Czy wiesz, że...
GŁOWACICA:
- Rekord Polski - 20,30 kg
- Złoty medal - od 12,00 kg
- Srebrny medal - od 9,00 kg
- Br±zowy medal - od 7,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 452
 Zalogowani 0
 Wszyscy 452

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(499640) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(499640) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(499640) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499640) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499640) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499640) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(499640) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499640) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(499640) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(499640) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2049
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2165
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2299
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2326
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Sk±d się wzięły Wasze nicki?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Sk±d się wzięły Wasze nicki?
Idż do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sebolo88
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 71

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick wygl±da tak a nie inaczej z powodu natłoku nicków w internecie. Pamiętam gdy pierwszy raz rejestrowałem się na jakiej¶ stronie ( a był to onet) chciałem sobie wzi±ć nick Sebol. Niestety ten nick jak też wiele podobnych było zajętych. Ostatecznie został sebolo88 co jest poł±czeniem mojego nicka z rokiem urodzenia. I żeby nie mieszać sobie zbytnio w głowie używam go do teraz tak gdzie tylko potrzebuje użyć jakiego¶. Więc je¶li spotkacie kiedy¶ kogo¶ o nicku sebolo88 w necie to moge być ja wink:
Ale się rozpisałem 8)
Sebastiano89
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 29, 2004
Posty: 283

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc ja mam ten sam klopot co moj kolega sebolo88 takze chcialem uzyc nicku sebastian al byl juz zajety i polaczylem swoje imie z data urodzenia pozdro dla wszystkich
Lucek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 02, 2003
Posty: 350

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze mn± było troche inaczej. Mianowicie wołały tak na mnie 2 koleżanki ( Magda, Paulina - pozdrawiam wink: ) w podstawówce. W zwi±zku z tym, że te koleżanki były bardzo "fajne", to postanowiłem już nie zmieniać sobie ksywki no i... już został "lucek" usmiech
_________________
"Gdyby każdy ż±dał pokoju, zamiast kolejnego telewizora, to zapanowałby pokój." John Lennon
Ruki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 04, 2002
Posty: 1045

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruki to po japońsku Luki, a Luki to bez "eŁowa" forma Łuki, a Łuki to Łukasz wesoly Pro¶ciutkie wesoly
_________________
Bykom Stop!
Złów i wypu¶ć
pozdrawiam Ruki
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick wzi± się od skrócenia nazwiska , a pozatym tak zawsze na mnie wołano. Pozdro.
_________________
Bieroo Paniee???
Tadpole
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 1


PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, pozdrawiam z zachodniej Kanady. Moj nick to tzw. gra polslowek 8) .
Jestem polski Tad , a jednoczesnie po tutejszemu to kijanka- wodne stworzoko usmiech . Ciekawa i przyjazna strona- gratuluje.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick wzi±ł się od nazwiska [Przemek Pietruszka]. Na podwórku wołali na mnie pietrucha i tak miałem na pocz±tku mojego obcowania w necie. Ale musialem go skrócić o "a" po tym jak jakis facet chciał się ze mn± umówic usmiech, my¶l±c ze jestem dziewczyn± wesoly. Troche sie zbulwersowal i mnie wyzywał od pedałów. No i od tej pory pietruch... usmiech.
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nick pochodzi od nazwy mojej firmy PPHU ZAMKO i swego czasu produkowałem pilker który tak został nazwany przez kolegów aczkolwiek ostatnio otrzymałem now± ksywkę zamki lol
_________________
Łowię i zjadam ......
czesiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 02, 2004
Posty: 1354

Kraj: Polska
Miejscowość: Byczyna
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój od nazwiska... Mało kto z moich znajomych mówi mi po imieniu wesoly
_________________
Tylko ten nie robi błędów, kto nic nie pisze.
borys
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Jul 19, 2004
Posty: 145

Kraj: Anglia
Miejscowość: Bournemouth
PostWysłany: Pią Gru 31, 2004 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick wzi±ł sie od imienia mojego najmłodszego synka
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Gru 31, 2004 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno temu zalogowałem sie jako wykrzyknik na WP i na jednym z czatów poznałem pewn± urocz± damę. Żeby być dla niej rozpoznawalnym wesoly następnym razem też się tak zalogowałem i tak już zostało a owa dziewczyna zostaa moj± żon± :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
czajnik
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 16, 2004
Posty: 223

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostrowiec ¦w.
PostWysłany: Sob Sty 01, 2005 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój nick tak wła¶ciwie pochodzi z nik±d. Gdy pierwszy raz jechałem na kolonię(ok 7lat temu), starszy kole¶ wymy¶łił, że ja będę czajnik wesoly. I tak już zostało usmiech
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Sob Sty 01, 2005 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz nie pamietam sk±d wzi±ł sie ginel wesoly
_________________
Ginel
Thunder
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 29, 2004
Posty: 483

Kraj: Polska
Miejscowość: nysa
PostWysłany: Sob Sty 01, 2005 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój nick wzi±ł się st±d, że poprzedni był beznadziejny więc trzeba było co¶ wymy¶leć wesoly
_________________
Pozdrawiam
thunder
Grooby
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jul 18, 2003
Posty: 91

Kraj: Polska
Miejscowość: Klementowice
PostWysłany: Sob Sty 01, 2005 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój to chyba wiadomo sk±d ... lol
_________________
Grooby
zygi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 29, 2003
Posty: 236

Kraj: Polska
Miejscowość: Opole
PostWysłany: Sob Sty 01, 2005 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hymmm długa historia lol W podstawówce mówili na mnie przygu¶ potem przygi czyli od nazwiska wesoly Potem zrobiło się z tego zygi i tak juz zostalo wesoly
Nikt z moich przyjaciół nie mówi na mnie po imieniu tylko zygi. Niektóre dziwczyny wol± mówić bzygi ale qmple zygi lol
Jak kto¶ mówi do mnie Maciek to znaczy że znam go bardzo krótko i nie wie jeszcze ze jestem zygi a nie Maciek 8)
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Sob Sty 01, 2005 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzbiet to inaczej wędkarz :?: ( od tego jak siedzi zgarbiony na krzesełku i widać tzw. grzbiet. wink: )
camel
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Dec 28, 2004
Posty: 2

Kraj: Polska
Miejscowość: jarosław
PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. mój nick (ksywka) zostal wymy¶lony jeszcze w pierwszej klasie technikum, a wiec jakies 8 lat temu. Dlaczego taki, to wie tylko mój kolega ze szkołu ¶redniej, który mnie tak nazwał i nadał ksywy naszym kumplom. Ksywki te przyjeły się i mamy je do dzi¶.
Pozdrowienia Camel
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój?! , to chyba oczywiste. Maj±c tak± pasję życiow±, nie mogło być inaczej! :P
farciarz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2003
Posty: 257

Kraj: Polska
Miejscowość: Bydgoszcz
PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 7:03 pm    Temat postu: Nicki Odpowiedz z cytatem

Nic dodać i nic uj±ć....nie ma chyba co tłumaczyć. Koledzy po kiju od zawsze mi mówi±, że i z kranu co¶ zawsze wyci±gnę stwierdzaj±c, że jestem Farciarz. A że spodobało mi się to okre¶lenie....to przyj±lem to jako nick. Pozdrówki w nowym roku.
Jacek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 28, 2002
Posty: 344

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to proste - Jacek to Jacek.
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w nawi±zaniu do tematyki portalu, wymy¶liłem sobie taki a nie inny nick.
Oddaje on, moj± ulubion± i prawie jedyn± metodę łowienia ryb.
Przy okazji okazało się, że nikt tu się tak nie nazwał, więc zostało to tak jak sobie wykombinowałem. Ot i cała tajemnica.
Sazan
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Oct 14, 2002
Posty: 2588

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie was nieco zaskoczę... Miałem kiedy¶ przepięknego, wspaniałego, długowłosego wilczura o imieniu Sazan. Jak wyzion±ł ducha, cała rodzina płakała jak bobry. I tak jako¶ po nim, na pami±tkę... :roll:

Teraz mam 2 psy i sukę. Z uwagi na swe rybne odchylenie od normy, psom nadałem imiona Rapa i Salmon. wesoly Suka przyszła do nas już jako kilkuletnia, z "gotowym" imieniem Tina. Pocieszam się, że to zdrobnienie od łacińskiej nazwy lina (Tinca tinca - czyli zdrobniale Tina, Tinusia, Tineczka). Ludzie maj± różne bziki... wink:

PS. Jeszcze jedno. Rapa jest synem Tiny, jego ojciec - NN. Salmon jest poza podejrzeniami, bo jest młodszy od Rapy o pół roku. Rubaszni dowcipnisie mego pokroju podejrzliwie patrz± na mnie... Na szczę¶cie nie nazywam się NN! :P
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi moimi nickami to nie była taka prosta sprawa. Kiedy¶ jeszcze w podstawówce nasza wychowawczyni na lekcji zwróciła mi uwagę stwierdzeniem "siedĽ spokojnie bo skaczesz jak żaba". Od tej pory nikt już nie zwracał się do mnie inaczej jak Żaba. Ci±gnęła się za mn± ta żaba prez cały okres nauki a nawet pierwsze lata pracy. W póżniejszym czasie gdy zmieniłem pracę przylgnęło do mnie przezwisko Wolf (wilk), czasem jak się na mnie wkurzyli to wołali na mnie Basior (samiec wilka). Nieoczekiwanie w latach 90-tych będ±c z kumplami na rybach w akcie desperacji, kiedy nikt z nas nie umiał nic złowic, nawet żywca a w pobliżu co chwilę bił szczupak, założyłem na kotwiczkę żabę i po pięciu minutach na t± wła¶nie żabę wyholowałem szczupaka 68cm ale tak grubego że nam szczęki opadły! Od tej pory w kręgach zbliżonych do wędkarskich znowu byłem żab±. Z tego powodu powstał problem z wyborem nicku wolf czy żaba? Zdecydowałem w momencie gdy rejestrowałem się na Allegro i wybrałem nick wolf50 ponieważ wolf,wolff a nawet wolfff były już zajęte!
Od tej pory gdy tylko to możliwe wybieram nick wolff lub wolf?. Tak więc gdziekolwiek w necie spotkacie nick wolff, wolf3 lub wolf50 to możecie na 100% być pewni że to ja!
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shawn7 - hmmm....
Wymy¶liłem dla pytaj±cych kiedy¶ tak± historię: Daaaawno dawno temu, w dalekiej krainie za morzami i lasami, gdzie¶ w ¶rodku dżungli brazylijskiej mieszkało sobie nie odkryte dot±d plemię indian, których szamanem był wła¶nie wielki Shawn. A siedem bo to był szczę¶liwy Szaman wesoly
A tak serio.... zawsze jaki¶ nick trzeba mieć w XXIw. cyberprzestrzeni
_________________
I gdzie ta metrówa ???
taurus
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Oct 22, 2002
Posty: 118

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznan
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAURUS - BYK - to mój znak zodiaku. Ludzie spod tego znaku żyj± blisko ziemi i natury. Wyróżnia ich nadzwyczajna cierpliwo¶ć i upór doprowadzaj±cy do szalu otoczenie. S± to osoby zmyslowe, lubia otaczać się pięknymi rzeczami; lubi± smakowite potrawy, kwiaty o słodkim zapachu, miekkie tkaniny...i mnóstwo ¶licznych pieni±żków ;) S± bardzo spokojne ale tylko do czasu, gdy kto¶ ich nie rozdrażni. Wtedy najlepiej uciekać przed nimi na koniec ¶wiata i przeczekać,aż ich zło¶ć wyga¶nie:) Planeta: Wenus
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i z pewno¶ci± będę tutaj wracał, czytaj±c następne.
Ponad pięć lat temu, kiedy koledzy mojej córki tłumaczyli mi, że komputer i internet, to jest co¶ normalnego w każdym domu, wiedziałem, że muszę ust±pić. Presja nowoczesnego młodego ¶wiata, przedstawiona przez Wojtusia ( kolega córki), zmusiła mnie do kupna komputera. Trzeba przyznać, że młodzież z naszego bloku była ( nadal jest ) bardzo prężna. No i zrobili¶my internet na nasz blok, łacz±c ( wtedy ) 7 komputerów.
Osiemnastoletni wtedy Wojtek, usiadł przed komputerem w moim pokoju i zacz±ł wprowadzać dane, programy itp cuda. Jego palce tak szybko biegały po klawiszach a obraz na monitorze tylko migał. Byłem w szoku. Jego praca była jak automat. On nie musiał ogladać co pokazuje monitor. Ten drobny szczegól utwierdził mnie w przekonaniu, że jednak ten cały internet, nie jest dla starych ramoli. Wojtek jednak miał dla mnie cierpliwo¶ć ( do dzisiaj j± ma :-) ). Wiedział, że lubię wędkować i od razu znalazł dla mnie strony wędkarskie. Nie uwierzycie, ale pierwsza to była strona Jacka_dsw. Tam był czat. My¶lałem, że na internecie jestem najstarsza osob±. Wiedziałem też, że internet nie ma granic i nie ma problemów z odległo¶ciami. Aby nikt mnie nie mylił z młodym i szybko piszacym jakim¶ Ry¶kiem, musiałem przyj±ć nick Old_rysiu. Gdy trafiłem na czata WW pod nazw± 'pogawedki wedkarskie' , okazało się, że wcale nie jestem tym najstarszym. Jednak nick Old_rysiu został. Jakie zdziwienie było, kiedy podczas rejestracji programu SKYPE, program pokazał, ze nie mogę zarejestrować się jako Old_rysiu, bo już takich i z dodatkowymi cyframi jest ich 88 sztuk!!! Esiu wtedy wpadł na genialny pomysł : old_rysiu_pw. Ot i cała historia mojego nicka.
Simson
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 104

Kraj: Pl
Miejscowość: Staszów
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno temu był sobie piękny ¶cigacz o nazwie Simson enduro
z 89'. Głowiczkę przerobiłem na większ± pojemno¶ć, a jako paliwo zastosowałem mieszankę 95 Pb z benzyn± modelarsk±.
Niestety, podniosło głowicę i nogi opaliłem sobie na kolor krwisto czerwony. Przeszło po trzech dniach ale ksywka została :evil:
Pawel_K
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 13, 2004
Posty: 598

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pseudonim. Sprawa jest bardzo prosta: Pawel to od mojego imienia.
K to od pierwszej litery nazwiska. Kreseczka na dole ("_") nie żadnego odpowiednika w moich personaliach wink:
Przemek
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Sep 27, 2004
Posty: 74

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam na imie Przemek, a Przemo bylem od zawsze tylko na PW juz taki nick istnial jak sie rejestrowalem :-)
Namarie
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: May 13, 2003
Posty: 77

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick powstał na etapie silnej fascynacji Tolkienem, która nota bene pozostała. Musiałam szybko wymy¶leć nick, żeby z pewnych względów nie zdradzić swojemu obecnemu mężowi, kim jestem. lol (To było jeszcze na etapie poznawania się)
A że Tolkien był wówczas w mojej głowie wszechobecny, szybko przyszło mi do głowy moje ulubione ze względu na brzmienie słowo z języka elfów - Namarie ("żegnaj"). I tak już zostało... usmiech :oops:
_________________
"Chciałbym być takim człowiekiem, za jakiego ma mnie mój pies." JLW
Zenektbg
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Jan 01, 2005
Posty: 50

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnobrzeg
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy¶ miałem bujn± czuprynę,popularny był wtedy (w¶ród starszych ludzi)serial "złotopolscy"no i niestety, z przyzwyczajenia machałem grzyw± jak ten zenek ze złotopolskich.Po prostu mi kłaki na czole przeszkadzały i musiałem sobie od czasu do czasu je machn±c na bok.Znajomi to przyuwazyli i tak na mnie mówi±.Nie pamiętam kiedy kto¶ ostatnio powiedział na mnei zenek,no chyba tylko w szkole.Nawet rodzice w domu mówi± na mnie ZENEK:)
_________________
ŁOWCA!
luk750
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 28, 2004
Posty: 546

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moim nickiem to zupełny przypadek, jesli chodzi o liczbę obok luka( Luk oczywi¶cie od mojego imienia).Po prostu kiedys, podczas zakładania sobie konta mailowego na jednej ze stron wszyskie ciekawe numery obok "luka" były zajęte, no i na chybił trafił wybrałem liczbę 750 i tak już zostało.
konger
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: May 13, 2003
Posty: 12

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick bierze się st±d że 4 lata temu z moimi dwoma kumplami zapalili¶my się na wędkarstwo.Wpadli¶my na pomysł aby każdy z nas wymy¶lił drugiemu ksywkę (nazwę ryby)która kojarzy się z nazwiskiem.I wła¶nie w ten sposób stałem się KONGER-em usmiech
welski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 04, 2004
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: gdansk
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest taka miejscowosc Lidzbark Welski nad rzeka Wel,tam sie urodzilem i wychowalem z leszczyna w reku.Niedaleko pojezierze Brodnickie,Ilawski,piekne tereny radze odw iedzic szczegolnie Wel wykrzyknik
MORAN
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Dec 14, 2004
Posty: 27

Kraj: Polska
Miejscowość: scyzoryk
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 8:41 pm    Temat postu: nick Odpowiedz z cytatem

Mój nick powstał na zasadzie anagramu imienia Roman , gdy chciałem się zarejestrować imieniem to ten nick już był, więc przestawiłem litery imienia i wyszło moran, i niech tak już będzie
Esox
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 4285

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moim nickiem niby prosta sprawa - wiadomo, pochodzi od szczupaka. Ryby, któr± zawsze chętnie łowiłem i łowię. To trochę taka ucieczka od nicka G±sior, który miałem przez cały okres szkoły i studiów. Nie dla wszystkich nick Esox jest jednak tak zrozumiały. Kiedy¶ kto¶ zapytał mnie, czy identyfikuję się jako elektroniczne skarpetki.
- Yyyy, jak to? - zapytałem.
- No jak jak to? E-socks... Elektroniczne skarpetki...
Preferuję jednak skojarzenie ze szczupakiem. lol
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lata temu w V klasie szkoły podstawowej zaczynała się nauka jęz.rosyjskiego i tak wyszło że jako jeden z pierwszych opanowałem
cyrylicę.Wtedy jednak z racji czarnej czupryny i ¶niadej cery byłem zwany Czarnym.Wszystkie wakacje od V klasy spędzałem w Bułgarii
a w zasadzie od końca podstawówki jeĽdziłem tam sam na całe wakacje
(ci co znaj± ówczesne realia wiedz± że pobyty były turystyczno-handlowe)
a chyba nieĽle mi szło jak siedziałem nad morzem Czarnym 2-2,5 miesi±ca za darmo 8) lol+pewne dochody 8) i wła¶nie tam jako że Bułgarom nie było łatwo wymówić Darek(strasznie zmiękczaj±)nazwali mnie Sasza bo po bułgarsku mówiłem z naleciało¶ciami rosyjskimi
a zreszt± dla nich odróżnienie języków polskiego i rosyjskiego jest tak łatwe jak dla nas wielu z nas odróżnienie rosyjskiego od ukraińskiego. :roll:
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Sty 07, 2005 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namarie napisał:
Mój nick powstał na etapie silnej fascynacji Tolkienem, która nota bene pozostała. Musiałam szybko wymy¶leć nick, żeby z pewnych względów nie zdradzić swojemu obecnemu mężowi, kim jestem. lol (To było jeszcze na etapie poznawania się)
A że Tolkien był wówczas w mojej głowie wszechobecny, szybko przyszło mi do głowy moje ulubione ze względu na brzmienie słowo z języka elfów - Namarie ("żegnaj"). I tak już zostało... usmiech :oops:


No popatrz. A ja my¶lałem na poczatku, że to Marysia się zalogowała. Jak już dowiedziałem się, że masz na imie Marta, byłem zdziwiony dlaczego Twój nick no nie Namarte. Potem węszyłem jakiej¶ drugie Twoje imię. No i teraz się dopiero wydało.
Kiano
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Dec 09, 2004
Posty: 52

Kraj: Norway
Miejscowość: Micropterus
PostWysłany: Pią Sty 07, 2005 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick powstał na bazie telefonu komórkowego firmy NOKIA.Po prostu gdy popatrzałęm na napis NOKIA,wymy¶liłęm swój nowy nick.Przekręciłem firmę NOKIA na KIANO. usmiech
Wojtass
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2003
Posty: 389

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Pią Sty 07, 2005 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick pocjodzi od imienia. Nic skomplikowanego usmiech
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.."Nick" to brzydkie slowo w potocznym jez.francuskim.Co oznacza? Pozwole sobie na glupawy wierszyk odzwierciedlajacy znaczenie slowa.
"W kazdym z nas jest taka chec,
by po nikac min 5.
I nie wazne sa dnia pory,
jeslis do nikania skory."
Przyznacie ze nie ma w tym wulgaryzmu lol
Wrocmy jednak do j... tfu, 8O do rzeczy...tfu 8O do wyjasnienia z kad sie wziol moj nick.
Pierwszymi otwieranymi stronami po zainstalowaniu internetu byly polskie strony i ku mojemu zdziwieniu bylo ich cale mnostwo.Do tej pory nie mialem pojecia ze kazde wpisane po Polsku slowo to zasob nie wyczerpanej wiedzy,nowosci i informacji na kazdy praktycznie temat.
idea: Jednak jeden interesowal mnie szczegolnie lol .Tak wlasnie odkrylem P.W.Teraz wystarczylo wpisac swoje imie i...(bo Robertow moglo byc wiecej)cos po czym bede mogl sam siebie rozpoznac lol .A wiec 67.To nr.naszego departamentu(Bas-Rhin)Dolny-Ren.
I tak niech juz bedzie,przyzwyczailem sie lol
Pozdrowienia.Robert67.
Wojtass
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2003
Posty: 389

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie podobnie jak u kolegi wyżej, od imienia. Chcialem mieć Wojtek ale byl zajęty, więc jest Wojtass.
Torsk
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Sep 28, 2004
Posty: 27

Kraj: Niemcy
Miejscowość: Berlin
PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj nick Torsk pochodzi z j. norweskiego, to poprostu dorsz, a dorsze nie sa gorsze wesoly
Gimof
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Jun 12, 2004
Posty: 119

Kraj: Polska
Miejscowość: ok. Poznania
PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój nick sie wzi±ł z filmu flaber pomy¶łem sobie flaber to ja bede gimof niewiem czym to sie wi±ze alemi sie podoba wesoly
_________________
"...Z dużymi rozmiarami kół jest jak z condomami w rozmiarze XL- Krótka chwila dobrej autoprezentacji nie jest warta póĽniejszych kłopotów."-Krzysztof Hołowczyc
superjurek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 19, 2004
Posty: 203

Kraj: Norway
PostWysłany: Pon Sty 10, 2005 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu gralem z synem w gre komputerowa Jumple-ski czy cos takiego. Szo mi calkiem niezle wiec bylem Superskaczejurek. Gdy odkrylem PW wyrzucilem -skacze- i jest nick.
Teraz rzadko goszcze na PW, ale dzis mam dostep do komputera wiec serdecznie pozdrawiam wszystkich pogawedkowiczow z Norwegii .
_________________
superjurek - wędkarstwo moja pasja
Old_Smugler
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Feb 07, 2004
Posty: 35

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sty 10, 2005 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick to poprostu whisky, lubię dobre trunki, a whisky cenie sobie wysoko, nazwa tej marki wydała mi się odpowiednia dla mnie, jestem już Old i na dodatek mieszkam przy granicy (Smuggler= .........?? nieważne) wesoly
"Whisky moja żono ............."
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Sty 10, 2005 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old_Smugler napisał:
Mój nick to poprostu whisky, lubię dobre trunki, a whisky cenie sobie wysoko
"Whisky moja żono ............."

Spróbuj Bushmillsa albo Jamesona to zmienisz nick.
Nie ma lepszych niż irlandzkie whiskey. 8) lol
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sty 10, 2005 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No popatrz. A ja my¶lałem na poczatku, że to Marysia się zalogowała. Jak już dowiedziałem się, że masz na imie Marta, byłem zdziwiony dlaczego Twój nick no nie Namarte.


A mnie - Marto, wybacz, ale tak było :oops: - w pierwszej chwili nick "Namarie" skojarzył się z okrzykiem zdziczałych bolszewików pl±druj±cych szlachecki dworek. Ale wiem, to tylko ¶wiadczy o mojej konstrukcji psychicznej wesoly
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Sty 10, 2005 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie - Marto, wybacz, ale tak było :oops: - w pierwszej chwili nick "Namarie" skojarzył się z okrzykiem zdziczałych bolszewików pl±druj±cych szlachecki dworek. Ale wiem, to tylko ¶wiadczy o mojej konstrukcji psychicznej wesoly[/quote]
Pluton,kompania czy batalion :?: wink: Czy nie powinienne¶ porozmawiać z Lwem Starowiczem? wink:
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.16 sekund :: Zapytania do SQL: 168