Czy wiesz, że...
System wodny RP charakteryzuje się niewielk± ilo¶ci± zbiorników zaporowych i ich mał± ogóln± objęto¶ci±. Ł±czna pojemno¶ć 140 większych zbiorników wynosi ok. 2,8 km sze¶c., co stanowi zaledwie 5% objęto¶ci wody rocznie odpływaj±cej z obszaru kraju.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 329
 Zalogowani 0
 Wszyscy 329

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18226) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59104) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18226) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18226) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18226) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18226) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18226) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59104) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18226) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18226) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Czerwcowe wyniki
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Czerwcowe wyniki
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 4:02 pm    Temat postu: Czerwcowe wyniki Odpowiedz z cytatem

No nareszcie sezon sandaczowy rozpoczęty, dzisiaj pierwsze pływanie po Zemborzyckim, trzy ryby wyjęte i jedna spięta.
Największy miał 72cm najmniejszy 49cm. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leże chory od prawie dwóch tygodni. I już nie mogę bez ryb
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasiadka na Maniowie koło zalewu Mietków.Ogólne bezrybie ale grzbietowi trafił się w nocy węgorek 81 cm lol .Upały niech się kończ± to i ryba będzie żwawsza...
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
Leże chory od prawie dwóch tygodni. I już nie mogę bez ryb


Bez łowienia czy jedzenia? wesoly
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzbiet napisał:
Zasiadka na Maniowie koło zalewu Mietków.Ogólne bezrybie ale grzbietowi trafił się w nocy węgorek 81 cm lol .Upały niech się kończ± to i ryba będzie żwawsza...


Gratuluję takiego bezrybia! wesoly
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu wczorajszym kolejny wypad na zemborzyckie drapieżniki, na wodzie byłem już o 3:50, o szóstej osiem miałem już komplet, szczupak 65cm oraz sandacz60cm, do dziesi±tej zaliczyłem jeszcze kilka pstryknięć i jednego niewymiarka.
Dzisiaj na stawie w Markuszowie spławikowe zwody z okazji Dnia Dziecka, młodsza córka (10lat) zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej, w dwie godziny batem 6m zrobiła 2000pkt. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:

Dzisiaj na stawie w Markuszowie spławikowe zwody z okazji Dnia Dziecka, młodsza córka (10lat) zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej, w dwie godziny batem 6m zrobiła 2000pkt. wesoly

Przekaż córeczce gratulacje. Powinna być bardzo dumna. Taki wynik nie każdemu się zdarza wesoly wesoly wesoly
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
mario_z napisał:

Dzisiaj na stawie w Markuszowie spławikowe zwody z okazji Dnia Dziecka, młodsza córka (10lat) zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej, w dwie godziny batem 6m zrobiła 2000pkt. wesoly

Przekaż córeczce gratulacje. Powinna być bardzo dumna. Taki wynik nie każdemu się zdarza wesoly wesoly wesoly

Wła¶nie to uczyniłem, ¶licznie podziękowała. wesoly
Dodam jeszcze że w tej kategorii wiekowej (do 12lat) startowało 28 "zawodników i zawodniczek"
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1486

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedzielny wypad nad Wkrę. Cholernie ciężko. Stada dzikich sfor kajakarzy. A po¶rodku ja z muchówk±.

_________________
Lecek


Ostatnio zmieniony przez lecek dnia Pon Cze 08, 2015 2:18 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że wypożyczalnia sprzętu pływaj±cego w Pomiechówku pracuje pełn± par±. usmiech
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1486

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Widać, że wypożyczalnia sprzętu pływaj±cego w Pomiechówku pracuje pełn± par±. usmiech


Jak zwykle w tych przypadkach klasyczne "darcie ryjów" przekleństwa i tłuczenie wiosłami o burty. Do tego trudno¶ci z utrzymaniem kierunku spływu. Na szczę¶cie tym razem żaden we mnie nie "wpłyn±ł".
_________________
Lecek
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lecek napisał:
Niedzielny wypad nad Wkrę. Cholernie ciężko. Stada dzikich sfor kajakarzy. A po¶rodku ja z muchówk±.

Zawsze chciałem to zrobić, czyli połowic muchówk± na Wkrze w Pomiechówku. Chociaż polecałbym trochę wyżej za droga Ciechanów - Nasielsk, przy torach kolejowych, powyżej i poniżej mostu. NieĽle tam połowiłem na spławik. Od ryb aż gęsta woda.
¦miganie na Wkrze jednak nie udało się. Trochę za mało miałem wiary.
Ale łowiłem muchówk± pod zapor± w Dębe kiedy jeszcze było można. Nawet nieĽle mi poszło jak pamiętam , pomimo tego, że stałem na brzegu bo woda była za głęboka,żeby po niej łazić. Muchówk± łowiłem też na samym ZZ z łodzi. Do czasu jak zaci±łem lina w gr±żelach. Nie dałem mu rady i zostawiłem muchy w spokoju.
Piękny ten kleń. Na such± muchę czy na nimfę?
Kajakarze to zmora wszystkich pstr±gowych rzeczek w Borach Tucholskich. Całe szczę¶cie, kajakarze sa na wakacjach i nie chce im sie wstawać wcze¶nie. Wstaj± i wypływaj± około 9.00. Od rana można trochę połowić. Ale póĽniej i w południe ani ryby nie u¶wiadczysz. Wszystkie uciekaj± przed ta tłuszcz± na kajakach.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
samara napisał:
Leże chory od prawie dwóch tygodni. I już nie mogę bez ryb


Bez łowienia czy jedzenia? wesoly

No bez łowienia. Ogl±dam w internecie jedynie. Na grach sie nie znam i nawet nie wiem gdzie to znaleĽć.
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1486

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten kleń na zdjęciu kucn±ł na br±zowego małego palmera. Drugi podobny siadł na klasyczn± mokr± typu March Brown.
_________________
Lecek
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj popołudniu na Zemborzyckim gryzły same szczupaki, 66 i 63 centymetry oraz ładny leszcz za bok, była również kontrola, policja wodna sprawdzała po-kolei wszystkie łajby, niestety do nas nie podpłynęli choć przepływali blisko obok, dziwne.
Znaj± już mnie czy jak mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj siedem godzin na wodzie, zero kontaktu z rybami. :placz :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Nie Cze 14, 2015 8:08 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj posiedziałem 8 godzin na nowo otwartym stawie pożwirowym na Trzydniakach. Naliczyłem ł±cznie ze mna 32 wędkarzy. Ci, którzy nastawili się na wyci±gnięcie karpi wpuszczonych poprzedniego dnia, łowili na białe lub kanapkę białych z kukurydz±. Ja nastawiłem sie na starsze roczniki, z kulk± i pelletem na włosie. Kontaktu z ryb± nie miałem, choć wzrokowo takowy był. U wędkarzy ci±gn±cych na białe i kanapkę usmiech
Wróciłem zadowolony, że nie muszę ani siatki ani podbieraka suszyć ;)
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Wczoraj posiedziałem 8 godzin na nowo otwartym stawie pożwirowym na Trzydniakach. Naliczyłem ł±cznie ze mna 32 wędkarzy. Ci, którzy nastawili się na wyci±gnięcie karpi wpuszczonych poprzedniego dnia, łowili na białe lub kanapkę białych z kukurydz±. Ja nastawiłem sie na starsze roczniki, z kulk± i pelletem na włosie. Kontaktu z ryb± nie miałem, choć wzrokowo takowy był. U wędkarzy ci±gn±cych na białe i kanapkę usmiech
Wróciłem zadowolony, że nie muszę ani siatki ani podbieraka suszyć ;)

lol lol lol


Ja wypływam jutro około trzeciej nad ranem, po powrocie dam znać czy co¶ się działo.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1486

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Wczoraj posiedziałem 8 godzin na nowo otwartym stawie pożwirowym na Trzydniakach.


Czy na tych stawach po żwirowych dopuszczaj± łowienie ze ¶rodków pływaj±cych? Dawno, dawno temu, gdy tam łowiłem i zażywałem k±pieli nie widziałem łódek na wodzie.

a to nie s± "Dwódniaki"
_________________
Lecek
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lecek napisał:

Czy na tych stawach po żwirowych dopuszczaj± łowienie ze ¶rodków pływaj±cych? Dawno, dawno temu, gdy tam łowiłem i zażywałem k±pieli nie widziałem łódek na wodzie.
a to nie s± "Dwódniaki"

Lecku, na Trzydniakach dot±d obowi±zywał zakaz wywożenia przynęty, jak też łowienia ze ¶rodków pływaj±cych. Jak do tej pory zakaz nie obowi±zuje na Niwce i Komorowie. Trzydniaki s± stosunkowo niewielkimi akwenami i chyba st±d ten zakaz. Szczerze powiedziawszy, wielu wędkarzy jest z tego zadowolonych. Była nawet propozycja objęcia zakazem używania ¶rodków pływaj±cych na Komorowie, ale wniosek przepadł.
Co do Dwudniaków, to staw ten przeszedł pod zarz±d gminy. Był tam kłopot z domkami wybudowanymi w bezposrednim s±siedztwie zbiornika (nielegalny zrzut ¶cieków do stawu). Woda była skażona. Opłaty PZW tam nie obowi±zuj±, wystarczy karta wędkarska. Więcej na temat tego zbiornika nie wiem. Nie łowię tam. A ten, na którym byłem to jeden z nowych. Drugi, równoległy do niego jest łowiskiem "złów i wypu¶ć".
WIęcej o tym jest tu.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj od 3:00 na wodzie, o 6:00 już trzy sandacze wyholowane, b
Wypad udany na 1000% wesoly wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15-19.06, pięc dni ostrego orania wody na ZZ, naprawdę mało piwa - dużo łowienia. Bug i Narew, Narew i Bug. Na Bugu bezrybie, tylko jedno przypadkowe branie - szczupak 65 cm, 1,8 5kg. Na Narwi, wszystkie brania w mojej ukochanej zatoce, trzy szczupaki - 50, 52, 55 i 12 okoni "patelniaków". Mnóstwo małego okonia, dosłownie ciut większe od woblera, który ma 4-5 cm. Próbowałem w miejscach, na których trolling był zabroniony od lat - nic tam nie ma, martwa woda. W założeniu, miała to być wyprawa na sandacza... Normalnie pusty ¶miech :? Trudno jest złowic wymiarowego szczupaka... Jednak wieczorem, po łowieniu, siedz±c sobie wysoko na tarasie, słuchaj±c ptaków, i maj±c ogl±d na dolinę Narwi, człowiek (wędkarz) uspokaja się i cieszy się życiem... usmiech
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
15-19.06, pięc dni ostrego orania wody na ZZ, naprawdę mało piwa - dużo łowienia. Bug i Narew, Narew i Bug. Na Bugu bezrybie, tylko jedno przypadkowe branie - szczupak 65 cm, 1,8 5kg. Na Narwi, wszystkie brania w mojej ukochanej zatoce, trzy szczupaki - 50, 52, 55 i 12 okoni "patelniaków". Mnóstwo małego okonia, dosłownie ciut większe od woblera, który ma 4-5 cm. Próbowałem w miejscach, na których trolling był zabroniony od lat - nic tam nie ma, martwa woda. W założeniu, miała to być wyprawa na sandacza... Normalnie pusty ¶miech :? Trudno jest złowic wymiarowego szczupaka... Jednak wieczorem, po łowieniu, siedz±c sobie wysoko na tarasie, słuchaj±c ptaków, i maj±c ogl±d na dolinę Narwi, człowiek (wędkarz) uspokaja się i cieszy się życiem... usmiech

To że¶ mnie pocieszył... Jutro od ¶witu będę próbował przechytrzyć mętnookie. W ub. tyg. Byłem cztery dni na Mazurach. Pech po calalku, dwa moje jeziora kwitły. W cztery dni zlowilem zaledwie 60 okoni. To tyle co nic, ale i tak nieĽle na zielonej wodzie... Niebawem Poprawka, ale przedtem będę w miejscowo¶ci Kodeń i zamierzam przez pięć dni poznać tamtejszy Bug.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spining napisał:
Lesitr napisał:
15-19.06, pięc dni ostrego orania wody na ZZ, naprawdę mało piwa - dużo łowienia. Bug i Narew, Narew i Bug. Na Bugu bezrybie, tylko jedno przypadkowe branie - szczupak 65 cm, 1,8 5kg. Na Narwi, wszystkie brania w mojej ukochanej zatoce, trzy szczupaki - 50, 52, 55 i 12 okoni "patelniaków". Mnóstwo małego okonia, dosłownie ciut większe od woblera, który ma 4-5 cm. Próbowałem w miejscach, na których trolling był zabroniony od lat - nic tam nie ma, martwa woda. W założeniu, miała to być wyprawa na sandacza... Normalnie pusty ¶miech :? Trudno jest złowic wymiarowego szczupaka... Jednak wieczorem, po łowieniu, siedz±c sobie wysoko na tarasie, słuchaj±c ptaków, i maj±c ogl±d na dolinę Narwi, człowiek (wędkarz) uspokaja się i cieszy się życiem... usmiech

To że¶ mnie pocieszył... Jutro od ¶witu będę próbował przechytrzyć mętnookie. W ub. tyg. Byłem cztery dni na Mazurach. Pech po calalku, dwa moje jeziora kwitły. W cztery dni zlowilem zaledwie 60 okoni. To tyle co nic, ale i tak nieĽle na zielonej wodzie... Niebawem Poprawka, ale przedtem będę w miejscowo¶ci Kodeń i zamierzam przez pięć dni poznać tamtejszy Bug.



Ok, daj znać, jak poszło.
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na zawodach dwa dni , pierwsz± i drug± turę. Jestem strasznie szczę¶liwy bo to nie jest ważne, ze tylko w pierwszej turze co¶ złowiłem. Ale bardzo dużo się nauczyłem. Zobaczyłem na własne oczy jak na zawodach używa się odległo¶ciówki ze spławikiem. Nauczyłem się zatapiać żyłkę a nawet poćwiczyłem w końcu z dobrym skutkiem strzelanie z procy kulami zanętowymi. Jestem zakochany w tej metodzie. Jeszcze niedawno narzekałem że matchówka nie nadaje się do łowienia drobiazgu, a teraz sam tak łowię. No wolniej niż na tyczkę ale skutecznie.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogl±dam Baku. Ci±gle deszczyk pada, to słabiej, to mocniej. Nie mam zamiaru mokn±ć na łódeczce. Nawet do lasu mi się nie chce włazić - kurki się zaczynaj±. Przemęczenie cy cu¶??
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj popołudniowe pływanie za sandaczami, zaliczone dwa brania i niestety tylko jedna rybcia wyjęta na dodatek niewymiarowa, drugi sandacz (potwór) okazał się sprytniejszy ode mnie. :-) Był naprawdę piękny (duży).
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 99