Czy wiesz, że...
Produkcja czterech wylęgarni gospodarstwa Ruciane-Nida to 800 do 1000 kg materiału zarybieniowego, z czego ok. 300 kg stanowi± zakupy ZO PZW.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 609
 Zalogowani 0
 Wszyscy 609

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(62586) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(609407) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(609407) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(609407) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609407) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609407) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609407) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(609407) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(609407) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(609407) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2276
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2504
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Moje wedkowanie w Polsce + Video :).
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Moje wedkowanie w Polsce + Video :).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 2:11 am    Temat postu: Moje wedkowanie w Polsce + Video :). Odpowiedz z cytatem

Ok , od czego zaczac . Niech beda klenia , tz mialy byc wink: .Odra na wysokosci Wroclaw-Kozanow . 0 ryb ( slownie - zero ) zadnego kontaktu z ryba . Po 2 dniach spiningowania olalem to smutny . Byla tez propozycja 2 dniowej zasiadki karpiowej , ale jaka watroba to wytrzyma lol . I jak juz myslem , ze nic nie zlowie , telefon 8O . Mirek przyjezdzaj nad morze . Podchodza trocie i loski . Zapakowalem sprzet , zonke i dawaj nad Baltyk . Zeszlo mi sie tylko pare godzin jazdy "autostrada " z wrocka do xxxx , sorki ale obiecalem kumplowi , ze nie wyjawie miejscowki 8) .
No i nie zawiodlem sie . W 3 dni zlowilem 11 loskow , tz na haku bylo ich duzo wiecej , ale czesc z nich wolala szwedzkie nadbrzeze od polskiego .
Dobra , nie przynudzam wiecej . KLIK, jeden z paru loskow tego dnia . Przyznaje , ze ryb jest duzo mniej jak u mnie ,ale mozna spokojnie polowic . Co mnie zastanawia to , ze przez 3 dni nie widzialem zadnego wedkarza 8O .Video troche nudne dlatego podlozylem muzyke , mozna zamknac oczy i wsluchac sie w dobra muze . Aaaa , tylko 11 sztuk bylo wynikiem tego , ze dopiero poznawalem miejscowke , wczuwalem sie lol .
Dzepetto i w tym znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie :" czy w naszych wodach ryb nie ma, czy my łowić nie potrafimy " , a jak myslisz ???? usmiech .
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.


Ostatnio zmieniony przez hromehunter dnia Nie Paż 03, 2010 3:00 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lę, że w miejscowo¶ci xxxx jest kilkadziesi±t łososi, a reszta wód jest pusta usmiech.
A tak na serio. W morzu da się połowić- to jest inna rozmowa. Musiałby¶ spędzić cały sezon na pomorzu i spróbować swoich sił w rzekach- wtedy by¶ się załamał. Niestety jeszcze trochę i pomorskie rzeki będ± zrujnowane...
Mirku, Twoje wody to raj na ziemi! Stada, jakie możesz ogl±dać podczas ci±gu to u nas abstrakcja i ciekawostka przyrodnicza.
No i wstaw tego linka, a nie denerwujesz mnie jakim¶ "KLIK-iem" ;)
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 10:29 am    Temat postu: Re: Moje wedkowanie w Polsce + Video :). Odpowiedz z cytatem

hromehunter napisał:
Ok , od czego zaczac . Niech beda klenia , tz mialy byc wink: .Odra na wysokosci Wroclaw-Kozanow .


Byłe¶ na Kozanowie ?? Ja mieszkam na Kozanowie wesoly
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oops , juz poprawilem . Dzieki Dzepetto usmiech.
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam jeszcze aż się doładuje.
Czę¶ć już ogl±dam, kurcze w dali widać skacz±ce ryby, fantastyczne to jest.

edit

Ale technika holu też oryginalna wesoly nie pro¶ciej na wędka barana i na wydmy ? wink:
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To masakra jaka¶ , nienormalna normalno¶ć . Napisz choć prosze na co łowiłe¶ , jaka wędka , grubo¶ć żyłki , itp . Nidy nie my¶lałem , że można tak "o" z plaży łowić - pozdrawiam 8O
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenwick HMX 12.6 f 1/8 - 5/8 oz line wt. 5-10 lb - czyli po " waszemu "
3,8 m ; 3.5 - 17.7 gr. ; wytrz . zylki 2.25 - 4.5 kg . Zylka gl. Siglon V 0.23mm - 5 kg wytrz. + przypon Frog H. 0.20 mm - 4 kg wytrz. Zadna filozofia . Hak nr 14 , przyneta - gumis usmiech. Lowisz z gruntu , choc zauwazylem tez wyjscia ryb i udzerzenia w cukierka w czasie sciagania zestawu . Czyli , mozna tez spiningowac gumisiem usmiech
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roku pańskiego którego, łowiłe¶ w Bałtyku wodach?
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Paż 03, 2010 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roku panskiego zeszlego ;).
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pon Paż 04, 2010 6:52 am    Temat postu: Re: Moje wedkowanie w Polsce + Video :). Odpowiedz z cytatem

hromehunter napisał:
, ale czesc z nich wolala szwedzkie nadbrzeze od polskiego .


Co¶ mam podejrzenie, że te Twoje ło¶ki, to polskiego brzegu w ogóle nie widziały... wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
ROY
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Nov 03, 2005
Posty: 35

Kraj: Polska
Miejscowość: Praga nad Wisł±
PostWysłany: Pon Paż 04, 2010 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogl±dałem i sam do siebie się u¶miechałem - cieszy mnie widok Człowieka i Morza usmiech
_________________
Życie kabaretem jest
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Pon Paż 04, 2010 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P.Dzepetto , Ziomek i Roy , sugerujecie ze nie wiem gdzie lowilem ? .
Czyzby to nie bylo nasze morze ? ;).
Kamerka ma chyba GPS-a , tak ze sprawdze i podam wspolrzedne geograficzne usmiech.
Napewno bylo to gdzies blisko Chalup , pamietam biegajacych golasow usmiech.
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Paż 04, 2010 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hromehunter napisał:
P.Dzepetto , Ziomek i Roy , sugerujecie ze nie wiem gdzie lowilem ? .
Czyzby to nie bylo nasze morze ? ;).
Kamerka ma chyba GPS-a , tak ze sprawdze i podam wspolrzedne geograficzne usmiech.
Napewno bylo to gdzies blisko Chalup , pamietam biegajacych golasow usmiech.

Golasów ,czy golaski? wink: niczego nie sugeruje, wszak mieszkamy w wyzwolonej europie wink:
minkof
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Oct 03, 2002
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Paż 04, 2010 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hromehunter napisał:

Kamerka ma chyba GPS-a , tak ze sprawdze i podam wspolrzedne geograficzne usmiech.



Hrome, obiecałe¶ nie podawać żadnych danych. Dotrzymaj słowa.
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pon Paż 04, 2010 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minkof napisał:
hromehunter napisał:

Kamerka ma chyba GPS-a , tak ze sprawdze i podam wspolrzedne geograficzne usmiech.



Hrome, obiecałe¶ nie podawać żadnych danych. Dotrzymaj słowa.

Tak, tak - absolutnie nie zdradzaj gdzie łowiłe¶! Wróble ćwierkaj±, że PZW już planuje na Twoim łowisko przeprowadzić: najpierw odłowy kontrolne, póĽniej odłowy tarlaków, póĽniej znowu kontrolne - aby sprawdzić czy co¶ zostało, czy też jest już tak jak wszędzie u nas...
Ale obstawiam Międzyzdroje, po żwirze poznałem. wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pon Paż 04, 2010 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hromehunter napisał:
P.Dzepetto , Ziomek i Roy , sugerujecie ze nie wiem gdzie lowilem ?

Skoro zaczynamy już tak oficjalnie... p. Hrome, zwany dalej Mirasem ;) , byłem ciekaw tego, co udało Ci się złowić w naszych wodach. Prawdę mówi±c czekałem na widok Twojej osoby na tle jakiej¶ rzeki. Dobrze, że wybrałe¶ Bałtyk. Coraz więcej osób przekonuje się do łowienia z brzegu, bo tam jeszcze można połowić. W końcu czę¶ć rzek jest zarybiana, widać to, bo jak się w ci±gu godziny przechodzi z wabików 5- centymetrowych na prawie "dziesi±tki" to o czym¶ ¶wiadczy. Owszem, plaga dzikusów czę¶ć narybku na robactwo wyłapie, ale co¶ tam zawsze do morza spłynie i podro¶nie. Problem tkwi w tym, żeby pozwolić rybom przynajmniej wej¶ć do rzek na tarło.
Przykro to pisac, ale sporo małych siurków, które kiedy¶ były wspaniałymi tarliskami teraz opustoszały. Hodowle, hodowle, jeszcze raz hodowle, zapory, kłusole... Eh, nawet na przepławkach porozci±gane sieci, żeby ryby nie mogły przeskoczyć w górę rzeki...
Na hodowlach, na których teren nie ma wstępu opuszcza się kraty na przepławkach i gotuje wodę na herbatę agregatami...
Mirku, czy wiesz jak walczy się z chorobami na takich hodowlach tęczaka? Ano przerzuca się chore osobniki do rzeki zwykłym podbierakiem. Jak zaczyna się problem to wapnuje się zbiorniki, płucze, a ten cały syf spuszcza się do rzeki... Chyba nie przechodziłe¶ obok takiej hodowli, bo od razu by Ci się ¶niadanie cofnęło...
To, co dzieje się na pomorzu to jaki¶ horror. Owszem, problem kłusownictwa i zastawiania przez rybaków uj¶ć rzek jest poważny, ale tak mało osób zwraca uwagę na mnoż±ce się jak króliki hodowle tęczaków. Gdyby nie one, na pomorskich rzekach byłoby jeszcze co łowić...
cichy
Kierownik steru
Kierownik steru


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 82

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Paż 07, 2010 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik rewelacyjny. Ogl±dałem z 10 razy. Wielkie brawa. wesoly

Ostatnio zmieniony przez cichy dnia Wto Maj 15, 2012 7:42 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Paż 07, 2010 8:34 am    Temat postu: Re: Moje wedkowanie w Polsce + Video :). Odpowiedz z cytatem

hromehunter napisał:

Dobra , nie przynudzam wiecej . KLIK

Film SUUUUUPER. wesoly
Mirku poproszę o więcej takich akcji z Tob± w roli głównej. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Paż 10, 2010 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK , czas na wyjasnienie i podanie wpolrzednych geograficznym miejscowki . 43 53' 44.90" N - 78 35' 46.85" W usmiech.
Dzieki za mile komentarze , choc wiem , ze video jest nudne , krotko mowiac - do dupy . No ale tak to jest , jak sie samemu kreci usmiech.
A teraz Dzepetto .Mysle ,ze wiem o czy mowisz . Ogladalem ostatnio bardzo fajny film o rybostanie , ochronie , zarybieniach rzeki Parsety . 1-sz czesc napawala mnie takim optymizmem , ze zaczelem pakowac walizki .2-ga czesc sprowadzila mnie na ziemie . W celu pozyskania ikry zabijac samice ? 8O . Moze ja nie kumaty jestem , ale to co najmniej chore jest . To tak jak by podcinac galaz na , ktorej sie siedzi .Nie wiem , czy ktos w Polsce prowadzi wyliczenia , ile z tarla jednej ryby wykluwa sie , dortasta do odpowiedniego wieku ryb , aby wrocic do rzeki na tarlo ?.U mnie wyglada to tak : w wiekszosci rzek dorasta i wraca Tylko ! 1-2 szt . Nie widzialem ,zeby zabijano samice w celu pozyskania ikry , ale gdyby nawet tak bylo , Chinook ginie po tarle . Atlantyc trze sie pare razy , wiec po *#@!*% zabijac samice w celu pozyskania ikry ?. A moze uda im sie sie przejsc klusoli , siaty , ludzi typu Mariusz Wietka i PZW i wytrzec pare razy .Zreszta , kto chce lowic ryby z zarybien ?
Moze ja chory jestem ,ale jak mam wybor , to jade tam gdzie jest dzika ryba . Moze zlowie ich mniej , ale mam wieksza frajde usmiech.
Pewnie zaraz ktos wyskoczy ,ze u mnie nie ma klusoli itd .Sa i co roku jest ich coraz wiecej , ale od tego sa straznicy i wedkarze. Jutro postaram sie wstawic video jak u mnie klusuja.
TU jest link z filmem o Parsecie .
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Paż 10, 2010 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja my¶lę Hrom , że pozyskiwanie ryb na zarybienia wzi±ło się głównie z kłusownictwa i rybactwa morskiego . Kiedy id± one na tarło uj¶cia rzek s± obstawione przez rybaków rzędami sieci . Nie raz słyszałem , że to aż dziwne że cokolwiek weszło do rzek . Druga sprawa to kłusownictwo . Jest ono tak ogromne w przymorskich rzekach , ze można mówić tutaj prawie o przemy¶le kłusowniczym . Stoi na rzekach setki krótkich czasem max 10cio metrowych siateczek - tzw. rzutek z ręki . Sznurek od brzegu , parę metrów siatki i cegłówka . Co zakole siatka , przy kazdym drzewku siatka - siatka na siatce , siatk± podparta . I nie ma nikogo kto by co¶ z tym zrobił . Sory jest . Jest PSR . Służba któr± rz±d powołał i zabiera jej w kółko macieju kasę potrzebn± do pracy . PSR nie ma na paliwo , na paliwo do motorówek , na niejednokrotnie potrzebny sprzęt . Kroi im się budżet w każd± stronę - służbie , która naprawdę może . Jedynie Mazowiecka - będ±ca przy "korycie" jako¶ naprawdę działa (dotacje z Uni itp ) . No i najgorsze w tym wszystkim - to o czym mówi± na filmie - przyzwolenie społeczne ! Tam każdy ma chrapkę na rybkę do zamrażarki na ¶więta . Niejeden lokal czeka z zamrażarkami na dostawy . Niejedna chłodnia robi miejsce na przyszł± rybkę . I każdy ma rachunki lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Paż 19, 2010 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zobaczyłem filmik. Byłem już przygotowany do komentarza pozytywnego, bo prawda jest taka, że faktycznie zareżyserowałe¶ obraz z muzyk± doskonale. Niestety, jak zobaczyłem tę fajure w ustach :-((( Katastrofa!!!!
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Paż 19, 2010 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirek, jakie palisz? usmiech
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Sro Paż 20, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmik przedni, ło¶ki też, ale współrz±dne jako¶ mi bardziej pasuj± do okolic Toronto, a n ie Bałtyku wesoly Chyba, że mnie internet okłamuje wesoly
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Paż 24, 2010 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old , jaka katastrofa ? 8O . Zatoniecie Tytanica , 9/11 , Smolensk , 2012 Euro w Polsce , to sa katastrofy . Moje palenie przy tym to pryszcz usmiech. Pale bo lubie , przestane lubiec , przestane palic usmiech . Zreszta na cos trzeba umrzec lol .
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Paż 24, 2010 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzep. pale Davidoff i czasami Benson & Hedges . Preferuje te pierwsze z tego wzgledu , ze na opakowaniu jest tylko napis "Palenie zabija ".
Na Bensonach fotka "malego" i ze po nich podobno nie staje , tak ze kumasz ?;)usmiech.
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
hromehunter
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 14, 2003
Posty: 444

Kraj: Canada
Miejscowość: Toronto
PostWysłany: Nie Paż 24, 2010 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaktus , nie , nie oklamuje ! wesoly
_________________
Don't venture into the 'dark' side too deep...it's the skills that count.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pon Paż 25, 2010 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hromehunter napisał:
Dzep. pale Davidoff i czasami Benson & Hedges . Preferuje te pierwsze z tego wzgledu , ze na opakowaniu jest tylko napis "Palenie zabija ".
Na Bensonach fotka "malego" i ze po nich podobno nie staje , tak ze kumasz ?;)usmiech.

O, to tych drugich muszę poszukać, może wreszcie jaki¶ łoso¶ mi weĽmie. Bo jak się podwędzi Dunhillami to nawet okonek nie chce zagryĽć ;)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 99