Czy wiesz, że...
O¶mioletni boleń mierzy ¶rednio 45 – 50 cm i waży do 2 kg. Do drugiego roku życia odżywia się planktonem, a następnie przechodzi na pokarm zwierzęcy.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 555
 Zalogowani 0
 Wszyscy 555

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18266) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59110) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18266) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18266) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18266) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18266) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18266) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59110) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18266) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18266) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2103
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1965
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1986
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2227
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2056
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2114
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2026
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2065
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2427
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2247
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Po przenosinach
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Kiks
Po przenosinach
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:23 am    Temat postu: Po przenosinach Odpowiedz z cytatem

Pogawędki Wędkarskie zostały przeniesione na inny serwer. W zwi±zku z tym, mog± występować utrudnienia w dostępie do zasobów serwisu, pojawiać się błędy itp. O wszelakich niedogodno¶ciach, prosimy informować w tym w±tku. Będziemy sprawdzali wszystkie wpisy i starali się jak najszybciej rozwi±zywać problemy.

Prosimy jednocze¶nie o cierpliwo¶ć. Redakcja ma ograniczone moce przerobowe i nie od razu może odpowiedzieć na wpisy na forum. Mam nadzieję, że błędów nie będzie dużo i nie odczujemy zbytnio niedogodno¶ci zwi±zanych z przeprowadzk±.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie teraz już nie "klonuje" sie lewa strona forum wesoly Czyli jest lepiej i co¶ jakby ładniej :o usmiech wesoly

Serdecznie dziękuję wszystkim pracuj±cym przy przeprowadzce wykrzyknik

Jarbasisko - Ty nasza kochana żabia mordko wykrzyknik Wielkie dzięki lol wink:



Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje że się uporali¶cie z nowym serwerem.Gratulacje dla administratorom, którzy to tworz±tak zacny portal wędkarski. Podziękoania dla JARBASA, wszystkiego dobregow tym nowym serwerze. Pozdrawiam. lol lol
Treyk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2005
Posty: 626

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest pewien problem z chatem. Jak się wpisze w przegl±darke adres to jest przekierowanie na "www.wedkarskie.serwery.pl" I pokazuje się biała strona z napisem "TEST".
_________________
Ten kto powiedział, że wędkarstwo uspokaja, nigdy nie łowił ryb.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech szlag trafi przeprowadzki. Nie cierpię przeprowadzek. Zwykle przeprowadzam się z deszczu pod rynnę. Moja firma przeprowadza się za 2 tygodnie. Wła¶nie tracę własny pokój z prawdziwymi drzwiami z prawdziw± klamk±. Ci co właż± na PW w czasie pracy wiedz± ile znacz± drzwi z klamk±. A zreszt± ... przez to wasze przeprowadzanie "zafiltrowali" mi PW. Nie mam słów, tzn. mam ale nawet nowy serwer by nie wytrzymał tych okre¶leń jakimi darzę administratora w mojej firmie. Utas jeden polował na wasz± stronę od miesięcy. Co wieczór, przed wyj¶ciem z robola likwidowałem "history files" na internecie lekkim i delikatnym ruchem myszki. Wczoraj nie mogłem się dostać na PW przez przeprowadzkę (miałem psie czucie, że z tej przeprowadzki nic dla mnie dobrego) więc zaniedbałem "wyklinowanie". Yebbb, jak mawiaj± amerykanie, dzi¶ rano utas jeden wyszperał adres i mi zablokował moj± jedyn± rado¶ć o poranku. Już nigdy was nie zobaczę między 10 a 6 w dzien pracy .... smutny smutny smutny smutny smutny smutny smutny
Bardzo proszę o wyrazy współczucia.
Wasz (tylko wieczorow± por±) Piwoniusz.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniuszu. Współczuję Ci serdecznie. A może jak firma się przeprowadzi, to jego zostawi±? Swoj± drog± to nie może być rodowity Amerykan. Pewnie zło¶liwy Latynos, Pedro Yebyeraz… usmiech
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes, dziękuję za współczucie. Niestety na nowym miejscu będzie to samo - network i administrator - Włoch, mały, zło¶liwy, chciwy i upierdliwy. Wyobraż sobie, że najgorsze do¶wiadczenia w Nowym Jorku i okolicach mam z Włochami. S± nieprawdopodobnie zachłanni. Wycisn± Cię jak cytrynę za parę dolarów. Ten mój jest milionerem - posiada budynki z około 200 mieszkaniami - pracuje u nas jako administrator sieci i partner wła¶ciciela w mojej firmie i ci±gle mu mało. Przypadkiem odkryłem, że kiedy rozdeptał własnym butem swoje okulary to kosztem nowych obci±żył firmę ... milioner, psia jego mać. Kiedy pochlapali mu farb± samochód na parkingu (mycie = 20 dolców) zabrał mi cały dzień pracy na fotografowanie i drukowanie fotek swojego Mustanga. Dzisiaj wykręcał klamki w całym biurze, żeby zainstalować w nowym. Zostały tylko w ubikacji ... nie wiem na jak długo. 8O
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yari napisał:
U mnie teraz już nie "klonuje" sie lewa strona forum wesoly Czyli jest lepiej i co¶ jakby ładniej :o usmiech wesoly

Serdecznie dziękuję wszystkim pracuj±cym przy przeprowadzce wykrzyknik

Jarbasisko - Ty nasza kochana żabia mordko wykrzyknik Wielkie dzięki lol wink:



Pozdrawiam


Yari, miałem to samo, to klonowanie mnie drażniło, wszystko podwójnie (zwłaszcza lewa strona obrazu), tylko na mozilli się tak robiło, na exploreże nie, a teraz po tej przeprowadzce na inny serwer już nie klonuje. wesoly

PS. Ja również serdecznie dziękuję wszystkim pracuj±cym przy przeprowadzce wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Czw Lut 01, 2007 8:07 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Treyk napisał:
Jest pewien problem z chatem. Jak się wpisze w przegl±darke adres to jest przekierowanie na "www.wedkarskie.serwery.pl" I pokazuje się biała strona z napisem "TEST".


Niestety u mnie jest to samo :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
Treyk napisał:
Jest pewien problem z chatem. Jak się wpisze w przegl±darke adres to jest przekierowanie na "www.wedkarskie.serwery.pl" I pokazuje się biała strona z napisem "TEST".


Niestety u mnie jest to samo :placz


PROBLEM ten sam. :placz I nie ma to znaczenia ktor± przegl±darkę otwieram IE lub Opera. NIE MAM CZATU !!! :placz :placz

PS. Parę osób było by szczęliwych gdybym nie miał dostępu do czatu - może w ten sposób chc± mnie wyeliminować ? zly: zly:
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.


Ostatnio zmieniony przez wolff dnia Czw Lut 01, 2007 8:21 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz wyrazy współczucia smutny, ł±czę się w bólu.
Czat będzie działał. Miejmy nadzieję, że już wkrótce.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data wysłania postu jest OK., ale godzina jest przekłamana, u mnie jest o 1h do przodu 8O , tak też było na starym serwerze, czy to problem z ustawieniami u mnie :?: , da się to jako¶ zmienić :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
Data wysłania postu jest OK., ale godzina jest przekłamana, u mnie jest o 1h do przodu 8O , tak też było na starym serwerze, czy to problem z ustawieniami u mnie :?: , da się to jako¶ zmienić :?:

Kliknij Moduły potem Twój profil potem Dane uzytkownikai w Strefa czasowa forum ustawiasz sobie aby pasowało ;)
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!!! Jak zwykle nasz Jarbas miał pełne ręce roboty. Dziękuję za portal PW, który nadal istnieje :-)
Na zimowym zlocie nie zapomnijcie zadbać o zespół redakcyjny. Oby trzymali zawsze pełny kufel piwa.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarbas napisał:
mario-z napisał:
Data wysłania postu jest OK., ale godzina jest przekłamana, u mnie jest o 1h do przodu 8O , tak też było na starym serwerze, czy to problem z ustawieniami u mnie :?: , da się to jako¶ zmienić :?:

Kliknij Moduły potem Twój profil potem Dane uzytkownikai w Strefa czasowa forum ustawiasz sobie aby pasowało ;)



Dzięki Jarbas wink: , jednak to prawda, że człowiek cały czas się uczy 8O , i znów jestem odrobinę m±drzejszy. lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Gratulacje!!! Jak zwykle nasz Jarbas miał pełne ręce roboty. Dziękuję za portal PW, który nadal istnieje :-)
Na zimowym zlocie nie zapomnijcie zadbać o zespół redakcyjny. Oby trzymali zawsze pełny kufel piwa.


O Jarbasa tak zadbamy, żeby w końcu nie mógł tego kufla utrzymać usmiech
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Włoch, mały, zło¶liwy, chciwy

czy aby na pewno włoch? może jaki¶ scyzorykiem :placz kszczony wink:lub ze Szkocji
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję. 8) Fajnie, że już lewa strona się nie klonuje. usmiech Ale szkoda, że adres się zmienił. Jako¶ lepiej odpowiadało mi pogawedki.wedkarskie.pl niż pw.wedkarskie.serwery.pl wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
Gratuluję. 8) Fajnie, że już lewa strona się nie klonuje. usmiech Ale szkoda, że adres się zmienił. Jako¶ lepiej odpowiadało mi pogawedki.wedkarskie.pl niż pw.wedkarskie.serwery.pl wink:

Adres się nie zmienił nadal dostępni jeste¶my na domenie http://www.pogawedki.wedkarskie.pl
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarbas napisał:

Adres się nie zmienił nadal dostępni jeste¶my na domenie http://www.pogawedki.wedkarskie.pl


Faktycznie. :oops: Dzięki. wink: Bo jak wpisywałem pogawedki.wedkarskie.pl to pojawiała mi się pusta strona z napisem TEST. Wystarczyło, że dodałem www i już wsio ok. wesoly
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Archiwum --> klikałem na 2005 rok - maj, czerwiec, lipiec.. my¶lę, że tego jest więcej - ot taka informacja :

Error

[500] Internal Server Error : Wewnętrzny bł±d serwera
Wewnętrzny bł±d serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub bł±d konfiguracji. Proszę skontaktować się z administratorem webmaster@pw.wedkarskie.serwery.pl i poinformować go o czasie pojawienia się błędu wraz z podaniem innych informacji, które mogły być przyczyn± błędu.

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator webmaster@pw.wedkarskie.serwery.pl and inform them of the time the error occured and anything you might have done that may have caused the
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten bł±d może się pojawiać jeszcze od czasu do czasu. Kliknij jeszcze raz w roczniki.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Archiwum --> klikałem na 2005 rok - maj, czerwiec, lipiec.. my¶lę, że tego jest więcej - ot taka informacja :

Error

[500] Internal Server Error : Wewnętrzny bł±d serwera
Wewnętrzny bł±d serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub bł±d konfiguracji. Proszę skontaktować się z administratorem webmaster@pw.wedkarskie.serwery.pl i poinformować go o czasie pojawienia się błędu wraz z podaniem innych informacji, które mogły być przyczyn± błędu.

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator webmaster@pw.wedkarskie.serwery.pl and inform them of the time the error occured and anything you might have done that may have caused the


Podepne dzisiaj konto podane w tej inforamcji aby¶cie zgłaszali na nie uwagi gdy pojawi się powyższy komunikat.

Jak informujemy na głównej, pewne błedy mog± się pojawiać, jak rónież mog± wyst±pić ograniczenia w dostępie do strony z uwagi na prace jakie jeszcze przed nami do osi±gnięcia 100% działania.

PW to duży serwis i nie uniknie się przenosin bez podobnych spraw, chyba że chcecie aby¶my wył±czyli je na jaki¶ czas nim wszystko skonfigurujemy poprawnie ;)
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
dzi¶ rano utas jeden wyszperał adres i mi zablokował moj± jedyn± rado¶ć o poranku. Już nigdy was nie zobaczę między 10 a 6 w dzien pracy .... smutny smutny smutny smutny smutny smutny smutny
Bardzo proszę o wyrazy współczucia.
Wasz (tylko wieczorow± por±) Piwoniusz.


Na wszystko jest sposób lol

Bezpłatna bramka proxy (zmienia Twoje IP, czyli ukrywa twoja tozsamosc w sieci), "skutecznie omija firewalle, filtry szkolne, kontrole rodzicielska oraz wszystkie inne filtry ktore blokuja dostep do stron WWW" bez potrzeby żadnej konfiguracji itp, działa w każdej przegl±darce. Wystarczy wejsc, wstukac adres i kliknac surf.

Szczegolnie przydatne w pracy lub uczelni gdzie nie mozna surfowac po wszystkich stronach

no i co najwazniejsze nie zostawia sladow odwiedzanych stron w historii przegladarki internetowej!

http://odblokuj.pl
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
Treyk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2005
Posty: 626

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
Piwoniusz napisał:
dzi¶ rano utas jeden wyszperał adres i mi zablokował moj± jedyn± rado¶ć o poranku. Już nigdy was nie zobaczę między 10 a 6 w dzien pracy .... smutny smutny smutny smutny smutny smutny smutny
Bardzo proszę o wyrazy współczucia.
Wasz (tylko wieczorow± por±) Piwoniusz.


Na wszystko jest sposób lol

Bezpłatna bramka proxy (zmienia Twoje IP, czyli ukrywa twoja tozsamosc w sieci), "skutecznie omija firewalle, filtry szkolne, kontrole rodzicielska oraz wszystkie inne filtry ktore blokuja dostep do stron WWW" bez potrzeby żadnej konfiguracji itp, działa w każdej przegl±darce. Wystarczy wejsc, wstukac adres i kliknac surf.

Szczegolnie przydatne w pracy lub uczelni gdzie nie mozna surfowac po wszystkich stronach

no i co najwazniejsze nie zostawia sladow odwiedzanych stron w historii przegladarki internetowej!

http://odblokuj.pl


Wolff jeste¶ genialny wesoly
_________________
Ten kto powiedział, że wędkarstwo uspokaja, nigdy nie łowił ryb.
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa,i znowu się co¶ naumiałem wink:
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:

Na wszystko jest sposób lol

Bezpłatna bramka proxy (zmienia Twoje IP, czyli ukrywa twoja tozsamosc w sieci), "skutecznie omija firewalle, filtry szkolne, kontrole rodzicielska oraz wszystkie inne filtry ktore blokuja dostep do stron WWW" bez potrzeby żadnej konfiguracji itp, działa w każdej przegl±darce. Wystarczy wejsc, wstukac adres i kliknac surf.

Szczegolnie przydatne w pracy lub uczelni gdzie nie mozna surfowac po wszystkich stronach

no i co najwazniejsze nie zostawia sladow odwiedzanych stron w historii przegladarki internetowej!

http://odblokuj.pl


Przy okazji napisze, skoro temat poruszony. Nie przyzwyczajajcie się zbytnio do proxy, pierwsze testy nowego nuka na którym najprawdopodobnie powstanie PW nie pozwala przegl±dać strony przez proxy. Kwestie bezpieczeństwa. Tak na marginesie wspomniałem, kiedy¶ chyba będę gło¶no o tym krzyczał ;)
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarbas, to¶ mnie pocieszył. Co ja teraz będę robić w pracy ?!? Pracować ?
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Jarbas, to¶ mnie pocieszył. Co ja teraz będę robić w pracy ?!? Pracować ?

Na dzisiaj proxy nie przeszkadza w ł±czeniu się z portalem, wpsomniałem o przyszło¶ci. Wtedy również co¶ wymy¶limy. Moim zadaniem między innymi jest ochrona przed włamami na PW więc robię co mogę między innymi przygl±dam się proxy...
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O yezusicku ... Filter w pracy nie wykrywa nowego adresu. Czy to już tak zostanie, że będzie "alias" ? Napiszcie, że tak ! lol
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly Narkotyczne symptomy wesoly też to mam lol ¶wiat jest pełen uzależnień...papierosy, alkohol, PW.... wink:
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem, raz jest a raz go nie ma. Jeż teraz zgłupialem, nie wiem od czego to zależy. Wczoraj po kombinacjach z proxy (wył±czone) udało mi się wej¶ć na czata ale za godinę, wychodz±c spróbowalem wej¶ć jeszcze raz i kicha. Dzi¶ od rana wszystko OK - ¶migajak gdyby nigdy nic, aż się boję że wieczorem się to zmieni. Pożyjemy zobaczymy. lol
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawiam się i znika, i znikam i znikam usmiech)....
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolff, mam trochę doswiadczenia z proxy - nie zawsze zaskakuj±. Praktycznie trzeba codzień znależć nowy dobry numerek. Z mojej praktyki najlepsze były te co używaj± portu 8080. Dzięki za przypomienie o proxy - sprawdziłem w pracy i znowu mogę omin±ć filter. lol
Jest druga metoda wykiwania filtra - serfowanie przez Outlook - to działa !!! lol
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest i trzecia metoda - sprawdzona - zainstalowć program obsługuj±cy kanały RSS - np: Cafe News. lol lol
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy komu¶ jeszcze, w tej chwili nie otwieraj± się zdjęcia?
Treyk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2005
Posty: 626

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też nie wchodziły ale teraz jest w porz±dku.
_________________
Ten kto powiedział, że wędkarstwo uspokaja, nigdy nie łowił ryb.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie wchodz± naj¶wieższe do "zimorodka" wesoly :?
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieli¶my mały "wypadek" galeria lada chwila zostanie naprawiona. Dajcie Woytasowi chwilkę...
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
AQUARIUS
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 29, 2006
Posty: 197

Kraj: USA
Miejscowość: Detroit / do 73 Tarnow
PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
Piwoniusz napisał:
dzi¶ rano utas jeden wyszperał adres i mi zablokował moj± jedyn± rado¶ć o poranku. Już nigdy was nie zobaczę między 10 a 6 w dzien pracy .... smutny smutny smutny smutny smutny smutny smutny
Bardzo proszę o wyrazy współczucia.
Wasz (tylko wieczorow± por±) Piwoniusz.


Na wszystko jest sposób lol

Bezpłatna bramka proxy (zmienia Twoje IP, czyli ukrywa twoja tozsamosc w sieci), "skutecznie omija firewalle, filtry szkolne, kontrole rodzicielska oraz wszystkie inne filtry ktore blokuja dostep do stron WWW" bez potrzeby żadnej konfiguracji itp, działa w każdej przegl±darce. Wystarczy wejsc, wstukac adres i kliknac surf.

Szczegolnie przydatne w pracy lub uczelni gdzie nie mozna surfowac po wszystkich stronach

no i co najwazniejsze nie zostawia sladow odwiedzanych stron w historii przegladarki internetowej!

http://odblokuj.pl

Spróbowałem t± strone w pracy, otwiera zablokowane strony ale w HISTORY zostawia zakodowany adres na który po kliknięciu otwiera się dana strona. Tak że kto będzie chciał sprawdzić na jakie strony sie wchodziło to nie będzie miał problemu, czyli też potrzeba wymazywać history. Nie wiem czy robię cos zle, może ustawienie tego programu.
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:


Na wszystko jest sposób lol

Bezpłatna bramka proxy (zmienia Twoje IP, czyli ukrywa twoja tozsamosc w sieci), "skutecznie omija firewalle, filtry szkolne, kontrole rodzicielska oraz wszystkie inne filtry ktore blokuja dostep do stron WWW" bez potrzeby żadnej konfiguracji itp, działa w każdej przegl±darce. Wystarczy wejsc, wstukac adres i kliknac surf.

Szczegolnie przydatne w pracy lub uczelni gdzie nie mozna surfowac po wszystkich stronach

no i co najwazniejsze nie zostawia sladow odwiedzanych stron w historii przegladarki internetowej!

http://odblokuj.pl



Niestety porz±dnie skonfigurowane zapory sieciowe nie przetuneluj± Cię.
Np przy zaporach firmy Fortinet takie tanie numerki nie działaj± usmiech

¦lady pozostawiane w przegl±darkach internetowych można samemu usuwać automatycznie przy wył±czeniu przegl±darki. Należy skonfigurować to w opcjach przegl±darki. Dla przykładu w Firefoxie 2.0 ustawiamy to w następuj±cym miejscu:
Narzędzia --> Opcje --> Prywatno¶ć
W czę¶ci "Prywatne dane" wchodzimy w "Ustawienia" i stawiamy ptaka przy "Historii przegl±dania".

Ale czyszczenie danych przegl±darek i tak nic nie daje. Administratorzy nie prowadz± analizy danych (stron na które wchodzimy) przeszukuj±c historię przegl±danych stron na naszym kompie. Odbywa się to serwerze dostępowym który przepuszcza nas na ¶wiat. Zwykły użytkownik nie ma jednak praw na tym serwerze więc lipa. Nic nie wymy¶licie wesoly

Jest jedno znane i niezawodne rozwi±zanie problemu Piwoniusza.
Należy skonfigurować sobie poł±czenie do serwera proxy ale nie na porcie 80 (www) tylko na porcie 443 (ssl). I po przez ten szyfrowany port należy się ł±czyć. Jednakże konfiguracje tego nie jest spraw± prost± dla zwykłego użytkownika.

Pozdrawiam

Wichura - Administrator Systemów Informatycznych zly:
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wichura - wszystko do tej pory to było nic wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik
Teraz to mi dopiero zaimponciłe¶ lol
_________________
Marillion&Fish
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek napisał:
Wichura - wszystko do tej pory to było nic wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik
Teraz to mi dopiero zaimponciłe¶ lol



Eeee to i tak wszystko, tanie numerki s± wesoly wesoly wesoly
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Kiks
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.17 sekund :: Zapytania do SQL: 147