pogawedkiwedkarskie
Czy wiesz, że...
LESZCZ:
- Rekord Polski - 6,95 kg
- Złoty medal - od 4,00 kg
- Srebrny medal - od 3,00 kg
- Brązowy medal - od 2,50 kg

Konto/logowanie
Members List Zarejstrowani
 Ostatni dynamicowner91
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 1
 Wszyscy 4455

Odwiedzający
 Goście 50
 Użytkownicy 1
 Wszyscy 51

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
newrom: Od kilku lat mam phoenixa 10ft (~3m). Uważam że to absolutne mini ...(263) Jul 24, @ 14:59:41

newrom: Tylko że ponton powinien iść w ślizgu jak się przemieszczasz pomi ...(24026) Jul 24, @ 14:44:31

newrom: Najprościej żeby samodzielnie sprawdzić czy się da, trzeba porówn ...(506) Jul 24, @ 14:38:26

Darek: Tyton i Darek zapisują się bezwarunkowo ...(926) Jul 24, @ 10:31:08

Zamki: Szczerze odradzali bo nie chcieli dopuścić do sytuacji kiedy ...(506) Jul 23, @ 22:22:48

artur: Nie wiem, mój four stroke jest bardzo stateczny i dla mnie wystar ...(506) Jul 23, @ 21:56:32

wlodek: Do teraz czuję poobijany mózg gdy jjjan grzał cwajtaktenem po zat ...(506) Jul 23, @ 21:49:22

wlodek: Podobnie mi odpowiedzieli :-) Określili koszt przeróbki na 1200 i ...(506) Jul 23, @ 21:39:48

Zamki: Twojej czwórce Dżąsie o ile się nie mylę można dołożyć maks jedne ...(506) Jul 23, @ 21:38:21

wlodek: Rozmawiałem z serwisem Y (Gapski), mojego four stroka się nie pod ...(506) Jul 23, @ 21:37:20

Artykuły komentowali
Zenon w ''C&R'': Panowie -chłopy trza się zastanowić czy aby Monk nie ma racji?
Świad...

sacha w ''C&R'': Więc weź Robert pod uwagę bo Zamki piszę w 100% prawdę. Łyny nie znam zupełn...
wlodek w '' Sum'': Jeśli pytasz o to samo to Jjj! :-)
old_rysiu w '' Sum'': ???
Robert w ''C&R'': Nic z tych rzeczy Zbysiu, żadnych rękoczynów ;).
W moim wieku i zdrowiu ...

Zamki w ''C&R'': Powyższe Twoje stwierdzenie tylko potwierdza to co wcześniej napisałem, bo ...
Robert w ''C&R'': Z ruskimi nie łatwo ale, czynie jak mówisz :))).
Robert w ''C&R'': Widzisz Robercie :), odebrałem tekst Mateusza zupełnie inaczej.
Na pew...

Zamki w ''C&R'': Nadzieja jest ba nawet i pewność , że będzie lepiej tylko zamiast walić w kl...
Robert w ''C&R'': Przyjadę jak tylko wydobrzeje :))) .
Smutne co piszesz bo, wygląda jakby...

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Kwietniowe wyniki 2011
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Kwietniowe wyniki 2011
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

Kraj: Polska
Miejscowość: Wądół
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 7:54 am    Temat postu: Kwietniowe wyniki 2011 Odpowiedz z cytatem

Na Kaszubach późno przyszła wiosna. Śledzie już atakuja Gdańsk Górki Zachodnie. Byliśmy z Mariuszem - troche późno bo około 11:00. Wędkarze już schodzili z połowem śledzi. Nam jeszcze nie przyszedł zaszczyt nałowienia sie ich - Mariusz tylko zaliczył dwie sztuki. Wiatr sie zrobił tak silny, ze fale nas zalewały. Trzeba było sie ewakuować.
Kwiecień już na kanale w Rowach rozpoczął się połowami płoci i dużych leszczy. Połowiłem sobie płoci ładnych co nie miara. Padło kilka leszczy ( grubych ).
Pogawędkowy twardziel

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po obecnie trwającym sztormie - no mini sztormie śledzik będzie brał.
W poniedziałek lub wtorek uderzam od samego rana. Dam znać to się może spotkamy.
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

Miejscowość: Łódź
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi wrzuć do galerii jakieś zdjęcia z pomorskimi rybami Smile
zebxxl
Kierownik steru
Kierownik steru

Miejscowość: Podlaskie / Hajnówka
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:48 am    Temat postu: Re: Kwietniowe wyniki 2011 Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Śledzie już atakuja Gdańsk Górki Zachodnie.
Już w ubiegłym roku przez ok. 7 do 10 dni za pośrednictwem łączy byłem pośród wędkujących w Górkach Zachodnich. Laughing
Zamki napisał:
W poniedziałek lub wtorek uderzam od samego rana. Dam znać to się może spotkamy.
Jeśli nie będzie to sprawiało jakiegoś kłopotu to moglibyście pozdrowić któregoś dnia o określonej przez Was godzinie tych, co nie mogą razem z wami cieszyć się wędkowaniem. Wink

Idea Kamerka - Górki Zachodnie Idea
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

Miejscowość: Dziekanów Leśny
PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj zawody na kanale żerańskim, 5 miejsce ale jakoś specjalnie nie połowiłem. troche płotek krąpików i uklej.

Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nie róbcie zamieszania, temat o łowieniu i wynikach w miesiącu kwietniu jest przyklejony na ogólnych, po co więc drugi podobny temat? Rysiu wiosna cię zakręciła Question Laughing
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość Smile

Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu

Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedziele obławiałem Odrę. Wiatr jednak skutecznie zepsuł mi zabawę ... zmarzłem i nie miałem kontaktu z rybami. Wracając nieźle zakopałem się w piachu ... na szczęście sam poradziłem Very Happy
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel

Miejscowość: Wądół
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedziela - Górki Zachodnie - sztorm - jedyne miejsce na plaży ( gdzie trochę widzi kamerka ) było zajęte. Dząs z Kasprem juz łowili sledzie ( na tej plaży ) ka z Mariuszem wycofaliśmy się na Westerplatte. Tu też sporo wedkarzy, ale znaleźlismy miejsce wolne. Bylo pieknie Smile Złowiłem ponad 10 śledzi Smile To moje pierwsze w życiu łowienie śledzi Smile To było kilkuminutowa fala - śledzie przechodziły przez nasze stanowisko i wszyscy sąsiedzi i ja łowiliśmy Smile Później znowu cisza Sad
Pierwsze koty za płoty. Muszę poprawić swój zestaw śledziowy. Mam inną koncepcję tych zawieszek. Sprawdzę to następnym razem.
Dzisiaj pada deszcz. Mamy zamiar pojechać jutro na kanał do Rowów.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

Skocz do: