Czy wiesz, że...
Nasza rodzima troć w systematyce ichtiologicznej została wyróżniona już w roku 1780 i występowała pod nazw± łososiopstr±g. Swoj± wła¶ciw± nazwę troć otrzymała dopiero w roku 1864.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 571
 Zalogowani 0
 Wszyscy 571

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(467734) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(467734) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(467734) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(467734) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(467734) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(467734) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(467734) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(467734) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(467734) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(467734) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2323
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Czy lubicie swoj± pracę / szkołę?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Czy lubicie swoj± pracę / szkołę?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 9:59 pm    Temat postu: Czy lubicie swoj± pracę / szkołę? Odpowiedz z cytatem

Tematyka pracy w jednym z w±tków na ogólnym sprowokowała mnie do zadania tego pytania. Czy lubicie swoj± codzienn± pracę lub szkołę? Ja studiuję dziennie, i lubię to, moge powiedzieć, że mój kierunek mnie interesuje. Ale na wakacje znalazłem sobie pracę w jednej z dużych drukarni. Musiałem układać ksi±żki na ta¶mie albo je z niej zdejmować. Może nie było ciężko, ale strasznie monotonnie. Przez 8 godzin praktycznie tylko odliczałem minuty do momentu wyj¶cia stamt±d. I tu naszła mnie tefleksja, jak duża liczba ludzi musi się codziennie męczyć z takimi monotonnymi zajęciami. Na szczę¶cie w zeszłym tygodniu zakończyłem współpracę z t± firm± i teraz mam 2 tygodnie wakacji póki nie zacznę roku akademickiego. Pytanie może troszkę głupie, no ale to tak z ciekawo¶ci. wink:
Starydrwal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Nov 13, 2004
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Brzeg
PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od... usmiech
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi¶cie że lubię bo pracuję kiedy chcę, ile chcę i jak chcę. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 1:12 pm    Temat postu: Re: Czy lubicie swoj± pracę / szkołę? Odpowiedz z cytatem

Kami napisał:
jak duża liczba ludzi musi się codziennie męczyć z takimi monotonnymi zajęciami.

My¶lę że jakie¶ 98-99%.
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety...
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko pracować, jak się musi a na dodatek, jak się tej pracy nie lubi. Jeszcze nie mamy tak dobrze, żeby wybierać sobie pracę. Pewno wybraliby¶my zawód - wędkarz. Taki zawód jest w USA :-)
Kiedy się lubi pracować? Z mojego skromnego do¶wiadczenia wiem, że wtedy, kiedy nie musimy. Kurcze - wtedy to zależy nam na pracy :-)
Kiedy nie musimy?
Jak jeste¶my rentierami - ale wtedy i nie szukamy pracy. ( Jest kto¶ tutaj rentierem? )
Kiedy mamy emeryturę i to wystarcza na życie ale .... bez dodatkowych wyskoków. Wtedy pracujemy z przyjemno¶ci±, bo szmal idzie na nasze potrzeby prywatne. Zloty, spotkania z kolegami, sprzet i inne, o których lepiej gło¶no nie pisać ;-))
Najlepiej jednak jest się ... uczyć. Szkoła to taki stwór, którego się nie docenia, jak sie do niej chodzi. Dopieo jak juz skończymy, okazuje się, że to byly najlepsze czasy :-) Moze też dlatego, że wtedy byli¶my młodzi?
Na szczę¶cie nie może być tak dobrze i ci±gle na fali jest powiedzenie :
'' było ciemno i przyjemnie, była dupa, ale ze mnie''.
Tak, ten okres czasu szkoły nikt nie docenia, dopóki siedzi się w ławce.
Potem krew buzuje i trza nam żony. No i się zaczyna :-)
Dziecko płacze a Ty na ryby?
Wędki? A kiedy kupimy firanki?
Na nic pomaga rada kolegów ( z życia wziete )
- Gdzie Ty się podziewasz, nie widze cię juz dawno na rybach!!!
- Ożeniłem się!
- Uuuu, i pewno żonka nie puszcza na ryby!!
- Prawda.
-Nie wiesz co zrobić?
- Nie wiem.
- W pi±tek w piwnicy naszykuj sprzęt wędkarski, przynęty i idĽ spać. Rano dĽwignij kołdrę i gło¶no powiedĽ '' co to tu za hipopotam leży? '' Kobitka zacznie się wnerwiać a Ty szybko do piwnicy, i na ryby!!!
Tak tez zrobił. Wszystko naszykował i nazajutrz skoro ¶wit dĽwiga kołdrę do góry i mówi ...
- Eeee, olać te ryby ??
tofik
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 24, 2006
Posty: 220

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam swoj± pracę tym bardziej, że nie ma w niej miejsca na monotonię usmiech
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię swoja pracę z kilku powodów, a nawet pracuję mimo, że nie muszę ale gdybym miał cofn±ć czas wybrał bym jeszcze lepsz±, ale za póĽno....
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od lipca pracuję w firmie budowlanej. Skala trudno¶ci pracy jest uzależniona od zlecenia i fazy robót. Czasami przez 10h gania się z workami na plecach by w następnych dniach trzymać przez 10h wałeczek i pędzel w dłoni i z przyjemno¶ci± patrzeć jak praca leci do przodu ( nie wspominaj±c już o malowaniu pistoletem... cudo budowlanej technologii, granat wrzucony do puszki z farb± by tak nie malował ¶cian! usmiech ). Mało kto chyba lubi ciężk± pracę i przekłada j± nad błogi odpoczynek. Też wolałbym się relaksować w tym czasie na rybach (obojętne czy mucha, spinn, czy gruntówki, 2 miesi±ce bez wędkowania sprawia, że dopiero wtedy doceniamy urok przebywania nad wod± ). Ale taka forma pracy mi sprzyja. Pomijaj±c kwestie finansowe, które jak na moje skromne i ubogie cv, s± mile rozczarowuj±ce, to znacznie przybrałem na masie mię¶niowej, znacznie wzrosła mi siła oraz poprawiły mi się wyniki na boisku piłkarskim. Do tego jem kiedy chcę i co chcę nie boj±c się o wskaĽnik wagi, a co najważniejsze... w przyszłym roku będę mógł straszyć pstr±żki nowym sprzętem. wink:

A od paĽdziernika powrót na uczelnię. Studiowanie filologii angielskiej przy dzisiejszym silnym wpływie angielskojęzycznych krajów/mediów na nas to łatwa, piękna i przyjemna sprawa. Jeżeli kto¶ nie ma zbytnich problemów z akwizycj± drugiego języka to poradzi sobie spokojnie. Kierunek być może już nie taki przyszło¶ciowy co kiedy¶, ale w porównaniu do historii, któr± przyszło mi studiować kiedy¶, to i tak spory przeskok jako¶ciowy. Przedmioty, wykładowcy, ludzie, atmosfera nieporównywalna, aż chce się rano wstawać na uczelnię...

Podsumowuj±c... do swojej pracy mam ambiwalentny stosunek, plusy równoważ± się z minusami i jak widać nie zawsze plus z minusem daje minus... usmiech
Za to na chwilę obecn± jestem zachwycony swoimi studiami. usmiech
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Za to na chwilę obecn± jestem zachwycony swoimi studiami. usmiech


Ucz się i pracuj, dojdziesz do celu, bo tym sposobem doszło już wielu! ;)
Taka zasłyszana m±dro¶ć starego ramola.
A zachęt± do studiowania niech będzie przekonanie, że... do tych worków zawsze możesz wrócić. Od worków na studia - w tę stronę bywa to bardziej skomplikowane i kłopotliwe. ;)
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maćku, rzeczywi¶cie stary ramol z Ciebie. Zdziwiłby¶ się, jak często dzi¶ można usłyszeć, że nie otrzymasz "posady" ze względu na zbyt wysokie kwalifikacje. Nie chwal±c się sam byłem łaskaw kiedy¶ co¶ takiego usłyszeć w momencie, kiedy na gwałt potrzebowałem kasy...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem i nie zaprzeczam - ciut szybko to zleciało. usmiech
"Tygrysy Europy" nie lubi± ludzi m±drzejszych od siebie. usmiech
Na szczę¶cie nie muszę wysłuchiwać takich górnolotno¶ci i ... zakładam, że nie będę musiał. ;)
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Wiem i nie zaprzeczam - ciut szybko to zleciało. usmiech
"Tygrysy Europy" nie lubi± ludzi m±drzejszych od siebie. usmiech

To nie "tygrysy europy", to przyszło z zachodu.
U mnie w robocie była potrzebna kilka lat (7-8 ?) temu asystentka do sekcji handlowej czyli dawniej nazywało się to sekretarka.
I na to stanowisko przyszło ponad 1300 ofert, bardzo dużo odpadło w przedbiegach bo szefostwo (no przecież z zachodu) uważa że do wykonywania pracy asystentki osoba z tytułami albo 2-3 fakultetami się nie nadaje. Taka osoba jest zbyt wykształcona na takie stanowisko i będzie szukała czego¶ innego bo nikt z wyższym wykształceniem nie pragnie być asystentk± w jakiej¶ tam ambasadzie :roll: Proste i logiczne? dla szefostwa tak, dla składaj±cych pewnie nie bardzo.
Pawel66
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 22, 2007
Posty: 462

Kraj: Polska
Miejscowość: Piechowice
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
pietruch napisał:
Za to na chwilę obecn± jestem zachwycony swoimi studiami. usmiech


Ucz się i pracuj, dojdziesz do celu, bo tym sposobem doszło już wielu! ;)
Taka zasłyszana m±dro¶ć starego ramola.
A zachęt± do studiowania niech będzie przekonanie, że... do tych worków zawsze możesz wrócić. Od worków na studia - w tę stronę bywa to bardziej skomplikowane i kłopotliwe. ;)

Ja znam inn± wersję: Ucz się bracie pilnie, jak Mickiewicz w Wilnie, a dojdziesz do celi, tak jak doszło wielu:-).
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Ucz się i pracuj, dojdziesz do celu, bo tym sposobem doszło już wielu! ;)
Taka zasłyszana m±dro¶ć starego ramola.

Ja znam troszkę inaczej : Ucz się i pracuj a garb sam Ci wyro¶nie wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię to co robię... A najbardziej podobało mi się jak to w 1999 roku wszedł do firmy PAN w kapeluszu, z brod±... I powiedział: "Dzień dobry, NIEMEN, moje nazwisko, podobno dobrze obrabiacie zdjęcia, mam dwa do zeskanowania i obróbki". Koleżanka skanowała, ja obrabiałem i wierzcie mi, to dopiero była presja "czasu i miejsca"... Wszystko poszło dobrze, bo któż inny póĽniej mógłby być bardziej wymagaj±cym klientem... Było parę wyzwań i indywidualnych (Agata Passent, Marcin Stajewski, syn Kory) i firmowych (Teatr Współczesny, Studio P Andrzeja P±gowskiego, Mary Kay Cosmetics itd.) Jednak wszytkie dni chwały przemijaj±... Z powodu braku inwestycji w nowe technologie i sypania cen z sufitu firma zjechała po równi pochyłej na sam± otchłań... Zostałem zwolniony z dniem 1 stycznia tego roku... Jednak nie ma tego złego... itd. Teraz pracuję w domu i znowu robię to co lubię... Tylko dzieci się denerwuj±, bo moje "mini studio" jest poł±czone wła¶nie w ich pokojach, i w zależno¶ci od potrzeby - to budzę syna, albo córkę... wesoly Za to na ryby mogę w tygodniu pojechać wink:
jarek4
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 05, 2006
Posty: 338

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Monk napisał:
Ucz się i pracuj, dojdziesz do celu, bo tym sposobem doszło już wielu! ;)
Taka zasłyszana m±dro¶ć starego ramola.

Ja znam troszkę inaczej : Ucz się i pracuj a garb sam Ci wyro¶nie wesoly


Mariusz zgadzam się z tob± wesoly
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowość: ¦l±sk (Zagłębie)
PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarek4 napisał:
mario_z napisał:
Monk napisał:
Ucz się i pracuj, dojdziesz do celu, bo tym sposobem doszło już wielu! ;)
Taka zasłyszana m±dro¶ć starego ramola.

Ja znam troszkę inaczej : Ucz się i pracuj a garb sam Ci wyro¶nie wesoly


Mariusz zgadzam się z tob± wesoly

Może i co¶ w tym jest ale ja bym się na garba nie zamienił z tym co się dorobiłem :roll: I nawet nie żałuję tych lat z wyrzeczeniami i bez urlopów. Najgorsze lata to przed i w stanie wojennym kiedy bylem na "swoim" smutny Po luksusach na kopalni ciężko było w tamtym ustroju "prywaciarzowi". Ale Opatrzno¶ć czuwała abym wykorzystał osiemna¶cie lat szkoły idea:
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
Tomson126p
Miotacz nęciwa
Miotacz nęciwa


Dołączył: Jan 07, 2008
Posty: 128

Kraj: Polska
Miejscowość: Kielce
PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wakacje pracuję przy płytach gipsowych i jest przyjemnie. Teraz zacz±łem studia na polibudzie kieleckiej i jeszcze nie wiem jak będzie.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomson126p napisał:
W wakacje pracuję przy płytach gipsowych i jest przyjemnie. Teraz zacz±łem studia na polibudzie kieleckiej i jeszcze nie wiem jak będzie.

A jak ma być na polibudzie? Będzie dobrze 8) Nie na darmo dzi¶ polibudy rozwieszaj± plakaty zachęcaj±ce panie do studiowania na tych wspaniałych uczelniach. Hasło przewodnie brzmi: pój¶cie na polibudę okazj± do zaliczenia inżyniera wink:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Tomson126p napisał:
W wakacje pracuję przy płytach gipsowych i jest przyjemnie. Teraz zacz±łem studia na polibudzie kieleckiej i jeszcze nie wiem jak będzie.

A jak ma być na polibudzie? Będzie dobrze 8) Nie na darmo dzi¶ polibudy rozwieszaj± plakaty zachęcaj±ce panie do studiowania na tych wspaniałych uczelniach. Hasło przewodnie brzmi: pój¶cie na polibudę okazj± do zaliczenia inżyniera wink:

lol lol lol Dobre.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomson126p napisał:
W wakacje pracuję przy płytach gipsowych i jest przyjemnie. Teraz zacz±łem studia na polibudzie kieleckiej i jeszcze nie wiem jak będzie.

Najtrudniejsze s± cztery lata, a póĽniej drugi rok z głowy i dalej jak po ma¶le
wykrzyknik
wink:
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już może nie opisuj Waldku jak jest na akademii medycznej ;)
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Monk napisał:
Ucz się i pracuj, dojdziesz do celu, bo tym sposobem doszło już wielu! ;)
Taka zasłyszana m±dro¶ć starego ramola.

Ja znam troszkę inaczej : Ucz się i pracuj a garb sam Ci wyro¶nie wesoly

Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garb od pracy wesoly
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 90