Czy wiesz, że...
Z badań przeprowadzonych przez Instytut Rybactwa ¦ródl±dowego w Olsztynie wynika, iż dzienny połów wędkarza w Zalewie Zegrzyńskim w 1999 roku wynosił 1,13 kg (o 0,03 kg mniej, niż w kilku jeziorach gospodarstw rybackich). Łowiono przede wszystkim: leszcz - 33,57%, kr±p - 15,89%, sum - 10,45%, sandacz - 8,61%, szczupak - 7,9%. Natomiast w 2000 roku wynosił 1,30 kg. Łowiono przede wszystkim: leszcz - 30,62%, kr±p 7,24%, sum 5,46%, sandacz 11,78%, szczupak - 18,19%, okoń 12,66%, płoć 5,47%. Rocznie na wędkarza przypada około 44 kg ryb

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 579
 Zalogowani 0
 Wszyscy 579

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(448021) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(448021) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(448021) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(448021) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(448021) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(448021) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(448021) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(448021) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(448021) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59715) Apr 03, @ 09:01:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2322
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Tępić ¶mieciarzy!
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Tępić ¶mieciarzy!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 7:26 am    Temat postu: Tępić ¶mieciarzy! Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, jest drastyczne ale warte obejrzenia.

Ten filmik jest o wyspie na Pacyfiku około 2000 km od l±du.
Nikt tam nie mieszka, tylko ptaki ... i ...............

Proszę zastanów się, zanim cokolwiek wrzucisz do morza.
Zobacz jakie s± tego konsekwencje !!!

http://www.midwayfilm.com/
_________________
Wolę być niedoskonał± wersj± samej siebie, niż najlepsz± kopi± kogo¶ innego...
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstrz±saj±cy obraz...ludzkiej bezmy¶lno¶ci.

O braku naszej odpowiedzialno¶ci Malgi, można by wiele, i nie dotyczy to tylko zachowań podczas "ludzkiej rekreacji nad morzem" :placz .
W każdym miejscu można uczynić szkody, je¶li zapominamy o rozs±dku :placz
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2546

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brak mi słów
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo smutny widok :placz :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

kacperos-1992
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Jan 28, 2010
Posty: 67

Kraj: Polska
Miejscowość: Okolice Lublina
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masakra.. a najgorsze jest to że to się dzieje wszędzie w Polsce jest tragicznie wystarczy przej¶ć się nad jak±kolwiek rzek± zajrzeć w zaro¶la w jeziorze czy rozejrzeć się na plaży nad Bałtykiem..brak jakiejkolwiek ludzkiej wyobraĽni!
_________________
Spining...Rzeka... Czy można chcieć czego¶ więcej?
lucekkoko1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Feb 08, 2008
Posty: 13

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstrz±saj±cy widok.
Niestety coraz czę¶ciej można się natkn±ć na takie zdjęcia.
:placz
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet najlepsza ustawa tzw. ¶mieciowa nie pomoże, jak nie zmieni się mentalno¶ć ludzi. Nie spotkałem palacza, który nie wyrzuciłby niedopałka papierosa, zapałki na trawnik, deptak, komu¶ do ogródka. To jest nagminna praktyka i już nawet przestałem zwracać ludziom uwagę, bo to nie skutkuje. Mieszkaj±cy w mie¶cie obserwuj± na trawnikach resztki jedzenia, opakowania po napojach itp. wyrzucane przez okna po to, by nie zapychać sobie kosza na ¶mieci.

Nie chciałbym tu nikogo dyskryminować, ale wystarczy wej¶ć do pierwszego lepszego zagajnika, lasu, na ł±kę, by tam znaleĽć składowisko ¶mieci. Przyzwyczajenia pozostaj±, nawet jak się ma opłacony wywóz ¶mieci, a kosz jest niemal na wyci±gnięcie ręki. Trzeba ludzi zmieniać, ich nawyki, a przepisy to trzeciorzędna sprawa.

Wymaga się od posiadaczy psów by sprz±tali po swoich pupilkach. W mojej najbliższej okolicy nie znalazłem kosza by wła¶ciciel czworonoga mógł "zutylizować" to co¶. Przepis jest, a nie ma stworzonych warunków by te dobre nawyki kształtować i utrwalać. "Artefakty" pozostaj±.

Zajawka tego filmu powinna być pokazywana przed dobranock± i przed każdymi wiadomo¶ciami, wówczas może jaka¶ klapka przeskoczy tym za¶miecaj±cym ¶rodowisko.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod tak± wypowiedzi± i postrzeganiem zagadnienia, można tylko złożyć swój podpis usmiech .
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamelu, odno¶nie ¶miecenia, to my Polacy jeste¶my prawdziwymi czy¶ciochami na tle Europy. Będ±c w UK napatrzyłem się prawdziwego flejtuchostwa. Poniżej link do "Wenecji północy" - Birmingham, gdzie taki obrazek to jeszcze przysłowiowy pryszcz (a kosz na ¶mieci tuż obok). Tam je¶li kto¶ wrzuca ¶mieci DO kosza, to z pewno¶ci± Polak lub Litwin...

Wenecja północy 8O

A odno¶nie filmiku, to niedawno ogl±dałem program na NG z wysp Vanuatu. ¦mieci, ¶mieci i tylko ¶mieci! Nawet gdy facet głęboko grzebn±ł w piasku na plaży, to i tam znajdowały się drobiny plastiku. Teraz walcz± o utworzenie tam rezerwatu, bo nawet rafy wymarły i brak na nich jakiegokolwiek życia biologicznego. Na wyspy przywleczono jak±¶ ro¶linę o kleistym soku, która skleja skrzydła piskl±t i nie ma nawet mowy by wylęg przetrwał. A jak nie, to zawleczone tam szczury dopełniaj± dzieła zniszczenia. Podobnie masakryczny widok jak w powyższym filmie. :roll:
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko się zgadza Jarku usmiech tyle że, odebrałem post Gargamela my¶l±c o zachowaniu ludzi w każdym zak±tku ¶wiata usmiech .
Trzeba pojechać na południe Europy żeby zrozumieć zagadnienie jeszcze bardziej wink: .
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że pewne normy zachowań s± uniwersalne i nie przynależ± wył±cznie do okre¶lonej grupy ludzi.

Szacuje się, że neandertalczyk żył na ziemi około 350 tys. lat. Homo sapiens ma za sob± niecałe 30 tys. i obawiam się, że degradacja ¶rodowiska i jego reakcja na te zmiany, nie pozwol± nam cieszyć się tak± długowieczno¶ci± rasy człowieka, rzekomo my¶l±cego.
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamelu, zapałki i pety "kiedy¶" się w ziemi rozłoż±, plastikowe butelki i nakrętki - chyba nigdy. :-(
Co do czystych lasów - to w naszej najbliższej okolicy na szczę¶cie nie ma takich dzikich wysypisk ¶mieci, zdarzaj± się czasami przy drodze wyrzucone butelki i puszki po napojach - my¶lę, że z przejeżdżaj±cych aut, ale nie jest to na szczę¶cie nagminne. Nasz± tubylcz± plag± z któr± zaczęli¶my walczyć s± ¶mieci konsumpcyjne, pozostawione przez pilarzy i innych pracowników le¶nych. Oldik ¶ciga nawet palaczy papierosów - grzybiarzy i nie pozwala im palić poza ¶cieżkami i drogami. Prawda jest taka, że jak sami nie będziemy reagować na ¶mieciarzy - to za kilka lat będziemy żyć "na ¶mietniku" :roll:
_________________
Wolę być niedoskonał± wersj± samej siebie, niż najlepsz± kopi± kogo¶ innego...
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się, żeby nad wod± nie zastać pudełka po madach, puszki po kuku, a gdzie tu cała reszta :?: :roll:
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zim± mieli¶cie bardziej realne oczekiwania i tęsknoty. lol
Obserwuję swoj± 11-letni± córkę - jej pokolenie ma bardziej racjonalne podej¶cie do tych przyziemnych, choć jakże ważnych w gruncie rzeczy problemów.
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Obserwuję swoj± 11-letni± córkę - jej pokolenie ma bardziej racjonalne podej¶cie do tych przyziemnych... problemów.

Maćku, w tym pokoleniu i następnych jest nadzieja usmiech
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za mojego "życia" wedki były :
leszczynowe ,z bambusa ruskie teleskopy -nie wiem z czego
dzisiaj mamy z węgla
Te pierwsze i drugie ,dzisiaj zwane ekologiczne- wchłonęła przyroda _
pozostałe za¶miecaj±
Produkty cywilizacyjne to nie bańka mydlana po której nie zostanie nic
,to olbrzymi ¶mietnik ,którego utylizacja kosztuje wiele więcej niż wyprodukowanie go samego ,dlatego UCIEKAMY się do łatwych i jak się nam wydaje tanich sposobów pozbywania się odpadów.
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak, w ramach powrotu do natury, łapcie z kory sznurowane łykiem i słomiane walonki? Produkty w pełni ekologiczne, ¶rodowisko to przetrawi bez bólu lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel nie kumłes lol o czym pisałem :placz Co do powrotu do natury
-chętnie wybrał bym się nad Wisełkę -ponaturzyć lol
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenonie, w tym co napisałem, nie było krzty zło¶liwo¶ci, choć może tak to zabrzmiało. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, by¶my nie popadali w skrajno¶ci.
Malgi, zakładaj±c ten w±tek i linkuj±c film, zwróciła uwagę na to co dzieje się z odpadami, które trafiaj± bezpo¶rednio do ¶rodowiska i jakie stanowi± zagrożenie.
W ostatnich kilku latach nasza ¶wiadomo¶ć w znacznym stopniu wzrosła. Coraz więcej osób segreguje ¶mieci. Jednak wykorzystanie surowców wtórnych w Polsce to zaledwie 5% odpadów, przy około 40% w krajach wysoko rozwiniętych.
Mało kto wie, że popularny polar wyrabiany jest m.innymi z pozyskiwanych butelek PET.
Postępu technologicznego się nie zatrzyma, problem tylko we wła¶ciwym zagospodarowaniu tego co już nam przestało służyć.
Pozdrawiam Mazury!
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Mało kto wie, że popularny polar wyrabiany jest m.innymi z pozyskiwanych butelek PET."
Wiemy, wiemy-mój to przecieka w miejscu nakrętki lol A co do segregacji
w większo¶ci to ¶ciema :placz
¶mieci to przemysł, u nas to wysypisko
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W TEMACIE
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie tu o za¶miecaniu piszecie. Też byłem ¶mieciarzem. Na zlocie w Przewięzi, Esiu mnie skarcił - zawstydził. Wrzuciłem na brzeg jeziora puszkę po piwie. Wstydziłem się okropnie, bo Esiu nie zostawił na mnie ...
Pomy¶lałem wtedy - nigdy więcej! Nie¶wiadomie niestety nadal byłem ¶mieciarzem - paliłem papierosy. Nikt mi nie powie, że palacz nie jest ¶mieciarzem. Biedak o tym nie wie. Rzuciłem papierosy i namawiałem wszystkich do rzucenia. Wszędzie pokazywałem, że palacz to ¶mieciarz. Pokazałem to nawet na naszej biesiadzie, gdzie byłem za to skarcony. Każdemu palaczowi udowodnię, że swojego peta prędzej czy póĽniej wyrzuci gdzie popadnie.
Niestety w naszych szeregach jeszcze sporo palaczy. S± to przeważnie fajni koledzy, tyle tylko, że pal± :-( Wiem, że rzucić palenie, to nie taka prosta sprawa. Trzeba być prawdziwym twardzielem. Palacz zawsze odpowie: na co¶ trzeba umrzeć, wędzone ciało dłużej wytrzyma, a co mam 1000 lat żyć (?), znam go¶cia, który 100 lat żył i palił i pił, budżet państwa trzeba ratować, kto bogatemu zabroni (?), ....
¦miechu warte tłumaczenia. Nie miałbym nic przeciwko palaczom, gdyby nie byli ¶mieciarzami.
S± u nas twardziele? Doczekamy się spotkania bez papierosa?
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocne.
Od przedszkola, po uczelnie wyższe powinno się filmy tego typu wy¶wietlać.
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund :: Zapytania do SQL: 87