polska i niech tak zostanie.

Ty Jarpo to na tolerancji znasz się tak samo......jak ¶winia na grze w brydża usmiech)) Twoje uwagi w ogóle mnie nie obchodz±. Otwórz szerzej oczy, a zobaczysz w jakiej ty Polsce żyjesz.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
Zenon
Czy ty naprawdę nie widzisz ¶wiata wokół siebie ?
Nie widzisz tego chamstwa na codzień, tego warcholstwa i prostactwa na ulicach ? Nie widzisz jak łamie się prawo z u¶miechem na twarzy ? Nie dostrzegasz naszej mentalno¶ci ?
Przez kilkana¶cie lat mieszkałem w Londynie i nigdy mi nikt nic nie ukradł. W Polsce spl±drowali mi piwnicę(na szczę¶cie była pusta) wyłamuj±c drzwi. Mojemu ojcu w lutym rozpruli samochód, chc±c go ukra¶ć z garażu. Przykładów jest mnóstwo. Ja nikogo nie chcę urazić pisz±c bydło, ale zrozum, że tego nie da się inaczej nazwać. Tych rzeczy nie ma na Zachodzie w takim nasileniu jak to ma miejsce w Polsce. Nawet nie wspominam o Skandynawii, bo to zupełnie inny ¶wiat ! W Helsinkach możesz mieć otwarty samochód i nikt nawet się tym nie zainteresuje. Owszem, w Skandynawii też kradli silniki i łodzie.....ale kto kradł ?....no nasze polskie bydło kradło !!!

Otworzono nam w 2004r granice. Polacy pojechali do pracy. Minęło 5 lat i mamy dzi¶ już wszędzie przesrane !! Dlaczego tak jest Zenon ?? Nikt nie chce na nas patrzeć....od Hiszpanii, poprzez UK, na Islandii kończ±c. Akurat mam ¶wieże informacje z tej wyspy, to wiem jaka tam jest atmosferka. Gdziekolwiek pojedziemy, zrobimy gnój. Jak nie przestępstwa, to handel papierosami i alkoholem. I ty tego też nie widzisz Zenon ??

Można bronić dobrego imienia narodu, ale trzeba mieć jakie¶ podstawy do tego Zenek. Ty nie masz żadnych, bo negujesz rzeczywisto¶ć. I tyle w temacie.

Bielkiel
Zapytaj się Cejrowskiego, kiedy wypieprza do Ekwadoru. Ja mu z chęci± kupię bilet. Niech tam jedzie i nigdy do Polski nie wraca....katol popieprzony !!! Ma szczę¶cie, że w Polsce mieszka, bo w UK, to dawno by w kiciu siedział za sianie nienawi¶ci do homoseksualistów.

Marek
zdejmnij klapy i nie obrażaj wszystkich Polaków , bo wszyscy tacy nie s±
a w Szwecji To nie Polak rozpruł bagażnik Szwedowi tylko Ukrainiec i rusko języcznych najbardziej się obawiaj±, co do przemytu to popatrz w około Niemcy Ruski Czesi i Słowacy przemycaj± na potęgę
Tak się Może i dziwnie składa że nie tylko Ty masz znajomych poza granicami maja i inni tak się jako¶ dziwnie składa e nie tylko Ty po ¶wiecie podróżujesz . Inni tez i też maja bliżej i dalej w ¶wiecie rodziny mieszkaj±ce tam od pokoleń - nie kilka lat- zakorzenieni tam ,nie zachłystuj± się chwil± i kolorowymi wystawami oraz szumem gwaru w pubach ,maja to dawno za sob± i na pewno trzeĽwiejsze spojrzenie na rzeczywisto¶ć niż nawet Tobie się wydaje. Tak wiec my¶lę ,nie musisz Nas bynajmniej mnie epatować blichtrem i kultur± zachodu , ja tez mam dawno ten zachwyt za sob± .
A tak dla przypomnienia nie kto inny jak Angole dupę na nas wypieli nie jeden raz o czym jak my¶lę nie musze cię przekonywać . O¶więcim i Brzezinkę nie “Polskie bydło” zakładało ,można by było jeszcze wiele przykładów ,ale jak się domy¶lam ,ta czę¶ć historii zapewne jest ci znana
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenonie
Oczywi¶cie, że s± ludzie warto¶ciowi i takimi wła¶nie należy się otaczać. Nie każdy jest bydlakiem. Ja tylko mówię, że ogólny obraz naszego społeczeństwa jest bardzo smutny, czego dobitnym dowodem s± sygnały płyn±ce z zagranicy. Nas maj± wszędzie do¶ć. Takiego braku szacunku do prawa, jaki ma miejsce w kraju, nie ma nigdzie w Europie. U nas przepisy s± po to, by je łamać. I to jest własnie najtragiczniejsze. Nasza mentalno¶ć !!! Już napisałem, że rz±dzenie krajem takim jak Polska, to nie lada wyzwanie. Wła¶nie z przyczyn podanych powyżej.

Ja się Zachodem nigdy nie zachłysn±łem. Owszem w 1987r wychodz±c z lotniska Heathrow, łzy miałem w oczach, ale to chyba z olbrzymiego zw±tpienia i niedowierzania. Nie s±dziłem, że ¶wiat może być tak pięny, sklepy takie pełne towaru i ludzie tak u¶miechnięci. A wła¶nie taki Londyn zobaczyłem. To stare czasy, gdy w kraju Jaruzelski panował i była totalna nędza. Te czasy na szczę¶cie minęły !

Ale ja Zachód do dzi¶ podziwiam. Za to, że żyje się tam w miarę bezstresowo. Że szanuje się prawo. Za to, że nie musisz się bać o samochód, rower czy własn± osobę. To s± inne realia, do których nam ci±gle daleko. No, ale trudno wszystkiego naraz wymagać. Dzieci, które dzi¶ maj± 2-3 latka, będ± już żyły w normalnym kraju. Mam wielk± na to nadzieję.
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karmcie, karmcie dalej tego człowieka, on was z równowagi wytr±ca, a Wy Jemu rado¶ć dajecie.. Jest super, jest super więc o co wam chodzi? Niektórym adminom na rękę "pogl±dy" które wypisuje, sami nie musz± pisać na drażliwy temat robi to kto¶ za nich, cyrk się kręci, ale w koło jest wesoło lol
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
Oczywi¶cie, że s± ludzie warto¶ciowi i takimi wła¶nie należy się otaczać. Nie każdy jest bydlakiem. Ja tylko mówię, że ogólny obraz naszego społeczeństwa jest bardzo smutny, czego dobitnym dowodem s± sygnały płyn±ce z zagranicy.


Oj na pocz±tku pisałe¶ jak to w kraju bogato i super, emerytki ucz± niemieckiego, gospodarz domu kupuje nowy samochód i wszyscy bawi± się wieczorami w pubach.
A tu taki smutny ogólny obraz społeczeństwa przedstawiasz. Nie masz więc ustalonego pogl±du na rzeczywisto¶ć w Naszym kraju.

A przecież pisałe¶ że masz gdzie¶ ile ludzie u Ciebie zarabiaj±. To przez takich wyzyskiwaczy BIEDNI POLACY (bo przecież mało im płacisz ) jad± w ¶wiat i zachowuj± się tak jak opisujesz.
Daj godnie zarobić to zostan± w kraju i z rado¶ci± będ± wiedli spokojne życie jak zachodni obywatele.

"Nawet moja s±siadka 76-letnia babcia jest szczę¶liwa, bo znalazła kilkana¶cie osób na lekcje niemieckiego. Mały niepozorny zieleniak pod moim domem nagle zmienił się w luksusowy sklep z warzywami i owocami. Nawet gospodarz budynku ma nowy samochód ! Gdzie tu ta bieda, pytam się ?? "

Bieda wyjechała do krajów UE i robi Nam wstyd, a większa bieda nie ma nawet na bilet i Ľle żyje tutaj i nazywasz j± bydlakami.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Zak czy jak Ci tam, jedyn± form± grafiki dozwolonej na forum s± standardowe emotikony, dostępne przy edycji postu, więc zabieraj Pan te swoje wielkanocne "pedalskie" pisanki.

Regulamin "PW" obowi±zuje wszystkich jednakowo.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majus
Majus....nasz portalowy wciskaczu kitu lol lol lol
Czy ty masz zdolno¶ć czytania ze zrozumieniem ?? Znowu ci się teksty pomieszały i starasz się mi wcisn±ć jakie¶ bzdety.
A co ma wspólnego zrypana mentalno¶ć ze statusem finansowym, no powiedz ?? Czy ty naprawdę wierzysz w to co piszesz ???
To chyba to twoje zacietrzewienie tak ciebie przymula lol Nie każdy się do businnesu nadaje. Ty z pewno¶ci± nie !! Zacznij zatrudniać ludzi w swojej firmie i zobaczysz ile im będziesz płacił. Dopiero wtedy rozmowa z tob± będzie miała jakikolwiek sens. Teraz sensu tego nie widzę.

mario_z
Według instrukcji wstawiłem link z imageshack, zamkn±łem tagi i zdjęcie się pojawiło. Dwa razy próbowałem i ci±gle to samo. Przecież włosów se z głowy rwać nie będę ! A poza tym ty nie jeste¶ tu Adminem, więc troszkę wyhamuj z t± swoj± bużk± lol lol
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako¶ ta dyskusja zeszła na boczne tory. Ale do rzeczy - co do osób innej orientacji - s± Polakami, więc maj± prawo mieć takie prawa, jak reszta. Ale co do dzieci zasadę prost± wyznaję - jak sobie nie zrobisz mieć nie będziesz (chłop z chłopem, ani baba z bab± nie zrobi, więc sprawa rozwi±zana). Co do "bydlactwa" jest wszędzie. Pijany Polak w Anglii, czy pijany Anglik w Krakowie, to taki sam cham i basta. Tak samo mozna powiedzieć o całej reszcie ¶wiata. A sygnały płyn±ce z zagranicy? Polak może być pijakiem, może mieszkać pod mostem, może żebrać... ale może też być go¶cinny, sympatyczny, być ¶wietnym fachowcem (np. nasz sławny hydraulik wesoly ). Co do wyborów - każdy ma swoje sumienie i każdy głosuje zgodnie z nim. A przekomarzanie się, który jest lepszy nic nie da, tylko niepotrzebn± pyskówkę.
Proponuję w±tek zamkn±ć, bo przechodzi "na ciemn± stronę mocy" wesoly
I na koniec - nad wod± jeste¶my wędkarzami, bez wzgledu na pogl±dy.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
A co ma wspólnego zrypana mentalno¶ć ze statusem finansowym, no powiedz ??.


Brak wykształcenia, wychowanie przez ulicę, szybkie łamanie prawa,bardzo często zwi±zany jest z niskim statusem finansowym.
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majus napisał:
Brak wykształcenia, wychowanie przez ulicę, szybkie łamanie prawa,bardzo często zwi±zany jest z niskim statusem finansowym.

Wybacz, ale nie jeste¶ dla mnie partnerem do jakiejkolwiek rozmowy.

kaktus
Warto dyskutować, ale pod jednym warunkiem....że się dorosło do takiej dyskusji. Wystarczy napisać....nie zgadzam się, nie podzielam twoich pogl±dów lub piszesz nieprawdę. Niestety taka forma prowadzenia dialogu jest wręcz nieznana co dla niektórych. Od razu s± wyzwiska, epitety i cała fala nienawi¶ci. No cóż, widocznie tak rodzice wychowali. Nie moje małpy, nie mój cyrk !
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Pawel Zak
każdy ma prawo wygłaszać swoje pogl±dy. Ja czy, Ty czy inni , ale je¶li kolega nie będzie się hamował w swoich komentarzach to nie ma co liczyć milczenie z drugiej strony.
Je¶li kolega chciał sprowokować pogawędkowiczów to mu się udało.

Jednocze¶nie apeluję do wszystkich o zakończenie tej dyskusji. Odważny dyskutuje o takich sprawach w cztery oczy, a nie zasłania się tysiacami km kabli i całej reszty elektroniki.
Chyba czas zamk±ć ten temat admini:!:
Teraz to aż boję się otwierać off topic, bo zaczyna być aren± obrazlizwych starć między pogawędkowiczami.
Zaczyna to wszystko być irytuj±ce.
Jak kto¶ ma za dużo wolnego czasu to proponuję i¶ć na ryby usmiech
Pozdrowienia dla wszystkich
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:

mario_z
..... A poza tym ty nie jeste¶ tu Adminem, więc troszkę wyhamuj z t± swoj± bużk± lol lol

I tu masz szczę¶cie bo gdybym był to Ciebie by tu już nie było. zly:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
I tu masz szczę¶cie bo gdybym był to Ciebie by tu już nie było. zly:

Oj mario, mario....ty to potrafisz nastraszyć człowieka. Popu¶ciłem w portki z wrażenia lol lol lol Po prostu Miszcz !!!

Bielkiel
Dyskutować warto, je¶li się potrafi !!
Nigdzie w moich wypowiedziach nie znajdziesz epitetów, wyzwisk i arogancji. Staram się panować nad językiem, nawet jak kto¶ na chama stara się wszystkim udowodnić, że 2+2=7 8)
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:

Dyskutować warto, je¶li się potrafi !!
Nigdzie w moich wypowiedziach nie znajdziesz epitetów, wyzwisk i arogancji. Staram się panować nad językiem, nawet jak kto¶ na chama stara się wszystkim udowodnić, że 2+2=7 8)


"katol popieszony" i "oszołom ..."
masz rację nie używasz epitetów, wyzwisk i obraĽliwych słów.
a co do dwa + dwa to chyba w tej dyskusji to Ty chcesz nam na siłę co¶ udowodnić.
Jak już wspomniałem lepiej dyskutować w cztery oczy niż w ten sposób.
pozdrawiam
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję powrócić do tematu i zakończyć ckliwe wywody. Premie już zostały wypłacone i na tym zakończmy ten w±tek.
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak się fajnie rozwijało... lol
_________________
stefan
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Proponuję powrócić do tematu i zakończyć ckliwe wywody. Premie już zostały wypłacone i na tym zakończmy ten w±tek.

Hahah....dokładnie !!
Jak na razie wynik w meczu Nowak v Wojtkowski jest 2 : 1, co wcale nie oznacza, że Nowak wygrywa lol lol
Miłego dnia wszystkim życzę.
Spadam na piwo !
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
Monk napisał:
Proponuję powrócić do tematu i zakończyć ckliwe wywody. Premie już zostały wypłacone i na tym zakończmy ten w±tek.

Hahah....dokładnie !!
Jak na razie wynik w meczu Nowak v Wojtkowski jest 2 : 1, co wcale nie oznacza, że Nowak wygrywa lol lol
Miłego dnia wszystkim życzę.
Spadam na piwo !


Hihi! Nawet je¶li ten mecz wygrasz ze Stefanem 3;2 to i tak powrócisz na PW jak bumerang. Ot! Choćby jako Nostradamus, albo Agamymłon. Antychrustem już byłe¶. lol wesoly
jarek4
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 05, 2006
Posty: 338

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co z nim dyskutujecie. Najpierw sprowadzi Was do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam lubię tu wchodzić i czytać, bo można się o niektórych więcej dowiedzieć niż by gdzie indziej a tak nawiasem mówi±c odno¶nie gejostwa i jego zwalczania to na jednym "po¶więconym fforum" przyznali się, że 30% księży to geje a odsetek w¶ród wyższej hierarchi to nawet 50% I ta hipokryzja jest najbardziej niebezpieczna w¶ród tych "autorytetów" i ich obrońców. Na temat pedofilstwa u nas i w ¶wiecie "cywilizowanym" już nawet nie chcę się wypowiadać w "%". To tak na marginesie ale margines zawsze mi się niedobrze kojarzy. zly:
Nie pamiętam kto a kto¶ bardzo celnie to wyraził: "Wszyscy leżmy w rynsztoku. Ale niektórzy spogl±daj± w gwiazdy"
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.


Ostatnio zmieniony przez J dnia Czw Maj 27, 2010 8:23 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Maćku (Monk) urażony Pan został, dotknięty?
Czy te słowa skierowane zostały między innymi do Pana i czy jest Pan człowiekiem o takich pogl±dach jak pewien jegomo¶ć, tego nie wiem, albo nie wiedziałem bo po dopisku pod moim postem staje się to raczej jasne wink:
Najlepiej komu¶ nawtykać i kłódeczkę ciach.. To takie pros.. TE
lol
Życzę miłego wieczoru usmiech
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej pewnego poziomu nie zwykłem schodzić, więc i wyja¶nienia do tego kwiecistego wywodu wydaj± się zbyteczne.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, adminie prowadĽ!!!
Panowie, skoro drażni Was ten temat, to nie zagl±dajcie do niego. Pobawcie się z dzieciakami, wł±czcie telewizor, albo sięgnijcie po jak±¶ lekturę. Nieznany tytuł przeciętnego autora będzie z pewno¶ci± lepszym wyborem.
Sami robicie z Petrusa portalow± gwiazdę. Co rusz pojawia się kto¶, kto z szyderczym u¶miechem oznajmia, że jest fajny, a Wam ci¶nienie skacze, jakby¶cie mieli problemy emocjonalne. Czy doprawdy większym problemem jest dla Was odłożenie klawiatury, niż jej użycie? Przecież to zajmuje mniej czasu i jest bardziej relaksuj±ce. Czy admini wiecznie musz± tu urz±dzać jakie¶ zajęcia korekcyjne, żeby prostować każde skrzywienie?
Trochę powagi. Skoro nie chcecie podnosić poziomu tego portalu, to błagam - przynajmniej go nie zaniżajcie...
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:

Trochę powagi. Skoro nie chcecie podnosić poziomu tego portalu, to błagam - przynajmniej go nie zaniżajcie...

Jassssne..... Wolno¶ć słowa dla trolli!! I kartka dla stefana lol lol lol
_________________
stefan
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
No tak, adminie prowadĽ!!!
Panowie, skoro drażni Was ten temat, to nie zagl±dajcie do niego. Pobawcie się z dzieciakami, wł±czcie telewizor, albo sięgnijcie po jak±¶ lekturę. Nieznany tytuł przeciętnego autora będzie z pewno¶ci± lepszym wyborem.
Sami robicie z Petrusa portalow± gwiazdę. Co rusz pojawia się kto¶, kto z szyderczym u¶miechem oznajmia, że jest fajny, a Wam ci¶nienie skacze, jakby¶cie mieli problemy emocjonalne. Czy doprawdy większym problemem jest dla Was odłożenie klawiatury, niż jej użycie? Przecież to zajmuje mniej czasu i jest bardziej relaksuj±ce. Czy admini wiecznie musz± tu urz±dzać jakie¶ zajęcia korekcyjne, żeby prostować każde skrzywienie?
Trochę powagi. Skoro nie chcecie podnosić poziomu tego portalu, to błagam - przynajmniej go nie zaniżajcie...

Można Darku, pewnie czemu nie. Tylko jeden z drugim nawtyka, powyzywa, obraża rzeczy, osoby czy instytucje, które dla pewnych ludzi s± wręcz ¶więto¶ci± potem napisze, że jeste¶ nietolerancyjny, "ciemny" i za¶ciankowy. On za¶ sam jest ¶wiatłym i tolerancyjnym człowiekiem i nikt nic z tym nie zrobi, to takie zjawiska będ± czę¶ciej i gę¶ciej występować na portalu. Więc kto zaniża wtedy poziom? Może Ci co mog± a nie chc± zrobić z tym porz±dku? :roll:
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Sami robicie z Petrusa portalow± gwiazdę

Własnie wróciłem z koncertu AC/DC na Bemowie i czytam takie dziwne teksty.
Ja gwiazd± 8O 8O ????..... dzepetto, nie b±dż ¶mieszny !!
Mnie kompletnie nie zalezy na zyskiwaniu popularno¶ci na jakimkolwiek portalu. Admin może mnie zbanować kiedy chce. Ja się banów nie boję i radzę sobie z nimi w ci±gu 45min, co wielokrotnie udowodniłem usmiech))
Ale wszedłem sobie tutaj z ciekawo¶ci i zobaczyłem takie bzdury wypisywane przez użytkowników, że stwierdziłem, że warto zabrać głos. Nie chcę nikogo obrazić, ale kilku z użytkowników wypisuje takie niedorzeczne rzeczy, ze żal tyłek ¶ciska. Ludzie zabieraj± głos w sprawach, o których pojęcia nie maj±. Szkoda to nawet czytać. To takie nasze, polskie warcholstwo. No cóż poradzić lol lol lol
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł - po naszemu Ci powiem:
Skocz mi na pukiel.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:

Ja gwiazd± 8O 8O ????..... dzepetto, nie b±dż ¶mieszny !!
Mnie kompletnie nie zalezy na zyskiwaniu popularno¶ci na jakimkolwiek portalu. Admin może mnie zbanować kiedy chce. Ja się banów nie boję i radzę sobie z nimi w ci±gu 45min, co wielokrotnie udowodniłem usmiech))

Jeste¶ gwiazd± wesoly I to nie dlatego, że chcesz tylko dlatego, że wszyscy chc± lol lol lol aby na forum co¶ się działo. Najlepszy dowód, że jeszcze tu istniejesz, bo na innym forum choćby co 45 min to byłby¶ banowany, bo takie tu i tam s± reguły.
Ale w sumie miło że jeste¶ choć chulerawikto jeste¶ miszczu wesoly Nurmalnie się ciskam po chaupie i leję kogo popadnie i czem popadnie, bo muszem czemsi¶ zaj±ć ręce. Bo mi się czszęs±. To fszystko z nerf, dopóki nie poczytam Ciebie. lol lol lol I cosik mi sie zdaje, że już kiedy¶ my na siebie nazdepili wink:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
Admin może mnie zbanować kiedy chce. Ja się banów nie boję i radzę sobie z nimi w ci±gu 45min, co wielokrotnie udowodniłem usmiech))
To tylko udowadnia jaki typ człowieka przedstawiasz i kim jeste¶. ¦wiat jest piękny, gdy dobierze się odpowiednie leki... Miej to na względzie.
ooops
Persona non grata


Dołączył: Mar 17, 2010
Posty: 6

Kraj: polska
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty swoje już dzisiaj połkn±łe¶?
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶ć Tomek : )
ooops
Persona non grata


Dołączył: Mar 17, 2010
Posty: 6

Kraj: polska
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zmieniaj tematu ;)
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, bardzo "wymowne" jest to, że akurat Ty to napisałe¶. Szczególnie je¶li uwzględnimy Twoj± historię tutaj. Co¶ na wzór "uderz w stół... ".

O moje zdrowie martwić się nie musisz. Zarówno fizyczne jak i psychiczne ma się dobrze, a w domu wszyscy zdrowi usmiech.
Bronek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2005
Posty: 250

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
Bronek napisał:
Panie Pawle, kradzieże rowerów w Amsterdamie i innych dużych miastach Holandii to codzienno¶ć.

Kolega jakie¶ brednie wypisuje :roll:
Chyba się w Amsterdamie dawno nie było !
Ja jeżdżę tam regularnie od lat, głównie na piwo i odwiedzić dobrych znajomych. Nikt tam rowerów nie zapina kłódkami. Tam się stawia rower przy barierkach przy kanale i idzie się do pubu. Byłem w kwietniu na festiwalu piw belgijskich, organizowanym przez słynny sklep Cracked Kettle Amsterdami, wszyscy zostawiali swoje dwu¶lady w ten sposób i wchodzili do piwiarni. Holandia to nie Polska, tam nie ma naszego bydła.

Bardzo możliwe że Pana kolega wypisuje jakie¶ brednie, proszę go koniecznie pouczyć.
Kradzieże rowerów s± w dużych Holenderskich miastach czym¶ powszechnym(choć ze względu na mnogo¶ć jedno¶ladów procentowo nie s± to duże liczby) , czy to pasuje do Pana wyidealizowanego obrazu tego kraju czy też nie. S± w internecie dostepne statystyki, dla znamienitego erudyty, nie będzie problemem dotarcie do nich.


Sacha te rowery które s± sprowadzane do Polski niekoniecznie s± kradzione, policja organizuje co jaki¶ czas takie wyprzedaże rowerów po które przez okre¶lony czas nikt się nie zgłasza, a które zostały usunięte z miejsc gdzie ich zaparkowanie nie było dozwolone.
_________________
'Nie ¶wiadcz± o prawdziwej warto¶ci wędkarza ani ilo¶ciowe czy jako¶ciowe rozkłady zdobyczy wędkarskiej...' Feliks Choynowski
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybory na Islandii: WYBORY i takie podej¶cie mi się podoba 8)
A nie napuszone i dęte slogany a póĽniej jest tak jak było przed.
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Wybory na Islandii: WYBORY i takie podej¶cie mi się podoba 8)
A nie napuszone i dęte slogany a póĽniej jest tak jak było przed.

Ale u nas też komedianci rz±dzili przez dwa lata.
A ponieważ ich poczucie humoru nie było zbyt wysokich lotów, to społeczeństwo wywaliło ich na zbity ryj lol
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PawelZak napisał:
Ale u nas też komedianci rz±dzili przez dwa lata.
A ponieważ ich poczucie humoru nie było zbyt wysokich lotów, to społeczeństwo wywaliło ich na zbity ryj lol

Poczucie humoru to oni mieli takie samo jak ¶więta Inkwizycja zly:
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek nie karm trolla. lol
_________________
stefan
PawelZak
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Nov 05, 2009
Posty: 109

Kraj: Polska
Miejscowość: 100lica
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooooo.....Stefan się obudził lol lol lol
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uderz w stół a nożyce się odezw±... lol
_________________
stefan
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.16 sekund :: Zapytania do SQL: 168