Czy wiesz, że...
Kormorany często poluj± na ryby zbiorowo, zapędzaj±c je najpierw na płycizny i tam atakuj±c.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 588
 Zalogowani 0
 Wszyscy 588

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(479982) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(479982) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(479982) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(479982) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(479982) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(479982) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(479982) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(479982) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(479982) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(479982) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2047
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2139
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2498
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2323
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Biesiada j.Góra
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Biesiada j.Góra
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 8:25 pm    Temat postu: Biesiada j.Góra Odpowiedz z cytatem

No to po naradzie z Pieci± zapadła decyzja. W dniach 9-11.07 nad jeziorem Góra koło Nowego Dworu Mazowieckiego jest planowana kolejna biesiada spławikowo-gruntowa. Oczywi¶cie, że znajdzie się i miejsce dla spinningistów. Sama biesiada będzie troszeczkę odbiegać od przyjętych standardów i kwaterujemy się w stanicy wędkarskiej. Miejsc w stanicy jest 23, stanica dysponuje 10 łodziami, na terenie zmie¶ci się 6 samochodów. To najprostrza informacja a więcej szczegółów pojawi się za kilka dni.
Je¶li kto¶ ma jakie¶ pytania to proszę je zadawać a wtedy lepiej będzie wszystko przedstawić w kolejnej informacji.
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 09, 2004 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy teoretycznie s± tam jakie¶ ryby?
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Pon Cze 14, 2004 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie s± ale czwartkowy wypad załamał mnie. Zaczynam się głęboko zastanawiać nad celem, czy przypadkiem nie zmienić na Narew.
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zwi±zku z doniesieniami o totalnym bezrybiu jeziora Góra oraz braku zainteresowania, ODWOŁUJĘ biesiadę nad tym jeziorem. Nie zawsze musi ¶wiecić słońce a ja nie mam odwagi ¶wiecić oczami przed tymi co pokonaj± choćby 50km aby dotrzeć na łowisko i do¶wiadczyć tego co już mi wiadomo. Nie ma sensu gnać wiele kilometrów aby usi±¶ć i wypić piwo, od tego s± zloty. Pomysł nie wypalił, nie pierwszy i nie ostatni, mówi się trudno i my¶li się nad kolejn± imprez±.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Biesiadkę nad jak±¶ rzeczk± jak najbardziej reflektuję usmiech, moze być Narew, może być Bug czy jaki¶ inny ciek. Po ostatnich do¶wiadczeniach na Biesiadkę zaproponowałbym Bug w Popowie, ostatnio Lechy i Krępie biora jak by im kto¶ płacił za to, acha w tej chwili jest drożny przejazd na wyspę. usmiech
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oboje z Wiolk± popieramy propozycje Artura. Z jeziorem Góra mam raczej kiepskie do¶wiadczenia. Jako członek koła nr 1, wielokrotnie miałem okazje wędkować na tym akwenie. Nigdy wyniki nie były powalaj±ce, często wręcz zerowe. dużo lepiej było na żwirowniach niedaleko samego jeziora, tam przynajmniej płotki można było sobie połapać.
Co do Bugu... jeden wypad do Kani Polskiej sprawił że jest to jedno z moich ulubionych łowisk gruntowych.
Od siebie zaproponowałbym jako miejscówkę alternatywn± przyuj¶ciowy odcinek Bugu, od Kani Polskiej w stronę Zalewu.
Co do samej Kani, to w sezonie za duży tłok jak dla mnie, po za tym niepopdal dyskoteka a co za tym idzie całe stada wszelakiej ma¶ci dresiewa. Nie po to jedziemy na biesiadę aby sie z nimi użerać.
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie samym Bugiem wędkarz żyje. Postanowiłem zaproponować jeszcze jedna znana mi miejscówkę, Narew w miejscowo¶ci RogoĽno. Jest to szeroki zakręt po stronie zewnętrznej. Brzeg umocniony kamieniami, spory uci±g i głęboko¶ć ok 2,5, 3m blisko brzegu. W zeszłym roku w lipcu byli¶my tam z Sach± i jego koleg±. każdy z nas połowił usmiech
Rozmawiałem z Darkiem, postara sie dzisiaj wieczorem napisać co¶ więcej o tej miejscówie.
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¦wietnie :-) Ja niestety jako nie posiadaj±cy pojazdu jestem całkowicie zależny od brata w podróżach wokół Wawy i nie znam dużej ilo¶ci fajnych miejscówek.
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również do zmechanizowanych nie należę. Z tego powodu jeżdżę głownie do Zegrza Płn. (dziadkowie maj± tam działkę rekreacyjn±) albo nad Bug do Kani Polskiej. Chc±c odwiedzić inne łowisko do którego PKS-em jest utrudniony muszę liczyć na zmechanizowanych kolegów. Miejscówę o której wspomniałem poznałem wła¶nie dzięki Darkowi.
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to trzeba czekać aż Rycerz JKM pu¶ci farbę ;-) Je¶li mamy wyl±dować pod namiotami to przygotowania s± niemal żadne. Nad j.Góra chcieli¶my wykorzystać stanicę.
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co¶ mi dzi¶ apetyt dopisuje usmiech
Z rozpędu zeżarłem słowo "dojazd" w poprzednim po¶cie. Dopiero teraz się skapn±łem że co¶ nie tak z tym zdaniem.
Wracaj±c do tematu biesiadki, mam pytanie do stałych bywalców Bugu w okolicach Kani. Jak ma się sprawa prac regulacyjnych na prawym brzegu, na tzw. odcinku plażowym? Ostatni raz byłem tam w pod koniec Listopada ub.r. i widok sporych ilo¶ci faszyny nie napawał optymizmem. Czy kto¶ z kolegów miał okazję być tam i wędkować w tym roku?
Na ile faszynowy materac utrudnia łowienie z gruntu?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli większo¶ć biesiadowiczów reflektowała by na nocleg w stanicy to może stanica koła nr 1 w Czarnowie nad Narwi±. Byłem tam kilka razy, warunki lepsze niż w tej nad jez. Góra. Dojazd zarówno PKS-em jak i PKP do Pomiechówka. Co do cen za noclegi i wyporzyczenia sprzętu, powinny być na stronie pzw, okręgu warszawskiego.
Jest też stanica koła Praga-Północ (nie pamiętam jaki ma nr) nad jez. Błędowo. Miałem okazje odwiedzić ten obiekt wiosn± 96r. Warunki nie najgorsze, cenowo porównywalnie z t± nad jez. Góra. Od tamtej pory pewnie sporo sie tam zmieniło. Ciekaw jestem jak obenie ma się to jeziorko pod względem rybostanu, może warto by sie tam wybrać na zwiady...
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Czarnowie byłem na pocz±tku miesi±ca i warunki s± lepsze niż nad j.Góra, choćby przez lodówki i normalne toalety. Ze stanicy do Pomiechówka też nie jest daleko i można by było kogo¶ namówić na podjazd po ludzi. Co do cen to 1 doba 21,- następna 11,- cena za łóżko w pokoju 3-os z aneksem kuchennym i po¶ciel±.
Co do Błędowa to nie byłem ale brat był dwa lata temu i momi, że połowił to jako¶ go nie ci±gnie do tamtejszej atmosfery na łowisku. Może co¶ się zmieniło.
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak wyniki w Czarnowie, połowiłe¶ troche czy podobnie jak nad nieszczęsnym jez. Góra. Mnie osobi¶cie się tam podoba, O kiju z tamt±d jeszcze nie wróciłem. W okolicy o¶rodka jest sporo przyzwoitych miejscówek.
Jednakże presja wędkarska również jest niemała, szczególnie w weekendy...
Dziwi mnie trochę mała liczba propozycji ewentualnel lokalizacji biesiady, czyżby zainteresowanie wspólnym wypadem nad wode było aż tak niskie :?:
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łowiłem tuż za pomostem na przepływankę i dalej pod (chyba) zatopion± główkę kamienn± rzucałem na grunt. Przepływanka to kilka płoci a grunt kilka branek i złamana szczytówka podczas zacięcia. Na pomost się nie wepchałem bo i ja, i Napir mieli¶my przed nim cykora. Jak tylko wszedłem na jego pocz±tek to ł±czenie poszło pod wodę i to mi wystarczyło :-) Na brzegu jest do¶ć miejscówek do łowienia, szkoda tylko, że nie dostałem się do rynny za pomostem a tam ¶liczne płocie były. Zapewne nie raz tam jeszcze brata namówię na wypad.
Co do aktywno¶ci na biesiadę to może być to objaw przesytu tego typu spotkaniami. Każdy ma jakie¶ swoje plany a pocz±tek lipca to przeważnie sezon urlopowy. Biesiada nie odbędzie się i nie widzę w tym żadnej tragedii, spokojnie poczekamy do jesiennego zlotu :-)
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprzejmie donoszę:
Rybostan zarejestrowany na Narwi w ok.RogóĽna:
leszcz-obecny
brzana-obecna
jaĽ-obecny
płotka-obecna
sandacz-obecny
szczupak-obecny
Z tymi gatunkami został nawi±zany kontakt bezpo¶redni(osobi¶cie lub przez osoby które tam zabrałem).
Kontakt wzrokowy z boleniami ale pod drugim brzegiem na płyciznach,
odległo¶ć ok.30m.
Bywało jednak tak że wracałem z tamt±d bez ryby.Zalet± tej miejscówki jest to że ciężko tam spotkać wędkarza.Powodem jest to że ani z góry ani z dołu rzeki nie bardzo jest jak doj¶ć(jakie¶ bagienka i starorzecza).
Samochodem zjeżdża się z drogi miedzy pola i jedzie do samotnego gospodarstwa ok.1,5km.Nad sam± wodę dojechać nie można,trzeba przej¶ć ok.100-150m.Kiedy¶ można było ale gospodarz postawił płot bo zjeżdżali się "wędkarze"i go¶ć musiał sprz±tać góry ¶mieci,teraz jest czysto i przyjemnie.Dzięki bobrom leży od cholery opału.Ł±ka z idealnym dostępem do wody ci±gnie się wzdłóż rzeki na jakie¶ 200-250m.
Je¶li kto¶ chce zobaczyć jak to wygl±da proponuję sobotni wyjazd na wizję lokaln±,szczególnie że w/g mnie należałoby zapytać gospodarza terenu o zgodę na namioty i ogniska.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla spiningistów jest kamienna opaska wzdłóż nurtu od konica ł±ki na jakie¶ 400-500m a ostatnie 100 to po lewej starorzecze a po prawej nurt Narwi.W górę rzeki też jest kamienna opaska ale tam nigdy nie chodziłem.
Sigi-brzana padla na 13m "tyczke" i miala cos 30cm.Chyba jednak to byl przypadek bo z tego co slysze z brzanami na tym odcinku Narwi nie czesto mozna sie spotkac. [/list]


Ostatnio zmieniony przez sacha dnia Sro Cze 23, 2004 7:02 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli jest tam brzana zaczyna mi się to podobać lol
_________________
Oby do jutra......
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sigi, moim zdaniem ta mała brzana to nie przypadek. Miejscówka o której mowa sprzyja bytowaniu brzan. Uci±g konkretny (150g zmyło pod brzeg, dołożyłem szeregowo 40g i pomogło zly: ), głęboko¶ć ok 3m (może i głębiej), dno twarde. My¶le że one tam s±...
Sacha nie wspomniał o tym jak jego feederek wyskoczył z podpórek... kiełbik tego raczej nie zrobił usmiech
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie, skoro kiełbik miał 0,5 metra długo¶ci i 3kg wagi :-D
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sacha nie wspomniał o tym jak jego feederek wyskoczył z podpórek... kiełbik tego raczej nie zrobił usmiech[/quote]
To moglbyc kielbik dresiarz ktory codziennie pakuje na silowni wink:
Docio-gdzie sa pol metrowe kielbie 8O
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sacha nie wiem. Jeszcze takiego nie złowiłem ale Ty byłe¶ bliższy tego, wyrwał Ci feederek z podpórek :-)
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dociu, może jednak tak± kilkuosobow± minibiesiadę uda się zorganizować. Niekoniecznie w tym samym terminie. Z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogłem być w zeszłym roku w Topolinie czego bardzo żałuje :evil: , Liczę że w tym roku nadrobię biesiadne zaległo¶ci.
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie, ja zawsze jestem otwarty. Jednak jakikolwiek wyjazd biorę pod uwagę dopiero w lipcu. Kolejna przeszkoda to brak pojazdu i jestem zależny od brata, który pod namiot na pewno nie pojedzie, lecz może mnie zawieĽć i przywie¶ć. Je¶li nie wypali to niestey byłoby nas dwóch do podwózki, czyli ja i pies.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moze w sobote wczesnym popoludniem pojechalby kto z organizatorów
w celu obejrzenia miejscówki?Ja ew.mógłbym sie wybrac ale pewnie gdzies tak bliżej 13:00.
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie odpowiada zarówno Lipiec jak i Sierpień. Nawet w kameralnym gronie warto sie nad wodę wybrać.
Poczekamy na chętnych i zaczniemy przygotowania.
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sie chętnie z tob± zabrał, godzina mi odpowiada. Będziesz startować z pod domu?
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sacha daj jaki¶ konkretniejszy namiar na to RogóĽno. Za¶lepłem i nie mogę znaleĽć na mapie.
Metal zapewne kameralne grono tylko się zbierze. Widać to po aktywno¶ci w tym po¶cie. W grę wchodzi jedynie lipiec gdyż sierpień to noc traperów. A tak przy okazji Sacha to już trenuję i w razie czego będziesz miał we mnie wsparcie gdyby komu¶ co¶ głupiego przyszło do głowy ;-)
Już wiem gdzie to jest i niestety za daleko jak dla brata :-( Pozostaje mi ewentualnie liczyć na samarytanina, który zabierze mnie, psa i manele.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkretny termin proszę byle nie kolidował z noc± traperów ani z najbliższym weekendem, a na 99% stawię się, rogóĽno też może być kawał fajnej wody. jak±¶ inn± też mogę się rozejrzeć i w promieniu 50km od waey podać oczywi¶cie z mojej strony warszawy usmiech.

Ostatnio zmieniony przez artur dnia Sro Cze 23, 2004 8:29 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Sro Cze 23, 2004 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im bliżej tym dla mnie lepiej, a do 50km nie powinienem mieć problemu z bratem. Co do terminu to nadal aktualny jest 9-11.07 ale zawsze można zmienić. Na noc traperów i ja się wybieram o ile nic Sacha nie wypadnie.
Metal
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 10, 2003
Posty: 90

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arturze jeżeli masz możliwo¶ć podjechać do Popowa i pstrykn±ć kilka fotek naszej ewentualnej miejscówki, było by miło z Twej strony...
Byłe¶ może w tym roku w okolicach Kani Polskiej, mam na my¶li przyuj¶ciowy odcinek Bugu, poniżej Kani. Dla kilku gruntowych zapaleńców napewno znalazło by sie tam trochę miejsca usmiech
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 111